IJmond verraste Heemskerk en Neptunus in veiligheid koploper met 7-1 BOC 5 AAN DE LEIDING Cees Pippel Sensationele zege op De Blinkert WIJK AAN ZEE STERK i Pijnlijk verlies biljartteam Haarlem-Noord op gedeelde 15. achtste plaats Sercu/Van Linden aan de leiding snbu Revanche Onder Ons v.i’25.- BAR BODEGA L-- de rug oeiem J n BV STARTPROBLEMEN? 1 U BELT V WIJ KOMEN ACCU-DIENST BEL 023-372013 16 17 11 A ANDAG 19 7 8 6 FEBRUARI Ged. Oude Gracht 34 HAARLEM sportief The Coach House inn .ATEN B.V irlem (ADVERTENTIE) VERRASSING DKV n? Haarlemse jeugd miste routine (ADVERTENTIE) /I ü- Heidi Duin van Wijk aan Zee in de aanval tegen De Blinkert. Links Hetty van Ommeren. ist van 06.00 spraak of kor 15. W :en voor ona rij een aanko UTRECHT. De halve eindstrijd van het damkampioenschap van Nederland 1978 zal nog een verlengstukje krijgen. In de zaterdag te Utrecht gespeelde laatste ronde eindigden De Boer en Beerepoot met elk negen punten in de eerste groep op de gedeelde vijfde en zesde plaats. De Boer, die aan remise genoeg had verloor onverwacht van Bakker, terwijl Beere poot verrassend Van Tilborg versloeg. daarna geen antwoord op twee snel achter elkaar gescoorde treffers van Olga Bus. In de tweede helft wisselde coach An Mulder de.wel goed spelende, maar in lengte te kortschietende Mieneke Moek en stapte zelf binnen de lijnen. Erg succesvol, want amper 10 minuten na de wissel lanceerde zij bij een doorbraak Anita Stolp op het juiste moment en deze schoot fraai raak, hetgeen voor Desto degradatie en voor Heemskerk handhaving in de derde klasse betekende. KCS—Watervliet 8-10, rust 5-3: Doel punten Watervliet: Bert Koopman 5, Pe ter van de Veer 2, Marjan Weijers 2 en Ruud de Soet. (Van onze budomedewerker) HAARLEM. Het feit dat de beste streekjudoka’s voor de rayonteams waren geselecteerd, bleek gisteren niet voldoen de te zijn om het door het rayon Haarlem georganiseerde jeugd judo-toernooi te winnen. Bij de jeugd tot 15 jaar, die ’s morgens haar partijen afwerkte, werd sportschool Van de Berg uit Amsterdam uiteindelijk kampioen, door in de finale met drie-twee het tweede rayonteam te verslaan. Het rayonteam dat ’s middags in de aspirantenklasse de eer moest ver dedigen, kwam niet verder dan een vierde plaats. Sportschool Buenting uit Amstel veen werd kampioen in een spannende finale tegen sportschool Heek uit Krim pen aan de IJssel. Het sfeervolle toernooi, dat in de dojo ANTWERPEN. Het Belgische koppel Sercu/Van Linden had gisteravond na de derde dag met 239 punten de leiding in de Zesdaagse van Antwerpen. Op één ronde volgde Freddy Maertens en de Australiër Clark met 126 punten en de Nederlander René Pijnen met de Australiër Allan met 61 punten. BOC 5 (Hellingman-De Wit en Toeset- Schrama) kwam tegen zijn zesde team (Rijnders-Van der Linden en Strangers-De Winter) tot duidelijke winst: 14-6, ofschoon de strijd tot ver na de taf el wisseling gelijk opging. Hellingman-De Wit manoeuvreer den toen hun opponenten in een dwangpo sitie, waardoor een ogenschijnlijk kans loos manchecontract kon worden gemaakt en daarmee was het treffen feitelijk be slist. BOC 5 (108) nam door deze zege de leiding. In de hoofdklasse moest van Boeken- roode 3 (Van Frank-Goudsmit en Luesken- mevrouw Goudsmit) zich tegen Boeken- roode 2 (echtpaar de Vries en Wonink-van der Berg) gewonnen geven: 6-14. Het team van captain De Vries heeft nu ook 108. overwinningspunten en staat daarmede op gelijke hoogte als BOC 5. Het heeft echter een wedstrijd meer gespeeld. Maandag ontmoeten deze rivalen elkaar in „Rus thoek” in Bloemendaal en de uitslag kan wel