statenvcrkiczi agenda SL Scholenbouw Oud-IJmuiden haven- berichten. Mooiste aquarium van Kennemerland staat bij H. Zorgdrager in Velsen „Steun aan Conrad Stork niet voor hele VMF gebruiken CDA: MINI-PROVINCIE IS GEEN OPLOSSING op mogelijkheden bekeken „Als de regering ordeloos is is de burger machteloos” A 023 - 319272 Vee gestolen Auto ontvreemd TH. C. WITTE VOERT CDA-LIJST AAN kwartet Hans Keune WONDEREN I I GROENTJES DOEN 023-314181 GLASTRA VAN LOON: 19 7 8 AART A AND A. G VRIJ ENTREE ROZEKRUISERS GENOOTSCHAP I KO HANDGRAAF BEL NU: Haarlem wint verenigingsbeker „De Natuur Wijk aan Zee In en om Haarlem I - Tiffany [lub 1 I I SPAARNE 78 HAARLEM CATHARINA GEERTRUIDA WIJKER ZIT U TE SPRINGEN OM EEN KASSIERE? Iedere dinsdagavond optreden van „KAN MEN LEREN TRANSFIGUREREN?” OPENBARE LEZING dinsdag 14 maart, aanvang 20.00 uur, Bakenessergracht 3, HAARLEM O PvdA-kamerlid Drenth: MA i Heemskerk Beverwijk Velsen-IJmuiden 1 7 i 1 55 Aan h Geen bezoek aan huis De uitslag van de districtskeuring werd 13. Heden is na een moedig gedragen lijden van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Voor B. en W. is binnenkort het eerste werk een deskundigenonderzoek naar de mogelijkheden van de scholenbouw die de deelnota voor Oud-IJmuiden aanbeveelt. IJMOND. Het mooiste aquarium van Kennemerland is te vinden bij H. Zorg drager in IJmuiden. Dat was tenminste de mening van bondskeurmeester W. Tomey bij de districtskeuring van aquaria in het district „Kennemerland”. Met 124 punten behaalde Zorgdrager, lid van de A.V. „Velsen” de eerste plaats. Tweede werd de heer Poelgeest van „De Natuur" uit Haarlem en derde de heer Ruessingh van „Viva Aquaria” met een cichlidenbak. In diezelfde nacht is een poging tot diefstal gedaan van een Fiat 128. Deze auto, waarvan slechts het tochtraampje werd vernield, stond geparkeerd aan het Krommeland. weduwe van Arie Portengen op de leeftijd van 74 jaar Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen IJmuiden, 11 maart 1978 „W.F Visserhuis” Corr.adres: C.P. Kabel, Strengholtstraat 14 Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum Eemstraat 27 te IJmuiden Gelegenheid tot condoleren aldaar: dinsdag van 19.00-20.00 uur De begrafenis zal plaats vinden op woensdag 15 maart om 11.00 uur op de begraafplaats „Duinhof” te IJmuiden-O Katrien Handgraaf- Ruitenburg Ton en Marie-Anne Simon Judith Jos en Hennie Saskia Marianne en Güngör Sara Dries Haarlem, 10 maart 1978 Groot Heiligland 19 Vader is opgebaard in de rouwkamer aan de Parklaan 36 te Haarlem. Bezoek aldaar maandag van 15.00-16.00 uur en van 19.00-19.30 uur. De eucharistieviering is dinsdag 14 maart a.s. om 11.00 uur in de Antoniuskerk, Nieuwe Groenmarkt te Haarlem, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Duinhof” te Velsen om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer op de begraafplaats. De uitslag van de keuring is: 1. Zorgdra ger, A.V. Velsen, 124 p. 2. Poelgeest, Viva Aquaria 123 p., 3. Ruessingh, Viva Aqua ria, 121 p., 4. Wolthuis, Tropica, 121 p., 5. Allart. De Natuur, 12O‘/zp., 6. Kruidenberg, Annemarie Goedmakers uit Zandvoort en Hans van de Tweel uit Haarlem. Zij staan alle drie kandidaat voor de