B T VERKOPER BINNENDIENST VanGelder Papier ADMINISTRATEUR n lil rm m de rijksoverheid vraagt E janskliniek Z’verpleegkundigen ervaren sekretaresse G vs planbeoordelaar IMBEMA-HOLLAND B.V. MAGAZIJN MEDEWERKERS Machinevouwer. opleiding tot ziekenverzorgende administratief medewerkers SERVICE ENGINEER bouwkundig medewerker secretaresse G AUTO HENDRIKS B.V. Ts BURO VELZING-KATS B.V. c. werkplaats administrateur/trice b. magazijn-medewerker a. jonge administratieve medewerker ZATERDAG 32 FEBRUARI 19 7 8 I 1 In maart 1978 start weer een (mnl./vrl.) zoekt op korte termijn vereisten: Buro voor accountancy, administraties en belastingen. (mnl./vrl.) I Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL. (023) 3192 82 Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personeelszaken van de Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Geert* Boekbinderij B.V. U van besl gaal laat: hee de I en I bew gew bea Spe dert EUROMACH B.V. Handels- en Ingenieursburo Houtplein 21-25, telefoon 319374 (mnl./vrl.) Haarlem Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T. G. Pijl, verpleeg kundig docente, telefoon (023) 319282. Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S. (min. 2C-niveau), INAS of MAVO-4. Voor de afdeling OPLEIDING zoeken wij een full-time Algemene informatie: Het werk omvat ondermeer administratieve taken t.b.v. de Geneeskundige Hoofdinspec tie, de regionale inspectie en voorts, naast correspondentiewerkzaamheden het uit- en bijwerken van roosters, studiegidsen en het notuleren van kleine bijeenkomsten. Onze gedachten gaan uit naar een collega die in het bezit is van een secretaresse- opleiding ervaring heeft in het notuleren van verga deringen en het concipiëren van brieven zelfstandig en accuraat is beschikt over goede contactuele eigen schappen graag in teamverband wil werken. Interesse en/of ervaring in de gezondheids zorg is gewenst. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. P. Homburg, tel. 023 - 339030, toestel 2051. Uw sollicitatie wordt gaarne ingewacht door de direktie van EUROMACH BV, Koningin neweg 30, Haarlem, Tel.: 023- 317042/311648 kennis van niet verspanende ge reedschapsmachines kennis van elektrotechniek, pneu matiek en hydrauliek redelijke beheersing van Duits en Engels (spreken) opleiding MTS (E of Wtb) of gelijk waardig Ook gereedschapmakers, die een zelf standige buitendienstfunctie ambiëren, kunnen in aanmerking komen. De betreffende functionaris zal een grondige opleiding bij onze fabrieken verkrijgen. Wij bieden een zelfstandige, afwisse lende functie, goede salaris- en secun daire arbeidsvoorwaarden vac. nr. 8-4219/1757 (met ervaring in de Zwakzinnigenzorg) tel. (023)' 33 9060, toestel 2336 tel. (023) 33 9060, toestel 2335. Standplaats: Haarlem. Sollicitaties inzenden vóór 25 maart 1978. vac. nr. 7-3367/1757 zoekt een Standplaats: Haarlem. Bent u in de leeftijd van 20-35 jaar dan kan dit een interessante baan voor u zijn. Sollicitaties inzenden vóór 15 maart 1978. imbema vac. nr. 8-4164/1757 B X-> zoekt op korte termijn: lo A Gevraagd voor spoedige indiensttreding met ervaring die in teamverband willen meewerken aan de begeleiding en groei naar een grotere zelfstandigheid van onze bewoners. De paviljoens zijn verdeeld in wooneenheden van 12 bewoners. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en Voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Arrondissementsrechtbank te Haarlem Vereist: diploma MTS-bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele ervaring: enige ervaring in bouwvoorbereiding en bouw- uitvoering. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2708,- per maand. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2003,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Regionale Directie Noord-Holland en Utrecht Taak: beoordelen van plannen voor de bouw van woningwetwoningen en woningen in de gesub sidieerde particuliere bouw naar opzet, indeling, technische kwaliteiten aan de hand van tekeningen en bestekken; toetsen van plannen aan de „Voorschriften en Wenken voor het ontwerpen van woningen” en aan bouwverorde ningen; berekenen van oppervlakte, inhoud en bouwkosten van de te subsidiëren woningen en berekenen van kosten voor het aanbrengen van extra voorzieningen; geven van inlichtingen en adviezen, alsmede voeren van besprekingen n.a.v. in de bouwplannen aan te brengen wijzi gingen met aannemers, architecten en gemeente lijke functionarissen. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma HTS bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3314,- per maand. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan onze kliniek is tevens een dag- behandelingscentrum verbonden. Wij zoeken voor de verwerking van de inkomende en uitgaande goederenstroom enige Is een technische handelsonderneming met magazijnen in de Waarderpolder te Haarlem Wij denken hierbij aan mensen die in staat zijn zelfstandig te werken en in het bezit zijn van rijbewijs B/E. Heeft u belangstelling, belt u ons dan en vraag naar de heer L. H. Pruëst, die u alle informatie kan geven. Tel. 023-319160. