ervaren boekhouder op SPD-niveau Inden meubelen 7. ABNBank 1 pHHeOI r,2een3e Assistent- accountants insniunnEBEDRiJF Een receptioniste/typiste STICHTING 1940-1945 AFDELINGS- SECRETARESSE productie medewerkers B-verpleegkundigen B-verpleegkundigen binnen onze groep klinische afdelingen. NIH NHl Nederland Haarlem tot beers onderhoudstechnici meet- en regeltechniek PSYCHIATRISCH CENTRUM St. Willibrord HEILOO PSYCHIATRISCH CENTRUM St. Willibrord HEILOO Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve I Hl 19 7 8 MAAR! 32 ZATERDAG 1 1 /'XJ VRAAGT: Enige administratieve ervaring vereist. VERENIGDE NEDERLANDSE UITGEVERSBEDRIJVEN Schriftelijke sollicitatie met referenties etc. te richten aan bovenvermeld architectenbureau. Opleiding min. M.A.V.O., steno Nederlands strekt tot aanbeveling. De aan te stellen medewerkers gaan op het voor hun geëigende niveau controlewerkzaamheden verrichten in één van de districten. Prettig, als zij in een van de districten al wonen. (Voor geïn teresseerden bestaat de mogelijk heid t.z.t. controlewerkzaamheden bij buitenlandse ABN-vestigingen te verrichten.) De functies alsmede hun kwalificaties zijn: le Assistent-accountants. Een opleiding op SPD-niveau of NIVRA-studie t/m 'propedeuse'. Ruime ervaring, bij voorkeur opgedaan bij een financiële instelling. Leeftijd tot 35 jaar. 2e Assistent-accountants. Een opleiding op MBA- danwel SPD I-niveau. Enkele jaren controle- en/of bankervaring. Leeftijd tot 30 jaar. 3e Assistent-accountants. Een opleiding MAVO/HAVO, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. Leeftijd tol 25 jaar. Na het volgen van interne en externe opleidingen is hel mogelijk door te groeien naar functies van een hoger niveau. Daarbij kent de ABN een aantrekkelijke studie kostenregeling. (Bovendien voor NIVRA-sludenten een vergoeding in lijd.) Verder verzorgt de Concern-Accountantsdienst voor 3e assistent-accountants een 3-jarige opleiding. Heeft u belangstelling voor één van de genoemde functies? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd, tot de afdeling Personéelbestuur Hoofdkantoor- afdelingen van de Algemene Bank Nederland. Vijzelstraat 20. Amsterdam. Inden Meubelen, een dynamische onderneming, die met z’n filialen is uitgegroeid tot de grootste meubelspeciaalzaak van Noord-Holland, wil z’n enthousiaste team graag ver sterken met een De Concern-Accountantsdienst van de ABN houdt toezicht op de administratieve gang van zaken van het bankbedrijf in al zijn schakeringen. Tevens ziel zij toe öp de naleving van de voorschriften l.a.v. organisatie, interne controle, kredietverlening etc. De Concern-Accountantsdienst zoekt contact met Ie. 2e en 3e assistent-accountants. voor de districten: Amsterdam (standplaats Amsterdam) Rotterdam/Zeeland (standplaats Rotterdam) West (standplaats Haarlem) Utrecht (standplaats Utrecht). Bureau voor ruimtelijke vormgeving Brakel en Buma B.V. Koudenhorn 32, Haarlem, tel. 023-320840 Parallelweg 1, Beverwijk. Telefoon: 02510-22752. Als u uw capaciteiten wilt ontplooien in een zaak waar kwaliteit en service hoog in het vaandel staat geschreven, dan vertelt de heer Minis u graag meer over het werk, de sfeer en de arbeidsvoorwaarden. Schrijf of belt u even: Voor onze vestiging te Haarlem vragen wij enige Op dit moment hebben wij vacatures voor 0 Wegens verdergaande uitbreiding van activiteiten vragen wij (pneumatisch en elektrisch). 