Nederland na zege op Argentinië vrijwel zeker in "halve finale w KNWV ’n Ei hoort erbij Rinus Michels over kansen van Barcelona: sportpuntiq j umoenge gadering wrwacht Yoghurt 1 i treffers en missers Jol en Bayern akkoord Nanninga gekozen hele liter tijdelijk tototips 99 d I MAART O E N S D A G 2 9 19 7 8 SPORT (Van een speciale verslaggever) is, dat we hebben gewonnen”. Weigering Solidair «■•.O E BUENOS AIRES. Als je in doorsnee 68 keer in een nationaal team hebt gespeeld en nog eens eenzelfde aantal oefenduels tegen gerenommeerde tegenstanders achter de rug hebt, mag het woord nervositeit niet meer in de vocabulaire voorkomen. Maar na de hockey-interland Nederland-Argentinië gonsde het vanonder de zon- beschermende parasols op de Campo de Polo te Buenos Aires: „Wat waren we nerveus, gespannen. Het enige positieve van deze wedstrijd - (ADVERTENTIE) HOCKEYERS NERVEUS (Van onze sportredactie) ri- RINUS MICHELS Twente, zit in hetzelfde schuitje. Ook de winnen nu Telstar op visite komt. 6-3 1-0 Alleen vooi Melkunie-, Menken Landbouw-of Van Grieken produkten. Hoewel het bestuur van FC Den Haag in PETER HEERKENS w. Leefers: „Je staat zo geweldig onder druk, dat je fouten gaat maken. Elke wed strijd moeten wij vanuit een achterstand terug vechten. Op zich niet zo erg, maar Al in de derde minuut kanjerde Jorge Sabione, een van de negen spelers die ook in Montreal al van de partij waren, voor het eerst de bal langs Maarten Sikking, die meende: „Ik dek het midden van het doel. Naast de palen staan Carel van der Staak en Woutje Leefers. Zelfs niet harde scho ten verdwijnen al in het doel. Je wordt er razend van”. Wat Rinus Michels na zijn terugkeer naar Nederland gaat doen is nog volledig Piet Gunning, die in dit wereldkampi oenschap eindelijk is verlost van zijn kuit- elke bal in onze defensie houdt een kans voor de tegenstander in. Het lij kt wel of we niets meer kunnen. Dat kost kracht, en die komen we op deze manier aan het eind van het toernooi dik te kort. Te meer daar spelen in een drukkende hitte van meer dan dertig graden, slopend is”. een eerder stadium 650.000 vroeg, mag worden aangenomen dat het, gelet op de huidige exploitatiecijfers, akkoord gaat met de door Bayern München geboden zes ton. Bayern München-voorzitter Wilhelm Neudecker: „Het wachten is nu alleen nog maar op een telefoontje van FC Den Haag. Indien men akkoord gaat met het transfer bedrag, wordt het contract nog deze week ondertekend”. Het meespelen van Johan Neeskens in de eerste halve-finalewedstrijd tegen PSV is voor Rinus Michels een enorme opluch- „Wij hebben in feite”, blikt Rinus Mi chels op het afgewerkte Spaanse competi- tieprogramma terug, „vanaf het begin elke wedstrijd op de rand van de afgrond moe ten spelen voor wat betreft winnen of verliezen. De wedstrijden, die we tot nu toe hebben gewonnen hadden we voor hetzelf de geld ook kunnen verliezen. Bovendien komt daar nog bij dat Barcelona dit sei zoen nog geen enkele maal in zijn sterkste opstelling heeft kunnen spelen. Er was altijd wel iets anders. Wekenlang bijvoor beeld hebben we zonder echte middenvel ders moeten spelen, omdat de een na de ander geblesseerd raakte. Neeskens is nu eindelijk terug, terwijl Herredia, de enige echte spitsspeler die we hebben, nu een wedstrijd of drie al geblesseerd langs de kant zit. Er is van alles aan gedaan om de man fit te krijgen, maar dat heeft allemaal niet mogen baten. Onmiddellijk na het einde van het seizoen zal hij daarom ook geopereerd moeten worden”. Dat het voormalige El Barca-duo Hele- nio Herrera en Luis Suarez volgend sei zoen de coaching van de Spaanse club op zich gaat nemen, daarover kan Rinus Mi chels geen zinnig woord zeggen. „Ik houd me bij de feiten. Ik