Herbouwde Nutsspaarbank feestelijk heropend Valse briefjes van duizend visitekaartje van Velsenaar Onroerend goed Haarlems Dagblad IJmuider Courant Beverwijkse Courant medische verzorging in het weekeinde OFFICIER EIST EEN JAAR EN ZES MAANDEN r Vrouw botst tegen autoportier Drie aanvragen voor hinderwetvergunning Werkgroep bestudeert omvang alcohol- en drugprobleem W’ i F IJMOND DECEMBER 19 7 7 1 6 VRIJDAG J F k jar r Elke dag bij meer dan 75.000 gezinnen op tafel De beste informatiebron over huizen, hypotheken enz. is uw lijfblad. GEBOORTE? VERLOVING? HUWELIJK? Smerig Valsemunters (Van onze rechtbank verslaggever) HAARLEM. De biljetten van duizend lagen gistermiddag als stille, maar valse getuigen voor de balie, waarachter een 36-jarige manufacturenhandelaar uit Vel sen in alle toonaarden ontkende dat het zijn visitekaartjes waren. Toch had het politieonderzoek uitgewezen, dat hij ze had uitgege ven. „Dat kan wel zijn”, zei de verdachte, „maar ik wist niet dat ze vals waren”. De officier van justitie, mr. E. Schilder, liet zich niet imponeren door de flitsende opmerkingen, waarmee de ver dachte van zich af beet. Vertrouwen VOOR AL UW ELEKTRAWERK „BRANDENBURG’’ Echte? Mysteries 6 WIS BETER >■9 DRUKWERK BESTELLEN? VAN RIXEL zo’n drukker Oosterduinweg 29 tel. 14768 IJmuiden X (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Heilig- I i.: „De I i i i i dsen- n een lat van „Mac- terdag iool en zalen aat in ussen 'onds. i wilt, zoor u nissie in via uiden stemd liliele- zij de tis de ensen gezel- ligt in mmis- m een staat ag op zellig. ■n een an een annen koffie >r het tin de Ie j aar vacht, nn zo met de justitie probeerde te spelen om haar ex-man een loer te draaien. Feiten noemde hij echter niet. Verdachte was tevens verboden wapenbe zit ten laste gelegd. Samen met zijn vrouw had hij in Frankrijk een antiek pistool gekocht. In zijn nachtkastje was boven dien een alarmpistool met uitgeboorde loop aangetroffen. „Dat Franse pistool kochten we als een antieke curiositeit. Dat andere pistool heb ik nog nooit gezien”, pareerde verdachte dit deel van de dag vaarding. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur voor gezinsverzorging alsmede voor hulp aan bejaarden en langdurig zieken in ont moetingscentrum De Nieuwe Slof, Kerk straat 46, Beverwijk, tel. 29195. Andromomedastraat 1 Deze adressen zijn be- het centrale telefoon- a van aspar Reeu- Vilde, Edith Nag- land Bel la de ,oots. eiland n 23.45 dag 14 t)20u. Linder- Telefonische Hulpdienst De Wegwijzer. Van vrijdagmiddag 14 uur tot zondag avond 18 uur te bereiken onder num mer 02207-11700. *erstr.) 15, 20, l”, 16 j Van- j,Eine Hij achtte de geraffineerd opgezette op lichting en vervalsing bewezen en eiste een gevangenisstraf van een jaar en zes maanden. Daarmee bestaat er een redelij ke kans dat het doek voor de ongrijpbare Velsenaar voorlopig valt. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. In het stadhuis van Velsen vond donderdag de installatie plaats van een intergemeentelijke werkgroep die de omvang van het alcohol- en druggebruik in vier IJmond-gemeenten gaat peilen. In de 12 leden tellende werkgroep zijn de gemeenten Velsen, Beverwijk, Heems kerk en Castricum vertegenwoordigd. Taak is het inwinnen van cijfermatige informatie over aard en omvang van het gebruik dat in Velsen als „verontrustend” wordt beschouwd. Het crimineel scherp doordachte toneel stuk was begonnen met een optreden van verdachte in een bar. Hij had tegen een vriend een verhaal opgehangen, dat hij geld nodig had om een boerderijtje in Friesland te kopen, zo luidde de lezing van deze vriend en getuige. De handelaar uit Velsen had daarbij aangeroerd, dat