Sieraden en klokken in de vishci 4 gestolen haven- berichten agenda voor Chili NI VON - Be ver wij k werkt ook oen als gen 5rij o' MINISTER ONTDUIKING QUOTERING VERZWAKT I. Brij nieuwe D O N P F R D A G 2 3 11 A R i 19 7 8 IJMOND I Wijk aan Zee V 1 7 Waar gaat het eigenlijk om in de film-business? Om een goed figuur of om talent? N ieuwe R evu ontmoette de fraai ogende Paula Cambach. Ze had een klein rolletje in de Peetmoeder, en wil nu serieus verder op ’t spekgladde pad van het witte doek. Samen met een Nieuwe Revu fotograaf bezocht ze ’n aantal grote Nederlandse regisseurs voor een hoofdrol. Nog nooit praatten deze Fervent Sanering heren zo openhartig over ’waar het nou écht om draait'. onthult ■FT Geducht F E R R U Onwettig Steunmaatregelen Heemskerk Velsen-IJmuiden Beverwijk Van der Stee kottervloot wellicht niet nodig sdrag MINISTER VAN DER STEE ting rt 1978. s. 1 .’t 1 50 50 100 2.000 2.000 5.000 0.000 2.000 100 1.000 2.000 100 200 5.000 5.000 2.000 5.000 1.000 JO.OOO 2.000 25 75 75 10.025 >0.025 4.025 50 200 100 100 200 5.050 2.000 0.000 2.000 iO.OOO 10.000 5.000 15.000 5.000 10 410 2.010 15 65 465 90 2.015 'Woensdag vertrokken: Jemrix, Kings Lynn, IJmuiden; Adviser, Tillburry; Ram- nes, New Orleans; Clio, Solverborg, IJmui den; Tor Britannia, Gothenburg; Stirling brigg, Cont. Plat, IJmuiden; Nordic, Patri ot, Shiba, Parkes Gate, Whitby, IJmuiden; Eva Tholstrup, Arklow, IJmuiden; Sun gas, Bilbao, IJmuiden; Fenja, Rotterdam; Unter Weser, Cont Plat; IJmuiden, Juv, Aarhus, IJmuiden; Ignation, Terneuzen; Coenraad Kuhlman, Antwerpen; Lindau- nis, Rotterdam; Gooiland, Hamburg; Pep- stra, Ehoreham; Sioux, Hamburg; Brendo- nia, Gunnes; Ararat, Saint Maza ire; Haico Holwerda, Harlingen, IJmuiden; Don Car los, Bremerhaven, Velsen; Donderdag aangekomen: Oihonna, Hamina, Velse; Kentshore, Cont plat, IJmuiden; General Quisan, Kembla; Romark, Gr. Yarmouth; Bison, Cont. plat, IJmuiden; Sunburgh He ad, Londen; Donderdag vertrokken: Unter Weser, Contplat, IJmuiden; Bomma, Antwerpen; Atlantic Eagle, Antwerpen; Cladonia, Gunnes; Hagen, Willemstad; Inio, Antwer pen; Turasund, Le Havre. De minister voelt er echter weinig voor om de vuile was buiten te hangen. Ook in het parlement spreekt hij niet uit eigener beweging over alle trucs van de vissers om hun te veel gevangen vis toch af te zetten. „Je schiet er ook weinig mee op om je positie verder af te brokkelen dan zij al doen. Ik kan het niet billijken, ook niet waarderen, maar ik heb er wel begrip voor. Er staan immers duizenden mensen met de rug tegen de muur. De vissers hebben wel meer verdiend dan anders het geval zou zijn en dat doet mijn bereidheid om steun te verlenen natuurlijk niet toe nemen”. De gekeerd. s ge» allel fende m deze ■er bij dan eens u dus’ 1 Ondanks alle teleurstellingen en tegen werking blijft Fons van der Stee heilig geloven in de Europese samenwerking. Hij beschouwt de viscrisis als een tijdelijke inzinking. „In moeilijke tijden zijn we alle maal geneigd de problemen op anderen af te wentelen. Iedereen wil matigen, maar wil vooral eerst zeker weten dat de ander matigt. De EEG is net een krakende wa gen, die af en toe stilstaat, maar toch steeds weer op gang komt. Iedereen is binnen de EEG toch wel doordrongen van de noodzaak van samenwerking. Ik ook, ik blijf een fervent Europeaan”, (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Het NIVON afdeling Beverwijk en omstreken houdt vanavond de jaarvergadering in gebouw De Wijker- baan aan het Pres. Kennedyplein. Men begint om 20 uur. Na afhandeling van de bestuurlijke zaken kan er worden ge kiend. De opbrengst van de kienronden komt ten goede aan de landelijke actie „NIVON werkt voor Chili”. 