vestigingsleider (WW COPEX I fë°Polak]uiis Amsterdam s opleiding tot ieningsvakman of medewerker kwaliteitsdienst Boogaard Banen Bureaus 11 BOEKHOUDER middelbare opleiding Béter thuis in tijdelijk werk. eiyaren ziekenverzorgenden Welkom bij HEINEKEN I r Provinciaal Ziekenhuis F w< ziekenhuis St. Joannes de Deo haarlem r “ir randstad uitzendbureau u secretaresse I ill medewerkster voor de huishoudelijke dienst BI BH na Ervaren reisbureau medewerker f y gediplomeerde bejaardenhelpsters of verzorgsters EEN FULL- OF PARTTIME FYSIOTHERAPEUT(E) I - ERVAREN AUTOMONTEUR CHEF WERKPLAATS TEKENAAR-CONSTRUCTEUR M.T.S.’ers LT.S.’er - SCHEEPSTIMMERLIEDEN Unieke carrièrekans voor bedrijfsleider met managerskwaliteiten! MEDEWERK(ST)ER jffla OLDENHOVEN si ADVOCATENKANTOOR FIBBE 30 I I I I direct technisch werk voor: I I I De nieuwe BBB in Haarlem is open. Aan de Kruisweg 38, tel327651Al langs geweest? Moet u doen als u leuk, tijdelijk werk zoekt. Administratieve, (para) medische of industriële jobs, BBB helpt u altijd wel aan ’n baan in uw straatje. En razendsnel, als ’t aan ons ligt. Goedbetaald werk met uitstékende sociale voorzieningen, da’s typisch BBB. Dus als u ’ns toevallig in de buurt van de Kruisweg bent, loop dan even vrijblijvend bij BBB binnen. Ontdekt u ’n bureau naar uw hart. Midden in Haarlem. I De I I II 78-02 f n 1 1 3 Voor dat begin zoeken wij in de eerste plaats een i t (mnl/vrl.) r Kruisweg van Am- vraagt zo spoedig mogelijk I 1 die in staat is, zelfstandig baliewerk te verrichten. 3 L 1 is werkzaam op het terrein van de maatschappe lijke gezondheidszorg Gaarne schrifte/i/ke sollicitatie met uitvoerige inlichtingen aan Mr. A. J. Fibbe. postbus 3218. Haarlem. houding en andere vooral administratieve taken Ervaring in de advocatuur is niet nodig, wel gelangstelling om zich in te werken. Heeft u belangstelling? Bel ons dan even op voor een afspraak. Gedurende werktijden 02520-29008, buiten werktijd 023-330352 Wij zoeken op korte termijn voor ons kantoor te Hillegom een Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direktie van genoemd ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt voor een verpleegafdeling van Hoofdafdeling I een: Salariëring en overige arbeids voorwaarden overeenkomstig C.A.O. ziekenhuiswezen. pensioenregeling PGGM, eventuele huisvestingsmogelijk heden in moderne personeels- flat. Voor spoedige indiensttreding vragen wij ten behoeve van het Verpleeghuis Voor de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam zoeken wij een jonge medewerker, die zal worden opgeleid tot bedieningsvakman of medewerker kwaliteitsdienst. De opleiding binnen en buiten het be drijf is gericht op een funktie in een van de produktie-afdelingen of bij de kwaliteitsdienst. Voor deze opleidingsfunktie denken wij aan iemand in de leeftijd van 18 tot 23 jaar, die enige jaren voortgezet onderwijs heeft genoten. Als basis voor deze functie is tenminste vereist een bejaarden verzorgingshuis Dompvloedslaan 1 Overveen Wij denken aan een actief iemand met MULO/ MAVO 4 en PDb of MBA Sollicitaties te richten aan het Leo Polak Huis, Ookmeerweg 268, Amsterdam-Osdorp. Telefonische informatie over deze vakature wordt u verstrekt door het Personeelssecretariaat, tel. (020) 19 53 33, toestel 17. SMIT FYSIOTHERAPIE vraagt met spoed, voor de praktijken in IJmuiden en Velsen-Noord I PROVINCIALE KRUISVERENIGING NOORD-HOLLAND de gunstige arbeidsvoorwaarden? Neemt u dan kontakt op met de heer P.A. Sternfeld, Plaatselijke Personeel- dienst, Heineken Brouwerijen B.V., Mauritskade 21te Amsterdam. Telefoon (020) 703322. om op een afdeling van 32 flats het afdelings hoofd te kunnen assisteren. Rechtspositie is geregeld in de CAO voor de bejaardentehuizen. U kunt alle inlichtingen vragen bij en ook uw sollicitaties richten aan M. M Brans directri ce. Tel. 023-258291. Haarlem Gedempte Oude Gracht 71, tel.: (023)-319296; Beverwijk Breedstraat 4, tel.: (02510)-29197; Zaandam: Peperstraat 208, tel (075)-175358 L Heineken vormt een internationaal dranken-concern met 9 produktie- eenheden in Nederland voor bier. gedistilleerd en frisdranken metdaarnaast handel in wijn. Deondernemingheefto.m belangen bij meer dan 50 brouwerijen in de werelddietezamen met de export ca 170 bui tenlandse markten bestrij ken. A Tijdens de opleidingsperiode zal hij op het laboratorium worden ingezet bij alle daar voorkomende werkzaamheden. Wilt u meer weten over de funktie en Vanuit het laboratorium zal hij gedu rende deze periode van ongeveer een jaar, het gehele