Hoogoververkeer mikpunt actie journaal vijfploegendienst belangstellenden P< Filmhuis Velsen actueel met Viering trok veel hcivcn- berichfén V J burgerlijke stand agenda wc; voor j. na; „Instanties ook verantwoordelijk zelfverbranding’ Filmpje voor luchtreizigers over Schiphol R Velsen-IJmuiden van Onge Beverwijk Klai Klaverjassen bij KIC Heemskerk Ledenvergadering PSP KIE! Wijk aan Zee EO-1 In en om Haarlem Bibliotheekcommissie bespreekt nieuwbouwplan af 2 Jubileum bij Hoogovens BLIKVANGERS VOOR WINKELSTAND IN VELSEN-NOORD BEJ HEI NW haalt Sater met ’Arbeidstijdverkorting’ naar het Witte Tejater i. 6 19 7 8 IJMOND FEBRUARI DINSDAG 2 1 DI SFEERVOLLE „MOON OVER THE ALLEY'’ HOOFDFILM BE moei buur depei BEVERWIJK ITALIAANSE BOND: - v te aan TONEEL Ter hoogte van het kruis punt Grote Hout- of Konings weg werd de rijbaan gedeel telijk versperd door een ge- VELSEN. De Bestuurscommissie van de Openbare Bibliotheek Velsen vergadert vanavond over de huisvestingsproblemen van de centrale bibliotheek en de voort gang van de nieuwbouwplannen van het filiaal Santpoort. De vergadering die een openbaar karakter draagt, begint om half acht en wordt gehouden in het stadhuis van Velsen. VELSEN-NOORD. De supportersver eniging van de sportvereniging KIC in Velsen-Noord houdt vrijdag 24 februari weer een grote open klaverjasdrive in de voetbalkantine op het sportpark Rooswijk die om 20.00 uur begint. Om 19.15 uur is de zaal al open voor de liefhebbers die in deze drive als hoofdprijs een dames- of heren fiets kunnen winnen. Toen de zaak ter hoogte van de Velser Traverse toch dreigde vast te lopen werden met assistentie van de Vel- Teneinde verkeersgevaarlij ke situaties te voorkomen liet men de wachtende auto- mobiliten langzaam per file oprijden. SCHIPHOL (ANP). Door middel van een kort filmpje wil de NV Luchthaven Schiphol binnenkort de passagiers, die met een intercontinentale lijnvlucht on derweg zijn, aan boord van het vliegtuig alvast wat informatie geven over de af handeling op de nationale luchthaven. Mede doordat de bedrijf- spolitie van Hoogovens te gen het einde van de actie het verkeer, dat het Hoogo- venterrein via de hoofdin- pins hebben met ae sfeervolle „Moon over the Alley” een juweeltje gemaakt. UMUIDEN. De afdeling IJmuiden van de PSP houdt vanavond een leden vergadering ten huize van de heer Hoek, Dennenkoplaan 68. De PSP-ers willen zich beraden over hun standpunt inzake de ontwikkelingen bij Hoogovens terwijl de bij er ikomst zal wor den voorbereid die op 8 maart wordt belegd met Progressief Velsen. Verder staan de komende Statenverkiezingen ter discussie. wordt nii Onder oiobiliste HEE houdt café E versla] financ een be ren J. diek a niet mi heer B ook ee den, d als voe heer A. vincial een in ciering wordt ditione BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Di. 20 u. „De vier vuisten van de duivel”, 19.30 „De twaalf veroordeelden”. Luxor Theater, Breestraat. Di. 19.30 uur „De tien geboden”. BIOSCOPEN Cinema Marquêtte, Ruysdaelstraat. Di. 20 uur „Twee door het dolle heen”. BEVE sportpa weer ee men ooi sis hoof Men bei BEV1 bruari restein de zale Laan d list. Vernie IWlhuis Uitkijkt i GEBOREN: Michael, z.v. S. van der Kolk en J. van der Sluis, Crista, d.v. A. Roovers en W. M. Tigchelaar, Merijne, d.v. H. T. J. Kleine en M. M. Ackermans, George, z.v. M. P. Kuij- er en M. P. Sprangers, Olcay, z.v. M. Yildi- rim en S. Günaydin, Margaretha E. J., d.v. H. Hoogers en E. A. Stek, Eleonora H. G., d.v. F. P. A. Backus en J. G. Wijnhoven. ONDERTROUWD: R. de Wit en D. H. Werson, G. J. Bakkum en N. Klok, K. de Vries en P. M. Sprangers, M. C. Dekker en M. E. van Dansik, J. R. Lindeman en M. Morreau, K. B. J. Nelis en C. Molleman. GEHUWD: W. A. Kamerman en G. Schoonheyn, V. M. Berkhout en S. E. Sayes, R. de Valk en L. J. R. M. Jacobs. OVERLEDEN: A. Peperkamp, 74 jaar, M. Reers, 90 jaar, geh. met P. C. A. Steen, W. J. Kleijne, 92 jaar, A. Sluis, 60 jaar, geh. gew. met R. F. Brandsma, B. Wittebrood, 96 jaar, R. J. Zonneveld, 63 jaar, J. A. Willemse, 83 jaar, P. C. A. Steen, 77 jaar, F. Pletting, 80 jaar. UMOND. Met de Engelse film „Moon over the Alley” komt het Filmhuis Velsen deze week met een reprise. In het eerste jaar van het bestaan van dit filmhuis is deze film, waarin op schitterende wijze het dagelijks leven in een Londense achterbuurt wordt weergegeven, al een keer vertoond. Voor de twee andere filmhuizen in de IJmond is deze film nieuw. Als toevoeging aan het wekelijkse programma vertoont Filmhuis Velsen deze week de aflevering van het Amsterdams Stadjournaal „Sst, je vader slaapt”. Een journaal over ploegenarbeid, in het bijzonder de vijfploegendienst. Een uiterst actueel onder werp vooral in het licht van de huidige situatie bij Hoogovens en de onderhandelingen daarover. Eén uur na het begin van de actie die ruim een half uur duurde was de rust weerge keerd. Actieleider Henk Krul toonde zich na afloop tevre den over het verloop van de ze prikactie die eerder een gemoedelijk dan een grim mig karakter had. BEVE en zang wil er moois v het cite vertegei deel in c zullen e houden. Snelhe controle: M^ijk aar en Plesn dertien a lemeten OP de kl< De voorstellingen in Filmhuis Velsen aan de Kanaalstraat (met: „Sst, je vader slaapt en Moon over the Alley”) zijn op dinsdag- en woensdagavond om half ne gen. De hoofdfilm draait op vrijdag in filmhuis Heemskerk aan de Handelstraat (om negen uur) en op zondagavond negen uur in het Alpha Filmhuis aan de Moens- straat in Beverwijk- Het filmpje, dat met medewerking van de leerlingen van de filmacademie tot stand is gekomen, laat de passagiers op wat komische wijze zien Wat hen na aan komst op Schiphol te wachten staat. Het ligt in de bedoeling van de luchthaven dit filmpje, dat vijf minuten duurt, aan te bieden aan de luchtvaartmaatschappijen, die intercontinentale vluchten naar Schip hol uitvoeren. Een woordvoerder van de luchthaven verklaarde dat de KLM binnen enkele maanden dit rolprentje aan haar passa giers aan boord hoopt te kunnen vertonen. Ook buitenlandse maatschappijen zouden voor dit filmpje al belangstelling hebben getoond. Maandag aangekomen: Atlantic Eagle, Singapore; Jupiter, Lerwick, IJmuiden; Kentshore, Contplat. IJmuiden; Ingrid Gorthon, Gefle; Hoegh Mistral, Yokoha ma; Anna Tholstrup, Fawley; Marika, Fawley; Bison, Cont. Plat, IJmuiden; Tri ton, Rotterdam, IJmuiden. Maandag vertrokken: Prinses Margriet, Lowestoft; Fridel, Kings Lynn, IJmuiden; Stirling Brigg, Cont. Plat, IJmuiden; Wi- schafen, Aalborg, IJmuiden; Lena S, Kol- ding, IJmuiden; Waterdale, Rotterdam; Mini Clo.ud, Rotterdam, Velsen; Scol Spi rit, Rochester, Zaandam; Ems Liner, Ant werpen; Dalsland, Gefle; Smit Lloyd 48, Cont plat, IJmuiden; Hoegh Target, Midd lesborough; Griend, Hamburg; Faience, Londen; T S 41 Rough, Cont. Plat; Heil bron, Antwerpen; Amber, Bilbao, IJ muiden. Dinsdag