50 400 5.000 2.050 5.000 ).000 giro :r als u J van deze speelt u oor de thuis- I Collect^ aatslotetj g (11 keet ren 1955. ing Van der Stee is van mening dat de kot tervloot, die driekwart van de Nederland se visserij uitmaakt, na uitvoering van de RElfU veel gevangen vis toch aan de man te brengen, dat er in werkelijkheid eerder meer dan minder vis is gevangen. Volgens Van der Stee zal daar dit jaar echter rigoureus een eind aan worden gemaakt. Hij verwacht veel effect van het harde justitiële beleid (de vissers worden tot ho ge boetes veroordeeld), de controle op zee en een veilplicht, die nu ook in het pakket van Europese maatregelen wordt opge nomen. Het is een publiek geheim dat jaarlijks voor vele miljoenen guldens vis buiten de afslagen om wordt verhandeld. Van der Een allerlaatste uiterste mogelijkheid kan zijn dat de Negen beslissen om het nemen van maatregelen over te laten aan de nationale regeringen. De Nederlandse vissers kunnen er volgens Van der Stee echter hoe dan ook op rekenen dat ze geholpen worden. Hij vervolgt: „Als we er in de EEG uitkomen, dan is dat ook bin dend. Dan mogen we geen cent meer of minder betalen. Maar komen we er niet uit, dan zullen we met een aantal landen tot nationale maatregelen moeten komen. Ik kan niet zeggen: Als er geen EEG- regeling is, is er niets. Bovendien hebben ook die nationale maatregelen altijd nog de goedkeuring van de Europese Commis sie nodig. Ik kan niet in het wilde weg stappen ondernemen”. hebben”. Zelfs onder druk van de (vorige week nog) demonstrerende Ierse vissers verwacht men in Brussel niet dat de hou ding van de Ierse regering nu nog zal veranderen. Van der Stee: „Wij zijn het met de Ieren binnen de EEG wel eens geworden. Zij hebben zich nu ook ge bonden”. Van der Stee is niet ontevreden over het aandeel dat hij voor Nederland uit het vuur heeft gesleept voor dit jaar. „Hele maal tevreden ben je natuurlijk nooit. Ik zou liever tweemaal zoveel binnen hebben gehaald. Maar waar niet is, verliest de keizer zijn recht. Gelet op de situatie van de visstapels hebben we toch een redelijke trek gemaakt. Wat de haring op de Noord zee betreft, die is stilgelegd tot 1 juni. Van de tongvangst hadden we 75 tot 80 pro cent van het Europese totaal en die hebben we gehouden en ook het scholquotum is ongeveer wat we hadden”, zegt de minister niet zonder trots. Van der Stee heeft zich de laatste jaren doen kennen als een geducht onderhande laar. Zijn kwaliteiten als Nederlands ver tegenwoordiger in Brussel staan ook in visserijkringen nauwelijks ter discussie. De kritiek van de vissers richt zich voorna melijk op de door de regering overgeno men bewering van de biologen dat de zee wordt leeggevist en de maatregelen die genomen zouden moeten worden, om de gevolgen van de daaraan gekoppelde vangstbeperking op te vangen. Officieel bestaat er al enkele jaren een quotering, maar in de praktijk vinden de (Door Hans de Bruijn en Theo Klein) DEN HAAG. Minister Fons van der Stee is er „diep van overtuigd” dat er vóór de zomer een besluit valt over een Europees visserijbeleid, ondanks de tegenwerking van de Engelsen. „Deze situatie kan niet eeuwig duren. Er valt vandaag of morgen een beslissing. En dat is of een compromis met de Engelsen of een stemming in de Europese Ministerraad”, aldus Van der Stee. Sinds het vastlopen van het Europese