CDA Velsen wil agenda 3 rechtstreekse leden bij werk betrekken uitgevaren visserschepen bij filmliga mogelijk Films op verzoek zijn vrouwen er frniirêii léèrshow stoutenbeEk select burgerlijke stand „Amazone” voor en door wil Sinterklaasactie van de Zeestraat Soap, Soup, Salvation of de kerstcollecte van het Leger „GEEF OM DE NATUUR” BIEDT LEZING EN VRAAGT COLLECTANTEN „De Bonte Duif” in café De Griffioen Velsen-IJmuiden permanente In en om Haarlem VELSEN 1 1 VRIJDAG Buiten spel Velsen-Noord NOV EMBER IJMOND Wijk aan Zee Beverwijk Heemskerk f i bil f Ori m - r W r CiW r (ADVERTENTIE) Wil- H ONDERTROUWDEN GEHUWD: 1 I Tel Deze koepon uitknippen en opsturen naar postbus 10 in Beverwijk „Geef om de natuur”. Over deze actie van het Wereldnatuurfonds is enige we ken geleden geschreven en de plaatselij ke activiteiten beginnen op gang te ko men. Op donderdag 17 november wordt in het Cultureel Centrum een lezing met films gehouden door de heer P. van Za- linge. Hij zal spreken en films draaien over een onderzoek naar het gedrag van olifanten in Tanzania en de problemen bij het beheer van nationale parken. Belangstellenden kunnen op zaterdag en zondag een kijkje gaan nemen. De zaal is op zaterdag open van ’s middags drie tot ’s avonds tien uur en zondag van ’s morgens tien tot ’s middags vijf. Bo vendien wordt op zaterdag wild verloot, zo melden de organisatoren. ’markt kisten iw; 344 kisten kisten te tong klein- tong andag Gel. raagd! Har- lefoon en be- dage- 830 en istver- dage- ’aat 4, eisen, rberg- Geel- lag 24 lefoon oende óór 10 i huis- C.C. Schuit, IJmuiden en L.C.M. Rizzi, Beverwijk. J.A.P.M. de Rooij, Amsterdam en S. van der Sar, Santpoort, N.J.M. Schu macher en M,A. Ooms, Santpoort. P.J. Looij en J.M. van der Linden, Santpoort. K. Snijders en M.A. de Ruijter, IJmuiden. J. van Es en A.E.H. Derks, IJmuiden. A.L. Guijt en P.M. Raven, IJmuiden. J. Posten R. Donkersloot, IJmuiden. K. Schekker- man en T.H. Jasperse, IJmuiden De enkele leden, die op de vergadering waren, kregen te horen, dat het CDA in Velsen graag een afvaardiging van de IJMUIDEN. Slechts een handjevol mensen was naar de vergadering geko men, die het CDA Velsen had belegd voor haar rechtstreekse leden. Het doel van de bijeenkomst was om de rechtstreekse CDA-leden meer bij het politiek gebeuren in Velsen en ook landelijk te betrekken. Namens hen werd J. Dunselman daarom als lid in het CDA-bestuur opgenomen. rechtstreekse leden in het bestuur wil heb ben. „Alleen als de rechtstreekse leden hun inbreng hebben, is het ook mogelijk om uit hun kringen ook kandidaten voor de gemeenteraad te zoeken”, meende het bestuur. B. W. Beskers zei, dat er ook nog pogingen gedaan zullen worden door de CDA-kring Haarlem om ook een recht streeks CDA-lid op een verkiesbare plaats bij de Statenverkiezingen te krijgen. De rechtstreekse CDA-leden voelen zich wel een beetje buiten spel staan. Een van hen drukte het zo uit: „We voelen ons een beetje een ondergeschoven kindje.” Van hun zijde werd sterk aangedrongen op een zo snel mogelijke vorming van één partij inplaats van de CDA-federatie van KVP, AR en CHU. De heer Beskers wees erop, dat de rechtstreekse leden in de openbare vergaderingen en de algemene ledenver gadering van het CDA een volledige in breng kunnen hebben. Voorzitter K. Bijl zag één CDA ook als ideaal, maar geloof de,' dat dat ideaal langs de weg van de geleidelijkheid bereikt moet worden. H. Ninaber voegde eraan toe, dat men in Velsen al als één CDA naar buiten treedt. Het CDA Velsen houdt op 8 december in de Petrazaal in IJmuiden een algemene ledenvergadering, waarop het verkiezings programma voor de raadsverkiezingen zal worden besproken. