w Pech stond gelijkspel in de weg tegen FC Den Haag ere divisie 4 ONVERDIENDE NEDERLAA G HARDWERKEND HAARLEM Bi AJAX MOCHT HANDEN DICHTKNIJPEN toro-lotto X X X D v; Ook Doesburg kon Sparta niet redden Misstap Nottingham Forest bij Chelsea F J X r ■i^Bi eerste divisie puntig ere divisie puntig K eerste divisie J I H gh M A MAANDAG 7 NOVEMBER 19 7 7 SPORT 14 •WH WK PSV-AZ’67. Sparta-FC Twente FC Den Haag-Haarlem NEC-Ajax FC VVV-FC Utrecht FC Amsterdam-Vitesse Volendam-NAC Telstar-Feyenoord G.A. Eagles-Roda JC Excelsior-PEC Wageningen-Fortuna SC 4 I 12 3 SC Cambuur-Groningen MVV-FC Den BoschX 12— 16 1T 17—20 ll 11—14 I 13— 22 19-10 5 15 3 9 5 Danny Lensen: gelijkmaker JAN VAN DER NAT 18—15 tüi C Standard alleen op kop Debutant Nottingham Forest heeft na twee maanden weer een wedstrijd in de League verloren. Veel consequenties voor Standard Luik steekt op dit moment in uitstekende vorm. Werd afgelopen woens dag nog AEK Athene met 4-1 ingepakt, gisteren zorgden de Oostenrijker Riedl (drie goals) en de IJslander Sigurvinsson (strafschop) voor eenzelfde score tegen La Louvière. Club Brugge heeft het duidelijk moeilijker. Alleen dankzij het voortreffe lijk keeperswerk van de Deense doelman Jensen bleef het tegen Winterslag 0-0. Jen sen stopte in de eerste helft een strafschop en haalde na rust twee „geheide” doelpun ten uit de goal. Zonder de aanvallers Da vies Lambert en Cubber lijkt de ploeg van Happel moeilijke tijden tegemoet te gaan. (Van onze sportredactie) BRUSSEL Standard Luik is na 13 wedstrijden in de Belgische competitie alleen aan de leiding gekomen. Club Brugge kwam namelijk tegen Winterslag niet verder dan een 0-0 gelijk spel en Standard zelf had geen enkele moeite met La Louvière (4-1). Brugge deelt nu de tweede plaats met Anderlecht, dat uit met 0-1 won van Cercle. het middenveld en verscheen zelfs in de spits van de aanval om al koppend de bal tegen de binnenkant van de paal te werken, terwijl behulpzame medespe lers zijn collega in het Twentedoel Van Gerven vasthielden. Die energieke po ging van Sparta om in de laatste minu ten goed te maken, wat het in de voor gaande 85 minuten had verzuimd, kreeg een extra uitloop, omdat de goed leidende scheidsrechter Van Ettekoven niet minder dan vier minuten tijd bij trok. In die periode schoot Epi Drost geheel vrijstaande Oeki Hoekema, die hard en laag inschoot. In het resterende deel van de wed strijd kwamen de beperkte mogelijkhe den van FC Den Haag aan de opper vlakte. Slechts met veel schop- en duw- werk kon Haarlem worden afgestopt. Het leek alsof arbiter Geurds (invaller voor Louis Beukman) overdreven veel floot. „Maar”, zei Rob Boersma later, „als je de benen van de jongens ziet, dan weet je dat elke vrije trap terecht was”. De 21 vrije trappen, die Haarlem na de rust mocht nemen, zorgden in elk geval wel voor het nodige gevaar. Aad Kila moest bijvoorbeeld in een reflex op de doellijn redden, nadat Haar de bal op het hoofd van George had gede poneerd en doelman Galjé onder het speeltuig was doorgelopen. FC Den Haag moest zich beperken tot uitvallen, maar wanneer Schoenmaker daarbij niet was betrokken, was er nauwelijks gevaar. Gevaar was er daarom wel, toen Lex