GRATAMA—DSS KREEG ER VAN LANGS Stam animator van nieuwe TOPPER IN BEIJNERSHAL Jan Verheyen VSV-trainer Snoeks VULTINK BLIJFT IN GOEDE SPOOR Wintercircuit tennisbond wielerploeg doet beroep op Voet feit dat als ze de winst grijpen maar twee punten op ons achterstaan. Gezien de krachtsverhoudingen, die ook dit jaar weer minimaal zijn kun je je niet permitte ren om te verliezen. Ik geloof dat je dit seizoen pas kan zeggen dat je vrij bent van degradatie als je meer dan twintig punten hebt verzameld”. WIJ WILLEN ONZE POST OPERATIEVE AEDUJNO GRAAG VERSTERKEN MET EEN VAARDIGE VERPLEEGKUNDIGE. Bij voorkeur een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma intensive care of anaesthesiologie. Of een verpleegkundige met praktische ervaring op een recovery room of op een afdeling intensive care. De mogelijkheid bestaat onze specialistische op leiding kankerverpleging te volgen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. „Aartsvijand" Connesson vernederd nterieur classique „Een pak van mijn hart” -r «szï? ekziekenhuis n speciaal in noten meubelen Antoni van Leeuwen FEYENOORDER NU BIJ AZ’67 14 15 19 7 7 NOVEMBER ZATERDAG 26 SPORT t Vrienden RH! AAN ONZE ADVERTEERDERS Snel herstel Belasting Alles-of-niets Sub-top Belangstelling? Richt uw sollicitatie aan de afdeling Personeelzaken van het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis, Plesmanlaan 121, Amsterdam-Slotervaart, onder vermelding van vakaturenummer 80-81-8. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de verpleeg kundig direkteur, Zr. B. van Warendorp, tel. (020) 512 22 38. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Dat het pad van basketbalcoach Mar tin Feitsma niet over rozen gaat, heeft deze ambitieuze man van The White Stars zowel donderdagavond als vrijdaga vond moeten ervaren. Tegen Raak Meubelen lieten de Sterren, die de winstpunten hard nodig hebben om de fatale plaatsen op de ranglijst van de eredivisie te ontlopen, „twee gouden punten” liggen aldus Martin Feitsma. VERHUISLIFT Same” i The White Stars weer wispelturig div. I I r> Een- Een- Chemische Fabr 'Schiedam’ 010-26.47.56 (Van een medewerker) (Van (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) O Direktie Damiate Pers ^SCHIEDAM f 11 )l sbu- telt u t de sbu- teltu t de i! Bij •lem. Nauwelijks vierentwintig uur later kwamen de Sterren voor eigen publiek algemeen gemiddelde van liefst 75 gedu rende de strijd om de Duitse titel, bestem pelen hem sindsdien ook in de grotere kadersoorten op ieder internationaal titel- toernooi tot een van de favorieten. Daarom is het allesbehalve verwonder lijk dat de niet van chauvinisme afkerige Westduitse biljartbelangstellenden de we reldtitel in Berlijn bijna unaniem al aan Dieter Müller hebben toegedacht. Voor de aanvang van zijn middagpartij van vrij dag erkende de zelfverzekerde Berlijner dat dat predikaat deze week wellicht nog van nadelige invloed kan zijn op zijn pres taties: „Mijn favorietenrol hier, ervaar ik met gemengde gevoelens, omdat ik merk dat de belasting erdoor aanzienlijk wordt vergroot”. Nadat Dieter Muller gisteren zijn mid dagpartij winnend had beëndigd behoorde ook Frans Stenzel (Oostenrijk) definitief tot de kanslozen op de wereldtitel in het anker kader 71-2. Stenzel bleef na slechts vijf beurten op 89 staan, nadat de Berlijn- se favoriet via een hoogste serie van 191 de partij op een imponerende manier beën- digde. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Voor de basketbalfans is het duel tussen Buitoni en Parker, dat vanavond om acht uur in de Beijnershal van start gaat meer dan een topwedstrijd in de eredivisie. Alleen voor Buitoni, dat de competitie ten gevolge van blessures met drie ongelukkige nederlagen van start ging, is het treffen met Parker voor lopig één van de laatste kansen om weer aansluiting te krijgen met de top. Stand: 1. Müller. 