Veh MET. PRIVEVLIEGTUIG paardenkoersen r Als u van plan bent ragout te maken, dan gaat dat prima met kippevlees. Na verlies tegen Anderlecht Jacques Martin won dankzij karakter hockeydames L, OPHALEN IN LONDEN In halve finale tegen australië i Opnieuw zegen OM CONNORS NAAR AHOY TE KRIJGEN 13 Weinig kracht IP?? )0N 32 SPORT MAART 19 7 8 DONDERDAG 3 0 - 1 9 u I (Van onze sportredactie) ENSCHEDE. Bijna unaniem werd de door Arnold Mühren gemis te strafschop halverwege de eerste helft van FC Twente-Ander- lecht (0-1) naderhand betiteld als de bron van alje Twentse kwaad. Die conclusie lag weliswaar voor de hand, doch was slechts ten dele gerechtvaardigd. Vanzelfsprekend betekende die misser een fikse optater voor de vaderlandse bekerhouder, als werkelijke oorzaak van de nederlaag kon die gemiste strafschop echter onmogelijk worden aangevoerd. Op die manier zou Anderlecht niet alleen te veel onrecht worden aangedaan, maar zou bovendien het verschil in pure klasse blijven versluierd. IJMOI feekenc aalkorf IKV nc ebben, e ontlo] h M wel vergeten angst w; bats beh Resultaten in groep B: Spanje-Italië 3-0, Nederland-Ierland M JAN PREENEN (ADVERTENTIE) Twente kan het zocht voor zijn slechte optreden tegen Argentinië, weer als franje N loeten e: untwerk ïrliezen Op speciaal verzoek komt Con nors, die geen startgeld krijgt, pas dinsdagavond in actie, en wel tegen de Australiër Phil Dent. Zondag wordt beslist wanneer de xzvv v uu I yj aaiw ook André Bolhuis weer moest opdraven omdat Vat Heumen hem en Jebbink als centraal verdedigingsduo in actie wilde zien. Ook nu klikte het weer bevredigend, maar tegen Australië kan optreden, nu Jebbink moet afhaken. 4 werd g Dan zal Ties Kruize, die op het middenveld zijn revanche rinnen, o libero aantreden. Via een boottocht op de Rio de la Plata gaat Oranje trijd Heli zich donderdag voorbereiden op de slag met Australia iaat. Na de vierde plaatsen in München en Montreal wil mei eindelijk weer eens dicht bij de prestatie van Amstel veen komen. Een tweede wereldtitel lijkt evenwel gere- Voor he serveerd voor Pakistan. i einig me Jimmy Connors: voor het eerst in N* derland. de nog op te vullen plaatsen be treft, wordt onder meer gedaci aan Stewart, McNair en Ball. Al gevallen zijn onder anderen Mot tram, Alexander (beiden zijn ge blesseerd), Pecci en Panatta. De Chileen Jaime Fillol al wel spelen, ondanks protests van de Chili-beweging Rotter dam. Harm Scheepbouwer, pers chef van Ahoy, derhalve: „In te genstelling tot het WST-toee nooi, dat vorig jaar in Nederlani is gehouden, zijn wij gebondei aan de regels voor Grand Pril en WCT-toemooien. Wij nodigei de spelers niet uit. Aan de hand van de inschrijvingen moetei wij automatisch de eerste 29 val de wereldranglijst plaatsen. Dit regel hebben wij te accepteren". ‘Tot nu toe zijn 16.000 dagkaar ten en 5000 passe-partouts ver kocht. 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 5 3 3 1 1 1 2 6 5 3 2 1 1 0 0 2 1 3 2 2 0 0 0 1 2 2 1 0 1 10 18- 1 2 2 2 2 3 4 «or een i vrijdag ontbreken als tegen Pakistan wordt gespeeld om een finaleplaats. Aangezien onze oosterburen ook al tobben met Werner Kaesmann en Peter Trump, lijkt Pakistan, dat in Buenos Aires verreweg de beste indruk heeft gemaakt, simpeltjes naar de finale te wandelen. Maar de Duitsers verstaan de kunst om in een toernooi te groeien, of, zoals de Engelsen dat zo treffend zeggen: „rising to the occasion”. Neder land daarentegen heeft alleen in de wedstrijd tegen Span je bewezen dat het terecht bij de beste vier ter wereld