Willem Brons Caroline van Hemert Han de Vries Funhouse Blaise Pascal UIT. agenda van amsterdam MUZIEK THEATER ALLERHANDE N 3 wijzen Muziek en toneel uw ING •Ég 23 UITWIJ^ER ONDERDAG 3 0 MAART 19 7 8 or: luizen ^25 B.V. nv. E Idag dch jvig aan- 34 te Is! ■c ■w Éft t ,.JÉ 722291. ansten ariem. Volgende week donderdagavond (20.15 I aar dhi A Beeld uit Salomé door het Klein Pantomime Theater. i en 023- 4; jebeurtenis te worden. Zo zullen liederen Jeugdtoneel. Vanavond en - vrijdagavond komt het Beeldtheater naar de Toneelschuur met de jeugdproduktie „Gijs hou je ogen open”. De hoofdpersoon Gijs krijgt daarin de gelegenheid vanuit rijn eigen fantasie de wereld te ontdekken. Een combinatie van liedjes, gezongen teksten en een begeleiding van „levende muziek”, die voor een groot deel geïmproviseerd wordt. Bob Friessen componeerde de muziek en begeleidt op saxofoon. Lijda Kneefel staat hem met Salomé. Het Klein Pantomime Theater uit Eindhoven speelt vanavond een vrijdagavond in Pierrots Paradise (De Egelantier) de produktie Salomé. Het gezelschap is opgericht door de uit Polen afkomstige Halina Witek. Als basis voor Salomé heeft het gelijknamige toneelstuk van Oscar Wilde gefungeerd. In een aantal symbolische scènes wordt uitgebeeld hoe prinses Salomé koning Herodes ertoe weet te brengen haar het hoofd van Johannes de Doper op een zilveren schaal aan te bieden. De hoofdscènes zijn: Salomés geboorte, lessen in de dans. Daarom het bal, presentatie van de gasten, ontdekking en bewustwording van het lichaam, de beroemde dans met de zeven sluiers met tenslotte Salomés beloning. De voorstellingen in Pierrots Paradise beginnen om 20.30 uur. II Catnpiello. De Scholengemeeenschap Noord uit Amsterdam (ouders en leerkrachten) komt op 4 april terug in de Haarlemse Stadsschouwburg met Carlo Goldoni’s toneelstuk II Campiello. Een produktie van amateurtoneelspelers die vanwege de artistieke kwaliteit meer bekendheid verdient dan gewoonlijk. Centraal in het stuk staat een van die typisch Venetiaanse pleintjes en de mensen die er wonen. Eenvoudige mensen, door Goldoni met warme genegenheid geobserveerd, doch ook met een kritische blik, waarmee hij de decadente adel en de burgerlijke samenleving in zijn tijd beziet. Voor deze voorstelling, die om 20.15 uur opmerkelijke programma, waarmee de Nederlandse pianist Willem Brons de pianoserie 1977/1978 van het Haarlems Concertgebouw dinsdagavond (20.15 uur) zal besluiten. De solist werd in Arnhem geboren en studeerde na het gymnasium orgel bij Piet Kee en piano bij Karei Hilsum. Hij vervolgde zijn opleiding bij Vlado Perlemuter in Parijs en Louis Hiltbrand in Genève. Tot ver buiten onze grenzen verwierf Willem Brons zich bekendheid toen hij in 1968 te Genève de „Premier Grand Prix avec distinction a l’unanimité” won. In 1974 en 1976 - de laatste keer als gast van het London Philharmonic Orchestra onder leiding van Bernard Haitink - gaf deze hoofddocent piano aan het Amsterdamse Sweelinck Conservatorium succesvolle recitals in Zwitserland en Londen. Teylers Museum. In de aula van het Teylers Museum aan het Spaarne in Haarlem zal zondagmiddag (15 uur) onder auspiciën van Stichting Huygens Fokker een concert worden gegeven door organist Anton de Beer en fluitist