UITZETTER JONGE MTS’ERS informatrice EEN BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER ANATOMIE-BEDIENDE Stevin Materieel interieur adviseur all-round elektromonteur hoofd gegevensvastlegging (mnl/vrl) medewerk(st)er op HEAO-niveau n.v. luchthaven Schiphol 1 A F ZATERDAG Vermeulen-Hollandia b.v. ZIEKENHUIS AMSTERDAM NOORD ffl.- Voor spoedige indiensttreding zoeken wij Ervaren serveersters Kelners zelfstandige 1e verkoper/interieur-adviseur VRAAGT EEN te Tel. 023-339006 de heer Koomen of in B.V. Adviesbureau voor Technisch Bodemonderzoek Zuid- Schalkwijkerweg 58 - Haarlem leerling serveersters minimumleeftijd 18 jaar Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan het Hoofd van het Scholenbureau, de heer G. P. M. de Groot, postbus 3029 te Haarlem, alwaar eveneens telefonische informa ties onder nummer 023-315740 kunnen worden ingewonnen. Het scholenbureau verzorgt de administratie, in ruime zin, voor circa 30 besturen, waaronder circa 115 scholen ressorteren. Dit bureau zoekt ter versterking van het team Tot de taak gaat o.a. behoren: -het opstellen van jaarrekeningen, verslagen en overzichten voor de bij de Stichting aangesloten schoolbesturen. -het ondersteunen en uitbouwen van de automatisering van de boekhouding -het mede verzorgen van externe kontakten. Vereisten: -een algemene opleiding op mavo-niveau. -een voortgezette beroepsopleiding ten minste op M B A.-niveau -leidinggevende kapaciteiten. Kennis van automatisering en onderwijsadministraties strekt tot aanbeveling die in het bezit is van het diploma V.E.V.-sterkstroom en een rijbewijs B/E. Enige jaren praktijkervaring is gewenst. Verder moeten kandidaten genegen zijn buitendienstwerkzaamheden te verrichten. Mocht u belangstelling hebben, dan kunt u schrijven of bellen naar Stevin Materieel B.V., Postbus 1, Spaarndam t.a.v. de heer D. J. L. Schmidt - hoofd afdeling personeel en organisatie. De heer B. C. Hilbers, chef opslagplaats Spaarndam, kan u telefonisch alle gewenste inlichtingen verschaffen. Telefoonnummer: 023 - 379807. Stevin Materieel B.V. is de materieelbeheer- maatschappij van de Stevin Groep. Het personeelbestand bestaat uit ca. 460 mede- werkers(sters) verspreid over 8 vestigingen in het land. Voor onze vestiging in Spaarndam zoeken wij een Bowling De Liede Café Rest. De Zoete Inval Amsterdamsevaart 95 Haarlem Stichting Scholenbureau Haarlem Van Eedenstraat 14, Haarlem. KtHIflll n^rmrmrEjjn D. et jn RIJBEWIJS B-E GEWENST I U. 1 levensverzekeringen ssal van 1891 n.v. 11— 't Hooge Huys Wie belangstelling heeft voor deze funktie kan een oriënterend onderhoud l r'z'z'z'ZzWVzV Wij zoeken op korte termijn een ld 1076 NMB NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Deze medewerk(st)er zal na een ruime inwerk- periode Worden ingeschakeld hij hierboven ge noemde werkzaamheden. Op het Pathologisch Anatomisch Laboratorium van het Ziekenhuis Amster- dam-Noord, is op korte termijn plaatsing mogelijk voor een De teamleider van het laboratorium is bereid u desgewenst vooraf de nodige informatie te verstrekken, 020-368922 toestel 239. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de Personeelsafdeling. Distelkade 21, Amsterdam-Noord Funktie-eisen: schoolopleiding op middelbaar niveau; leidinggevende kapaciteiten; ervaring geavanceerde gegevensvastlegging; ervaring konventionele vastleggingsapparatuur. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de heer J.W.M. Winkelman, dagelijks te bereiken onder nummer 072 - 14.35.20 tst. 229. