SCHICK BON Vei mil Sh< junior secretaresse PTT ALURA onze technische administratie zoekt een nieuwe medewerker ervaren stempelmaker gereedschap slijper de rijksoverheid vraagt A hekwerk j bewaarder /bewaarster controleurs vakman r wegonderhoud In I stak Ui f alpha engineering MEDEWERKERS ASSISTENT MONTAGEPLANNING ALURA HEKWERK B.V. 9 MEDEWERK(STER) pij CORVEEER MAGAZIJNKRACHTEN PRODUKTIEMEDEWERKER METAALBEWERKER 36 19 7 8 FEBRUARI 2 5 SATERDAG Hf I t B B Nederlandse Spoorwegen Wegens enkele interne verschuivingen is thans plaats voor een (mnl./vrl.) direct industrie werk voor: 1 Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 Alpha Engineering is een ingenieurs-en projectenbureau. Wij houden ons voornamelijk bezig met ontwerp, engineering en realisatie van installaties, fabrieken en gebouwen. Onze opdrachten ontvangen wij uit de procesindustrie, de voedings middelenindustrie, de staalindustrie en andere industrieën in binnen- en buitenland. Voor de staf die zich bezighoudt met het management bij projecten werkt een uit drie dames bestaand secretariaat. Het werk omvat het uittypen van brieven, rapporten, offertes enz., het samenstellen en bijhouden van dossiers, het maken van afspraken en opvangen van telefoontjes, kortom alle werkzaamheden die gebruikelijk zijn op een secretariaat. We denken aan een aankomend secretaresse die reeds enige ervaring in een soortgelijke functie heeft opgedaan. Een gedegen opleiding, bijvoorbeeld een secretaresse-opleiding, is vereist. Kennis van vooral de Engelse en de Duitse taal is belangrijk, een prima typevaardigheid is onontbeerlijk. Geïnteresseerden in deze leuke job verzoeken wij zich schriftelijk of telefonisch te richten tot de afdeling Personeelszaken van ALPHA ENGINEERING Parallelweg 29 Beverwijk Telefoon 02510-2 91 40 Het Ministerie van Justitie vraagt medewerkers/medewerksters TELEFOONDISTRICT K HAARLEM Heeft u belangstelling? De PROVINCIALE KRUISVERENIGING S NOORD-HOLLAND Kom bij NS vooreen baan die zekerheid biedt S i I 1 Voor onze STEMPELMAKERIJ zoeken wij een v. Verder hebben wij plaats voor een i sa Naam: Adres 7802021 Woonplaats: Leeftijd jaar ló INGENIEURS- EN PROJECTENBUREAU Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Reis (N.S. 2e klas) en/of buskosten worden vergoed. Heer/mevr./mej.: jaar Leeftijd: Straat: Prov.: Woonplaats: Brilsterkte: Vac. nr. de voorlichtingsbijeenkomsten voor de functie van Wekelijks wordt van ploeg gewisseld Leeftijd. 18-50 jaar 16 ^*-4 UHri.ommlimi vraagt voor een afdeling in de Waarderpolder De technische administratie van de Dienstkring IJmuiden van het telefoondistrict Haarlem zoekt op korte termijn een nieuwe medewerker. Iemand tussen de 21 en 40 jaar die onze gege vens over kabelverbindingen en telefoon aansluitingen op tekening en in registers gaat verwerken. Wij vragen van u: gevoel voor techniek en tech nische administratie, met daarnaast enkele jaren voortgezet technisch onderwijs U komt te werken met circa 70 collega's. Over de promotiemogelijkheden vertellen wij u graag meer tijdens het sollicitatiegesprek Het aanvangssalaris ligt tussen de f 1 588,- en f 1 875,- bruto per maand, afhankelijk van uw leeftijd. Met een uitloop tot f 2003,- bruto per maand. Wilt u meer weten over deze baan, bel dan met de afdeling Personeelsvoorziening van het tele foondistrict Haarlem, (023) 31 92 20, toestel 413 Voor deze afdeling is van maandag tot en met vrijdag een tweeploegendienst van kracht De werkzaamheden, welke in teamverband zul len worden verricht, bestaan uit inpak- en contro lewerkzaamheden aan een computergestuurde drukmachine. U kunt rekenen op een goed loon en toeslag voor ploegendienst. Een vakman die weet wat er aan te pas komt om het halen en behouden van hoge standtijden (als regel 1.5 a 2 miljoen gestampte delen per slijpbeurt) van gecompliceerde en hoog waardige volgsnijbuigstempels te bewerkstelligen. Volgsnijbuig- stempels, waarvan