Johan van Kempen. Laatstgenoemde is zoals bekend als muziekmedewerker aan onze bladen begint, geldt een eenheidsprijs van vier gulden. verbonden. Op het programma staan werken van Sweelinck, Anton de Beer en Henk van Kempen voor orgel en van Inghelbrecht en Van Kempen voor fluit en orgel. Kathedrale Basiliek. Voor een kort overzicht van wat de serie orgelbespelingen in de Kathedrale Basiliek aan de Leidsevaart 146 te Haarlem te bieden heeft, verwijzen wij U naar de kunstpagina van vandaag. De reeks zaterdagmiddagbespelingen (15 uur) gaat deze week van start met een concert door Bernard Bartelink, de vaste bespeler van het Willebrord-orgel. Zijn programma omvat werken die het Frans getinte karakter van dit instrument ten volle tot zijn recht zal laten komen: Dandrieu, Boëly, Vierne, Panel, Cellier en Langlais. Duur van dit recital hoogstens een uur. Toegang vrij. Kadens. In de zolderconcertserie zal op zaterdagavond (20.15 uur) in concertzaal Kadens te Haarlem (Smedestraat 31), een recital worden verzorgd door het viool-piano-duo Mieke Brüning en Reinild Mees. Hun programma vermeldt werken van onder meer Bach, Jangcek en Brahms. De twee jonge musici werken sinds 1975 samen en kennen elkaar uit het Utrechtse, waar Mieke Brüning aan het Utrechts Conservatorium studeerde, voordat ze les kreeg bij violist Bouw Lemkes aan het Amsterdamse Sweelinck Conservatorium. Haar begeleidster Reinild Mees bereidt zich voor op het staatsexamen piano onder leiding van Gérard van Blerk. Herfst in Riga. Ko van Dijk en Mary Dresselhuys spelen op 4 april in de Stadsschouwburg in Velsen Alexej Arbusows toneelspel Herfst in Riga. In een sanatorium in Riga heeft een ontmoeting plaats tussen een der patiënten, Lidija Wassiljewna en de directeur Rodion Nikolajewitsch. Twee mensen in de herfst van hun leven tussen wie een heel breekbare relatie ontstaat. Twee mensen die elk door eigen levenservaring moeite hebben met een beslissende stap ten opzichte van elkaar. Onder regie van Peter Oosthoek maken Mary Dresselhuys en Ko van Dijk er een prachtige voorstelling van. Een menselijk stuk met ontroering, maar ook met rake humor. Aanvang 20.15 uur. uur) zullen maar liefst twee kwartetten acte de présence geven op een recital in de Abonnementsserie Kamermuziek van Kadens: het Anemos-kwartet en het Xylinos-kwartet. Goltfusz-Cöncert. Ook de serie Goltfusz-concerten in de N-H Kerk te Sassenheim loopt deze week ten einde. De Haarlemse stadsorganist Albert de Klerk zal de reeks over het algemeen hoogstaande concerten van dit jaar besluiten met een aantrekkelijk programma, dat nadrukkelijk is samengesteld met het oog op de mogelijkheden van het Goltfusz-orgel. Het omvat werken uit de 16e- en 17e-eeuwse Spaans-Portugese literatuur van Antonio de Cabezon en Arauxo, waarna ook werken van de Engelse, Nederlandse en Duitse school van respectievelijk William Byrd, William Walon, Sweelinck, Kerll, Haydn en Bach aan bod zullen komen. Aanvang 20.15 uur. Ri jsenhout. het zesde concert in de serie Kamermuziekconcerten in de gemeente Haarlemmermeer zal zondagmiddag (12.30 uur) worden gegeven door de alt Caroline van Hemert en pianist Rudolf Jansen in de Ontmoetingskerk aan de Schouwstraat in Rijsenhout. Het programma voor dit recital