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: 't Hooge Huys N.V., postbus 274 te Alkmaar, ter attentie van de heer M.W. Bloch, hoofd Personeelszaken. Wij zoeken voor deze afwisselende funktie, een jonge vrouw van 21 -26 jaar, in het bezit van het einddiploma middelbare school (MMS, HBS of HAVO), die taktvol en korrekt met mensen weet om te gaan. Een goede beheersing van de moderne talen en een beschaafde presentatie zijn onontbeerlijk. Ervaring in het omgaan met internationaal reizigers publiek strekt tot aanbeveling en zal de inwerkpenode vergemakkelijken. De informatnces werken in team verband in kontinudienst. Meent u voor deze funktie in aanmerking te komen dan \Vacht u op Schiphol een goed salaris, waarover geen AOWAWW-premie wordt ingehouden, die is voor rekening van de N.V. Luchthaven Schiphol, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten I Als u ermee akkoord gaat, dat wij uw eventuele aan stelling mede aan de hand van een psychologische test laten bepalen en woont u in de omgeving van de lucht haven. dan nodigen wij u uit. ons schriftelijk, onder vermelding van nr. 113/HDen vergezeld van een recente pasfoto, nader over uzelf, schoolopleiding en tegenwoordige werkkring te informeren via het bureau Personeelszaken van de N.V Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau inlichtingen bestaat een vakature voor een Heeft u balengstelling voor deze job, bel of kom eens langs 023-333336-342084 Een van onze relaties is een bekend amsterdams meubile- ringsbedrijf, dat is gespecialiseerd in exclusieve handver- vaardigde meubelen in het modieuze genre. Het is een bijzonder zelfstandige job, die goed wordt gehonoreerd Het is een snel groeiend bedrijf en daarom wil men de staf op korte termijn uitbreiden met een Een korte kernachtige sollicitatie met o.a. een opgave van loopbaan en referenties zien wij graag tegemoet onder referentie 77-260. Bureau Job Marketing, Postbus 8140, Amsterdam die rapporteert aan het Hoofd Computerafdeling De Hoofdadministratie is verantwoordelijk voor het samenstellen en konsolideren van de perio dieke balansen, verlies- en winstrekening van het NMB-concern ten behoeve van de interne en externe verslaglegging. Amsterdamsevaart 95 Haarlem tn Ui Utj Voor een goede funktie-vervulling achten wij een opleiding op minimaal HEAO-niveau nood zakelijk. Voorts is het van belang dat men interesse heeft voor administratieve- en automatiseringsproble- matiek. Enige administratieve ervaring strekt tot aan beveling. Leeftijd maximaal 25 jaar. De taak die grotendeels zelfstandig wordt uitgeoefend bestaat uit het assisteren van de twee patholoog-anatomen bij sekties. het voorbewerken en inschrijven van patiëntenmateriaal en het verrichten van eenvoudige administratieve en laboratori- umwerkzaamheden is een gespecialiseerd bedrijf op het gebied van de ontwikkeling, fabrika- ge en inbouw van schuifdaken; daarnaast houdt men zich bezig met carosserieombouwwerk. Vermeulen-Hollandia heeft een produktievestiging te Oudenbosch, alsme de een viertal inbouwbedrijven, resp. te Haarlem, Oudenbosch, Kampen en Antwerpen Voor het inbouwbedrijf te Haarlem (Waarderpolder) met ca. 50 medewer kers zijn wij thans op zoek naar Een opleiding op Mavo-niveau is vereist, terwijl ervaring in een soortgelijke funktie tot aanbeveling strekt. Het ziekenhuis valt onder de werkingssfeer van de C A O - Ziekenhuiswezen Na ’n gedegen opleiding valt onder hun verantwoordelijkheid de zelfstan dige montage van schuifdaken in het bedrijf en eventueel bij automobiel- dealers ter plaatse. In verband hiermede strekt het bezit van rijbewijs BE tot aanbeveling. Voor een optimale vervulling van deze functie heeft men iemand nodig, die gevoel heeft voor natuurproducten, com merciële kwaliteiten bezit en een veelzijdige praktijkervaring heeft opgedaan. Vandaar, dat men iemand zoekt in de leeftijd van 25-35 jaar. De NMB is een bankinstelling, waarbij in totaal 8500 medewerkers werkzaam zijn bij het hoofd kantoor in Amsterdam en bij de ruim 450 kantoren in Nederland. De Stafgroep Bureau van de Controller wil de bezetting van de Hoofdadministratie tengevolge van de toename der werkzaamheden alsmede de invloed van de automatisering van de admini stratie uitbreiden door het aanstellen van een Voor informatie en sollicitatie kunt u kontakt opnemen met de heer J.H. Makkink van de afdeling Personeelszaken, Postbus 1800 te Amsterdam. Telefoon: 020-5432125. ■fflt i M - is een dynamische middelgrote levens- en schade- verzekeringsmaatschappij waarvan het hoofdkantoor

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 31