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. De winkeliers van de Zeestraat gaan van zaterdag 19 november tot en met maandag 5 december een Sin terklaasactie organiseren. Bij besteding van 10,- krijgt de klant een kaartje, met daarop een banketletter, twee kaatsebal- len, een pop, een treintje of een suikerhart afgebeeld. Wie een serie van vijf compleet heeft maakt kans op één van de honderd prijzen. De waarde van het prijzenpakket bedraagt 9000,-. Als tweede onderdeel staat een film over de lepelaar op het programma. Het richten van de aandacht op de natuur staat ook in verband met de actie die eind november wordt gevoerd en de collecte die daar bij hoort. De comités die plaatselijk zijn opgericht om de acties in Velsen te organiseren, hebben collectan ten nodig. Vooral Santpoort en Driehuis zitten te springen om vrijwilligers (mini maal 16 jaar) die willen meewerken. pen draaien, omdat ze of veel te oud of commercieel niet interessant zijn. De Filmliga daarentegen draait maar een maal per maand en dan juist met de echte bioscoopfilms. Om de bioscopen géén oneerlijke concurrentie aan te doen, wordt voor deze films geen reclame ge- We zijn al enige weken bezig met de voorbereidingen: de zaal is besproken, het programma samengesteld. Alleen de financiële kant moet nog worden gere geld. Dat die feesten georganiseerd konden worden was mede te danken aan u. U hebt ons financieel daartoe in staat ge steld. Want u begrijpt ook wél, dat wij als afdeling van het Leger des Heils in de gemeente Velsen dat nooit zelf hadden kunnen bekostigen. Op verzoek van het Leger des Heils deze oproep: Met deze drie dingen, in deze volgorde, trad de Stichter van het Leger des Heils, William Booth, de mensen tegemoet: zeep, soep en redding. A. Groot - H.C.M. Sieraad, IJmuiden, de Ruijterstraat 147. W.B. Bakker - G.C. Weij- de, Beverwijk, Kuikensweg 165. W.C. Zwa nenburg - C.M. Webbe, IJmuiden, Zeeweg 141. C. Bruinsma - K.K. van Dorp, IJmui den, Planetenweg 270. N.E.C. Scholder - Y.E. Pieterse, Zandvoort, Lorentzstraat 303. Belangstellenden kunnen contact zoe ken met P. Adam in Santpoort-Noord (023-376567) en mevrouw De Veen in Santpoort-Noord (023-375440). Contacta dres in Santpoort-Zuid is B. Spoelstra (023-378871) en in Driehuis kan men zich opgeven bij mevrouw A. Ribben (02550-14915). Ook de afdeling IJmuiden kan nog collectanten gebruiken. Opgave hier kan via de nummers: 15572, 10181 en 12104. 22-161; w drie kabel- >-32,40; schol vee 30- olk 53- ereni- ver de tel. rs ge- jdag 9 lemer- andag tndro- 13936. ulp en andag lemer- dscen- 1 en 3, >ereik- tinum- Woensdag 19 ok, Hektrawler Willy KW 141. Maandag 24 oktober: Hektrawler Johan na KW 39, Jan Maria KW 171. Dinsdag 25 oktober: Hektrawler Arie Ouwehand KW 122, MT. Ursinus VL 1. Woensdag 26 oktober: Hektrawler Tet- man Hette KW 74. Donderdag 27 oktober: Hektrawler Eli- sabet Christina KW 41. Vrijdag 28 oktober: Hektrawler Frank Vrolijk Czn. SCH 81. Maandag 31 oktober: Hektrawler Zee haan IJM 57, Schout Velthuys KW 49, Voorwaarts VL 142. Dinsdag 1 november: Hektrawler Hen- drika Johanna KW 81- Woensdag 2 november: Hektrawler Eg- mond IJM 36. Donderdag 3 november: Hektrawler An nie Hillina KW 170, Onderneming II SCH 108. Vrijdag 4 november: Hektrawler Dirk Diederik KW 172. Maandag 7 november: Hektrawler Hol land KW 123, Cornells Vrolijk Fzn. SCH 171, MT. Protinus IJM 154, Meyert Menno IJM 209, Wiron II IJM 211, Ora et Labora KW 51, Jacob KW 55, Marry Martin KW in sep- lub- en enwer- joei en actief ng van rongen taande k ont- te ko- uitslui- daalde die in it voor recen- rerd de :en. De gmees- Redactie Loes De Fauwe tel. 02550 15389 Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg. Zat. alle leeftijden 10-12.30 uur. 