HISTORISCHE ZEGE DE FLYEB 1 moeilijk pcrardenkoerse IJ spoftpuntiqj I P Jos Hermens door pijn in zij geveld Gerulaitis maakte het Borg pat Amro Privérekening SCHITTERENDE ZEGE IN DE GOLD RACE In Incident Tol: Sterk optreden Whitbread round the world race" J, I A 28_INS 2 8 MAART 19 7 8 DINSDAG SPORT Gehoord bij de Amro Bank (5) 'n t Z1 Oud-V ft O o c, Jan Raas van last verlost PETER HEERKENS ’t 1 ■ir Jan Raas op weg naar de overwinning in de Gold Race 0 Een wedstrijdleider Jan Klip: „niks van gezien”. Bartelozzi echter meende, onrecht ten nadele van de zo actieve Moser te bespeu ren en nam met zijn auto de hele kopgroep achter de bumper in een wanhopige po ging Raas terug te halen. Toen ge schreeuw, gefluit en gezwaai met de rode vlag van wedstrijdleider Klip geen enkele invloed op Bartelozzi hadden, nam Peter Post in Raas’ belang het initiatief tot ingrijpen maar. Hij stuurde zijn wagen met duivelse kun sten langs de kopgroep, langs publiek en langs bomen en ging pal voor Bartelozzi op de rem staan. Joop Zoetemelk later: „Ik dacht dat het een sandwich zou worden”. Ofschoon de renners achter Jan Raas zo doende op het belangrijkste koersmoment hun ritme verloren, mocht hun nederlaag niet aan dat .acident worden toegeschre ven. Daarvoor lagen de zaken te duidelijk. Moser was moe door zijn onophoudelijke acties om vluchters terug te halen. Freddy Maertens stak duidelijk nog niet in zijn grote vorm en had waarschijnlijk ook wei nig behoefte aan het terughalen van Jan Raas die hem door zijn manier van koer sen zo diende in de Omloop van het Volk. Hennie Kuiper dekte zijn ploegmaat in de rug en hield er de wetenschap aan over dat na Knetemann en Raas nu hij als derde van de kopmannen aan de beurt is om alle steun te krijgen in een grote koers. Joop Zoetemelk miste zoals dat wel meer met hem het geval is, het lef om fel te gaan demarreren. Hij, die het toch niet van een eindsprint moet hebben en derhalve is Na eerder dit jaar al met duidelijke macht geregeerd te hebben in de ronde van de Middellandse Zee (winnaar Knete mann) en Parijs-Nice (ook een zege van Knetemann), leverde het team thans een schitterend staaltje koerstechniek af. De triomf van Jan Raas was een aanval uit het boekje. Eerst hielden Thaler en Wesemael het tempo zo lang mogelijk hoog, daarna rammelde Gerrie Knetemann energie uit de kopgroep van 22 die 40 kilometer voor het einde ontstond, en vervolgens toen Knetemann zijn krachten had opgebruikt en terugviel nam Hennie Kuiper dat werk over. De tempo-slag had de groep kansrijken toen al uitgedund tot vijf: Mo ser, Maertens, Kuiper, Raas en Zoetemelk. Met twee priemende ontsnappingspogin gen dwong Kuiper de concurrentie tot grote inspanningen, waarna Jan Raas het werk afmaakte. Hennie Kuiper: „Hij pakte het goede moment nadat Knetemann en ik de openingen hadden geforceerd. Maar tja: zoiets moet je natuurlijk ook kunnen”. De voor zo’n kopman steeds bange vraag is, of dat lukt. Jan Raas is er voor dit jaar vanaf en met de manier waarop hij dat karwei klaarde voldeed hij op een veelbe lovende manier aan de verwachting die hij vorig jaar wekte door Milaan-San Remo en de Gold Race te winnen. Onder beroer de weersomstandigheden en voor een toe schouwersaantal waarvan de schattingen uitkwamen op nationale record-hoogtes, beheerste hij