1 Veertigste Vierkampen groot succes BOUWMEESTER OVERTUIGEND I A Die Raeckse en HVS Bosschenaren door oog van naald Vermoeid Buitoni in verlenging ten onder spoor van koplopers Onvolwassen topbasketbal 2 Theo Tielrooy nu slachtoffer in Top-Tiendamtoernooi Reglementaire nederlagen pi1 Akrides bleef in het Tweede plaats Ken-Am-Ju *2^ haalden flink uit F vertroebelen goede sfeer I I s' Wil U BELT X WIJ KOMEN ACCUDIENST BEL 023 372013 l< 1 I lljf xO h ju I ft li j F1 STIRTPROBLEMEN?^ 18 19 7 8 JANUARI 2 3 MAANDAG M A (Van een medewerkster) Eindstanden sportief Luttele minuten X.<:: WIJK AAN ZEE. Van hein de en verre waren de schaak- lustigen voor de veertigste keer samengestroomd om aan de vierkampen deel te nemen. Het enthousiasme was groot en ook de wedstrijdleiders waren na afloop zeer tevreden. w it? S F. W I u a F if I f I X X I I i i. I- I (ADVERTENTIE) 1 I f F 2 Herman Pluim van Falcon is winnaar in een reboundduel met Buitoni’s Cock van de Lagemaat, de grote uitblinker in de Haarlemse ploeg i f t L (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Twee keer greep Buitoni in de basketbalcompetitie dit seizoen de winst in de verlenging. Het gezegde, dat drie keer scheepsrecht is, ging zaterdag avond echter niet op. Trokken Arkereizen en Nat. Ned. Donar aan het kortste eind, Falcon de trotse koploper liet zich echter niet aftroeven. Voor de tweede keer in dit seizoen kroop de Bossche for matie daarmee door het oog van de naald tegen de Haarlemmers. Was de marge destijds in Den Bosch 101-99, ditmaal wa ren de mannen van Develey nog dichter bij de overwinning. Maar bij een 83-83 stand wilde het wanhoopsschot van Gary Freeman niet naar de goede kant van de ring vallen. In de daarop volgende verlenging bleek Buitoni niet meer in staat een vuist te maken. Want terwijl Al Faber (2-4-6) de ploeg van Bill Sherridan over het dode punt heen haalde, bleek de precisie aan Haarlemse kant volledig verdwenen. Om bre twee keer en Hagens zagen hun schoten de juiste richting missen en gaven Falcon de kans alsnog een geflatteerde 87-97 overwinning in de wacht te slepen. Dat de Haarlemmers weinig geluk be schoren is werd al eerder in deze week bewezen toen tijdens de training de knie van de pas aangetrokken Paul van der Ree „op slot” kwam te zitten. Een vluchtig onderzoek wees uit dat Van der Ree ver moedelijk een meniscus heeft en daarmee uitgespeeld is voor de rest van dit seizoen. De winstkansen van de Haarlemmers hadden vooral in de eerste helft van dit treffen gestalte gekregen. Behoedzaam zoekend naar gaten in de Bossche defensie en dankbaar profiterend van het schot van Freeman (20-10-0) en de snelheid van aan voerder Hagens (9-4-0) werd toen gebouwd aan een voorsprong van maximaal twaalf punten. Dat de marge bij de basketverwis- seling nog slechts 41-35 bedroeg, was ener zijds een gevolg van de moeheid die bij Freeman ging spreken en had anderzijds als oorzaak het teleurstellende spel van Westra. Die lange Haarlemse pivot, die het vooral aanvallend liet afweten, moest het zelfs afleggen tegen de reboundkracht van zijn ploeggenoot Freeman Direct na de basketverwisseling sloeg het bepaald niet imponerende Falcon zijn slag. In luttele minuten werd onder de Stand: Falcon 14-26, Parker 15-22, Nat. Ned Donar 15-22, Buitoni 15-16, Vastgoed Strijen 14-14, Musette 15-14, Tripper 15-14, Arke 15-10, Delta Lloyd 15-10, BV Amstel veen 15-0. Vier dames uit Noord-Holland streden hier om de eer. Mw. Anneke Schol mag nu Noord-Holland bij het Nederlands kampioenschap gaan vertegenwoor digen. dend Akrides verloor al na drie minuten ook nog Ronnie Pluimert. Toen bovendien Jos Meijer en Rob Meijer tegen een reeks persoonlijke fouten