8 8 I KLM vertegenwoordiger I assistent-inspecteurs /^,niEuuj-unicum gevorderd assistent-accountant KLM Telefonische Reserveringen V - Buitendienstmedewerker elektrotechniek |onge medewerk(st)ers 1 MEDI5CH CENTKUM ALKMAAR hoofd voor de afdeling patiëntenadministratie (k transporteur (mnl.) IIIIIÊ Thuis in de lucht service monteur voorde accountantsdienst metzelaar techniek b.v. Lever Industrial B.V. Maarssen 29 19 7 8 2 I JANUARI W J Sollicitaties en inlichtingen aan één van bovenstaande adressen. Voor deze afdeling zoeken wij enige een: ZATERDAG Wij bieden een interessante functie en streven ernaar uw capaciteiten optimaal tot ontwikkeling te brengen. Bij onze kantoren Alkmaar en Beverwijk bestaan vacatures voor de functie van De NAM is een accountantskantoor met 26 vestigingen. Leeftijd vanaf 25 jaar, met ervaring in de controle-sector. Kennisniveau: vergevorderd met de NlvRA-studie of in het bezit van MO-boekhouden of SPD. Afhankelijk van kennis, ervaring en leidinggevende eigenschappen, is aanstelling mogelijk als hoofdassistent, controleleider of hoofd- hoofdcontroleleider. kantoren alkmaar/beverwijk Nassaulaan 19. Alkmaar-1700. (072)12 5144. Zeestraat 53, Beverwijk-1600. (02510) 20441. In deze funktie komt het aan op kontaktuele vaardigheden, kennis van de moderne talen, accuratesse en logisch inzicht. Voorts verwachten wij van gegadigden dat zij een middelbare school opleiding hebben gevolgd; Uw brief kunt u onder nr. 488 richten aan: KLM. Afdeling Personeelsplanning en -voorziening. Postbus 7700. Luchthaven Schiphol. 18 tot ca. 23 jaar oud zijn; bereid zijn t.z.t. in onregelmatige diensten te werken; in of nabi j Amstelveen wonen. (een Unilever maatschappij) Aktief op het gebied van fabrikage en verkoop van reinigings middelen (o.a. All, Omo), onderhoudssystemen en speciale chemicaliën. Zoekt voor de buitendienst (rayon Noord-Holland) Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het verlenen van service aan vloerreinigingsapparatuur en doseerapparatuur bij groot huishoudingen en industrieën. Begeleiding en opleiding worden verzorgd door onze technisch/ wetenschappelijke en kommerciële staf. Een bedrijfswagen staat tot uw beschikking. De juiste man is energiek, heeft technisch/kommercieel inzicht en een MTS-opleiding (werktuigbouw of elektro) dan wel een daar mee te vergelijken opleiding Bij voorkeur woonachtig in de regio Noord-Holland. Wij bieden u o m - een prima, vast salaris. - een vakantietoeslag van 8% en een dertiende maand van 8,3%. - een gunstige onkostenregelmg met dagvergoeding. - opname in de Unilever pensioenregeling. Zonder premie tot bepaalde salarisgrens -een premiespaarregeling. Hebt u interesse? Stuur uw eigenhandig geschreven brieven met pasfoto binnen 14 dagen aan het Hoofd Personeelszaken van Lever Industrial B.V., Maarssenbroeksedijk 2, teMaarssen. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren Lever Industrial geld en goede raad KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu per jaar een kleine 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 180 miljoen kilo vracht en post naar meer dan 110 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 16.500 medewerkers, waarvan zo'n 12.200 in Nederland. bemiddelende rol in de plaatsreservering t.b.v. biljetten die via de IATA-erkende reisbureaus of eigen kantoren worden verkocht. De afdeling Telefonische Reserveringen van de KLM. gevestigd in het KLM Computer Centrum te Amstelveen, vervult een NEDERLANDSE A ACCOUNTANTS MAATSCHAP die voor deze interessante funktie zullen worden opgeleid. De cursus start op I maart a.s. I Vihamij-Buttinger N.V. BUITENDIENSTMEDEWERKER ng. D 1 De Centrale Rabobank vraagt voor het district Haarlem Bij de financiële administratie kan worden geplaatst een: 5, ing n 0 De afdeling Controle Aangesloten Banken houdt zich bezig met de inspectie van de administraties van de meer dan 1000 aangesloten banken, verspreid over 14 districten. Binnen een district functioneren meerdere kleine controleteams, waarbinnen de aan te stellen assistent-inspecteureen eigen taak en verantwoordelijkheid zal krijgen. Deze taak bestaat uit het mede adviseren, begeleiden en controleren van de administraties van de aangesloten banken in het district en het evalueren van zijn bevindingen met de controleleider. Van kandidaten wordt een middelbare opleiding verwacht, aangevuld met tenminste M.B.A. Tevens dient de studie voor S.P.D. dan wel N.I.V.R.A. ter hand te zijn genomen of te worden genomen. Zowel precisie in de werkwijze als goede communicatieve eigenschappen zijn voor dit werk belangrijk. De functie heeft een sterk ambulant karakter en biedt de mogelijkheid voor veelvuldig persoonlijk contact met functionarissen van de banken in het district. Geboden wordt een afwisselende werkkring met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studiekostenvergoeding en premievrij pensioen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Ervaring