het niet meer boterde tussen hem en zijn vrouw en dat het maar beter was, dat hij ergens anders ging wonen. De vriend zou bj een lening van een slordige f30.000,- moeten bemiddelen. Hoe het geld precies op tafel kwam en voor welke plannen het zou worden besteed verdween in een rook gordijn van tegenstrijdige verklaringen. De vriend van verdachte had in ieder geval een vertegenwoordiger uit Haarlem bereid gevonden 15.000,- te dokken. Volgens verdacht was hij door deze twee mannen benaderd om een louche zaak ten uitvoer te brengen. „Hun voorstel was zo luguber, dat ik er maar niet op in ben gegaan”, priemde hij tussen het onderzoekende re laas van rechtbankpresident mr. J. H. J. Cokartf Van zijn vriend zou hij eveneens 15.000,- hebben ontvangen. Op welke lu gubere zaak verdachte doelde werd niet nader uitgelegd, maar vast stond wel, dat hij enkele maanden op wereldreis was geweest en dat hij Friesland in die tijd nimmer heeft bezocht. de jeugd betrokken is. Hij noemde het dan ook een belangrijk gebeuren voor Velsen- Noord. Daartoe uitgenodigd stelde de heer Scheeper de terminal - een electronisch op computersysteem ingesteld overschrijfap- paraat - in werking om binnen enkele seconden vanuit het hoofdkantoor Haar lem de gelukwens „Proficiat-Velsen- Noord weer open” op papier terug te ont vangen waarmede heropening een feit was. HEEMSKERK. Een 53-jarige vrouw uit Heemskerk kwam gisteren op d< Duits- landlaan met haar fiets te vallen, toen de 21-jarige chauffeur van een bestelauto pardoes zijn portier opende. De vi\ouw is voor onderzoek naar het St. Jozefzieken- huis overgebracht, maar ze hoefde niet te worden opgenomen. VELSENNOORD. Voor de Nutsspaarbank West Nederland en meer speciaal voor het kantoor aan de Wijkerstraatweg in Velsen-Noord was het donderdagmiddag 1 I a»9 TT O 1- A»„tr Jic ZlllltllllF een f jeugdzaken namens het gemeentebestuur richtte. „Ik heb die twee geldschieters gewoon geflest. Ik heb nooit het plan gehad om ze terug te betalen. Daarvoor vond ik hun voorstel te smerig. Ik heb de boot eikens afgehouden met mooie verhaaltjes. Maar toen ik werd bedreigd heb ik gewoon het geld teruggegeven, waarvan ik dacht dat het vals was. Volgens mij heeft een van de twee mij 15 valse duizendtjes in de maag gesplitst”, sloot verdachte zijn verdedi gingslinie. Hij gaf toe, dat hij in totaal 15 valse briefjes had uitgegeven zonder te weten dat er iets aan het geld mankeerde. „Pas later kreeg ik in de gaten, dat het niet helemaal safe zat." Tot die ontdekking was de officier ook gekomen, vooral gelet op het opmerkelijk feit, dat de Velsenaar geen 15, maar 16 valse duizendtjes had uitgegeven. Verdachte ontkende dan ook precies één vals briefje, dat hij had uitge geven in een café. zeten om zijn geleende geld terug te krij gen. Zijn pogingen waren zo ver gegaan, dat hij verdachte uiteindelijk thuis had bezocht en had gedreigd hem in elkaar te trappen als hij niet zou betalen. Daarop waren beiden, samen met de vriend-be- middelaar, naar de bank in Velsen gere den. De handelaar was de bank binnen gelopen en kwam na een kwartiertje terug, zeven briefjes van duizend in de hand geklemd. „Ik kan niet meer dan zeven dfiizend opnemen”, zou verdachte hebben gezegd om de vertegenwoordiger vervol gens snel een stapeltje geïllustreerd papier in de hand te duwen. „Ik merkte vrijwel direct, dat de biljetten vals waren. Ze voelden zo dikkig aan”, zei de .vertegen woordiger. Hij was daarop naar’de politie gegaan om aangifte te doen. De vriend- bemiddelaar van verdahte had zich buiten schot gehouden. Hij zou het varkentje zelf wel wassen. Op zijn reis had de handelaar uit Velsen de meeste biljetten laten