vermeldt werken van Purcell, Thomas Arne, Dvorak, Debussy en een aantal Britse folksongs. Caroline van Hemert is bepaald geen Frans Halsmuseum. Iedere zaterdag- en maandagavond kan men in het Frans Halsmuseum terecht voor een „lenteavond met kaarslicht en muziek” tussen 20.30 en 22.30 uur. Tot en met 15 mei (tevens op zondagavond 14 mei) heeft dit sfeervolle, traditionele voor jaarsgebeuren plaats. Volgend jaar zelfde tijd. Ina van Faassen en Ton van Duinhoven komen op 31 maart in de Stadsschouwburg in Haarlem met Bernard Slade’s komedie „Volgend jaar zelfde tijd”. Een verhaal waarin een man en een vrouw elkaar elk jaar op een bepaalde dag ontmoeten en die samen doorbrengen, hoewel ze beiden getrouwd zijn met een andere partner. Hun jaarlijks treffen duurt al een kwart eeuw. Slade laat het publiek van vijf van deze bijeenkomsten getuige zijn, ontmoetingen waar telkens vijf jaar tussen heeft gelegen. Karl Outtmann heeft de voorstelling een vrije produktie geregisseerd en Van Duinhoven maakte zelf de vertaling. Aanvang 20.15 uur. Blaise Pascal. De enige moeilijkheid die de Franse wis- en natuurkundige Pascal ons bezorgd heeft is dat we op school zijn wet uit ons hoofd moesten leren. De Brusselse toneelregisseur Pierre Laroche heeft over de filosoof Blaise Pascal een toneelstuk geschreven dat nu door Theater gespeeld wordt. Daarin ligt het accent vooral op de „Pensées”, waarin Pascal zijn visie op de mens beschrif jt. Laroche laat in zijn stuk alle facetten van Pascals denken terugkeren en door personen uitbeelden. Zo zien we de verpersoonlijking van de Finesse, de Twijfel, het Hart, het Verstand en de Vreugde terug op het toneel. De schrijver heeft het stuk zelf geregisseerd bij Theater, dat er op 30 en 31 maart en op 1 april opvoeringen in de Toneelschuur van komt geven, aanvang 20.30 uur. onbekende in ons land. De loopbaan van de Schotse zangeres had veel baat van de vele liederenprogramma’s die zij sinds 1963 voor de Nederlandse omroepen heeft gemaakt. Haar begeleider Rudolf Jansen wordt veel gevraagd als zondanig, hoewel hij ook wel solistisch optreedt. Hij vormt sinds enkele jaren een vast duo met hoboïst Han de Vries. Han de Vries. Het toeval wil dat de muziekliefhebbers komend weekeinde de gelegenheid zullen hebben om pianist Rudolf Jansen twee musici van formaat te horen begeleiden. Behalve bij Caroline van Hemert is hij op vrijdagavond (20.15 uur) aan de zijde van hoboïst Han de Vries te vinden. Op een concert in de Burgerzaal van het Velsense Stadhuis zullen zij werken van Poulenc, Röntgen, Nielsen, Berio en Maderna ten gehore brengen; eud zowel als nieuw materiaal. Han de Vries zal bovendien de althobo bespelen in de Sonate voor althobo en piano van Yvon. Aanbevolen. Voor Mekaar. Het hoogst merkwaardige muziekcollectief Voor Mekaar doet zaterdagavond 1 april (21 uur) het Heemsteedse Centrum 111 aan de Herenweg aan. In het combo treffen we onder meer de Haarlemse broers Wouter en Dol Planteijdt aan, die in samnwerking met zanegr-bassist Kaspar Peterson, drummer Jan Eblé en toetsenman Rolant Brunt voor de meest opmerkelijke en de minst toegankelijke Nederlandstalige elpee van de laatste drie jaar zorgden, die bovendien in eigen beheer werd uitgebracht. Muzikaal vertoont de