is gekomen. Tegen Ierland moest doelman Pierre Hermans zelfs de eerste goal incasseren voordat zijn collega Darson de eerste klappen van Paul Litjens om de oren kreeg. Van Heumen had Kruize, Van der Staak en Gunning uit de ploeg gelaten en gaf ook Wouter Leefers en Theo Doyer in de tweede helft rust, maar toen was al lang duidelijk dat de treffers van Tom van ’t Hek en de eerste interland-goal van Tim Steens in 43 wedstrijden, Ierland op de knieën had gebracht. Beide partijen freewheelden naar het einde en genoten meer van de zon, die de temperatuur wederom tot ver boven de 30 graden opdreef. De winst, buiten de twee punten, was het feit dat Pierre Hermans, Tom van ’t Hek en Wouter van den Bergh speelden. Het trio mokte de laatste dagen heel wat af. De Amsterdammer Van den Bergh zei: „Ik vind het niet erg om reserve te staan, maar dan wel bij een team dat goed speelt. Als de helft faalt, zit je je te verbijten”. Tom van ’t Hek was zelfs al zóver dat hij zijn afscheidsbrief voor Oranje al had klaar liggen, maar, zei hij gisteren: „Ach, ik heb nu de kans gekregen, heb lekker gespeeld en weer gescoord, zoals ik meestal doe als ik een hele wedstrijd mag spelen”. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Alsof het de gewoonste zaak van de wereld is, werd gisteren tijdens een pers conferentie naar aanleiding van het ABN-proftennistoernooi, op vallend achteloos meegedeeld dat Loek Sanders en Jimmy Con nors aan het deelnemersveld zijn toegevoegd. Aanvankelijk werd dan ook gedacht aan een grap, temeer omdat op de vraag wan neer de 25-jarige Amerikaanse miljonair op het vliegveld Zes- tienhoven is te verwachten, werd geantwoord: 1 april. Toen een vertegenwoordiger van ATP (de spelersvakbond), Patho Ro- driguez, vernam dat de nodige twijfel was gerezen, merkte hij op: „Connorëzal beslist spelen in Rotterdam. Zoals jullie je 1- april-moppen hebben, zo hebben Diezelfde kopmannen waren er in hoge mate verantwoordelijk voor dat Martin kon winnen. Geen moment is er in de rit van La Calamine naar Elsene, een buiten wijk van Brussel, door het peloton ge koerst. Bij aankomst bleek het gemiddelde maar net boven de 34 kilometer per uur te liggen; was het daar onder gekomen dan zou de organisatie het prijzengeld hebben gehalveerd wegens wanprestatie. Die wer den overigens nu ook geleverd. Met uitzon dering van een viertal coureurs. Een van die vier die het verdiende ge noemd te worden was Frans van Vlierberghe. De Belg, die rijdt voor de ploeg van Merckx’ oude maat Julien Ste vens, sprong al na tien kilometer weg. Met het voorbeeld van zijn landgenoot Ver- straete, die dinsdag in de derde etappe op dezelfde toer ging voor ogen, een weinig aanlokkelijk avontuur. Van Vlierberghe mocht zijn gang gaan. Dwars door de laatste heuvels van de Ardennen, die de eerste helft van de rit bepaalden, mocht hij lang doorgaan. Uitslag: 1. Jacques Martin (Bel) 229,7 km in 6 uur, 39 min. en 25 sec. (met bon. 6.38.55), 2. Frans van Vlierberghe (Bel) op 1 min. en 18 sec. (met bon. 6.40.29), 3. Marcel Laurens (Bel) z.t. (met bon. 6.40.39), 4. Eric Jacques (Bel) z.t., 5. Ferdinand Bracke (Bel) op 1 min. en 58 sec. Het algemeen klassement na vier etappes: 1. André Dierickx (Bel) 19 uur, 43 min. en 50 sec., 2. Freddy Maertens (Bel) op 2 min. en 20 sec., 3. Didi Thurau (Wdl) op 2 min. en 32 sec., 4. Michel Pollentier (Bel) op 2 min. en 47 sec., 5. Frans van Looy (Bel) op 2 min. en 52 sec. De Spanjaard Gonzalo Aja heeft giste ren de derde etappe van de Catalaanse Week gewonnen. Ajax had na 