voor de tweede achtereenvol gende keer de Gold Race, een zware koers van 230 kilometer over de Li mburgse heuvels. Het niveau van zijn overwinning kwam tot uiting in de samenstelling van de uitslag. Jan Raas liet de regerend wereld kampioen Francesco Moser (2e op 1.16) achter zich, alsmede de ex-wereldkampi- oenen Maertens (4e) en Kuiper (5e). Behal ve dat hij persoonlijk imponeerde met het inzetten en afmaken van een solo (15 kilo meter lang) met wind tegen, maakte de kern van de Raleigh ploeg waarin hij zo’n vitale plaats inneemt grote indruk. (Van onze sportredactie) MEERSSEN. Op heroepsrenners van het type Jan Raas rust jaarlijkst een zware last. Ze leven onder de enorme druk van het zich moeten waarmaken in een specialiteit die weinig ruimte laat om fouten te herstellen: de klassiekers. Er zijn er maar zes in het voorseizoen, de belangrijkste periode, en drie in het najaar. De laatste tellen amper omdat ze bij het afsluiten van een wielerjaar voor renner en sponsor nauwelijks kunnen renderen. Een klassieker-specialist heeft derhalve de taak in een erg korte spanne tijds zijn werkgevers genoegdoening te geven voor een hoog jaarsalaris (bij renners van dit kaliber al gauw rond de honderdduizend gulden) en bovendien voelt hij Nu moet ik dringend een rekening betalen, maar ik heb geen geld meer opm’nAmroPrivérekeningstaan Dat kunnen we wel oplossen, meneer. Met een Amro Moment Krediet. Dan kunt u altijd even „rood” staan, als u ’t maar een keer van tevoren afspreekt. Een zeslanden-waterpolotoemooi tot 18 jaar in Barcelona is gewonnen door Spanje. Nederland werd vijfde, achter Ita lië, W.-Duitsland en Joegoslavië. De als derde geplaatste Betty Stöve werd in de kwartfinales uitgeschakeld door Billie Jean King. De 33-jarige Ameri kaanse won gemakkelijk met 6-1, 6-3. LAS VEGAS. De Zweed Björn Borg heeft het internationale tennistoernooi der kampioenen in Las Vegas gewonnen. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Vitas Gerulaitis met 6-5, 5-6, 6-4, 6-5. Met deze zesde overwinning in evenzovele wedstrijden tegen Gerulaitis verdiende de Zweed 150.000 gulden. Zijn tegenstan der moest het met de helft doen. Het was zeker geen gemakkelijke over winning voor Borg. Drie van de vier sets eindigden in een tie-break. Borg won de tie-breaks in de eerste en vierde beslissen de set. Tekenend voor de kracht van beide spelers was het feit, dat slechts drie keer een service-game werd verloren. Borg een maal, Gerulaitis twee keer. De overwinning van de Zweed was geba seerd op zijn grotere precisie en zijn fabu leuze passeerslagen, waardoor hij uitein delijk de 2‘/z uur durende partij op zijn naam bracht. De steken van Hermens worden ver oorzaakt door een kleine leverafwijking, waarvoor hij zich begin april bij een specialist zal melden. Volgende de Ne derlandse troef in Glasgow is de afwij king niet verontrustend. Hermens betoogde dat een andere op bouw van zijn race hem ongetwijfeld even fataal zou zijn geworden. „In de landencross is het moeilijk om na een slechte start naar voren te komen. Je De schipper zei zich een keer wezenloos geschrokken te‘ zijn, toen het jacht bij windkracht 8 in een woeste Tasmanzee plotseling niet meer naar het roer luister de. De eerste reactie was dat het schip het roer had verloren. Dat had het einde van de