groep enige verwantschap met de Britse punk en de boerendirectheid van Nornjaal. Arnoldushoeve. Omdat het paasvakantie is, krijgt de uit Wales afkomstige rockformatie Beaver vanavond (20 uur) de ruimte op het podium van het Hoofddorpse jongerencentrum De Arnoldushoeve aan de Hoofdweg 574. De groep maakt een bliksemtoernee door Nederland en speelt in een rock en rhythm ’n blues-achtig idioom a la Little Feat, Chuck Berry en de Stones. De Colonel. Saxofonist Kees van Lier is zondagavond (18 uur) de gast van het trio van Peter van Lier in bar-bistro De Colonel, Stationsstraat 20 te Zandvoort. funktie maar ook voor andere belangstellenden zijn er kaarten verkrijgbaar. Deze kunnen telefonisch worden besteld (023-326955). Opgestaan plaats vergaan. Mei en zijn vrouw Edna wonen in een New Yorkse flat en leiden een volgens alle gangbare normen geregeld leven, al jarenlang. Tot het moment waarop Mei zijn baan kwijt raakt „wegens reorganisatie”. Hij komt niet meer aan de slag en zijn vrouw, die wèl een baan vindt, neemt zijn plaats als kostwinner in. Zij fleurt helemaal op in haar eigenwaarde. Dat is in het kort de essentie van Neil Simons blijspel Opgestaan.plaats vergaan. Het stuk wordt gespeeld door Theater (op 5 en 6 april in de Haarlemse Stadsschouwburg) met in de twee belangrijkste rollen Sjoukje Hooymaayer en Eric van der Donk. De regie is van de Engelsman Eric Thompson. Aanvang 20.15 uur. Sentimenten. F Act speelt momenteel onder de titel „Sentimenten” het blijspel La double inconstance van de Franse achttiende-eeuwse auteur Pierre de Marivaux. Korte inhoud: Een prins heeft vermomd als officier op het platteland een boerenmeisje ontdekt waarop hij verliefd is. Hij wil haar trouwen, maar het probleem is dat het meisje al verliefd is op de knapste boerenjongen van het drop. De prins laat de geheven schaken en zet vervolgens gewiekste hofdames en knechten aan het werk om het boerenmeisje zover te krijgen dat ze haar geliefde vergeet en de prins kan trouwen. Pol Dehert heeft de voorstelling bij F Act geregisseerd. Op 6 en 7 april te zien jn de Toneelschuur. A Caroline van Hemert geeft een recital in Rijsenhout. iccordeon terzijde. De spelers zijn Marjan Zeegers, Jan van ’t Hof en Herman Tieman. Aanvang 14.30 uur. I Teatro a l’Avogaria. „Commedia Degli Sanni” is de titel van de commedia dell’ - irte-produktie die vanavond in de - - iaarlemse Stadsschouwburg wordt jespeeld door het Teatro a l’Avogaria uit Kenetië. Het stuk is uitgevoerd naar renaissance-documenten over de Commedia dell’ arte, een theatrale (kunstvorm, die stamt vanuit het Italië van de zestiende en zeventiende eeüw. Toneel ontstond daarbij vooral uit improvisatie op straat, maar langzamerhand ontstonden vaste, steeds in nieuwe ensceneringen en toneelstukken terugkerende rollen als Dottore, Pantalone en Harlekino. Eén van die rollen is ook die van de schalkse knecht Giovanni (in het Venetiaans af gekort als Zanni). Deze is de hoofdfiguur in deze Commedia dell’ arte-produktie. De vorstelling van vanavond begint om 20.15 lur an Schubert, Debussy, Mahler en Leo llech ten gehore worden gebracht door de opranen Ans Bosma en Grardi van leumen en de bariton Ted van Beek met «geleiding van de pianiste Arda Butter. Zij zal ook de