schrijvende lezers knelpunten puzzel van de week r c c r r n prijswinnaars J dè franse keuken pt ECOMERA Exclusief dealer voor geheel Kennemerland. Bezoek onze showroom interbouw bv Santpoorterstraat 41 Kleverpark-Haarlem Tel 023-26 34 63 op wegen I CARAVANS I Nu de griep om zich heen grijpt Chefarine4 Onenigheid over rol Defensie ij keuze voor Surinamerschap IMF, de beste I uit vele vaak stukken duurdere. en je voelt je snelleer beter Opwarmen motor Boekenprijzen Liberalisme Dubieus Baarmoederhalskanker y Kwik in sinaasappelen F L Woning- en kamernood Nieuw: Disco Antistat, uw platen gewassen en een vol jaar antistatisch. Telegram E.D.O.-Elinkwijk te 9n luis litaire aatsen ik igerie Net binnen: de nieuwe Bose 601. De allerlaatste akoestische vinding uit Amerika. ouse 29 1 O 7 8 F F F R u A p T R I J D A G 1 O VARIA y i LI vindt u alleen bij interbouw (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG. De keuze van Noorder sportpark a.s. Zondag 14.30 uur zonder meer de aantrekkelijkste kollektie KNAUS EIFELLAND WOLF INPAKSTEI KRUISWEG 45-49, HAARLEM, 023-320244. WIJ BETALEN UW PARKEERGARAGE. hoofdklasse KNVB rganisa ROODENBERG BV IJMUIDEN industriestr. 50 (hoek haringkade) tel 02550-14441 ^leeftijd 45 een Nederlandse militair van Su- rinaamse afkomst voor het Suri- '°9 naamse staatsburgerschap kan 0 ivel degelijk het verlies van een bijstandsuitkering met zich meebrengen. Dat zei gisteren het PvdA-Tweede-Kamerlid mr. K. ide Vries, nadat eerder staatsse- inruil - financiering accessoires - alle reparaties verhuur BK heer tot j oretaris W. F. van Eekelen (De- met liefst >leid. I Brifensie) bij de beantwoording van mondelinge vragen in de Kamer lad ontkend dat zoiets mogelijk s. Militairen die opteren voor het Surinamerschap, blijven dezelf de kansen houden op bijstands uitkeringen. Er is geen sprake van discriminatie, aldus de staatssecretaris. □ff Ko □6 (ADVERTENTIES) 35 (ADVERTENTIE) I I an 20.00 uu allen alleen achterwege kan blijven als iet gaat om zuiver militaire delicten, zoals lijvoorbeeld het ongeoorloofd wegblijven lit dienst. nr. De Vries het dubieus te vinden, dat nilitairen door te kiezen voor het Surina- nerschap strafvervolging kunnen ontlo- >en. De staatssecretaris zei hierop dat ont- I PUZZEL NUMMER 6 In deze puzzel komen alleen maar woor- len voor van zes letters. Deze woorden paaien allemaal als de cijfers van de klok pn het betreffende cijfer heen. Het eerste woord begint links boven het cijfer dus In het eerste vakje. De overige woorden Kunnen op elke willekeurige plaats be ginnen. Bij de toelichting op de vragen die de leer De Vries samen met mevrouw Haas- OPLOSSING PUZZEL NUMMER 5 Horizontaal: 1. blaar; 5. die; 7. dosis; 11. kraai; 13. toom;_15. abt; 17. glazuur; 19. Ino; 21. vrede; 23. nijd; 24. pekel; 26. e.o.; 27. vader; 29. pa; 30. o.l.; 32. se.; 33. os; 34. ba; 35. adem; 37. r.r.; 39. n.n.; 40. galm; 42. Gerda; 43. adder; 44. Deen; 46. r.p.; 47. p.e.; 48. korf; 50. Ir.; 51. ja; 53. ei; 54. no.; 55. ca.; 57. gevel; 61. b.s.; 63. anode; 66. Let; 67. venijn; 68. ido; 70. starter; 73. Ane; 74. Susan; 76. emelt; 78. optie; 79. dor; 80. knoet. Vertikaal: brave; 2. akte; 3. ar; 4. rage; 5. Diana; 6. etude; 7. dorp; 8. or; 9. snik; 10. stola; 12. al; 14. ou; 16. brood; 18. zijde; 20. Nepal; 22. d.d.; 25. e.a.; 27. verdrag; 28. rondeel; 31. leger; 34. baron; 35. and; 36. men; 38. rap; 39. nap; 40. gek; 41. muf; 45. eland; 49. robijn; 52. over; 55. Cairo; 56. L.D.; 58. eland; 59. etter; 69. te; 62. snert; 64. oost; 65. esse; 67. vrek; 68. N.A.T.O; 71. t.a.; 72. em.; 75. ui; 77. l.n. •ir Staatssecretaris