race en misschien wel van de Flyer en zijn bemanning betekend. Het bleek echter mee te vallen. Er was slechts een stuurka- bel gebroken. Na ongeveer drie kwartier werken was het euvel geklaard. Behalve voor zijn eigen elf bemannings leden een stel vaklui, stuk voor stuk had Van Rietschoten ook veel bewonde- Over zijn schip, een in Vollenhove ge bouwd aluminiumjacht, was bij bijzonder tevreden. „Het was licht genoeg om te winnen en zwaar genoeg om opgewassen te zijn tegen de kracht van de elementen. Met dit schip gingen we elke keer tot de grens en misschien er wel vaak over. Bij Kaap Hoorn, het beruchtste zeegebied van de wereld, ging de Flyer een keer totaal op zijn kant. Beneden dek werd het een chaos en de tomatenketchup zat tegen het plafond.” (Van onze speciale verslaggever) PORTSMOUTH. Nederlandse zeilers hebben een formidabele prestatie gele verd in de zwaarste zeilwedstrijd van de wereld, de „Whitbread round the world race”. Het zijn de Rotterdammer Connie van Rietschoten en zijn mannen op de Flyer, plus Dirk Nauta en de zijnen van de Tielsa uit Staveren. De eerste werd win naar van alles en plaatste zich daarmee in de rij van de beroemdste oceaanzeilers. Schipper Nauta kwam als zevende de ha ven van Portsmouth binnen en behaalde een succes, dat vele insiders, gezien de aard van zijn schip, nauwelijks voor mo gelijk hadden gehouden. Met een 34e plaats was Tineke Kluft de beste Nederlanse. Nationaal kampi oene Annie van Stiphout werd door een val ver achteruit geslagen, waardoor ze in de eindrangschikking Brigit de Nijs (52) en Carla Beurskens (60) nog moest laten voorgaan. In de landenploegen; strijd werd Nederland 14e. Bij de dames was de Noorse Grete Waitz een klasse apart. Op indrukwek kende wijze liep zij weg van de gedood verfde favoriete Natalia Marasescu uit Roemenië, die met een achterstand van een halve minuut tweede werd voor haar landgenote Maricica Puica. De mening van schipper Nauta kwal op dit punt op hetzelfde neer. „De Tiels is een prachtschip om mee te varen, steii en betrouwbaar, maar bij licht weer is h- niet snel genoeg. En die „rating” was vot ons ongunstig.” Dirk Nauta heeft voorht overige geen seconde spijt van zijn deel neming aan deze zware wedstrijd. „Ht was een fantastische race, waarin vai begin tot het einde alles op alles is gezet.’ ring voor de mannen van de Tielsa. Z; hebben net zo goed gezeild als wij, naai hun schip kwam nu eenmaal snelheid te kort. De Tielsa is een fijne zeewaardiji boot, maar bij het ontwerpen ervan is wj minder aandacht geschonken aan de „r. ting” en dat heeft zich in de race gewre ken, aldus de winnaar van de slag op 6 oceanen. aan ver i de eer: [feit dat qua sp -van! groter onder l CASTI de scheit balveren komende Zaandan •andia. Ge TUK—t Ted de basman In de nndvoor n twaalf 'oorspro: iet heft i iet door leenkom ian Zee 2 rijftien fedden. (MOND tweede rd op 18 jd van tg de bi de twee: verlorei sdag va egen gel ierstall »ed. Zo'n Amro Pmerekening. kan ik die nu ook gebruiken om mijn studietoelage te ontvangen? Natuurlijk, daar is een Amro Privérekening voor. En niet alleen voor ontvangsten maar ook voor uitgeven van uw geld. Zijn gramschap gold een incident dat Raas’ ploegleider Peter Post als uniek om schreef („dat wil zeggen: ik heb het van m’n leven niet meegemaakt”) en