Schoenmaker in de 36ste minuut Mar tin Jol wegstuurde. De verdediger om speelde Rob Boersma, maar kwam naast het doel uit, waardoor een trek- bal de enige oplossing was. Er was echter niemand van Den Haag aanwe zig om de wedstrijd definitief te be slissen. Vandaar dat Haarlem mocht blijven hopen op een gelijkspel en dat ook leek te krijgen, toen Galjé een schot van De Kip losliet en Lensen kon inschieten. Schoenmaker was er net even eerder Braunschweig, PSV’s tegenstander in de volgende ronde van het toernooi om de UEFA-beker, is binnen twee weken tot middenmotor gedegradeerd. Vorige week rekende landskampioen Borussia Mön- chen Gladbach met 0-6 af, en zaterdag verloor Braunschweig met 1-0 van Hertha BSC. FC Köln en Kaiserslautern leiden nu met 19 punten, gevolgd door Schalke ’04 met 18 en Borussai Mönchen Gladbach met 17 punten. bij en kogelde de bal in paniek net over het eigen doel. daar is vechten. De winnende getallen in de Westduitse lotto: 10-17-19-26-42-43; reservegetal 2. De uitslag van „Spiel 77”: 0 9 4 9 2 4 1. 8 8 7 7 11—20 13— 24 14- 33 6—27 10— 16 11— 18 14—24 18—21 NIJMEGEN (ANP). Ondanks het feit dat NEC in de thuiswedstrijd tegen Ajax aanzienlijk beter speelde dan de laatste weken het geval was heeft de Nijmeegse club toch niet kunnen voorkomen dat Ajax in het Goffertstadion met de volle winst ging strijken. Het was een kwartier na de rust dat Arnese het enige en beslis sende doelpunt zou laten aantekenen. 19-14 19—20 14—15 19—20 LA het i uitda van d had? titelt dagei op h< Ali te ke schik van i geen tegen Youn aan. te ef! kracl K voe wet Dyi ver var voc ren te s ha; Na de hervatting golfde het spel op en neer tot die voor NEC fatale 60e minuut. Ajax consolideerde na het bevrijdende doelpunt van Arnesen de strijd volledig en had bepaald weinig haast om op die grote overwinning af te stevenen. Dat leidde ertoe dat er voor de 10.000 bezoekers in die fase van de wedstrijd weinig aantrekkelij ke momenten waren. In de slotminuten drong NEC nog wel even fel aan, maar zonder succes. NEC zou het gelijke spel niet meer weten te veroveren. Ajaxmid- denvelder Schoenaker kr eeg van scheids rechter Corver de gele kaart te zien na een charge ten opzichte van NEC-aanvoerder Hiddink. PA een i eindi tegei toch 100.0 eindi com] dat s tijen voor NEC-Ajax 0-1 Scheidsrechter: 10.000. mers door ma, voor De Luxe Belg: Fran 7. Zv Borussia werkt aan een opmerkelijke opmars na een matige competitiestart De ploeg scoorde 17 doelpunten in acht da gen, zes vorige week tegen Eintracht, af gelopen woensdag vijf tegen Rode Ster Belgrado, en zaterdag weer zes in de wed strijd tegen Saarbrücken. Uitblinker was opnieuw de Deen Simonsen, die zelf twee goals voor zijn rekening nam. Geluk. Het lag opgesloten in de com- mentraren van beide oefenmeesters. Barry Hughes wenste zijn elftal geen enkel verwijt te maken. „We hebben erg sterk gespeeld. Daarom heb ik geen aanmerkingen op de ploeg. Het zat ge woon niet mee”. En zijn Haagse collega Anton Malatinsky: „We hebben in de slotfase wa* geluk gehad. Maar dat mocht ook wel een keertje, want het heeft ons de afgelopen weken bepaald niet meegezeten. Psychologisch is deze overwinning voor de ploeg erg