sopraan Wil van lavenswaaij begeleiden in liederen van >ierné en Gershwin en een aria uit Smetana’s Die verkaufte Braut. Een luit-orgel duo, bestaande uit Pieter )0 mjr Simpelaar en Johan Mulder zal vervolgens lirigent Henk Chr. Hoogervorst en jastdirigent Josef J. Stanek. I Open Podiutnavond. De maandelijkse ipen podiumavond van het Haarlems Concertgebouw, die voor maandagavond C1U 20.15 uur) weer op de agenda staat, «looft wederom een gevarieerde A Pianist Willem Brons sluit de pianose rie van het Haarlems Concertgebouw af. A Daisy Dinamite (rechts) zingt „Great balls of fire” in de Funhouse show „After Eight". I Musica Antiqua Amsterdam. Wij icrinneren onze lezers aan het concert dat (usica Antiqua Amsterdam onder leiding an Ton Koopman vanavond (20.15 uur) in iet Haarlems Concertgebouw zal geven, let ensemble, dat in 1969 werd opgericht, indt zijn bestaansrecht voornamelijk in et feit dat het 17e- en 18e-eeuwse muziek lertolkt op een zo authentiek mogelijke - rijze. Oude instrumenten of instrumenten J iiequa vorm en toonschaal identiek zijn lit die van de barok, worden daarbij [ebruikt. Werken van Bach staan op dit oncert, waaraan de sopraan Marianne [weksilber haar medewerking verleent, entraal. I „Gemengde” concertavond. Op aterdagavond (20.15 uur) zullen de {aarlemse Harmonie Kapel, de Iaarlemse Accordeon Vereniging Esmeralda” en de Zandvoortse (perettevereniging een „gemengde” oncertavond verzorgen in het Haarlems Joncertgebouw. De samenwerkingsvorm ivoor de drie betrokken verenigingen een jtperimentele; het biedt een plezierige logelijkheid om elk afzonderlijk in het igen specifieke repertoire aan het werk te ien. Het geheel staat onder leiding van Funhouse. Met het programma After Eight komt Funhouse op 1 en 2 april naar de Haarlemse Stadsschouwburg. Grote stimulerende kracht achter Funhouse is al jarenlang de mimespeler Rob van Houten. Ditmaal riep hij de medewerking in van tekstschrijver Gerben Hellinga voor ideeën en regie. Hun samenwerking heeft geleid tot een onHollandse glamourshow met veel afwisselende programma-onderdelen. In grote lijnen bestaat After Eight uit drie afzonderlijke stukken. Begonnen wordt met een mimeproduktie waarin Rob van Houten een lifter speelt die het moet afleggen tegen de mooie meiden die de voorkeur genieten van de heren automobilisten. Van geheel andere aard zijn de delen Mister Wonderful en Funhouse Nightclub. Als geheel is After Eight een bonte afwisseling van muziek, zang, show en veel glitter. Als speciale gast in het programma treedt Hans van den Hoek op in zijn bekende Daisy Dynamite-act. Aanvang 20.15 uur. Een positie. Marcellus Emants’ eenakter „Een positie” wordt door Centrum op woensdag 5 april gespeeld in het lunchtheater van de Toneelschuur. Een positie gaat over een hooggeplaatst Haags ambtenaar die er achter komt dat zijn vrouw een amoureuze relatie heeft met een andere man. Hij tracht haar definitief aan banden te leggen, maar wordt met eigen wapens bestraft, Een éénakter waarin de vrijheid van de vrouw gestalte krijgt. Jacques Commandeur regisseerde de voorstelling, die wordt opgevoerd door Jules Hamel, Ingeborg Elzevier en Henriëtte Tol. Aanvang 12.30 uur. Een bekentenis. Ook in de Toneelschuur, van 6 t.m. 8 april, komt