opliepen, zag het er voor Joop van Rijn en zijn spelers somber uit. Een voortreffelijk opererende Léon Corten hield samen met Eric Griekspoor Akrides echter overeind. In een aantrek kelijke tweede helft verloor Akrides nog wel Nick Roosenstein, maar met zijn jeug dige vervanger Marcel van der Pal bleven de combinaties vlot lopen. Moeiteloos ze gevierde Akrides tenslotte nog ruim. AkridesBoetiek Waterloo 43-60 (rust 15-34). Topscoorsters Akrides: Margriet Haver (2-11) en Maria van Kaam (4-6). Een duidelijk uit vorm zijnd Akrides verspeelde de toppositie op de ranglijst door voor de tweede keer van Boetiek Waterloo te verliezen. Vooral aanvallend maakte Akrides een zwakke indruk De ploeg, die op dit moment duidelijk lef te kort komt, kwam in de tweede helft nog wel goed terug, maar had bij 41-50 toch teveel krachten verspeeld na een felle press. Haarlem Cardinals—BV Zaandam 35-62 (rust 17-26). Topscoorster Cardinals: Car la van der Stolpe (3-10). Een conditioneel niet al te sterk Cardi nals, dat tegen Zaandam geen enkele winstkans wist te creëren, moest de gasten toestaan in de tweede helft van 27-37 weg te lopen naar 35-62. BV LisseWilskracht SNL 86-84 (rust 47-41). Topscorers Lisse: Hennie Koemans (18-22) en Mathieu van Litsenburg (16-10). Een over het algemeen sterker Lisse wisselde in deze wedstrijd sterke met zwakke momenten af. Met name in de tweede helft keerde de spanning volledig terug toen Lisse het antwoord op de Am sterdamse press schuldig moest blijven. Een technische fout voor Theo de Reijke (ex-Lisse) leidde tenslotte in de voorlaatste minuut de Amsterdamse nederlaag in. Het door de Amsterdammers ingediende pro test zal vrijwel zeker afgewezen worden. HOC—Tetra Devils 62-79 (rust 37-37). Topscorers HOC: Joep van Deudekom (16- 4), Tom Heidman (6-6). Tetra Devils: Rob Tepaske (11-4) en Michel van Schaik (4-14). Een helft lang kon een fel van zich afbijtend HOC standhouden Een felle press van Tetra Devils was HOC daarna echter te machtig. Spaarne was zeker niet de mindere van het op de tweede plaats staande Volen dam. Het nam echter in de slotfasen van de diverse sets te veel risioc’s. Daarnaast liet de Spaarneploeg zich teveel meeslepen door de slechte leiding. Volendam toonde zich wat geroutineerder en profiteerde be kwaam. De levendige aanval aan beide kanten zorgde voor een aantrekkelijk schouwspel. In beis grai evei gaa kerl fins wor Ger alle Uit protest tegen de leiding van de arbi ters Van der Willige en Van Voorst weiger den zij aan de tweede helft te beginnen. Zelfs toen Peter van der Willige de Rotter dammers op de gevolgen wees, bleven zij bij hun besluit. Gevolg: „Een reglementai re 52-36 nederlaag, een strafzaak tegen de Rotterdamse formatie en een teleurgesteld Gronings publiek dat zijn woede koelde op de bus van de gasten. Drie ingegooide ruiten en „verwoeste” achterlichten waren er tenslotte oorzaak van dat Musette via een achteruitgang met moeite de laatste trein naar Rotterdam kon halen. Veel minder opwinding was er in Am stelveen waar het duel tussen Delta Lloyd en Amstelveen overigens enige tijd ge staakt werd om te zoeken naar een con tactlens van Igor Coenen, die deze speler bij nader inzien niet bleek te dragen. Ook hier derhalve „topbasketbal” van weinig allure. (V IJ] van eersi striji met die c land riete cher Rap eige Tegi ongi leen pidi Win strij Hi rit zeg' Lis: bij pro (Gli IJs sec Kot zijnd haler twinl opge Heer twee betei doel] Heer in h deso kom dat heid schu liet t vak Wi pun( Bert Rooi Een met Am de e zich narr Doe zelfs doei de s gesl De teru hen de en gevi Wat Sto: asp bezielende leiding van Jan Dekker (4-10-2) gebouwd aan een 48-61 voorsprong. Wie echter