waag me niet aan speculaties. Voor de rest sta ik er niet bij stil”. Een feit voor Michels is ook dat hij de kansen van PSV om de UEFA-Cupfinale te bereiken hoger aanslaat dan die van het eigen Barcelona. Geen uitspraak waarmee Michels probeert de Spaanse equipe in een doorzichtige underdog-situatie te schui ven. „Dat heeft helemaal geen zin”, zegt Michels. „Ook hier zijn de feiten lichtelijk in het voordeel van de PSV’ers. Ik sla de Eindhovense club als collectief duidelijk hoger aan dan Barcelona. PSV telt geen zwakke plekken, terwijl het verschil bij Barcelona tussen de vedetten en de minde re góden te groot is om continu toppresta ties te leveren”. ting, omdat hij op die manier zijn aanval lers iets meer naar voren kan schuiven. Michels: „Het zal voor Johan een bijzonder moeilijke opgave worden, deze wedstrijd tegen PSV. Slaat hij er zich echter goed doorheen, dan kan hij ook in de komende weken bijzonder waardevol voor Barcelo na zijn”. Neeskens zelf beschouwt de eerste wed strijd tegen de Eindhovenaren overigens nog als een test. Hij heeft, nadat hij half december geblesseerd raakte, nog maar anderhalve wedstrijd gespeeld en heeft nog een duidelijke ritme-achterstand. „In de twee uur dat hij heeft gespeeld, is hij overigens toch vrij goed voor de dag geko men”, vindt Michels, die met Neeskens gelooft dat de Oranje-international over twee weken bij de return in Barcelona pas weer zijn oude niveau bereikt zal hebben. Overigens zal Rinus Michels vanavond in het afgeladen PSV-stadion hetzelfde elftal tegen de Eindhovense Rijvers-briga- de laten opdraven als zaterdag tegen Sevil la. Hoewel Michels nog wel enkele vraagte kens zet bij Fortes, die een bloeduitstor ting in de voet heeft opgelopen, en Rexach, die wat grieperig is. Bij PSV zijn er geen problemen. Alle spelers zijn volledig fit voor de eerste confrontatie met FC Barcelona. De opstellingen: PSV: Van Beveren - Krijgh, Brandts, Van Kraay en Stevens - Willy van de Kerkhof, Van der Kuylen en Poortvliet - René van de Kerkhof, Deykers en Lubse. Reserves: Van Engelen, Deacy, Posthuma en Hooyer. Barcelona: Artola - Ramos, Miguelli, Ol- mo en De la Cruz - Neeskens, Fortes, Cruijff en Asensi - Rexach en Zuveria. Scheidsrechter is de Italiaan Sergio Gonalla. De geïrriteerdheid steeg naar het kook punt toen Pazos de doorgebroken Bolhuis torpedeerde en Paul Litjens revanche nam. Hij verdween voor vijf minuten uit het veld eh juist in die periode sleepte Oranje twee strafcorners uit het vuur. Ties Kruize, spelend zonder zijn befaamde München-bijl, omdat hij daarmee niet kan manoeuvreren, boekte geen succes, maar toen Litjens terug mocht komen, was zijn eerste daad het verzilveren van de laatste corner die Jewell in zijn goedheid nog wenste uit te delen. 4-1 2-1 1-3 tip 1 3 1 1 1 3 1 1 1 1 1 3 3 Litjens: „In Montreal heb ik hetzelfde beleefd. Toen kookte ik van woede en wilde mijn agressie kwijt in de strafcor- ner. Die mislukte faliekant. Nu heb ik mezelf gedwongen tot rust en overleg, omdat ik ook wel voelde dat we geen kansen meer zouden krijgen om deze pot alsnog te beslissen. Tja, en dan blijkt dat we ons eigenlijk nergens zorgen over hoe ven te maken. Dat we met een beetje meer rust en zelfvertrouwen ver kunnen ko men. Ik vermoed echter dat het al te laat is. Op het duel met Italië na, hebben we te veel moeten geven, de krachten nemen af. Als ons dat in de halve finales niet op breekt, ben ik een boon. Maar dat zien we morgen dan wel weer”. ’74-’75 2-1 1-01 1-1 5-1 1-1 ’75-’76 1-0 1-1 3-1 1-1 0-0 3- 1 4- 1 0-3 2-0 1-2 FC Twente heeft de contracten met Epi Drost, Kick van der Vall, Cees van lerssel en Halvar Thoresen met een jaar verlengd. Voor de Westduitse en Engelse voetbal competitie