belang rijk”. Haarlem hoeft inderdaad de oorza ken van de zesde competitienederlaag niet bij zich zelf te zoeken. De volle negentig minuten is er hard gewerkt en was het veldspel niet minder aantrek kelijk dan een week eerder tegen NEC. Het is duidelijk dat de ploeg de crisis van de competitiestart heeft overleefd. Dat ook het (tijdelijk) wegvallen van Gerrit Peijs en Joop Wildbret goed is opgevangen. Cees de Vries doet het als voorstopper erg goed en op het midden veld eisten Martin Haar en Abe van den Ban beurtelings de hoofdrol voor zich op. Bovendien krijgen zij voortdurend Ajax mocht met die voorsprong overi gens zijn handen dichtknijpen want vooral in de eerste helft was NEC toonaangevend. De thuisclub die zich na de blamerende nederlaag van 6-0 tegen Haarlem vorige week zondag, voor eigen publiek nu wilde revancheren verwierf een groot overwicht maar in doelpunten zou dat niet resul teren. Pas tegen het einde van de eerst helft kon Ajax enigszins loskomen van de Nij meegse druk. Toen pas konden de Amster dammers enkele tegenstoten plaatsen. Het was maar goed voor NEC dat Ajax daar toe niet eerder was gekomen, want in het Nijmeegse doel maakte Formannoy, de vervanger van de geschorste Schellekens een uiterst onbetrouwbare indruk. Hij was voortdurend een brok onzekerheid voor zijn medespelers. Vlak voor het rustsig- naal van scheidsrechter Corver kreeg Ro nald Hendriks een ideale gelegenheid om zijn ploeg naar een voorsprong te schieten, maar alleen voor doelman Schrijvers schoot hij naast. Aan de andere zijde deed Geels het al niet veel beter. De blonde aanvaller van Ajax miste zelfs voor een leeg doel. Volendam: Hoogland (Hoek); Molenaar, Guyt, Braan, Mol; André (Jonk), Visser, Hel ling; Bond, Kramer, Tol. NAC: De Jong, Dierckx, Bakker, Budisic, Dekker; Vreysen, Quaars, Mohorovic; Brou wers, v. d. Ent (Storm), Goodlass. PSV: Van Beveren; Krijgh, Stevens (Dea- cy), Van Kraay, Brandts, Poortvliet; Willy van de Kerkhof, Van der Kuylen, Deijkers; René van de Kerkhof, Lubse. AZ’67: Meskovic; Spelbos (Ursem), Vonk, Van Hanegem, Hovenkamp (Nijdam); Ny gaard, Arntz, Peters; Van Rijnsoever, Kist, Metgod. De voor vier ton van Ajax overgenomen Peter Lübecke maakte bij Braunschweig in de wedstrijd tegen Hertha geen overtui gende entree. De vervanger van Popivoda werd döor Klieman volledig uitgescha keld, en zonder specifieke aanvaller viel er in Berlijn voor Braunschweig niet veel eer te behalen. Grau maakte voor Hertha het beslissende doelpunt. 0 5 1 1 „Wij hebben bijzonder knap ge speeld”, aldus trainer Spitz Kohn. En er was niemand die hem dat betwistte. In aanmerking genomen, dat het Twente’s tweede wedstrijd binnen vier dagen was en dat de oostelijke club al in de eerste minuut de handicap had dat linksachter Wildschut door een knietje in het bovenbeen geblesseerd raakte. Twente miste daardoor een man, die vanuit de tweede linie Sparta’s veelvul dig opgezette buitenspelval onklaar had kunnen maken. Nu hield Twente aan de technische superioriteit van het middenveld met Thijssen, Van der Vall en Mühren slechts een licht veldover- wicht over. Dat veranderde na rust, toen de zwervende Thoresen wat meer zijn vleugel hield en na