2. Berardi 3. Corin 4. Vultink 5. Connesson. 6. Stenzel 7. Wirtz 8. Urabe Een extra pikant tintje krijgt deze wed strijd door de aanwezigheid van ex-Fla- mingo’s-spelers Collins en Vic Bartolomé bij de Leidse gasten. Juist de aanwezig heid van deze spelers zal voor de ploeg van Develey een extra bron van inspiratie zijn om tot een goede prestatie te komen. Hoe wel de ploeg van Henny Blom licht favo riet is voor de winst, zou het voordeel van eigen terrein toch wel eens een voor Buito ni beslissende factor kunnen zijn. 99 300 300 50 300 89 108 300 35 300 270 300 300 226 291 300 10 10 6 6 5 5 14 14 5 5 12 12 3 3 9 9 ...8 6 6 6 .4 2 0 .0 49 124 258 30 191 51 63 105 191 258 182 124 166 168 128 63 9.90 30.00 50.00 8.33 60.00 17.80 7.71 21.42 100- 75.33 32.33 33.33 IJMOND. Indien de toestand van de velden het toelaat staan er in de tweede klasse A voor de ploegen uit de IJmond twee semi-plaatselijke derby’s op het pro gramma. DEM en VSV ontmoeten elkaar aan de Hoflanderweg, terwijl enkele hon derden meters verder op sportpark Adri- chem De Kennemers en Velsen de strijd aanbinden. Zowel voor DEM als voor VSV is deze wedstrijd van groot belang om zich verder te verwijderen van de onderste plaatsen of iets van de achter stand in te lopen. Het zo beloftevol aan deze competitie begonnen GratamaDSS kwam tegen de Kometen van de koude kermis thuis. Bleef de schade voor de rust nog enigszins bin nen de perken (21-39), direct na de rust'was het nog slechts een kwestie van éénrich tingsverkeer, De veel snellere Kometen- aanval bleek toen ongrijpbaar en deed GratamaDSS al ver voor het einde capi tuleren. Conny Broere (13-10) en Els Spee (7-12) schoten hun ploeg naar de vorstelij ke 36-82 zege. Voor DSS kwam alleen Monica Friedl (10-4) in de dubbele cijfers. niet meer. Duidelijk werd echter wel dat de Sterren zich in de komende wedstrijden van de „waarheid” tegen ploegen als Am stelveen en AMVJ heel wat minder slordig zullen moeten opstellen om niet opnieuw Trainer Jan Snoeks van VSV heeft daar om een beroep gedaan op Leen Voet, die de plaats zal innemen van de gepasseerde Guus van der Wiele. „Guus van der Wiele speelde de laatste wedstrijden niet zo ge weldig. Leen Voet zal hem vervangen. Voet, die weinig met de ploeg kan trainen, houdt zijn conditie op peil op het KNVB Sportcentrum waar hij in dienst van de KNVB als fysiotherapeut werkzaam is”, aldus Jan Snoeks. „Het is niet juist alleen maar te stellen, dat de aanval geen goals maakt; ook moet gekeken worden naar de aanvoer van de spitsen. Als er in de achter hoede regelmatig steken vallen wordt het ook voor de aanvallers steeds moeilijken Ik hoöp dat Leen Voet daar het zijne aan kan bijdragen. Ik heb hem de laatste we ken in het tweede geobserveerd en dat heeft mij vertrouwen gegeven. DEM is voor ons altijd een lastige tegenstander en door de positie op de ranglijst mag deze wedstrijd niet verloren gaan. Collega Siem van Ham van DEM heeft een andere opinie als hij stelt: „We moeten in deze wedstrijd gewoon twee punten pakken, omdat het een thuiswedstrijd is. Ik verwacht een fik se tegenstand van VSV mede gezien het Lawn Tennis Bond van start gegaan. Bij de heren wonnen de Amerikaan Mike Newberry, Guido Hornman en Martin Koek hun kwalificatiewedstrijden. Eerder werden er partijen voor de voorkwalifica- tie afgewerkt. Bij de dames plaatsten Leonne van de Wildenberg, Nanette Schutte, Mickey Al bers en Marcella Mesker zich voor de kwalificatie. ie; J. ir