gesprek, eind januari, wordt er binnen de gemeenschap nog druk overlegd door de acht landen die het met elkaar eens zijn, maar ook met de Engelsen, zij het met hen „slechts” op ambtelijk niveau. Wat de bestuursverkiezing betreft, stel len Bas Roschar en Marga Beun-Walter zich niet herkiesbaar. Wel herkiesbaar zijn Jan Negrijn, Jan Wanschers en (eventueel) Jan Smit. Voor openvallende plaatsen in het bestuur worden Marijke Smit en Jo van Woerden kandidaat gesteld. Als suggesties voor het programma van het nieuwe seizoen stelt het bestuur onder meer voor een rondleiding door Thijsse’s Hof, een wandel-puzzeltocht door Edam, museumbezoek, toneel- of filmavond, voorjaars- en najaarsweekend in een Na tuurvriendenhuis in het binnen- of buiten land, een kampeerkamp enzovoorts. Het NIVON Beverwijk en omstreken (dat behalve Beverwijk de gemeenten Heemskerk, Velsen, Uitgeest en Haarlem bestrijkt) telt momenteel 306 leden. Ten opzichte van het vorig seizoen betekent dit een kleine teruggang met 11 leden. Over de gang van zaken binnen de afdeling is het bestuur, blijkens het jaarverslag over 1977, niet ontevreden. Gesproken kan wor den van een in bestuursopzicht goed draaiende afdeling, waarvan de leden gro te belangstelling voor programma-activi- teiten als de koffieochtenden in Den Ban- jaert en de weekenduitjes aan de dag leggen. Filmster worden: een kwestie van veel talent? De acht Europese naties die het wel eens zijn over een gemeenschappelijk beleid zijn sterker komen te staan door de uit spraak van het Europese Hof waarmee de vorig jaar eenzijdig door de Ieren uitgeroe- vissers zoveel slinkse wegen om hun te pen 50-mijlszone onwettig werd verklaard. Van der Stee: „Met het voorbeeld van de Ieren voor ogen zullen de Engelsen nu wel twee keer nadenken voor ze met nationale maatregelen zullen komen. Het is van be lang dat je weet wat je je als lidstaat kunt veroorloven en wat niet”. „Van de Ieren vallen nauwelijks meer moeilijkheden te verwachten. De overige leden zijn ver tegemoet gekomen aan de -1 andere Ierse visserijwensen. Zij kunnen hun aandeel in de totale vangst verdubbe len. En dat is meer dan ze op dit moment zelfs kunnen vangen met de schepen die ze Stee: „Ook in het buitenland weet men daarvan en dat heeft mijn positie als on derhandelaar in Brussel schade berok kend. Ik merk dat in de praktijk duidelijk. Ze zeggen tegen mij: Jouw vissers trekken zich toch niets van de maatregelen aan. Mijn positie is daardoor aanmerkelijk ver zwakt”. huidige saneringsmaatregelen niet verder hoeft te worden ingekrompen. Het gaat nu alleen nog om de al eerder aangekondigde vermindering met ongeveer 30 van de 340 schepen, een gevolg van het oude sane ringsprogramma. Een verwijt van de vis sers was juist dat Van der Stee over sane ring sprak, terwijl de vangstquota steeds verder achteruitging. Zij vreesden dat zij daardoor onder de vorig jaar met veel moeite geaccepteerde nullijn zouden te rechtkomen. Van der Stee: „De verlaging van de vangstquota voor dit jaar heeft geen in vloed meer op het aantal kotters. We heb ben vorig jaar op basis van het toen gel dende tongquotum (9200 ton) een nullijn gesteld. Dat programma is nog niet vol tooid. Nu het tongquotum naar 7400 ton is gegaan, hoeft er niet verder gesaneerd te worden. Dat overlappen we wel met steun maatregelen. Die ömvang van de vloot is dan wat ze moet zijn”. Minister Van der Stee is het niet eens met de kritiek van de vissers op het feit dat in voorgaande jaren weggesaneerde sche pen aan Engelsen en