200 kilome ter tussen Reus en het op 1500 meter hoogte gelegen Andorra een voorsprong van acht seconden op zijn landgenoten Enrique Cima, Miguel-Maria Lasa en Ma nuel Esparza. ELSENE (ANP). De zege in de vierde etappe van de Ronde van België, over 230 kilometer (door een omleiding kwamen er nog vier bij) en tevens de langste, is ge gaan naar éèn van de renners die het meeste karakter heeft getoond: de Belg Jacques Martin. Dat betekende het eerste wapenfeit voor de ploeg van C en A, die door afwezigheid van toppers als Merckx en Bruyère tot nu toe nauwelijks tegen stand kon bieden aan de formaties van Thurau en Maertens. Tom Okker begint tegen Vijay Amritraj en ontmoet daarna eventueel de winnaar van het du el Smid-Ramirez. Als alles vol gens plan verloopt, zijn de vol gende kwartfinales te verwach ten: Connors-Stockton; Nastase- Borg; Ramirez-Mayer en Gerulai- tis-Fibak. Hoewel er nog vier vrije plaatsen zijn, zullen er naast het duo Sanders-Okker geen Ne derlanders aantreden, omdat het „gat” te groot wordt geacht. Wat zoveel argumenten waarom ik Australië prefereer”. Voor Ron Steens, de aanvoerder van het Nederlands hockeyteam, maakt het dus niets uit tegen wie hij in de halve finales van de strijd om de World Cup uitkomt. Paul Litjens zegt na de 5-2 zege op Ierland, die door Oranje als een formaliteit werd afgewerkt: „Ik be schouw Duitsland als een „Angstgegner”, van Australië hebben wij de laatste vijf keren gewonnen, zodat zij ons vrezen, zoals ze gisteren al zeiden. Maar als je op jacht bent op wereldgoud, gelden andere normen dan histori sche feiten”. Bondscoach Wim van Heumen zat na de ontspannen wedstrijd met Ierland, waarin Paul Litjens weer driemaal toesloeg en nu met de Duitser Wolfgang Strödter met twaalf goals het topscorersklassement aanvoert, maar met één belangrijke zaak. Libero Imbert Jebbink, die met de dag beter gaat spelen en zeer nadrukkelijk zijn kandi datuur heeft gesteld boven Ties Kruize, haakte vlak voor het einde af. Een blessure aan de achterzijde van zijn dijbeen doet hem vrezen dat hij evenals vorig jaar, toen hij met zijn club Kampong voor de Europa Cup uitkwam in Londen, weer voor langere tijd is uitgeschakeld. „Als je het mij Vraagt, speel ik voorlopig niet meer”, aldus Jeb bink, wiens been door fysiotherapeut Ed van Breukelen onmiddellijk in ijs werd verpakt. Na het beslissende duel tussen West-Duitsland en Aus tralië (2-3) had ook Van Heumen liever Duitsland als tegenstander in de halve finales gehad. De aanvallers Heiner Dopp (twee voortanden minder) en Ralf Laurusch- kat (voorhoofd open en neus in elkaar) zullen mogelijk land 1-0, Australië-West-Duitsland 3-2. De eindstand in groep A is1Australië 2. West-Duitsland 3. India 4. Engeland 5. Canada 6. België 7. Polen Die gedachte had een verlammende uit werking op het moreel van FC Twente, dat bovendien nog eens in zijn sterkste linie, het middenveld, werd aangetast door een kleurloze opvoering van Frans Thijssen en Arnold Mühren. Nimmer slaagde dit in de vaderlandse competitie toch vaak briljan te duo erin het ijzersterke bezette viermansmiddenveld van Anderlecht, dat in de hautaine Arie Haan een imponeren de dirigent had, op voet van gelijkwaardig heid te bestrijden. Voeg daarbij het vol strekte falen van Ab Gritter als centrum spits en het onvermogen van het duo Drost-Overweg om wat meer leiding aan de ploeg te geven, en het Twentse verlies is goeddeels verklaard. Maar ook wreekte zich gisteravond de smalle basis waarover FC Twente be schikt, zodat Kohn op de daarvoor