de - en 323- ✓erz. 023- rui- '5ren icon- jaar. Car* oom r. 8- 023- Uitslagen derde ronde Connesson (Fra) Vultink (Ned) Berardi (Arg) Wirtz (Wdl) Müller (Wdl) Stenzel (Oos) Urabe (Jap) Corin (Bel) Vierde ronde: Urabe Berardi Wirtz Vultink Müller Connesson Corin Stenzel (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Rondom Cees Stam, wereldkampioen bij de profstayers, is een nieuwe wielerploeg onder de naam Bode- Shimano samengesteld. Vrijdag werd de ploeg voorgesteld in Amsterdam. Stam fungeert door zijn routine min of meer als motor van de profploeg, die voorlopig uit elf renners zal bestaan. b.v. 023- Vultink gaf door een zege op titelverde diger Francis Connesson gestalte aan de optimistische visie van de Westduitser hem aangaande. Hij behield daardoor aan sluiting met het leidende duo Muller-Co- rin, door zijn Franse aartsrivaal in tien beurten terug te wijzen (300-99). De monte re en vechtlustige Groenloër verklaarde naderhand erg gebrand te zijn op een triomf op juist de Fransman: „De verhou ding tussen ons is erg slecht. We geven elkaar sinds twee jaar geen hand meer. Een partij tegen hem is een prestigekwes tie. Tactisch heb ik goed gespeeld. Het gaat iedere partij iets beter. Ik voel dat ik nog wel wat vertrouwen in mezelf mis maar ook dat ik nog niet kansloos ben voor de titel.” 60- 41.74 28.35 25.23 25.00 20.94 17.77 10.19. Andermaal bevestigde de Haarlemse formatie in dit treffen de wispelturigheid van de ploeg. Werd vorige week in een uitstekende tweede helft tegenstander JRC Boxtel volledig zoek gespeeld, tegen Raak Meubelen wilde er weer niets luk ken. Martin Feitsma: „De meest simpele ballen werden gemist en het schieten was weer ontstellend zwak. Juist tegen deze tegenstander verzwakt door het ontbre ken van een tweetal basisspeelsters kre gen we allen de kans de wedstrijd naar onze hand te zetten. De Bossche ploeg was slecht, maar wij bleken nog vier punten slechter te zijn.” Ondanks het zwakke spel is de kans overigens toch ruimschoots aanwezig ge weest om de winstpunten naar de Spaar- nestad mee te nemen. Schoot Annelies Hellingman (7-3) de Sterren bij de rust naar een 19-20 voorsprong, dankzij Nora Witmans (2-6) en Wilma Tol (2-8) bleef de strijd tot 33-33 volledig open. Het ontbre ken van het anders zo trefzekere afstands schot van Marjolijn Drijver werd de Haar lemse dames in de slotfase fataal en be zorgde de thuisclub de verdiende 48-44 overwinning. i In de tweede heflt daalde het spelpeil ziender ogen. Wel creëerden de speelsters van Martin Feitsma zich kansen aan de lopende band, maar de afwerking liet zo veel te wensen over dat the Blue Stars kans zag iets van de achterstand terug te nemen. In gevaar kwam de zege natuurlijk r tel. iizen agen a De elf renners, die de KNWU-contracten nog niet allen hebben ondertekend, zijn de Zaankanters Cees Stam en Ben Jan- Broers, Ad en Wim Prinsen, Roelof Groen, Nidi den Hertog, Jan Breur, Jan Brink man, Co Moritz, de Zwitserse amateur- kampioen van vorig jaar Serge Demiere en de Westduitser Karl-Heinz Bohne. Het lijkt zeker dat ook de Australiër Don Allan hier bij zal komen. Voorts zoekt men nog aanvulling van renners uit België, Neder land en mogelijk Zwitserland. Cees Stam: „Ik ben beslist geen kopman. Wel ga ik meer deelnemen aan wegwed strijden die eefi goede voorbereiding vor men voor het profstayeren. Als je wat ouder wordt, moet je meer aan de conditie doen om aan de top te blijven.” Cees Stam, van beroep vertegenwoordi ger, wil over twee jaar zijn loopbaan als profrenner beëindigen. Hij wil nog de we reldkampioenschappen van 1979 in Neder land meemaken. Henk Koopmans prijst zich gelukkig met de