lange rushes ook nog bruikbare voorzetten lan ceerde. nog eens de bal van de doellijn. Uitein delijk bleef de winst bij de ploeg, die daar het meeste recht op had: bij FC Twente. GC naar voor Jeun sport houd Gretl 1-1, SC Cambuur-FC Groningen 1-1, Veen- Arnesen 0-1. Toeschouwers: de stand had dat overigens niet, want ook landskampioen Liverpool bleef zonder punten, en wel door een 1-2 thuisnederlaag tegen Aston Villa. Nottingham blijft aan de leiding, met 3 punten voorsprong op Everton, West Bromwich Albion en Co ventry City en 4 punten op Liverpool. Trevor Aylott, pas voor de tweede keer in de basisopstelling van Chelsea zorgde voor vreugde op Stanford Bridge door een doelpunt tien minuten na rust in de wed strijd tegen koploper Nottingham Forest. De wedstrijd was een half uur eerder begonnen omdat de staking bij de elektri citeitsbedrijven in Engeland het spelen in kunstlicht problematisch maakte. Zo moest de wedstrijd Derby County-Ever- ton, die op het normale tijdstip was aange vangen, een kwartier voor tijd onderbro ken worden voor het opstarten van het noodaggregaat. Na die onderbrekeing scoorde Mick Lyons voor Everton het eni ge doelpunt. De leiding van het verrassend als tweede geklasseerde Coventry had zelfs een eigen generator aangeschaft, en niet voor niets, zodoende konden de toe schouwers op de normale tijd een 1-0 zege op West Ham United bekijken. ROTTERDAM (ANP). In aller laatste instantie schoten zelfs de niet geringe capaciteiten van Pim Doesburg tekort om Sparta nog langer in de glansrol van subtopper te houden. FC Twente won op Spangen verdiend met 2-1, maar haalde wel opgelucht adem, toen scheidsrechter Van Ettekoven voor de laatste maal floot. De Sparta- doelman eiste bij zijn 500ste optreden voor de Rotterdammers onverbiddelijk de hoofdrol voor zich op. Hij had zich al flink geërgerd, toen een tamelijk on schuldige trekbeweging van Bert Jan sen jegens Arnold Mühren gehono reerd was met een strafschop. Hij had het helemaal niet meer, toen dezelfde Mühren op een voorzet van Bos ook nog nummer twee erin schoot en op die manier zijn feestje dreigde te versto ren. 0-2, invaller Van der Meer begreep wat er in zijn doelman omging. Vanaf de aftrap ging hij naar voren, kreeg de bal van de linkervleugel toegespeeld en scoorde. Die onverwachte 1-2 gaf Does burg vleugels. Hij nam vrije trappen op FC Den Haag-Haarlem 2-1 (1-1). 15. Van Leeuwen 1-0, 34. Lenaen 1-1,49. Hoekema 2-1. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: 5200 Excelsior-PEC Zwolle 2-2 (1-0). 15. Swa- nenburg 1-0, 69. Jans 1-1, 84. Banhoffer 1-2, 88. Swanenburg 2-2 Scheidsrechter: Jon ker. Toeschouwers: 4000. Amersfoort-VIaardingen 0-0 (0-0). Scheids rechter: Manuel. Toeschouwers: 600. Wageningen-Fortuna SC 1-1 (0-0). 61. Titu- lay 0-1, 82. Bish 1-1. Scheidsrechter: Ram. Toeschouwers: 4200. Veendam-Heerenveen 3-1 (1-1). 9. Brouwer 1- 0, 37. Van der Heiden 1-1, 54. Zwart 2-1, 81. Brouwer 3-1. Scheidsrechter: Gans, Toe schouwers: 4100. De Graafschap-Willem II 0-2 (0-0). 51. Brokken 0-1, 80. Van Rooy 0-2. Scheidsrech ter: Draaisma. Toeschouwers: 3100. SVV-Helmond Sport 3-2 (0-1). 