geëi gende momenten niet een speler in het veld kon brengen, die de ploeg over het dode punt heen kan helpen. Daardoor ver zandde de tweede helft, nadat Anderlecht Er waren gisteravond in het op enkele plaatsen na uitverkochte stadion Diekman derhalve meer belangrijke fac toren die ten grondslag lagen aan het verlies, waardoor voor FC Twente een vroegtijdige eliminatie in het toernooi om Europa Cup II onvermijdelijk het gevolg zal zijn. De belangrijkste oorzaak voor het machteloze optreden van de Twentenaren was van puur psychologische aard. V anaf het moment dat de volgelingen van Spitz Kohn geconfronteerd werden met het fe nomeen „eerst thuis tegen Anderlecht” beten zij zich vast in het idee, dat een tegendoelpunt ten koste van alles moest worden vermeden. overige spelers zullen aantreden. Vaststaat in ieder geval dat de Nederlandse kampioen Loek Sanders het in de openingsronde krijgt op te nemen tegen de als tweede geplaatste Zweed Björn Borg. Sanders: „Slechter had ik het moeilijk kunnen treffen, al moet ik er wel bij zeggen dat je met zo’n sterk deelnemersveld niet snel over een gunstige loting kunt spreken”. Watervli Het was een ontspannen potje van 70 minuten, waarin unten sa j au op k jeverwijl de vraag is uiterst twijfelachtig of dat tweetal ook 'aarvan i WASSENAAR. De uitslagen van de gisteren op Duindigt gehouden koersen zijn: SPEEDY CROWNPRIJS 2040 m: 1. Nallaster V (R. Pools) 2.52.4 1.26,2, 2. Plenty Speed, 3. Olke Oostwijck. Winn 162,- pl 8,60 2,70 2,80 kopp 516,70 trio 5137,10. Niet gestart: Nancy Terraise, Pronto Dear. LADYFITPRIJS 2150 m: 1. Don Hat (Ier) (A. Bentley) 2.25.0, 2. Travelers Aide (VS), 3. Llolly Red (Ier). Winn 7,6b pl 1,70 1,40 7,50 kopp 11,20. STAR CASTLEPRIJS 2520 m: 1. Partner (C. Imming) 3.38.1 1.26.5, 2. Norman Bronstee, 3. Nicole d’Or. Winn 4,80 pl 2,80 1,70 6,80 kopp 4.40 trio 537,90. Niet gestart: Olga Rozenhout, Menno Surprise. NOBLE SWINGERPRIJS 2100 m: 1. Rusty Rustburcht (H. Langeweg) 3.06.9 1.29.1), 2. Rame- rentia, 3. Rimini. Winn 2, pl 1,10 1,60 kopp 7,-. NOBLE DARBYPRIJS 1600 m: 1. Kondor Fez (C Hetteling) 2.12.9 1.23.1, 2. King Buitenzorg, 3. Margo G. Winn 10,80 pl 5,50 5,40 2,50 kopp 194,60 trio 1202.80. Niet gestart: Nappie, Manus Hano ver, Kris Spencer. ABITOURPRIJS 1800 m: 1. Dusty (D.F. Weiss) 2.02.5, 2. Remember, 3. King of Honesty. Winn 10,90 pl 1,60 1,10 1,20 kopp 19,50. Niet gestart: Grey Run, Royal Enfield. SPEED MODELPRIJS 2100 m: 1. Mai Regina (J. H. M van der Pijl) 2.56.1 1.23.9, 2. Lazuur, 3 Marjon Hess. Winn 2,90 pl 1,30 2,60 2,70 kopp 8,20 trio 67,30. Niet gestart: Kameleon V. HIGH NOONPRIJS 1300 m: 1 Orion (A. Bent ley) 1.23.1, 2. Moon River, 3. Ribo Night. Winn 3.40 pl 1,40 1,30 1,70 kopp 4,-. SUMMER MADNESSPRIJS 2040 m: 1. Maxi H (Q. Joosen) 2.47.6 1.22.2, 2. Lex Areta, 3. Kid D Winn 30,70 pl 2,50 5,40 1,50 kopp 110,40 trio 3188,70. Niet gestart: Loes Areta. SANTIAMPRIJS 2040 m: 1. Pepyn Bush (J. van Dooyeweerd) 2.53.4 1.25.0, 2. Postduifje, 3. Pronto Laguna. Winn 1,90 pl 1,20 2,80 1,50 kopp 17,60 TOTALISATOROMZET 366.670 gulden (Van IJMONI softfa keft op u lomen aa: organise lad Trent via Benny Nielsen kort na de rust afstand had genomen, uiteindelijk ook in een pure formaliteit, waarbij de Belgen zelfs nog de beste kansen kregen op een verhoging van de score maar in de afwerking (Van der Eist en Coeck) net iets te weinig koelbloe digheid aan de dag legden. De basis voor die belangrijke overwinning werd echter ontegenzeglijk gelegd op het middenveld, waar FC Twente het vooral in