wisselen door zijn vrouw. Van de 30.000,- had hij onder meer een auto gekocht en juwelen. De rest van het geld, de overgebleven 7000,-, had hij terugbetaald aan de vertegenwoor diger. De officier liet zich in geen enkel opzicht leiden door het netwerk van twijfel, dat verdachte op spitse wijze had gezaaid. „Je kan tegenwoordig amper een briefje van duizend üitgeven”, zei hij in zijn requi- sitori, „en de mensen die het valse geld in omloop brengen moeten worden aange pakt”. De officier memoreerde dat de val se biljetten afkomstig waren uit Brabant, waar valsemunters de getructe versie van de groene briefjes in omloop hadden ge bracht. De officier liet doorschemeren, dat hij de Velsenaar ervan verdacht contacten in die wereld te hebben. BEZOEKUREN Rode Kruisziekenhuis, Vondellaan, Be verwijk, tel. 29131 (voor gesprekken met patiënten 29001). Voor de interne-, klas se-, kraam-, chirurgische- en algemene afdeling: dagelijks van 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur; voor de brandwonden- afdeling: geen vaste bezoektijden, maar afspraak maken mét hoofdverpleegkun dige of diens waarnemer; voor de bewa- kingsafdeling: dagelijks van 14 tot 14 30 en van 18.30 tot 19 uur (slechts één bezoeker toegestaan; voor de kinderaf deling: dagelijks van 11 tot 12.30 en van 14 tot 18.30. St. Jozefziekenhuis, Ingenhouszstraat, Heemskerk, tel. 39100. Dagelijks van 13.45 tot 14.30 en van 18.45 tot 19.45 uur. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, IJmuiden, tel. 02550-19100. Verpleegaf deling alsme de intensive- en coronary-care (ook Ken- nemergaarde in Santpoort): dagelijks van 10.30 tot 11, 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur; kinderafdeling: dagelijks van 10.30 tot 11, 14.15 tot 15 en van 18 tot 18.30 uur; paviljoen Velserduin: dage lijks van 16 tot 17 en van 19 tot 20 uur. n21 30 aag en terdag a.l. 1.15 u. j. Van- 1”. 16 j .Silver 124 u. feestelijk moment toen wethouder H.J. Scheeper van onderwijs, cultuur en van Velsen de helopening officieel ver- De officier had aanvankelijk ernstig ge twijfeld aan de verklaringen van de twee getuigen, die zo scheutig waren geweest met de lening. Omdat beiden geen straf blad hadden en hun verklaringen sterk overeenkwamen hechtte de officier toch geloof aan het verhaal, dat de lening zich in een sfeer van vertrouwen had afge speeld. Een van de getuigen, de vertegenwoordi ger uit Haarlem, verklaarde ter zitting, dat hij maanden achter verdachte had aange- VELSEN. Het transporbedrijf Lin denberg, Schlumberger en Jenovries heb ben bij de gemeente Velsen een hinderwet vergunning aangevraagd. Lindenberg vraagt de vergunning voor het oprichten van het transportbedrijf met garage aan de Cornwallstraat op het industrieterrein, de Société Prospection Electrique Schlum berger voor een gebouw voor het opslaan, herstellen en onderhouden van meetin strumenten voor gas- ep olieboringen op de Noordzee, dat zou moeten komen aan de Kromhoutstraat. Jenovries vraagt een nieuwe vergunning voor haar hele bedrijf aan de Industriestraat, voor het verwer ken van vis, invriezen en de opslag van vis en andere levensmiddelen. In het stadhuis zal woensdag 28 decem ber om tien uur een hoorzitting gehouden worden, waarop eventuele bezwaren tegen het verlenen van de vergunningen kunnen worden gemaakt. Stichting Samenwerkende Kruisvereni gingen in IJmond. Inlichtingen over de weekenddienst wijkverpleging, tel. 02550-19043. Spreekuren leidsters ge zinsverzorging: maandag t.m. vrijdag 9 tot 10 uur in het wijkgebouw, Kennemer- laan 143, IJmuiden, tel. 19043. Maandag t.m. vrijdag 9-10 uur wijkgebouw Andro- medastraat 2, IJmuiden, tel? 13936. Spreekuren leidsters