aangekomen: Ararat, Casa blanca; Adviser, Bremen; Karin Knorr, Gainsborough; Hagen, Antwerpen; Fenja, Ala; Lindaunis, Mantyluoto, Zaandam. Dinsdag vertrokken: Bonn, Colombo. De autobussen met Hoogo- venpersoneel werden via de Noordersluisweg naar een zij-ingang van het Hoogoven- terrein gedirigeerd waardoor deze werknemers geen opon thoud ondervonden op weg naar hun werk. UMUIDEN. Bijzonder veel belangstelling trok maandagmiddag het jubileum van de heer J. Pel die precies een halve eeuw in dienst was van Hoogovens. Omringd door een grote schare familieleden en zichtbaar tevreden zoveel bekenden om zich heen te zien, luisterde het echtpaar Pel in gebouw Aagtenhof van Hoogovens naar de hartelijke woorden van directeur B. de Heer. Deze vestigde met name de aandacht op de bescheidenheid van de jubilaris. Deze ontving van de directie een enveloppe met inhoud en het insigne met vijf briljanten. VELSEN. Donderdag 9 maart speelt in het Witte Tejater aan de Kanaalstraat in IJmuiden de toneelgroep Sater het to neelstuk Arbeidstijdverkorting. De voor stelling is georganiseerd door de NVV- afdeling IJmuiden in samenwerking met het Witte Tejater. Sater laat in dit programma zien hoe vroeger strijd is geleverd voor de achturi ge werkdag. Hiertegenover wordt de strijd voor verkorting van de arbeidsdag gezet. Het stuk behandelt de vragen als: is het mogelijk voor iedereen om part-time te werken, moeten arbeiders iets inleve ren om minder te gaan werken, zijn vrou wen, die niet langer alleen thuis willen zitten, bezig met het inpikken van de banen van de mannen en jongeren die geen baan hebben, zijn die te lui om te werken? Sater wil na de opvoering een roldiscussie houden op basis waarvan de toeschouwers na afloop kunnen praten. De opvoering van „Arbeidstijdverkor ting” op donderdag 9 maart begint om half negen. HEEN! aan de I ie Evar Toneelschuur (Smedestr 23) Vandaag en mor- zoepnno: on QA 11 i Lr«s»*4'L-o moe A 1 Pwxr*z4 meer wo (Smedestr. 23) Woensdag lijke B{ -iai bespeelt DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen 6. Woe geopend van 14.30-17.30 en 19-21 uur. Op het verzoek om zestien borden te mogen plaatsen is Openbare Werken niet kunnen ingaan maar men heeft wel het plaatsen van negen aandachttrekkende borden met de afmetingen van 50 bij 70 centimeter toegestaan. De borden zijn ont wikkeld door een reclamebureau in Assen en zullen groen als hoofdkleur dragen in combinatie met geel. Op de borden zal de tekst komen „Winkelcentrum Velsen- Noord vlakbij” als bijdrage tot het aan trekken van publiek in Velsen-Noord. TENTOONSTELLINGEN Bibliotheek, Kerkstraat. Vm. 24 februari edu catief project „Laat je niet inpakken"; t.m. 11 maart poppen en textielwerk van Marianne Smits. De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Tot en met 1 maart wand- en raamkleden van Marja Hoek stra. gang verliet, verbood gebruik te maken van de Wencken- bachstraat die aan de af- voerzijde overigens niet werd gestremd ontstond er op het gehele wegencircuit rond het Hoogoverterrein een chaotische verkeerssituatie. VELSEN-NOORD. Na langdurig overleg met de dienst Openbare Werken van Velsen heeft het gemeentebestuur de winkeliersvereniging DOKA toestem ming verleend op verschillende plaatsen op de toegangswegen naar Velsen-Noord reclameborden te plaatsen. gen 20.30 u.: Rederijkerskamer Alberdingk Thijm met Claudia”. Toneelschuur II 12.30 u.: Lunchvoorstelllng „Waarom Hanna al- Alkma. tijd met haar rok omhoog staat". Toneelschuur III (Smedestr. 