waarin Mosers ploegbaas Waldemaro Bartelozzi aanleiding zag om te protesteren, welke actie geen succes opleverde. Bartelozzi was de aanstichter geweest van de rel toen hij meende dat Jan Roos door motoren van fotografen werd gestayerd. Raas daar over: „ik heb hooguit een paar seconden bij die motoren gehangen, wat vrij vaak voorkomt in een koers omdat die motorrij ders natuurlijk niet bedacht zijn op een demarrage. Maar winst kun je zoiets niet noemen. Je hebt er als coureur eerder nadeel dan voordeel van omdat je in de vuile wind komt te zitten als die motoren optrekken. Connie van Rietschoten en zijn beman ning viel zaterdagmiddag een groot ont haal ten deel toen de Flyer de marineha ven binnenviel. Het geloei van de scheeps hoorns van oorlogsschepen vermengde zich met het gejuich van de honderden toeschouwers op de kade. Serpentines werden, op de storm gedragen, over het schip gesmeten en terwijl de trossen nog niet eens goed waren vastgemaakt, knal den reeds de kurken van de champagne flessen. De schipper werd omhangen met een grote lauwerkrans en zijn schip onder ging een complete bestorming van enthou siaste aanhangers. Hardverwarmend was ook de aankomst van de Tielsa, al vond die plaats om half twee in de koude stormnacht van paaszon dag. Van reeds eerder binnengekomen jachten gingen vuurpijlen de lucht in en op de kade klonken de driewerf-hoera’s van een veertigtal trouwe supporters, dat na een vermoeiende reis uit Staveren al enke le uren aan de haven had staan kleumen. Er werd een spandoek met „Welkom thuis Tielsa” ontrold en even later kwam ook de Friese vlag er nog bij. Kortom, de stem ming was geweldig en schipper en beman ningsleden bleken opgetogen nu zij na zo’n zeven maanden zwalken over de wereld zeeën weer voet aan land hadden gezet. Natuurlijk kwamen prompt de verhalen los. Er was dan ook veel te vertellen over deze monsterrace over een afstand van meer dan 50.000 kilometer met 16 deelne mers uit verschillende landen. Connie van Rietschoten vertelde zonder enige ophef overigens dat zijn schip verscheidene keren plat tegen de golven was gegooid. De stormen hadden ook een ware slachting aangericht onder de zeilgarderobe van de Flyer. De laatste drie dagen was het wat dit betreft ook weer raak geweest. Terwijl het jacht door de storm gedreven naar „huis” jakkerde, gingen er drie spinnakers van enkele honderden guldens per stuk aan flarden. We zijn in totaal zeker een stuk of tien spi’s kwijtgeraakt en we heb ben er nu nog eentje over, aldus de schip per van de Flyer. moet dan werkelijk knokken voor iedere plaats. Dat zou een onmogelijke opgave geweest zijn”. Na een aanvankelijke hoopvolle negen de plaats werd hij binnen zes kilometer teruggeslagen naar een 34e positie. Op het moment dat Hermens een douche opzocht om de dikke laag modder van zijn lichaam te schrobben, was de beslis sing al gevallen. Drie atleten, de Ier John Treacy, de Rus Alexander Antipov en de Belg Karei Lismont, hadden zich naar een flinke voorsprong geploegd. In de laatste halve kilometer schudde Treacy zijn medevluchters van zich af. Door het spekgladde parcours werd er met name in de klimmetjes en afdalingen veel gevallen. Henk Mentink (met een 74e plaats de beste Nederlander) kwam on herkenbaar over de streep. De overige Nederlanders eindigden, zoals