I I L hoek bos stichting voor gezinsverzorging en gezinshulp haarlemmermeere.o. ’f Meld je nu aan voor de opleiding ziekenverzorgende medewerker op MBA-niveau Receptioniste/telefoniste MEDEWERK(ST)ER Verpleegkundigen met A- of B-diploma, die bij geble ken geschiktheid als teamleider kunnen worden aangesteld. Leerling- ziekenverzorgenden n09 Hoofdverpleegkundige (A- en/of B-diploma), die belast zal worden met de leiding en begeleiding van een verpleegafdeling (60 bedden) en van 30 medewerkers. Part-time interieurverzorgsters Hu alc CONSULENT SECRETARESSE EEN MEDEWERKER TYPISTES “ir randstad uitzendbureau F halfwas-autospuiter Stichting Kraamcentrum IJmond te Beverwijk Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam Dom ZATERDAG 2 8 19 7 8 JANUARI 24 PART-TIME LEIDSTER HOOfd afdeling Kreatieve Therapie en Ontspanning AUTOSPUITER LEERUNG-AUTOSPUITER Verpleeghuis Velserduin In april 1978 openen wij in Driehuis ons nieuwe Verpleeghuis Velserduin. De 200 bedden zullen worden bezet door zowel somatische als psychogeriatrische patiënten. Ter completering van het team van 180 medewerkers, die de verzorging van de patiënt/bewoners op zich willen nemen, vragen wij nog: Voor onze stafafdeling NOVUM zoeken wij ter ondersteuning van de wetenschappelijke staf een Voor meer inlichtingen kan men telefonisch contact opnemen met Wilna Siegers van de afdeling Personele Zaken, 023-339000 Per 1 maart starten wij opnieuw een opleiding voor het diploma Ziekenverzorgende. Voor deze opleiding melden zich steeds meer belangstellenden. Jonge mensen die zich aangetrokken voelen tot een verzorgend beroep, dat veel voldoening geeft. En die weten, dat je met het diploma Ziekenverzorging verschillende mogelijkheden hebt in de gezondheidszorg. die in teamverband, doch met een grote mate van zelfstandigheid, onderzoek op het terrein van uitgeverij en uitgeverijprodukten zal opzetten, begeleiden en analyseren. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat, die naast een opleiding Atheneum-niveau, beschikt over kennis van de meest voorkomende marktonderzoekmethoden, met name van statis tische toetsen en multivariate analysemethoden. Kandidaten die belangstelling hebben voor deze functie en menen aan het door ons geschetste beeld te voldoen, worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan Personele Zaken VNU, Postbus 4028 te Haarlem SUNCLASS BUNGALOWS BOUW- EN EXPLOITATIE MAATSCHAPPIJ BV Wie kan de opleiding volgen? In principe voldoe je aan de voorwaarden, als je ten minste 17 jaar bent en één van de volgende diploma’s hebt behaald: het diploma MAVO-3 of MAVO-4 een diploma van het lager beroepsonderwijs, waarin examen is afgelegd in 2 theorie- vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau (bij een oud diploma de T-richting) het diploma B.V.B.-1 het diploma „verzorgingsassistente” een overgangsbewijs van het hoger onder wijs van het 3e naar het 4e leerjaar. FULL-TIME en een PART-TIME LEIDSTER „De Stichting Haarlemse Organisatie voor Recreatie” CARROSSERIEFABRIEK CHRISTIAANSE B.V. Hoe is de opleiding ingedeeld? De eerste 10 weken bestaan uit theoretische en praktische scholing. Daarna word je als leerling-ziekenverzorgende in één van de verpleeghuizen verder praktisch opgeleid, terwijl plke maand enige dagen worden besteed aan verdere theoretische scholing. Het werk bestaat uit het verzorgen van lichamelijk zieke en geestelijk gestoorde bejaarden. Je moet niet opzien tegen het werken in wisselende diensten. De normale werktijden bestaan uit een 5-daagse werkweek van 40 uur. De opleiding duurt 2 jaar. Wat verdien je? Na de eerste 10 weken ga je een aardig salaris verdienen: 17/20-jarigen 1309,16; 21-jarigen 1422,10; 22-jarigen 1547,60; 23-jarigen 1673,10 bruto per maand. Plus 8% vakantietoeslag, plus toeslagen voor onregelmatig werk. En als je minderjarig bent 2x per maand reiskostenvergoeding naar t ouderlijk huis. Huisvesting? Als je tot de cursus wordt toegelaten kan des gewenst voor je huisvesting worden gezorgd. Waar melden? Bij de Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam. Bel (020) 11 39 06 en vraag naar de afdeling opleiding. Je kunt ook een briefje schrijven naar onderstaand adres. Als je voldoet aan de vooropleidingseisen word je in een groepje uitgenodigd