23) Woensdag 20.30 u.: Try-out van Toneelgroep Centrum met ffl de to „Een bekentenis”. Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein 35) Woensdag 14.30 u.: Slingertje en de zwarte sultan Poppentheater Mijko (Peuzelaarsteeg 0 Woensdag 14.30 u.: De paddestoelmannetjes. Poppentheater La Condola (Warmoesstrast 11) Woensdag 14 en 16 u.: Pompelmoes. De film van het Stadsjournaal bestaat uit korte speelscènes, aan elkaar verbon den door een dialoog tussen twee ploegen- werkers in een kantine. De film is gemaakt in samenwerking met de Industriebond NW en vooral in samenwerking met indi viduele leden van deze bond bij de Hoogo vens, bij Akzo-Ketjen in Amsterdam, DSM in Heerlen en de Kappa-fabriek in Win schoten. Pe makers laten zien wat ploegenarbeid inhoudt, welk een aanslag het pleegt op de gezondheid van de arbeiders lichamelij ke zowel als psychisch, op hun sociaal bestaan en hun gezinsleven. In de dialoog tussen de twee mannen komt de problema tiek naar voren die de keus tussen dit ongezonde bestaan en meer vrije tijd met ook minder verdiensten met zich mee brengt. Direct hieraan verbonden is de vraag of het vijfploegensysteem met be houd van loon en toeslag haalbaar is. De speelfilm van de filmhuizen „Moon over the Alley” laat ook een stukje uit de doodgewone dagelijkse werkelijkheid zien. Notting Hill, de Londense volksbuurt rond de beroemde Portobello Road, is de plek waar het gebeurt. De film volgt de bewoners en kamerbewoners van een be paald huis: Jack, de barkeeper die al tien jaar verloofd is en geen centen heeft om te trouwen, een jong echtpaar uit Puerto Rico, van wie de man naar werk zoekt, een oude zonderling die zo gecharmeerd is van jeugdige meisjes, een Amerikaanse zan ger, de hospita met een grote mond en dito hart, en de zoon des huizes, die zo verliefd is op het meisje uit de sigarenwinkel. Al deze figuren krijgen hun eigen dramatisch gebeuren in de film. In het begin van het verhaal wordt aangekondigd dat het huis moet worden afgebroken, de film eindigt met een verlaten huis. Alle gebeurtenissen tussen deze twee tijdstippen in zijn in deze zwart-wit film op ontroerende wijze vast gelegd. William Dumaresq en Joseph Des- luidswagen en een paar par ticuliere auto’s van ac tievoerders. Al snel ontstond een dubbele file. De bestuur ders werden middels pam- 1 fletten op de hoogte gesteld van het doel van de actie. De man pleegde zelfmoord op 12 februa ri in de buurt van het Paleis van Justitie in Almelo als protest tegen het feit dat zijn drie kinderen na een echtscheidingsproce dure waren toegewezen, aan zijn ex-vrouw en dat er voor hem geen aanvaardbare bezoekregeling was getroffen. Hij over leed vorige week in het Brandwondencen trum in Beverwijk. Op 18 januari had hij al eerder gepoogd zich van het leven te beroven op grond waarvan hij op gerechtelijk bevel twee weken onder psychiatrische behandeling was gesteld. Volgens de ACLI, waaronder maat schappelijke instellingen, vakbonden, coöperaties en, instellingen voor beroeps onderwijs ressorteren, zijn de officiële in stanties in Almelo ernstig in gebreke ge bleven bij de behandeling van de zaak R. „Het is geen daad van krankzinnigheid geweest, maar een politieke protestdaad”, aldus de Italiaanse bond. Een scène uit „Ssst, je vader slaapt”, een aflevering van het Amsterdams Stadsjoumaal over vijfploegendienst die deze week in Filmhuis Velsen wordt vertoond. BIOSCOPEN City, dinsdag en woensdag 20 uur „March or Die”. Filmhuis Velsen, Kanaalstraat. Dinsdag en woensdag 20.30 uur: „Moon over the Alley”, vooraf stadsjournaal over vijfploegendienst. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn. Rijksweg Velsen-Zuid, 17e-eeuwse stijlkamers en oude gebruiksvoor werpen. Geopend di. t/m zat. van 10-12 en 14-17 uur. Pieter Vermeulenmuseum. Geopend van 9.30- 16.30 uur, zat 9.00-14.00 uur, zondag gesloten. Stadhuis. Bezichtiging op werkdagen van 10 tot 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens. Bessemerstraat Velsen-Noord. Geopend dinsdag en donderdag van 10-16 uur en verder op aanvraag, tel 02510- 91022 en 93088 DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Sociëteit Asterix, Larixstraat 2, IJmuiden, woensdag 20.00-23.00 uur. Centrale Bibliotheek, Plein 1945. Woensdag van 14.30-17.30 en 19-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibiiotheek, Wil- lemsbeekweg. Woensdag 14.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort. Wüstelaan, woensdag 14.30- 17.30 uur. Filiaal IJmuiden-West. Zeewijkplein, dinsdag 19-21.30 uur en woensdag 14.30-17.30 uur. De Brulboei, 10.00-11.30 uur activiteiten 4-8 jarigen, 14.00-15.15 uur activiteiten 9-12 jarigen. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk plein 260, woensdag 10-12 uur creatief bezig zijn. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau Abelenstraat 1, IJmuiden. Tel. 12464 of 18445 van 9-10 uur. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken. Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vr. 9-10 u. Tel. 02550-18830 en 22169. Sociaal Adviesbureau: woensdag: 9-10 uur Wit-Gele kruis, Zeeweg 20; 11-12 uur: bureau Petrakerk, Spaamestraat 8, tevens Ijmuiden. Algemene hulpdienst: iedere werkdag van 9- 11 uur, tel 02550-18888. Velserbad. woensdag gemengd zwemmen 7-8 uur, dames 9.40-10.50 uur, gemengd zwemmen 13.30-14.30, 14.45-15.45 en 21.30-22.30 uur. Instructiebad Zeewijk, woensdag moeder en kind 9.45-10.30 uur, gemengd zwemmen 14.30- 15.30 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”. Open: woens dagmiddag en zaterdag de gehele dag. Buurtcentrum Zeewijk: Dinsdag 19.30-22.00 uur naailes. Woensdag 14.00-16.00 uur speel- en spelmiddag 4-12 jaar, 19.00-22.00 uur jongerenin- stuif 124-, 20.00-22.00 uur Textiele werkvormen volwassenen. HAARLEM. De Italiaanse arbeiders beweging ACLI (Associazini Christriane Lavoratori Italiani), waarvan het Neder landse hoofdkantoor is gevestigd in Haar lem, is van plan aanklachten in te dienen tegen instellingen die volgens de bond mede-verantwoordelijk zijn voor de om standigheden, die voor een 41-jarige Itali aanse metaalbewerker uit Hengelo aan leiding vormden zich door middel van zelfverbranding van het leven te beroven. sense gemeentepolitie een aantal verkeersomleidende maatregelen getroffen. Onder leiding van het ac tiecomité van de indus triebonden NW en NKV hebben circa 150 bedrijfska- derleden, bijgestaan door le den van de vrouwenbewe ging die actie voeren voor invoering van het vijfploe- genstelsel bij Hoogovens, maandagmiddag gedurende een uur het verkeer naar Hoogovens via de Wencken- bachstraat gestremd. was gevuld, om een mooi geschenk te kopen. Tot slot van het officiële gedeelte dankte de heer Pel voor alle vriendelijke woorden, die hem en zijn vrouw zoveel genoegen hadden gedaan. Daarna maakten velen van