t I I medewerker vervangingsdienst verpleegkundige met o.k.-ervaring directie secretaresse Boerhaave Haarlem Rabobank O Fluor Nederland zoekt HTS’ers voor het ontwerpen van beton- en staalkonstrukties. ©laden 1 A „«aring heeft in COBOLenR te Santpoort te Santpoort verpleegkundig decentie) een fysiotherapeut(e) medewerkster administratie Provinciaal Ziekenhuis Provinciaal Ziekenhuis FLUOR NEDERLAND B.V. t i Andreas Ziekenhuis rs •s eling 1 5'ft I ervaren HTS-ingenieurs (weg- en waterbouw of bouwkunde) Adviesbureau vooc personeelszaken Leldsegracht 6 te Amsterdam. VERENIGD CARGADOORSKANTOOR 31 19 7 7 NOVEMBER ZATERDAG 5 I I I I I l De standplaats is Haarlem. l I Het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam-West vraagt voor het Medisch Centrum een De werkzaamheden worden uitsluitend overdag verricht. Maandags tot en met vrijdags van 7.30- 16.30 uur. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Voor een goede uitoefening van de functie zijn een ruime bankervaring, goede contactuele eigen schappen en een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met het diploma moderne bedrijfs administratie en studie of diploma S.P.D. vereist. Gezien het ambulante karakter van deze functie dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B.E. Deze functionaris treedt bij Aangesloten Banken in het district Haarlem op als vervanger van afwezige leidinggevende functionarissen en kan in voorkomende gevallen ook ingezet worden voor andere administratieve werk zaamheden. Hij is hierdoor in de gelegenheid een allround bankervaring op te doen. De Centrale Rabobank vraagt voor het verlenen van assistentie bij de Aangesloten Banken in het district Haarlem een Leeftijd tot ongeveer 30 jaar. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeels zaken, Fellenoord 15, Eindhoven, onder vermelding van nr. Ti. 818. De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land zijn gegroeid en daar voor iedereen paraat zijn. Met 1001 mogelijk heden. Salarisindikatie: 1700 tot 2000. Van hem/haar wordt een goede begeleiding van de patiënten verwacht en bovendien organiserende en leidinggevende capaciteiten. Goed kunnen omgaan met collega's en patiënten behoort tot de vanzelfsprekendheden. Het salaris is afhankelijk van ervaring en de aan stelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkun dige of 1e verpleegkundige A Het stafbureau, waarvan de bezetting thans uit 5 personen bestaat, heeft als hoofdtaak de administratieve organisatie in ruime zin nader te ontwikkelen en aan te passen aan de gewijzigde organisatiestructuur van het ziekenhuis. Belangrijke deeltaken zijn onder meer: uitbouw van de budgettering; ontwikkelen en toetsen van normen; bijdragen aan de ontwikkeling van een adequaat informa tiesysteem; het (naken van bedrijfseconomische en financiële analyses; ontwerpen en beoordelen van procedures. De werkzaamheden zullen veelal in teamverband en/of in overleg met' functionarissen van andere sectoren van de organisatie dienen te worden verricht. Nadere inlichtingen over de functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer W. J. Willemsen, hoofd van genoemd stafbureau, telefoon 023-37 99 00, toestel 452. Sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Zieken huis, Postbus 50, Postc. 2080 AB, Santpoort-Zuid. Zijn of haar taak omvat: het begeleiden van enkele groepen als groepsdocent(e), het doceren van lessen verpleegkunde, het begeleiden van de instruktie-verzorgenden in de praktijksituatie, het meewerken aan de integratie van de theorie in de praktijk. Vereisten: diploma Ziekenverpleging A of A B, docentenopleiding goede kontaktuele eigenschappen. Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam. Telefoon 020 - 17 68 17. 369A geld en goede raad Bij gebleken geschiktheid zal deze verpleegkundige de leiding op zich kunnen nemen van de poliklinische behandelkamers. Deze behandelkamers worden bemand door een team van 4 verpleegkundigen. ft Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM. Ons ziekenhuis beschikt over een accommodatie voor 1100 psychiatrische patiënten en heeft circa 1000 medewerkers in dienst. In verband met het vertrek van een der medewerkers naar elders zoeken wij voor het Stafbureau Economie en Financiën op korte termijn een medewerker(st|er op S.P.D.-niveau ••ijl .dill Voor de afdeling structural engineering zoeken wij voor het ontwerpen van beton- en staalkonstrukties. Fluor Nederland biedt een goede salariëring, aantrekkelijke secundaire voor waarden en goede toekomstmogelijkheden binnen een internationaal opererende onderneming. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van VCK, De Ruyterkade 139, Amsterdam. De theoretische opleiding wordt gegeven samen met de andere verpleeghuizen in de regio, aan de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgenden. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de opleiding, telefoon (023)33 1050, toestel 26. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer P. de Smit, geneesheer-direkteur, Boerhaavelaan 50, Haarlem. Namens een onzer relaties, een industriële onderneming in Amsterdam-West, zoeken wij een Voor deze afwisselende funktie wordt gedacht aan een pittige medewerkster op mavo-niveau met een redelijke kennis van het Engels (13e maand, 8% vakantietoeslag, 20 vakantiedagen). Een vakbekwaam man, die tenminste een HAVO-opleiding heeft met wiskunde in het pakket, zo'n drie jaar ervaring heeft in COBOL en RPG2 en in staat is zelf standig te werken. Bel voor nadere inlichtingen (023) 33 90 20, toestel 2196. Schriftelijke sollicitaties gaarne onder vermelding van kodenummer 845/1-HDC te richten aan de afd. Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, postbus 634, Haarlem. Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ont werpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Bij Fluor Nederland B.V. werken thans ruim 1300 mensen in verschillende disci plines in onze kantoren te HAARLEM en AMSTERDAM. Haar volledige dagtaak zal onder andere inhouden: het voorbereiden, notuleren en uitwerken van directie-, managementteam- en ondernemingsraad vergaderingen het inschrijven en distribueren van de directie-post - het bijhouden van de agenda en het attenderen op gemaakte afspraken. het bijhouden van het directie-archief het typen van vertrouwelijke stukken het coördineren van het acquisitie-programma en het bijhouden van de verkoop-administratie het verrichten van diverse administratief-organisatorische werkzaamheden Wij bieden: - een goed gehonoreerde, interressante en afwisselende functie, waarin alle ruimte tot initiatief en ontplooiing aanwezig is. Tjaden B.V. Grondboorbedrijf, gevestigd te Haarlem en Haaren (NB) zoekt per 1 januari 1978 ter vervanging van de huidige directie secretaresse die de organisatie wegens gezinsuitbreiding gaat verlaten, voor haar directieteam een Wij verwachten dat zij: een opleiding heeft genoten op HAVO-niveau, eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding. Steno Nederlands en kennis der moderne talen zijn een vereiste een representatieve jonge vrouw is, tussen de 25 en 30 jaar op prettige wijze in teamverband kan werken. Hem wacht een goed salaris met overeen komstige arbeidsvoorwaarden waaronder 1 maand vakantie-toeslag, 1 V4 maand gratificatie en reiskostenvergoeding. Een goede kennis van de Engelse taal is vereist. Ons verpleeghuis zoekt kontakt met een PART-TIME Belangstelling? Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Dhr. J. Hoekstra. Tel. (020) 26 22 16. Bij het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT (psychiatrisch ziekenhuis met ±1100 patiënten) kan worden geplaatst Voor inlichtingen en/of sollicitatie: Telef. 020-223811 Het computercentrum heeft met al deze facetten van bedrijfsvoering te maken. Nog dit jaar zal het eerste Tp-projekt gerealiseerd zijn en met name voor de ontwikkeling van nieuwe on-line toe passingen zoeken Wij een ervaren programmeur 5! (18 tot 24 jaar) b.v. grondboorbedrijf Het Verenigd Cargadoorskantoor VCK) is een modern bedrijf dat alles te maken heeft met vele vormen van transport zoals: zee-, land- en luch tvervoer over een groot gedeelte van de wereld, laad- en loswerkzaamheden in de Amsterdamse haven en vliegtuigafhan- deling op Schiphol. Daarnaast is VCK aktief in de touroperator- en reisbureausfeer. die binnen een klein team gaat meewerken aan: de debiteurenbewaking (veel telefonisch kontakt), de verzorging van betalingen en de verwerking van transportdokumenten. Voorts verricht zij diverse type- en administratieve werkzaamheden Handgeschreven sollicitaties te richten aan TJADEN B.V., Postbus 4184, 2003 ED Haarlem t.a.v. Mevr. M. de Jong (directiesecretaresse). Telefonische inlichtingen: 023-33 91 05 toestel 19 (Mevr. M. de Jong)'. die in samenwerking met 3 collega’s zal worden belast met de fysiotherapeutische zorg van de verpleegden Vijraaagse werkweek (Aanstelling in part-time-verband is eventueel ook moge- Telefonische inlichtingen bij de afdeling fysiotherapie (023 - 379900, toestel 411) van het ziekenhuis Sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, Santpoort-Zuid. ft

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 31