werden gisteravond enkele in haalwedstrijden gespeeld. In de Bundesli ga won MSV Duisburg van VFB Stuttgart met 2-1In de Engelse eerste divisie waren de uitslagen: Birmingham City-West Ham United 3-0, Coventry City-Wolverhampton Wanderers 4-0, Lees United-Leicester City 5-1. ’76-’77 4-0 1-1 0-0 2-1 1-1 AZ’67 FC Twente Haarlem Ajax FC Utrecht Vitesse NAC Feyenoord Roda JC SC Cambuur MW Heracles Eindhoven -PSV -Sparta -FC Den Haag -NEC -FC WV -FC Amsterdam -Volendam -Telstar -G.A. Eagles -PEC (Z) -FC Groningen -Willem II -FC Den Bosch TC (ADVERTENTIE) 5 FC Den Haag met vijf overwinningen zo goed gestart in de tweede competi- tiehelft kwam nu in zeven wedstrijden niet tot winst. Na PSV met 29 wedstrijden achtereen zonder verlies is Sparta met acht wed strijden momenteel het meest succesvol. Heracles is door twee keer met 2-1 van SC Amersfoort te winnen de enige eer- stedivisieploeg, die het maximumaantal punten uit het paasweekeinde haalde. Volendam heeft problemen om tot winst te komen. Slechts één keer in de laatste acht wedstrijden bleef het aan de winnende hand: 2-3 bij Haarlem. Ruud Geels scoorde in de eerste com- petitiehelft twaalf goals. Nu, met nog zes wedstrijden voor de boeg, heeft hij er alweer twaalf bij. Het vorig seizoen kwam hij tot 34 goals. Fred Bischot en Ronald Spelbos kwa- De gespannenheid sloop al in de eerste seconden binnen, toen Libero Ties Kruize en voorstopper Hans Jorritsma de ene na de andere pass braaf in de stick van de door 5000 toeschouwers opgehitste Argen tijnen schoven. Daardoor verdween de rust op slag uit de ploeg. Het voornemen om de minder technisch begaafde gasthe ren via simpel tik-tak-spel aan banden te leggen, mislukte op alle fronten; de onze kerheid sloop binnen en de Argentijnen voelden aan dat dit Oranje te verslinden was. blessure, mocht als linksbuiten opdraven. Hij soleerde zich fraai door de defensie, maar werd vlak voor de goal door de knalhard spelende Argentijn Marcelo Pa zos in een heupwerp genomen, en wat Ties Kruize tegen Spanje niet lukte, deed hij nu feilloos: de strafbal verzilveren. Nog in dezelfde minuut ging de Haagse libero echter weer in de fout, en Marcelo Garaffo liet zich dat buitenkansje niet ontnemen. Ook die strafbal zat er trefzeker in: 1-2. Als angsthazen joegen de Nederlanders achter hun opponenten aan. Die bleven uitsluitend overeind op de golven van het enthousiasme, want als er ook maar even een beroep werd gedaan op technisch ver nuft, kon alleen Garaffe wedijveren. Maar juist hij opereerde in de spits, en uitgere kend tegen het zwakke duo Kruize-Jorrits- ma. Omdat Paul Litjens zijn derde straf- corner loeihard tegen de plank kogelde, kon Nederland nog met een enigszins ge ruststellende ruststand van 2-2 orde op zaken gaan stellen. De inbreng van Bolhuis en even later die van Jebbink betekende voor de Argentij nen het einde. Met kunst en vliegwerk hielden ze Ron Stéens en Wouter Leefers van scoren af, daarbij geholpen door de Australische scheidsrechter Richard Je well, die op dit toernooi een soort one man show wil opvoeren en een hekel schijnt te hebben aan doelpunten. EINDHOVEN. Eind dit seizoen keert Rinus Michels evenals trouwens zijn vazal Johan Cruijff C.F. de Barcelona vrijwel zeker definitief de rug toe. De Amsterdamse oefenmeester, die El Barca in een tweetal seances langs het Eindho vense PSV naar de finale van het UEFA- cuptoemooi moet dirigeren, is er name lijk vast van overtuigd dat na een zesjarig verblijf kort onderbroken door de Weissweiler-periode een eind komt aan zijn werkzaamheden bij de Barcelonese voetbalclub. Rinus Michels: „Zes jaar is alles bij elkaar toch nog een vrij lange periode. Half mei vinden bij Barcelona de nieuwe presidentsverkiezingen