■li: ASSISTENT commercieel medewerker Medewerker(ster) E B.V. Aannemersbedrijf W. Thunissen medewerker salarisadministratie H Damiate Per UBBSOBBB te Santpoort ft Provinciaal Ziekenhuis een secretaresse c^stauïant cLandgoed Qiveneiidaal SWETSZEITLINGER B.V. VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR ir randstad uitzendburea 2. Restaurant-Kelner VI C A-VERPLEEGKUNDIGE ALLROUND CONSTRUCTIE- BANKWERKER I I I L Leerling-Kelner Martex-Holland B.V. administrateur 1. Restaurant-Kok Gevorderd Leerling-Kok KWALITEITSCONTROLEUR BOUWKUNDIG TEKENAARS BOEKHOUDER SECRETARESSE medewerker/-ster -ir randstad uitzendbi ma I I i J L.T.S.’er METAAL -ir randstad uitzendbureau COMMERCIEEL MEDE WERKERimniM SCHOONMAAKSTERS INPAKKERS(STERS) “ir randstad uitzendburea Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71tel.: (023)-31929f Beverwijk: Breestraat 4, tel. (02510)-29197 GALVANISEUR 19 7 8 MAART 30 ZATERDAG 1 1 ZAT direct technisch werk voor: Belangstelling? 9 VRAAGT: Wij vragen voor onze technische dienst I direct werk op kantoor voor: Müller Luchtvaart b.v. direct (para)medisch werk voor: Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Inlichtingen over deze functie kunnen worden verkre gen bij bovengenoemd Managementteam, telefonisch of na afspraak, telefoon 023-379900, toestel 432. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid, onder kenmerk HA III. Voor het vervullen van deze functie vragen wij: een voltooide secretaresse-opleiding en/of ervaring als secretaresse. Tamboer Co B.V. vraagt voor zo spoedig mogelijk een voor de afdeling boekhouding Leeftijd ongeveer 20 jaar. Met MAVO-opleiding Koningin Wilhelminalaan 12, Haarlem, telefoon 023-319102. die geheel zelfstandig alle voorkomen de werkzaamheden kan verrichten. Voor een goede vakman hebben wij een hoog loon met goede sociale voor zieningen. Onze heer Weijers zal u gaarne alle inlichtingen verstrekken: bel even 023-280550 voor een af- psraak. A. van der Linden B.V. Groothandel in chemische produkten Als dyn; ke i waa waa veel tuss ople en evet schr Hui: Zan lede vers en ervaren declarant een actieve medewerker, die na een inwerkperiode zelfstandig de werkzaamheden voor een aantal klanten zal gaan verzorgen Leeftijd: 22-27 jaar 2800 Bege Soil Brar Dat Wij wor Wij winl Wij verf Wij woc op tenminste M.B.A.-niveau en Lanckhorstlaan 42, Heemstede. (mnl./vrl.) direct industrie werk voor: K De werkzaamheden omvatten een grote verscheiden heid van interessant en vertrouwelijk werk. Onder andere het maken van afspraken, voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het bijhouden van het archief. - Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt ten behoeve van het Managementteam van Hoofd afdeling III Voor recepties, diners, conferenties etc. swets subscription service a division of swets zeitlinger 2160AH LISSE-HOLLAND Swets 347-b heereweg phone 02521 -19113 duren. Met evt reeds gemaakte vakantieafspreken zal rekening worden gehouden. Voor inl tel 023-281555 vakan- Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot de heer A. A. van Gils. Vo< fb m n b? t Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 092/H/HD. ATLANTA HOOGEZAND B.V. is een zelfstandige onderne ming, die o.m administratie- en opbergsystemen fabriceert. In de Benelux-landen worden de produkten aan de kantoorboek handel geleverd Het aantal medewerkers is ca. 250. Wij vragen: bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; in elk geval de nodige kennis van de bedoelde systemen; verkoopervaring of de vaste wil om op het verkooppad te gaan Dus ook zij die thans een kantoorbaan hebben en zich tot het buitendienst-werk voelen aangetrokken, kunnen solliciteren Leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden: alles wat u in zo'n functie redelijkerwijs kunt verwachten. Wegens pensionering en interne promotie hebben wij een tweetal vacatures waarvoor wij hierbij gegadigden oproepen Het werkterrein