zowel de buig- als snijsecties opgebouwd zijn uit hardmetalen delen. Van hem wordt verlangd, dat hij mallen - geleiders - linealen en stempeldelen zowel van hooggelegeerd gereedschapstaal alsook van hardmetaal kan slijpen. Ervaring in rond- en vlakslijp- werk is gewenst. Sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken van Eversharp Nederland B.V Oderweg 1. Amsterdam. telefoon 020- 13 47 30. De SCHICK scheerartikelen worden gefabriceerd door Eversharp Nederland B.V., deze zijn hoofdzakelijk bestemd voor export. Ons bedrijf telt 240 medewerkers en behoort tot de groot-metaalindustrie. Alhoewel niet persé noodzakelijk, zou enige ervaring in soortgelijk werk wenselijk zijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan onderstaand adres t.a.v. de heer Th. C. Straathof, die u ook telefo nisch nadere inlichtingen kan verschaffen. In verband met militaire dienst van de huidige functiona ris kan bij ons worden geplaatst: De volgende eisen worden gesteld: leeftijd 20-25 jaar goede kontaktuele eigenschappen kostenbewustheid Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2844,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 3247,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 5 april 1978. Voor deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier dat u kunt aanvragen per briefkaart (onder vermelding van vacaturenummer 8-4313/1757) bij de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-Graven- hage. Wij bieden u uitstekende sociale voorzieningen, zoals 20 vakantiedagen per jaar en 8% vakantie toeslag Taak: het mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorg dragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. maatschappelijk werkers, psychologen, artsen, geestelijke verzorgers enz. Vereist: voltooide lagere school; het bezit van diploma LTS of LBO; MULO/MAVO-4 strekt tot aanbeveling. Leeftijd: bij voorkeur niet jonger dan 25 maximaal 40 jaar. Opleiding: gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Het betreft hier uitsluitend een full-time" functie. Tevens dient de bereidheid aanwezig te zijn zich t.z.t. in de standplaats te vestigen. Op zaterdag 11 maart en 18 maart 1978 zal een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden te Amsterdam. Kandidaten met een opleiding in deze richting genieten de voorkeur Het aanvangssalaris wordt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, vastgelegd in een schaal die loopt van 840 tot 1150 die met alle voorkomende werkzaamheden op ons archief zal worden belast. Wij denken voor deze funktie aan iemand met ervaring op het gebied van archivering Carrière-mogelijkheden: doorstroming naar kader- funkties van de bewaking (hoofdbewaarder/ster) bij gebleken geschiktheid en een voltooide kader- opleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groepsleiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS/LBO resp. MULO/MAVO-4 in beperkte mate mogelijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: van f 1766,- tot f 2003,- per maand met een doorloop tot f2129,- per maand (excl. een onregelmatigheidstoelage van f 150,-per maand). Promotiemogelijkheid d.m.v. studie tot max. f2321,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vakantie-uitkering 8%. Belangstellenden kunnen zich opgeven door onder staande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Bureau Voorlichting en Werving, Laan van Meerdervoort 84 te Den Haag. Inkooi Verko t.b.v. in aanbouw zijnde huizen van bewaring te Amsterdam die opgeleid willen worden voor de functie van Vrijda lemberg fe loono de dagb vinden i: fen van "leken i BONN nin de omst. 1 ilsnog c no, zijn Halindu land-We In deze inderha AMST Scholter augustus een verli steld op Raad va onder d uitzicht roortbes eigen kr van de pen jare In het de Raad fers beri mogelijk r aar geeft va van het per 31 at geconsol Pas ni voorben bekend palingen ook een de jaarr