plaats en zover ik het kan bekijken heb ik bij geen van de kandidaten ook maar enige kans om opnieuw te worden gevraagd. Men wil graag voor het komende seizoen een Spaanse trainer. Wel, afgezien van het feit dat deze slogan bij de verkiezingscampag nes van de heren stemmen moeten opleve ren, is het misschien voor mij nog wel het beste als ze me niet langer nodig hebben. Dan leer ik mijn eigen vrouw ook eens op een andere manier dan van de foto kennen Aan de basis van de 3-2-zege stonden de oude rot André Bolhuis en de in deze kringen nog vrij onervaren Imbert Jeb bink. Zij tilden de ploeg na de rust over de drempel, zodat alleen theoretisch een plaats onder de beste vier ter wereld nog kan worden verspeeld. Daarom ook mocht jubilaris André Bol huis aan de kant blijven. „Ik kreeg een dagje rust van Van Heumen, want elke wedstrijd spelen onder deze tropische om standigheden kan ik niet meer opbrengen. Maar na twintig minuten moest ik al aan de warming-up beginnen. Ik baalde als een stier, hoewel ik vanaf de bank toekij ken hoe er een aantal loopt te stumperen, nog erger vind dan me leeg spelen. Ik begrijp er geen snars van. Gelukkig kwam Imbert Jebbink na tien minuten ook in de ploeg". Maar toen stonden de partijen alweer gelijk. De KNWU wilde die grotere dan puur koodzakelijke uitbreiding, omdat een aan- B1 leden al te kennen gaf zich volgend jaar liet herkiesbaar te zulten stelten. Om de bntinuïteit te waarborgen pleitte Hylke- la ervoor hun opvolgers nu al te benoe- Ben. Dat beleid valt niet los te zien van het jegeven dat, nadat de KNWU kandidaten jond (Smits, Van Waesberghe, Brouwer, Van der Groen) voor de drie vacatures, Bk de districten met gegadigden (Bos, Bring, Veenstra) kwamen. De kansen van katstgenoemde trio stonden er theoretisch et best voor gezien artikel 39 van de Wet p het Verenigingsrecht waarin aan dis- rictsvertegenwoordigers twee derde van le stemmen wordt toebedeeld. Het verwerpen van het voorstel viel de heer Hylkema zo tegen dat hij uitriep: „Als dat democratie is en als de districten dit standpunt huldigen, dan trek ik me terug”. Deze reactie kreeg de bijval van zijn vijf «aanwezige medehoofdbestuursleden, die «eveneens dreigden met op te stappen. Ge schrokken door die opstelling, herzagen de districtsvoorzitters na een schorsing van de vergadering hun mening. „Jammer”, aldus de Zeeuwse voorzitter Jan van Stee, „dat ik die avond niet zelf aanwezig kon zijn, want ik had de heren er niet van weerhouden om uit het hoofdbestuur te gaan. Het schaduwkabinet, met Piet van der Molen als voorzitter, stond al klaar...”. Wat Eddy Beugels naast het uitoefenen van pressie op de districtsvoorzitters ook gaat kritiseren is de wijze waarop de heer IHylkema zijn campagne voerde. Beugels: „Hij heeft een tournee door de districten I gemaakt om zich als waarnemend voorzit- ter oriënteren. Maar het komt er natuur- lijk simpel gesteld op neer dat de KNWU JgBpijn verkiezingsactie betaalde. En dat vind V' Roda JC leed tegen A.Z.’67 zijn eerste thuisnederlaag van dit seizoen. De vorige nederlaag dateerde van 3 april 1977 toen de Limburgers met 0-2 verloren van- ,A.Z.’67. Bert van Marwijk scoorde ook toen. Na achttien wedstrijden achtereen zonder winst op Feyenoord won Go Ahe ad Eagles nu met 2-1. FC Utrecht won van Feyenoord na twintig wedstrijden achtereen niet van de Rotterdammers gewonnen te hebben. Van beide won men tot hun eerste competitiegoal van dit Feyenoord zestien keer en de overige seizoen. Voor Fred viel de laatste op 9 januari 1977 (uit bij de GA Eagles) en voor Ronald op 19 december 1976 (thuis tegen PSV). MW, tien wedstrijden zonder verlies en goed voor zestien punten, verloor kansloos bij SC Cambuur: 3-0. De laatste maand