steun van Piet Liebregts, die als adviseur zal optreden. Uit de volgende ronden zal de formatie een keus doen: de Ronden van de Levant, Spanje, Zwitser land, Luxemburg en Nederland. Verder staat er een aantal klassiekers op het pro gramma. Als voorbereiding op het nieuwe seizoen houdt de ploeg in februari een trainingskamp in Zuid-Italië. I d Een 34-40 achterstand bij de rust, die vier minuten voor tijd zelfs tot 62-76 was opgelopen heeft Tetra Devils tegen Delta Lloyd toch niet op de knieën gebracht. In een alles-of-niets offensief waren het Pierre Corten (8-19) en Michel van Schalk (6-14) die drie seconden voor het einde hun inspanning beloond zagen met de ai lang niet meer verwachte 78-77 triomf. In de districts eerste klasse bleven de heren van HOC op twee punten afstand van het nog ongeslagen Lions. Racing Be verwijk, dat dit keer weer eens aantrad met André Hoefakker (8-7), was halver wege bij 32-16 al kansloos. Bij HOC waar bijna alle spelers aan de score deelnamen, was Peter van Ankum (8-6) topscorer. Eindstand 71-43. Overige uitslagen: Heren: Antilopen 2Flashing Heiloo 48-50, Onze Gezellen 4Rac. Beverwijk 3 18-73. n en iog., pakt DUR 023- Naar aanleiding van het Bindend Besluit van de Vereniging De Nederlandse Dag bladpers d.d. 11 november 1977 zullen onze advertentietarieven met ingang van 1 januari 1978 worden aangepast. Door het Ministerie van Economische Zaken is hiertegen geen bezwaar gemaakt. ictief jr de iaar- >ER- tegen staartploeg Blue Stars slecht uit de startblokken. Het surplus aan routine stond echter borg voor een snel herstel. Lang konden de gasten zich dan ook niet in een voorsprong verheugen. Vooral An nelies Nelissen (8-8) en Wilma Tol (84) af te dalen naar de gevarenzone, verzetten de bakens en beslisten via een 40-20 voorsprong bij de basketverwisse- ling reeds het duel. 19 141 128 96 25.00 137 157 92 166 De n uw laad Dtste bro- >e in 541 '4 khe- st of Van ig en Geheel andere belangen spelen bij de wedstrijd tussen De Kennemers en Velsen. Beide formaties doen een gooi naar een plaats in de sub-top. Velsen-trainer Piet van der Kuil meent voldoende over zijn tegenpartij geïnformeerd te zijn, hetgeen blijkt als hij zegt: „Floor Buma en Wim Jonker zijn hun gevaarlijkste aanvallers, voor de rest is De Kennemers altijd een stugge ploeg waar tegen het voor ons altijd moeilijk voetballen is. Toch geloof ik in een goede wedstrijd. Ik kan niet beschik ken over John Peters, die geblesseerd is en dat kan aanvallend nog wel problemen geven”, besluit de oefenmeester van de geel-blauwen. „Wij willen zondag het sterkste team van de IJmond worden, want na DEM en VSV moeten wij ook Velsen de baas kunnen blijven”, aldus Clement Keuler van De Zeemeeuwen. In het begin heb ik geprobeerd een zo breed mogelijke spelersgroep te formeren, daardoor kunnen we eventueel tegensla gen gemakkelijk opvangen. Ook is het nu mogelijk op een plaats bij de subtop te gokken. 7.00 60,00 22.50 AZ’67 bereid was om zijn contract onder de- zelfdé voorwaarden als bij Feyenoord over te nemen. Verheyen: „Toen ik vorig jaar weigerde toe te stemmen in de spe- lersruil tegen Van der Lem, viel ik in ongena de. Ze zeiden me dood leuk: we kunnen je niet dwingen om naar Roda JC te gaan, maar mis schien wordt het niet zo’n erg leuke tijd voor je, hier. Het was kei hard, maar ik heb me er innerlijke tegen gewa pend. Ik heb mijn hoofd er niet door laten han gen. Maar ik ben kei hard blijven trainen. Ik werd door Boskov naar de C-selectie verban nen, maar ik kwam la ter terug. Toch raakte ik ontmoedigd. Een halve wedstrijd tegen PSV, een duel tegen Twente, dat was alles. Tel uit je winst. Met die paar keer