7 J L Op het secretariaat van de Raad van Bestuur is plaats voor een I E Gevraagd wordt: - diploma Mulo/Mavo-4 en typen - ruime administratieve ervaring - leeftijd tot 50 jaar De werkzaamheden hebben betrekking op de seriematige aanmaak van verkeersborden en wel met name de oppervlaktebehandeling hiervan. Wij hebben de ervaring dat een redelijke mate van handigheid en de wil tot aanpakken, gekoppeld aan een opleidingsperiode. voldoende zijn om een goede positie in ons bedrijf te verwerven. BV NEDERLAND-HAARLEM, met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum (FR) en Zelhem (Gld). is een producerende onderneming op het gebied van de electronica, de verkeersregeling en de verkeersbeveiliging en de openbare verlichting Belangstellenden nodigen wij gaarne uit hun sollicitatie te richten aan Personele Zaken V.N.U., Postbus 4028 te Haarlem. Zij zal binnen de groep een aantal algemene taken voor haar rekening nemen en daarnaast assisteren bij de gebruikelijke secretaresse-werkzaamheden, zoals het uitwerken van veelal zeer vertrouwelijke correspondentie en rapporten, het voorberei den van vergaderingen, etc. Telefoon 023-319233 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Olga Jobse, sekretariaat E.E.G.-afdeling, tel. (023) 33 90 60, toestel 2310. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder melding van vakaturenummer 091/L/HD. In ons psychiatrisch centrum worden ongeveer 475 patiënten behan deld en verpleegd. Het bevindt zich thans in een fase van ontwikke ling en vernieuwing. Zo is onlangs een beleidsnota voor de komende jaren opgesteld, die betrekking heeft op uitbreiding van onze activi teiten, de behandeling, de interne organisatie en nieuwbouw. Vincentius B is een afdeling, waar ca. 24 ernstig gedragsgestoorde heren behandeld en verpleegd worden. Hier hebben wij een vacature voor een B-verpleegkundige, die samen met 11 collega's zorg gaat dragen voor de verpleegkundige verantwoordelijkheid. Voor de afdeling Glorieux A, een verblijfsafdeling met ca. 35 heren, zoeken wij een B-verpleegkundige. Van de kandidaten verwachten wij enerzijds affiniteit met deze groep patiënten en anderzijds de kracht en de mogelijkheden om te verwachten veranderingen binnen deze afdeling mede gestalte te geven. Vincentius D is een lange termijn resocialisatie afdeling. Deze afde ling fungeert o.a. ook aïs een interne krisis-interventieafdeling, terwijl heropnames van zowel binnen als buiten het Centrum duiden op de zeer verschillende aanpak van de ca. 24 heren. Twaalf verpleeg kundigen zijn hier verantwoordelijk voor de hulpverlening. Ook afgestudeerden van de MBOV of HBOV kunnen reflecteren. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer J. Oosterbaan, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon (072) 33 08 44, toestel 611 (tussen 08.00 en 17.00 uur). Voor sollicitaties kan direkt kontakt opgenomen worden met de afdeling Personeelszaken, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, toestel 233. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij in staat en bereid zijn de doelstellingen van de afdeling te onderschrijven en verder mede gestalte te geven. Ook afgestudeerden van de MBOV of HBOV kunnen reflecteren. Op Paulus B, een korte termijn resocialisatieafdeling wordt met groepsverpleging gewerkt. De afdeling met 18 vnl. mannelijke patiënten is verder onderverdeeld in 2 groepen en wordt mede bege leid door een verpleegkundig team bestaande uit 8 leden. Er is een vacature voor een B of A/B verpleegkundige (man). Ervaring binnen resocialisatieafdelingen is gewenst. Donkere Spaarne 22 Postbus 665 Haarlem 1501 Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer A. Kapteijns, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon (072) 33 08 44, toestel 612 (tussen 08.00 en 17.00 uur). Voor sollicitaties kan direkt kontakt opgenomen worden met de afdeling Personeelszaken, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, toestel 233. Gr laten en or of et achte ande de ja Pink aan - het t nisse To< plani echt kc teen eneens de m waller teken Voor het distriktsbureau te Amsterdam, JJ. Viottastraat 50, vragen wij een geroutineerde typiste Nederlands (vakature TAV/Asd) Op dit moment hebben wij vacatures voor binnen onze groep lange termijn resocialisatie- en verblijfsafdelingen. In ons psychiatrisch centrum worden ongeveer 475 patiënten behan deld en verpleegd. Het bevindt zich thans in een fase van ontwikke ling en vernieuwing. Zo is onlangs een beleidsnota voor de komende jaren opgesteld, die betrekking heeft op uitbreiding van onze activi teiten, de behandeling, de interne organisatie en nieuwbouw. Voor ons sekretariaat van de E.E.G.