fysiek op zicht duidelijk moest afleggen tegen de routine en de bluf van Anderlecht. Toch slaagden de Twentenaren er aan vankelijk wel in het spel redelijk te contro leren, maar erg overtuigend was het ook toen al niet, omdat de acties van de mid denvelders weinig effectief waren. De driemansaanval Bos-Gritter-Thoresen bleef daardoor voorin ook wat geïsoleerd. En kwam er dan een lange bal in de richting van het trio, dan was er in de massieve Belgische afweer wel steeds iemand aanwezig om het dreigende gevaar af te wenden. Omdat Jaap Bos op rechts de grootste moeite had iets positiefs uit te richten tegen Jean Thissen (toch vooral gekwalificeerd als de zwakste schakel in de verdediging van Anderlecht), Hallvar Thoresen op links meestal struikelde over Van Binst en Ab Gritter in de achterzak verdween van Hugo Broos, kon FC Twen te zich ook nauwelijks uitgespeelde sco ringskansen verschaffen. v óp: door jam van BEDFORD (ANP). Ook de twee-iiBram v de hockeywedstrijd in het dames- ^s- toernooi te Bedformd heeft een Ne-,-,)Hch -y derlandse overwinning opgeleverd.[ff conte] Een zege die, ondanks de technisch'Ve hebb< betere tegenstand van Amerika,angst w; sprekender was dan die van de dag erblijf in tevoren tegen België. I Trento- Nederland had er duidelijk zin in en pelende de verschillende debutanten begin-c:r c™ nen wat meer zelfvertrouwen te krij-1 lat zich gen. Dat kwam het elftal als eenheid ten goede. Het werd 2-0 door doelpun-1 ten van Toos Bax en Elsemiek Hillen. I De uitslagen van de gisteren gespeelde I wedstrijden zijn: Spanje-Verenigde Staten 0-0, Engeland-België 3-0, Nederland-Vere-1 nigde Staten 2-0, Engeland-Spanje 2-0. De stand na twee dagen: 1. Engeland en Nederland 2 gespeeld, 8 punten (bijzonde- re puntentelling), 2. Spanje 2-1, 4. Verenig, i de Staten 3-1, 5. België 2-0. Slechts één keer was Ab Gritter in die eerste periode dicht bij een doelpunt, maar nadat hij Hugo Broos handig had ontwe ken, gaf hij zijn inzet te weinig kracht om doelman Nico de Bree te verontrusten. Het ook toen reeds angstig en onrustig spelen de FC Twente moest echter voortdurend attent blijven op snelle Belgische counters, waarbij Rob Rensenbrink en Francois van der Eist als meest vooruitgeschoven aan speelpunten fungeerden. Zodra de Belgi sche bekerhouder echter in balbezit was, kwam de ploeg bijna totaal mee op maar keerde bij balverlies even snel op eigen grondgebied terug. Hoewel deze speelwijze voor Spitz Kohn totaal geen geheimen meer bevatte en hij zijn spelers ook voldoende had geïnstru eerd, zocht FC Twente vergeefs naar een antwoord op de strategie van Raymond Goethals. Een douceurtje van scheidsrech ter Prokop, wiens arbitrage toch al de nodige irritatie had opgewekt bij beide ploegen, zou FC Twente uit dat isolement moeten verlossen, nadat hij een correcte sliding van Dusbaba contra Thoresen tot ieders verbazing met een strafschop hono reerde. Maar alvorens Arnold Mühren de bal onbereikbaar voor de naar de andere hoek uitvallende Nico de Bree tegen de paal had geschoten, dreigde er een massa le Belgische opstand. Nico de Bree werd er uiteindelijk de dupe van. Toen de Nederlander nogmaals meende, Prokop te moeten wijzen op zijn foutieve beslissing, griste de Oostduitser de gele kaart uit zijn borstzak. Datzelfde geel zag Niels Overweg kort daarop even eens, toen FC Twentes voorstopper Ludo Coeck wat al te onbesuisd tegen de gras mat werkte. Die gemiste strafschop werkte verlam mend op FC Twente, maar de definitieve ommekeer in de wedstrijd kwam acht mi