eens doorslaggevend voor het dis- trictskampioenschap blijken te zijn. Boekenroode 2 leidde bij de pauze met een duidelijke voorsprong: 48-26. Van Frank-Goudsmit ging drie keer in een manche down, waardoor een handvol matchpunten moesten worden afgestaan. In de tweede helft kwam Boekenroode 3 nog wat terug doch te weinig om zijn tweede team van de winst af te houden. Hekkesluiter Boekenroode 4 (Cohem-De Graaf en Hatting-Van der Bijl) zag zowaar kans van Boekenroode 5 (echtpaar Wiers en Balk-Van der Zee) te winnen: 12-8. Het zegevierde team heeft nu 33 punten, maar dat is toch te weinig om degradatie te ontgaan. Boekenroode 5 (71), dat de com petitie sterk was begonnen is de laatste tijd danig afgezakt en nu zelfs in de degrada tiezone beland. Het moet in de komende ontmoeting tegen het voorlaatst op de ranglijst staande BOC 4 (62) aantreden. Ook dit treffen belooft uitermate span nend te worden. Stand: BOC 5 8-108, Boekenroode 2 9-108, Boekenroode 3 9- 104, BOC 6 8-96, Boekenroode 5 9-71, BOC 4 8-62, Boekenroode 4 9-33. In de eerste klasse stond slechts één wedstrijd op het programma. BOC 7 (Bronkhorst-Schwerdt en Keppels-Post- ma) won in afdeling B van Schalkwijk 2 zoals het wilde: 20-0. De winnaars hebben nu 97 punten en hun leiderspositie aan zienlijk verstevigd. De Westduitser Horst Schütz viel giste- avond uit wegens een schouderblessure. Zijn Nederlandse partner Gerben Kar stens blijft voorlopig alleen in de wed strijd. Bij de amateurs heeft ’t Belgisch- /Nederlandse duo Tourné/Slot zijn eerste plaats in het klassement versterkt door de derde rit te winnen. van sportschool Nauwelaerts werd geor ganiseerd, werd slechts overschaduwd door het zonder tegenbericht wegblijven van sportschool Philips uit Amsterdam. De organisatie ving dit op door uit de overige niet geselecteerde, maar wel aan wezige judoka’s, een tweede team samen te stellen. Dat uiteindelijk dit team tegen sportschool Van de Berg in de finale zou aantreden, had vanzelfsprekend niemand verwacht. De voor het eerste rayonteam geselecteerde judoka’s werden in de halve finale door Van de Berg reeds uitgescha keld. Het tweede, in de haast samengestel de team wist zijn halve finale tegen sport school Van Houdt (Leiderdorp) wel in winst om te zetten. De finale leverde uit eindelijk een drie-twee overwinning op voor Van de Berg. De routine speelde de Haarlemse judoka’s nog vaak parten. Rik (Van onze handbalmedewerker) IJMOND. In de landelijke handbal- competitie stond het afgelopen weekeinde slechts een bescheiden aantal wedstrijden op het programma. In de derde divisie (dames) ontving Wijk aan Zee het Haar lemse de Blinkert, dat zich door een over winning samen met de Foresters op een gedeelde eerste plaats had kunnen neste len. Wijk aan Zee behaalde echter een sensationele, maar dik verdiende overwin ning. De IJmondheren traden eveneens in het strijdperk tegen de Blinkert. De Haar lemmers bleken in dit geval wél over de langste adem te beschikken (16-20); waar door de Blinkert een voorsprong van twee punten heeft genomen op Des./Odin, dat vrij was. Wijk aan Zee-De Blinkert 14-8 (rust: 7- 2). Doelpunten: Vera van Zijl (4), Trudy de Bruyn, Heidi Duin en Elly Otten (ieder 3) en Sanny Aardenburg (1). Wijk aan Zee trad in deze juist voor de Blinkert zo belangrijke ontmoeting bijzon der gemotiveerd aan. Vooral in de ope ningsfase van de eerste helft had de verde diging van de Blinkert geen enkel ant woord op het bijzonder gevarieerde aan- valsspel van de thuisclub. Binnen 15 minu ten nam Wijk aan Zee een riante voor sprong van 5-0 en het was slechts aan eigen