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 082/M/HD. Funktie-informatie: Haar taak zal bestaan uit het koördineren van de werkzaam heden van een aantal sekretaressen die werkzaam zijn voor de Sociaal wetenschappelijke Staf, alsmede het zelf meewerken aan het typen van verslagen, het bijhouden van het archief, het zonodig notuleren van vergaderingen en het ontvangen van bezoek. Geboden wordt: een zelfstandige werkkring, salaris naar leeftijd en ervaring. Voor het vervullen van deze funktie is nodig: diploma HAVO/MAVO, een goede beheersing van de Nederlandse taal, enige kantoorervaring, goede typevaardigheid, bekendheid met diktafoonwerkzaamheden. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. het maken van offertes orderbehandeling bewaking van omzet en levertijden het verstrekken van informatie klachtenbehandeling behandeling en verzorging van uit het bovenstaande voortvloeiende korrespondentie het bijhouden van een klantenadministratie. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht schriftelijk kontakt op te nemen met de heer Th. A. Pomper van de personeelsdienst, Parnassusweg 103 te Amsterdam, tel.nr. 020-73 51 51. Salarisindikatie: f 2 500,a 3.000,per maand, dertiende maand, 8% vakantietoeslag, reiskostenregeling. De werkzaamheden worden vervuld in een team van ca. zes kollega’s en vereisen, naast kommercieel inzicht, een ruime dosis flexibiliteit en kontaktuele eigenschappen. Van Gelder Papier N V. is een onderneming met ca. 5000 werk nemers, die zich toelegt op de vervaardiging en bewerking van diverse papiersoorten, kartons, verpakkingen, plastic films en kunstvezelvliezen, alsmede op de handel in deze en soortgelijke produkten. Deze aktiviteiten, samengebracht in een viertal divisies, vinden plaats in een aantal vestigingen verspreid over het land. met een vooropleiding op middelbaar niveau en bij voorkeur kommerciële ervaring, wiens gevarieerd takenpakket in grote lijnen zal bestaan uit: Sollicitaties, schriftelijk of mondeling voor de funktie a. richten aan de heer Smelter en voor de funktie b. en c. aan de heer Blarcum. Vereiste: minimaal Praktijkdiploma Boekhouden. Taak: de begeleiding op administratief gebied van de relaties uit het midden- en kleinbedrijf. Geboden: een aantrekkelijke, afwisselende, goed-geho- noreerde baan Leeftijd: tot 30 jaar. Geen part-time baan. Nassaulaan 9 Haarlem voor inl: Tel: 023-310414 na 18 uur: 023-333149 Nadere inlichtingen en sollicitaties bij de heer J. H. M. Kats, Buro Velzing- Kats B V., Söderblomstraat 225, Hoofddorp-Pax, telefoon 02503-15242 of 11116. Op het hoofdkantoor te Amsterdam, voor de afdeling verkoop distribuerende afnemers der papierdivisie, vaceert de funktie van Leeftijd 19 tot 25 jaar. De funktie omvat o.m. kasbeheer, berekening werkopdrachten, het maken van rekeningen en schade-nota's, administratie van claims etc. eij Wi lij W Ie, V€ al vt gt P- st n< m d< bi U w z; h o w H K Bij een drietal paviljoens binnen "De Zevensprong" is momenteel plaats voor een aantal (mnl./vrl.) Voor één van onze medische sekretariaten vragen wij, met ingang van 1 april 1978, een Leeftijd 23 jaar. Taak: verlenen van assistentie bij de administra tieve behandeling van gerechtelijke stukken; type- en administratieve werkzaamheden. Vereist: dipfoma MULO/MAVO-4; type-ervaring strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan IMBEMA-HOLLAND B.V., Maurits- straat 1-7, Postbus 160, 2000-ad Haarlem Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 081/L/HD. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door: de heer H. Schregardus, hoofd paviljoen Boterbloem, tel. (023) 33 9060, toestel 2334 de heer D. Sijtsma, hoofd paviljoen Erica, de heer A. Pieters, hoofd paviljoen Dahlia, N de de sch BR tijd per act eer hat tiet bat BR bui op ma nal uit: J bij' en goi Ho dei ku gei dei we CO] „E cri be: G1 de ge. ste da W( m< ne ste re: lal du Bt ni N< voor het onderdelen-magazijn, die belast zal worden met de uitgifte van onderdelen en accessoires aan de werkplaats. Leeftijd 20 tot 55 jaar. Taak: beoordelen van (bouw)plannen en teke ningen aan de hand van programma’s van eisen; maken van oppervlakte berekeningen; contro leren van bestekken en begrotingen aan de hand van normen en instructies; beoordelen van meer en minderwerkverrekeningen; controleren van weekrapporten, alsmede van te verrekenen lonen en materialen; afwikkelen van administra tieve procedures verbonden aan het boven staande. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. voor de hoofdadministratie. Leeftijd van 19 tot 25 jaar. In het bezit van het praktijkdiploma boekhouden, of met een gelijkwaardige opleiding. Deze funktie omvat o.m. kasbeheer, voorraadkontrole, behandeling van de inkoopnota's, coderen van boekingsstukken, assurantiën. D ner gev; hoo leve één j Nee 1 en i twe kan ir snneel personeelIpersen

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32