Succes voor trouwden met klucht Antiekbeurs in Alcoholcontrole politienieuws De Nieuwe Slof Diefstal van motorrijwiel agenda Inbreker stelt inwoner buiten gevecht door opkomende mist bekort i Damiate Pers haven- berichKn Toen wij „Jan van Dommelen r I IJmuider Courant t - w ECHTPAAR VENING IN C 99 99 Fauna Felisena houdt kien- en dansavond Geen spreekuur Vakantiefilms bij IJmond Dubbel Acht Middelaarkerk nam orgel in gebruik Ruim zeshonderd kilo hasjiesj onderschept ZOMERLUST” GEHULDIGD r I B lil t - 1 MAANDAG 1 2 DECEMBER 19 7 7 4 Gevonden voorwerpen Velsen-IJmuiden Heemskerk J Huldiging Velsen-Noord Wijk aan Zee 11 1 w Beverwijk In en om Haarlem H -K I I Het jubilerend echtpaar Vening wordt door Wim Moolenaar namens het „N.C.A.” toegesproken. 11 JAN VAN DAM i 0,70 f 145,- L J ,l I I i, Bij een inbraak zaterdagmiddag aan de J. P. Coenstraat in IJmuiden werden een antieke klok, een schilderij en sieraden ontvreemd. De bewoners ontdekten de in braak bij thuiskomst in de avond. Een bewoner van de Ladderbeekstraat in Vel- sen-Noord vermiste zondagochtend een radiocassetterecorder uit zijn auto die in de voorgaande nacht was opengebroken. De recorder vertegenwoordigt een waarde van circa ƒ250. VELSEN. Een 30-jarige inwoner van Santpoort werd zaterdagochtend met een kaakslag buiten gevecht gesteld toen hij een inbreker betrapte in zijn woning aan de Wulverderlaan. Rond half vijf in de ochtend werd hij uit zijn slaap gewekt door gestommel. De ongewenste bezoeker die hij beneden tegen het lijf liep kon ontkomen met medeneming van een geld bedrag van 200 en een map met postze gels. Hij is vermoedeiijk met behulp van een valse sleutel binnengekomen. Er is voorts een specialist in gewichten en weegschalen, verder nog oude gereed schappen, kerkantiek, koper, tin, zilver, kristal, porselein, lampen, antieke poppen, oude prenten en gravures, oude munten en postzegels en een grote sortering klein goed. BEVERWIJK. In ontmoetingscen trum De Nieuw Slof aan de Kerkstraat wordt tijdens het weekeinde van 17 en 18 december de tweede grote antiekbeurs van dit seizoen gehouden. De eerste beurs, die van september dateert, werd een enorm succes. De komende beurs belooft qua opzet nog groter te worden. Zevenendertig standhouders zullen ver spreid over de gehele benedenverdieping een keur aan antiek te koop aanbieden, zoals Engelse, Franse, Hollandse, boeren en Spaanse meubelen, scheepsantiek, an tieke pistolen, geweren en sabels. MAAR OOK DE beschonken persfoto graaf werd door Frans Dortmundt hoogst vermakelijk uitgebeeld, evenals dit het ge val is geweest met hat astrante dienstmeis je van Monique Thone en de lichtelijk canailleuze Lotti Gray van Lenie Bijman. Ook bij de drie gedupeerde echtparen kon- NA AFLOOP van deze voorstelling mocht mevrouw J. Vening-de Vries van Frans Dortmundt nog een fraai bloemstuk in ontvangst nemen, omdat zij voor „Jan van Dommelen” twintig jaar hoogst ver dienstelijk „achter de schermen” werk zaam is geweest. Kennelijk tot zijn grote verrassing werd daarop ook haar echtge noot, Henk Vening even naar voren ge haald, waarbij hij mocht vernemen pre cies vijfentwintig jaar van deze toneelvere niging lid te zijn. Ook van hem kon Frans Dortmundt talrijke verdiensten vermel den, zoals het langdurig vervullen van enige functies in het bestuur, om daarbij nog de tijd te kunnen vinden voor