nonchalance te wijten dat de bezoeksters tot 5-2 terug konden komen. Geïnspireerd door enige goede reddingen van doelvrou- Dit leverde Wijk aan Zee weliswaar twee gele kaarten op, maar echt onsportief werd de strijd niet. Nadat keepster Henny Vroonhof een strafworp van Marijke Sijts- ma (de Blinkert) had gestopt, herstelde Wijk aan Zee zich knap en behaalde het alsnog een grote overwinning. Bij de Blin kert werd keepster Wilma Maaskant node gemist, terwijl bij Wijk aan Zee Trudy de Bruyn haar afscheidswedstrijd speelde. Zwaneveld maakte dat duidelijk door Er lend de Groot in de eerste partij in de finale, toen deze even niet attent was, met een ko-soto-gake (beenworp) tegen de mat te werpen. Genoeg voor een waardering van drie punten kokaDanny Perrier zorgde met een seoi-nage (schouderworp) tegen Titus Galerna, voor de tweede winst- partij in het voordeel van Van de Berg. Toen Gerard Haven daarna William Ver hoeven in een houdgreep kreeg en daar een vol punt mee scoorde had Van de Berg in feite al gewonnen. Drie gewonnen par tijen op een totaal van vijf was genoeg voor de overwinning. De spanning was er duidelijk af en de laatste twee Haarlem mers konden vrijuit gaan judoën. Chris topher Sopacua en Dannjl Dorst redden daardoor toch nog de Haarlemse eer door we Henny Vroonhof trok Wijk aan Zee opnieuw het initiatief naar zich toe. Heidi Duin scoorde na een break-out het zesde doelpunt en Vera van Zijl, die in de eerste helft via drie treffers uitstekend profiteer de van de genoten bewegingsvrijheid, zorgde voor de 7-2 ruststand. In de tweede helft kwam Wijk aan Zee door een benutte strafworp van Elly Otten al snel op 8-2. Hierna verloor de thuisclub enigszins de greep op de wedstrijd. De Blinkert rook zijn kans en liep in tot 8-5, waarna de strijd gaandeweg harder werd. In de afdeling Haarlem (dames) stond het belangrijke duel tussen de nummers één en twee van de ranglijst op de agenda; Full Speed verdedigde zijn koppositie via een gelijk spel in de uitwedstrijd tegen Hoofddorp. Onderaan de ranglijst behaal de ADO een nuttige overwinning op Con cordia 2: 4-3. De dames van KIC wonnen met ruim verschil van OG (7-12). - In de eerste klasse afdeling vier toog Velsen 1 naar Hilversum 2 en leed daar een hun partijen tegen respectievelijk Arnold Voortvaart en Freddy Koekoek te winnen. Het ’s middags bij de aspiranten als eerste ingeschreven rayonteam verloor de halve finale van sportschool Heek en moest toen om de derde plaats tegen het als „tweede” ingeschreven rayonteam. Het verloor deze strijd en moest dus het tweede team won derlijk genoeg de derde prijs in ontvangst laten nemen. j. De finalisten, sportschool Buenting en sportschool Heek maakten er een span nende strijd van die uiteindelijk door Buenting werd gewonnen, drie-twee. De eerste drie partijen werden gelijk al door Buenting gewonnen, zodat de laatste twee die toch nog naar sportschool Heek gin gen, aan de einduitslag niets meer konden veranderen. Hoofddorp-b uu Speeu o-5 (rust: 1-3). Doelpunten: Irmgard van Rixel (2), Mary Kruiswijk, Elly van Apeldoorn en Ans Raspoort (ieder 1). Het werd in de slotfase 5-5 en zelfs kreeg Hoofddorp de beste kans om de wedstrijd nog te beslissen. Een toegekende straf worp werd echter naast geschoten. Door de verrassende nederlaag van TYBB be houdt Full Speed de leiding in de afde- lings eerste klasse, met goed uitzicht op het kampioenschap en de daarbij beho rende promotie naar de landelijke compe titie. flinke nederlaag. Alle herensingles wer den verloren en van de dames won alleen Inge Nijhoff. Verder werd alleen het