werkvoorbereider machinale magazijnhulp projektadviseur ervaren secretaresse sekreta resse/ty p iste Administrateur spanjaart bv dynamische Boekhouder/ houtbewerker JONGEMAN (OF -VROUW) bedienings personeel walserijen HOOGOVENS IJMUIDEN /I ''“XX X z X automaten-operator o werktuigbouwkundig ingenieur Intervend b.v. BV GRAMMOSERVICE I# 41 JERDAG 25 MAART 19 7 8 Wij komen graag in kontakt met een Bij Hoogovens is weer plaats voor Ons bedrijf maakt een snelle groei door. Wij zoeken op korte termijn kontakt met: Goed betaald en interessant werk in een klein team Voor deze afwisselende functie is vereist; Wilt u meer weten? ie Naam: Voornaam: Geboortedatum: U Ï?,J oo ~r Adres: u- Woonplaats: Telefoon: Wijkermeerweg 25, Beverwijk. Telefoon 02510-20648* te al MKSAC MORRISON - KNUDSEN SAUDI ARABIA CONSORTIUM We stellen wel wat eisen: jong (zo tussen 20 en 25 jaar), voltooide MAVO of HAVO opleiding, vlot optre den, snel denkend en handelend, secuur, paniekbe- stendig. Intervene! b.v., Nijverheidsweg 10, Maarssen Telefoon 03465-63734, vragen naar mevrouw Van der Veen Rechtstreekse telefonische kontakten met buiten vor men een onderdeel. Ook zal hij of zij optreden als persoonlijk assistent(e) van onze Chef Verkoop Bin nendienst. Een zeer afwisselende job voor wie van aktie houdt. Mogelijkheden op langere termijn? Volop voor wie de kansen zie en ze grijpt! Sollicitaties: mondeling of schriftelijk t.a.v. de heer C. Ossewaarde, onze verkoopleider. Vereisten: Leeftijd tenminste 26 jaar, voltooide middelbare opleiding, gedegen ervaring in soortgelijke functies, beheersing van steno, diploma Engelse en Duitse handelscorres pondente. In het algemeen: vlot, accuraat en zelf standig kunnen werken in een-klein team van jonge collega’s. Taken: Leiding directiesecretariaat en behandeling van alle hierbij behorende zaken, voorbereiding van ver gaderingen en samen stelling van hieruit voort vloeiende besprekings- Marjan de Groot die vijf jaar met ons heeft gewerkt, verlaat medio 1978 de CPNB wegens studieplannen. In verband hiermee zoeken wij per 1 juli a.s. voor de directeur van ons Bureau een Salaris afhankelijk van ervaring en leeftijd max. 2590,- bruto per maand, goede secundaire en tertiaire arbeidsvoor waarden w.o. reisonkosten- vergoeding kantoor-huis v.v. (buiten Amsterdam). verslagen en actiepunten, eindverantwoordelijkheid voor centraal archief. Belangstellenden worden verzocht uitvoerige en schriftelijke sollicitaties te richten aan de adjunct- directeur, de heer Wim C. A. M. Berbers, bij wie ook telefonische informaties verkregen kunnen worden. die koördinerend optreedt tussen opdrachtgever en de fabriek. Daarnaast houdt hij zich bezig met werkvoorbereiding en begeleiding van de uitvoerende werkzaamheden goede kontaktuele eigenschappen ruime praktijk ervaring liefst gerichte opleiding b.v. MTS Rotterdam of vergelijkbaar inzicht in de technische aspekten van de speciaal meubelfabrikage Naast de financiële administratie behoort tot zijn belangrijke taak het informeren van de direktie. Spanjaart bv biedt naast een uitstekende werksfeer, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties ontvangen wij gaarne op ons adres Spanjaart bv, Wijkermeerweg 25 te Beverwijk Een psychologische test kan voor enkele functies tot de procedure behoren vereisten: MEAO - MBA niveau liefst studerend voor SPD Leeftijd 25-30 jaar. die naast het typewerk de voorkomende sekretaresse- en administratieve werkzaamheden kan verrichten. e- in Spanjaart bv is toonaangevend op het gebied van project- en interieurinrichtingen. De afdelingen bouw, interieurbouw, projekten en horeca-interieurs werken geheel zelfstandig Vaak realiseren zij in nauwe samenwerking met elkaar de totstandkoming van komplete, kwalitatief hoogwaardige interieurs. Ervaren meubelmakers uit onze branche die deze functie ambiëren kunnen tevens reflecteren Deze functionaris zal worden belast met het leggen en onderhouden van contacten in de