'ereni- ver de tel. >ejaar- 50 uur Sant; Nu houden wij vanaf maandag 14~ no vember onze jaarlijkse kerstcollecte en we rekenen ook graag dit jaar weer op uw medewerking om de kerstfeesten te doen slagen. Mogen wij u vanaf deze plaats hartelijk danken voor datgene wat u gaat doen? Leger des Heils, Edis- onstraat 14, IJmuiden. GIRO 438968. „Jarenlang is er in Velsen geklaagd over een zekere cultuurarmoede, maar er gebeurt nu erg veel in het Witte Tejater zonder dat de meeste mensen het besef fen”. Dat zijn harde woorden van Haije Gemser, die als een van de mensen van de Filmliga telkens weer moet ontdek ken, hoe weinig mensen van het bestaan van de liga afweten. Natuurlijk, hij geeft toe, dat het voor de filmliga niet gemak kelijk is om aan de weg te timmeren als je geen reclame voor de films mag ma ken maar hij had eerlijk gezegd toch wel meer belangstelling verwacht. „We zijn in mei begonnen met twee voorstellingen in het Witte Tejater, om dat we volstrekt niet wisten hoe groot de belangstelling zou zijn. Binnen de kortste keren hadden we echter zo’n honderd leden en dat leek ons wel het maximum voor een tejater met 75 stoèlen. Maar hoewel we veel enthousiasme van de bezoekers ontmoeten, blijkt toch, dat we op niet meer dan de helft van het aantal leden per voorstelling moeten rekenen”. Een beetje bezorgd is Haije wel over de situatie. De Filmliga, die in september echt van start ging, heeft 69 betalende leden en dat betekent ruim 30 bezoekers per voorstelling. Maar dat is wat te wei nig om financieel quitte te draaien. „We staan nu voor het dilemma of we meer leden moeten zien te krijgen bij de liga of de entree of lidmaatschapsprijs moeten verhogen. De mensen betalen nu een tientje lidmaatschap voor de tien voor stellingen per jaar en nog eens 4,- toe gangsprijs. Het liefst houden we dat zo. Maar meer leden betekent wel, dat ze bij een erg goede film niet allemaal een plaats kunnen krijgen en dat is voor iemand, die lidmaatschap heeft betaald niet leuk. Maar dat risico moeten we dan maar nemen”, vindt hij. Voor Haije Gemser is er een groot verschil tussen het Filmhuis Velsen en de Filmliga. Het Filmhuis draait tweemaal per week met films, die niet in de biosko- had. Hij heeft echter nog nooit een aan merking op onze keus gemaakt”. Achter de Filmliga zit wel een „bedoe ling”. De liga is er niet voor niks, maar om goede films naar IJmuiden te halen, die voor een bioscoopexploitant vaak niet interessant genoeg zijn. Dat kan om dat ze gericht zijn op een erg klein pu bliek of al wat ouder zijn. Bovendien wil de liga ook films op verzoek draaien. „We hebben wel een jong publiek, zo van rond de dertig jaar. Daaronder zitten heel wat mensen, die een bepaalde film uit hun jeugdjaren nog eens willen zien, zoals bijvoorbeeld „De vrouw in het zand” of „Space Odyssee”. In het begin hebben we misschien wat te specialistische films gedraaid en we willen nu op de wat grotere films voor een breder publiek mikken. De leden kunnen ook gerust naar een film vragen, die ze nog eens terug willen zien of die net „voor hun tijd” in de bioscopen gedraaid heeft”. De Filmliga denkt erover om tot zo’n 200 leden te gaan, zodat men op de Liga- avonden, nu nog de eerste vrijdag van de maand, maar straks de tweede, op een volle zaal kan rekenen. Die tweede vrij dag van de maand kiest men als verto- ningsdag om de leden middels het pro grammablad van het Witte Tejater de kans te geven te weten te komen wélke film er draait. Opgave voor de liga is altijd in het Witte Tejater mogelijk. Aan de filmzaal zal een verbetering worden aangebracht. De Liga draait zon der pauze en dan bleken de stoelen door de lage rugleuning wel ongemakkelijk en bovendien te krakerig als men even be weegt. Daarom zullen er andere stoelen komen, die steviger zijn en dus minder kraken en piepen en die bovendien een wat hogere rugleuning krijgen. Dan zal een lange zit wat minder problemen ople veren. Haije is er vast van overtuigd, dat de filmliga een toekomst heeft naast het City-theater en het Filmhuis. Het voegt aan deze twee een derde dimensie toe. 