nuten na de rust. Na een razendsnel uitge voerde counter via Haan, Van der Eist en Rensenbrink kwam de bal in het bezit van Benny Nilsson. Vier Twente-verdedigers waren in zijn onmiddellijke nabijheid, maar geen van vieren viel de gevaarlijke Deen aan, waarop hij maar besloot tot een schot. Tot overmaat van ramp reageerde ook André van Gerven niet: 0-1. Die teleur stelling is FC Twente niet meer te boven gekomen. De Twentenaren, nu met Pahl- platz voor de niet fitte Thijssen, hadden onvoldoende ruggegraat om zich na deze teleurstelling op te richten. „Zodoende kon Anderlecht freewhee lend de finish bereiken, met de weten schap dat het op 3 mei in Parijs vrijwel zeker voor het derde achtereenvolgende jaar mag aantreden voor de eindstrijd van het toernooi om de Europa Cup II. Voor FC Twente rest vanaf nu nog uit sluitend de vaderlandse competitie, waarin de formatie van Spitz Kohn nog steeds gunstig in de race ligt voor conti nuering van het Europese bekervoetbal. Maar dan wel op een lager peil. Twente: Van Gerven; Van lerssel, Overweg, Drost en Wildschut; Thijssen, (Pahlplatz), Van der Vall en Mühren; Bos, Gritter en Thoresen. Anderlecht: De Bree; Van Binst, Dusba ba, Thissen en Broos; Van der Eist, Haan en Vercauteren; Nielsen, Coeck en Ren senbrink. Toeschouwers: 22.000 (uitverkocht). Scheidsrechter: Prokop (DDR). ^ADVERTËNTÏÊ) Pakistan-Argentinië 7-0. De eindstand in groep B is: 1. Pakistan 2. Nederland 3. Spanje 4. Argentinië 5. Maleisië 6. Ierland 7. Italië Wedstrijdprogramma voor morgen: Canada-Ierland, België-K leisië, India-Argentinië, Engeland-Spanje, Pakistan-West-Du land, Nederland-Australië. De resultaten in groep A zijn: Polen-Canada 2-1, België-Engt »r deze 8 25-1 sn waars 8-1; mden fr - 5 7-1 3 4 12-1 j beken, 4 4 12-1 bntwerk Hockeyelftal bij sterkste vier (Van onze speciale verslaggever) BUENOS AIRES. „Ik kan tien redenen aanvoeren waarom ik liever tegen West-Duitsland dan tegen Australië speel, maar aan de andere kant heb ik net 0 12 31- 1 10 21- 7 7- 6 9-1 4 7-1 3 a: 6 0 II nummer van Connors gekregen. Dat nummer heb ik zondag ge draaid met de gedachte „nee heb ik, ja kan ik krijgen”. Tot mijn verbazing kreeg ik te horen dat Jim wel wilde komen. Twee da gen later kreeg ik daarvan mon deling de bevestiging. Volledig heidshalve moet ik er wel bij ver tellen dat de heren Davies en Macdonald wekenlang met Con nors contact hebben gehad over het optreden in Rotterdam. Ik zal nu het een en ander op schrift laten zetten, al moet ik er voor naar Amerika. De reis van Lon den naar Rotterdam is nog een probleem, daarom wordt er over gedacht om Connors met een pri- vévliegtuig op te halen”. wij die in Amerika ook, maar dan in december”. De vraagtekens achter de naam van Connors, die nog nooit in Nederland heeft gespeeld, zijn daarmee echter niet weggeno men. Van een waterdichte af spraak is immers nog geen spra ke. Er is geen contract, alleen een mondelinge toezegging en dan nog alleen van de moeder van Jim, Gloria Connors, die sinds de breuk met Bill Riordan de zaken van haar zoon waarneemt. De toezegging werd afgelopen dins dag gedaan, nadat pas in het paasweekeinde contact met de familie in Belleville (Illinois) was gezocht. Peter Bonthuis, hoofd sportza ken van het Sportpaleis Ahoy, waar het tennistoernooi van 3 tot en met 9 april wordt afgewerkt: „Ik ben vorig jaar in Dallas ge weest en heb toen het telefoon- Hallvar Thoresen komt te laat. Anderlecht-doelman Nico de Bree pakt de bal. - A

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32