bejaardenhulp en hulp aan langdurig zieken, maandag t.m. vrijdag in wijkgebouw Kennemer- laan 143, IJmuiden. Gezondheidscen trum Duinwijk, en 3, IJmuiden. reikbaar onder nummer 19043. Binnen de intergemeentelijke werk groep wordt de gevraagde informatie ver zameld door een vertegenwoordiger van de politie, mensen van de sociale en soci- aal-psychiafrische dienst, het club- en buurthuiswerk en de sectoren gezond heidszorg en maatschappelijk werk. Bin nen een half jaap worden van de werk groep gegevens verwacht en, als daar aan leiding toe is, voorstellen om het alcohol en druggebruik in de vier gemeenten te beteugelen. De werkgroep werkt nauw samen met het Centrum voor Alcohol en Drugs in Haarlem. Daarmee gepaard ging de overhandi ging van het geschenk van de Nutsspaar bank in de vorm van een keurig ingepakte paal die via de wethouder werd doorgege ven aan de heer P.G. Brouwer, voorzitter van de sociale werkgroep van de „Velsen- noordse Aktiviteiten Kommissie” en zich bezighoudt met de werkgroep speelplant- soen inVelsen-Noord. Rayon-directeur Van der Aar merkte daarbij op dat deze paal het symbool is voor een bedrag van j duidend gulden (zo mogelijk wat extra’s) I om aan te wenden voor de verwezenlijking van het plan dat vermoedelijk aan de Ladderbeekstraat - de voormalige speel- tuingrond - zal worden uitgevoerd. De heer Brouwer meende dat het gemeentebestuur er nu niet omheen kon om tegen het plan „ja” te zeggen. In de voor die gebeurtenis wel wat kleine ruimte van het vernieuwde kantoor was een grote belangstelling. Rayon-directeur J.W. van dey Aar sprak een begroetings woord waarin hij opmerkte dat tien jaar geleden ditzelfde kantoor zijn deuren voor de eerste maal opende en waarin de dit jaar gepensioneerde heer J. Muntinga als beheerder egn belangrijke rol heeft ge speeld. Wethouder Scheeper herinnerde aan zijn studietijd waarin hij zich meer speciaal had toegelegd op het bankwezen om voorts te vermelden dat dat ook heeft te maken met de leefbaarheid in een ge meenschap met haar vele facetten. Vel- sens gemeentebestuur heeft zich voor wat deze leefbaarheid in de gemeente maar vooral ook in Velsen-Noord beziggehou den met de winkelstand waarover be zorgdheid bestaat. Juist waar Beverwijk als nabuurgemeente in deze haar conse quenties heeft. De heer Scheeper zag daar bij een goede bank als schakel tussen winkelstand, middenstandsorganisaties en publiek als niet meer weg te denken in een plaatselijke samenleving waarin ook SANTPOORT Artsen: H.J.Ph. Hattink, Vinkenbaan 23, telefoon 023-378320. Apotheek: Noorder Apotheek, Jan Gij- zenkade 181, telefoon 028-374187. De diens vangt aan op vrijdag om 17.30 uur. Voor inlichtingen telefoon na 17.30 uur en in het weekeinde 023-320713. Stichting Samenwerkende Kruisvereni gingen in IJmond: Inlichtingen over de weekenddienst wijkverpleging: tel. 02550-19043. Spreekuur leidster bejaar denverzorging: donderdag 12.00-12.30 uur in wijkgebouw Wulverderlaan 53, Santpoort, tel. 37685 (zie ook Velsen). Stichting Samenwerkende Kruisvereni gingen in de IJmond: Weekenddienst: zuster A. Stranckmeijer Verheijden- De Jong, Zonnebloemlaan 31, Beverwijk, tel. 27428. Spreekuren leidsters gezins- en bejaardenverzorging: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in wijkge bouw, Büllerlaan 10, Beverwijk, tel. 35215. Wit Gele-Kruis. Weekeinddienst: zuster Th. Dekker Feith, Fazantenlaan 47, IJ muiden, tel. 02550-18877 (van vrijdaga vond 18 uur tot maandagmorgen 7 uur). Verloskundige. Mevr. J.H.M. Kruiden berg-Van Saaze, Hannie Schaftstraat 5, Heemskerk, tel. 32327. Veilig, door goede kwaliteit. Bedrijfszeker, door deskundig ontwerp. Snelle service. Landelijk