het spelen van een groot aantal rollen. Door dit alles werd hij een „serieus en ver schrikkelijk hard werker” genoemd, wel ke activiteiten werden beloond met een bloemstuk en een wekkerklok. VOOR DEZE sympathieke huldiging werd de afdeling Kennemerland van het „Nederlands Centrum voor Amateurto neel” ("N.C.A.vertegenwoordigd door de heer Wim Moolenaar uit Haarlem. Hij noemde de jubilaris eveneens een enthou siast en bijzonder verdienstelijk activist voor het amateurtoneel, waardoor hij stel lig aanspraak maakte op een onderschei ding. Deze bleek te bestaan uit het bronzen N.C.A.-insigne dat hem direct daarna door Wim Moolenaar werd opgespeld. HIJ WERD als spreker opgevolgd door de heer N. van der Deijl, die hem namens de sectie toneel van de „Velser Gemeen schap” de zilveren legpenning van de ge meente Velsen mocht overhandigen. Hier mee meende de heer Van der Deijl te hebben bewezen dat de vele verdiensten van Henk Vening ook deze instantie niet zijn ontgaan. Tot besluit een kort dank woord van de jubilaris, die te kennen gaf dat de vijfentwintig jaar bij „Jan van Dommelen” voor hem en zijn echtgenote voortdurend een feest zijn geweest. Zaterdag aangekomen: Smit Lloyd 48, Cont. Plat, IJmuiden; Koraalzee, Noord zee, IJmuiden; Shabonee, Oslo; Pinnastor, Cont Plat, IJmuiden; Lynx, Bergen; Stir ling Brig, Cont Plat, IJmuiden; Tor Britan nia, Gothenborg; Tachihana, Port Kem- bla; Jemrix, Whitby, IJmuiden; Krasnou- finsk, Tampa; Betugas, Immingham, IJ muiden; Brise 2, Boston, IJmuiden; Ingrid Gorthon, Gofle; Thea K, Frederiksvaerk, IJmuiden; Balticborg, Vesterrak, Zaan dam; Rey Aurelic, Gent, IJmuiden; Titan Service, Cont Plat, IJmuiden; Ajana, Ant werpen; Storrington, Immingham; Baltis- kiy 3, Londen, IJmuiden; Bison, Cont Plat, IJmuiden. Zaterdag vertrokken: Kenrix, Kings- lynn, IJmuiden; Estrella, Jedah; Stör, Ko penhagen; Ida Hoyer, Coryton; Playa Lar- ga, Antwerpen; Koraalzee, IJmuiden; Mis ter Robert, Cont Plat; Helga S, Randers, IJmuiden; Mister Darby, Rotterdam; Syre nka, Stettin, IJmuiden, Helga S, Randers, IJmuiden; Mister Darby, Rotterdam; Syre nka, Stettin, IJmuiden Sinaloa, Antwer pen; Astakos, Algiers; Clarity, Rotterdam; Pinnastor, Bremerhaven, IJmuiden; Tor Britannia, Gothenborg; Sinaftilia, Tripoli; Smit Lloyd 48, Cont Plat, IJmuiden; Baarn, West Indië; Frimaro, Rostock; Lau riergracht, Leningrad; Langeland, Ro chester, IJmuiden. Zondag aangekomen: Armik, Svens- borg, Beverwijk; Passaat, Peterhead; Ad viser, Bremerhaven; Hakler, Rotterdam, IJmuiden; Akmi, Bremen; Samos Fortu ne, Emden; Fort Point, Londen; Elisa, Korspr, IJmuiden; La Lima, Rotterdam; Coenraad Kuhlman, Norrsundet; Friedel, Rochester, IJmuiden; Ostwestry Grange, Tilbury; Starachowice, Rouan, IJmuiden; Els Teekman, Hawina; D.B. 22, Rotter dam; Antartica, Wisbech; Smit Lloyd 48, Cont. Plat, IJmuiden Zondag vertrokken: Pangani, Antwer pen; Linda, New Castle; Lynx, Bergen; Jemrix, Whitby, IJmuiden; Betagas, Bel fast, IJmuiden; Kent Shore, IJmuiden, Cont. Plat; Bison, Cont. Plat, IJmuiden; Makler, Brunsbuttel, IJmuiden; Adviser, Antwerpen. Maandag aangekomen: Kent Shore, Cont. Plat, IJmuiden; Er Brabantia, Balti more, IJmuiden; Avé, Hamana; Fenix, Ge- fle, Zaandam; Subro Viking, Thames; Kir sten Tholstrup, New Ross, IJmuiden. Uit het concert dat Marco C. bij de Vaate op het nieuwe orgel gaf, bleek wel, dat het