da- mes-dubbel gewonnen. IJmond 1 verraste Zijderveld 1, dat nog nooit verloren had. Gijs Pichel overtrof zichzelf en won het enkelspel en Peter Smit deed dat eveneens overtuigend in twee sets. Bij de dames werd Enid Versluis min of meer ingemaakt, maar Hetty Ver schoor won na achterstand. De eerste mixed bracht een gemakkelijke winst voor Peter Smit en Enid Versluis en ook Gijs Pichel en Hetty Verschoor wonnen, zij het in drie sets. Het herendubbel was eveneens ruimschoots voor IJmond. Het damesdub- bel behoefde wegens ontstentenis van de tegenstandsters niet gespeeld te worden. De sleutelwedstrijd tussen Slotermeer 2 en BBC 1 bracht BBC geen geluk. Sloter meer won met 5-3, en herstelde zich hier door naast BBC op de laatste plaats. De degradatie komt gevaarlijk dichtbij. Velsen 2, evenals IJmond 1 en BBC 1 uitkomend in de tweede klasse afdeling 6, ging naar Martinus/Amstelveen 1. Bij de heren speelde Leo de Raadt een spannen de partij enkel, maar de winst was in drie sets voor de tegenstander. In alle andere partijen was Martinus stukken sterker, alleen de gemengde twee Leo de Raadt/Wil Schoon was voor Velsen. (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM/IJMOND. In de biljart- competitie van het district Kennemer- land heeft in de klasse B (kader) leider Onder Ons III bewezen dat de nederlaag van vorige week tegen Haarlem-Noord I op een vergissing berustte. Dit ondervond het team van HOMAS aan den lijve. (Van onze bridgemdewerker) HAARLEM/IJMOND. Door met 14-6 van zijn zesde team te winnen kwam BOC 5 (108 punten) aan de leiding in de hoofd klasse van de viertallencompetitie bridge van het district Kennemerland. Boeken roode 3 verloor met dezelfde cijfers van Boekenroode 2 en raakte zijn toppositie kwijt: het staat nu derde (104). Keuken open tot 2 uur 'snachts. Zondags open vanaf 15.00 uur. Tel. 312760 (drijf voor alk reldomvattem In de eerste helft van dit gelijkopgaande duel bouwde Full Speed en 0-3 voorsprong op, doordat het beter gebruik maakte van de vele kansen die beide teams creëerden. Bovendien vertolkte Rina Voogt wederom een glansrol in het Full Speed-doel. De thuisclub wist vlak voor rust echter de marge terug te brengen tot twee treffers. Overige uitslagen IJmond-teams: Derde klasse afd. 11: IJmond 2Minerva 1: 0-8. Derde klasse afd. 12: Oranje Wit 1Velsen 3: 2-6. Districts- competitie: Overgangsklasse: Zijderveld 3Heemskerk 1: 4-4. Derde klasse afd. 1: Wijk aan Zee 1Oranje Wit 2: 2-6. Derde klasse afd. 5: AxmeriscotaWijk aan Zee 2: 2-6. Daar het toegepaste Sonneborg-Berger- punten waarderingssysteetn geen oplos sing bood, zullen De Boer en Beerepoot nu een tweekamp spelen van drie partijen om de vijfde plaats. De verliezer van deze barrage speelt met Boom, die als zesde eindigde in groep twee een match om de plaats van Bies, die zoals bekend niet aan de eindstrijd zal deelnemen. De Boer en i Beerepoot spelen op 6, 7 en 9 februari in Amsterdam. Eindigt deze match onbeslist dan wordt er geloot. De verliezer speelt met Boom op 10, 11 en 12 februari te Ochten. Definitief naar de finale in Zeven- aar gaan: Van Tilborg, Scholma, Visser, Van Aalten, Van der Wal, Bastiaannet, Van der Borst en Van Harten. De IJmuide- naar Cees Pippel eindigde in groep 8 op de gedeelde achtste plaats. De uitslagen van de negende en laatste ronde zijn: Groep 1: Scholma-Passchier 0- 2; De Boer-Bakker 0-2; Visser-Wemer 2-0; Beerepoot-Van Tilborg 2-0; de Ruiter-Bies 1-1. Eindstand: 1. Bies 12 punten, 2. Van Tilborg 11, 3. Scholma en Visser 10, 5. De ig die het va Boer en Beerepoot 9, 7. De Ruiter en Bakker 8, 9. Wemer 