horecasektor en het bevorderen van de verkoop. Hij rapporteert aan de commerciële direktie. Zijn rayon betreft Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, gedeelte van Utrecht en Noord-Brabant. Gedacht wordt aan een medewerker in de leeftijd van omstreeks 30-35 jaar met tenminste een middelbare opleiding en ervaring in projektenverkoop. Goede kennis van interieurbouw is gewenst. Van hem wordt in de eerste plaats verwacht dat hij de gave heeft goede persoonlijke contacten met zijn cliëntèle te kunnen opbouwen en onderhouden. ie St e- d. ir; ir- rk li- leverancier van koffie-, frisdrank- en verzorgingsauto- maten vraagt voor haar afdeling operating een (en leerling machinale houtbewerker) ervaring op het gebied van machinale houtbewerking man die maatwerk prefereert boven de fabrieksband. nvs voor wie binnen de commerciële groep een interessan te, levendige taak is weggelegd. Hij of zij zal de zelfstandige verantwoordelijkheid krijgen m.b.t. het inplannen van een gedeelte van het wagenpark, kliëntenmutaties en de gehele interne voorbereiding van het installeren van nieuwe projekten. (in 3- of 4-ploegendienst) Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Doorgroeimogelijkheden Goede sociale voorzieningen Het bureau voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek (CPNB) heeft als taak, ten behoeve van boekuitgevers en boekhandelaren, op collectieve basis acties te voeren, welke ten doel hebben het kopen en het lezen van boeken te bevorderen. Werkzaamheden: vullen, verzorgen, opheffen kleine storingen. U wordt gestationeerd bij een belangrijk relatie van ons in Haarlem Dit vereist 100% zelfstandig optreden, ënlge techni sche basiskennis is een pluspunt, ervaring met dit werk is welkom, niet noodzakelijk. Uw leeftijd 25-30 jaar. Schrijf of bel ons voor een afspraak. Voor mensen die houden van afwisselend, vast werk. Naast magazijnwerk dient hij allerlei voorkomende werkzaamheden in de fabriek te verrichten. o4 F >iii Gehuwd/ongehuwd HF 103 (vac. NL 00242) waarin de Hollandsche Beton Groep een belangrijke deelnemer is, werd geformeerd voor de bouw van een nieuwe stad in Saudi Arable voor 70.000 inwoners. De opdracht omvat ondermeer de bouw en het bedrijfsklaarmaken van vijf betonfabrieken en het uitwerken van alle geprefabriceerde betonkonstrukties. Om dit te kunnen realiseren heeft MKSAC in haar kantoor te Delft een vacature voor de duur van ongeveer 2 jaar in de functie van: Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „bedieningsman walserijen”. Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek Langestraat 61. Amsterdam, telefoon 020-2649 71'26 84 51 Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. r.Ji 4 Service Merchandisers voor Grammofoonplatenen musicassettes Spaarndamseweg 410-414, HAARLEM, tel. 023-258521 S- ?n Hebt u interesse, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met volledige gegevens omtrent leeftijd, opleiding en ervaring aan Hoofd Personeelszaken MKSAC Zuiderstraat 44 Postbus 3149 cz Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Hoogovens heeft goede sociale worzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. toorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- iolland en in Zuid-Holland tot Leiden. In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van rakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst ƒ25.850,en in 4-ploegendienst 27.480,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het ear bij. voor de ontwikkeling van werktuigbouwkundige installaties ten behoeve van de fabrikage van geprefabriceerde betonelementen. Wij denken daarbij aan een gegadigde met minimaal HTS-opleidmg en een 5 tot 8 jarige ervaring binnen dit werkterrein Een goede kennis van de Engelse taal is noodzakelijk Wij bieden een aantrekkelijk salaris met goede secondaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer op ons nieuwe kantoor

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 41