Chef voor de afd. Aankomst Goederen leerling- E.E.G.-laboranien E enige ervaren assistenten-accountant kommeml binnendienst een 2e of 3e jaars leerling kok een mannelijk keuken-assistent VERPLEEGHULP te komen werken. COMMERCIEEL SECRETARESSE controleleiders niEuui-umcum te Santpoort Ahrend geeft werkklimaat gestalte. Provinciaal Ziekenhuis CAMPS, OBERS, CO., REGISTERACCOUNTANTS TEKTRONIX HOLLAND NV. „DE KENNEMERDUINEN” Instituut voor Epilepsiebestrijding HOOFD AFDELING IV 27 uleren ien Voor onze vestiging Amsterdam zoekt'» wij op korte termijn: ij Neem daarvoor kontakt op met: maatschap- S. Hoekstra R.A., kantoor Amsterdam, tel. Meer en Bosch De Cruquiushoeve De gevarieerde Nederlandse kliëntenportefeuille en de sterke bindingen die de kantorengemeenschap heeft in het buitenland (kontinentaal en interkontinen- taal) leiden tot een gestadige toeneming van het aantal opdrachten en de daar aan verbonden werkzaamheden en biedt daarom interessante carrièremogelijk heden aan hen die zich op basis van hun studie en persoonlijke belangstelling willen ontplooien in de moderne accountancy, waarbij wij hen zowel tijdens de studie als bij het werk zullen begeleiden. Als één van de geboden funkties u aanspreekt, is een persoonlijk onderhoud de beste manier om alle mogelijkheden te ontdekken. en op niveau S.P.D. I of II of studerend voor het N.I.v.R.A. 2e gedeelte. Camps, Obers Co. is een middelgrote dynamische organisatie van register accountants, waarbij in 13 vestigingen, verspreid over Nederland en België, 400 personen werkzaam zijn. De kantorengemeenschap waarvan Camps, Obers Co. deel uitmaakt, beschikt over een Organisatie Adviesgroep en een Fiskale Adviesgroep. die met hun N.I.v.R.A.-opleiding reeds vergevorderd zijn en waarvan verwacht mag worden dat zij binnen een aantal jaren als registeraccountant binnen onze organisatie werkzaam zullen zijn. Ahrend bv, een werkmaatschappij van de Ahrend- Groep bv, is een handelsonderneming die 14 vestigingen met in totaal ca. 600 werknemers omvat. Naast reproduktie-, teken- en meettechniek houdt de werkmaatschappij zich bezig met de verkoop van kantoorartikelen, interieurinrichtingen en -adviezen. Via deze laatstgenoemde dienstverleningen kombineert Ahrend optimale leefbaarheid en doelmatigheid in kantoor, tekenkamer, school en instelling op het gebied van gezondheidszorg, kulturele rekreatie en pelijk werk. Jonge vakbekwame 1e rest. Kelner, met goede kontaktuele eigen schappen en leidinggevende capaciteiten. nilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll||||||||||||||||||||||Hll (privé 033 - 4 43 70). Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Brussel, Dordrecht, Eindhoven, ’s-Gravenhage, Rotterdam, Sittard, Tilburg, Utrecht. Nieuw te openen restaurant te Zandvoort vraagt liefst uit nabije omgeving de ide DE HARTEKAMP HEEMSTEDE roek Tektronix COMMITTED TO EXCELLENCE postbus 164 - 1170 AD Badhoevedorp tel. 02968 6155 van een arde □hrond Last, 78 005 risch en. iele en ng ieeft, een IRIS EN ng is om Nieuw-Unicum is een wooncentrum voor ca. 200 lichamelijk ge handicapte mensen. Een modern komplex midden in de duinen van Zandvoort. Haar taak zal bestaan uit het ondersteunen van de activi- teiten van een drietal verkopers, zoals het voeren van correspondentie, veelal in de Engelse taal, het afhandelen van binnengekomen orders, het bijhouden van hun agenda en het onderhouden van contacten met klanten en toekomstige klanten over het product of onderdelen daarvan. Wij denken voor deze afwisselende - en verantwoorde lijke - functie aan een medewerkster die tenminste een opleiding heeft genoten op MULO/MAVO niveau en goed kan typen. Voor een juiste taakvervulling is een behoorlijke kennis van de Engelse taal noodzakelijk. Heeft een verkooporganisatie, gevestigd in Badhoevedorp, met dria verkoopafdelingen te weten de measurement group, de information display group en de systems group. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de Personnel Manager van Tektronix Holland N.V., Postbus 526 te Heerenveen. Wij denken hiervoor aan een man met: minimaal MAVO-opleiding; dynamische instelling: enige ervaring op een verkoop afdeling (liefst handelskantoor). Bekendheid met bouwmaterialen is plezierigmaar geen noodzaak. Tay-Plast is een enthousiast- werkend bedrijf in kunststofproduk- ten voor de bouwwereld. Onze aktiviteiten blijven toenemen Daarom hebben we versterking nodig. U gaat vooral als organisator op treden Dat brengt veelvuldig kon takt met relaties met zich mee, telefonisch en schriftelijk Uw toekomst bij ons: funktie met reële doorgroeimo gelijkheden: zelfstandig opererend; goed salaris; eigentijdse sociale voorzieningen, b v 13e maand, premievrij pensi oen, studiekostenregeling, e d prettige werksfeer; alle achtergrondhulp vanuit de staf. Interesse? Zendt dan uw brief, met de kode KM in de linkerboven hoek, naar onderstaand adres. Uiteraard wordt uw sollicitatie ver trouwelijk behandeld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5, Heemstede onder ver melding van vakaturenummer 075/L/HD. Telefonische informatie wordt graag verstrekt door mevrouw Th. Gutter of Dr. C. Binnie, tel. (023) 33 90 60, toestel 2310. Zij zullen worden opgeleid om zelfstandig E.E.G.'s (onderzoek naar de funktie van de hersenen) te maken en later mee te werken aan andere onderzoekmethoden. Onze gedachten gaan hierbij uit naar kandidaten in de leeftijd vanaf 17 jaar, die in het bezit zijn van het diploma HAVO met wis- en natuurkunde in hun pakket en bereid zijn om in team verband te werken. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Voor onze afdeling Klinische Neurofysiologie zoeken wij kontakt met Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het assisteren in de brood-, afwas- en kookkeuken. Werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Hartekamp, Herenweg 5. Heemstede (post Bennebroek). DE HARTEKAMP, instituut voor 425 geestelijk gehandicapten vraagt voor haar nieuwe keuken f 10 Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij het noofd van de keuken, de heer D. Berkhout. tel. 02502 - 7641 tst. 115. g ‘daan in zoekt voor haar unit „Brederodeduin” enige enthousiaste medewerkers om als tarnt Wij zoeken een medewerker (in opleiding via de Stichting Leerlingwezen Horeca en Instellingen). Als regel wordt een keer per twee weken weekenddienst verricht. Voor de measurement group zoeken wij op korte termijn een Er wordt naar een zo groot mogelijke privacy en zelfstandigheid van de bewoners gestreefd, waarbij hun individuele vrijheid voor op staat. Momenteel bestaat bij ons een vakature voor een gastvrouw/-heer Van deze wordt verwacht dat zij/hij, naast het doen van verzor gende, huishoudelijke taken, in de zogenaamde "huiskamer" op een woonvleugel met 32 bewoners: het leefklimaat van de bewoners positief beïnvloedt, zowel indi vidueel als groepsgericht, hun vragen om hulp signaleert en zonodig verwijst naar andere disciplines, bereid is, nauw samen te werken met de ziekenverzorgers, zorgdraagt voor een goede leefsfeer in de huiskamer van de vleu gel, zowel binnen als buiten Nieuw-Unicum aktiviteiten op wil zet ten met de bewoners en soms met gastvrouwen van de andere vleugels. De bereidheid wordt gevraagd om incidenteel 's avonds en in het weekend te werken. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen. Vereisten:leeftijd: ca. 30 jaar opleiding:minimaal MAVO-niveau ervaring: enige jaren in enigszins vergelijkbare werkom standigheden. Onze gedachten gaan uit naar enthousiaste medewerkers, die in eerste instantie bereidt zijn; geestelijk gehandicapten te aanvaarden zoals ze zijn; de vaardigheid bezitten; samen te werken- op voet van gelijkheid in een multi disciplinair team; een goed leefklimaat voor onze kliënten te scheppen; volgens een vast takenpakket te kunnen werken. ^Jlllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllljllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllflll^ Positieverbetering? Heeft U interesse voor bovengenoemde funktie; schrijf dan naar de afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer K. Laan (bellen kan ook, 02507-5441, toestel 235, na 15.00 uur). WAlw Verpleeg- en verzorgingscentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort. talent om aan alle eventualiteiten het hoofd te kunnen bieden. Indien u meent de man te zijn die wij zoeken, gelieve u uw uitvoerige schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Ahrend bv, afd. Personeelszaken. Singel 24, Postbus 70, Afnsterdam. Voor nadere informatie kunt u ons bellen onder nummer 020-2O22 48, afd. Personeelszaken. De unit „Brederodeduin” is een unit voor 39 geestelijk gehandicapten in gemengde samenstelling. Unit „Brederodeduin” is gelegen aan de voet mooi gelegen duingebied Informaties kunnen worden ingewonnen bij buro werving Tel: 023-379900 tst. 120. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de direktie van bovengenoemd ziekenhuis, pb. 50, postcode 2080AB te S poort Zuid, onder vermelding van no. H.A. IV Voor deze verantwoordelijke, maar ook interessante funktie denken wij aan iemand met - een opleiding op MAVO-nivo - een ruime ervaring op dit gebied, alsmede kennis van administratie - goede kommunikatievaardig- neden en de benodigde takt om zijn medewerk(st)ers goed te kunnen motiveren en instrueren - improvisatie- en organisatie- Voor ons distributiecentrum in Zwanenburg vragen wij op het Centraal Magazijn een chef voor de afd. Aankomst Goederen. In deze afdeling komt dagelijks een grote verscheiden heid aan artikelen in zeer uiteenlopende aantallen binnen, die moeten worden gekontroleerd, gereedgemaakt voor het magazijn en administratief Br. onder nr. 5112 verwerkt. De chef is ervoor verantwoordelijk dat in samen werking met de onder hem ressorterende voorI ieden/ medewerk(st)ers de stroom van binnenkomende goederen wordt verwerkt en per dag wordt bijgehouden. Kalverstraat 1, Umuiden uur.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 27