Van Eekelen Hij ontkende dat er op enigerlei wijze druk is uitgeoefend op gedetineerden van Surinaamse afkomst in de strafinrichting Nieuwersluis om voor de Surinaamse nati onaliteit te kiezen in ruil voor de mogelijk heid om vrij te komen. „Wel wordt tijdens het eerste gesprek in Nieuwersluis aan dacht geschonken aan de rechtspositie van Volgens de staatssecretaris hebben, sinds Suriname onafhankelijk is gewor den, in totaal 24 Surinaamse militairen van de regeling gebruik gemaakt om Nieuwersluis voortijdig te kunnen verla ten. De leiding van de strafinrichting heeft, zo deelde de staatssecretaris mee, een dag voor het onafhankelijk worden van Suriname, een telegram van de toen malige staatssecretaris van Defensie ge kregen met richtlijnen. Daarin stond on der meer dat dienstplichtigen de gelegen heid moeten krijgen om te kiezen voor de Surinaamse nationaliteit. „Ze kunnen ech ter alle voor- en nadelen rustig afwegen”, aldus staatssecretaris Van Eekelen. Over de recente publikaties rond een militair van Surinaamse afkomst die ach teraf zijn keuze voor de Surinaamse natio naliteit betreurde, zei hij dat de betrokke ne een heel weekeinde heeft kunnen na denken over zijn beslissing. „Hij heeft ook contact op kunnen nemen met zijn vader, maar dat wilde hij zelf niet”, aldus de staatssecretaris. De vader van de militair had zich beklaagd dat hij niet met zijn zoon over de zaak had kunnen spreken. de gedetineerde. Daarbij kan eventueel de mogelijkheid aan de orde komen om ont slag uit de dienst te krijgen wanneer wordt geopteerd voor het Surinaamse staatsbur gerschap”. Het artikel „WD bezint zich op liberalis me” geschreven door uw parlementsre dactie en gepubliceerd in uw krant van 4 februari zal bij voor- en tegenstanders van de WD uiteraard een controversionele reactie hebben veroorzaakt. Een enkele kanttekening bij dat artikel kan er naar ik hoop toe bijdragen, de bespreekbaarheid van het gestelde te dienen. Het is niet juist, dat er een wezenlijk verschil in politieke opvattingen zou bestaan tussen Wiegel, Rietkerk, Geertsema en Vonhoff. Wei ver schilt de wijze waarop zij zich presenteren. Liberalisme betekent immers onder ande re: vrijheid van meningsuiting zonder eni ge partijdisciplinaire dwang. Dat Wiegel zich anders voordoet dan Rietkerk is niet onlogisch. Dat zien we ook bij de vertegen woordigers van andere politieke partijen. Wiegel probeerde als fractievoorzitter alle lagen van de maatschappij te bereiken. In de oppositieperiode van zijn partij was dat een noodzaak. Den Uyl zal waarschijnlijk in zijn oppositierol hetzelfde doen, al zul len zijn opvattingen genuanceerder zijn dan zijn uitspraken. Dat de WD zich meer dan voorheen op sociale problemen is Laten we toch vooral geen prijzenslag inzake boeken gaan uitlokken. Is het niet heerlijk dat de boekhandelaren een sorte ring kunnen aanbieden waarin wij, pu bliek, naar hartelust kunnen grasduinen. Dat er boekenclubs zijn ontstaan, was in het begin misschien goed toen er nog veel mensen waren die niet uit zichzelf tot lezen kwamen. De generatie van de „eerste le zers” is nu voorbij. De leesclubs kunnen met hun praktijk „de titels worden voor u gekozen” nu wel verdwijnen. Dus voort aan gaat men naar de boekhandel en kiest zelf en men pingele niet op een dubbeltje of gulden. zouden kunnen raken, deren; not least van de kosten daaraan dan verbonden (mèèr adviserende en controlerende huuradvies ambtenaren). Wat dan? Een feit is, blijft, dat het overgrote merendeel van een Ne derlandse bevolking die „woonruimte ver huurt” van elk redelijk fatsoen gespeend is. Daarom, nogmaals: laat de vaderlandse pers nu eindelijk eens de kans grijpen dit nationale euvel hard aan de kaak te stellen alsnOg! E. LAND, Haarlem 2-ploegendiei 1/oor vervoer thuis naar wt wordt gezorgi ERWIJK itraat 19 >10 - 2888! Alphenaar C. KONING-STROINK, Haarlem. A. WEZELENBURG, Haarlem. ING. J. E. POOT, 'Haarlem >550-14641 i. Land. erk. >rgamsatie pc lam land, tel.: repareren tsenverkooo g 10-25%,| ite Oude Gn 835. 