IV ADMINISTRATIEF GESCHOOLD COORDINATOR zeeweg ziekenhuis velsen Bouwfonds BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER ADMINISTRATIEF ASSISTENT AUTOVERHUUR Als u over anderhalf jaar supermart-bedrijfdeiaer bij Albert Heijn wilt zijn moet u nu kontakt met ons opnemen I HP jonge adm. medewerkster werken voor de wonende mens o.k. verpleegkundigen operatie assistenten ziekenhuis St. Joannes de Deo V haarlem Z* bezigheidstherapeute I I Voor ons districtskantoor te Haarlem zoeken wij een Andreas Ziekenhuis 34 19 7 7 NOVEMBER ZATERDAG vraagt 2 VERTEGENWOORDIGERS dringend PIL BV Koning Clovisstraat 13, Maastricht fHertZi Stichting J. C. de Keijzer Stichting J. C. de Keijzer, VAN EEGHENSTRAAT 57, AMSTERDAM. B-VERPLEEGKUNDIGEN die als disirictsadministrateur zowel het organiseren en coördineren als hel daaruit voortvloeiende werk (mede) ter hand neemt. Vanuit zijn administratievdachter- grond is hij verantwoordelijk voor de voor bereiding en financieel-administratieve begeleiding van het bouw-en verkoopproces, met een rechtstreekse verantwoordelijkheid aan de districtsdiiecteur. I lij vonnt een belangrijke schakel in de voorbereiding van de beleidsbeslissingen. In hel uitvoerende stadium dient hij aan de voortgangscontrole en de kostenbewaking van de geplande aktivileilen een belangrijke plaats toe te kennen. Als deelfunctie komt daar nog bij de zorg voor het secretariaat en voor de huishoudelijke zaken van het districts kantoor. Bij de uitoefening van deze laken geelt hij leiding aan enkele administratieve medewerkers/-sters en typistes. Gevraagd wordt een middelbare schoolopleiding tenminste op 1 lavo-niveau. Voorts een financieel-adminstratieve op leiding op 11EAO- of daannee vergelijkbaar niveau in bedrijfsadministratieve en/of economische richting De functie vereist een diepgaand inzicht in het gehele bouwvoorbereidings- I MMM I let Bouwfonds Nederlandse Gemeenten heeft tol doel het bezit van een eigen huis in een eigentijds woon- en leefmilieu binnen hel bereik van zoveel mogelijk mensen te brengen. Daartoe wordt intensief meegewerkt aan de totstandkoming van nieuwe woon wijken, terwijl ook hypotheken worden verstrektTol nu toe konden al bijna 100.000 gezinnen bij de verkrijging van een eigen huis wonden geholpen. Bij het Bouwfonds werken ruim 450 vrouwen en mannen. Het centrale kantoor is gevestigd te I loevelaken. Daarnaast bestaan er geografisch verspreid -vijf districtskantoren en zeventien informatiecentra proces. Uit dit proces krijgt hij alle niel- technische aspecten onderzijn hoede. Zijn inzet en inbreng is mede-bepalend voor de voortgang van de projecten. De functie vraagt persoonlijke kwali teiten vooral op hel gebied van leiding geven, samenwerken in teamverband en contac tuele vaardigheden. De functie kan redelijk ambulant zijn. Gedacht wordt aan een man van plm. 30-35 jaar, die ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke functie en die geïnteres seerd is in onze doelstelling „bouwen op maal van de mens" Standplaats: I laarlem. Indien u geïnteresseerd bent,ver zoeken wij u schriftelijk te solliciteren bij de afdeling personeelszaken van de n.v. