I t Amsterdam vraagt II Algemeen Dagblad assistent(e)-accountant E II II B-verpleegkundigen vertegenwoordiger I iTi l l 1 rayon- vertegenwoordiger assistent technisch inkoper I' NH] Nederland Haarlem administratieve medewerk(st)ers HET CENTRUM B.V. I' sales support engineer ■v randstad uitzendbureau randstad uitzendbureau O SEKRETARESSE ARBEIDSANALIST metzelaar techniek b.v. Cirkel B.V. te Zwanenburg fabriek van stalen meubels, CHEF WERKPLAATS ERVAREN AUTOMONTEUR voor een bedrijf in Bloemendaal. KANTINEDAME GR. OFFSETDRUKKER ASS. ZEEFDRUKKER voor een bedrijf in Zwanenburg CHAUFFEUR SCHOONMAAKSTER 30 Z A 1 19 7 8 JANUARI 2 8 ZATERDAG heeft een vacature voor een enthousiaste actieve direct industrie werk voor: Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Het NEDERLANDS BIJBELGENOOTSCHAP In een team van medewerk (st jers zal zij/hij de mutaties gaan verwerken van het circa 6.500 tellende deelncmersbestand. Daarnaast zal zij/hij ook worden ingeschakeld bij het maken van pensioenberekeningen. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de heer J. Makkink van de afdeling Personeelszaken, postbus 1800 te Amsterdam. Telefoon: 020-5432125. Voor het Pensioenfonds van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. van het hoofdkantoor te Amsterdam Nieuw-Zuid vragen wij een Naast een goed salaris kennen wij uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een der tiende maand salaris, een winstdelingsuitkering, een vakantietoeslag van 8% en ten minste 20 werkdagen vakantie. 1 I CIRKEL B.V. Verkoopervaring in de consumentenmarkt en goede contactuele eigenschappen zijn voor deze functie vereist. Men kan rekenen op een zelfstandige werk kring en een goede positie met uitstekende arbeids voorwaarden. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die centraal in het rayon woonachtig zijn. w (leeftijd minimaal 25 jaar). direct technisch werk voor: - in de leeftijd van 26 tot ca. 35 jaar, die o.a. tot taak zal krijgen om in het rayon Haarlem e.o. de losse verkoop van het Algemeen Dagblad te bevorderen door het bezoeken van de bestaande afnemers en het uitbrei den van het aantal verkooppunten. Ook het afhandelen van financiële zaken behoort tot zijn werk. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding op Mavo-niveau, enige admini stratieve ervaring en een goede typevaardigheid. Voorts is het van belang dat men akkuraat en zelfstandig kan werken. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring zenden aan de afdeling personeelszaken, Westblaak 180, Rotterdam, tele foon 010-147211, toestel 3320. te?' I i*’’ '•ill X [i xgTer assistentie van de sales engineers zoeken wij een gemeente amsterdam Brieven te richten aan: SCHUGI B.V., Klaprozenweg 61 te Amsterdam-N. T a v de heer A. G. R Kappers D 0 vraagt voor haar bedrijfsburo een 1115 "w 11 I NMB NEOERLANOSCHE MIDDENSTANDSBANK M. van Heemskerkstraat 25a - Haarlem vraagt voor het Centraal Sekretariaat een die in een klein team van medewerk sters haar bijdrage wil leveren aan werkzaamheden als notuleren van vergaderingen verzorgen van korrespondentie bijhouden van afdelingsarchief Voor deze funktie zijn nodig. opleiding op Havo-niveau sekretaresse-opleiding, of ten min ste typen en steno Nederlands. Kennis van Engels gewenst. Donkere Spaarne 22 Postbus 665 Haarlem 1501 Onze gedachten gaan hierbij uit naar een jonge afgestudeerde M T S.-er (electrotechniek) met administratieve en commerciële belangstelling. Goede contactuele eigenschappen alsmede een accurate werkinstelling zijn eveneens noodzakelijk. BV NEDERLAND-HAARLEM met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum (Fr) en Zelhem (Gld) is een producerende onderneming op het gebied van de electronica, de verkeersregeling en verkeersbeveiliging en de openbare verlichting. Opleiding: M.T.S. (w.t.b.) Kennis van arbeidskundige technieken. deel uitmakend van Ahrend Groep b.v. Voor deze funktie stellen wij als eis: Enige jaren buitendienst-ervaring De eigenschap te kunnen pionieren Goede verkoopkapaciteiten Doorzettingsvermogen Leeftijd tot 35 jaar. Deze kommercieel denkende man zal onze huidige en nieuwe relaties gaan bezoeken vanuit onze vestiging in Haarlem. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoot- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Zij zullen in samenwerking met de overige leden van het paviljoensteam worden belast met verantwoordelijke taken waarbij zij tevens zullen worden betrokken bij de praktische begeleiding van leerlingen en verpleegassistenten. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer M. Kuyer, hoofd Paviljoen "Aster", tel. (023) 339060, toestel 2367. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder ver melding van vakaturenummer 080/L/HD. Ter aanvulling van onze staf verpleegkundigen in ons resocia- lisatiepaviljoen "Aster" zoeken wij kontakt met is ge ca Ve de en Vc ke c C Voor de afdeling inkoop van onze onderneming te Haarlem vragen wij op korte termijn een welke zal worden belast met de inkoop van een breed assortiment mechanische en electrische standaardmaterialen, terwijl tevens de levertijdbewaking van uitstaande opdrachten tot zijn taak behoort. Telefoon 023-319233 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Schriftelijke sollicitaties richten aan: Postbus 4, 1160 AA Zwanenburg, t.a.v. de heer J. de Leeuw, hoofd Personeelszaken. Telefonische inlichtingen kunnen verkregen worden onder telefoonnummer 02907-4541 toestel 312. Haarlem Prins Bernhardlaan 2 telefoon 023-319005 Postbus 4910 E tc H Haarlem: Qed. Oude Gracht 71, tel.: (023) - 31 92 96; Beverwijk: Breestraat 4, tel.: (02510) - 2 91 97 Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken der BV NEDERLAND-HAARLEM, Postbus 665 te Haarlem. ae Ni di de In O| dé voor een garagebedrijf in het centrum van Amsterdam Het is voor een relatie in Hoofddorp en de werktijden zijn van 8.30-15.00 uur. voor een Heidelberger. Het is bij een relatie in Zwanenburg. (mnl./vrl.) D VI P UI in bezit van groot rijbewijs, voor een relatie in Haarlem Accountants-administratieconsulenten Doetinchem - Dordrecht - Gouda - Gronin gen - Haarlem - Utrecht. ■g BlIlHIli Voor 3 ochtenden per week. Het is bij een relatie in Haarlem. Wij bieden u naast een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het bedrijfspensioenfonds, bijdrage en studiekosten en onkostenvergoeding. Op ons kantoor gelegen aan het Spaarne 57 te Haarlem, is plaats voor een I Hij zal zich bezig houden met de verkoop van industriële- en handgereedschappen. mingsinstallaties en isolatie- voorzieningen; vernieuwen van pannendaken; ophogen, respectievelijk draineren van bij woningcomplexen beho rende terreinen; voeren van de bijbehorende administratie. VEREISTEN diploma HTS- Bouwkunde of gelijkwaardige wiens bureau zal fungeren als terminal voor de externe verkoop. Zijn taak zal zijn de offerten, orderbevestigingen en interne opdrachten uit te werken aan de hand van de door de sales engineers verstrekte gegevens Ondersteund door een adequaat secretariaat verzorgt hij, in samenwer king met de betrokken specialisten, de vereiste technische omschrij vingen. De aard van de werkzaamheden vereist een grote nauwgezetheid, com merciële „feeling” en een meerjarig technisch gerichte ervaring op het gebied van solids-handling. Gegadigden voor deze afwisselende funktie dienen te beschikken over een goede uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en een praktische kennis van de Engelse en Duitse taal, zij die ook over een praktische kennis van de Franse taal beschikken genieten de voorkeur. Leeftijd niet jonger dan 25 jaar. Met ingang van april 1978 zal ons bedrijf te Lelystad gevestigd zijn. Wij kunnen een passende verhuiskostenregeling en een huurwoning in Lely stad aanbieden. l Voor de DIENST VOLKSHUISVESTING bij het Woningbedrijf, Technisch Beheer (Bijzondere Onderhoudswerken) enige bouwkundigen TAAK toezicht houden op de uitvoering van grotere ver- beteringswerken in of aan het gemeentelijk woningbezit, zoals: op grote schaal aan brengen van individuele wo ningverbeteringen, bijvoor beeld doucheruimten, verbe teren van keukens, verwar- opleiding, c.q. diploma bouw kundig opzichter BNA; bouw kundige ervaring; goede con tactuele eigenschappen. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3251,- bruto per maand. Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71tel.: (023)-319296; Beverwijk: Breedstraat 4, tel (02510)-29197; Zaandam: Peperstraat 208, tel (075)-175358 Wanneer u een opleiding hebt op HAVO-, Atheneum- of gelijkwaardig niveau, kunnen wij u een aantrekkelijke baan bieden. Ook kandidaten die al enige praktijkervaring opgedaan hebben en in het bezit zijn van of studeren voor P.D. Boekhouden of M.B.A. kunnen solliciteren. Wilt u eerst wat meer telefonische informatie, dan kunt u met het kantoor in Haarlem bellen, tel.nr. 023-319109, en vragen naar de heer Veerkamp. Over de funktie, het salaris en de overige arbeidsvoorwaar den willen wij u ook graag in een persoonlijk onderhoud informeren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan ons kantoor te Haarlem. Wij zijn een ingenieursbureau, meteen bezetting van ca. 40 medewerkers, dat gespecialiseerd is op het gebied van ontwerpen van proces-installaties voor allerlei produkten en de levering en installatie van deze projekten in verscheidene takken van industrie over de gehele wereld I Vakantieuitkering 8 procent, Schriftelijke sollicitaties hin de rechtspositieregeling van nen 14dagenterichtenaande de gemeente Amsterdam is Afdeling Personeelszaken, van toepassing Oudezijds Voorburgwal 274, Een psychologisch onderzoek Amsterdam, onder vermelding zal deel uitmaken van de se van vacaturenummer 2716 lectieprocedure. Uw sollicitatiebrief wordt zo spoedig mogelijk met belangstelling tegemoet gezien door de Hr. D. Sjoerds. Eventuele informatie Tel. 072-117546 na 19.00 uur 02207-13305. soneelszaken. Ook kunt U bellen om een afspraak te maken, tel. 023-259501.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 30