Provin ciale Staten van Noord-Holland. Me vrouw Goedmakers zag voor de provin cie vooral een taak weggelegd waar het het opheffen van de achterstandsposities van vrouwen betreft. De Jong benadruk te het belang van de sportieve recreatie. Hij brak een lans voor de amateuristi sche sportbeoefening die door de provin cie gesteund moet worden. „De provincie lijkt voor veel mensen ver weg. Dan is het juist voor die provin cie verleidelijk om zelf snel dingen door te voeren. Noord-Holland heeft een goe de naam op het gebied van de inspraak. De inspraakverworvenheden van de zes tiger jaren mogen we niet in de jaren ’70 en ’80 verloren laten gaan”, aldus Van de Tweel. Hij sprak de vrees uit dat de burgers minder belangstelling lijken te hebben voor participatie en fractievoor zitter Geert de Boer van de PVdA-fractie in de Provinciale Staten van Noord-Hol land legde vervolgens uit waarom de PvdA nee zegt tegen de voorhaven en de partij de capaciteit van Schiphol beperkt wil houden. Hij merkte op dat de provin cie een actieve taak dient te hebben bij een goede verdeling van het beschikbare werk. VELSEN. Het CDA, afdeling Velsen, komt voor de gemeenteraadsverkiezingen met een lijst uit die wordt aangevoerd door de heer Th. C. Witte. De o liet ge trop-oi de ord wer A polyfo jectief dergel Maa pressii vaardi uit de Croml dus) v Canta dit or dergel blijft Dat progr; VELSEN. In de nacht van zaterdag op zondag is in Velsen een Fiat 850 gesto len vanaf de Velserdijk. De auto stond geparkeerd voor de woning van de eigena res, een 43-jarige mevrouw uit Velsen. Zij heeft tegenover de politie verklaard dat de wagen was afgesloten. BEV1 stelling formati Afrika van An gische j VEL. Engelr een ft Flentr groot U het is wer ei gestelc mee t< ealt. Z ment tot liti Reparatie binnen 48 uur service Na een welbesteed leven is op zevenenzestig- jarige leeftijd van ons heengegaan tot raadsvoorstellen. De raad gaf zijn fiat aan uitbreiding van de St. Jozefschool met een lokaal, uitbreiding van de Del Court van Crimpenschool en uitbreiding van de Ir. L. P. Krijgerschool. Voor donderdag is het voorstel de drie nota’s van de scholen- plancommissie als uitgangspunt te nemen voor het toekomstige scholenbeleid. Voor de bouw van nieuwe scholen in Oud-IJ muiden worden afzonderlijke voorstellen in het vooruitzicht gesteld. De deelnota voor de onderwijsvoorzienin gen in Oud-IJmuiden komt donderdag met een deelnota voor Velsen-Noord en een algemene nota over hetzelfde onderwerp in de raad. Voor Velsen-Noord leidde en kele suggesties in de deelnota vorig jaar al bekend gemaakt tijdens een feestavond in De Nieuw Slof te Beverwijk, die was geor ganiseerd door de A.V. „Tropica”. Keur meester Tomey toonde de aanwezigen een keur van dia’s, die van de dertien deelne mende aquaria gemaakt waren. Na deze vertoning, waarbij op de verschillende sterke en zwakke punten de aandacht werd gevestigd en na een dansje reikte districtsvoorzitter W. van Opbergen de prijzen uit. De verenigingsbeker ging dit jaar naar de A.V. „De Natuur” uit Haar lem. Hierna volgde een gezellig feest met muziek van de Champions uit Alkmaar. DRIEHUIS. In de nacht van zaterdag op zondag zijn vanaf een weiland aan het Groenelaantje in Driehuis twee kalveren, twee schapen en vijf lammeren weggeno men. Het vee was eigendom van een slager uit IJmuiden. Van links naar rechts: fractievoorzit ter Geert de Boer, gewestelijk voorzitter Tini Netelenbos, Hans van de Tweel, Annemarie Goedmakers en Han de Jong. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen 6. Ma. al le leeftijden 19-21 uur. Di. van 14.30-17.30 uur. van het individu. ,,Noch op het ene gebied, noch op het andere belooft de- ze regering iets goeds”. „Als deze, dingen op landelijk niveau niet ge beuren, moet het vanuit de mensen zelf komen. Daarom zijn de ver kiezingen, die voor de provinciale staten en die voor de gemeenteraden zo belangrijk. De provin cie zou bijvoorbeeld meer invloed moeten krijgen op de regionale economie”, aldus Glastra van Loon, die daarmee toch nog terechtkwam bij de op handen zijnde verkiezingen. Het leeuwedeel van zijn betoog was echter gericht op landelijke aangelegenheden, waar bij uiteraard de neutro- nenbom-affaire, het rap, port van de commissie Hofstra en het aftreden van minister Kruisinga eveneens de revue pas seerden. „Het zijn maar incidenten, maar door de onzekerheid die de rege ring uitstraalt ontstaat er een lusteloosheid onder de mensen en gaan zij zich opwerpen voor ei gen- en groepsbelangen, juist op een tijdstip dat we ons allen moeten be zighouden met gemeen schapsbelangen”. re, IJmuiden, Cont. Plat; Norfolk Shore, IJmuiden, Cont. Plat; Canis, Stavanger; Satucket, Oslo, Fridel, IJmuiden, Seaham; Typhoon, IJmuiden,Noordzee.. Zondag aangekomen: Constantina, Draka; Baffin Service, Noordzee; Thea-K, Haren-Ems, IJmuiden; Vigsness, Brake; Alster, Kingslynn; Jemrix, Rochester, IJ muiden; -Gaasterdijk, Antwerpen; S. G. Tholstrup, Fawley; Westmoor, Hamina; Ecctonia, Gunness; Pluto, Lerwick, IJmui den; Esther-S. Gunness, IJmuiden; Bul- kem. Liner, Fawley, Beverwijk; Minja Tholstrup, Arklow, IJmuiden; Smit Lloyd 1, Cont. Plat, IJmuiden; Follnes, Moirana, IJmuiden; Trident Rotterdam, La Guaira. Zondag vertrokken: Garden Moon, La Plata; Jans, IJmuiden, Kopenhagen; Aka- demik Shukov, Leningrad; Paulina Brink man, IJmuiden, Seixal; Bore Sun, Ham burg; Parkesgate, Kings Lynn; Rimo-F. IJmuiden, Aalborg. Maandag aangekomen: Sumburghead, Londen, Arcamare, Rotterdam, IJmuiden; Pax, Klaipeda. Maandag vertrokken: Anna/M, Antwer pen; Nanfri, IJmuiden, Detroit. HAARLEM. „Conrad Stork zou misschien behouden kunnen blijven met overheidssteun. Maar dan moet die niet gebruikt worden voor het hele VMF- concem, maar alleen voor Conrad Stork”. Applaus vrijdagavond voor Tweede-Kamerlid Herman Drenth van de Partij van de Arbeid, die deze uit spraak deed tijdens een bijeenkomst van de PvdA in het Haarlemse Concertge bouw. Drenth waarschuwde er voor dat CDA en WD er op uit zijn de indruk te wek ken dat er met de komst van de nieuwe regering niet veel veranderd is. „Maar het is niet mogelijk, volgens de WD-lijn, om de mensen voor te spiegelen dat er geen daling van de koopkracht te ver wachten is. Die koopkracht zou ingele verd moeten worden in ruil voor zeker heid”, aldus Drenth. Hij sprak de vrees uit dat de sociale voorzieningen aangepakt