er/ administratief medewerk(st)er walsers Fluor vraagt medewerkers i/oor vier veelzijdige funkties. MTS’er bouwkunde of weg- en waterbouwkunde technisch tekenaar u I HOOGOVENS IJMUIDEN een subcontract administrator een office inspector een traffic analyst groepschef voorbereiding Kommunikatie Technieken ervaren inkopers n representatief meisje B.V. Datovloeren n.v. luchthaven Schiphol 1 hoofd ft FLUOR NEDERLAND B.V. Kimman b.v. praktijk assistente C Burgerziekenhuis Amsterdam r iburo federatie nederiandse vakbeweging 29 FEBRUARI 5A T E R D A G 1 I 19 7 8 I Bij Hoogovens is weer plaats voor l B.V. I 45 veg I l 78-01 I I I Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. voor de receptie Het Reinalda-Huis, ■L-j Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM. /HF et grootste Goede sociale voorzieningen 28.350,bruto per jaar Wie kan walser worden? Wilt u meer weten? n en telex, Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Telefoon: rtübic Gehuwd/ongehuwd HF 87 t taak 1 jaar) Wij bieden trachten en inderen. >ede msen, idelbaar i l/ant )uden janisatie is filiaal e veten en laar FTELIJKE ARNE IN- correkte tevens eei >ok voor- iloatsen vo :it te zijn vc jrate loos e die een ist te Wij vragen voor deze funktie tenminste een middelbare school opleiding, een aanvullende, vakgerichte opleiding, ervaring op transportgebied, beheersing van de Engelse taal en een leeftijd tussen de 25 en 40 jaar. Een traffic analyst werkt dan ook op basis van een grondige kennis van de struktuur van de internationale vervoersmarkt en van de handelsgebruiken in de betreffende vervoerstakken. Hij is op de hoogte van in- en verkoopkondities, transportverzekeringen en van alle mogelijke transportmiddelen. Sjchriftelijke sollicitaties, gaarne onder vermelding van kodenr. 860/2-HDC te richten aan de afd. Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, postbus 634, Haarlem. Fluor Nederland B.V. met-vestigingen in HAARLEM en AMSTERDAM, is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Fluor Nederland B.V., met thans ruim 1300 medewerkers in verschillende disciplines, zoekt voor de afdeling procurement, die verantwoordelijk is voor de inkoop en levering van alle materialen en installaties, die voor de uitvoering van de aan Fluor toevertrouwde projekten nodig zijn: Wij vragen voor deze funktie een opleiding op HTS-niveau en een kommercièle instelling, een uitstekende kennis van de Engelse taal en goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring met de bouw van process-plants strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 - 40 jaar. Belangrijk zijn organisatorische en kontaktuele eigenschappen, zakelijk inzicht en een volstrekt objektieve oordeelsvorming t.a.v. prijsontwikkeling en offertes. Leeftijd tussen de 25 en 45 jaar. t.b.v. de uitbesteding aan derden van elektro-, instrument-, civiel technische en werktuigbouwkundige werkzaamheden. De juiste man is voorts tussen de 40 - 45 jaar, heeft een uitstekende kennis van de Engelse taal en is op de hoogte van de voor de petro chemische industrie geldende voorschriften. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „walser". Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Deze afdeling houdt zich voornamelijk bezig met de organisatie van en de controle op de inzamelingsactiviteiten van de 700 plaatselijke comités van de NKV-welzijnsinstelling Herwonnen Levenskracht. Haar/zijn taak zal onder andere bestaan uit: het typen van alle soorten stukken in het Nederlands van concept; het bijhouden van het archief; het verzorgen van de eenvoudige correspondentie; het aannemen en zo mogelijk afhandelen van telefoongesprekken; het assisteren bij het opstellen van jaarrekeningen; het assisteren bij inzamelingsacties. Gevraagd wordt: een opleiding op mavo-niveau; goede typevaardigheid. Geboden wordt: een salaris van minimaal f 1.741,54 tot maximaal f 2.212,71 bruto per maand (exclusief verhoging per 1 januari 1978), afhankelijk van ervaring, bij een leeftijd van 21 jaar en ouder; 24 werkdagen vakantie, 8% vakantietoeslag en 3% kersttoeslag. reiskostenvergoeding; studiefaciliteiten. Kandidaten dienen bereid te zijn mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Alvorens door de psycholoog al dan niet rapport wordt uitgebracht, worden de resultaten van dit onderzoek met de kandidaat besproken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na dagtekening richten aan: afdeling Personeelszaken, Plein ’40-’45 nr. 1, Amsterdam. De Federatie Nederlandse Vakbeweging zoekt voor de afdeling Herwonnen Levenskracht een De man die deze funktie gaat bekleden, staat aan het hoofd van een klein team en.ressorteert onder het bureauhoofd. De groepschef is verantwoordelijk voor het technisch voorbereiden en engineeren van geavanceerde kommunikatie-, signalerings-en informatiesystemen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne computers, datatransmissie, videotechnieken en draadloze verbindingen De funktionele bruikbaarheid van systemen en een goed kosten-evenwicht tussen exploitatie en kwaliteit van de engineering vallen ook onder zijn verantwoordelijk heden. De hoofdtaken bij het engineeren zijn: - het analyseren van opdrachten - het verstrekken van adviezen - het opstellen van begrotingen - het doen van bestellingen - het uitvoeringsgereed maken van werkzaamheden - het opstellen van bedienings- en onderhouds voorschriften - het maken van werk-planningen Nieuwe ontwikkelingen