Duitsers zijn ver kocht, die daarmee nu op de Noordzee weer „op onze vis vissen”. Er liggen nog altijd enkele tientallen schepen op ver koop te wachten. Van der Stee: „Het maakt helemaal niet uit of ze door andere Europese landen gekocht worden, want die zijn ook weer aan vangstbeperkingen gebonden”. De bewindsman heeft deze week de quo ta voor de rest van het jaar vastgesteld. De vissers mogen nu zelf bepalen in welke maanden ze de hun toegewezen hoeveelhe den tong en schol opvissen. Het gevaar blijft, dat ze dit zo snel zullen doen, dat ze halverwege het jaar weer in problemen komen. De bereidheid van de vissers om de komende veertien dagen niet uit te varen, doet daar niets aan af. Van der Stee heeft echter geen medelijden met ze. Hij zegt: „Ze kunnen het zelf in de hand hou den. Een grote aanvoer in korte tijd bete kent dat ze lage prijzen voor hun vis krij gen. Het is in hun eigen belang dat ze de vangst over het hele jaar uitsmeren. Doen ze dat niet, dan zullen ze het tweede half jaar moeten leven van de winst uit het eerste halfjaar”. Voor de haringvissers is de situatie zo mogelijk nog somberder. Tot 1 juni mag op de Noordzee helemaal geen haring wor den gevangen en Van der Stee zegt „ernsti ge twijfels te hebben of er na die datum wel haring te vangen valt”. In maart ver wacht hij een rapport van een internatio naal biologengezelschap over de haring- stand. Nederlandse biologen hebben al la ten weten dat er dit jaar gerust weer 100.000 ton gevangen kan worden, maar Van de Stee is daar uiterst sceptisch over. Ook al omdat een relatief klein haringquo- tum erg moeilijk over de Europese visse rij landen te verdelen valt. Al deze proble men zullen ook de prijs van de vis beïn vloeden. „De vis zal in beginsel in de winkel duurder worden”, aldus Van der Stee. „Hoeveel precies valt niet te schatten. Dat hangt af van de vraag of de mensen ook duurdere vis zullen blijven eten”. Men hoopt op die manier de Britten toch nog mee te kunnen krijgen, maar mocht dat niet lukken, dan zullen de Europese visserijministers naar het uiterste middel: de stemming, grijpen waardoor de Engel sen gedwongen zullen worden zich toch bij de meerderheid neer te leggen. „We kun nen niet accepteren dat een land het ge meenschappelijk beleid blokkeert. Als we dit toestaan, dan kunnen we de Europese Gemeenschap wel op ons buik schrijven. Zeker tegen de achtergrond van een moge lijke uitbreiding van de Gemeenschap van negen naar twaalf leden (Spanje, Portugal en Griekenland zijn de nieuwkomers red.) mag het niet mogelijk zijn dat één land een beslissing een half jaar ophoudt. Als we dat niet uitbannen, dan kunnen we het woord gemeenschap wel vergeten”, zegt de minister. Zoals bekend liepen de onderhandelin- gen over een gemeenschappelijk visserij beleid in Brussel vast op de koppigheid van de Engelsen, die niet mee willen wer ken wanneer zij geen exclusieve 50-mijls zone rond Engeland krijgen. Volgens Van der Stee betekent dit niet dat de Neder landse (en andere Europese) vissers nu toch rekening moeten houden met de aan spraken van de Britten op die 50-mijlszo ne. „Er kan”, aldus de minister, „geen sprake zijn van die 50 mijl. Die zou niemand ooit erkennen. In de EEG-stuk- ken bestaat alleen een 12-mijlsgrens”. guldens zal gaan. Komt er een gemeen schappelijke Europese regeling, dan neemt de EEG daarvan 25 tot 50 procent voor haar rekening. Van der Stee wil ech ter nog niet in het openbaar over cijfers praten. Hij zegt dat te wijlen bewaren voor de onderhandelingen