Buitoni verslagen dacht, kwam be drogen uit. Bijna fataal werd Sherridan opnieuw de wissel om Kirkland naar de kant te halen. Als een eenzame rots in de branding stond daar plotseling Cock van de Lagemaat. Voor zijn ploeg werd hij de inspirerende speler, die Buitoni terug in de race bracht. Steeds weer feilloos scorend, het reboundwerk verzorgend waar het no dig was, was Lagemaat (8-16-2) de man, die Kees Akerboom (10-8-0) naar het twee de plan verwees en zijn ploeggenoten in staat stelde het evenwicht te herstellen. Toen Jan Dekker luttele seconden voor het einde de bal verspeelde, kreeg Freeman zelfs nog een kans Buitoni aan de winst te helpen Een geschrokken Falcon gaf daar na in de verlenging geen kans meer weg. I der kwam dan remise. De zesde overwin ning op rij van Wim de Jong mag opnieuw groots genoemd worden. In de opening bracht hij Ton de Haas al in moeilijkheden en dit resulteerde in een voordelige mid- denspelstand voor de Haarlemmer. De wijze waarop hij toen dit voordeel in winst wist om te zetten maakte hem definitief favoriet voor de eindzege. Het is Joost Hooijberg niet gelukt Paul Boerrigter in grote problemen te brengen Weliswaar heeft Hooijberg een combinatieve winst gemist, doch de uiteindelijke puntendehng was volkomen terecht Hugo Schut trof een passief spelende Van der Vossen te genover zich en heeft dat goed uit weten te buiten. Langzaam maar zeker bouwde Schut z’n terreinvoordeel uit en toen Van der Vossen nog iets terug wilde gaan doen, was het al te laat. In de Sub-Top-Tiengroep blijft Theo Kuyl z’n partijen winnen en ook hij mag de grote kanshebber genoemd worden. Peter Pip- pel heeft twee punten achterstand, maar moet het nog tegen de koploper opnemen. Uitslagen en de stand aan kop: Winter- (Van onze budomedewerker) GRONINGEN. Sportschool Boersma uit Amersfoort zorgde met zijn tweede team bij de nationale judokampioen- schappen voor ciubteams, voor een ware sensatie door van het vrij zeker op de titel af stevenende Haarlemse Ken-Am-Ju, met één gewonnen wedstrijd meer, in de finale te winnen. Nadat het team van de Ken-Am-Ju in de voorrondes op overtui gende wijze met de twee grootste rivalen had afgerekend, leek de weg naar de over winning open te liggen. Eerst werd er van judoclub Den Haag met vier tegen drie gewonnen wedstrijden gewonnen. Daar na werd de kampioen van vorig jaar, het eerste team van Boersma, met miniem verschil aan wedstrijdpunten naar een uiteindelijke derde plaats verwezen. Dat uiteindelijk toch nog het tweede team van Boersma kampioen zou worden, had zelfs coach Wim Boersma niet voor mogelijk beschouwd In het lichtgewicht kon de in de eerste ontmoeting met Boers ma nog voor een sensatie zorgende Aad Meyer het tegen Gerrit van Ramshorst toch niet bolwerken. In een armklem moest Meyer aftikken. Joop Koning maak te het tegen Lieftink echter weer goed, door met een verwurging zijn tegenstan der tot overgave te dwingen. De twee vol gende partijen werden beide door Boers ma gewonnen. John Vonk en Ton Schut zagen tegen respectievelijk Do Boersma en Kobus van Dijken er geen kans in om de partij naar zich toe te halen. Ken-Am- Ju stond nu met drie tegen één gewonnen partij achter. Jan Bosman won hierna echter zijn partij tegen Rob Geurtsen. De zware druk van het moeten winnen werd nu op de schouders van Ton van Korde- laar gelegd. Tegen de sterke Ton Hendriks lukte dit hem niet, wat Boersma met vier tegen drie gewonnen partijen uiteindelijk toch nog de zege bracht. Dat Bert in den Berken daarna zijn partij tegen Johan Meuleman nog met een prachtige arm klem op zijn naam zette maakte voor het eind resultaat toen niets meer uit. n i In de meestergroep won Bouwmees