welke zich voordoen in boven omschreven werkterrein, worden tijdig door de groeps chef onderkend en voorgedragen. De man die wij zoeken weet initiatieven te ontplooien, heeft technisch inzicht en ruime ervaring in boven genoemde technieken. Hij beschikt over organisatorische- en leidinggevende kwaliteiten, evenals over goede kontaktuele eigen schappen. Dit laatste i.v.m. veelvuldige kontakten met derden. Zijn opleiding: HAVO/Atheneum en HTS- informatie-techniek of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd 30-40 jaar. De honorering is volledig in overeenstemming met de importantie van de funktie. De premie AOW/AWW is voor rekening van de N.V. Luchthaven Schiphol, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. iet s- Hij gaat zich o.m. bezig houden met de voorbereiding van sub- kontrakten, het onderhandelen over de opstelling hiervan en het beheer van deze kontrakten. Hebt u belangstelling voor één van deze funkties? Neem voor verdere inlichtingen kontakt op met de afdeling Personeelszaken, tel. (023) 33 90 20, toestel 2239. Als u eerst nadere informatie wilt, kunt u kontakt opnemen met de heer ing. J.W. Peppelman, tel.: 020-5172553. Privé: 02518-55378 ente 144, gisch Taak: aannemen van de telefooncentrale, di verse lichte administratieve werkzaam heden Opleiding: Mavo of Havo-opleiding strekt tot aan beveling Uw reactie gaarne tussen 9.30 en 17.30 uur haarlem een modern verzorgingstehuis voor 330 bejaarden. heeft plaats voor een Een interessante binnendienst-baan voor een man die over een dus danige buitendienstervaring beschikt, dat hij op perfekte wijze de werkzaamheden van de inspekteurs in de buitendienst kan koördineren. die zich binnen een klein team gaat bezig houden met o.a. het quoteren van ladingen op de internationale vervoersmarkt, zowel over zee, door de lucht als over de weg. Voorts het vastleggen van de bereikte overeenkomsten en de administratieve begeleiding daarvan. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Het bureau Speciale Technieken en Energiebeheer - een onderdeel van de Technische Dienst - beheert de gas-, water- en elektriciteitsnetten, geeft advies inzake bijzon dere technische problemen en is verantwoordelijk voor de realisatie en het beheer van de uitgebreide tele- kommunikatie-, technische bewakings- en informatie systemen. Bij dit bureau bestaat de vakature: met een middelbare schoolopleiding, kommercièle bedrijfservaring en bekwaamheid in het onderhandelen met fabrikanten en toeleveranciers. Als medewerker van de groep Purchasing die binnen de afdeling Procurement belast is met de inkoop, onderhoudt hij nauwe kontakten met de technische afdelingen en extern met fabrikanten en leveranciers over de gehele wereld. (in 4-ploegendienst) V Als walser in opleiding verdient u meteen circa 28.350,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa f 29.275,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen-bij gebleken geschiktheid - rond de 30.680,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar) Het Burgerziekenhuis is een goed geoutilleerd algemeen zieken huis met 255 bedden en alle basisspecialismen. Goed te bereiken, zowel met de tram (lijn 9), verschillende lokale en interlokale bussen, als met de trein (het Muiderpoortstation ligt vlakbij). Wij vragen voor een gemengde afdeling (26 bedden) met over wegend oog-, k.n.o.-, en urologie-patiënten een in de rang van hoofdverpleegkundige Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeels dienst, Linnaeusstraat 89, Amsterdam-Oost. Vraagt een zoeken wij Als u interesse hebt in deze funktie en ermee akkoord gaat dat wij uw eventuele aanstelling mede af laten hangen van een psychologisch onderzoek, stuur dan een uitgebreide sollicitatiebrief onder vermelding van nummer 126/HD naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo’n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. s Schlpholweg 5, Haarlem. Telefoon 023-339069 De DATOGROEP is fabrikant en leverancier van DATO- SYSTEEM-VLOEREN in de woning- en utiliteitsbouw Voor de tekenkamer en calculatie afdeling bij Datovloeren te Amsterdam zoeken wij een: voor de functie van die belast zal worden met het ontwerpen, maken van sterktebereke- ningen en tekenen van onze DATOVLOEREN. Ook als u reeds vergevorderd bent met uw studie AVOND-MTS kunt u solliciteren. Leeftijd tot 25 jaar a) een goed salaris, kerstgratificatie b) 27 vakantiedagen per jaar c) reiskostenvergoeding (ook als u in Amsterdam woont) d) studiekostenvergoeding e) een prettige werkkring bij een dynamisch bedrijf met jonge collega's. Indien u belangstelling hebt, neemt u dan eens contact op met de heer Steeman van de afdeling personeelszaken. Ellermanstraat 15, telf. 020-932933 Industrieterrein Amstel, bij metrostation Duivendrecht, Amsterdamj die zich in haar funktie bezig zal houden met beheer, registratie en distributie van medicijnen ten behoeve van bewoners die dat niet meer zelf kunnen doen Wij zoeken iemand met een erkende opleiding (bijv. ASOP) een grote praktijkervaring inzicht in farmacologie een grote mate van accuratesse Werktijden van 8.15 uur tot 17.00 uur Weekenddiensten 2x per 4 weken Salarisregeling is volgens onze C A.O Sollicitaties te richten aan: Afd Personeelszaken Rei- nalda-Huis/Wim Mensink-Huis, Leonard Springerlaan 1, Haarlem (023-339109). - I i Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern j

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29