"1 II I I i Ruysl postverwerking REMEDIAL-TEACHER ASSISTENTE E litho de lang co jqienlaan 24a/zwHibing/tel. (0)3907) 4522 typisie/diciafoniste secretaresse vertegenwoordiger I! k Et spanjaart^ ^k32""^ projekten bv^ ’.1 sr personeels functionaris (m) SIGMA H ALGEMEEN BEHEERDER/STER (mnl./vrl.) I pn t mu Vroom Dreesmann zoekt VROOM DREESMANN I STICHTING SCHOOLADVIES- EN BEGELEIDINGSDIENST Z.W. KENNEMERLAND N.V. NIEUWE NATIONALE VERZEKERINGS SOCIËTEIT COATINGS ll F INTERIEURARCHITEKT INTERIEURTEKENAAR - - 11 29 1 9 7 "7 DECEMBER ZATERDAG 1 O :he sgi- en 1 roept sollicitanten op voor de funktie van Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De voor het in dienst den vermelding op de envelop sollicitatie R.T.. De Stichting Wijkcentrum Haarlem Zuid Oost Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve MAVO-opleiding en enige type- en kantoorervaring is gewenst. gen de Sollicitaties schriftelijk of telefonisch (tel. 020-23.70.53 toestel 50, de Heer J. Bone). plaatsen, die na ruime inwerkperiode haar werkzaam heden geheel zelfstandig kan verrichten De salarissen, die onder voorbehoud van overheidsin grijpen, 2x per jaar worden aangepast aan de stijging van de kosten van levensonderhoud, zijn evenals de secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend te noe men. Indicatie: bij 18 jaar 1.356,95 en oplopend tot 24 jaar 1.969,02 per maand. sollicitaties liefst zo spoedig mogelijk. vragen naar of ter attentie van de heer de lang of de heer geistdörfer. goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om in teamverband mee te werken aan de ontwikkeling van het remediërend werk ten behoeve van kinderen van 4-8 jaar; in het bezit van auto en rijbewijs. Toonaangevend producent van coatings, lakken, bekledings- en afdichtingsmaterialen voor professionele, industriële en particuliere toepassing, met vestigingen over de gehele wereld. Wij zoeken voor onze vestiging te Zaandam een Hij zal worden belast met een aantal beheerstaken zoals: werving, selektie, plaatsing en introduktie; begeleiding van personeel; toepassing van het arbeids voorwaardenbeleid. Van hem wordt een konstruk- tieve bijdrage verwacht aan de ontwikkeling en uitbouw in tijdelijk dienstverband voor de periode 1 februari - 1 augustus 1978 Gedacht wordt aan a kleuterleidster met ervaring b onderwijzer(es) met ervaring in de 1e klas en/of L O M.-ervaring De te benoemen funktionaris zal in teamverband werkzaam zijn ten behoeve van het kleuteronderwijs (oudste kleutergroepen). De betrekking omvat 20 uur per week Vereist: onderwijsbevoegdheid, bij voorkeur met b.o. aantekening of studerend hiervoor; Verheyen, de projektleider dhr. P. I. Pijlman, of de remedial-teacher, dhr. H Gootjes, tel: 023-281251. van het te voeren personeels beleid. Voor het vervullen van deze zelfstandige funktie denken wij aan een medewerker met enige jaren praktijk ervaring; leeftijd 25-30 jaar. een middelbare vooroplei ding, gevolgd door een vakgerichte opleiding; goede kontaktuele eigen schappen. Overplaatsing van de afdeling Personeelszaken naar het hoofdkantoor te Uithoorn moet niet’uitgesloten worden geacht. den 03- Jlo- I.1. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken, Oostzijde 39, Zaandam, tav. de heer J. Korsse. Jlllli Op ons gezellig kantoor gelegen aan de Keizersgracht 272 te Amsterdam, in het centrum van de stad, kunnen wij nog een V - Bk Wijkermeerweg 25. Beverwijk. Telefoon 02510-20648* in ons modern geoutilleerde bedrijf is op korte termijn plaats voor een ervaren, all-round voor de en een ervaren TH (j I lull I P 2423 IORT andi- zoekt voor 't Schalkererf een en is port- Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vacaturenummer 060/H/HD. Daarnaast zal zij belast worden met de organisatie van de administratieve werkzaamheden op de afdeling. Voor nadere informatie over beide functies kuntu zich richten tot de heer J. A P van Parijs, zenuwarts, tel. (023) 3390 60, toestel 2310. jctie out, )23- re als in arige nede sse- L. Onze gedachten gaan uit naar een kandidate vanaf 25 jaar in het bezit van het HAVO-diploma met praktische ervaring in typen, gebruik van dictafoon en goede kennis van de Engelse taal. Verder zoeken wij een Zij zal worden belast met het uittikken en verwerken van E.E.G.- en E.M G. verslagen. Voor ons secretariaat van de E.E.G.