competitievoetbal in de eredivisie van het seizoen 1977- 1978 gaat het komende weekeinde in. Eén beslissing is gevallen. Telstar zal in het nieuwe seizoen zijn heil in de eerste divisie moeten zoeken en dat na een verblijf van veertien seizoenen in de hoogste afdeling. PSV krijgt het zondag erg moeilijk. Zonder een Europa-Cup- wedstrijd in de benen zou een reis naar Alkmaar voor de Eindhovenaren al zwaar genoeg zijn, maar nu zij eerst vandaag in eigen stadion CF Barcelona te bestrijden krijgen wordt het extra zwaar. Als de voortekenen niet bedriegen dan Utrecht en van GA Eagles naar Roda JC is de kans op winst vandaag aanmerke- zonder punten te eindigen. Ajax wint van lijk groter dan in Alkmaar. Al zou het 7’"" - - - wedstrijden telkens twee goals, goed voor zeven punten. De laatste vijf uitwedstrijden van Feyenoord leverden telkens nederlagen gebeurde dat op 9-5-’76 bij FC Den op en de^ deelcijfers 2-9. Haag-Feyenoord. Enschedeërs speten eer^t vandaag voor de Europa-Cup en wel tegen RSC Ander- lecht, op papier een grotere kluif dan Barcelona, en dan op zondag tegen Spar ta, de ploeg die het dit seizoen zo voort reffelijk doet. Verlies van PSV zou geen schade behoeven te betekenen als ook Sparta het stoute stukje uithaalt om te winnen, wat noodzakelijk kan zijn om in de race te blijven om E.C.-voetbal. Ver der gaat de aandacht uit naar de tweede degradatieplaats. Na het afgelopen wee keinde blijven hiervoor alleen Haarlem, FC VVV, FC Amsterdam en de Go Ahe ad Eagles over. In dit viertal schuilt de degradant. Alleen Haarlem heeft een thuiswedstrijd. Een belangrijke, dat ze ker. Het is, met het nog resterende pro gramma, een laatste kans nog wat pun ten aan het totaal toe te voegen. Van de „concurrenten” heeft FC Amsterdam bij Vitesse de meeste kans op puntenwist en lijkt de reis van FC WV naar FC duels eindigden gelijk. Het afgelopen competitieweekeinde leverde zeven gelijke spelen op in negen wedstrijden. Go Ahead Eagles speelde voor de elf de keer 2-1 dit seizoen. A.Z.’67 scoorde in zijn laatste,vier uit- Zo komt een 8-1 uitslag nooit voor of nu twee keer in drie dagen. Twee oostelij ke clubs kwamen tot deze score, n.l. PEC (Z) en De Graafschap. De laatste keer duidelijk beter onbekend! Michels: „Bovendien zijn dat zaken waar ik nooit op vooruit loop. Eind dit seizoen ga ik eerst als FIFA-waarne- mer naar de wereldkampioenschappen in Argentinië en daarna zien we wel weer verder”. Na de wedstrijden van gisteren zijn drie lan- den reeds zeker van een plaats in de halve finales van het toernooi om de wereldbeker in Buenos Aires. In groep A zijn dat West-Duitsland en Australië, in groep B heeft Pakistan de laatste vier bereikt. Nederland heeft de beste papieren om de Pakistani te volgen. Daarvoor is vandaag een gelijkspel tegen Ierland voldoende. Groep A Australië-Canada 4-0; India-Engeland 1-1. Groep B: Maleisië-Italië 3-1Pakistan-Spanje 2-1Ne derland-Argentinië 3-2. DEN HAAG. Mits het bestuur van FC Den Haag bereid is genoegen te nemen met een transferbedrag van zes ton, speelt Martin Jol volgend seizoen voor Bayern München. De rechtervleugelverdediger bereikte gisteren volledige overeenstem ming met de Duitse Bundesligaclub voor de duur van twee jaar. beschuldiging van Beugels concen- “^“tert zich op een vergadering van 9 fe- uari in Utrecht waar zes hoofdbestuurs- ien onder aanvoering van de heer Hyl- ma tegenover de districtsvoorzitters Bigden met opstappen. Aanleiding tot grimmige houding van de bondsoffici- was de weigering van de districtsvoor- ^Kers (ze stemden zeven tegen vijf) om |ee te gaan met het voorstel zes in plaats n drie nieuwe hoofdbestuursleden te noemen. lOfschoon alles erop wijst dat de meeste fenmen naar de door het