verwacht kon worden, nog verder in de achterhoe de. Jo Schout werd 83e, Piet Vonck 89e, Bram Wassenaar 92e, Ton Luttikhold 107e en de voor de geblesseerde Klaas Lok ingevallen Peet Jan Zijl 135e. Het landenklassement (waar het in fei te om draait bij de IAAF-cross) eindigde verrassend in een zege voor de gehaven de jonge Franse ploeg, vóór de Verenig de Staten en Engeland. De traditionele roei wedstrijd tussen de universiteiten van Oxford en Cambrid ge op de Theems is gewonnen door Ox ford. De boot van Cambridge maakte 800 meter voor de finish water en zonk. De Franse équipe Nicolas/Lefebvre heeft met Peugeot 504 de Safarirallye ge wonnen. De Zweden Karlström en Bil- stam, gistermorgen nog op kop, kregen pech aan hun Datsun en moesten opgeven. De tweede etappe in de Ronde van Bel gië, die zondag van start ging, is gisteren gewonnen door de Nederlander Cees Priem. Priem staat in het algemeen klasse ment nu als tweede genoteerd, achter de Belg Freddy Maertens, die zondag tweede werd in de door de Duitser Thurau gewon nen tijdrit. Maertens eindigde zondag ook als tweede in de eerste etappe en wel achter zijn landgenoot Patrick Sercu. Gis teren kwam Maertens als achtste binnen. Zijn voorsprong op Priem bedraagt 11 seconden. Thurau volgt, met 15 sec. ach terstand. De Brabander Peer Maas is winnaar geworden van de vijfde K.O. wielerrace, een wegwedstrijd van 153 km met start en finish in Veendam. In de derde ronde van het Nederlands Damkampioenschap voor junioren heeft Knoops zijn eerste plaats behouden door remise tegen titelhouder Harmsma, die nu samen met Stokkel de tweede plaats bezet. Het motorrace-team van Groot-Brittan- nië heeft in Chester de traditionele 500 cc- wedstrijd tegen de Verenigde Staten om de Transatlantische beker gewonnen. Peter Herlings heeft een succesvol mo- torcross-weekeinde achter de rug. Zondag won hij in Erp een internationale 500 cc- cross vóór Sigmans en Wilken, en gisteren was hij de snelste in Best, waar Wolsink en Sigmans tweede en derde werden. Henk en Geert Kneuman wonnen in Best de zijspanklasse. In Roden tenslotte won Klaas Poppinga een 500 cc cross van twee de garnituur. België heeft een internationaal volley baltoernooi in Nottingham op zijn naam geschreven. Finland eindigde als tweede, vóór Zweden en Italië. Nederland en W.-Duitsland zijn in het Franse Tours samen tweede geworden bij vuvlMSlipiijs. 1. ui u. r^ieus ucivcuiivi IJMONI Buytene), 2. nr. 12. O. Lamour (T. Smeding! icht eel r. 1. Onedin (L. Schoonhoven). Niet gestat - - - BH, Illddkl veldei ie weds orden a tlangrijl llwerkei ee spe< laarnwc on maai ing latei (Van onze speciale verslaggever) GLASGOW. Een middeltje, dat met veel succes gebruikt wordt door Eddy Merckx, moet de hulp voor Jos Hermens worden. De Nijmeegse atleet wordt dit seizoen tijdens veldlopen steeds geteis terd door pijnlijke steken in zijn zij. Uitgerekend tijdens het wereldkampi oenschap cross in het kletsnatte Glas gow dwongen die pijnscheuten hem tot opgeven. Volkomen gedemoraliseerd zocht hij na zo’n acht van de 12 af te leggen kilometers de kleedaccommoda- tie op. Maar 's avonds nog tijdens het slotbanket deed de Belgische loper Eric de Beek, in 1974 in Monza winnaar van de IAAF-cross, hem het vitamineprepa raat van Merckx aan de hand. Te laat voor een goede klassering