instrument al heeft het maar twaalf stemmen een mooie klank heeft. De avond werd gesloten door ds. A. van Leeu wen die de aanwezigen er aan herinnerde dat van de jubileumactie een bedrag van tienduizend gulden bestemd is voor de zending. Voorzitter H. Visser van de bouwcom missie belichtte de bouwactiviteit ter gele genheid van het honderdjarig bestaan. Volgens de heer C. Baijense beschikt de Middelaarkerk nu over een orgel, dat wel tweehonderd jaar mee kan. IJMUIDEN. De Volière Vereniging „Fauna Felisena” houdt op donderdag 15 december haar traditioneel geworden kien- en dansavond in de bovenzaal van hotel-restaurant „Royal” aan de Kenne- merlaan in IJmuiden. Evenals voorgaande jaren zijn er bij deze gelegenheid weer fraaie prijzen te winnen. In verband met de beschikbare tijd is het helaas niet mogelijk niet-leden in de gele genheid te stellen hun vakantiefilms te vertonen, maar zij zijn wel welkom om te komen kijken. In vorige seizoenen werden dergelijke vakantiefilmavonden toppers. De meeste clubleden vinden in de vakantie wel een aanleiding om te filmen. VELSEN. De wethouder van onder wijs, H. Scheeper, houdt woensdag 14 de cember geen spreekuur. per maand per kwartaal per post per jaar per post DIRECTIE: Damiate Pers b.v. Mr. H. C. van der Mije I 1 den over het algemeen uitstekende komi sche contrasten worden waargenomen. Toon Nierop en Henk Vening sr. waren hoogst grappig opgeblazen burgermannet jes en van de dames was Clara Soppit als de bazige Clara Soppit met haar allures van een dragonder zo uit „De Spaanse Vlieg” overgestapt. Hetgeen in dit geval als een compliment mag gelden. Voorts liet Ger Tabernal zich als Annie Parker met haar badinerende speeltrant weer kennen als een komedienne van het juiste formaat en was Trudy van ’t Hof ruim voldoende als de eveneens getormenteerde Mary Hel- liwel. Tenslotte mocht Dick Dortmundt ditmaal als een vlotte jeune-premier fun geren, met aan zijn zijde de charmante Nancy van Anneke Rooks. VOORTS DIENT te worden gewezen op de goed verzorgde aankleding van het to neel, welke aldus een passende entourage vormde voor de fraaie fin-de-siècle kos tuums. Dit alles was goed voor een succes volle kluchtspelvertoning, met permanent uitbundige reacties uit de zaal. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen 6 Ma al le leeftijden 14.30-17.30 uur. Di. van 14.30-17.30 uur HOOFDREDACTIE: Jos L. Lodewijks E. Koning KONIJNEN GESTOLEN. Uit de An- kie’s Hoeve in Beverwijk bleken zondag ochtend vijf konijnen te zijn gestolen. Ds afrastering was vernield en de deur van de kinderboerderij geforceerd. Twee nog le vende konijnen werden gevonden in de omgeving van de boerderij. HOND BEET MEISJE Een elfjarig meisje uit Beverwijk moest zondag in het St. Jozefziekenhuis worden behandeld omdat zij op de Alkmaarseweg-door een herdershond was gebeten. De eigenaar van de hond is nog niet bekend. BETRAPT BIJ DIEFSTAL Een veer tienjarige scholier uit Beverwijk werd za terdagmorgen om elf uur betrapt bij het stelen van lood op het dak van de lts St. Eloy aan de Brink. Hij had al negen kilo verzameld. MISHANDELING De politie heeft een 15-jarige jongen uit Beverwijk ver hoord, die bekende op 25 november zonder enige aanleiding op de Hoflanderweg een 14-jarige scholier te hebben mishandeld. Het slachtoffer moest wegens een op twee plaatsen gebroken neus in het RKZ wor den geopereerd. ALCOHOLCONTROLE In Bever wijk leverde de vrijdagnacht gehouden alcoholcontrole een rijverbod op. Er wer den 79 automobilisten gecontroleerd. AUTO GESTOLEN Bij een garagebe drijf aan de Beverwijkse Parallelweg is een Opel Rekord gestolen, blauw, met het kenteken 41-70-VH. Openbare bibliotheek, Wijkerstraatweg. Di. alle leeftijden 19-21.30 uur. 5 I r z 1 r I 1 t C 1 f l I o d 2 k i r De Zandkraai; Handelstraat. Ma. vanaf 20 uur vrouwencafé. IV rr tr Sf a: rr n R ii S 1< ri n v b v Z' z b k h h d v V e b di N VI di ti a: a di di BEZORGKLACHTEN: maandag t/m vrijdag van 18.30-19 00 uur zaterdags van 11.30-12.30 uur Uitsluitend telefoon: 02550-10519 voor Santpoort: 023 - 31 90 53 Oudeweg 12-14, Haarlem tel.023 - 31 90 53 i i1 e< SJ F J d v o U E v V o Si Onder de Hanebalk, Peperstraat. Di. 20 uur vertoning vakantiefilms Smalfilmclub IJmond Dubbel Acht. hier beperkte toneelruimte steeds prak tisch werd benut. Met uitzondering van Joop Meijer, die wegens zijn jeugdige leef tijd als de gevestigde notabel duidelijk tekort moest schieten, is verder van een voor dit genre van een schier perfecte spelersbent sprake geweest. Tot in de kleinste rollen, zoals de kostelijk-venijnige werkster van Agnes Langeler, die onge twijfeld hiermee op elk toneelconcours goed voor een medaille zou zijn geweest. VELSEN. Aan het Vierkante Bos in IJmuiden werd zondagavond rond zeven uur een motorrijwiel gestolen. Het gaat om een bruingemóffelde tweewieler met het kenteken XR 55-04. Omwonenden zagen kort voor de diefstal twee jongemannen in de naaste omgeving rondscharrelen. Zij worden door de Velsense politie als moge lijke daders genoemd. De beurs is geopend op zaterdag van 11 tot 18 uur en op zondag van 10 tot 18 uur. Organisator A. C. Kuilman heeft van bur gemeester en wethouders van Beverwijk voor 1978 toestemming tot het houden van zes beurzen gekregen. Deze beurzen zijn gepland voor de weekends van 28 januari, 4 maart, 8 april, 23 september, 28 oktober en 16 december 1978. i i i h I I VELSEN. De Velsense politie maakte in de nacht van vrijdag op zaterdag driemaal proces-verbaal op bij een alco holcontrole die om die tijd over het hele land werd verricht. Tegen één automobi list moest een rijverbod worden opgelegd wegens onbekwaamheid een auto te be sturen. De controle ging rond midder nacht van start. Om twee uur werd ge stopt. De opkomende mist maakte verde re controle toen onverantwoord. Een 30-jarige bromfietser uit IJmuiden werd vrijdagavond ter ontnuchtering op het hoofdbureau ingesloten. Hij vestigde op de Scheiberglaan de aandacht op zich door een onvaste rijstijl. Een 20-jarige in woonster van Zandvoort veroorzaakte zondagnacht door een voorrangsfout een aanrijding op de kruising Kriemhilde- straat-Waterloolaan. Een overdosis aan al coholhoudende drank wordt door de poli tie als oorzaak opgegeven. Rijverbod. Tijdens de in de nacht van vrijdag op zaterdag gehouden landelijke controle op alcoholgebruik is in Heems kerk aan drie automobilisten een rijver bod opgelegd. Insluiping. De bewoners van twee naast elkaar gelegen huizen aan de Enge- landstraat in Heemskerk hebben angifte gedaan van diefstal van portemonnaies met respectievelijk een inhoud van 120,- en 75,-. Auto gestolen. Een Beverwijker heeft aangifte gedaan van diefstal van een door hem geleende auto, een Ford Taunus met het