-afdeling zoeken wij contact met een Zij zal worden belast met de secretariaatswerkzaamheden voor de staf (3 artsen en 1 hoofdlaborant). voor haar regio Haarlem. De regio omvat vestigingen in Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen a/d Rijn, Hoorn, IJmuiden en Beverwijk. De verkoopmanager is verantwoordelijk voor het dagelijks beleid in de aan hem toevertrouwde afdelingen zoals o.a. de bediening van de klanten presentatie en display van de goederen de aanwezigheid van de vastgestelde kollekties de personeelplanning (bezetting) en het zo effektief mogelijk funktioneren daarvan. Indien de standplaats de Aan betrokkene worden de volgende eisen gesteld. Hij/zij moet goed kunnen omgaan met jong en oud. Hij/zij moet leiding kunnen geven Hij/zij moet kunnen organiseren. Leeftijd boven'30 jaar Goede algemene ontwikkeling. Bekendheid in de horecasector en/of welzijnssector alsmede enige ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Bij selectie van kandidaten hebben medewerkers en gebruikers van 't Schalkererf inspraak. Inlichtingen te verkrijgen bij de voorzitter van het Stichtingsbestuur. A. Heuzeveldt, Forelstraat 5, Haarlem. Tel.: 023-334402, tussen 18.00 en 19.00 uur RUYS HANDELSVERENIGING B V. importeert en verkoopt in Nederland een aantal vooraanstaande merken gespecialiseer de kantoormachines, zoals FRANCOTYP frankeermachines VELOPOST enveloppen open- en slültmachines INTIMUS dokumentenvernietigers LAMINEX plastificeermachines Onze afnemerskring breidt zich gestaag uit, mede doordat steeds weer nieuwe modellen aan onze lijn machines worden toegevoegd Daaraan dient onze verkoopstaf te worden aange past. Voor het rayon Noord Holland (ex Amsterdam) zoeken wij een Aan geïnteresseerden in een dergelijke zelfstandige funktie bieden wij een aantrekkelijk inkomen en een goede begeleiding zowel tijdens als na de opleiding Als u meent aanleg te hebben voor het vervullen van een commerciële funktie dan gelieve u kontakt op te nemen: tijdens r-—kantooruren 070-88 92 62 toestel 140, de heer E A vd. Waart; na 19.00 uur 01720-20920, de heer A. C. G. J Niessen Schriftelijke sollicitaties: Ruys Handelsvereniging b.v., Leegh- waterplein 3, s-Gravenhage. die o.m. tot taak krijgt de dagelijkse leiding en het beheer van dit wijkcentrum. Hij/zij zal daarbij als intermediair dienen te fungeren tussen het bestuur, de medewerkers en de diverse groeperingen die van 't Schalkererf gebruik maken. verkoopmanagers Eigenhandig geschreven brieven worden ingewacht voor 24 december 1977 bij de Stichting Wijkcentrum Haarlem Zuid Oost, p/a Forelstraat 5 te Haarlem. hoofdvestiging Haarlem is, zal hij/zij tevens nauw betrokken zijn bij de regionale inkoop. Wij denken aan representatieve jonge mannen of vrouwen met een goede algemene ontwikkeling, die het leidinggeven in zich hébben en hun mede- werkers/sters in een goede sfeer weten te stimuleren, waarbij de dynamiek van het warenhuis hoge eisen stelt aan slagvaardigheid en flexibiliteit. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens en een recente pasfoto kunt u richten aan de heer Th. H.C.M. Ponsioen postbus 170 te Haarlem. Spanjaart bv is één van de weinige bedrijven in Nederland die zich toelegt op komplete''^MHHHH|H en eksklus'eve interieurinrichtingen Inrichtingen voor kantoren en bedrijven Maar ook voor kongrescentra. bioskopen. hotels, restaurants, praktijken ed Een kompleet interieurpakket derhalve Van het eerste ontwerp tot en met de laatste oplevermg^N Spanjaart heeft daarmee een grote reputatie opgebouwd De afdelingen bouw, interieurbouw en projekten zorgen er in nauw samenspel voor dat die reputatie vertaald wordt in punt gave realiteit Voor onze afdeling projekten zouden wij graag kennis maken met een Hij zal zich toeleggen op bedrijfsobjekten, utiliteitsinrichtingen en horecaprojekten. Een zelfstandige funktie, die gezien de aard van de werkzaamheden tevens een zeker commercieel inzicht vereist. Een funktie met perspectieven, goed gehonoreerd, in een snel groeiend en professioneel bedrijf Tevens zoeken wij een liefst met enige jaren ervaring in de binnenhuisarchitektuur opleiding: Rietveldakademie of vergelijkbaar. Ook voor deze funktie is het salaris goed te noemen. Daarnaast biedt Spanjaart uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige ongedwongen werksfeer. Waarin alle ontplooiingsmogelijkheden aanwezig zijn Voor de funktie van interieurarchitekt kan een psychologische test eventueel deel uitmaken van de selektieprocedure Interesse? Schrijf dan even naar de heer J. de Wilde, Spanjaart projekten bv, Spaarne 29, Haarlem. Telefoon: 023- 322701 A monteur kteinmontage repxduktae- fotograaf voor 4 kleurenwerk. J van een gemeente zijnde personeel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de direkteur, Drs. H.T.A Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, ervaring en redenen van sollicitatie, worden uiterlijk binnen 14 dagen na verschijning van dit blad ingewaht bij het bestuur van de dienst, p a. Zandvoortselaan 101. Heemstede, onder j

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 29