voor een voorlichtings- selectie-ochtend. B.V. HAL Allergenen Laboratorium, te Haarlem, Ripperdapark 32 (vlakbij station) LEERLING-STOFFEERDER Het bestuur van de TWEE ADJUNCT- LEIDSTER-DOCENTEN vendor spanjaart horeca interieurs bv aan de per maart 1978 te starten opleiding kunnen deelnemen. Hetl WDR-< produk kantoo Toppoi heeft, Boveni Zijn mappe Platten voor hi om. Mi van git In een van de afdeling opleiding-- Plein '40-’45 nr. 51 - 1063 KP Amsterdam-Slotermeer Voor nadere informatie voor één van de bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met mevrouw A. Bosman, verpleegkundig directrice of de heer F.J.C. Westerweel, medisch directeur, telefoon 02550-19100, toestel 2453. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J. Riensema, hoofd van de afdeling Personeel Organisatie, Stichting Medisch Centrum Velsen, Zeeweg 168 te Velsen. direct werk op kantoor voor: Wij hebben diverse mogelijkheden in Haar lem en omgeving. Als je Nederlands en/of moderne talen kan typen en hele dagen wil werken, kom dan eens bij ons langs. I Daarnaast zoeken wij een b Velsen i i i I I ©u 185 Gevraagd: en en Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan: i h In zijn functie heeft hijgde verantwoording over een van de administratieve afdelingen op het gebied van fabrieks- of voorraadadministratie. Wij zoeken een enthousiaste medewerker, met een opleiding op MBA-niveau. die ervaring heeft met een geautomatiseerde administratie. Vanzelfsprekend moet hij op een plezierige wijze aan een klein team leiding kunnen geven. Belangstelling? Dan willen wij over de honorering en bijkomende faciliteiten van deze zelfstandige baan graag eens met u praten. Bel 020 - 822851 voor het maken van een afspraak, of schrijf aan de afd. Personeelszaken. Transformatorweg 40. Amsterdam-Sloterdijk. Het administratieve proces is op moderne computerleest geschoeid, en wordt in de toekomst verder uitgebouwd en met geavanceerde apparatuur verfijnd. De hierbij betrokken administratieve medewerker geeft dit een interessant werkterrein, met alle gelegenheid voor een eigen inbreng. De Hoek Loos vestiging in Amsterdam omvat fabrieken voor lastechnische en medische apparatuur en het Centraal Magazijn. Hoek Loos Een puur Nederlandse industriële onderneming met een grote naam in het produceren en distribueren van gassen en de daarbij behorende apparatuur Tot de afnemers behoren industrie, laboratoria en de medische wereld Ruim 1100 medewerkers zorgen voor een permanente cliëntenservice, zowel in Nederland als daar buiten Vendor/Spanjaart horeca interieurs bv, spe cialist in de volledige interieurinrichting van hotels, motels en restaurants Maar ook van bejaardencentra, ziekenhuizen, verpleegtehui zen en andere instellingen De komplete ver bouwing, meubilering en inrichting; van het metselen van muurtjes, stucwerk, vloerbedek king, gordijnen tot betimmeringen en verlichting is o.a. het werkterrein van Vendo/Spanjaart Vanwege de snelle groei heeft zij op korte termijn plaats voor een is gespecialiseerd in het ontwikkelen van recrea- tieprojecten in binnen- en buitenland Voor ons gezellig kleine kantoor zoeken wij een Sollicitaties, gericht aan de directeur, zien wij gaarne binnen 14 dagen tegemoet. (federatie van de twee in Haarlem werkende speeltuinor- ganisaties) roept sollicitanten op voor de functie van Onze instelling werkt in de gemeenten Haarlemmermeer, Haarlemmerliede/ Spaarnwonde en Aalsmeer. Dit overwegend landelijk gebied telt ca. 100.00(1 inwoners. V anuit Hoofddorp, waar onze buroaktii iteiten zijn gekoncentreerd, zijn \msterdam. Haarlem en Leiden uitstekend bereikbaar. Voor de afdelingen tijdelijke- en langdurige hulpverlening zijn 16 leidsters, w.o. enkelen part-time werkzaam, 50 full-time en 330 part-time gezinsv erzorgsters/ helpsters beschikbaar. Al Sollicitaties te richten aan het bestuur van het Kraam- centrum, Vondellaan 83 te Beverwijk, telefoon 02510- 26180. SUNCLASS BUNGALOWS Bouw- en Exploitatie Maatschappij BV., Postbus 31, Bronsteeweg 66, Heemstede, telefoon 023-289974' Cruquiusweg 31. Heemstede Tel. 023-289050 l l l k (17-18 jaar) vraagt op korte termijn Spaarne 29. Haarlem Telefoon 023-32 27 01' Boekanierlaan 2, Hoofddorp. Telefoon 02503-1204I Taak: Begeleiding van besturen en