Peuters eerste gebruikers nieuwe Spil in de vishal Veelzijdig cursusprogram van Santpoortse kerken Leden lieten het afweten op vergadering Industriebond NVV 3 havcn- bcrichten Avonturen op de oude dag in komische film „Lina Braake” Insluiping in „De Moerberg” Een lach en traan bij Ton en Ina Vrije School pleit voor andere Officieel protest PvdA-Velsen tegen Voorhavenplan wetsinterpretatie .w ip' AANVRAAG VANAVOND IN COMMISSIE ONDERWIJS „Volgend jaar zelfde tijd” Dertien TVS-teams in Caravandiefstal in volleybaltoernooi recordtijd opgelost 4 Correctie op Puzzel 2 Brand in school tijdig in de kiem gesmoord 7 VELSEN-IJMUIDEN DINSDAG 1 7 JANUARI 19 7 8 aan de eisen die de wet hierover DEZE WEEK IN DE FILMHUIZEN s VELSEN. Wanneer vanavond de commissie onderwijs vergadert, staat als belangrijkste agendapunt te wachten de weigering van het college van burgemeester en wethouders om medewerking te verle nen aan het stichten van een Vrije School te Velsen. Het verzoek hiertoe was ingediend door de Stichting tot bevordering van de pedagogie van Rudolf Steiner uit Haarlem. Zoals bekend wordt door deze stichting gezocht naar de mogelijkheid een tweede school op te richten, naast de reeds bestaande Vrije School in Schalkwijk. De grote toeloop van leerlingen, niet alleen uit Haarlem, maar ook uit de regio ten noorden en ten zuiden van het Noordzeekanaal, is hiertoe de reden geweest. Het college heeft nu de officiële aanvraag in behande ling gehad en stelt dat de verklaring, waaruit door handtekeningen moet blijken dat de nieuwe school door minimaal honderd leerlingen bezocht zal worden, niet voldoet stelt. DRUKKERIJ SCHMITZ BV wijkerstraatweg 160 velsen-n. telefoon 02510-23207 I i- voor vestiging Vrije School lg I l ir l veer >1.30 pend weer Woe. 20.30 1 I l 1 uur periodieken enfoliedruk Het gaat hierbij om de vraag of de intentieverklaringen die door ouders van leerlingen zijn afgegeven, aan de wettelijke eisen voldoen. De kerngroep pleit voor een andere interpretatie van de wet op twee punten: de kwestie (laat het kind in de te verlaten school plaats ruimte achter (het gaat in dit geval om een tijdelijk gehuurde ruimte) en kan een schoolbestuur bij een enorme toe name van belangstelling voor de school leerlingen blijven weigeren. De kern groep stelt zich moeilijk voor te kunnen stellen dat de wet zo moet worden geïn terpreteerd dat de bereidwilligheid van de Rudolf Steinerschool wordt gestraft. lusi- uur SANTPOORT. Voor de vijfde maal werken de gereformeerde, hervormde en rooms-katholieke kerken van Santpoort dit winterseizoen samen met een pro gramma van cursussen, kringgesprekken en excursies. In de afgelopen maanden bestond voor deze activiteiten van „Sa men op weg” een grote belangstelling. Ook voor de periode januari-april is een veelzijdige agenda samengesteld. Zij konden dinsdagochtend al door de Velsense politie worden aangehouden. De eigenaar kwam de diefstal maandag melden. De politie kwam de daders snel op het spoor doordat het gestolen, voertuig zater dag toevallig tijdens de surveillance gesig naleerd was. Het transport was voor de politiemensen opvallend genoeg om het nummer te noteren van de personenauto waaraan de gestolen caravan gekoppeld was. wordt voortgezet op 28 februari, 7 maart en 14 maart Cursusleider is ds. G. J. Rijks. SANTPOORT. Twee inwoners van Haarlem ontvreemdden zaterdag de cara van van een plaatsgenoot van een opslag- terrein langs de Rijksweg in Santpoort. gymaccommodatie geen vervanging was. Dit bezwaar heeft de sloop geruime tijd opgehouden, ,al werd van de gymzaal geen gebruik meer gemaakt. Vorig jaar nog was het college