zal in het westen van het land liggen Graag zullen wij sollicitaties tegemoet zien. Wilt u vooraf nadere informatie over deze functie dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer G. Meijer; telefoon 05980 - 97822 (buiten kantooruren: 05980 - 92820). Swets Zeitlinger B V. is een onderneming die zich toelegt op de service-verlening aan wetenschappelijke bibliotheken. Voor de divisie Swets Micro Media die zich toelegt op de dienstverlening op het gebied van computer-output on microfilm en de verkoop van leesapparatuur en opbergsystemen zoeken wij een Korrekt, snel typen en foutloos rekenen mogen geen problemen geven. Vanzelfsprekend moet hij of zij zelf standig en georganiseerd kunnen werken. Wij denken aan een intelligente die in het bezit is van de kinderaantekening. Het is een baan voor alle diensten, bij een relatie in de omgeving van Haarlem. Gebouw 70, 4e etage Schiphol Oost Tel.: 020-472046 Aard van het bedrijf: Luchtvracht expeditie Gevestigd te Amsterdam, deel uitmakend van een groot internationaal concern, zoekt op korte termijn een Wij denken aan iemand in de leeftijd vanaf 30 jaar met een middelbare schoolopleiding, die akkuraat kan werken en daar naast over enig cijfermatig inzicht beschikt. Na de inwerkperiode zal hij/zij in staat moeten zijn de chef salarisadministratie te kunnen vervangen. De funktie bevat onder meer de volgende taken: samen met de chef verantwoordelijkheid dragen voor de totale salarisadministratie; input en controle op output van de verwerking van de salarissen via een computer; vervaardigen van overzichten ten behoeve van de boek houding; werkzaamheden in verband met afdracht loonbelasting, incl. jaarwerk. De verwerking van de inkoopfakturen vindt plaats via een computersysteem, waarbij voorde invoer van de gegevens gebruik wordt gemaakt van beeldschermen De kandidaat zal naast de administratieve behandeling van de fakturen ook het invoeren op de beeldschermen verzorgen. Hiervoor is typevaardigheid een vereiste Bel eens op en vraag naar de heer K. van Unen of kom eens langs voor meer informatie. Grote kans dat we het snel eens worden Swets Subscription Service is gespecialiseerd in de behandeling van abonnementen op tijdschriften voor binnen- en buitenlandse bibliotheken. Voor de behandeling van inkoopfakturen zoeken wij een Als opleiding voor deze funktie vragen wij minimaal Mavo-niveau. Indien u langere tijd beschikbaar bent en 15 maart kun starten, komt u dan even langs voor meer informatie. Zij v laat! pen; ovei Een mer vooi leidi nau' leef- Bel dan voor een afspraak: Yolanda Warmerdam, tel. 023-319508 zoekt voor direct voor haar afdeling IMPORT een leeftijd: 22-27 jaar opleiding: mavo en voor haar afdeling DISTRIBUTIE opleiding: Mavo en een redelijke ken nis van de Engelse taal. Bij voorkeur bekend met im- en export Eer opl erv gev Inli ver Koudenhorn 32, Haarlem-C. Voor een bedrijf in Hoofddorp. Het is voor hele dagen en het gaat onbepaalde tijd duren. Bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. met M B A.-diploma voor het afsluiten van jaarrekei gen bij een relatie in Haarlem voor halve dagen. Steno Nederlands, Duits en Engels is voor deze functie wel noodzakelijk. I 1 Heereweg 347-b, Lisse telefoon 02521-19113 Onze toekomstige medewerker zal tot taak krijgen: Onderhouden van contacten met bestaande relaties en het leggen van contacten met nieuwe relaties. Analyse van de marktsegmenten. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot uitbreiding van de taak met de verkoop van andere dienstverleningen van Swets Zeitlinger bij wetenschappelijke bibliotheken. Voor deze functie vragen wij; Goede contactuele eigenschappen. Tenminste middelbare schoolopleiding. Enige jaren ervaring, liefst in de automatiserings- of aanverwante branche. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties te zenden aan de afdeling personeelszaken. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer K. van Unen. tussen 20 en 35 jaar die belangstelling heeft voor een afwisselende zelfstandige funktie. Parttime is niet moge lijk. Wij zijn importeurs op het gebied van elektrische huishoudelijke artikelen Haarlem: Ged. Oude Gracht 71, tel.. 023-319296 Beverwijk: Breestraat 4, tel.: (02510-29197) Zaandam: Peperstraat 208, tel. (075)-175358 Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71, tel.: (023)-319304 Zijlstraat 89, tel.: (023) 312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel.: (02R10)-29197 In deze funktie geeft hij leiding aan een aantal medewerkers op de afd administratie, terwijl hij daarnaast zorgdraagt voor het opstellen van maand overzichten en de jaarrekening Op basis van het signaleren en het analyseren van financieel-administratieve gegevens verschaft hij de direktie de benodigde beleid sinformaties Liefst met ervaring in mechanische bewerkingen. Het s bij een relatie in Zwanenburg en het gaat langere tin Naast de rayon-vertegenwoordigers die de kantoorboekhandel bezoeken is, voor de promotie van de systeemartikelen bij de kantoren, een aantal speciale buitendienstmedewerkers in dienst als Biedt Voor- en najaarsgratificatie 8% vakantiegeld en 21 tiedagen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van A. van der Linden B.V., Jan van Riebeeckhavenweg 12, Amsterdam. Tel 020-116117. Jammer voor ons, fijn voor haar, onze huidige mede werkster wil zich meer aan haar gezin wijden en gaat daarom bij ons weg. Nu zoeken wij op korte termijn een administratieve kracht die onze direktie veel werkjes uit handen kan nemen. Een vertrouwenspositie, waarbij het aankomt op accuratesse, verantwoordelijkheidsgevoel, ijver en initiatief Opleiding zal minimaal MAVO zijn. Uw brief, graag met uitvoerige inlichtingen, kunt u zenden aan Directie Atlanta-Hoogezand B.V., Postbus 14, HOOGEZAND Haarlem Gedempte Oude Gracht 71, tel (023) - 3193 04 Beverwijk. Breestraat 4, tel.: (02510) - 2 91 97 Voor deze aantrekkelijke groeifunktie bieden wij u uiteraard een goed salaris, terwijl de werksfeer uitstekend te noemen is. Wil zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Binnen ons salarisadministratieteam, bestaande uit 4 personen, waar de administratieverwerking plaats vindt van de salarissen van ca. 800 personeelsleden is een vakature ontstaan voor een Wij denken aan een kandidaat met een HEAO opleiding commerciële richting of gelijkwaardi niveau Niet ouder dan 30 jaar Van deze kandidaat wordt verwacht dat hij/zij minstens 2 jaar ervaring heeft, bij voorkeur b een uitgeverij; op de hoogte is van de huidige ontwikkeling# op het gebied van reclame, media- en mark tonderzoek; goed gedocumenteerde marketing- en media adviezen kan uitbrengen; promotionele activiteiten kan voorbereiden ei begeleiden Voor informaties en schriftelijke of mondeling sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdelinj Personeelzaken van Damiate Pers. Oudeweg 12 14, Haarlem Telefoon: 023-319053. Heb je interesse in deze of andere (para) medische functies en heb je de benodigde papieren of ervaring Bel dan of kom langs. De geschikte man is tussen 22 en 30 jaar oud met bij voorkeur een administratieve ervaring opgedaan in een middelgroot handelsbedrijf Uitgeefster van Haarlems Dagblad, IJmuidt Courant. Beverwijkse Courant, Dagblad voord Zaanstreek De Typhoon, Nieuwe Noordhollands Courant. Noord-Amsterdammer, De Koerier Com binatie en Week in Week uit. Als je langere tijd beschikbaar bent en 28 maart kunt beginnen, kom dan even voor een gesprekje bij ons langs. Damiate Pers zoekt voor haar afdeling Market^ Services een Bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Als U hete of halve dagen wilt werken, kom dan eens langs Bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Het gaal onbepaalde tijd duren Liefst met ervaring en V.O.M. opleiding. Het is voo langere tijd bij een bedrijf in Zwanenburg.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 30