Centrum met Een Bekentenis. Een toneelbewerking van Marcellus Emants roman Een nagelaten bekentenis, gemaakt door Ton Vorstenbosch. Een Bekentenis gaat ovei? de man Willem Termeer die nadat hij zn vrouw vermoord heeft een bekentenis in boekvorm schrijft, waarin hij zijn leven voorbij ziet trekken. Termeer is een trieste man vol zelfbeklag. De moord op zijn vrouw, waarvan hij een bepaalde bevrijding voor zichzelf verwacht, Peter Oosthoek heeft de voorstelling bij Centrum geregisseerd en er met beweging en lichtspel een glasheldere opvoering van gemaakt. De scheiding tussen tegenwoordige tijd en verleden wordt daarin doeltreffend aangeduid. De voorstelling wordt gedragen door Jacques Commandeur die een Willem Termeer Iaat zien die de vleesgeworden af keer van zichzelf en anderen is. Een theaterbezoek waard. Aanvang 20.30 uur. Tehuis. Leerlingen van het Triniteitslyceum gaan op 4,5 en 6 april in de aula van de school Jaap van de Merwe’s kritische revue „Tehuis” spelen. Een kritiek in revue-vorm die betrekking heeft op een maatschappij die bejaarden aan kant de zet omdat ze niet meer produktief zijn. Het stuk is opgebouwd uit een aantal losse sketches en liedjes. Van der Merwe kwam zelf enkele malen op het Triniteits oijn richting te geven aan het instuderen van de liedjes. De voorstellingen worden gegeven voor de ouders van de leerlingen, Stadsschouwburg (Leidseplein, tel. 242311): don derdag 30 maart 20.15 uur: Nationaal Ballet met: Dumbarton Oaks, Vier letzte Lieder, Ge- sang der Jünglinge, Nieuw Ballet van Rudi van Dantzig. Vrijdag 31 maart, 20.15 uur: Pu- bliekstheater met List en Loefde. Carré (Amstel, tel. 225225): t.m. zaterdag 1 april, 20.15 uur. Amsterdams Volkstoneel met „Als je lacht dan ben je rijk”. Donderdag 30 maart, kindermatinee, 14 uur: Bassi en Adriaan; maandag 3 april, 20.15 uur: Bram Freek met Bloed aan de Paal, m.m.v. Music Garden. Van woensdag 5 april t.m. 7 mei: André van Duin Revue. Behalve de maandagavonden en 4 mei. Aanvang 20.15 uur. Centrum Bellevue (Leidsekade, tel. -247248): To neelgroep Centrum met Bikkelhard. Aanv. 20.30 uur, t.m. zondag 2 april. Donderdag 30 en vrijdag 3Ï mrt., 12.30 uur: „Later op de avond”. De Engelenbak (Nes, tel. 247368): donderdag 30' maart, 20.30 uur: presentatie-avond van cursis ten van het vormingscentrum. Zaterdag 1 april, 20.30 uur: Toetssteen met „De Spaanse Brabander” van Bredero. Nieuwe De la Martheater (Marnixstr., tel. 233462): vrijdag 31 mrt. t.m. zondag 2 april, 20.15 uur: Wie slaapt waar, t.m. zaterdag 1 april, 14 uur: toneel voor de jeugd door het Amstel Toneel: Alles in de Wind van Mies Bouhuys. rerken van De Fesch, Roseingrave en Loeillet spelen, voordat Richard Stoete op fljgen jiectronisch orgel het concert zal ingaf- besluiten. Vrij toegang. I Pianoserie. Bach’s Pelude en fuga in bes (uit Das wohltemperierte Klavier), Schuberts Sonate in c (D 958) en Beethoven’s Diabelli-variaties vormen het Bioscopen. Alhambra 1, Weteringschans, tel. 233192. „GU ERNICA” toegang 16 jaar, dagelijks 14, 19 en 21.30 uur. Zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2. „ANNIE HALL”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14.30, 19.15 en 21.45 uur. Zondag 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama, Marnixstraat, tel. 