in Glasgow, maar misschien nog op tijd voor het komende baanseizoen. Titelverdediger Han Janssen is door een zege op Brouwer in de derde ronde van het Nederlands kampioenschap jeugdschaken leider Van der Wiel tot een half punt genaderd. Hij deelt de tweede plaats met Van Doorn. De Rus Lobanov heeft in Alma Ata het wereldrecord op de 1000 meter op 1.14.61 gesteld. Het oude record (1.14.99) stond op naam van Eric Heiden. Beide records be hoeven nog officiële goedkeuring. Chris Evert won in het Paasweekeinde de finale van het laatste tennistoernooi uit de Virginia Slims. Ze versloegen Billie Jean King met 6-0, 6-4. Het was het tweede toernooi, waaraan Evert deelnam na een afwezigheid van vier maanden. Evert speelde steeds hard op de backhand van King, die daardoor niet naar het net kon komen, zoals ze in voorgaande partijen gewend was te doen. Met haar in 64 minu ten bevochten overwinning verdiende Evert 20.000 dollar. een vijf landen wedstrijd kunstzwemmen. Engeland won. In Eindhoven is de Amsterdamse Na nette Schutte Nederlands indoortennis- kampioene tot en met 16 jaar geworden. Bij de jongens won Chiel Bolsius uit Apel doorn. de verwachting die zijn ploegmaats van hem hebben als een mes op de keel. Immers: de knechten die zich in zijn dienst het zweet uit het lijf persen profiteren indirect mee van een klassieker-zege omdat de marktwaarde van de ploeg als geheel, er voor de komende wedstrijd door stijgt. John Treacy komt -onder de modder- als eerste aart in het wereldkampioen schap cross. ir Conny van Riethoven, de schipper w de Flyer, was dolgelukkig na aankomsth Portsmouth. LWijk a; lock Wil: In de e )ed tege ind was ik spel c ans vooi elft, ma igen de paarnw: vee pun ée een I De Nederlandse junioren-ijshockey- ploeg is zesde geworden in de strijd om het Europees kampioenschap, dat in Deurne en Den Bosch werd verspeeld. In Boxtel is een 15 km wegwedstrijd gelopen. Cor Vriend (AW) werd eerste in een tijd van 47 min. 21 sec. In Hoorn werd een wedstrijd over 20 km gewonnen door Rob Strik (BAV). Roelof Veld uit Deventer won de traditionele 25 km wegwedstrijd van Paderborn, en in Eibergen schreef de Portugees Orvalho de Paasveldloop op zijn naam. Bij de dames won daar Ria Over kamp. Polen is wereldkampioen Ijshockey in groep B geworden. De Polen wonnen van Roemenië met 8-6, en promoveren naar groep A, evenals Japan, dat tweede werd. Italië en Joegoslavië degraderen. De damesploegen van W.-Duitsland en Spanje hebben zich in het Westduitse Wol- fenbüttel gekwalificeerd voor de strijd om de Europese basketbaltitel voor dames eind mei in Polen. Hongarije en Zweden deden datzelfde in het Finse Tampere. Henk van Gent heeft de Paashaaszeil wedstrijden op de Kralingse plas in Laser- klasse gewonnen. Het Russische paar Doerasova/Pano- marenko mag zich junior-wereldkampi- oen ijsdansen noemen. Steve Scott (VS) heeft in Irvine de mijl gelopen in 3.53.92. Daarmee heeft hij zich op de wereldranglijst als zesde geklas seerd. Raas: „Ik zag dat Moser, toen hij Kuiper voor de tweede keer had teruggehaald, even naar adem zat te happen. Ik wist dat het tijd was om te gaan”. Francesco Moser keek in woede terug op dat moment en zwoer na afloop in de kleedruimte: „Ik rij geen -koers meer in Nederland. Het is hier altijd hetzelfde. aangewezen op eerdere