'laneet m een alleen lopen n. Van ituatie en me vorige telling Bovenzaal: 20.00-24.30 uur Vrouwencafé Buurthuis De Planeet: vrijdag 20.00-23.00 uur Discotheek „Where 69”. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken, Velserduinweg 52, IJmuiden. Ma. t/m vrij. 9-10 uur. Tel. 02550-18830 en 22169. Spreekuur Santpoort: ma. en do. 9-10 uur Her vormd Wijkcentrum, Burgemeester Enschede- laan 67. Openluchtbad De Heerenduinen, gesloten. Badhuis Snelliusstraat, vrij. 13-20.30 uur, za. 9-17.30 uur. Velserbad. vrijdag gemengd zwemmen 19.30- 20.45 uur; zaterdag: gemengd zwemmen 10.30- 11.30, 12.15-13.15, 13.30-14.30 en 14.45-15.45 uur, les volwassenen 15.45-16.15 en 16.15-16.45 uur. Instructiebad Zeewijk, vrijdag moeder en kind 9.45-10.30 uur; za. gemengd zwemmen 10.45- 12 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”. Alleen open op woensdagmiddag en zaterdag de gehele dag Sporthal, Zeewijk: Iedere zaterdagmorgen Sport Instuif van 8.30 uur tot 12.00 uur. maakt en is de voorstelling alleen voor leden. „We hebben overigens goede con tacten met bioscoop-exploitant Van Op bergen”, zegt Haije. „We hebben afge sproken, dat we ons programma aan hem voorleggen, zodat we geen films gaan draaien, die hij ook in gedachten Als wij in deze tijd met de bejaarden, eenzamen, zieken en kinderen Kerstfeest vieren, kunnen we de zeep (gelukkig) overslaan. Maar de feestelijke kerstfees ten met het wat extra’s „ging erin als koek’’. Velen honderden mensen hebben we mogen bereiken en getracht het Kerstfeest tot een sfeervol Kerstfeest voor hen te maken. jn en 17, Be en op uur. en en Lange lefoon tF Twee moderne 16 mm-projctoren zorgen ervoor, dat zelfs de meest kostbare bioscoopfilms door de Filmliga professioneel gedraaid kunnen worden in het Witte Tejater. 20.15 tf. van Alan DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpduinen 6, geopend vrijdag 19-21 uur en zaterdag van 10-12.30 uur voor volwassenen en jeugd. Zit u graag In mooi leer’ Kom dan eens kijken bij Select Select maakt uw keuze in mooi leer veel royaler zitelementen - hoekkomblnatles - bankstellen - fau teuils - enz Kalfsleer - wildleer - Zuid- amerlkaans rundleer - leer verwerkt als patchwork Dit alles gekomblneerd met een ongekend grote keuze in wand- meubelen (o.a Hulsta Studio) en handgeknoopte tapijten. Zljlweg 9-11 (begin Zijl weg rechts) Haarlem Tel. 324866 Filiaal van Sloutenbeek Wooncentrum en Suhart Interieur-architektuur te Beverwijk 149, Soli Deo Gloria KW 152, Caroline VL 90, MK. Eben Haëzer IJM 18, Maarten Cornelia IJM 44, Wiron VI IJM 207, Deo Volente 'II KW 11, Alida KW 22, Pieter Jacob KW 24, Willem Adriana KW 25, Ada KW 29, Rose Marie KW 34, Anna Hendrika KW 45, Pelikaan KW 88, Wilma KW 113, Marry Jacob KW 117, Tiny KW 145, Wilhel mina KW 173, Pieter Gijsbertha KW 175, Valk KW 185, Hans KW 189, Anna Lydia KW 194, Yvonne Yolanda KW 206, Agatha KW 214, Arie Jacob KW 221, Jacob Senior KW 226, Johanna Cornelia WR 57, Pieter SCH 36, Leendert Jan SCH 256. Dinsdag 8 november: Hektrawler Rijn mond V KW 42, Rijnmond III KW 44, Onderneming I sch 90, Monica VL 89, MT. Soli Deo Gloria KW 152, ML. Michiel KW 167, MK. Eben Haëzer IJM 18, Wilhelmina KW 173, Hans KW 189, Yvonne Yolanda KW 206, Arie Jacob KW 221, Jacob Senior KW 226, Marco WR 32. Woensdag 9 november: Hektrawler Vooraan VL 115, MT. Soli Deo Gloria KW 152, ML. Sursum