geenszins van plan tegemoet aan de eis om een andere gymzaal te bouwen, zeker niet voor de scholenplan- commissie een en ander zou hebben geïn ventariseerd. Inmiddels is nu door het college geconstateerd dat een tweede gym- Wanneer alle ruimten van De Spil deze verandering hebben ondergaan, heeft dit buurthuis eindelijk de geschikte accom modatie waar zoveel jaren op is gewacht. Wanneer alles volgens plan verloopt zal omstreeks half februari de officiële ope ning kunnen geschieden. In de benedengymzaal kwamen zeven damesploegen tegen elkaar uit. De heren afdeling en de jeugd weerden zich in de bovenzaal waar zes teams werden ge vormd. Bij de dames was de eindoverwin ning voor het donderdagavondteam van Santpoort, bij de heren en jeugd toonde de „blijffitgroep" van Driehuis zich de beste. IJMUIDEN. Dertien teams zijn in actie gekomen bij het onderlinge volley baltoernooi van de Turnvereniging Sant poort dat in de ruimten van de Techni sche School Velsen werd gehouden. Ook ditmaal toonden de leden veel enthousias me voor het jaarlijkse evenement. Door de goede organisatie had het toer nooi een zeer vlot verloop Tenslotte laat de PvdA-IJmuiden-Velsen weten mogelijkheden te zien in een onder zoek naar de mogelijkheden van een uit breiding van de havenfaciliteiten binnen de pieren van IJmuiden. Lina Carstens speelt de opgewekte oude dame Lina Braake. Deze vrouw maakt mee dat plotseling haar huis wordt opge kocht door een bank, waarna zij zelf in een bejaardenhuis wordt gestopt. In de brief benadrukte de partij-afdeling de aantasting van het milieu bij de uitvoe ring van de plannen. Gewezen wordt op de offers die de Velsense bevolking moet brengen voor een Voorhaven. „Behalve stof-, lawaai- en verkeersoverlast, zal het strand- en duingebied tot Bloemendaal verdwijnen. Dat is een verwerpelijke zaak in een zo sterk geïndustrialiseerd gebied”. Die voordelen voor de werkgelegenheid worden ook in nationaal verband betwij feld, „waar een aanleg van een Voorhaven te IJmuiden een achteruitgang van de Rot terdamse havenbedrijvigheid zal ople veren”. „Lina Braake" draait op dinsdag- en woensdagavond in Filmhuis Velsen aan Het werken in afdelingsverband blijft nog altijd een moeilijke zaak. De leden kunnen bij problemen het klachtenbureau wel vinden, maar voelen zich verder meer betrokken bij het vakbondswerk in de bedrijven dan in de afdeling. Het bestuur van de afdeling IJmuiden wil de komende vergaderingen bekijken hoe men de leden toch meer kan betrekken bij de activitei ten van de afdeling. In het jaarverslag meldde secretaris A. Otte, dat het ledental van de Indus triebond NW afdeling IJmuiden geen stij ging meer vertoont en zelfs de laatste tijd iets is teruggelopen. Wel is gebleken, dat de klachtenavond in een behoefte voorziet. Het wekelijkse spreekuur is voor de afde ling onmisbaar geworden en veel leden maken hiervan gebruik om informatie, hulp of bijstand te krijgen. Ook de jubila rissenavond is in 1977 goed in de smaak gevallen. Als nieuwe service aan de leden is nu bij de afdeling de mogelijkheid open de belastingformulieren te laten invullen. Door vertrek van enkele bestuursleden heeft het bestuur intern wat wijzigingen ondergaan. Het bestaat nu uit voorzitter J. Luster, secretaris A. Otte, penningmeester M. van Vierzen en. de leden N. C. Aaf jes, K. IJMUIDEN. Het werk van.de Indus triebond NVV afdeling IJmuiden schijnt de leden niet ai te zeer te boeien. Van de 1540 leden van de bond was slechts een enkeling naar de jaarvergadering geko men, die maandagavond in gebouw Vel- serduin werd gehouden. Voorzitter J. Lus ter hield het er maar op, dat je de leden enkel ziet als er problemen zijn en niet als het bestuur zijn taak goed uitoefent. van een Voorhaven, welke de voordelen In de omschrijving no. 2 van de tweede kolom in Puzzel 2 in onze krant van vrij dag is abusievelijk vermeld: Roep. Dit moet zijn: draagtoestel. Tabak, A. van Langen en H. van Geldrop. Het financieel verslag van penningmeester Van Vierzen meldde een heel klein nadelig saldo van 20,69. 