probeersels, bracht het slechts tot één demarrage. Zoe temelks verweer: „op dit parkoers, met deze sterke renners in de kopgroep had demarreren geen zin. Misschien op de Tourmalet, maar hier niet. De uitslag van de 13e Gold Race is: 1. Jan Raas (Ned) 230 km in 6 uur, 5 min. en 3 sec. 2. Francesco Moser (Ita) op 1 min. en 16 sec. 3. Joop Zoetemelk (Ned) z.t. 4. Freddy Maertens (Bel)z.t. 5. Hennie Kuiper (Ned) z.t. 6. Gerrie Knetemann (Ned) op 4 min. en 2 sec. 7. Gregor Braun (Wdl) z.t. 8. Leo van Vliet (Ned) op 4 min. en 36 sec. 9. Didi Thurau (Wdl) z.t. 10. Bernard Bourreau (Fra) z.t. 11. Ferdi van den Haute (Bel) op 6 min. en 4 sec. 12. Wilfried Wesemael (Bel) z.t. 13. Jan Krekels (Ned) z.t. 14. Hubert Linard (Fra) z.t. 15. André Dirickx (Bel) z.t. 16. Eric van de Wiele (Bel) z.t. 17. René Martens (Bel) z.t. 18. Klaus- Peter Thaler (Wdl) z.t. 19. Willem Peeters (Bel) z.t. 20. Jonathan Boyer (Vst) z.t. RECKLINGHAUSEN (W.-DL.l. Jan vfl Dooyeweerd is met de Franse hengst Fonll derde geworden tijdens de Grote Prijs va Recklinghausen. Op de door de heftige regenva zwaar geworden baan noteerde Forain een uil stekende kilometertijd van 1.18.9. Het paal weekeinde was voor Jan van Dooyeweerd trol wens zeer succesvol, want door drie zeges Wol vega en één op Duindigt klom hij op naarfl eerste plaats in het professioneel rijderskiasil ment. I De uitslagen van Duindigt: DAGLFINGPRIJS 2040 m: 1. Phyrid Leronfi Duivenvoorden) 2.55.7, 1.26.1, 2. Piet Hein, Ogifl ta Norton. Winn. 1.90, pl. 1.20 1.30 1.80, kop» 9.40, trio 43.50 g LIBELLEPRIJS 1200 m: 1. Red Hawk (D.l Weiss) 1.16.7, 2. Parlor Noble, 3. Phantom Maj» Winn. 5.90, pl. 1.40 1.40 1.50, koppel 13.00 B RECKLINGHAUSENPRIJS 2500 m: 1. Pal wel Zuidvelde (J. Wagenaar) 3.33.5 1.25.4, I Othello Donne, 3. Primus. Winn. 3.20, pl. 1.902» 4.50, koppel 20.50, trio 693.20. I GELSENKIRCHENPRIJS 2040 m: 1. Pyreil Berkenhof (W. van Buytene) 2.47.5 1.22.1, 2.1 Lamour, 3. Onedin. Niet gestart: Our Gentlemail Winn. 5.20, pl 2.30 3.00 3.80, koppel 20.30. T WIRBELPRIJS 1800 m: 1. Randa (A. Treanof 1.59.1, 2. Pink Tank, 3. Another Pinta. Winn. 4.3(1 pl. 1.40 1.20 1.60, koppel 5.50, trio 157.00. I HAMBURGPRIJS 1600 m: 1. Jaspis du Bom (C. D. Imming) 2.07.2 1.19.5, 2. Drake Royal, ill Lido Buitenzorg. Winn. 6.10, pl. 3.50 4.90, koppel GROTE PAASPRIJS 2100 m: 1. Manza Buitel zorg (J. Wagenaar) 2.52.4, 1.21.1, 2. Ozo Holla», dia, 3. Nicole H. Winn. 1,60, pl. 1,50, 1,60 1,M koppel 7,10, trio 28,60 BRULETTEPRIJS 2150 m: 1. Prince Wollek (K. Davies) 2.28.1, 2 Magic Power, 3. Brunnfll Star. Winn. 5,90, pl. 2,- 2,20 2,20, koppel 24,80 MARIENDORFPRIJS 2040 m: 1. Nant Buit® zorg (J. van Dooyeweerd) 2.49.6 1.23.1, 2 Laiki Beroona, 3. Orma Pride. Winn. 2,10, pl. 1,40 IJ 1,80, koppel 4,60, trio 37,90. TOT DINSLAKENPRIJS 2120 m: 1 Rogan val K B-1 Echten ,(W van Buytene) 3.03.3 1.27.3, 2. RiocaS 1 J 11 3. Pele Star. Winn. 1,50, pl. 1,60 2,20, koppel 3,50 trio 728,90 OMZET: 234.226. Totaal omzet: 630.644 Het supertrio (gelopen op Duindigt in de Gel senkirchenprijs: 1. nr. 6. Pyreus Berkenhof (I o 1 o t ^.**a»««** zeri ck«a— 3. nr. 1. Onedin (L. Schoonhoven). Niet gestart nr. 14 (Our Gentleman) en nr. 15 (Oscar Baker) bij de Amro Bank staan ze altijd voor u klaar (ADVERTENTIE) -

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28