produktieproces in de diverse afdelingen kunnen volgen. Daarnaast dient hij aan een externe vakopleiding deel te nemen. voor bedrijf in Bloemendaal voor garagebedrijf in het centrum sterdam. W.T.B. met ongeveer 6 a 7 jaar ervaring. Een vereiste is dat je bekend moet zijn met hijswerk tuigen. bouwkunde voor div. bedrijven en instellingen voor Haarlem e.o. procestechniek voor een experiment, wat ongeveer 3 maanden gaat duren. met ervaring voor een bedrijf in Leiden. Voor ons ziekenhuis (333 klini sche bedden) zoeken wij een (full-time) voor het hoofd van de verpleeg kundige dienst. Haar taak zal vooral bestaan uit: het notuleren van vergade ringen het verrichten van diverse administratieve werkzaam heden het meehelpen aan een goed verloop van de communicatie tussen het hoofd en de overi ge medewerkers van de ver pleegkundige dienst. Van kandidaten voor deze func tie wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het Havo-5 diplo ma, en beschikken over een goede typevaardigheid. Enige jaren ervaring wordt gewenst. Telefonische inlichtingen wor den U gaarne verstrekt door de heer J. Hoes, hoofd van de ver pleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem, tel. (023 - 259001). en inspirerende groepsleider zijn, niet te beroerd om zelf mee aan te pakken. Daarnaast zorgt hij voor de uitbouw van zijn relatiekring, zoals garagebedrijven en fleetowners. Hij krijgt daarbij steun vanuit een centrale, die tevens met de administratie en de algemene leiding is belast. Gezien de aard van de dienstverlening is gespecialiseerde autotechnische kennis niet vereist. Wel een algemene technische vaardigheid. En bovenal: een commerciële instelling, organisatorisch vermogen en leidinggevende capaciteiten. Hij start met 3 man personeel met als doel stelling 6 man in de loop van een jaar. Hij moet ze werven, aanstellen, stimuleren en leiding geven. Hij moet een dynamische i Bij de afdeling, waaronder het archief, de biblio- theek en de postbehandelmg ressorteren kunnen wij plaatsen een ffi die met alle voorkomende werkzaamheden op I ons archief zal worden belast k Wij denken voor deze funktie aan iemand met ervaring op het gebied van archievermg B Kandidaten met een opleiding in deze richting I genieten de voorkeur De collega die wij zoeken heeft enige jaren ervaring in verkoop en behandeling van vakantie- en lijndienstreizen (IATA, ticketing) Het aanvangssalaris wordt, afhankelijk van leef- tijd en ervaring, vastgelegd in een schaal die loopt van 840,- tot 1150,- Sollicitaties aan de afdeling personeelszaken. Postbus 326 te Haarlem Voor het overige zal het een zaak zijn van ervaring, inzicht en vooral persoonlijke kwaliteiten. En voor een aantal specifieke eisen, ondergaat hij vooraf een korte trainingsperiode in het buitenland. Kennis van tenminste Engels is daarom gewenst. Bij aanstelling krijgt hij een vast salaris en een aandeel in de winst. Zijn ontplooiings kansen zijn later zo groot, als zijn managerskwaliteiten reiken. Inlichtingen en soil H van Staveren, Betelgeu- zestraat 2, IJmuiden Tef.: 02550-20934 Naar een succesvol buitenlands voorbeeld, start binnenkort in Nederland een nieuwe unieke dienstverleningsorganisatie op het terrein van de automobielbranche. De eerste vestiging komt aan de zuidelijke buitenkant van Amsterdam. Vestigingen elders zullen volgen, tot een netwerk over Nederland is opgebouwd. Voor de mensen van het eerste uur betekent dat de uitdaging en de carrière kans, om mèt de onderneming mee groot te worden. Maar dat betekent óók: de bereidheid om toch klein te beginnen> Procedure Uw schriftelijke sollicitatie - met vermelding van personalia, opleiding en ervaring - kunt u richten aan de heer P. E. Timmerman, directeur Vacant, Wervingsbureau van Young Rubicam- Koster B.V., Ottho Heldringstraat 27 in Amsterdam. Uw sollicitatie zal strikt vertrouwelijk worden behandeld. Uw anonimiteit blijft gewaarborgd tot wij onze opdrachtgever aan u hebben bekend gemaakt en u ons (schriftelijk) hebt gemachtigd uw sollicitatiegegevens door te geven. (eventueel part-time) Geen weekenddiensten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mw. Mols, huishoudkundige. Telefoon: 023-379900, toestel 325. voor halve dagen I V niet niet wac hett met I try aan It I avo I stre twe I die, I te I Pis I fop on( Bn dig wat nie A uit< (En uit en zel^ opi bre de om I bei jaa zei. cia I fan vit ooi I mo I bes euke jobs, daar aan de Kruisweq. T Voor zo spoedig mogelijk zoeken wij een

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 30