ter overtuigend terwijl de vorig jaar gepromoveerde Van Reek een mooie tweede plaats behaalde. Scheltinga en Hartoch werden resp. derde en vierde In de reserve-meestergroep eindigde de Heemskerker Hennie Koopman als winnaar terwijl zijn stadgenoot Peter Uylings winnaar werd in de promotie- groep. Ook dit jaar was er weer een groep van Kamerleden samengesteld Win naar werd Dolman en een goede twee de werd Ed van Tijn. In de even traditi onele groep van persmensen deed Hans Böhm mee die vroeger vaak in de grootmeester-groep meespeelde maar IJM IJmoi der oi Arena naar I goede kerk I der v neder B.F ten N' der G man. Lonie ve Je heeft minui narer de lei inval: doorl volkc nog g trok liep i kreeg doelp B.F.C een s op n; He 2-10. 5, Ma dat I I Dr ste elft sla in Bli 23 Zu lie: Zij Nc ph ontvangst die Hans Bouwmeester als winnaar van de meestergroep in (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM/IJMOND. De volleybal vereniging Edam zal aan het bezoek dat zowel het eerste dames- als herenteam aan de Beijneshal te Haarlem bracht wei nig prettige herinneringen overhouden. Beide Edarnse teams verloren, gezien de posities op de ranglijsten, verrassend van respectievelijk Die Raecks en HVS. De dames van Ovra wonnen volgens ver wachting gemakkelijk van PVC uit Den Haag. Die Raeckse-AVEdam. uitslag: 3-0. SET STANDEN: 15-9, 15-13, 16-14. AVEdam heeft in de strijd tegen Die Raeckse geen moment de hoge klassering kunnen waarmaken. Ongeïnspireerd werd Die Raeckse tegemoet getreden. Die Raeckse daarentegen bewees opnieuw de opgaande lijn te pakken te hebben. Met name voor het net speelde de ploeg van trainer/coach Jan Philippo een uitsteken de partij. Een van de oorzaken was zeker het hernieuwde optreden van spelverdeel- ster Cora Lichtenveldt, die na een half jaar Interlance, weer op het oude nest terug keerde. De grote kracht van Die Raeckse was de afwisseling in snel aanvalsspel en hoge aanvallen. De blokkering die AVE daar tegenover stelde was onvoldoende. Na een eerste en tweede set die zonder al te veel problemen werden gewonnen, was het in de slotfase van de laatste set span nend. Die Raeckse gaf toen een 14-9 voor sprong uit handen en had toen het nodige gelijk nodig om de verdiende 3-0 overwin ning via 16-14 definitief te maken. HVS-AVEdam. Uitslag 3-1. Setstanden: 15-8, 12-15, 16-14, 15-12. Met Geert Uffen en Carel Sobering bin nen de gelederen van HVS was de Haar lemse ploeg op volle oorlogsterkte tegen koploper AVEdam.Toch was het zeker niet alleen de aanwezigheid van deze pro minenten dat HVS voor de verrassende overwinning zorgde. HVS wilde het slecht- se bekerresultaat goed maken en was ui termate gemotiveerd. Het gehele team speelde een uitstekende partij en gaf de Edarnse ploeg onder aanvoering van Rein de Wit geen kans. In de eerste set ging het Meestergroep: 1 Bouwmeester; 2. van Reek; 3. van Scheltinga, 4. Hartoch. Reserve Meesters: 1. Koopman, 2. Knol; 3. Jakel, 4. Dubbeldam. Promotiegroep: Uylings, Rost van Tonnin- gen. Promotiegroep B. Straat, De Rooi, da mes NHSB: mw. Schol, mw. Schiermeier, hoofdklasse A: Noordhoek, Beenhakker, tot 5-5 gelijk op, waarna HSV geleidelijk wegliep en via 15-8 de eerste set voor zich opeiste. In de tweede set liepen de Haar lemmers een 10-5 achterstand in, maar verloren de slotfase. Met 15-12 stond het gelijk. Daarna behield HVS het initiatief, won na een 13-5 voorsprong weliswaar de derde set benauwd met 16-14, maar liet in de laatste set er geen twijfel meer over bestaan. Met 15-12 werd AVEdam de eer ste nederlaag toegebracht. Ovra-Molenwiek. Uitslag 90 -3. Setstan den 13-15, 11-15 en 6-15. De nederlaag die Ovra tegen Molenwiek leed was een van de zwaarste