7, Haarlem. •tarieven. Maandi i/dag geld per ki iro. U bent altijd ■>p ons kantoor. te aanmelding^ root Turks jaar) zor 8 zw. Haa I van oudi duktles en Lijstenhl Kennen» I: 14036. 25,- J. de Boer, Huis ter Wijck 219, Beverwijk; B. de Haan-Botte, Prof. v. d. Waalstraat 24, Haarlem, 15,- J. E. van Roden-Ros, Zeewijkplein 504, IJmuiden; M. Monde, Hazepaterslaan 24, Haarlem. 10,- P. Vingerhoed, Wolframstraat 5, IJ muiden; A. van Duijn, W. Kloosstraat 1, Zandvoort. Niemand zal bezwaar maken tegen een onderzoek naar baarmoederhalskanker. Voorlichting over de oorzaken blijft echter even noodzakelijk. Dr. M. M. Bhamgara (Bombay) vertelt in een verhandeling: „Ecologie van het menselijk lichaam” het volgende: „In de vijftiger jaren werd Stil bestrol algemeen gebruikt bij dreigende miskraam. Het veroorzaakte baarmoeder- kanker, niet bij de vrouwen zelf, doch bij velen van de meisjes, die zij ter wereld brachten, wanneer deze 15 tot 20 jaar oud waren. Nu klagen deze meisjes de farma ceutische industrie aan. In de „Times of India” las ik een rapport uit Miami van 12 mei 1976: „Een studente aan de universi- teit van Miami, Barbara Sochanchak, 21 jaar, zegt in haar aanklacht, dat een vrou welijk hormoon diethyl-stilbestrol, afge kort DES werd gegeven aan haar moeder, acht maanden vóór de geboorte van Bar bara. Ze werd een van de ongeveer 500.000 vrouwen, die bekend staan als DES-doch- ters. Aan dit geneesmiddel wijt men het vóórkomen van baarmoederkanker bij vrouwelijke kinderen, van wie de moeders DES gebruikten”. „Behalve een schade vergoeding van twee en een half miljoen dollar wordt er in de aanklacht geëist, dat de 32 firma’s, die dit geneesmiddel in de handel brachten (20 jaar geleden) alle per sonen opsporen en medisch behandelen van wie de moeder indertijd DES ge bruikte”. 1. deel van een huis; 2. boom; 3. moedig; 4. klaar; 5. in .veiligheid brengen; 6. vreem de munt; 7. niet de hoofdzaak; 8. genees heer; 9. grote vlakte; 10. soort roeispaan; 11. barmhartigheid; 12. groep herten; 13. krijsen; 14..boter maken; 15. insekt; 16. schouderholten; 17. deel van een breuk; 18. borg; 19. het losmaken van naden; 20. intieme; 21. dadelijk; 22. zonder gezel schap; 23. rode verfstof; 24. zuigbuisje; 25. roofdier; 26. steunen; 27. soort sport; 28. bchaaldier; 29. deel van Amerika; 30. het zelfde; 31. deel van Nederland; 32. stoten; 33. vrucht; 34. onnozel meisje; 35. kleur; 30. ihard lopen; 37. dooreen mengen; 38. mu- pekinstrument; 39. lucht innemen; 40. meisjesnaam; 41. deel van een huis; 42. Üiturgisch gewaad; 43. uitnodigend; 44. deel van Zuid-Holland; 45. buisje met uit wendig schroefdraad; 46. roofdier; 47. beu ren; 48. smakelijk; 49. vaartuig. Brug", Harr tot 16 uur. I iet kopen 0 Naar aanleiding van het ontstellende be richt in uw krant van woensdag 1 februari dat er kwik in Jaffa-sinaasappelen was gespoten in een satanische poging om Is rael wederom een gevoelige slag toe te brengen, wil ik bij dezen mijn afgrijzen kenbaar maken. Het „Arabische Revoluti onaire Leger, Palestijns Commando” claimt het initiatief voor deze „moedige” daad pn geeft daarmede lelijk van de alles overheersende haat, dat alleen tot doel heeft Israel