tien minuten dat ik moest invallen. Nee, ik trap niet na. Ik heb veel geleerd. Van Boskov ook. Als vakman sla ik die man erg hoog aan. Het is geen verloren tijd geweest. En dat zeg ik niet om mezelf groot te houden”. HOORN. Vrijdagavond is in de nieuwe sporthal van Hoorn het wintercir cuit van de Koninklijke Nederlandse ROTTERDAM—Jan Verheyen kan weer la chen. Niet dat hij de laatste tijd met een ge zicht als een oorwurm door het leven ging, maar toch: sinds woensdagavond is Ver heyen Feyenoorder af. En hij heeft al lekker ontspannen getraind bij zijn nieuwe colle ga’s van AZ’67 in Alk maar. Babbeltje met Hans Kraay. Geklaver jast als partner van Willem van Hanegem. IJs en weder dienende staat de rechtsbuiten zondag in het stadion Diekman tegen FC Twente als basisspeler van AZ’67. ter sprake. Ik kan alleen zeggen dat ze bij Feye noord het vertrouwen in mij te snel hebben opge zegd. Dat is de reden dat ik sportief een tikkeltje teleurgesteld ben.” Hoewel Jan Verheyen vorig seizoen uitriep dat hij zijn tweejarig con tract bij Feyenoord per se wilde uitdienen hen gelden heel wat clubs naar zijn gunsten. Het Franse Bordeaux was een serieuze gegadigde en vorige week trok het Amerikaanse Portland Timbers aan de bel. Vier weken geleden was AZ’67 ineens op de markt. „Ik speelde met het C-team van Feye noord in Breda tegen NAC, toen er telefoon voor me was. Nadat ik in de kranten had gele zen dat Ceulemans en de Engelsman Wood in de picture waren, dacht ik dat het niet meer se rieus was. Totdat Step han me woensdag zei dat Feyenoord en AZ’67 een principe-overeen- komst haddne en dat het woord aan mij was”. „Ach, in wezen wil ik dolgraag voetballen. Onder deze omstandig heden had ik ook een aanbod van een andere club geaccepteerd. Ik heb nu alleen maar mazzel dat er een grote club voor me kwam. We hebben een contract af gesloten voor de rest van dit seizoen. En dan gaan we als grote men sen straks verder kij ken. Ik heb dezelfde clausules in mijn con tract, dus dat is alleen gunstig”. Jan Verheyen debu teert zondagmiddag in Enschede met AZ’67 te gen FC Twente. Henk van Rijnsoever is inmid dels hersteld van zijn achillespeesblessure. Verheyen: „Ik trap niet na. Maar het is wel een pak van mijn hart. Wisselspeler, slechts in actie als speler van Fey- enoord-C. Ach, het heeft allemaal tegenge zeten. Maar dat is voor bij. Ik popel om te be ginnen. Hans Kraay, die zegt: we kennen je sterkte punten en je zwakke. We zullen pro beren de sterke kant te benutten. Daarvoor hebben we je aange trokken. Natuurlijk, ik ben snel. Die bal, die moet ik voor me krij gen. De diepte in. Ik zit, denk ik, gebakken met iemand als Van Hane gem. Wie kan een pass beter in de diepte geven dan hij”. Omdat Jan Verheyen een clausule in zijn con tract had, die bepaalde dat hij voor 150.000 van werkgever kon ver anderen, rezen er wei nig moeilijkheden tus sen de Zwollenaar en de directie van de Noord- hollandse Stichting. Waar het om ging was dat de hoofdpersoon weer zou voetballen. De rest was minder belang rijk. Dat wil zeggen dat Verheyen toestemde zo dra hij hoorde dat (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) WEST-BERLIJN. Hans Vultink blijft vechten tot het einde. Dat had Franz Stenzel in de eerste ronde van het wereld kampioenschap biljarten ankerkader 71-2 al gemerkt en dat ondervond vrijdaga vond ook de voor de titel al kansloze Duitser Dieter Wirtz. Uit een schier kans loos lijkende positie (133-270 na tien beur ten) toonde de Nederlandse afgezant dat hij bij de spelerspresentatie door de orga- nisatievoorzitter niet voor niets tot vecht jas was bestempeld. Via een serie van 71 in de elfde beurt en