met de vissers. Ook het verlenen van die steunmaatre gelen is in belangrijke mate gebonden aan het succes van het Europese visserijbe- raad. Van der Stee: „Ondanks de onwil van Engeland wordt er momenteel toch nog in Brussel doorgepraat over het pak ket steunmaatregelen voor de vissers. Ook Engeland is daarbij betrokken”. De steun maatregelen kunnen echter pas in uitvoe ring worden genomen nadat men in de Belgische hoofdstad een beslissing heeft genomen over een gemeenschappelijk vis serijbeleid, hetzij door overeenstemming, hetzij door stemming. SANTPOORT. In een woonhuis aan de Hagelingerweg in Santpoort is ver moedelijk dinsdagavond ingebroken, lit het huis zijn spullen voor een totale waarde van zo’n drieduizend gulden ge stolen. Het ontbreken van steunmaatregelen, nodig om de magere jaren met een beperk te visvangst te overbruggen, vormen de belangrijkste grief van de vissers. Ze vin den dat Van der Stee zelf maar over de brug moet komen, als er in Europees ver band geen oplossing mogelijk is. De kot- tervissers hebben zelf al berekend dat na tionale steunmaatregelen de regering op 60 miljoen gulden per jaar zouden komen. Als de voorstellen van de Europese Commissie geheel worden overgenomen, dan krijgen de vissers die in het kader van een stilligregeling een tijd aan de kant moeten blijven, een vergoeding van 8 pro cent van de aanschafprijs van hun schip per jaar. Aangezien een moderne kotter al gauw enkele miljoenen guldens kost, is het duidelijk dat het hier bij een vloot van 340 schepen om enkele tientallen miljoenen (ADVERTENTIE) BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat, 20 uur „Sex- school voor dames”. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Vrij. volw. 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 15.30-17.30 uur; Bene- luxlaan: vrij. volw. 14-17.30 en 19-21, jeugd 15.30- 17.30 en 19-21 uur. Buurtcentrum De Schuilhoek, Van Bronck- horststraat. Do. soosavond voor 14-17 jaar. Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. De Zandkraai, Handelstraat, vrij, filmhuis, 21 u. voorstelling. De Vrijburcht, Vrijburglaan. Do. 19.30 uur raadsvergadering; do. 20 uur EO-regioavond in Morgensterkerk. De Jansheeren, Kerkweg. Vrij. 20.30 uur kaba- ret Ivo de Wijs met „Formule 2”. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Do. 20 uur informatiemarkt rond thema „werken”; vrij. 21.30 uur popgroep Cockney Pride. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen 6. Do. alle leeftijden 19-21 uur, vrij, alle leeftijden 19-21 uur. Woensdag aangekomen: Haico Holwer da, Grangemouth; Jagat Swanini, Malta, IJmuiden; Sir Winston Churchill, Londen; Halcom Miller, Londen; Patroclus, Bre merhaven; Ameland, Koege, IJmuiden; Ti tan Service, Con. Plat, IJmuiden; Unter Wesey, Cont. Plat, IJmuiden; Rozengracht, Noordzee; Vasya Korobko, Noordzee; Al- lurity, Aberdeen; Huelva, Rotterdam, IJ muiden; TS 41 Rough, Cont. Plat; Regitse tholstrup, Norresund; Jota, Freetown; Sa- tucket, Siera Leone; Unter Weser, Cont plat, IJmuiden; Germa Girl Hamina, Vel- n wordtsen: Satumus, Lerwick, IJmuiden; Irene S. St. Malo, IJmuiden; Nordwest, Varberg, Velsen. Door het slot van de achterdeur te force ren kwam de dader binnen. Kasten en laden werden doorzocht. Meegenomen zijn een klokje met slingeruurwerk, een wek- serklok, een wekkerradio, een zilveren armband, een zilveren ring, een gouden nng met diamantjes, een goudenring met bloedkoralen en een gouden armband met Pareltjes. (Van een medewerker) IJMUIDEN. Aan de woensdagmarkt ward aangevoerd: 1183 kisten kabeljauw; 8 kisten wijting; 1 kist schol; 28 kisten schar; 4 kisten diversen. Prijzen in guldens. Per 40 kg: kabeljauw drie 148-120; kabeljauw vier 116-88; ka beljauw vijf 86-51; schar 102-70; schol vier 86; wijting drie 86-61; bot 24-15. De besommingen waren: GO 10 GO 61 3200; UK 48 UK 78 37.900; UK 135 UK 145 3700; VD 19 VD 73 7800; VD 20 YE 25 ƒ8080,-; IJM 14 MM 27 f4800. 