41 en 47. Verbong 0-1 en 0-2, 65, 66 en 85. Pijtsman 1-2, 2- 2 en 3-2. Scheidsrechter: Severijns. Toe schouwers: 3100. Heracles-Eindhoven 0-0 (0-0). Scheidsrech ter: Beek. Toeschouwers: 4000. Cambuur-Groningen 1-1 (1-0). 42. Kusma- novic 1-0, 66. Loves 1-1. Scheidsrechter: Kei zer. Toeschouwers: 6000. Gele kaart voor Goosen (Cambuur) wegens het neerleggen van een tegenstander. MVV-FC Den Bosch 3-1 (1-0). 25. Schrijne- makers 1-0, 55. Smeets 2-0, 60. Brokamp 3-0. 79. Van den Bosch 3-1. Scheidsrechter: Bak ker. Toeschouwers: 10.000. Een waarschu wing voor Vosmaer (MW) wegens vasthou den van een tegenstander. Telstar-Feyenoord 0-1 (0-1). 40. Mansveld 0-1. Scheidsrechter: Berrevoets. Toeschou wers: 10.000. Telstar: Van der Meeren, Van Oorschot, Wellerdieck, Medik, Bischot; Hendriks, Kro ne, Jonker; Caljouw, Van Gaal, Mikkelsen Feyenoord: Treytel; Wijnstekers, Van de Korput, Manseld, Brard; Notten, Jansen, Kreuz; Melis (Van Deinsen), Best, Van der Lem. De winnende getallen van lotto 45: 1-19- 20 - 35 - 36 - 37; reservegetal: 13. Er was een inleg van 3.607.713 gulden en een prijzenpot van 1.833.651 gulden door 884.267 deelnemers. Eerste prijs: ƒ719.770 (inclusief jackpot); tweede prijs: 171.366; derde prijs: 257.049; vierde en vijfde prijs: 342.733. Schoenmaker leverde een knappe voorzet af en Van Leeuwen kopte val lend in. Rob Boersma („Die bal was erg laag, ik dacht dat Van Leeuwen zou schieten”) was kansloos: 1-0. Die tegenslag was nauwelijks van in vloed op het spel van Haarlem. Zo kon de ijverige Danny Lensen maar net Piet van den Berg niet bereiken na een voorzet van Martin Haar en knalde Abe van den Ban bikkelhard naast het doel van de kansloze Hans Galjé. Het antwoord kwam van Lex Schoenmaker. Maar zijn schot, na voorbereidend werk van Jol, betekende tevens de laatste actie van Den Haag in de eerste helft. Omdat Goemans en Hoekema de Haarlem-defensie nauwelijks voor pro blemen konden stellen, kon Wentink meegaan. Hij kreeg een goede kans op de gelijkmaker, toen Lensen een hoek schop van Van den Ban doorknikte. Eén minuut later kwam dan wel de’ dikverdiende gelijkmaker. Van Leeu wen raakte de bal kwijt aan Abe van den Ban, die met een formidabele pass Danny Lensen op de rand van buiten spel bereikte. Uit een moeilijke hoek schoot de ex-EDO’er raak: 1-1. Het eerste en enige verdedigingsfou- tje van Haarlem werd de ploeg vier minuten na de hervatting noodlottig. Van Leeuwen mocht een vrije trap ne men (na een overtreding van Wentink op Goemans). De verdediging van Haarlem leek prima georganiseerd, maar Henk van Leeuwen ontdekte het kleine foutje en schoof de bal naar de FC WV: Vleten; Oostrom, Francken, Schreurs, Van Rosmalen; Pala, Advocaat, Van der Weide; Jovanovic, Hielkes (De Jon ge), Kurcinac. FC Utrecht: Istatov; Hildebrand, Wickel, De Kruijk, Cabo (Schreurs); Kote, Van Staa, Flight; Gozems (Streuer), van Veen, Ter- voord. G.A. Eagles: Endeman (Kluitenberg); Strijdveen, Bjerre, Lodeweges, Kist; Wouds- man. Oude Wesselink (Groeneweg), van der Pas; Van Kooten, Walbeek, Körver. hulp van Piet van den Berg, zodat vrij wel steeds de spitsen De Kip en Lensen aan het werk gezet kunnen worden. Werk was er voor het tweetal tegen Den Haag voldoende, want Haarlem wenste aanvallend voetbal