in de afgelo pen jaren. Op alle fronten faalde de Ovra- ploeg. Het was opvallend hoe slecht de motivatie en inzet bij de Ovranen waren. De overtuiging ontbrak en Molenwiek liet er zeker via uitblinker Bert Sonbroek geen gras over groeien. Met een eenvoudige maar doeltreffende hoge aanval werd keer op keer de Ovra-defensie het nakijken gegeven, die dan ook kansloos ten onder ging Ovra-P.V.C. Uitslag 3-0 setstanden: 15- 8, 16-14 en 15-7. IBM c De dames van Ovra hebben zich defini-J tief verwijderd uit de degradatiezone. Ein delijk konden ze weer volledig aantreden. PVC werd het slachtoffer van een snel spelend Ovra dat vooral via de aanval door het midden tot scoren kwam. Alleen in de tweede set keek Ovra tegen een grote achterstand aan (9-1) maar onderkende het gevaar bijtijds en finishte op 16-14. Allides-Molenwiek 2 1-3, Setstanden: 15- 4, 13-15, 10-15, 14-16. Na de verrassende bekerzege leek het erop dat Allides wederom voor een verras sing ging zorgen. Met fraai spel werd de eerste set gewonnen. Toen bleek het kruit verschoten. Een niet attente verdediging en een slordige aanval zorgden ervoor dat Molenwiek kon profiteren en uiteindelijk vooral dankzij de tactische aanval van de Zaankanters de zege konden pakken. Spaarne-Volendam 2. Uitslag 1-3. Set standen: 11-15, 15-11, 11-15 en 12-15. Akrides—The White Stars 34-64 (rust 20- 29). Topscoorsters The White Stars: Ma rieke Tol (13-4) en Roos Hellingman (7-6). Een veel sterkere Sterrenploeg onder aanvoering van Marieke Tol drukte vooral in de tweede helft het grote overwicht in treffers uit tegen de jeugdige IJmuidense ploeg. AkridesRacing Beverwijk 81-61 (rust 40-39). Topscorers Akrides: Eric Griekspoor (22-7) en Fred Meijer (0-12). Waren de ploegen in de eerste helft goed aan elkaar gewaagd, zeven minuten zon der treffers na de rust luidden de Bever- wijkse nederlaag in. Akrides—Hoechst 81-61 (rust 38-36). Topscorers Akrides: Eric Griekspoor (12- 14), Rob Meijer (6-8) en Léon Corten (8-4). Een zonder Martin Griekspoor. Wim Brandenhorst en Carlo Brunnink ver trokken naar BV Amstelveen aantre- (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Ook tegen Hoechst heeft een gehandicapt Akrides in de basketbalcompetitie zijn hoge plaats op de ranglijst weer waargemaakt. Kans loos verloor de ploeg uit Weert met 81-61. Teleurstellend daarentegen was het spel van de IJmuidense dames, die met 43-60 van Boetiek Waterloo verloren. In grote moeilijkheden verkeren nog steeds de da mes van Haarlem Cardinals. Tegen BV Zaandam konden deze keer evenmin de noodzakelijke winstpunten veroverd worden. Spanning was er in Lisse waar de thuisclub Wilskracht met 86-84 ver sloeg. (Van onze basketbalmedewerker) GRONINGEN. In de Martinistad hebben de spelers van het Rotterdamse Musette in de eredivisie het afgelopen weekend aangetoond hoe onvolwassen topbasketballers zich in Nederland kun nen gedragen. Voor een volledig uitver kochte Evenementenhal revancheerde Donar zich volledig voor het falen tegen Buitoni door Musette nog voor de rust volledig weg te spelen. De Rotterdam mers, die de afstraffing maar moeilijk konden verkroppen grepen de botsing tus sen Francken (Donar) en Gerrit van Buu- ren vlak voor de basketverwisseling aan om een rel te ontketenen. (Van onze dammedewerker) HAARLEM/IJMOND. Er is een scha duw over het Top-Tien-damtoernooi ge vallen en dit is te wijten aan het feit dat de organisatoren kwistig met reglemen taire nederlagen lijken te strooien. Was het in eerste instantie Ron Adelaar die met deze bedenkelijke gang van zaken geconfronteerd werd, nu leed Theo Tielrooij een papieren nederlaag omdat hij door onvoorziene omstandigheden niet in staat bleek op