-afdeling zoeken wij een part-time administratief medewerkster/receptioniste voor 20 uur per week, in de middaguren. Zij zal worden belast met de opvang en inschrijving van bezoekers van de E.E.G.-afdeling. Daarnaast zal zij worden belast met wat administratie- en typewerkzaamheden. De opname afdeling Jozef B behandelt en verpleegt ernstig psycho tische heren (waarvan enkelen met rechtelijke machtiging). De behandelingsduur is kort. Het aantal bedden is 25. Het verpleeg kundig team bestaat uit 14 leden. Voor deze afdeling zoeken wij een B of A/B verpleegkundige vanaf 25 jaar met minimaal 3 jaar ervaring als hulpverlener in de psychiatrie, bij voorkeur op klinische afde lingen. Sollicitaties aan onze Afdeling Personeelszaken. Houthaven kade 46, Zaandam. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van de Stichting 1940-1945, Rhijnspoorplein 1 te Amsterdam, met vermelding van de vakatureletters in de linkerbovenhoek van de envelop en de brief. Kensinc og hert partem ar achl k. Alles V.N.U. is een concern met als activiteiten het uitgeven, drukken en ver spreiden van tijdschriften, boeken en dagbladen in Nederland en in het buitenland. Hiernaast ontwikkelt V.N.U. binnen het algemene kader van de concerndoelstellingen nieuwe produkten en technieken. Bij V.N.U., waarvan het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem, werken 7.600 mensen in ongeveer 75 bedrijven. person I J Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van BV NEDERLAND-HAARLEM, Postbus 665 te Haarlem. Voor nadere informatie of het maken van een afspraak kunt U bellen: 023-31 9233 tst. 226. voor onderhoud, storingen, reparaties enz aan land- en off-shoreinstalla- ties. Praktijkervaring vereist. Een BEMETEL- of PBNA-diploma Meet- en Regeltechniek strekt tot aanbeveling Ervaren kandidaten vinden bij ons een goed salaris en prima secundaire voorzieningen, zoals gunstige reistijd- en reiskostenregeling, premievrije ongevallenverzekering, studiekostenregeling, enz Salaris volgens rijksregeling, inschaling afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De Stichting heeft een rechtspositie regeling waarbij het personeel ambtenaar is in de zin van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet. V.N.U. kent goede arbeidsvoorwaarden met o.a. 8% vakan tietoeslag, ben winstdelingsspaarregeling en een aantrekkelijke studiekostenregeling. TOT BEERS is een elektronisch installatiebedrijf met het Hoofdkantoor in Zaandam en vestigingen in Den Helder, Groningen en Utrecht. Het bedrijf legt zich toe op het ontwerpen en uitvoeren van licht-, kracht-, meet- en regelinstallaties in de sectoren nieuwbouw en industrie. tarley, 1 je i 1 ir naai r. Het uren trek, v irzet, sjeik n vra, (pelen 'mg 1 jd vai ir wil brtdun ar heer 1 verse 1. Marl I boven» huwelijl Maar ’s [een grei naïeaner laf is de: In: Bob Izworen lloof uil deel in het ie Zee tamme tijdei •teerdr id van wonen 1 ronc d De itraste ede vt antyte in ell dijk. teel pl ar de op er 1 betei iliteit i lijks n je e derwij koenen igsbod leven 1 ide bh negers ik rebe te ritn I eede te ggae is Voor deze functie is een middelbare schoolopleiding vereist. Voorts moet de kandidate een vaardig typiste zijn en bij voorkeur ervaring hebben in een soortgelijke functie. Als ze ook kan stenograferen is dat meegenomen; het is geen „must”. Tenslotte is het van groot belang, dat zij het leuk vindt in een team te werken. De Stichting 1940-1945 met hoofdkantoor in Amsterdam en zeven regionale bureaus heeft ten doel de behartiging van de belangen van de verzetsslachtoffers en hun nagelaten betrekkingen in het kader van de Wet buitengewoon pensioen 1940-1945. U/// zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Voor inlichtingen of afspraken:

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32