de gelegenheid gebruik de jubilaris en zijn echtgenote gelukwensen bieden. De afdelingschef van materiaal- en in- koopadministratie, G. Reijnierse, prees de heer Pel om zijn collegialiteit en zijn altijd goede humeur. Spreker overhandigde en kele met zorg uitgekozen cadeaus, waaron der een encyclopedie van het dierenrijk. De chef van de jubilaris, H. van Wijnen, presenteerde hem in een vrolijke toe spraak een enveloppe die door de collega’s Jubilaris Pel pakt zijn cadeaus uit terwijl zijn kleindochter die door de heer Van Wijnen wordt opgetild, nieuwsgierig toekijkt. Rechts op de foto mevrouw Pel. (V; BEV ster va ernstig overste does te hersenl Rode K De cl diversen 23-jarig Openbare bibliotheek. Kerkstraat. Woe. volw. door di 10-12.30, 14-17.30 en 19-21 uur,jeugd 14-17.30 uur, wagen Speel-o-theek 19-21 uur; Kingsford Smithstraat f 110a: jeugd 14.30-17.30 uur ma Alarmnummers: politie 25555, brandweer beladen 22922, milieuklachten 96000. Hoeve Adrichem, Adrichemlaantje, Di. 21.30 uur jazzconcert. De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Woe. vanaf 9.30 uur vrouwencafé Sara Burgerhart. Onder de Hanebalk, Peperstraat. Di. 20 uur bijeenkomst smalfilmclub IJmond Dubbel Acht. BIOSCOPEN £- - - Cinema Palace (Gr Houtstr) 15.30, 19.00 en 21.30 u.: „The spy who loved me”, 12 j. Woensdag ’enengc 13.30 u.: „Sam, zoon van de wind”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 19.00 en 21.15 u: „De vreemdeling zonder naam", 16 j. Lido (Houtplein) 14.00, 19.00 en 21.30 u.: „Star wars” a.l. Luxor (Gr. Houtstr.) 14.00,19.00 en 21.15 u beh Vernield woensd. 14.00 u.: „Smokey and the bandit”, 121 Woensdag 14.00 u.: „De reddertjes", a.l. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19.00 en 21.30 u.: „Dei mantel der liefde”, 16 j. *ow Studio (Gr Markt) 19.00 en 21.15 u.: „Biliks van ai„-i 16 j Woensdag 14.00 u.: „Peter en de vliegenden A11-01 autobus”, a.l. *erde me Cinema Quirinus Internationaal (L. Veerstrde bloed 1 1400, 15.15, 19.00, 20.15 en 21.30 u.: ,,Younjk,er woman", 16 j. Li City Theater (Hoofdstr. 94, Hillegom) Woens-‘«a ae p dag 14.00 u.: „Golden arrow”, a.l. te del Excursie. De samenwerkende kerken van Santpoort organiseren zaterdag 25 fe bruari een excursie naar het Anne Frank huis in Amsterdam onder leiding van ds. G. J. Rijks. Om half tien ’s morgens wordt gezamenlijk per auto uit Santpoort ver trokken. Luisterliedjes. Zaterdag 25 februari verzorgt Carel Heinsius in koffiebar De Toorts aan de Hoofdstraat in Santpoort een programma van cabaret- en luister liedjes waarbij hij zichzelf met jazz- en rockachtige muziek zal begeleiden. Carel Heinsius won indertijd als pianist het Loosdrechtse jazzconcours. De avond die I vrij toegankelijk is begint om 8.15 uur. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr. 13) Woensdaf 20.15 u.: Concert door Mariniers Kapel o.lv. kapitein J. J. Koops. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Woe. volwas. 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 14.30-17 uur Bene- luxlaan: Di. volw. en jeugd 19-21 u. Woe. volw. 14- 17.30 en 19-21 u. Jeugd 14-17.30. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Woe. geopend van 13-16.30 uur. Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. De Zandkrai, Höndelstraat. Woe. 9.15 uur thema-bijeenkomst. Donkey Shot, A. Verherenstraat. Di. 20 uur informatieavond over „werken”. Wiste

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 6