vrijwillige medewer kenden Begeleiding van vakkrachten en toezichthoudend personeel Binnen het totale team voorbereiding en uitvoe ring van cursuswerk, centrale activiteiten e.d. Beleidsadvisering Opleiding: Sociale Academie, Mikojel, een daarmede te vergelijken opleiding of studerende daarvoor. voor de afdelingen Bouw en Direktie. Vraagt voor haar produktieafdeling voor de expeditie V.N.U. is een concern met als activiteiten het uitgeven, drukken en ver spreiden van tijdschriften, boeken en dagbladen in Nederland en in het buitenland. Hiernaast ontwikkelt V.N.U. binnen het algemeen kader van de concerndoelstellingen nieuwe produkten en technieken. Bij V.N.U. werken 7.600 mensen in ongeveer 75 bedrijven. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem- Schalkwijk, in de onmiddellijke nabijheid van het winkelcentrum. Indien u geïnteresseerd bent, een middelbare schoolopleiding heeft, gevolgd door een secreta- resse-opleiding, dan verzoeken wij u uw handge schreven sollicitatie te zenden naar onderstaand adres, t.a.v de heer A. G. ten Have, die u ook gaarne nader zal informeren. Sollicitanten moeten in het bezit zijn van het diploma A, bij voorkeur met kraam- en wijkaante- kening. Rijbewijs noodzakelijk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens lan delijke regeling. Inzake huisvesting wordt volledige medewerking verleend. Gegadigden bij voorkeur i.b.v Mavo diploma dienen zeer akkuraat en zelfstandig te kunnen werken Soil gaarne schriftelijk aan bovengenoemd adres, of telefonisch onder nr. 023-312840 (t a v drs H M Harts.) Wegens verhuizing van enkele medewerksters zoeken wij op korte termijn voor de afdeling Langdurige Hulpverlening een Tot het takenpakket behoren de beoordeling van de hulpaanvragen, de begelei ding van de leefeenheden die hulp ontvangen, kontakten onderhouden met andere instanties en het tot stand brengen van eventuele verwijzingen. De begeleiding van gezinsverzorgsters/helpsters, zowel individueel als groeps gewijs behoort eveneens tot de werkzaamheden Uitvoerige sollicitaties te richten aan het bestuur, post bus 6239, Haarlem Salariëring volgens rijksregeling. voor de afdeling stoffering Hij gaat ons assiste ren bij het leggen van vloerbedekking, het ophangen van gordijnen en bevestigen van gordijnrails etc. Voor een enthousiaste jongeman die graag wat werk wil verzetten bieden wij een goed salaris en uitstekende sociale voorzieningen Voor inlichtingen of sollicitaties kunt u bellen met de heer P Broers of een kort briefje aan hem schrijven Haarlem Zijlstraat 89 tel (023) - 31 26 40 Gedempte Oude Gracht 71tel (023) - 31 93 04 Beverwijk Breestraat4. tel (02510) - 2 91 97 „Lat pelt R we elk krijg r kers”, ingeru waar I haast veerd. (Schnt vertelt droom als „D van de T. Sch van F Sjef v proble plaatst theek Rolf werke ren er beeld gelijk popsir is zoie gedacl chelijl taliteit heidsg voorzi Bovi ontgat over l Duitsl begon schoei leest”, ties zi; het po nog ai bereik gerich Hardy vooral films zondei kingsr ware Ider preser langri, proble duizer Orphe tertair vaak nigen kunne kent i van h< hebbe vroeg* kend. weldij guur c Moser Met Oekel küche overig dellijk ring e die belast zal worden met de verdere ontwikkeling van de afdeling Alpha- Hulpverlening. Speciaal tot het takenpakket van deze leidster behoren o.a. de beoordeling van hulpaanvragen en het tot stand brengen van kontakten tussen hulpvragers en hulpverleensters. Binnen onze instelling wordt in teamverband gewerkt, terwijl voor koördinatie, begeleiding, deskundigheidsbevordering e.d. staffunktionarissen aanwezig zijn Vereiste opleiding: De akten N-XII, N-XIX en N-XX, diploma M.B.O., Sociale Akademie of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in het gezinsverzorgingswerk strekt tot aanbeveling. Rechtspositie en salariëring volgens C.O.A M.-regeling. Er bestaat een goede pensioenvoorziening en bij noodzakelijke verhuizing wordt een vergoeding in verhuiskosten verstrekt Vanwege de uitgestrektheid van het werkgebied is het bezit van een auto noodzakelijk Autokostenvergoeding volgens ambtenarenregeling. Telefonische informaties worden verstrekt door de directeur van onze stichting, de heer J. H. Mensink, tel. 02503-12041.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 24