kenteken 61-85-GF. Schot in de hal. In de hal van een flat aan de Heemskerkse J. Ligthartstraat is zaterdag met een luchtdrukpistool gescho ten op een zevenjarig meisje, die een wondje kreeg tussen de ogen. De jeugdige dader is bij de politie bekend. Brand in hal. Bewoners van de be jaardenflat aan het Europaplein meldden zaterdag aan de Heemskerkse politie dat een paar jongens een vuurtje stookten in de hal. Zij bleken met zogenoemde sterre tjes en een fietspomp een soort brandbom- metjes te hebben gemaakt. Het waren drie jongens van 12, 14 en 15 jaar. Valse naam. Bij een zaterdag in Heemskerk gehouden rijbewijscontrole gaf een 17-jarige autobestuurder uit Wor- merveer een valse naam op, maar dat werd door de politie achterhaald. SANTPOORT. Toen de destijds nogal befaamde Engelse auteur John Boyton Priestley ongeveer een kwart eeuw geleden de grappige inval kreeg in een toneelstuk de perikelen onder te brengen van drie echtparen, die op hun zilveren bruiloft tot de verbijsterende ontdekking komen in hun jonge jaren een ongeldig huwelijk te hebben gesloten, had hij bij het uitwerken daarvan de keuze uit een klucht, een blijspel of een satire. Dat hij tenslotte aan de eerstgenoemde toneelvorm de voorkeur gaf, mag bij een schrijver van zijn formaat wellicht enigszins worden betreurd, hoewel toch allerminst kan worden ontkend dat een opvoering in de gekozen stijl het publiek een avond van dikwijls uitbundig plezier garandeert. Dit heeft althans de Santpoortse toneelvereniging „Jan van Dommelen” zaterdagavond in zaal „Zomerlust” weer eens bewezen, waar met groot lachsucces van deze klucht de eerste voorstelling werd gegeven. Dinsdag 13 en vrijdag 16 december zullen hiervan in dezelfde zaal nog twee opvoeringen volgen. I REEDS opgemerkt wenste de auteur van knap geconstrueerde toneelspelen als „Ge vaarlijke bocht” en „De tijd en de familie Conway” zich ditmaal te beperken tot de klucht, waar hij letterlijk elk beproefd element voor heeft toegepast. Tot pantof felhelden en vervaarlijke Xantippes aan toe, figuren die regelrecht aan de banale Duitse kluchten zijn ontleend. REGISSEUSE Teunke Hauer waar onze nationale filmheld „moeder” tegen mag zeggen is zich van deze stijl duide lijk bewust geweest, zodat zij de gehele bezetting louter dwaze typeringen had voorgeschreven. En wel op een manier waarop de „vakvrouw” duidelijk kon wor den onderkend: in het tempo, de mimiek en gebaren en de zorgvuldige mise-en- scène, waarbij elke vierkante meter van de Tevens worden op deze feestavond de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de onlangs gehouden tentoonstelling. De mu zikale omlijsting wordt tijdens het gezellig samenzijn verzorgd door het huis- en dans- orkest Dup Magicvox. Het feestelijke ge beuren begint om acht uur ’s avonds. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Voor dinsdag 13 de cember heeft de smalfilmclub IJmond Dubbel Acht de leden opgeroepen hun vakantiefilms te vertonen in het clubge bouw „Onder de Hanebalk” aan de Peper straat. De maker of maakster van de film die naar het oordeel van een jury de beste is ontvangt een wisseltrofee. BUREAU: Redactie en administratie: Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden postbus 18, IJmuiden tel. redactie: 02550 -15389 na kantoortijd: 02208 - 3577 tel. adm. en adr.: 02550-15437 en 16450 postgiro: 273107 telex: 