7, 10. Passchier 6. Groep 2: Bastiaannet-Pippel 2-0; Rij- kaart-Boom 0-2; Goedhart-Van Harten 1-1; Van der Wal-Van de Meerendonk 2-0; Van der Borst-Van Aalten 1-1. Eindstand: 1. Van der Wal 13 punten, 2. Van Aalten en Bastiaannet 12, 4. Van de Borst 11, 5. Van Harten 10, 6. Boom 8, 7. Van de Meerendonk 7, 8. Pippel en Rij kaart 6, 10. Goedhart 5. (Van onze badmintonmedewerker) IJMOND. Van de IJmond-teams speelde alleen IJmond 1 thuis en kenne lijk was dit weekeinde gastheerschap meesterschap, want IJmond 1 behaalde een spectaculaire overwinning op Zijder veld 1: 7-1, terwijl de andere IJmond- teams de eer aan hun gastheer moesten laten: Velsen 1 verloor van Hilversum 2: 9-2, BBC 1 van Slotermeer 2: 5-3 en Velsen 2 van Martinus/Amstelveen 1: 7-1. schietende Zaandammers weinig kans op succes. Nog steeds zonder Bea Perisutti en nu ook zonder Jos Broek kunnen de IJmuidenaren zich troosten toch nog ne gen tegengoals te hebben gemaakt, het geen dit seizoen nog maar weinig tegen standers is gelukt. Ondanks deze zware nederlaag is Neptunus toch voor het twee de klasserschap behouden, omdat ook Amsterdam Zuid verloor en hierdoor is gedegradeerd. 'I (Van onze korfbalmedewerker) IJMOND. Van de korfbalteams uit de Jmond kreeg Neptunus een zware neder- jag te slikken van Roda, maar waren de esultaten van DKV (winst op koploper iDO), Heemskerk (in veiligheid door zege ■pp Desto) en Watervliet (overwinning op ICO) uitstekend te noemen. Hiervan is vooral de zege van DKV wel Ie uitschieter van dit weekeinde. DKVSDO 5-4, rust 2-2. Doelpunten n)KV: Atie Bijl 2, Hans Bijl 2 en Roelie Steenhoek. In deze spannende wedstrijd duurde het 1 Tij lang voordat het eerste doelpunt werd jemaakt en wel door koploper SDO. Daar- la werd Tineke Jaspers bij een doorbraak gepakt” waardoor Hans Bijl vanaf de stip le gelijkmaker kon scoren. Ditzelfde zou ich in de tweede helft nog eens herhalen lij de stand 2-3. Atie Bijl gaf DKV via een ifstandtreffer voor het eerst de leiding naar weer wist het nerveus opererende >DO de gelijkmaker te produceren. Een reffer van Roelie Steenhoek betekende enslotte de verdiende overwinning. DestoHeemskerk 4-6, rust 3-5. Doel- unten Heemskerk: Olga Bus 2, Henri tolp 2, Harrie van de Geld en Anita tolp. Heemskerk heeft voor het eerst dit sei- aen zelf het spel gemaakt en zich door de ‘genstander niets laten opdringen. Vrijuit pelend moest Heemskerk het tegen de- radatie vechtende Desto tot 3-3 naast zich ulden maar de Utrechtenaren hadden RodaNeptunus 17-9, rust 7-3, Doelpun ten Neptunus: Han Hopman 3, Bert Keir- schieter 2, Piet van de Gaag, Jan Aberson, Ellie Driessen en Lonie Verkerk. Neptunus had tegen de zeer zuiver Watervliet, enigszins ongemotiveerd door het verlies vorige week tegen Storm vogels, heeft in de tweede helft, nadat het op een 7-4 achterstand werd gezet, toch het initiatief in handen genomen. Binnen een kwartier scoorden de Beverwijkers zes goals en namen zo een niet meer in te lopen voorsprong die wel eens kostbaar kon zijn daar Stormvogels tegen Hespa niet verder kwam dan een gelijkspel. Ook in de tweede helft bleef de wedstrijd erg spannend verlopen. Hoofddorp kwam door een strafworp terug tot 2-3, maar Ans Raspoort had vrijwel onmiddellijk een IJ- muidens antwoord klaar. Hoofddorp vocht echter voor haar laatste kans en kwam op gelijke hoogte: 4-4. Irmgard van Rixel bracht Full Speed wederom op een voorsprong, doch nóg gaven de gastvrou wen zich niet gewonnen. Kopman Jan Feeke haalde in zes beur ten Jan Bijvoet onderuit. Feeke realiseer de zijn 340 caramboles met een moyenne van 56.66. Piet