3 1 1 r r c t 31 nur- Iwas. Jene- v. 14- Tarbot 152.940 i, a u.: i foar 'halia (Van een medewerker) Aan de maandagmarkt werd aange voerd: 12.952 kg tong; 160 kisten tarbot en griet; 3670 kisten kabeljauw; 985 kisten koolvis; 86 kisten schelvis; 37 kisten leng; 1256 kisten wijting; 1443 kisten schol; 133 kisten schar; 299 kisten diversen. Prijzen in guldens. Per 1 kg: tarbot 26,16-23,09; grote tong 15,26-14,40; groot- middel tong 17,92-16,61; kleinmiddel tong 14,99-13,19; tong één 13,77-12,01; tong twee 11,97-11,43. k e g ij 5t In die laatste scènes vooral waren Ton van Duinhoven en Ina van Faassen op hun best, het sfeertje van een lach en een traan maar dan getekend door een onvervalste ontroering. De komedie blijkt enige zin te hebben: twee mensen hebben meer zich zelf dan elkaar gevonden. De ontmoeting is een steunpunt geworden, éen handrei king, die alle banaliteit wegzuivert en het leven een milde glans geeft. Zo heb ik het tenminste ervaren. WIM HELVERSTEIJN uur ng” uur: VELSEN. De initiatiefnemers van de Vrije School, de kerngroep Vrije School Kennemerland in oprichting, hebben in een eerste reactie op het voornemen van het college van Velsen geen medewerking te verlenen aan de stichting van een Vrije Schooi in Vel sen, gesteld te twijfelen aan de juist heid van de wijze waarop de gemeente Velsen de wet interpreteert. isdag op- ■n ik lU js e- el ie •n (ADVER TENTIE) a d n ‘t LI S r li n e et et k- ïn e- m o- n- lir or 9.15 VELSEN. In een officieel schrijven aan de Raad van de Waterstaat heeft de Partij van de Arbeid afdeling IJmuiden- Velsen afwijzend gereageerd op de plan nen voor de aanleg „Wij vragen ons af voor de Amsterdamse werkgelegenheid zullen zijn, als een Voorhaven aangelegd is. In de ons bekende studies is daar geen positieve onderbouwing voor gegeven”, aldus de PvdA. Lina Braake neemt dat niet en ze zint op wraak. Ze vindt een maatje in een medebe woner van het huis, Gustaf Hartlein, die een veelzijdige ervaring heeft in het op lichten van banken. Via het monopolyspel leert Lina Braake de omgang met groot geld en bij nacht wordt het bankjargon ingestudeerd. Dit alles ter voorbereiding van het moment waarop de bank een enorm krediet afhandig moet worden ge maakt. Een krediet dat groot genoeg is om voor beiden een onbezorgde oude dag op Sardinië te garanderen. College weigert toestemming Voor zaterdag 25 februari staat een ex cursie op het programma naar het Anne Frankhuis te Amsterdam. Op 10 april be gint onder leiding van ds. J. F. van Woer den een gespreksgroep over het onder werp „Als mensèn nabestaanden wor den”; hiervoor zijn reeds zoveel aanmel dingen binnen dat er een tweede groep moet worden gevormd. Er wordt voorts „gesprekskringen in de huiskamer”' ge houden onder leiding van pastoor Chr. Wüst en ds. G. J Rijks. olw. uur, raat Maandag aangekomen: Star Cariboo, Brake, Velsen; TS 41 Rough, Cont. Plat; Valny Gothenburg; Mu- ecky, Gent; Clio, R. Frederiksvaerk, IJ muiden; Thara, Sepetiba Bay, IJmuiden; Marijke Smits, Lissabon, Haugnes, Buc kie; Smit-Lloyd 2, Cont. Plat, IJmuiden; Itabera, Ilheus; Prinsenborg, Karlstadt, Zaandam; Saturnus, Lerwick; Belinda, Mourovia; Betagas, Avonmouth; IJmui den; Tsugaru Maru, Tubarao; Tor