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, Westerdorpsstraat 68 te Hoevelaken. Nadere inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij de districts- direcleur, drs. A. A. van Jole, telefoon (023)319275. I b supermart s 1 on Voor de FINANCIËLE ADMINISTRATIE vragen wij een 77-07 F Zo nodig opleiding verzekerd op elke leeftijd Vast loon kosten commissieloon Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie. Zeeweg 168, Velsen. Wij geven de voorkeur aan hen. die reeds de op leiding voor de operatiekamer gevolgd hebben. Ook zij die interesse hebben voor het werk op een operatiekamer kunnen in aanmerking komen. Voor de operatiekamer van het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam-West zoeken wij is een psychiatrisch instituut, waann 100 kliénten zi|n opgenomen van 40 jaar en ouder verdeeld over 7 afdelingen Het instituut funktioneert. als tussenvoorziening tussen het psychiatrisch ziekenhuis en de maatschappij of andere instellingen Hertz Automobielen Nederland B.V. begeleidt de verhuur van haar wagenpark met een administratiesysteem dat erop gericht is de tijd tussen het beëindigen van iedere huurperiode en de terugkeer van de auto op de thuisbasis binnen de vastgestelde grenzen te houden. die zich gaat bezig houden met de kontrole op resultatenoverzichten van een aantal Europese vestigingen, dekorr esponden tie hierover, het op stellen van maandoverzichten en het voorberei den van betalingen aan Europese vestigingen. Voor deze funktie is typevaardigheid vereist, alsmede administratieve ervaring. Leeftijd 20-30 jaar. Opleiding: MAVO-niveau Voorts'weet hij welke auto's onderweg naar huis zijn en assisteert hij met het maandelijks totaaloverzicht, van de auto's die weer beschik baar zijn dan wel op de thuisreis zijn. Last but not least zorgt hij voor een optimale kommuni- katie tussen de diverse afdelingen van ons bedrijf die bij de verhuur zijn betrokken, waaronder een aantal in het buitenland. De juiste man voor deze funktie is tussen de 20-30 jaar, heeft een goede kennis van de Neder landse taal en bij voorkeur enige kennis van Frans en Engels. The No. 1 Company Voor ons ziekenhuis (366 klinische bedden) zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Zij krijgt de taak vanuit haar beroepsopleiding mee te werken in het behandelingsteam (arts, ergotherapeut, fysiotherapeut, verpleegkundigen en bezigheidsthera peute) voor geriatrische patiënten. Vereist wordt het diploma bezigheidstherapie (Breda of Epe). Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. C.A.M. Candida Verhoeven, Hoofd Verpleegkundige Dienst of mej. N. van Tilburg, Hoofd Bezigheidstherapie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haar lem, (tel. 023-25 90 01). administratieve dienst, tel. 02550-19100, toestel 2466. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met dtir G Zwartbol Tel 020-794374 of u kunt schrijven naar Sektors: DEN HAAG HAARLEM Bestaande klantenkring LECLANCHE-ISOFRANCE-enz. Telefoneer voor afspraak: 043/62.25.57-62.25.58 Bezit van wagen noodzakelijk. Hebt u belangstelling voor een van de genoem de funkties? Dan nodigen wij u uit uw sollici tatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Hertz Automobielen Nederland B.V., Prin sengracht 737 - 741Amsterdam - C. Tel. (020) 23 85 61 W rinl c5x c6( a7-s Ai lanc spet Ti gen op I de J bon tijd bov woc L. de lich B. op 1 duk erij doo nier van 16 e Van telt ton< sch< stac (186 fine de list 192i (en Pet Ca; Egt wa, en Bot kes wei De 197 C wei van ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Wij vragen met spoed de werkzaamheden bestaan o a uit het begeleiden van kliënten in het kader van 'n behandelingsplan het instrueren van de teamleden het in teamverband organiseren van het afdelingsgebeuren De salariëring en aanstelling vinden plaats volgens de N Z R -regeling Er kan medewerking worden verleend bi| het zoeken naar woonruimte Regelingen voor vergoeding t.a v pensioen- en reiskosten en eventuele ziektekostenverzekering worden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen gehanteerd Bouwfonds Nederlandse Gemeenten Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeels zaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8. Amsterdam. Telefoon 020 - 176817. 