41866 ADVERTENTIES: telefoon 023 - 31 90 53 GROENTJES: gerubriceerde advertenties, uitsluitend telefoon 023 - 31 92 72 ABONNEMENTEN: - bij vooruitbetaling - 14,35 41,30 55,- f 162,50 f 215,- losse nummers buitenland per kwartaal BEVERWIJK. In de Middelaarkerk aan het Moensplein is vrijdagavond het nieuwe Fonteijn-orgel officieel in gebruik genomen. De Gereformeerde gemeente die bijeenkomt in dit kerkgebouw heeft zich dertig jaar lang moeten behelpen met een elektro-pneumatisch orgel, maar heeft nu de beschikking over een mecha nisch orgel. SCHIPHOL. De Rijkspolitie dienst Luchtvaart heeft in samenwerking met de douane in de afgelopen maand oktober in totaal 644,5 kilogram marihuana op Schip hol onderschept. De grootste hoeveelheid werd in het vrachtgebouw aangetroffen. Het betrof een zending van 540 kilogram. In de maand oktober werd verder in totaal ruim 28 kilogram hasjies en 4,5 kilogram hasjolie op de luchthaven aange troffen, naast 1146 gram heroïne. In oktober zijn op Schiphol in totaal wegens het smokkelen van verdovende middelen 16 personen aangehouden: drie Nederlanders, twee Amerikanen, één Thai, twee Syriërs, twee Nigerianen, twee Libanezen en vier Ghanezen. In de maand november zijn op Schiphol geen verdovende middelen onderschept Ook zijn in die maand op Schiphol geen aanhoudingen wegens drugsmokkel ver richt. BIOSCOPEN City, maandag en dinsdag 20 uur Slavinnen voor gele duivels”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen, 17e- eeuwse stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen. Open: di. t/m za. van 10-12 en 14-17 uur. Stadhuis: Bezichtiging op werkdagen van 10- 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend dinsdag en donderdag van 10.00-16.00 uur en op aanvraag tel. 02510- 91022 en 93088 DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Buurthuis De Brulboei: maandag 19-20.30 uur bromfietsclub. Buurthuis De Planeet: maandag 19.00-20.15 uur handwerkclub. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk- plein 62, 10-12 uur creatief bezig zijn; 14.30-16.30 uur dansen: Oude, moderne en volksdansen. Stichting* Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau, Abelenstraat 1, IJmuiden van 9-10 uur, tel. 12464 of 18445 Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken, Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vrij. 9-10 uur. Tel. 02550-18830 en 22169. Spreekuur Santpoort: ma. en do. 9-10 uur. Her vormd Wijkcentrum, Burgemeester Enschedé- laan 67. Sociaal Advies Bureau: woensdag 9-10 uur Wit-Gele Kruis, Zeeweg 20, 11-12 uur Bureau Petrakerk, Spaarnestraat 8, tevens IJmuiden. Algemene Hulpdienst: Iedere werkdag van 9- 11 uur, tel 02550-18888 Velserbad. dinsdag gemengd zwemmen 7-8, 12.10-13.10, 16.00-17.15 en 20-21.30 uur; damesles 8.50-9.20 uur; bejaarden 9.20-10.05 uur. Instructiebad Zeewijk, dinsdag dames 9-9.30 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”. Alleen open op woensdagmiddag en zaterdag de gehele dag. De predikent van de Middelaarkerk, ds. C. Meijer, herinnerde de aanwezigen aan het eeuwfeest van de Gereformeerde Kerk, dat in Beverwijk in ’75 werd her dacht. Net zo oud als de kerk zijn de plannen om een nieuw orgel aan te schaffen. VELSEN. In de periode van 2 tot 9 december zijn bij de politie de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: Rode dameshandschoen, mapje met 2 