Gothia, Gothenburg; Canis, Rotterdam. Maandag vertrokken: Smit-Lloyd 2, Cont. Plat, IJmuiden; Welshman Fairalp 3, Akaba; Aspen, Gent; Sundex, Rotterdam; Sir William Walter, Shorehan; C.V. Staghound, Ham burg; Falkenberg, Delfzijl, Beverwijk; Smif-Lloyd 48, Cont. Plat, IJmuiden; Nordkyn, Rotterdam; Trans Baltic, Kiel; Pluto, Lerwick, IJmuiden; T.S. 41 Rough, Cont. Plat; Leidsegracht, Lagos; Abba, Djedda. Dinsdag aangekomen: Stoer, van Bremen; Bison, Cont. Plat, IJmuiden; Stirling Brigg, Cont. Plat, IJ muiden, Sumburgh Head, Londen; Corin- thiakos, Rotterdam; Creuse, VJissingen; Anchorman, Wisbech; Waterdale, Great Yarmouth; Pallas, Rotterdam Dinsdag vertrokken: Smit Lloyd 2, naar Cont. Plat, IJmuiden, Asahan, Le havre; Maugnes, Rotterdam; Summit Venture, Esbjerg. Deze peuters waren maandagmorgen de eerste gebruikers- van het vernieuwde buurthuis De Spil. De verhuizing van dit buurthuis van de Meeuwenlaan in IJmui- den-Oost naar de Rembrandtlaan is in volle gang. Na de krappe accommodatie in de Meeu wenlaan vormt het Hervormd Jeugdge- bouw een ongekende luxe, wat ruimte, betreft. Over drie etages zijn kleinere en grotere 'zalen waar de nu activiteiten op gang moeten komen. In de kelder komt de tienerruimte, de begane grond telt voorlo pig de peuterspeelzaal en de hobbyruimte, die nog moet worden ingericht. De grote zaal op de eerste etage van het gebouw is na het gebruik, zoals voorheen het geval was, wanneer na de peuters andere groe pen gebruikers in hetzelfde zaaltje aan de gang moesten. De peuterzaal is gezellig geschilderd. Het is opmerkelijk hoe ge makkelijk met een kwast verf een saai, kaal gebouw iets gezelligs kan krijgen. de Kanaalstraat in IJmuiden (aanvang half negen), op vrijdagavond (9 uur) in Filmhuis Heemskerk aan de Handelstraat en zondagavond om negen uur in het Alpha Filmhuis aan de Moensstraat in Beverwijk. IJMOND. Met de film „Lina Braake” brengen de filmhuizen in de IJmond deze week een lichte komedie. Het is een genoeglijk kijkverhaai van de Duitse regisseur Bernhard Sinkei, waarin een 81-jarige vrouw de boventoon voert. In de hoofdrollen zien we Lina Carstens, die ten tijde van de opnamen 82 jaar was en de onlangs overleden Fritz Raps, die 83 was toen de film werd gemaakt. Hierbij gaat het dan om bijvoorbeeld zaken als de tijdsduur waarop het kind op een andere school heeft gezeten en op welke afstand het kind van de school woont. Gerekend naar de wet vallen bij de aahvraag van de vrije school van de 122 opgegeven leerlingen 51 kinderen af, waarmee de aanvragers onder het mini mum blijven. De raadsleden zullen zich tijdens deze vergadering tevens moeten beraden over het voorstel om in Driehuis een tweede gymzaal te bouwen. Dit voorstel van het college zal voor menigeen een verrassing zijn. Sinds de Engelmundusschool in Driehuis het nieuwe schoolgebouw heeft betrokken, zijn de moeilijkheden over gymaccommodatie begonnen. Het oude schoolgebouw aan de Schaepmanlaan be schikte over een gymlokaal. Dit was in middels sterk verouderd en zal, met het hele schoolgebouw, worden gesloopt. Te gen deze sloop is echter bezwaar ingediend door de Algemene Bond van Leraren en Onderwijzers in de Lichamelijke Opvoe ding, op grond van het feit dat er voor de Per 40 kg: hake één 432-264; hake twee 202-188; hake -drie 160; hake vier 112; vleet 243; groot leng 111; kleine leng 90; lommen 83; roggen 194-90; hammen met kop 236; hammen zonder kop 118; kleine kuit 250; tarbot 559-315; griet 338-232; kabeljauw één 168-90; kabeljauw twee 142-92; kabeljauw drie 126-84; kabeljauw vier 112-67; kabeljauw vijf 88-48; koolvis één 83-67; koolvis twee 90-85; koolvis