Corda KW 124, MK Dog- gersbank KW 63, Maarten Senior KW 125, Wilhelmina KW 173, Yvonne Yolanda KW 206, Arie Jacob KW 221. V 137 N 221 kw 7.500,-; ier be ll. BIOSCOPEN City, vrijdag 20.00 uur, zaterdag 19.00 en 21.30 uur „Verdwenen in de Bermuda Driehoek”. Stadsschouwburg: Vrijdag en zaterdag 20.00 uur „Jailhouse Rock”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestljn, Rijksweg Velsen, 17e- eeuwse stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen. Geopend di. t/m za. van 10-12 en 14-17 uur. Noordelijk Koetshuis: Expositie tekeningen en grafiek Tom Eyzenbach. Open: dinsdag t/m zondag 14.00-17.00 uur. Stadhuis: Bezichtiging op werkdagen van 10- 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend dinsdag en donderdag van 10-16 uur en op aanvraag tel. 02510-91022 en 93088. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Centrale Bibliotheek, Plein 1945. Vrijdag van 14.30-17.30 uur en 19.00-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, lemsbeekweg. Vrijdag 15.30-17.30 uur. Dienstencentrum Zee- en Duinwljk, Zeewijk- plein 62,10.00-12.00 uur en 14.00-17.00 uur recrea tieruimte open Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau, Abelenstraat 1, IJmuiden van 9-10 uur, tel. 12464 of 18445. Buurthuis De Brulboei: 19-24.00 uur Disco Dit weekend houdt de postduivenvere niging „De Bonte Duif” de jaarlijkse tentoonstelling. De zaal van café De Grif fioen aan de Trompstraat in IJmuiden wordt als tentoonstellingsruimte ge bruikt. inken- 78320. Ikster- 02550- Bloe- tele- lan op tingen :ekein-[ TENTOONSTELLINGEN Centrale bibliotheek, Kerkstraat. Gehele maand november foto-expositie „Zandschap” van Nelly Poppen, geopend tijdens gebruikelijke openingstijden bibliotheek. De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Expositie Franse kunstschilder Gérard Delaval, geopend t/m 25 november, dagelijks van 10-22 uur behalve zon dag; t/m 26 november expositie zeefdrukken van Hanna jGoris, zelfde openingstijden. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Vrij. 19 en 21.15 uur: „Een vuist vol dollars”, 23.30 uur „Sensuele belevenissen in Zweden”, 19.30 en 22 uur „It’s a mad, mad world”. Luxor Theater, Breestraat. Vrij. 19 en 21.15 uur: „Verdwenen in de Bermuda driehoek”. DIVERSEN Animal Farm, Willem Alexanderplantsoen. Zaterdag geopend van 12.30-17 uur. Openbare bibliotheek, Kerkweg: Vrij, alle leeftijden 19-21 uur. BIOSCOPEN Cinema Marquêtte, Ruysdaelstraat. Vrij. 20.00 uur „Soldaat van Oranje”. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Alle leeftij den 19-21 uur. Beneluxlaan: alle leeftijden 19-21 u. Za. beide filialen 10-12.30 u. alle leeftijden Kinderboerderij, Vrijburglaan. Zat. geopend van 10-12 en 14-17 uur. Alarmnummers: politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Vrij. 21.30 uur Sweet d’Buster. Zaal Dam, Ruysdaelstraat. Vrij. 20 uur kienen t.b.v. VARA’s-Speelgoedaktie. De Vrijburcht, Vrijburglaan. Amateur toneel vereniging Vriendenkring met „Acht vrouwen”, aanvang vrij. 20.15 uur. De Jansheeren, Kerkweg. Assumburgtheater presenteert ka baret Honoloeloe met „Zout water voor een dorstige”, aanvang vrij. 20.30 uur. ’«1 Zaterdagmiddag wordt in Amsterdam „Amazone” officiéél geopend. Amazone, de Stichting Amazone wel te verstaan, bundelt in een pand aan de Keizers gracht een aantal activiteiten die op fe ministische leest zijn geschoeid. Dat wil zeggen dat emancipatie van vrouwen centraal staat. In Amazone is bijvoorbeeld een soort galerie. Ter ere van de officiële opening is daar nu een thema-tentoonstelling zelf portretten. Zelfportretten van vrouwen, een idee dat volgt uit de basisgedachte achter de stichting: hoe kijken vrouwen tegen zichzelf aan. De tentoonstelling