hoofdbestuur Ldidaat gestelde waarnemend voorzit- rir. J. Hylkema zulten gaan en niet naar oud-sponsor van een profploeg Nico de nes (hij meldde zichzelf aan), belooft de icussie uiterst pinnig te worden en onge- rijfeld ook warrig, want er zijn nogal wat Eten om van mening over te verschillen. Jat Beugels mateloos irriteert en waar ïen het erg druk mee zal krijgen is de waarop de heer Hylkema op die litgeschoven post kwam. In goede rtaal noemt Beugels dat „combine”, sis: „Toen vorig jaar op een koers in jsurn de jury meende dat Keetie Ha- samenspande met wat ploeggenootjes eeg ze de opdracht de wedstrijd te verla- Maar wat Hylkema doet, is in de slag n met het hete peloton en niemand die wat van zegt... Nou, dan zal ik het nderdagavond wel eens vertellen”. Tegenkandidaat Nico de Vries pakte het anders aan. Hij belegde voor de stem gerechtigden twee avonden („uw kosten worden door mij vergoed”), maar de be- langstelling bleek nihil. „Geen wonder”, «ei De Vries op de laatste bijeenkomst, „want ik heb brieven gehad van districts- vertegenwoordigers die me lieten weten wel belangstelling te hebben voor mijn visie maar niet te zullen komen omdat ze 2ich op hun vergadering in Utrecht al solidair verklaarden met Hylkema”. DEN HAAG. Wanneer morgenavond Utrecht de stemgerechtigde leden van (oninklijke Nederlandse Wielren Unie WU) hun algemene jaarvergadering len zal het begrip „democratie”, zoals binnen de bond functioneert, breed jen uitgemeten. Dat staat vast omdat fficial Eddy Beugels, die vorig jaar functies neerlegde zonder daar com- entaar op te willen geven, een onver achte ommezwaai maakte en fel in de positie ging. Beugels stuurde afschrif- n (zijn „zwartboek”) van uiterst gepe nde correspondentie tussen hem en de NWU naar de districtsvertegenwoordi- is en hij is van plan morgenavond een ittige aanval te ondernemen op de in zijn jen ondemocratische gang van zaken, empunt, tevens hoofdthema van deze gemene vergadering, is de verkiezing ui een nieuwe voorzitter. ZEIST (ANP). Dick Nanninga van Roda JC is door bondscoach Ernst Happel geselecteerd voor de oefeninterland tegen Tunesië die op woensdag 5 april in het „Stade Olympique” in Tunis wordt ge speeld. Het is de eerste keer dat de lange aanval ler van Roda gekozen wordt voor de selec tie van het Nederlands elftal. De zestien spelers, die Happel koos zijn: Doel: Schrij vers (Ajax) en Jongbloed (Roda JC); ver dediging en middenveld: Suurbier (Schal ke ’04), Krol (Ajax), Dusbaba (Anderlecht), Rijsbergen (Feyenoord), Van Kraay (PSV), Hovenkamp (AZ’67), Jansen (Feyenoord), A. Mühren (FC Twente) en Willy van de Kerkhof (PSV) aanval: René van de Kerk hof (PSV), Rep (Bastia), Rensenbrink (An- derlecht), Van Leeuwen (FC Den Haag) en Nanninga (Roda JC). Zodoende is niet anders te verwachten dan dat waarnemer Hylkema definitief voorzitter van de wielerbond wordt. Nico de Vries: „Ik heb geprobeerd te voorko men dat de KNWU één man kreeg opge wrongen als kandidaat. Ik vind dat je als jhd van zo’n bond moet kunnen kiezen. jMaar het was echt niet omdat ik persoon lijk zo nodig moest...”. Eddy Beugels: „De KNWU kennende ■verwacht ik weinig van mijn actie op die I, vergadering, maar met de wetenschap die I' ieb over de gang van zaken vind ik niet I dat ik mijn mond mag houden. En het I hoofdbestuur zal me in de toekomst nog •neer tegenkomen, dat kan ik ze verze- I keren”. 1.19 1 NEC en blijft op de loer voor de tweede alleen maar zijn om een einde te maken plaats. NAC en Volendam speten om aan de ongeslagen status van PSV. De versteviging van de middenmootpositie achtervolger van dé Eindhovenaren, FC en Feyenoord kan eindelijk weer eens „PSV collectief

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17