drie 90-82; koolvis vier 82-78; schelvis één 176; schelvis twee 170-100; schelvis drie en vier 122-76; wijting drie 61-37,60; schol één 80-65; schol twee 88-73; schol drie 90-73; schol vier 82-71; schar 86-35; haai 92-51; bot 32-27; steenbolk 45-26; krab 66; kleine kreeft 158; grote kuit 122-88; poontjes 83-57; schartong 57-42; tongschar 232-137. zaal minder riskant is dan aanvankelijk werd gedacht: de zaal zal, al loopt het leerlingental iets terug, toch optimaal be nut worden, ook op langere termijn. Als laatste agendapunt staat vanavond nieuwbouw voor de lagere Willebrordus- school en de afdeling voortgezet onderwijs „De Kromming” in Santpoort. De commissie onderwijs vergadert om half acht op het stadhuis van Velsen. isdag ado's Op vrijdag 20 januari wordt in het ge bouw De Haven de derde cursusavond gegeven van „Wat zeggen jullie ervan?” waarbij jongeren en ouderen van gedach ten wisselen over hetgeen de jeugd leest, ziet (zoals op film en televisie) en hoort (popmuziek). Cursusleiders zijn W. E. Wes terman en L J. M. Danckaarts. Een cursus „De onbetaalde rekeningen van de kerk” is vastgesteld voor 23 janua ri, 30 januari en 13 februari. Aandacht wordt besteed aan secten en geestelijke stromingen, zoals Jehova-getuigen en anthroposofie. De cursus wordt geleid door ds. J Tiersma. „Komt nu met zang” is de titel van een cursus onder leiding van Jan Valkesteyn, koordirigent van de St. Bavo in Haarlem, met medewerking van de organist Jan Siertsema. Hiertoe komen de deelnemers op 2 en 16 februari bijeen in de Hoeksteen te Santpoort-Zuid. Op 21 februari volgt een cursus „Is hopen onbegonnen werk?” Er wordt ingegaan op de „Bijbelse hoop” en de toekomstverwachting in de joodse levensvisie. Inleiders zijn drs. D. J. van der Sluis, wetenschappelijke medewerker aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en drs. S. Gerssen, secretaris van de Hervormde raad voor de kerk en Israel. De cursus De besommingen waren: KW 113 5000, KW 4 ƒ7900, KW 11 ƒ38.600, KW 22 20.400, KW 24 ƒ38.600, KW 25 34.400, KW 29 ƒ13.800, KW 34 ƒ29.100, KW 43 ƒ59.600, KW 45 ƒ29.700, KW 51 ƒ12.300, KW 55 ƒ22.700, KW 88 ƒ5100, KW 137 ƒ6100, KW 145 ƒ32.500, KW 149 ƒ23.600, KW 152 ƒ25.000, KW 167 10.000, KW 173 ƒ8700, KW 175 ƒ33.900, KW 185 ƒ11.300, KW 189 ƒ6600, KW 206 ƒ5200, KW 214 17.300, KW 211 11.900, KW 226 12.800, SCH 256 ƒ5100, UK 44 ƒ8400, UK 95 17.900, IJM 18 2700, IJM 19 4500, IJM 27 ƒ4200, IJM 44 ƒ28.000, IJM 57 ƒ63.100, IJM 115 31.800, IJM 154 13.700, IJM 209 ƒ7000. Spanvissers: UK 17 UK 18 15.500, UK 48 UK 78 10.400, VD 19 VD 73 16.000, WR 42 WR 88 ƒ23.000. Een Deens vaartuig de RI 65 9800. deels verkleind, ten behoeve van de ont moetingsruimte met de bar. Ook hier moet nog behangen en geschilderd worden. Er komen zitjes en gezien de verschillende doeleinden waarvoor deze zaal zal'ivorden gebruikt, zullen verplaatsbare schotten de mogelijkheid geven wat intiemere hoekjes te creëren. De verhuizing van de spullen van het, buurthuis is nog niet rond: zolang het gebouw in de Rembrandtlaan niet is afge werkt, moet daar op worden gewacht. In tussen is de peuterspeelzaal de enige vas te activiteit in het nieuwe tehuis van De Spil. Voor het eerst hoeven niet alle speeltjes en stoeltjes worden weggeruimd VELSEN. In een motelkamer ontmoe ten elkaar een man en een vrouw. Zowel hij als zij is keurig getrouwd, zoals dat heet, hebben ieder een gezin, maar een intuïtieve, eerst onverklaarbare hart stocht houdt die twee een weekeinde bij een. Voor beiden een verrassend avontuur, een buitenechtelijke onderbreking van de dagelijkse sleur. Niettemin gaan zij weer ieder huns weegs, de