234876. „CLOSE ENCOUNTERS OF THE THIRD KIND”. Toegang alle leeftijde. Dagelijks 14 en 20.30 uur. Zaterdag en zondag 13.30,17 en 20.30 uur. Vrijdag en zaterdagnacht 24 uuA Calypso, Marnixstraat tel. 266227. „JULIA”, toe gang 16 jaar. Dagelijks 14.30, 19.15 en 21.45 uur. Zondag 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Calypso Club. „A FISTFUL OF DOLLARS”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14.15, 19 en 21.30 uur. Zondag 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Vrij dag en zaterdagnacht 00.15 uur. Centraal, Nieuwendijk, tel. 248933. „HET POR- NOPARADIJS”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur. Cineac Damrak 1., tel. 245648. „GOLDEN REN DEZVOUS". Toegang 16 jaar. Dagelijks 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2., „DE DOORZETTER”. Toe gang 16 jaar. Dagelijks 18.45 en 21.15 uur. Maandag en dinsdag ook 13.15 en 15.30 uur. Cineac, Regluliersbreestraat, tel. 243639. „FA MILY PLOT”. Toegang 12 jaar. Dagelijks 19 en 21.30 uur. Maandag en dinsdag 13.30 en 16 uur. Cinema Internationaal, Aug. Allebépleln, tel. 151243. „JESUS CHRIST SUPERSTAR”. Toe gang alle leeftijden. Donderdag t/m zondag 14.30, 19 en 21.30 uur. Maandag, dinsdag en woensdag 20.00 uur. Cinetol, Tolstraat tel. 722291. „DE OP DRACHT”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 19.45 en 22 uur. „STROSZEK". Toegang 16 jaar dage lijks 19.30, 21.30 en 24 uur. City 1, Leidseplein, tel. 234579. ,,’S WERELDS VURIGSTE MINNAAR". Toegang alle leeftij den. Dagelijks 14.30, 19.15 en 21.45 uur. Zondag 13.45, 16.15, 19.15, 21.45 uur. City 2. „PETER PAN”. Toegang alle leeftijden. Donderdag t/m zondag 13.30, 15.45, 19.15 en 21.45 uur. Maandug, dinsdag en woensdag 13.30, 19.15 en 21.45 uur. City 3. „SEXERELLA EN PRINS EROTICO”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14.15, 18.45 en 21.15 uur. Zondag 13.15, 15.45, 18.45 en 21.15 uur. City 4. „LES VACANCES DE MR. HULDT Toegang alle leeftijden Dagelijks 15, 18.30 en 21 uur. Zondag 12.45, 15.30, 18.30 en 21 uur. City 5. „SISTERS”. Toegang 16 jaar. Donderdag t/m zondag 19.115 en 21.45 uur. Maandag en dinsdag 14, 19.15 en 21.45 uur. Woensdag 19.15 en 21.45 uur. „DE FLUIT MET DE ZES SMUR FEN”. Toegang alle leeftijden. Donderdag t/m zondag 14 en 16.15 uur. Woensdag alléén 14 uur. City 6. „LA VIE DEVANT SOI”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14.30, 19.30 en 22 uur. Zondag 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. City 7. „STAR WARS". Toegang alle leeftijden. Dagelijks 13.30, 18.45 en 21.30 uur. Zondag 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. Corso, Klaverstraat, tel. 234561. „THE SPY WHO LOVED ME”. Toegang 12 jaar. Dagelijks 13.15, 16, 18.45, en 21.30 uur. Behalve maan dag, dinsdag en woensdag 14.30, 18.45 en 21.30 uur.”" Cine „D", PI. Middenlaan, tel. 226551. „TAXI DRIVER” toegang 16 jaar. Dagelijks 19.30 en 22 uur. Desmet, PI. Middenlaan, tel. 226551. irA CLOC KWORK ORANGE, toegang 16 jaar. Dagelijks 19.15 en 21.45 uur. Du Midi, Apollolaan, tel. 723653. „BEN HUR” toegang alle leeftijden. Dagelijks 20.15 uur. Donderdag t/m zondag 15.30 uur. Flora, Disney Theater, Amstelstraat, tel. 230469. „PETER PAN”. Toegang alle leeftijden. Don derdag t/m zondag 