sleutels, horloge „Ancre”, 7 b.b., sleutel hanger met sleutels, zw. sleuteletui met 4 sleutels, ring met 2 sleutels, ring met 10 sleutels, oranje etui met bril, ring met 8 sleutels, bruine portemonn. inh. sleuteltje, bruine leren portemonn., sleutelhanger met 2 sleutels, zwart leren handschoen (L), gouden ring met zwarte steen, 1 pr. zwarte Quick sportschoenen, zwart glacé dames handschoen, pakje inh. verm, bussen verf, rood/bruine portemonn. met inh., zwart glacé herenhandschoen, rood/zwart sleuteletui SV Beverwijk met 2 sleutels, achterdeur sleutel, groen/beige/rode kin- dermuts, ringetje met 3 sleutels, blauw nylon jack, leren sleutelhanger met 4 sleu tels, leren sleutelhanger met fietssleutel, bromfietstas inh. regenjas, bruin leren portemonn. met inh. De spullen kunnen iedere dinsdag en vrijdag tussen half vijf en half zes ’s mid dags worden afgehaald bij het hoofdbu-, reau van politie. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat Ma. 20 uur „Su- pervixens”. 19.30 uur „Watch out, we’re mad". Luxor Theater, Breestraat Ma. 19 en 21.15 uur „Helden onder spervuur”. TENTOONSTELLINGEN Openbare bibliotheek. Kerkstraat. Gehele maand december expositie Chileense kunste naars. geopend tijdens gebruikelijke openings tijden bibliotheek De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Expositie Bever wijkse kunstenaars, geopend t/m 22 dec. DIVERSEN Openbare bibliotheek. Kerkstraat ma volw en jeugd 19-21 uur: di. volw. en jeugd 14-17.30 uur. Alarmnummers. politie 25555. brandweer 22922. milieuklachten 96000 De Nieuwe Slof, Kerkstraat Ma 20 uur infor- matie-avond kandidaat bewoners Munniken- wegbuurt; di. 20 uur feestavond Alg. Bond van Bejaarden r SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein). Dinsdag 20.15 u.: The Kings Head Theatre Club met Spokesong or the common wheel”. De Linge (Haarlem-N). Dinsdag 19.30 u.: To neelclub De Gong met „Aardappelen”. MUZIEK ConcertgebouwCL.Begijnestr.). Dinsdag 20.15 u.: „Die Schöpfung" van Haydn, door C.O.V. Door Zand Vriendschap. St. Bavokerk (Herenweg 88, Heemstede). Dins dag 20.15 u.: Concert door Trio „Harmonia Musi- ca”, m.m.v. Klaas Bolt, orgel. BIOSCOPEN Cinema Palace (gr Houtstr.) 15.30 en 20 u.: „Soldaat van Oranje", 16 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19en21.15 u.: „In opdracht van de draak”, 16 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Weekend der verschrikking”, 16 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 en 21.30 u.: „Silver streak expresse", 12 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „L’ar- gent de poche”, a.l. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Carwash”, 12 j. Cinema Quirinus Internationaal (L. Veerstr.) 14,15.15,19,20.15en 21.30 u.: „Box Canyon", 16 j. City-Theater (Hoofdstraat 94, Hillegom) 20.30 u. „Funny Lady", a.l. I BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Ma 20uur „Verdwenen in de Bermuda-driehoek”. TENTOONSTELLINGEN Bibliotheek, Beneluxlaan. Gehele maand de- cember foto-expositie Nelly Poppen onder het motto „Zandschap". DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Ma. alle leef tijden 19-21 uur, di. jeugd 15.30-17 30 uur Bene luxlaan: ma. volwassenen en jeugd 19-21 uur; di. volwassenen 14-15.30 u. en 19-21 u. Jeugd 15.30- 17.30 en 19-21 u. Alarmnummers: politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 4