te vernietigen. Om dit doel te bereiken, grijpt dat Commando thans on der andere naar een middel, dat alle per ken van zedelijke normen verre over schrijdt. Niet Israel is daarvan in de eerste plaats de dupe, maar onschuldigen, die met het conflict Israel-Palestijnen niets, maar dan ook niets te maken hebben. Gode zij dank zijn er (tot nu toe) geen slachtoffers gevallen, die het eten van de „gif-sinaasappelen” met de dood hebben moeten bekopen. Het resultaat van de laf fe daad van dat Commando is echter wel, dat aan de toch reeds zo gevoelige econo mie van Israel een zware; slag kan worden toegebracht. Tenzij wij allen weigeren voor deze duivelse toeleg te wijken. En, dat kunnen wij, als wij dat oprecht willen, door de Jaffa-sinaasappelen te blijven ko pen. „Het kwik in de gif-sinaasappelen is te zien als kleine, zilverachtige druppeltjes bij het openmaken van de vrucht”, aldus het Ministerie van Volksgezondheid. Als wij hierdoor de gif-sinaasappelen kunnen onderscheiden van de normale vruchten en ze vernietigen, bereiken we, dat wij onze kinderen, onze zieken en onszelf beschermen; dat aan de hypergevoelige economie van Israel geen schade van bete kenis kan worden toegebracht; dat het Commando gaat begrijpen, dat wij weige ren betrokken te worden bij hun dodelijke haat tegen Israel en dat Israel, nog steeds uitsluitend omringd door felle vijanden, zal weten, dat er ook nog mensen zijn, die het verschrikkelijk vinden, dat de wereld blijft eisen, dat het alsmaar gedwongen wordt tot het doen van concessies, terwijl het daarvoor niets anders terugontvangt dan een gammele „vrede”. A. MIDDELKOOP Heemstede door de plaatselijke of regionale „huurad- vies-commissies”. Men bedenke dan ech ter hoe wars „Den Haag” pleegt te zijn van impopulaire, dwingende maatregelen, van wordt in het artikel opgemerkt, dat de verordeningen die „onsheilige privé-huis” WD zelf verschillende malen de sociale wetgeving door initiatieven vooruit heeft geholpen. Het is te betreuren dat politieke partijen door extreme uitspraken de in druk wekken, de vooruitgang in de maat schappij te willen tegenhouden of de revo lutie te willen prediken als de beste moge lijkheid, om vernieuwingen tot stand te brengen. Dat maakt een overlegsfeer on mogelijk en geeft slechts voeding aan een diep ingeworteld onderling wantrouwen. Moge uw artikel ertoe hebben bijgedra; gen, de barrière van wantrouwen te helpen verkleinen. jr., zoekt la I Inderdaad, mag men hier tegenover aan stippen dat ook de publiciteitsmedia te onzent er amper kopy of brood in zagen om deze wantoestand eens systemati scher) aan te vechten, door er bijvoor beeld een reeks artikelen of tv-uitzendin- gen aan te wijden. Ik herinner me in dit verband o.a. een eigen, tevens schriftelijke suggestie 20 jaar geleden gedaan aan een krant m.b.t. de kamernood in Amsterdam, door deze journalist afgedaan met „over de woningnood is al genoeg geschreven”. Hoe dit ook zij, van een overheid met pretenties „au fait” te zijn van maatschap pelijke noden en ter zake diligent, ver wacht men dan iets meer. Ten onrechte, blijkbaar. Het heeft tot anno 1976 moeten duren tot een ministerie van Volkshuisves ting liet horen (nota staatssecretaris van Dam) dat o.a. „de behoefte aan woonruim te voor alleenstaanden waarschijnlijk gro ter is dan werd gedacht en dat hierna een onderzoek zal worden ingesteld”. Bij zulke bewoordingen, na zoveel jaren, vraagt men zich misschien in gemoede af in wat voor wereld zulke bewindslieden voordien hebben geleefd. Zeker is: zij wonen zelf nooit „op kamers”, ja, zoeken er ook niet naar, en laten we