een slotreeks van 96 won Vultink uiteindelijk weer erg moei zaam (300-270). Nee, dan kwam de door Vultink zo vurig gewenste triomf op Francis Connesson aanzienlijk gemakkelijker tot stand. „Ik wil van iedereen verliezen hier, maar niet van hem”, sprak de grimmige Groenloër voor de aanvang van zijn micldagpartij tegen de Franse titelverdediger. Dat de prestigeslag de nodige achtergronden ken de - Vultink leeft al jaren op voet van oorlog met Connesson, die zich onlangs nog erg laatdunkend over het Nederlandse arbiterskorps heeft uitgelaten - was duide lijk aan de verkrampte verrichtingen van de beide biljartgiganten te merken. De Groenloër hervond zijn ritme echter op tijd en liet de vertwijfelde Fransman op het voor hem schamele totaal van 99 ach ter. De partij tegen Connesson was niet alleen een persoonlijke overwinning - „tenslotte is hij wereldkampioen in deze spelsoort en ben ik niets” - maar ook van doorslaggevend belang voor Vultinks kan sen in het toernooi, omdat verlies de Groenloër in dit stadium al volstrekt kans loos zou hebben gemaakt. Vultink bleef door de dubbele zege op twee punten achterstand in het spoor van favoriet Dieter Müller en de degelijk spe lende Belgische kampioen Leo Corin. De paar honderd aanwezigen in het Berlijnse Logenhaus hielden zich gisteren evenwel vooral bezig met de vraag hoe lang de kleine Belg de race met de opmerkelijk sterke Müller nog zal volhouden. De 34-jarige Berlijner brak eerst dit jaar definitief door tot de internationale biljart- elite in de spelsoort 71-2, na de laatste seizoenen al drie Europese titels in het 47-1 te hebben verzameld. Zijn recent Euro pees kampioenschap in Terneuzen en zijn De overgangsbepalingen luiden alsvolgt: 1) Op lopende contracten wordt tot aan de expiratiedatum het oude tarief toe gepast. 2) Wanneer op geëxpireerde contracten uitstel moet, worden verleend, wordt daarop in de uitstelperiode van 1 janu ari 1978 af de nieuwe prijs toegepast. 3) Lopende contracten kunnen vari 1 ja nuari 1978 af alleen tegen het nieuwe tarief worden uitgebreid. 4) Op contracten, die tussen 11 novem ber 1977 en 1 januari 1978 worden afgesloten en/of uitgebreid, wordt van 1 januari 1978 af het nieuwe tarief toegepast Door de vereniging De Nederlandse Dag bladpers bij bindend besluit vastgestelde collectieve advertentieprijsverhogingen gelden, indien zulks bij het desbetreffende besluit wordt bepaald, met ingang van de bij dat besluit vast te stellen datum tevens voor de op de lopende advertentiecon- tracten nog te plaatsen advertenties, on verminderd het in art. 8, lid 7 van de Regelen voor het Advertentiewezen 1967 vervatte recht van de adverteerder het contract zonder bijbetaling te annuleren. De bekerwedstrijd van AZ’67 tegen Fortu na SC is definitief ver plaatst naar woensdag avond 7 december in Alkmaar. „Feyenoord heeft voor een belangrijk deel aan mijn verwachtin gen beantwoord”, zegt Verheyen. „Prettige col lega’s, vrienden van me. Toen ik van PEC-Zwol- le kwam, hoorde ik ver halen Zo van, dat er bij Feyenoord geen sfeer zou zijn, maar alleen haat en nijd. Dat is dus onzin. Wel is het zo dat de nieuweling het zwaar heeft bij Feyenoord. Ik ook, ondanks het feit dat ik me geweldig snel aanpas. Een speler die bij Feyenoord komt, heeft tijd nodig. Onder de druk van minder goede prestaties kwam de ruil met Van der Lem (ADVERTENTIE) Stex hoort thuis in elk huis. MARKTPLEIN 7 IJMUIDEN J TELEFOON 02550 13781 onze sportre dactie) (ADVERTENTIE) Verhuisonderneming Specialist op gebied van kantoor inboedelverhuizingen met Korte Spaarne 21, Haarlem, tel. 023^326099/075-171700.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 15