plicht van alledag roept. Ze hebben geen contact meer, ze schrijven of bellen elkaar niet, maar pre cies een jaar later herhalen zij hun avon tuur in dezelfde kamer. En dat repeteert zich jaar op jaar. Vandaar de titel „Vol gend jaar zelfde tijd”, die de Amerikaanse auteur Bernard Slade aan zijn romanti sche komedie heeft gegeven. Vrijdaga vond ging de voorstelling in de schouw burg van Velsen, een avondje vol toneel- plezier, verzorgd door Ton van Duinhoven en Ina van Faassen. Het is allemaal heel amusant. Dat kan ook niet anders, want Ton van Duinhoven, die de comedie ook vertaald heeft, en Ina van Faassen hebben wel zoveel vakman schap in huis en zijn zo op elkaar inge speeld, dat de voorstelling niet mis kan gaan. Ze typeren die twee vreemdgangers op een plezierige en lichtvoetige manier, maar ze laten het niet bij een jaarlijks incidentje zonder meer. De tijd staat ook bij die twee niet stil. Ze hebben hun eigen belevenissen thuis, hun verdrietigheden en spanningen en die gaan steeds meer dat jaarlijks samenzijn bepalen. Het worden ontmoetingen met een achtergrond. Dat is tenslotte de kracht van deze komedie. Was het alleen maar gebleven bij een jaarlijkse ontsnapping uit een burgerlijk bestaan, dan zou heel die komedie jverkelijk een komedie gebleven zijn, al even burgerlijk als het samenzijn zelf. Want als je die twee allemaal erg knap natuurlijk een paar scènes bezig hebt gezien, gaat het toch wel een beetje verve len. Het wordt triviaal en soms erg goed koop, echt leuk is het niet meer. Maar dan komt ineens die opbloei als langzamer hand, twee gerijpte, volwassen mensen tegenover elkaar komen te staan. Ze heb ben elkaar wat te zeggen, er is meer aan de hand dan een ordinair avontuur. De kome die krijgt een tragische, ook wel dramati sche ondertoon, er valt niet zo heel veel meer te lachen. 50 jaar in drukwerk specialiteiten, formulierensets met Ó-21 SANTPOORT. Doortastend optre den van een Santpoortenaar voorkwam maandagavond een brand in de Bredero- deschool aan de Willem de Zwijgerlaan in Santpoort-Zuid waarvoor de Velsense brandweer met groot materieel was uitge rukt. De man verwijderde een brandende markies van de gevel waardoor het vuur geen kans kreeg zich uit te breiden. Het vuur is waarschijnlijk aangestoken. De brandweer werd om half negen gealar meerd. Op dat tijdstip zag een voorbijgan ger twee jongens van omstreeks 16 jaar hard wegrennen van het schoolterrein. VELSEN. In het bejaardencentrum De Moerberg aan de Zuiderkruisstraat is maandagochtend uit een van de kamers een beurs inhoudende driehonderdvijftig gulden gestolen. De diefstal werd gepleegd toen de bewoners in de recreatieruimte aan de koffie zaten. De Velsense politie ziet de diefstal als het werk van een inslui per. De bewuste kamer was niet afge sloten. DEN HELDER. In de week van 9 tot 13 januari is aan de gemeentelijke visaf- slag van Den Helder door 82 kotters de volgende hoeveelheid vis aangevoerd: 30.248 kg tong, ƒ436.261,73, ƒ17,36- ƒ11,39; 8.364 kg Tarbot ƒ83.578,59, 25,55-f 6,88; 152.940 kg Schol, ƒ303.900,27, 2,35-f 1,63; 76.645 kg Kabel jauw ƒ152030,72, ƒ6,88-ƒ4,69; 4.680 kg Griet 28.521,68, 7,61-f 4,69; 2.620 kg Schar ƒ4.735,64, ƒ241-ƒl,13; 6.880 kg Wijting ƒ11.192,64, 2,18^ 0,89; 2.590 kg Steenbolk ƒ2.835,63, n,30^0,80; 2.085 kg Bot ƒ1.275,13, ^,85J0,5O; 867 kg Tongschar ƒ3.240,93, 4,21-f 2,24; 663 kg Rog 534,88, 2,05^ 0,56; 340‘kg Haar ƒ398,00, 2,15^ 0,64; 117 kg Hozemond ƒ276,87, 2,98-/1,32; 110 kg Schelvis ƒ251,50, ƒ2,35-f 2,25; 244 kg Diversen ƒ231,00. Totaal 289,393 kg - 1.029.265,21. ilI'W

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 7