be staat uit werk van dertig beeldende kun stenaressen. Schilderijen, foto’s, objec ten, tekeningen en schilderijen maken deel uit van de exposities. Ieder van de vrouwen heeft op haar manier laten zien hoe ze tegen zichzelf of een typerend onderdeel van zichzelf aankijkt, of daar een indruk van geeft. De galerie loopt door in het „nieuwscentrum”, waar alle mogelijke informatie over vrouwenactiviteiten in Nederland en het buitenland ter inzage ligt. Voorts worden door Amazone spreekuren gehouden voor vrouwen die bijvoorbeeld niet naar de officiële instan ties durven of willen gaan. Ook organi seert de stichting cursussen en trai ningen. De hele organisatie en uitvoering van Amazone wordt gedragen door vijftig mensen. Vrijwilligsters en deels betaalde krachten. Veel medewerksters zijn voort gekomen uit de eerste opzet van Amazo ne: een samenwerking van een aantal vrouwen die vanuit hun eigen vakgebied hun inbreng hebben. Voor de cursussen en spreekuren zijn dan ook eigen thera peuten, eigen advocaten om in hun vak gebied advies te geven. Nu Amazone officiéél open is moet de eigenlijke ontwikkeling op gang komen. Veel wordt verwacht van eigen initia tieven van belangstellenden die komen helpen, die ideeën aandragen, die het souterrain aan de Keizersgracht echt moeten gaan gebruiken en dan wordt niet alleen gedacht aan Amsterdamse vrouwen, maar ook aan de regio, het hele land. Amazone is op werkdagen open van tien tot zes uur, op zaterdag van twaalf tot vier, op donderdagavond van zeven tot negen uur. Spreekuren zijn op dins dag van twee tot drie en op donderdaga vond tussen acht en negen. Een ieder die geïnteresseerd is of die gewoon iets wil weten kan er binnen lopen en een kop koffie drinken. De stichting is gehuisvest in het pand Keizersgracht 678 in Am sterdam. Telefoonnummer: 020-279000. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) vrij. Vrije produktie: „Verwarringen” va Ayckbourn. Toneelschuur I (Smedestraat 23) vrij. 20.30 u. Coen Pronk en Ine Veen: „Man, vrouw, liefde”, za. 20.30 u. Club Teatro: „Sacco”. Schuur II vrij, en za. 20.30 u. Frits Lambrechts en Sylvia Albers. „Moeder, geef me nog eens raad”. MUZIEK Concertegebouw (Lange Begijnestraat 13) vrij 20.15 u.: Concert door het Noordhollands Phil- harmonisch Orkest o.l.v. Jerzy Katlewicz, solist: Eugen Indjic, piano, za. 20.15 u.: Optreden door het Roemeens Folklore Ensemble Ciorcirlia. Haarlemse Jazz Club (Groot Heiligland 37) vrij. 22 u.: Rob Rigter Kwartet. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30 en 20 u.: „Soldaat van Oranje”, 16 j. za. 13.30 u.: „Pippi gaat van boord”, a.l. vrij en za 24 u.: „De vier geweldenaars”, 16 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „Escortservice op z’n Deens”, 16 j. vrij, en za. 23.30 u.: „Phase IV", 16 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „In de klauwen van de tijger”, 16 j. vrij, en za. 23.45 u.: „Slipjes uit, daar komen de Tirolers”, 16 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 en 21.30 u.: „The Deep”, 16 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u. „Fritz the cat”, 16 j. vrij, en za. 24 u.: „The last detail”, 16 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „De vrouw die twee keer leefde”, 16 j. za. 14 u.: „Merlijn, de tovenaar”, a.l. vrij, en za. 23.45 u.: „Cousin Cousi- ne”, 16 j. Cinema Quirinus Internationaal (Larige Véerstr.) 19, 20.15 en 21.30 u. en za. 14, 15.15, 20, 21.15 en 22.30 u.: „Little girl blue”, 16 j. Filmhuis het Melkwoud (Zijlstraat 63). vrij, en za. 21 u.: „Im lauf der Zeit”. Gaarne ontvang ik gerichte dokumentatie over: wandmeubelen zitmeubelen slaapkamers Naam- Straat 7 Plaats "X

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 7