zullen worden en noemde het uitgesloten dat de belas tingen worden bevroren bij een bestrij ding van de werkloosheid. „Als de rege ring arbeidsplaatsen wil creëren moet dat toch niet door plannen voor de bouw van duikboten of voor de aanleg van wegen versneld uit te voeren”. Kwali teitsverbetering van het onderwijs door kleinere klassen en werk in de stadsver nieuwing achtte Drenth veel aanvaard baarder manieren om werkgelegenheid te scheppen. Behalve het Tweede-Kamerlid spraken vrijdag ook Han de Jong uit Santpoort, t De pl mevr. 1 aa GLASTRA VAN LOON werkloosheid te bestrij den. We hebben een te groot en te kostbaar pro- duktieapparaat opge bouwd in verhouding tot wat gekocht en geconsu meerd kan worden. De stijgende collectieve las ten worden onder andere veroorzaakt door de stij gende werkloosheid. En ook doordat ons zware produktieapparaat zove el mensen tussen de wielen laat komen. Men sen die niet meer in staat zijn om te werken”, zo merkte Glastra van Loon op. De democraat brak een lans voor een samenhan gend beleid ten aanzien van de industrialisatie en een herbezinning daar op. Daarvoor zou juist die bewindsman nodig zijn. Glastra van Loon pleitte voor een techni sche en industriële ver nieuwing en een vrije on gedwongen ontplooiing Achtereenvolgens zijn op de ver kiezingslijst de volgende namen opge voerd: H. A. de Boer, H. van der Werff, W. N. Koopman, mevrouw T. Schemmekes- Swetter, K. W. Bijl, H. van Leeuwen, M. J. Vergouw, M. van Veelen, mevrouw M. I. L. L. van Laake-Theinissen, mevrouw E N. Alderliefste-Haaksma, N. E. A. M. Kraetzer. De huidige raadsleden die niet terugke ren zijn A. Roosendaal, J. A. Andriesma en J. Visser. De heer C. Dekker kwam op de 16e plaats. Aangenomen mag worden dat ook hij niet zal terugkeren in de raadsgele- deren. HAARLEM. Mevrouw E. W. M. van Bers-Lips, W. F. Reus en F. A. Vissers, allen lid van de Provinciale Staten van Noord-Holland voor het Christen-Democratisch Appel hebben zaterdag tijdens een bijeenkomst voor kaderleden van de partij in de Haarlemse Wintertuin hun licht laten schijnen over de provinciale politiek. Daarbij kwam niet zozeer het standpunt van het CDA uit de verf, als wel de werkwijze en de bevoegdheden van Provinciale Staten, die op 29 maart opnieuw gekozen moeten worden. Mevrouw Van Bers gaf een uiteenzetting over de bestuurlijke kanten en merkte daarbij op dat mini-provincies voor Noord-Holland met haar eigengekleurde proble matiek geen oplossing zullen bieden. Voorts hield zij een pleidooi voor het particulier initiatief. Dat speelde ook in de voordracht van Vissers over volksgezondheid een belangrijke rol. Uiteraard kwam in zijn betoog ook de fusie tussen de ziekenhuizen het Elisabeth Gasthuis, de Mariastichting en het Diaconessenhuis aan de orde. Vissers, die directeur van het rooms-katholieke Joannes de Deo ziekenhuis in Haarlem is, merkte op dat dit ziekenhuis zich buiten de fusiebesprekingen had gehouden. „We zijn er ook niet voor gevraagd”, aldus Vissers. „De vraag is in hoeverre die fuserende ziekenhuizen hun eigen sfeer kunnen behouden. De tijd is wellicht voorbij dat elke groepering recht heeft op een eigen instelling. Maar er moeten