i Medewerker farmaceutische produktie gevorderde leerling kok TWEE VERTEGENWOORDIGERS 7«/i Voelt u iets vooreen inspecteursfunctie bij Mavic Haarlem BBl] (IBI'HIlIlBBl (IBI'HIlIlBBl hlBI'SillIlBBl |1E ■p dieselmonteur pav productie medewerkers NHJ Nederland Haarlem Stevin Materieel plaatsvervangend groepleid(st)er I -ate Hoe te reageren MAL Koninklijke Frisdranken Industrie Winters B.V. Wat doet een inspecteur? Wat biedt de Mavic? N»0T Mavic financieringen Wat is dat voor een man zo’n inspecteur? voor deze functie MAART 19 7 8 28 Van deze Na 19 C DE HARTEKAMP HEEMSTEDE SOCIAAL WERKVOORZIENINGSSCHAP „DE TUNNEL" Voor onze vestiging te Haarlem vragen wij enige j/gut i. Vereisten: minimaal enige jaren LTS leeftijd tussen de 21 en 45 jaar accuratesse en gevoel voor hygiëne. Wij bieden naast een aantrekkelijk salaris met uitloopmogelijkheden, een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfsresultaten), 8% vakantie toeslag en 20 werkdagen vakantie. Stevin Materieel B.V. is de materieelbeheermaat- schappij van de Stevin Groep. Het personeelbestand bestaat uit ca. 460 mede werkers(sters) verspreid over 8 vestigingen in het land. De heer B.C. Hilbers, chef opslagplaats Spaarndam, kan u telefonisch alle gewenste inlichtingen ver schaffen. Telefoonnummer: 023 - 379807. Als u belangstelling hebt voor deze funktie, kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Waarderweg 39, Postbus 581,2003 PC Haarlem. U kunt ons ook bellen: telefoon 023 - 31 93 30, toestel 2206. De werkzaamheden hebben betrekking op de seriematige aanmaak van verkeersborden en wel met name de oppervlaktebehandeling hiervan. Wij hebben de ervaring dat een redelijke mate van handigheid en de wil tot aanpakken, gekoppeld aan een opleidingsperiode, voldoende zijn om een goede positie in ons bedrijf te verwerven. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van BV NEDERLAND-HAARLEM, Postbus 665 te Haarlem. Voor nadere informatie of het maken van een afspraak kunt U bellen: 023-319233 tst. 226. Er wordt gewerkt in dagdienst van 8.00 tot 16.45 uur. BV NEDERLAND-HAARLEM, met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum (FR) en Zelhem (Gld), is een producerende onderneming op het gebied van de electronica, de verkeersregeling en de verkeersbeveiliging en de openbare verlichting. Voor een juiste funktievervulling verwachten wij van hem/haar: - Een opleiding op Havo-niveau - Een ruime administratieve ervaring - Type vaardigheid - Leidinggevende kapaciteiten - Een leeftijd van 25 jaar of ouder. verwachten wij dat hij/zij zich in het bijzonder zal bezighouden met: - Verzorgen, kontroleren, voorbewerken, noteren en verdelen van de betalingsopdrachten - Bijhouden van dagstatistieken - Noteren, uitzoeken en beantwoorden van dag- rek lames - Onderhouden van kontakten met andere af delingen en banken. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de heer R. Hetterscheid van de afdeling Personeelszaken Administratie en Automatisering, postbus 1800 te Amsterdam. Telefoon: 020-5433092. Bij het hoofdkantoor te Amsterdam Nieuw-Zuid worden op de afdeling Giro van het direktoraat Administratie en Automatisering alle binnen landse giro-overboekingen per telex en per tele foon verwerkt. Enige i< veling. bovenst Imer 02 op hal Na ver tel Voor onze vestiging in Spaarndam zoeken wij een Het ver; en i tisc Op ver| twe Scl ric Le Ar KtBuaii rT^rr^t ii inggn Een inspecteur bij Mavic financieringen is uiteraard een commercieel denkende man... Hij heeft plezier in zijn werk als hij nieuwe relaties gaat aanboren en de bestaande onderhoudt. Hij is veel op stap, waarbij ook het bewaken van het debiteurenbestand deel uit maakt van zijn werkzaamheden; kredietonderzoek trouwens ook... Een veelzijdige functie in een snel groeiende financieringsmaatschappij met een grote verscheidenheid aan relaties, zowelin de consumptieve als in de produktieve sector. Mavic zorgt er voor dat de balans van prestaties en honorering steeds in evenwicht blijft. Verder kunt u rekenen op een dertiende maand, 8% vakantietoeslag, 22 dagen vakantie en een goede autokosten vergoeding... Bij een noodzakelijke verhuizing deelt Mavic mee in de kosten. I I I I Lagedijk 14 Spaarndam alsmede een bankwerker- lasser Mocht u belangstelling hebben, dan kunt u schrijven naar Stevin Materieel B.V., Postbus 1, Spaarndam, t.a.v. de heer V.R. Poppenburg, afdeling personeel en organisatie. MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Alkmaar, Amsterdam, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen Den Haag, Haarlem, Maasstricht, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Zwolle. vraagt een acc Allereerst een man met pioniersgeest. En een man met een uitgesproken commercieel inzicht, die op gemotiveer- v de wijze zijn relaties te woord kan staan. Hij is tussen de 25 en de 30 jaar, heeft - afgezien