te spelen. Herinnerde zich ongetwijfeld ook de heerlijke wedstrijd, die vorige week na een snelle treffer volgde. De wedstrijd was dan ook nog geen drie minuten oud of Rob de Kip kreeg de eerste kans. De verdediging van FC Den Haag is zeker niet het sterkste deel van de ploeg (28 doelpunten tegen in 12 wedstrijden). Een eerste misverstand van het centra le duo Van Vliet/Ouwehand zorgde al direkt voor paniek. De voet van De Kip kwam centimeters te kort. Het antwoord van Den Haag kwam snel. Goemans schoot eerst maar net naast en testte even later de kwaliteiten van Rob Boersma. De kleine linkerspits van de Hagenaars maakte het rechter- verdediger Beer Wentink knap moei lijk. Het eerste gevaar kwam echter van „trommelaar” Henk van Leeuwen en spelbepaler Lex Schoenmaker. Een co- produktie van dit tweetal betekende na een kwartier het eerste doelpunt. NEC: Formannoy; Visser, Vlietstra, S. Vis ser, Hendriks (Goossens); Marijnissen, Hid dink, Koenen; R. Hendriks, Hulshoff, F. Janssen (Veeken). Ajax: Schrijvers; Van Dord, Krol, Everse, Zuidema; Erkens, Schoenaker, Arnesen; Ta- hamata, Geels, La Ling (Bouma). G.A. Eagles-Roda JC 1-2 (0-0). 55. Koster 0- 1, 65. De Jong 0-2, 87. Van Kooten 1-2. Scheidsrechter: Weerink. Toeschouwers: 4000 FC Den Haag: Galjé; Jol Ouwehand, Van Vliet, Toet; Albertsen, Kila, Hoekema; Schoenmaker, Van Leeuwen, Goemans. Haarlem: Boersma; Wentink, De Vries, Huyg, Melchers; Van den Ban, George, Haar; Lensen, Van den Berg, De Kip. Volendam-NAC 3-1 (2-1). 8. Bond 1-0, 16. Visser 2-0, v. d. Ent 3-0, 85. Molenaar 3-1. Scheidsrechter: Thomas. Toeschouwers: 7000. (0-0). 60. Corver. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Uiteindelijk zouden bijna alle cijfers uitvallen in het voordeel van Haarlem. De hoekschoppen, de vrije trappen en het aantal aanvallende acties. Bijna alle cijfers. Want het belangrijkste, de punten, bleef in Den Haag. Maar de 2-1, die zaterdagavond tenslotte in het matig bezette Zuiderpark (5500 toeschouwers) op het scorebord terecht kwam, deed Haarlem onrecht aan. Een gelijk spel zou de verhoudingen veel beter hebben weer gegeven. Haarlem miste echter net dat beetje geluk, dat nodig is om een positief resultaat te behalen. In de top van de scherpschutterslijst van de eredivisie is geen wijziging gekomen. Alleen de VW-er Hilkes en Van Leeuwen (FC Den Haag) schoven een plaats omhoog. Stand: 1. Kist (AZ’67) 12, 2. Geels (Ajax) 10, 3. Van der Kuylen (PSV) 9,4. Lubse en Deykers (beiden PSV), Clarke (Sparta), Hilkes (FC WV), Van Leeuwen (FC Den Haag) 8. MVV Willem II PEC/Zwolle Wageningen FC Groningen Het bleef derhalve bij de 2-1, maar het is voor Haarlem geen reden om in paniek te raken. Als er zo gespeeld wordt komen de punten vanzelf. Want het niet maken van doelpunten kwam zaterdag niet langer door vermeende onkunde, maar puur door pech. En nu eenmaal niet tegen te f Het zo lang aan de kop van de Duitse ranglijst meedraaiende Eintracht PSV-AZ’67 0-0. Scheidsrechter: Derks. Toeschouwers: 28.000 (uitverkocht). FC Amsterdam-V itesse 1-1 (0-0). 