50 1.000 ,1 2.000 I 2.000 „Verdere sanering BIOSCOPEN City, donderdag 20.00 u.: „James Bond: „The Spy, who loved me”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen-Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Ge opend di. t/m zat. 10-12 en 14-17 uur. Pieter Vermeulen Museum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, dagelijks van 9.30- 12.00 en 14.00-16.30 uur. Stadhuis. Bezichtiging op werkdagen van 10- 12 uur. THEATER Stadsschouwburg, donderdag 20.15 uur: Pu- bliekstheater met „Vuile handen”. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033 Ongevallen dienst 15400. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Centrale Bibliotheek. Plein 1945, donderdag 14.30-17.30 uur. Vrijdag 14.30-17.30 en 19.00-21.30 uur. Algemene Hulpdienst Velsen. Dagelijks be reikbaar van 9-11.30 uur, telefoon 02550- 18888. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg. Vrijdag 15.30-17.30 uur. Bibliotheek Zeewijkplein: Donderdag 19.00- 21.30 uur en vrijdag 14.30-17.30 uur. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk plein 260, 14.00-17.00 uur bejaardengymnastiek; 9.30 en 11.30 uur Engelse les. 19.30 uur klaverjas- drive. Sociëteit Asterix, Larixstraat 2, IJmuiden. Open woensdag 20.00-23.00 uur, vrijdag 20.00- 01.00 uur, zaterdag 20.00-01.00 uur. Buurthuis De Planeet, donderdag 19.00-20.00 uur timmerclub, 19.30-20.30 uur tafeltennis, 19.00-20.00 uur hobbyclub. Buurthuis De Brulboei: donderdag 19.00-20.00 uur Jazzballet. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau Abelenstraat 1, IJmuiden van 9-10 uur.Tel. 12464 of 18445 Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vrij. 9-10 u. Tel. 02550-18830 en 22169. Velserbad. vrijdag: gemengd zwemmen 7-8 uur, bejaarden 9.15-10 uur, damesles 10-10.30 uur, gemengd zwemmen 12.10-13.10, 16.05-17.15 en 19.30-20.45 uur. Instructiebad Zeewijk, vrijdag moeder en kind 9.45-10.30 uur. Badhuis Snelliusstraat: vrijdag 13-20.30 uur. Buurtcentrum Zeewijk: donderdag 20.00-22.00 uur tekenen en schilderen, 19-20 uur Jazz ballet. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Do. 20 uur: „De avonturiers”, 19.30 u. „De twaalf veroor deelden”. Luxor, Breestraat: 19 en 21.15 u. „The spy who loved me". 7 TENTOONSTELLINGEN De Nieuwe Slof, Kerkstraat, t/m 1 maart wand- en raamkleden van Marja Hoekstra. Bibliotheek, Kerkstraat. Tot en met 11 maart textiele werkvormen van Marianne Smits. DIVERSEN De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Vrij, en zo. dona- teursconcert BHK. De Schans, Schans vrij. 20 uur klaverjasdrive. Openbare bibliotheek. Kerkstraat. Vrij. volw. 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 15-17.30 en 19-21 uur; Kingsford Smithstraat 110a: jeugd 15.30- 17.30 uur. Huize Scheijbeeck. Velserweg. Do. wetswinkel voor gratis juridisch advies van 18-20 uur. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Buurthuis Wijk aan Duin, Wilgenhoflaan. Do. 20 uur buurtavond met muziek, zang en kienen. Vredevorstkerk. Laan der Nederlanden. Do. 20 uur verg. NKV-centrales in de IJmond. 4 -

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 11