waarborgen zijn voor een eigen sfeer. Een ziekenhuis is niet rooms-katholiek of protestant-christelijk doordat er een kruis aan de muur hangt of er alleen christelijk personeel wordt aangetrokken. Het gaat er om hoe een sfeer van medemenselijkheid wordt gemanifesteerd. De vermenselijking van de gezond heidszorg dat is het kernpunt van de problematiek die nu speelt”, aldus Vissers. Hij merkte op geen behoefte te hebben de problematiek rond abortus of euthanasie aan de orde te stellen. „In bepaalde instellingen wordt dat zeer zorgvuldig bekeken, in andere wat minder zorgvuldig. Noch de directeur, noch Frans Vissers als politicus is daar verantwoorde lijk voor. Ik ben blij dat er in onze instellingen een team is dat bekijkt wahneer en hoe hulp moet worden geboden”. TENTOONSTELLINGEN Bibliotheek, Beneluxlaan. Tot en met 29 maart schilderijen en tekeningen van Servaas Schoone. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Ma. 20 uur „The Spy who loved me”. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Ma. alle leef tijden 19-21 uur, di. jeugd 15.30-17.30 uur. Bene luxlaan: ma. volwassenen en jeugd 19-21 uur; di. volwassenen 14-15.30 u. en 19-21 u. Jeugd 15.30- 17.30 en 19-21 u. De Zandkraai, Handelstraat. Ma. 20 uur vrou wencafé met vertoning film „Abortus, dat doe je niet zomaar”; di. 19.30 uur klaverjassen. Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. De Vrijburcht, Vrijburglaan. Ma. 20 uur jaar verg. NVV-Vrouwenbond; die. 20 uur CAO-ver- gadering. VELSEN. Het Velsense college kan na besprekingen met vertegenwoordigers uit het plangebied Oud-IJmuiden volledig instemmen met de zienswijze van de scholen- plancommissie over de onderwijsaccommodatie waar dit plangebied in de toekomst behoefte aan heeft. In de deelnota voor Oud-IJmuiden die donderdag in de raad komt worden voor Oud-IJmuiden in totaal drie lagers scholen en drie kleuterscholen geclaimd. Voor het openbaar onderwijs worden twee nieuwe lagere scholen en eenzelfde aantal kleuterscholen noodzakelijk geacht. Ook voor het rooms-katholiek onderwijs is een nieuwe lagere school met kleuterschool een reële eis, aldus de deelnota die door het college volledig jvordt onderschreven. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Ma. 20 uur „Is- la, harembewaakster van de oliesheiks”, 19.30 uur „North by Northwest”. Luxor Theater, Breestraat. Ma. 19 en 21.30 uur „The spy who loved me”. TENTOONSTELLINGEN De Nieuwe Slof, Kerkstraat; t.m. 5 april expo sitie tekeningen en gouaches van Maria Jaspers, geopend van ma.-vrijd. van 10-22 u. en op zat. van 14-17 uur. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkstraat ma. volw. en jeugd 19-21 uur; di. volw. en jeugd 14-17.30 uur. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. De Nieuwe Slof, Kerkstraat. Ma. 20 u. WD- vergadering, di. 19.30 uur opname VARA-radi- oprogramma „Zing zomaar simpel een melodie”. De Opgang, Zonnebloemlaan. Di. 20 uur verg. Hervormde Gemeente Beverwijk. Huize Scheybeeck, Velserweg. Di. 14 uur paas- eieren-versieren met Ned. Ver. van Huis vrouwen. BIOSCOPEN City, maandag en dinsdag 20.00 uur James Bond „The Spy who loved me”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen, 17e- eeuwse stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen. Open: di. t/m za. van 10-12 en 14-17 uur. Stadhuis: Bezichtiging op werkdagen van 10- 12 uur, maandag t.m. vrijdag poppenexpositie Jannie in ’t Hout in burgerzaal. Hervormd Wijkgebouw, Radarstraat, 20.00 u. modeshow NCVB. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend dinsdag en donderdag van 10.00-16.00 uur en op aanvraag tel. 02510- 91022 en 93088. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400 Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Buurthuis De Brulboei: maandag 19-20.30 uur bromfietsclub. Buurthuis De Planeet: maandag 19.00-20.15 uur handwerkclub. Buurtcentrum Zeewijk: dinsdag 8.45-11.30 u. koffiesoos, 9.15-11.15 en 19.30-22.00 u. naailes. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk- plein 62, 10-12 en 14.00-17.00 uur recreatieruimte open. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau, Abelenstraat 1, IJmuiden van 9-10 uur, tel. 12464 of 18445. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken, Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vrij. 9-10 uur. Tel. 02550-18830 en 22169. Spreekuur Santpoort: ma. en do. 9-10 uur. Her vormd Wijkcentrum, Burgemeester Enschedé- laan 67. Sociaal Advies Bureau: spreekuren dinsdag: 9-10 uur Cultureel centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden; 11-12 uur De Mei, Geelvinckstraat, Velsen-Noord; 2-3 uur De Haven, Schipbroeken- weg 6 in Santpoort en 4-5 uur In den Abeel, Abeelenstraat, IJmuiden. Algemene Hulpdienst: Iedere werkdag van 9- ll. 30 uur, tel 02550-18888. Velserbad. dinsdag gemengd zwemmen 7-8, 12.10-13.10, 16 00-17.15 en 20-21.30 uur; damesles 8.50-9.20 uur; bejaarden 9.20-10.05 uur. Instructiebad Zeewijk, dinsdag dames 9-9.30 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”. Open alleen op woensdagmiddag en zaterdag de gehele dag HAARLEM. „Als de regering ordeloos is, is de burger machteloos. De eerste formatiefase was ordeloos, in de tweede is, bij het bij kaarslicht overschrijven van het eerste regeerakkoord een aantal dingen verge ten”, aldus voorzitter Jan Glastra van Loon van D’66 zaterdagmiddag in Die Raeckse in Haarlem, waar de regio Noord- Holland van de partij een openbare ledenvergade ring hield. Eén van de zaken die bij het tweede regeerak koord waren vergeten is volgens Glastra van Loon de bewindsman voor de technische ver nieuwing die een belang rijke rol had moeten gaan vervullen in de re gering. Glastra van Loon gaf een uiteenzetting over de sociaal-economische si tuatie en benadrukte daarbij dat het niet gaat om zomaar voorbijgaan de problemen, doch om structurele moeilijkhe den. Als een van de oor zaken van de inflatie noemde hij een te sterke stfjging van de grond- stofprijzen door een te groot verbruik daarvan. „De lust tot investeren is niet voldoende om de TONEEL Stadsschouwburg, (Wilsonsplein) 19.45 u: Zandvoortse Operettevereniging: „Clivia” dinsd. 20.15 u: Koninklijke Vlaamse Schouwburg met „Opgeruimd staat netjes”. MUZIEK Concertgebouw, (L. Begijnestraat) Dinsd. 