Liefting en Jan Liefting hadden met Henk Wezenbeek en Karei v.d. Berg geen moeite en met een 7-0 overwin ning sloot Onder Ons III deze ontmoeting af. Haarlem-Noord I leed een pijnlijke 2-5 nederlaag tegen het bezoekende DON. Voor de twee punten zorgde Charles Broertjes, die Rinus Overdijk in negentien beurten overspeelde. Hof van Holland II kreeg klop van OBIS met 3-4. Beste man van de Hofbewoners was weer Ed Nobels. In de C I A (hoogste libre klasse) stuurde leider OVS I Suisse I met niet minder dan 7-0 naar huis. OVS vergrootte hierdoor de voorsprong op Haarlem-Noord II, dat met 5-2 van Excelsior won tot vijf punten. In de C I B kwam Haarlem-Noord III dooreen 7- 0 overwinning op Flora I naast BVK I dat tegen de Houtpoort I twee punten moest afstaan. Voor Haarlem-Noord III luidde Ron v.d. Kuyl de winst in door Bes van Wonderen in achttien beurten en een moy enne van 22.22 naar een nederlaag te spe len. Hans de Hengst overtrof zichzelf tegen Jan Ruygrok. Ook hij bleef slechts acht tien beurten aan de tafel en besloot de partij met een moyenne van 11.67. Jan Been speelde Henk Jochemus rustig naar een nederlaag. Voor BVK I bleek Fred Bosma goud waard. Tegen Frans Heke- laar speelde deze een prachtige partij. Voor zijn 210 te maken caramboles had hij slechts achttien beurten nodig en met een hoogste serie van 49 caramboles beëindig de hij met het goede moyenne van 11.66 de partij met het extra matchpunt. Bij de driebanders in de A I gaat de strijd tussen het Centrum I en Scheiwijck I onverdro ten verder. Scheiwijck wist een nipte 4-3 overwinning op Bloemendaal I te behalen en staat nu vijf punten achter op het Centrum I. Dit team (Centrum I) behaalde een 7-0 overwinning op Centrum II. Toch rijst de vraag of het wel juist is om twee teams van een vereniging in een poule in te delen. Onder Ons I staat ondanks een 7-0 winst op Bloemendaal II nog dertien pun ten achter. In de A II gaat Bloemendaal III door een 5-2 overwinning op ABS II met vier punten aan de leiding. Het op de tweede plaats vertoevende Scheiwijck II verloor met 7-0 van Excelsior II B. Standen: A I: Centrum 112-62, Scheiwijck 112- 57, Onder Ons 112-44, ABS I 12-41, Excelsior I B 12-39. A II: Bloemendaal III 13-63, Scheiwijck II 14-59, Excelsior Z 14-50, Excelsior II B 13-45, Centrum III 14-45. B: Onder Ons UI 10-53, HO MAS U 10-38, DON 10-36, Haarlem-Noord I 10- 30, OBIS 10-29. C I A. OVS I 9-44, Haarlem- Noord U 10-39, DOS I 9-31, Suisse I 9-31, Excelsi or m 10-23. CIB: BVK 19-46, Haarlem-Noord III 9-46, Hof van Holland UI 8-32, Club ’70 I 9-31, Flora I 9-24. C U: Markonic U 9-44, Onder Ons I 9- 39, BCH 9-36, Vriendenkring I 9-33, OVS U 9- 31. C in A: Onder Ons H 10-72, Entre Nous 110- 50, Brinkman I 10-47, DOS H 9-42, Mark UI 10-40. C III B: Bld. IV 10-53, Frans Hals I 10-52, Vriendenkring II 10-49, Suisse III 9-48, HBS 10- 48. C IV A: Haarlem-O. I 8-54, Cl. 70 Hl 9-43, Insuline 9-42, Ons Genoegen U 9-42, Flora H 8- 39. C IV B: Onder Ons III 10-58, Scheiwijck UI 10- 55, DVO III 10-52, Ivo II 10-49, Suisse IV 10-49, C IV C: Ent. N. II 9-66, Mark V 8-53, OVS IV 9- |48. Cl. 70 rv 9-37, Onder Ons IV 8-36. In de wedstrijden om de KNBN-beker driebanden-groot is het team van H.M.C. (Utrecht) winnaar in poule A geworden. In de beslissingsontmoeting tegen HOMAS (Alkmaar) wisten zij met 4-5 te zegevieren. In poule B behaalde D.C.B. (Breda) dit resultaat door met 3- 6 te zegevieren op Roothaert (Tilburg). Diverse moi ister/katoen] age"-overgo< kleurenkomt Marsmanplein 11 Winkelcentrum Haarlem Noord CEES PIPPEL

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17