dus blij zijn dat hen dan nu over de realiteit wellicht een licht opging. De enige remedie tegen de huidige woe- ker-situatie (90% van het aanbod op een hiertoe geheel „vrije markt”) zou zijn dat een ieder die „woonruimte verhuren wil of reeds verhuurt” dringend zich te onder gaan bezinnen ïs naar "mijn" övertiriging werpen aan redelijke huurprijs te taxeren niet juist. De WD heeft zich daarmee- evenals haar politieke opponenten-altijd beziggehouden, maar de benaderingswijze was vaak meer pragmatisch. Terecht >375. AAND Z< vriendin r? Belt tl B6. Gratis Geheimhou In de nu 30 jaar slepende woningnood heeft geen kabinet ooit billijke aandacht besteed aan (a) het tekort aan woonruimte voor alleenstaanden of aanverwante gega digden voor een beetje redelijke behui zing, onderdak, (b) de hier vigerende en overheersende praktijk van woeker-hu- ren. Alsof het bestaan van jaarlijks tienduizenden slachtoffers van deze situa tie deze regeringen niet aanging, koud liet. Alsof men „in Den Haag” ten deze geen peiling had of enige peiling had kunnen nemen op de jaarlijkse inventarisatie-ge- gevens beschikbaar bij gemeentelijke huisvestingsbureaus en alsof men daar geen krant kon lezen onder dagelijkse ad- vertentierubrieken: kamerts) gevraagd. °"&±lerger (eveneens PvdA) gesteld had, zei rNrUISWeO wezig. -DE DAME, en zkt. ser. CHE107.lk.100. AAR, 43 I lieve vrouJ or zijn 2 kif 4 jr. Liefst m i spoedig nu 02520-16! AAR met go jr., zoekt Is kennisma Oplossingen, uitsluitend per briefkaart, dienen uiterlijk woensdag a.s. in ons bezit te zijn. Indien per post wordt ingezonden als volgt adresseren: „DAMIATE PERS B.V.”, POSTBUS 18, IJMUIDEN. Naar aanleiding van uw artikel „Opwar men van motor voordelig”, gepubliceerd in uw krant van 27 januari, zou ik het volgende willen opmerken. Voorverwar- ming van automotoren klinkt niet alleen erg aantrekkelijk, maar is ook aantrekke lijk en in technisch opzicht zeker aan te bevelen. Aan de praktische uitvoering er van zitten evenwel nog wat voetangels en klemmen. Voor een heel groot bedrijf met een aanzienlijk autopark heb ik een jaar of twintig namelijk geleden een installatie voor dat doel opgezet. De vrachtwagens van allerlei kaliber moesten namelijk 's nachts in de buitenlucht blijven staan, weer of geen weer en ook in de winter. Met de chef van de garage is toen proefonder vindelijk uitgekiend, welk elektrisch ver mogen er voor elk type automotor onge veer nodig was om deze, na overnachting in een felle vrieskoude, op een „aangena me” ochtèndtemperatuur te krijgen. We kwamen daarbj op drie vermogensgroot- ten, afhankelijk van de afmetingen van de te verwarmen motor. Dan kwam het pro bleem van het op de juiste plaats inbou wen van het verwarmingselement in het watercirculatiesysteem van de auto. Erg eenvoudig! Geloof het maar! Het volgende punt: Een elektrische vergrendeling om te voorkomen dat de motor gestart zou kun nen worden met het element nog aangeslo ten op het elektrische net en bij per onge luk wegrijden de installatie stukgetrokken zou worden. Vervolgens: Veiligheid. Alle elementen fhoeten, ook bij eventuele de-* fecten, waardoor het motorblok onder spanning zou kunnen komen te staan, vol komen aanrakingsveilig zijn. Dus: aan- sluitspanning van het element niet hoger dan 24 Volt en wel via een veiligheidstrans- formator met een volledig gescheiden (van het net volkomen geïsoleerde) secundaire wikkeling van 24 Volt. En tenslotte: Kosten en energieverbruik. Een ieder rekene voor zichzelf na, wat de kosten zouden zijn van een speciaal 24V verwarmingselement, van tenminste 200 Watt, de bijbehorende veiligheidstransformator, de beveiliging tegen starten met een nog op het net aan gesloten verwarmingsapparatuur, het in bouwen van het element in het koelwater- I systeem en daarbovenop nog het extra verbruik van elektriciteit. En dat alles nog alleen, wanneer de auto thuis in de garage staat en niet voor het huis op straat. J. CH. H. HOEKE, Heemstede. (AD VER TENTIÊS) Want Chefarine 4 is viervoudig aktief bij pijn en griep: 1. Pijnverdrijvend. 