I secretaresse/ assistente assistentie) accountant janskliniek r ^SELECTION SERVICE lUinternatidnal voor sparen en lenen sinds 1817 ca. f40.000,- opleiding tot ziekenverzorgende kwaliteitscontroleurs VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788788 Boehringer Ingelheim BV. «UIL. academisch zi vrije universifeit amsterdam west nederland r T I imI 19 7 8 JANUARI Mogelijkheden zijn er genoeg, als bijvoorbeeld. Op een bijkantoor werkt een klein team onder leiding van de beheerder. Dijkeren Doornbos/accountants Leeftijd van 23 tot 35 jaar. Bureau voor werving en selektie van hoger leidinggevend personeel Deze verantwoordelijke baan kan het beste vervuld worden door kandidaten, die gewend zijn een bedrijf commercieel te representeren of hiervoor over aanleg menen te beschikken. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Nutsspaarbank West Nederland Postbus 700. Haarlem Voor de nodige bedrijfsopleiding wordt intern zorggedragen. Verlangd opleidingsniveau HAVO en/of MEAO. Zij die over een vergelijkbaar opleidingsniveau beschikken kunnen eveneens reflecteren. RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL. (023) 3192 82 Na het behalen van het eindexamen Atheneum, HAVO of HEAO heeft u een keuze gemaakt: u bent verder gaan studeren of heeft een baan gezocht. Wellicht bent u inmiddels tot de konklusie gekomen dat uw keuze om welke reden dan ook toch niet helemaal juist is geweest. In dat geval bieden wij u als alternatief de combinatie van theorie en praktijk. Als assistent-accountant maakt u direkt al deel uit van een kleine werkgroep, die een aantal bedrijven en/of instellingen kontroleert en adviseert op het financieel ekonomische vlak. Dat is de praktijkopleiding. De theoretische kant wordt gevormd door de NIvRA- studie voor registeraccountant of een andere studie in administratief-organisatorische richting (bijvoorbeeld MBA of SPD). De studie wordt betaald door DIJKER EN DOORNBOS. Met uw groeiende praktijkervaring en theoretische achtergrond heeft u goede karrièremogelijkheden zowel binnen onze organisatie als daarbuiten. Ervaring op een accountantskantoor opgedaan wordt zowel in het bedrijfsleven als bij de overheid hoog gewaardeerd. Bent u geïnteresseerd? Maakt u dan een afspraak met de heer F.A. Slikker voor een oriënterend gesprek. Ons adres is: Buitenveldertselaan 7 te Amsterdam Telefoon 020-446881. °P I I Wij zoeken contact met kandidaten voor de functie van kantoorbeheerder De beheerder van een bijkantoor draagt zorg voor de verkoop van het pakket van dienstverlening in samenwerking met de rayondirekteur en diens staf. I 1 ;i ■Sll I >6 1 is- ël, 30 rechtskundig medewerker incasso-en adviesbureau I rijf. 1 111 er- jor ie- el- In maart 1978 start weer een I of agt jen lax. »r; i sur, I I I Boehringer Ingelheim B.V. is per 1 januari 1978 gestart met een marketing-afdeling diergeneesmiddelen. Voor deze afdeling zoekt zij op korte termijn een rijn len len ner en. ren >op ria- Het pakket van dienstverlening bestaat onder meer uit spaarvormen, betalingsverkeer consumptieve kredieten, hypotheken, verzekeringen, reizen, effekten. Het hoofd kantoor is gevestigd te Haarlem, Fonteinlaan 5. De Nutsspaarbank West Nederland is een van de 5 grootste algemene spaarbanken in Nederland. Het werkgebied omvat de regio van Sassenheim tot Texel, waarin 65 kantoren zijn gevestigd. Er zi/n ongeveer 400 personeelsleden werkzaam. Rayonkantoren te Den Helder, Alkmaar IJmuiden en Haarlem. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Valeriuskliniek. Door de ontwikkelingen binnen deze specialismen is na overleg met het AZVU besloten om per 20 januari 1978 de Neurochirurgie aan het AZVU over te dragen en per 1 januari 1979 de Neurologie. Afhankelijk van ervaring en eventuele voortgezette opleiding, is aanstelling in de hogere verpleegkundige rangen mogelijk. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met zr. S. G. Spoelstra, toestel 249 en met zr. B. A. Oosting, toestel 242. Onze opdrachtgever is een in de noordelijke randstad gevestigd incassobedrijf, dat kan bogen op een langdurige ervaring en een uitstekende reputatie. Een voortdurend toenemend werk aanbod maakt een uitbreiding van de rechts kundige afdeling noodzakelijk. De gezochte funktionans zai in staat moeten zijn om na een korte inwerkperiode zelfstandig kanfongerechtprocedures-in te leiden en te voeren. Daarnaast verstrekt hij juridische adviezen en begeleidt hij de afdeling, welke zich bezighoudt met het treffen van minnelijke schikkingen. Voor deze veelzijdige en verantwoordelijke funktie komen wij gaarne in kontakt met kandidaten, die over enige jaren ervaring in een incasso- of rechtspraktijk beschikken. Een vooropleiding op Havo-mveau is vereist,! Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres vergezeld te doen gaan van een gedetailleerd curriculum vitae alsmede van een indicatie Enige jaren ervaring op het gebied van kwaliteitskontrole- werkzaamheden ih de voedingsmiddelenindustrie strekt tot aanbeveling. De kwaliteitskontroleurs zullen rapporteren aan de supervisor quality control. voor de kontrole van grondstoffen, hulpstoffen, half-fabrikaten en eindprodukten op kwaliteit. De werkzaamheden zullen in 3-ploegendienst worden verricht. Selection Service International B.V. Rijnsburgstraat 11Amsterdam-1017, Telefoon 020- 15 93 40 van hun huidig salarisniveau Verzoeke het referentie- nummerop de envelop en sollicitatie te vermelden Wij garanderen een strikt vertrouweh/ke behandeling Zonder voorafgaande toestemming zullen geen informaties worden ingewonnen noch gegevens aan derden worden verstrekt. Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personaalszaken van de Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S. (min. 2C-ni- veau), INAS of MAVO-4. Alkmaar Amsterdam Arnhem Doetmchem Emmen 's-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (OT's-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle Sfephensonstraat 38, Postbus 60, Haarlem, Tel. 023-24 80 81. be- di- Bent u geïnteresseerd, neem dan kontakt op met de afdeling Personeelszaken van Quaker Oats B.V., Strandweg 80 te IJmuiden (tel.: 02550 11741). Wil je meer weten over de opleiding vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T. G. Pijl, verpleegkundig docen te, telefoon (023) 319282 I i sse Wij zoeken kandidaten tussen 25 en 35 jaar met, bij voorkeur, een vakgerichte opleiding zoals b.v.: S.V.O.; keurmeester van vee en vlees; conservenschool; analistenopleiding (M.B.O.). jlle- it bij am- an it- zal or- per ar id, Zij zal fungeren als rechterhand van de Veterinaire Marketing Manager en tijdens diens veelvuldige afwezigheid moet zij in staat zijn de lopende zaken soepel af te handelen. Haar werk zal ondermeer bestaan uit het bijhouden van verkoopstatistieken, het be geleiden van binnenkomende bestellingen, het verlenen van verkoopservice, diverse controle taken alsmede typische secretaresse- werkzaamheden. Voor deze afwisselende, zelfstandige kantoor- funktie gaan onze gedachten uit naar een persoon, die naast een v.w.o./h.b.o.-opleiding beschikt over een goede kennis van de Nederlandse en Duitse taal, type-ervaring, eventueel aangevuld met ervaring in de tele fonische verkoop. Veterinaire kennis strekt tot aanbeveling. De arbeidsvoorwaarden zullen wij gaarne in een persoonlijk gesprek toelichten. Wij verzoeken U met de hand geschreven sollicitaties, waarin U ons over Uw kennis en ervaring informeert, te richten aan de heer Th. van Dijk. Ook kunt U bij hem telefonisch inlichtingen inwinnen. ie- t 6 het irk, 0 - BOEHRINGER INGELHEIM 7 De Valeriuskliniek te Amsterdam had tot nu toe drie specialismen binnen haar muren, t.w.: Psychiatrie, Neurologie en Neurochirurgie. in onze rayons Haarlem, IJmond, i Voor ons produktiebedrijf te IJmuiden met 165 medewerkers zoeken wij op korte termijn De Janskliniek is een ver pleeghuis voor 200 somatisch zieken. I Quaker Quaker Oats concern, is een snel groeiende onderneming die in Nederland met de merken Catty, Tom Poes, Flora en Pluto een leidende positie inneemt in de belangrijke en zich nog steeds uitbreidende markt voor dierenvoeding. Daarnaast heeft Quaker met het merk H-0 een sterke positie in de havermout markt Produktie vindt plaats in bedrijven te Rotterdam en IJmuiden Het totale personeelsbestand omvat 400 personen In verband hiermee zoeken wij op korte termijn verpleegkundigen met A of A+B diploma en ervaring op een afdeling Neurologie die in overleg direkt of op later tijdstip in dienst treden van het AZVU en tot 1 januari 1979 werkzaam zijn in de Valeriuskliniek. terwijl een voortgezette rechtskundige stJdie (b.v. kandidaat deurwaarder) een pluspunt is Uiteraard zijn goede kontaktuele eigenschappen, een heldere betoogtrant, uitstekende redaktionele vaardigheid, zakelijk inzicht, dienst verlenende instelling en een gedegen kennis van het privaatrecht voor een goede funktievervullincj essentieel. Vanzelfsprekend is de salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; het in de kop vermelde bruto jaarsalaris is in dit opzicht slechts een indicatie. De secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten o.a. opname in een premievrij pensioenfonds. Ref. H/3723. /paarbank I

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 31