erkend installateur Oosterduinweg 20 - IJmuiden Telefoon 02SS0-13405 Rechtbankpresident Cokart wilde weten of de wereldreiziger het geld, dat in verze gelde enveloppen tussen het dossier lag, herkende. „Kijk u maar even. U mag het best even vasthouden”, zei de president. „Zitten er echte bij?” vroeg verdachte na het stapeltje vluchtig te hebben nageteld. De vrouw van verdachte, met wie hij overi gens nu in scheiding is, was eveneens als getuige opgeroepen. Volgens haar had haar man niet geweten, dat hij met vals geld op reis was gegaan. „Hij zou mij toch nooit vals geld laten wisselen in landen, waar zeer strenge straffen gelden”, bracht ze naar voren. En ook: „Wat hij buiten me om doet, daar sta ik niet voor in, maar zoiets zou hij nooit doen". De rechtbank werd niet veel wijzer van haar verklaring, evenmin als van de vage opmerkingen, die een getuige a décharge probeerde af te leggen. Hij suggereerde, dat de vrouw van verdachte een spelletje Volgens de raadsman van verdachte zat de zaak vol met mysteries. „De waarheid is hier niet aari het licht gekomen en die zal ook wel nooit boven water komen”, zei de verdediger. Hij vond de rol van de geld schieters uiterst dubieus en zei te vertrou wen op de verklaring van zijn cliënt, dat het om een louche handel was gegaan. „Er zit veel gerommel in de afgesloten transac tie. Het lijkt mij, dat de geldschieters een koekje van eigen deeg hebben gehad", aldus de advocaat. Verdachte had hierop niets aan te vullen en deed er verder het zwijgen toe. De rechtbank doet uitspraak op 29 december. 20 30 23 u. I 1« j I BEVERWIJK Artsen. Voor de groep artsen Bonarius, Fierstra, Hobster, Pernot, Plantinga, Reddingius, Bolink, Takken, Versélewel de Witt, Hamer en Visser wordt de dienst waargenomen van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur door J. H. M. Rolink, Duinvlietstraat 2, Velsen- Noord, tel. 23745. Voor dezelfde groep artsen wordt dienst gedaan van zondag morgen 9 uur tot zondagavond 24 uur door G. A. Takken, Julianaweg 44, Wijk aan Zee, tel. 02517-333. Tijdens het weekeinde houden deze art sen spreekuren op zaterdag van 17 tot 17.30 uur en op zondag van 16 tot 16.30 uur. Voor de groep artsen Guldemond-Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kester, Vos en Zeijl- mans wordt waargenomen op zaterdag en zondag door J. G. Zeijlmans, Hoog- dorperweg 48a, Heemskerk, tel. 30666. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoedge vallen de eigen huisarts waarschuwen. Apotheek. Voor avond-, nacht- en zon dagdienst in de periode van vrijdag 16 december 17.30 uur tot vrijdag 23 de cember 17.30 uur: Fortuna-apotheek, Maerelaan 93, Heemskerk, tel. 39484. Dierenarts. J. Borsje, Graaf Willem II- laan 36, Heemskerk, tel. 30046. Dierenambulance. Zie lïeemskerk Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consulta tiebureau voor Alcoholisme. Spreekuur iedere vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in gebouw voor de Geeste lijke Volksgezondheid, Moensplein 10, Beverwijk. Stichting Samenwerkende Kruisvereni gingen in de IJmond. Weekenddienst: zuster M. v.d. Laan, Rossinistraat 446, Heemskerk, tel. 35691. Spreekuren leid sters gezins- en bejaardenverzorging: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in wijkgebouw. Büllerlaan 10, Be verwijk, tel. 35215. Wit Gele-kruis. Vrijdagavond: 20-24 uur Zr. M. E. Bakker, Alkmaarseweg 350, tel. 34775. Weekenddienst: zuster I. de Mink, Verlengde Koepellaan 3, Bloemendaal, tel. 023-256362 (van vrijdagavond 18 uur tot maandagmorgen 7 uur). Verloskundige. Mevrouw J. H. M. Krui- denberg-van Saase, Hannie Schaftstraat 5, Heemskerk, tel. 32327. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur voor gezinsverzorging alsmede voor hulp aan bejaarden en langdurig zieken en ont moetingscentrum De Nieuwe Slof, Kerk straat 46, Beverwijk, tel. 29195. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren dagelijks van 9 tot 10 uur: Van der Hoopstraat 27, Beverwijk, tel. 30766; Zeestraat 149, Beverwijk, iel. 26177. VELSEN-IJMUIDEN Artsen: van zaterdag 10 tot zondag 24 uur kan men via de dokterstelefoon 19100 vernemen tot welke dienstdoende arts men zich dient te wenden. Vóór 10 uur raadplege men nog zijn eigen huis arts. Tandarts: voor IJmuiden, Velsén en Driehuis: H. Groen, Duinvlietstraat 36, Velsen Noord, telefoon 02510-23947. Al leen voor spoedgevallen op zaterdag en zondag van 17 tot 17.30 uur. Apotheek: Voor IJmuiden, Velsen en Driehuis: Apotheek Pleyer, Planeten weg 52, IJmuiden, telefoon 02550-15348. Dierenarts: Dr. J.P. Westerman, Harten- lustlaan 7, Bloemendaal. telefoon 023- 251555. Interkerkelijke Gezinsverzorging en be jaardenhulp. Velserduinweg 52, dage lijks van 9 tot 10 uur. tel. 02550-11830 en 22169. Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Kennemerland. Spreekuur dage lijks van 9 tot 10 uur. De Noostraat 4, IJmuiden, tel. 02550-10661. Federatie Bejaardenzorg Velsen. Spreekuur dinsdag 9-10 uur. Moerberg- plantsoen 22, IJmuiden, 11-12 uur, Geel- vinckstraat 28, Velsen-Noord. Telefonische Hulpdienst De Wegwijzer. Van vrijdagmiddag 14 uur tot zondag avond 18 uur te bereiken onder num mer 02207-11700. HEEMSKERK Artsen. Voor de groep artsen Bakker, Hazenberg, Kloek, Van Monsjou, Naber, Schumacher, Van der Torre en Touten- hoofd wordt waargenomen als volgt: Van vrijdagavond 20 uur tot zaterdag avond 24 uur door A. J. M. Schumacher. Jonkheer Geverslaan 21, Heemskerk, tel. 31402; van zondagmorgen 0 uur tot zondagavond 24 uur door: L. A. v.d. Torre, Hoogdorperwerg 17d, Heems kerk, tel. 31321. Voor dringende gevallen houden deze artsen spreekuren op zaterdag en zon dag van 10 tot 10.30 uur en van 17 tot 17.30 uur. Apotheek. Zie Beverwijk. Dierenarts. Zie Beverwijk. Dierenambulance. Voor noodgevallen van vrijdagavond 20 uur tot zondag avond 20 uur: algemeen alarmnummer 38295. Tandarts. Zie IJmuiden. Verloskundige. Zie Beverwijk. Wit Gele en Groene Kruis. Weekend dienst: zuster M. Nuessink, Spaarne- straat 8, Beverwijk, tel. 37628. Stichting Samenwerkende Kruisvereni gingen in de IJmond. Spreekuren leid sters bejaardenverzorging: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in wijkge bouw, Ruysdaelstraat 7, Heemskerk, tel. 39988; spreekuren leidsters gezinsver- zorging dinsdag van 9 tot 10 uur in wijkgebouw, Ruysdaelstraat 7, Heems kerk, tel. 39988. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Spreekuren van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur: Simon van Haarlemstraat 148, Heemskerk, tel. 32430 en 37452. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren op dinsdag van 14 tot 15 uur en op vrijdag van 9 tot 12 uur in De Jansheeren, Kerkweg 45, Heems kerk, tel. 35083. Moeders voor moeders. Contactadres: mevrouw B. Tunteler-Siderius, Schu- mannstraat 7, Heemskerk, tel. 33534. Wethouder H. J. Scheeper— op de achtergrond stelt de terminal inwerking om enkele seconden daarna de op papier uitgedrukte gelukwens „Proficiat - Velsen-Noord weer open” te kunnen aflezen. Algemene Hulpdienst Velsen. Maandag t.m. vrijdag van 9.00-11.00 uur. Tel. 02550-18888 (Vrijwilligers gevraagd! Wie helpt de AHC helpen?). Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren dagelijks van 9 tot 10 uur: Van der Hooptstraat 27, Beverwijk, tel. 30766: Zeestraat 149, Beverwijk, tel. 26177.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 7