2. Koortsverlagend. 3. Opwekkend. 4. Snelwerkend. Een geruststellend idee. Voor al uw snacks naar. CHOUÏiN NACKS Gen. Cronjéstraat 31 - Tel. 253630 - HAARLEM rij en werkzaamheden bij Oostwierum. Bij Oost- wierum wordt liet verkeer met lichten ge regeld. Utrecht-Nieuwegein: Bij Jutphaase brug werkzaamheden en rijbaanversmal- ling. DEN HAAG/DRIEBERGEN. Het we kelijks overzicht van de knelpunten op de l Nederlandse auto(snel)wegen die het ver- I keer kunnen hinderen en/of vertragen: I Afsluitdijk-Heerenveen-Drachten: rij- baanversmallingen bij Den Oever en tus sen Heerenveen en Drachten. Utrecht-Den Haag: op 13 februari rij- baanversmalling bij Reeuwijk. In de rich ting Utrecht is dan maar één rijstrook beschikbaar tussen 10.00 en 15.00 uur. Daarna wordt het verkeer gedurende twee maanden over een wegverlegging geleid. Breda-Grinchem: op de brug Keizers- veer voor beide richtingen één rijstrook beschikbaar. Breda-Rotterdam: langdurige werk zaamheden tussen Zevenbergen en Rid derkerk. Diverse beperkende maatre gelen. Eindhoven-Maastricht: werkzaamhe den aan verkeersplein Geusselt bij Maas tricht. Rijbaanverlegging, maximumsnel heid en inhaalverbod. Turnhout-Eindhoven-Venlo: werk zaamheden bij Geldrop. Afsluiting van één der rijstroken. Heerenveen-Sneek-Leeuwarden: baanverlegging bij Uitwellingerga Bijdragen voor onze rubriek „Schrijvende lezers” dienen aan de volgende voorwaar den te voldoen: maximale lengte van 250 woorden. Inci denteel kan de redactie overschrijding van deze limiet toestaan, namelijk wan neer zij meent dat het onderwerp van een bepaald ingezonden stuk dit recht vaardigt ondertekening met naam en woonplaats. Daarnaast moet aan de redactie het vol ledige adres bekend worden gemaakt. anonieme brieven worden niet geplaatst. geen persoonlijke aanvallen. De inhoud van brieven mag niet kwetsend, grievend of beledigend zijn. Lezers doen er goed aan hun telefoonnum mer aan de redactie op te geven, zodat deze snel contact kan opnemen, bijvoorbeeld over bekorting van de brief. Lezers zonder telefoon kunnen de redactie meedelen te gen bekorting geen bezwaar te hebben. Indien zij dat niet doen, wordt, in het alge meen gesproken, een te lange brief gere tourneerd. IMF’’COMPACT II” De bekendste uit de IMF reeks. Na de lovende kritieken en testen in binnen-en buitenlandse Hifi bladen, waarin vooral impulsweergave, het homogene midden en uiterst gedefinieerde basweergave geroemd worden. Augustus 1976 - Algemene erkenning. Als klap op de vuurpijl wordt de IMF Compact II unaniem als beste luidspreker gekozen door consumenten-organlsaties in Engeland, België en Nederland tezamen, ondanks concurrentie van veel grotere- en duurdere luidsprekers. 9 p „Hij is dan kennelijk niet goed inge- icht”, zei mr. De Vries die al van twee Hfiif h \l !eva^en bewijzen heeft dat na het opte- Jl Ijl U.V *en voor het Surinamerschap de uitkerin gen zijn ingetrokken. „Wij zullen nog wel >p deze zaak terugkomen”, aldus het Tweede Kamerlid. >te gastvrou|>ag van rechtsvervolging in dergelijke ge- e Gracht 6 8 9 20 1ff T9 16 6 27 51 ,23 29 ff ff r46

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29