van zijn commerciële know how - een opleiding op middelbaar niveau en een redelijke ervaring op gedaan in de buitendienst. Bekendheid met het financieringsvak wordt zeer op prijs gesteld. Mavic is in iedere provincie in Neder land actief. Dus ook onze inspecteurs zijn daar operationeel; dat houdt in dat wij deze mensen kunnen gebruiken uit het hele land... Onderaan deze advertentie kunt u zien waar onze kantoren zijn gevestigd, uw reactie kunt u richten aan Mavic finan cieringen, de heer K.A.G. Punt, hoofd personeelzaken, de Boelelaan 8 te Amsterdam-Buitenveldert. Telefoon (020) 444924. B.V. Hi te (vl WERKMEESTER - BLOEMIST Op de farmaceutische produktie-afdeling ondergaan de grondstoffen een aantal bewerkingen, waardoor ze in hun definitieve vorm worden omgezet en als tabletten, capsules of dragees hun weg vinden naar de verpakkingsafdeling. Voor de afdeling zoeken wij een medewerker, die door ons opgeleid wil worden tot farmaceutisch vakman. ASSISTENT - WERKMEESTER/ hovenier in algemene dienst Wij zoeken voor de huidige groepleidster een assistent(e), die samen met haar de 20 giro- telefonistes/telexistes begeleidt in hun dagelijkse werkzaamheden. 1 '1 M 16 1144 i Voor een vlotte afzet van deze produkten zoeken wij een voor het bezoeken van supers en z.b.’s in het gebied Oranje Nassautaan 44, Maarheeze NhB NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Donkere Spaarne 22 Postbus 665 Haarlem 1501 Telefoon 023-319233 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Koninklijke Frisdranken Industrie Winters B V. is producente van de wereldberoemde frisdranken Sunkist, Canada Dry en Royal Crown Cola voor geheel Nederland en Seven-Up voor Oost-en Zuid-Nederland Deze frisdranken worden zowel in flessen, blik, bekers als in driekantjes geleverd. Begin met een schriftelijke sollicitatie (met recente pasfoto) te zenden aan de afdeling personeelszaken. Uw sollicitatie zal vertrouwelijk worden behandeld DE HARTEKAMP, instituut voor 425 geestelijk gehandicapten, vraagt voor haar nieuwe instellingskeuken een Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Hartekamp, Herenweg 5, Heemstede (post Bennebroek). bijvoorbeeld in opleiding via de Stichting Leerlingwezen Horeca en Instellingen of een ander opleidingsinstituut. Als regel wordt een keer per twee weken weekenddienst verricht. UITG1 TELIJ ZENU Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de keuken, de heer D. Berkhout, tel. 02502 - 7641 tst. 115. i i Inil'ïlllliïlillillSlkiiiilk 1Amsterdam, Noord-Holland en het Gooi. 2. Regio Utrecht. Deze man zal rond de 25 35 jaar moeten zijn en op ervaring kunnen bogen, maar het is beslist nodig dat de ervaring in onze branche is opgedaan. Wie ervan houdt zijn sporen te verdienen door inzet van eigen persoonlijkheid, inventiviteit en aktiviteit kan komen praten over een goed salaris, onkostenvergoeding, waarderingspremie, pensioenfonds, spaarregeling en overige voorwaarden Bij de kwekerij kan geplaatst worden een TAAK: Deze functionaris zal met een grote mate van zelfstandigheid onder leiding van de projectleider worden belast met: het vakkundig beheren van ca. 4.000 m2 bloemisterij onder glas, waar overwegend potplanten zullen worden gekweekt het geven van dagelijkse leiding en begeleiding van 10 15 medewerkers, werkzaam in het kader van de sociale werkvoorziening. EISEN: middelbare beroepsopleiding, bij voorkeur diploma bloemisterij-vakschool Aalsmeer ruime ervaring in het kweken van potplanten leidinggevende capaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen ,,DE TUNNEL" is het samenwerkingsorgaan van de gemeenten Beverwijk, Castricum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen ter uitvoering van de Wet Sociale Werkvoorziening Bij de Cultuurtechnische Dienst kan geplaatst worden TAAK: De aan te stellen functionaris zal - onder leiding van de projectleider - worden belast met de leiding aan 5-10 werknemers, werkzaam in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening bij het onderhoud van openbaar plantsoen en/of kleine objecten. Tot zijn taak behoort mede het vervangen en assisteren van collega's EISEN: een middelbare beroepsopleiding en ervaring op cultuurtechnisch gebied leidinggevende capaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen op diverse niveaus Salariëring - afgestemd op de functie, opleiding en ervaring - nader overeen te komen. Aanstelling zal plaatsvinden in overheidsdienst, waarbij de rechtspositieregelingen van de gemeente Velsen van toepassing zijn. Uitgebreidere informaties zullen gaarne worden verstrekt door het hoofd perso neelszaken, de heer B. J. Annink, onder telefoonnummer (02510) 29164. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het Sociaal Werkvoorzieningsschap „DE TUNNEL" - Postbus 282 - 1940 AG Beverwijk, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28