70. Kamp- hues 1-0, 88. Bosveld 1-1. Scheidsrechter: Van Dijken. Toeschouwers: 1500. FC Amsterdam: Stuy; Swerissen, Koop man, Swart, Bianchi; Kamphues, Van de Merkt, Stout; Van Bommel (Van Veenen- daal), Wetzel, Otto. Vitesse: Beukhof; Zaaijer, Mulderij, Hee- zen, Mellaard; Das, Bosveld, Veenstra; Gerd- sen (Bleljenberg), Bursae (Hendriks), Meijers. Sparta-FC Twente 1-2 (0-0). 56. Mühren 0-1, 86. Mühren 0-2, 87. Van der Meer 1-2. Scheidsrechter: Van Ettekoven. Toeschou wers 12.000. Sparta: Doesburg; Jansen, Balkenstein, Marijt, Meutstege; De Goey (Hentzen), Van Zoest, Valke; Pelzer (Van der Meer), Clarke, Van Staveren. FC Twente: Van Gerven; Van lerssel, Ove- rwg, Drost, Wildschut (Bruggink); Thijssen, Van der Vall, Mühren, Bos, Gritter (Pahl- platz), Thoresen. Het aantal deelnemers aan toto 45: 223.857. Zij zorgden voor een inleg van 728.310 gulden en een prijzenpot van 345.947 gulden. Eerste prijs: f 138.379, tweede prijs: 86.487, derde prijs: 121.081. Chelsea-aanvaller Trevor Aylo.tt (links) brengt de successenreeks van debutant Nottingham Forest even tot stilstand. Ook keeper Peter Shilton is kansloos op zijn harde inzet. Aylotts doelpunt zou het enige en beslissende blijken te zijn. 14 9 3 2 20 31—14 13 7 5 14 5 7 2 17 13 6 4 3 16 13 5 6 2 16 15— 9 13 6 4 3 16 14 7 2 5 16 28—18 13 4 7 2 15 24—11 13 6 3 4 15 22—16 13 4 6 3 14 19—16 13 4 5 4 13 13 5 2 6 12 13 3 6 4 12 14 4 2 8 10 14 3 4 7 10 17—34 13 2 4 7 13 2 4 7 13 2 3 8 7 13 2 3 8 7 1 19 30—13 13—11 19—10 Excelsior-PEC 2-2, SC Amersfoort-FC Vlaardingen 0-0, Wageningen-Fortuna SC J r.--mr. dam-Heerenveen 3-1, De Graafschap-Wil lem II 0-2, MVV-FC Den Bosch 3-1, SW- Helmond Sport 3-2, Heracles-Eindhoven 0-0. Stand: PEC/Zw. MVV Heracles Fortuna SC Wageningen Heerenveen FC Groningen Excelsior Willem II FC Den Bosch Eindhoven SC Cambuur FC Vlaard. De Graafschap SW Helmond Sp. Veendam FC Dordrecht SC Amersfoort Stand tweede periode: 3 2 5 3 5 3 5 5 3 1 1 1 2 3 0 7 1 1 7 Programma: PEC-FC Dordrecht, FC Vlaardingen-Excelsior, Fortuna SC-SC Amersfoort, FC Groningen-Wageningen, Heerenveen-SC Cambuur, Willem II-Veen- dam, FC den Bosch-De Graafschap, Hel- j mond Sport-MW, Eindhoven-SW. 10— 4 13— 7 11— 6 6—2 10— 7| beur In ,winr bren Roda JC: Jongbloed; Broeks, Pfeiffer, Ziegler, Degens; Meuser, Ehlen, De Jong; Koster, Vermeulen (Toonstra), Kolding. FC VVV-FC Utrecht 3-0 (2-0). 21. Kurcinac 1-0, 29. Pala 2-0, 63. Hielkes (strafschop) 3-0. Toeschouwers: 7500. Scheidsrechter: Mulder. 13 11 2 0 24 33— 31 13 9 2 2 20 28— 9 13 9 2 2 20 27—12' 13 7 3 3 17 13 6 4 3 16 31—14 13 4 7 2 15 13 7 1 13 5 5 3 15 13 4 4 5 12 13 6 0 7 12 22—29 13 3 6 4 12 13 4 3 6 11 13 3 3 7 9 18—22 13 2 5 6 9 13 2 5 6 9 13 3 2 8 8 14—34 13 2 1 10 5 14—30 13 1 3 9 5 11—30 PSV-AZ ’67 0-0, Sparta-FC Twente 1-2, FC Den Haag-Haarlem 2-1, NEC-Ajax 0-1, FC W-FC Utrecht 3-0, FC Amsterdam- Vitesse 1-1, Volendam-NAC 3-1, Telstar- Feyenoord 0-1, G. A. Eagles-Roda JC 1-2. Stand: PSV FC Twente Ajax Sparta AZ ’67 Feyenoord NEC Roda JC Volendam FC Den Haag Vitesse FC VVV FC Utrecht NAC Haarlem FC Amsterdam Go Ah. Eagles Telstar Programma: FC Twente-PSV, Haarlem- Sparta, Ajax-FC Den Haag, FC Utrecht- NEC, Vitesse-FC WV, NAC-FC Amster dam, Feyenoord-Volendam, Roda JC-Tel-| star, AZ ’67- G. A. Eagles. W( ■fis

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 14