in een functie op administratief gebied wordt noodzakelijk geacht. Leeftijd 24 - 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelszaken, Utrechtseweg 44, te Zeist, onder vermelding van nr. VJ 2025. De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land zijn gegroeid en daar voor iedereen paraat zijn. Met 1001 mogelijkheden. Tot zijn taak zal onder meer behoren: het coördineren van de werkzaamheden van de onder hem ressorte rende afdelingen patiëntenidentifikatie en verrichtenadministratie De dagelijkse leiding van deze afdelingen berust bij de groepsleiders, het leggen resp. onderhouden van kontakten tussen instanties en interne afdelingen, het leveren van een bijdrage aan het verder uitbouwen van de administratieve organisatie en interne controle, het verzorgen van de correspondentie. De voorkeur gaat uit naar iemand die reeds ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie Naast een bij voorkeur middelbare schoolopleiding dient deze funktiona- ris tenminste in het bezit te zijn van het diploma S.P.D. of HEAO (B.E.). Voorts wordt van hem verwacht dat hij over goede kontaktuele en leidinggevende eigenschappen beschikt. In verband met het feit dat de patiëntenadministratie geheel is geautoma tiseerd wordt enige bekendheid met automatisering, alsmede ruime belangstelling daarvoor vereist. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt max. 3247,- per maand (commies-A) De rechtspositieregelingen voor het overheidspersoneel zijn in het Medisch Centrum Alkmaar van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de dienst Perso neelszaken, Metiusgracht 30 te Alkmaar Hij zal zich bezig houden met de verkoop van industriële- en handgereedschappen. Deze kommercieel denkende man zal onze huidige en nieuwe relaties gaan bezoeken vanuit onze vestiging in Haarlem Voor deze funktie stellen wij als eis: Enige jaren buitendienst-ervaring De eigenschap te kunnen pionieren Goede verkoopkapaciteiten Doorzettingsvermogen Leeftijd tot 35 jaar. is een technische groothandel met vestigingen in het gehele land. Hij staat in de organisatie recht streeks onder het hoofd van de verkoopgroep. Een opleiding op middelbaar ni- -*■ veau hebben b.v. M.T.S.-e. In teamverband kunnen werken. 25-35 jaar oud zijn. Sollicitaties: Voor de sollicitaties kunt U zich richten tot de personeelsdienst van Vihamij-Buttinger Wasbeekerlaan 59, Sassenheim. Telefonische informaties kunt u inwinnen bij Mevr. A. Veen, tel.030-36 23 52. Uw sollicitatiebrief wordt zo spoedig mogelijk met belangstelling tegemoet gezien door de Hr. D. Sjoerds. Eventuele informatie Tel. 072-117546 na 19.00 uur 02207-13305. Haarlem Prins Bernhardlaan 2 telefoon 023-319005 Postbus 4910 CENTRAAL ZIEKENHUIS SINT ELISABETH ZIEKENHUIS (minimum leeftijd 25 jaar) Rabobank C3 Nieuw-Umcum is een wooncentrum voor ca. 200 lichamelijk gehan dicapte mensen. Een modern komplex inde duinen bij Zandvoort Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Een flinke jongeman die het transport verzorgt van maaltijden voor de bewoners in en tussen de paviljoens. Tevens verricht hij enige bijkomende werkzaamheden in de keuken. Leuke baan, veel kontakten, prettige werksfeer in de keuken het bezit van een rijbewijs strekt tot aanbeveling. Leeftijd tussen 22-30 jaar Dagdienst, weekends vrij. Heb je interesse voor deze baan, schrijf dan naar Afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. K. Laan. Voor inlichtingen kunt u bellen tussen 15.00 en 17.00 uur 02507-5441, tst. 235. Verpleeg- en verzorgingscentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort. Zandvoortselaan 165. Telefoon 02507- 5441 Op onze modern opgezette ver koopkantoren funktioneren ver koopapparaten en ligt het volledige assortiment opgeslagen. Tevens adviseert hij de afnemers t.a.v. het artikelpakket en infor meert hen over nieuwe marktont wikkelingen Wij bieden u naast een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het bedrijfspensioenfonds, bijdrage en studiekosten en onkostenvergoeding. Uiteraard stimuleren zij de omzet door aktieve verkoop jP Voor de verdere uitbouw van de verkoopgroep ELEKTROTECH NISCH INSTALLATIEMATERIAAL zoeken wij voor ons verkoopkan toor SASSENHEIM een 8 s Het verkoopprogramma omvat arti kelen op het gebied van ELEK TROTECHNISCH INSTALLA TIEMATERIAAL, sanitair, centrale verwarming, elektrisch huishoude lijke- en gasapparaten, gereed schappen en ijzerwaren. Hij is tezamen met de binnen- dienstmedewerker verantwoorde lijk voor de omzet in het rayon. Mocht U alvorens te solliciteren nadere informatie wensen, dan kunt U zich wenden tot de verkoop- leider Nederland de heer Van der Polder, na de kantooruren te berei ken onder telefoonnummer 05907- 3254. vihamiffouttmger Van kandidaten wordt verwacht datL.,7’., Z'f Mwira Beschikken over een elektro-tech- .77 nische kennis. Kommerciële ervaring hebben.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29