19.30 u: Christelijke Oratoriumvereniging „Haarlem” en Noordhollands Philharmonisch Orkest met de „Matthaus Passion” o.l.v. Harry Brasser met als solisten: Christine Harvey, sop raan, Nel Wissel, alt, Marius van Altena, tenor, Wouter Goedhart, tenor en Henk Smit, bas. BIOSCOPEN Cinema Palace, (Gr. Houtstraat) 15.30 u, 19 en 21.30 u: „Orca”, 12 j. Frans Hals, (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u: „Blond en bloot in Beieren” 16 j. Lido, (Houtplein) 14,19 en 21.15 u.: „De verplet terende voet”, 16 j. Luxor, (Gr. Houtstraat) 14, 19 en 21.30 u.: „Doctor Vlimmen”, 16 j. Roxy, (KI. Houtstraat) 14.30,19 en 21.30 u.: „De mantel der liefde”, 16 j. Studio, (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „The last remake of Beau Geste”, a.l. Dinsd. 19 en 21.15 u.: „Smokey and the bandit”, 12 j. Cinema Quirinus Internationaal, (L. Veer, straat) 14,15.15,19,20.15 en 21.30 u.„ Sex Devils”, 16. j. City Theater, (Hoofdstraat 94, Hillegom) 20 u.: „Brute Corpes. Vrijdag aangekomen: Hannau, Antwer pen; Falkenberg, Karlstad, Zaandam; Star Boxford, Brake, Velsen; Satumus, Aber deen, IJmuiden; Kirsten Tholstrup, Ark low, IJmuiden; Fridel, Whitby, IJmuiden; Chertal, R’dam; Andries, Oudendijke; Thora Lupe, Gonfreville, Beverwijk; Kent Shore, Cont. Plat, IJmuiden; Canis, R’dam; Titan Service, Cont. Plat, IJ muiden. Vrijdag vertrokken: Marianne-V, Sharpness; C.V. Staghound, Le Havre; Groenland, Noordzee; Christina, Solves- borg, IJmuiden; Eskspring, Morlaix, IJ muiden; Dania Carina, Odense, IJmuiden; Juv. Aarhus, IJmuiden; Lomm, Barbados; Rewi, Malmö, IJmuiden; Manuela-A, R’dam; Marjan, Kingslynn; Bomma, Ber gen; Ivan Belostotskiy, R’dam; Vaemland, Kirksbyn; Puebla, R’dam; Baffin Service, Noordzee; Leif Erikson, Stavanger; Pa mir, Londen; Anders-W. Golchester; Ag nes, Bremen; Pasir, Colchester; Taifun, Bremen; .ancius, Londonderry, IJmuiden; Falkenberg, Gruvon, Zaandam. Zaterdag aangekomen: Ivo, Rotterdam, Ujuiden; Ingrid Gorthon, Gefle; Folium Supplier, Skogn; Stirling Brigg, Cont. Plat, IJmuiden; Norfold Shore, Cont. Plat, IJmuiden; Blakeley, Ipswich; Heibrich a, Loewestoft; Paula, Gunness; Parkesgate, Rochester, IJmuiden; Helga-S, Frederiks- vaerk, IJmuiden; Tor Scandinavia, Go thenburg; Paulina Brinkman; Le Have, IJmuiden; Adele-J, Frederiksvaerk, IJ muiden; Westland, Bremen; Fjellnes, New Castle; Subro, Venture, Londen; Primero Constanza; Herz Kiepe, Skien; Smit Lloyd 1, Cont. Plat, IJmuiden; Kenrix, Whitby, IJmuiden; Bore Sun, Calais. Zaterdag vertrokken: Swallow, War- sund; Abel Santa Maria, Felixstowe; Avance, Middlesborough; Karin, Rotter dam Maria Christine, IJmuiden, Solves- burg; Tora Lupe, Beverwijk, Rotterdam; Star Boxford, Velsen, Rotterdam; Lena-S, IJmuiden, Aabenrad; Kirsten Tholstrup, IJmuiden, Arklow; Folium Supplier, Trontheim; Blakely, St. Allca; Smit Lloyd 1, IJmuiden, Cont. Plat; Oude Maas, IJ muiden, Selby; Tor Scandinavia, Gothen burg; Ivo, IJmuiden, Trontheim; Kentsho- Natuurvriend, 119 p., 7. Dorpshuis De Re de, Viva Aquaria, 118 p., 8. Feenstra, Tropica, 118 p., 9. Van Moorst, A.V. Vel sen, 118 p., 10. Blomjois, Triginta, 115 p., 11. v.d. Horst, Triginta, 114‘/ap., 12. Vlees- akker, Natuurvriend, 114’/2 p. en Schuyt, Kennemerland, 110 p. Ml Ml

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 6