Wil SL national Westeur curreret moeten van de den verl ciënt m werk ti jc lijk te b de prodi lijk mar rd, aldu Chemie maatreg ren. Ee operatic lijkheid jaar op Het teve jen en I onderhc volgend lijke, fa neen f; »en zijn sen woi persone DEN bedrijve Pemis e bij een verlies De dire medegec voegd, i Shell N bij de Duitsiar tiency Leidsevaart 162, Postbus 18, Noordwijkerhout Tel. 02523-2141 BEZC maan uien Udsiu voor! Spekst voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal van de Arbeid, Arbeidsinspectie Produceert, monteert en exporteert aluminium kwali- teitshekken. Het Directoraat-Generaal van de Arbeid c.q. de Arbeidsinspectie heeft tot taak het bevorderen van optimale arbeidsomstandigheden. Hieronder valt de zorg voor veiligheid, de bedrijfsgezondheidszorg, menswaardige werk omstandigheden, op de mens afgestemde inhoud van de arbeid, de ontplooiingskansen en overleg. Het Directoraat omvat behalve een centrale dienst te Voorburg als uitvoerende diensten de Arbeidsinspectie, de Inspectie van de Havenarbeid en de Dienst voor het Stoom wezen. Het werk wordt gedaan door deskundigen op zeer uiteenlopende technische gebieden en op medisch, bedrijfsorganisatorisch en gedrags wetenschappelijk gebied. Taak: instellen van onderzoeken in fabrieken, werkplaatsen, winkels, kantoren e.d. ter controle en bevordering van de naleving van wettelijke bepalingen m.b.t. de arbeid en arbeidsomstan digheden in bedrijven; verrichtfen van onder zoeken m.b.t. vergunnings- en ontheffings- aanvragen inzake bijzondere werktijdregeling (overwerk, werktijdverkorting, ploegenarbeid); geven van adviezen en aanwijzingen t.a.v. organi satorische, arbeidskundige en eventueel veilig- heidstechnische aspecten van de werksituatie. Vereist: de diploma’s MULO en MTS; b.v.k. een voortgezette organisatie/arbeidskundige oplei ding; tenminste enige jaren bedrijfservaring. -I Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tege moet. De Afdeling Personeelsvoorziening van het telefoondistrict Haarlem, Postbus 1623, 2003 BR Haarlem. te AMSTERDAM. Het onderhoud van het spoor is precisie werk dat wordt uitgevoerd door kleine ploegen vakmensen die door de NS worden opgeleid, waarbij de mogelijk- 'qf heid aanwezig is om in de toekomst in aanmerking te komen voor leider van de werkzaamheden. Als u tussen 18 en 30 jaar bent, volledig lager onderwijs en eventueel het LTS- getuigschrift hebt, lr— over een goed gezichtsvermogen en een fj goed gehoor beschikt en wilt werken in de buitenlucht met een grote mate van vrijheid en eigen verantwoordelijkheid, kunt u solliciteren naar de betrekking van Opleiding: wenst te worden ingelicht over de betrekking van vakman wegonderhoud. AV 549/H.D.C./25-2 zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor één van bewaarder/bewaarster op 11 en 18 maart 1978 te Amsterdam. Bij de afdeling, waaronder het archief, de biblio theek en de postbehandeling ressorteren kunnen wij plaatsen een voor halve dagen Aanmeldingen: maandag tot en met vrijdag van 10.00- 12.00 uur en 13.30-15.00 uur; Klokhuisplein 5 te Haarlem. Neemt u dan kontakt met ons op door CTzp het opsturen van onderstaande bon aan: N V Nederlandse Spoorwegen, Dienst kring van de Weg, de Ruyterkade 46 te Amsterdam Of door te bellen: 020 - 25 88 90 Sollicitaties aan de afdeling personeelszaken. Postbus 326 te Haarlem 1 Voor een instelling in Bloemendaal Het is voor hele dagen Voor diverse relaties in Haarlem en Hoofddorp. Deze banen zijn ook voor hele dagen. In 4-ploegendienst, bij een relatie in Velsen Voor een bedrijf in Haarlem en het is voor hele dagen "v randstad uitzendbureau Haarlem: Ged. Oude Gracht 71tel.: (023) - 31 92 96: Beverwijk: Breestraat4, tel (02510) - 2 91 97 is werkzaam op het terrein van de maatschappe- I lijke gezondheidszorg UTI princi over I spraal heid bonds I reur-g vraag belan; ^arrest

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 40