89-A-lll f\ arbeidsvoorwaarden, hetwelk onder andere resulteert in een na enige jaren bereikbaar inko men van f 60.000,- per jaar. Van gegadigden wordt bereid heid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek ver wacht. Het resultaat hiervan wordt - zo moaelijk direkt na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uit gebracht na toestemming van de kandidaat. Wie doorziet welke uitstekende mogelijkheden hier worden geboden, schrijft snel aan: Albert Heijn Supermart b.v., Antwoordnummer 250, Zaan dam, t.a.v. de heer S.J. Mei], kamer 908. Hertz zoekt voorts een Ter uitbreiding van het team dat met deze administratieve bewaking is belast, zoeken wij een akkurate rnedewerker die ook onder 'span nende' omstandigheden het hoofd koel moet we ten te houden. Hij boekt alle verhuurdokumenten, is hier door öp de hoogte van de lokaties van onze huurauto's on kan hierover op ieder moment ten behoeve van de boekhouding en salarisadministratie. In verband met verdergaande automatisering is ervaring op dit gebied gewenst. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de D< schf kern d5. dat voo g7x d5 12) om 12). o-o. het moÉ (dre MN van de dag informatie verstrekken. Albert Heijn Supermart b.v. is binnen Ahold N.V. een zelfstan dige werkmaatschappij waarin alle Albert Heijn-zaken zijn samengebracht: de AH Super- marts en zelfbedieningszaken. Totaal werken er zo'n 28.000 mensen bij Ahold N.V verspreid over een groot aantal werkmaat schappijen die zich bezig hou den met produktie, transport/ distributie, recreatie en detail handel. Binnen de Albert Heijn-organi- satie hebben wij ondermeer in verband met de opening van nieuwe zaken een groeiend aan tal vakatures, met name in de Randstad, voor de funktie van aan „zijri'zaak en de ie er werken. Het assortiment in een Albert Heijn Supermart is zeer geva rieerd, van dagvers tot kruide nierswaren, van non food tot cosmetica-artikelen, terwijl men in vele Supermarts tegenwoor dig o.a. een bedieningsslagerij, een specialistische delicatessen afdeling en brood-m-bediening aantreft. Tot het kader van een Supermart behoren circa 2 sektorchefs, Eerste Verkopers, een Hoofdkas- siere en een administratnee. Zij zijn verantwoordelijk voor de verschillende afdelingen; samen met de bednjfsleider vormen zij het management-team van een moderne winkel vestiging. Bedrijfsleider zijn bij Albert Heijn betekent o.a. kunnen delegeren, overzicht hebben, het personeelbeleid inhoud geven, verantwoordelijkheid dragen, rekenen in termen van omzet- en marge doelen en de konsument centraal kunnen stellen, zoals het een moderne marketer past. Albert Heijn stelt geen gennge eisen aan haar nieuwe bedrijfs leider. Een middelbare schoolopleiding aangevuld met een voortgezette marketing en/of economische opleiding. Ervaring in het leiding geven, bij voorkeur in een filiaal-organi- satie in Handel of Diensten is een vereiste, evenals zeer goede kontaktuele eigenschappen, flexi biliteit, verantwoordelijksheids- gevoel en creativiteit, terwijl uw leeftijd tussen 22 en 35 jaar is. Wij stellen daar tegenover een uitstekende opleiding van, afhankelijk van uw ervaringen, 1 a 11/2 jaar, en bijzonder goede bedrijfsleider/ster Een bednjfsleider van een Albert Heijn Supermart is een moderne manager, die 50 a 100 mensen of méér op de loonlijst heeft staan. Hij houdt zich bezig met de dagelijkse zorg voor het assorti ment in zijn Supermart, goede renontvangst, doelmatigheids- en concurrentie-analyses, administratie, organisatie van de bedrijfsvoering en bovenal geeft hij leiding aan „zijn" zaak en de mensen die er werken. nv

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 34