13.30,16 en 19 uur. Maandag en dinsdag 14 en 19 uur. Woensdag 13.30,16 en 19 uur. Kriterion, Roeterstraat, tel. 231708. „LOOK ING FOR MR. GOODBAR”, toegang 16 jaar. Dagelijks 14, 19.30 en 22 uur. Vrijdagen zater dagnacht 00.30 uur. Leidsepleintehater, tel. 235909. „LOOKING FOR MR. GOODBAR”. Toegang 16 jaar. Dage lijks 13.30, 19.15 en 22 uur. Zondag 14, 19.15 en 22 uur. Nöggerath. Reguliersbreestraat, tel. 230655. „MORT D’UN POURRI" Toegang 16 jaar Dagelijks 14.30, 18.45 en 21.30 uur Zaterdag en zondag 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Parisien, Nieuwendijk, tel. 248933. „BLACK APHRODITE”. Toegang 16 jaar. Dagleijks 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur. Zondag vanaf 13.30 uur. Rembrandtpleintheater, tel. 223542. „TELE- FON”. Toegang 12 j. Dagelijks 14.15, 19 en 21.30 uur. Zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Rex, Haarlemmerstraat, tel. 246132. „KUNG FU DRAGON”, toegang 16 jaar. Dagelijks 19.15 en 21.30 uur. Rialot, Ceintuurbaan, tel. 723488. „THE GRA DUATE". Toegang 16 jaar. Dagelijks 19 en 21.30 uur. Vrijdag en zaterdagnacht 24 uur. „WALT DISNEY’S DE REDDERTJES". Toe gang alle leeftijden donderdag t/m zondag en woensdag 13.30 en 15.30 uur. Rivoli, boven Rialto. „NOUS IRONS TOUS AU PARADIS". Toegang 16 jaar. Dagelijks 19.15 en 21.45 uur. „ABBA"-DE FILM. Toegang alle leeftijden. Donderdag, vrijdag, zaterdag, zon dag en woensdag 13.30 uur en 15 uur. Roxy, Kalverstraat, tel. 232809. „DOCTOR VLIMMEN”, toegang 12 jaar. Dagelijks 14.30, 19 en 21.30 uur. Zaterdag en zondag 13.30,16,19 en 21.30 uur. Saskia, Winkelgalerij Rembrandtspleln, tel. 243363. „DE DUIVEL KENT GEEN GENA DE”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14, 19 en 21.30 uur. Zondag 13.30, 15.45, 19 en 21.15 uur. Vrij dag en zaterdagnacht 24 uur. Studio „K”. Bvoen Kriterion. Tel. 231708. „HET SLANGENEI”. Teogang 16 jaar. Dage lijks 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies, Haarlemmerdijk, tel. 245790. Zaal 1: „MURIEL”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 19.45 en 22 uur Zondag 14, 19.45 en 22 uur. Zaal 2: „LA DENTELLIERE” toegang 16 jaar. Dage lijks 19.45, 22 uur. Zondag 14, 19.45 en 22 uur. Tuschinskl 1, Reguliersbreestraat, tel. 262633. ,,L’ANIMAL” Toegang alle leeftijden. Dage lijks 14.30, 19 en 21.30 uur. Zaterdag en zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinskl 2. „UNA GIORNATA PARTICO- LARE.” Toegang 16 jaar Dagelijks 14.30,19 en 21.30 uur. Zaterdag en zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinskl 3. „DE MANTEL DER LIEFDE” toegang 16 jaar. Dagelijks 14.30, 18.45 en 21.30 uur Zaterdag en zondag 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinskl 4. „CET OBSCUR OBJET DU DE SIR”. Toegang 16 jaar. dagelijks 14.30, 19 en 21.30 uur. Zaterdag en zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinskl 5. „BANG THE DRUM SLOWLY”. Toegang 16 jaar. Dagelijks 14.30, 19 en 21.30 uur Zatecdag en zondag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. DE UITKIJK, Prinsengracht, tel. 237460. „HET SLANGENEI.” Toegang 16 jaar. Dagelijks 19 en 21.30 uur. „ASTERIX VEROVERT ROME”. Toegang alle leeftijden. Dagelijks 14 uur. Zon dag 15 uur. mi 3

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 23