tijd voor z’n partij tegen Wim Winter in de zaal te zijn. Herhaalde verzoeken om uitstel van bei de slachtoffers en medespelers hebben met mogen baten en het is dan ook erg jammer dat de altijd zo sportieve sfeer dreigt te vertroebelen. Het is te hopen dat er op korte termijn een aanvaardbare op lossing komt, want dan kunnen de laatste drie ronden nog prettig verlopen. Wim de Jong heeft zich hierdoor niet van de wijs laten brengen en liep door een fraaie overwinning op De Haas nog een punt uit op Joost Hooijberg, die niet ver- Hoofdklasse B: Viergever, Gielow; hoofd klasse C: van Loon, Wessels. Ie klasse A: Koelemei, E. Belle; le klasse B: van Kalmthout, A. v.d. Giesen; le klasse C: Dekker, C. Bruinenberg; le klasse D: Nesse, Snel, le klasse E: de Vries, Visser. 2e klasse A: v.d. Gnendt, Rakhorst; 2e klasse B: Hoogbeek, Koese. 2e klasse C: Schaaper, Lansbergen, 2e klasse D: in ’t Veld, Schol. 2e klasse E: Zeeman, Warmer dam, 2e klasse F: Hendrikse, Van Zwieten. 3e klasse A: Buter, Ruyter. 3e klasse B: Haak, Funke; 3e klasse C: Koopman, Pas- schier. 3e klasse D; Schlosser, Bottenburg; 3e klasse E: Verdam, H. de Vries; 3e klasse F: Wermeskerken, Schaaps. 4e klasse A: La Rivière, van Reiendam, 4e klasse B: van Hoorn, de Knegt; 4e klasse C: v. d. Kuyl, Pastoor; 4e klasse D: Ruiter, Piètle, 4e klasse E: Slings, Smit; 4e klasse F: Smid, K. Jansen, 4e klasse G: Stada, Van Someren. 5e klasse A: Van Zoest, van Diepen; 5e klasse B: Broersen, Groeneveld; 5e klasse C: Hoogestein, 5e klasse D: v. d. Laan, Mevse; 5e klasse E: Nubé, Ponjee; 5e klasse F: Swarte- lé, Sauer; 5e klasse G: Bierenbroodspot, Sik- kens; 5e klasse H: Metz, Kat. 6e klasse A: Van de Arend, Goossens; 6e klasse B: de Jong, Grashof; 6e klasse C: Kamps, Walem, 6e klasse D: mw. Vinke, Peerdeman. Groep Utrecht: Hoefste, Groen. Pers Groep: P. Zwart, A. Kooiman; Groep B H. Böhm, A Münnmghof; Groep C: H. Bakker, P. van Buuren. Kamerleden: Dolman, Van Thijn, Roethof, Kombrink. Marsmanplein 11 A Winkelcentrum Z' Haarlem Noord i I 1 1 daar dit jaar wegens journalistieke be zigheden vanaf moest zien. Hij won gemakkelijk. In de andere persgroepen speelden o.a. toernooi-directeur P. Zwart en perschef H. Bakker mee, ech ter buiten mededinging. Zij wonnen hun groep ondanks het feit dat zij we gens hun werkzaamheden nogal eens werden weggeroepen. In dit schaakweekeinde werd van de gelegenheid gebruik gemaakt om de voorronden te laten verspelen van het Nederlands dameskampioenschap. Tielrooij 2-0; Van der Vossen-Schut 0-2; De Haas- De Jong 0-2; Hooijberg-Boerngter 1- 1. Stand: 1 De Jong 12 pnt; 2. Hooijberg 10 pnt.; 3. Winter 9 pnt. Sub Top Tien: Reiffers-Pippel 1-1; Kuyl- Mast 2-0; Van der Eem-Teeuwen 1-1; H. Belien-Willemse 2-0; P. Belien-Langeveld 2-0. Stand: 1. Kuyl 11 pnt.; 2. Pippel 9 pnt.. 3. Teeuwen 7 pnt. Tweede klasse: J. Belien-Bais 1-1; Alons- I Van der Klashorst 1-1; Warmerdam-J. van Hal 0-2; Van Leuffen-Hollenberg 2-0; Pop pen-Butter 1-1. Stand: 1. Van Leuffen 10 pnt.; 2. J. van Hal 9 pnt.; 3. Bais 8 pnt. Derde klasse: Van Rooden-Wiegman 2-0; Schaap-Moonen 0-2; De Vries-Van Veen 1- 1; Van der Polder-H. van Hal 0-2. Stand: 1. H. van Hal en Moonen 10 pnt.; 3. Warmer dam 7 pnt Jeugd: Dankers-Belien 1-1; Van Rens- woude-Van Buuren 1-1; Habes-Van Om bergen 0-2; Van der Vlis-Tielrooij 2-0 Stand: 1. Van der Vlis 10 pnt.; 2 Van Buuren 8 pnt.; 3. Dankers 7 pnt I i i Wedstrijdleider Roel de Dange (links) neemt de prijs in i v r de wacht heeft gesleept. Rechts de voorzitter van het organisatie-comité N. R. Meijer. Bouwmeester was wegens familie omstandigheden vóór de prijsuitreiking vertrokken I r- gebei

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 18