Ter paardenkoersen Akrides-dames Mc voc BI Lotus in drie TRAINING VAN BRIDGECRACK K TOM WISKER Connors wil in Rotterdam revanche op Borg NAAR DE HOOFDKLASSE nu op gedeelde eerste plaats Buitoni gaf ruime voorsprong toch nog uit handen Vijfde fout van Limmen leidde nederlaag tom-zege in de weg te kunnen staan. Hoe snel en simpel kansen kunnen keren on- dérstreepte toen de ploeg uit Oud-Beijer- land. In nauwelijks twee minuten tijd werd Buitoni van het veld gespeeld en het gat volledig gedicht. finales geklopt Verdiende eindzege Jack van Buuren r THEO TIELROOY EN DE HAAS EERSTEN 800 DEELNEMERS BIJ OPEN JUDOKAMPIOENSCHAPPEN Nederlaag Peter Adelaar tegen Smets ACCUDIENCT ft r BUITONI FALCON (Den Bosch) WIJ KOMEN V( BAR BODEGA BASKETBALL O;*» T// STARTPROBLEMEN? f U BELT BEL 023 372013 h MAANDAG M A i I Ged. Oude Gracht 34 HAARLEM AN The Coach House inn f 1 Dinsdag 4 april a.s. 20.00 uur Beijneshal, Stationsplein - sportief 4 T m R (ADVERTENTIE) Emill Hagens: balverlies een te winnen. De uitslagen van het C- toernooi: (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Bij de jeugd lieten' The White Stars en Buitoni het afweten, terwijl Tetra Devils met 72-66 over Racing Beverwijk zege vierde. Akrides-De Germaan 80-96 (rust 42-52). Topscorers Akrides: Rob Meijer (17-18) en Jos Meijer (11-12). Zonder Griekspoor, die de afgelopen week op bezoek was bij zijn vermoedelijk nieuwe ploeg - Ould Dominion in Norfolk Amerika - heeft Akrides de wedstrijd toch van het begin tot het eind gecontroleerd. Vooral toen Akrides overschakelde van zöne op man-to-man moest de thuisclub het antwoord op de Akrides-aanval schul dig blijven. Onder de bezielende leiding van Rob Meijer en daarbij het goede spel van Léon Corten (6-6) werd de Germaan volledig afgetroefd. De Amsterdammers, die met hun eigen press geen enkel succes oogstten, waren ver voor het eindsignaal reeds geklopt. Akrides-Wartburgia 57-46 (rust 26-29). Topscoorsters Akrides: Maria van Kaam (13-5) en Monique van Diemen (3-10). Dankzij een uistekende tweede helft, waarin Akrides de zenuwen aanmerkelijk beter onder controle had dan in de eerste spelperiode, hebben de IJmuidense dames de kans om met Wartburiga op gelijke hoogte te komen, met beide handen aange grepen. Voor een vogepakte Zeewijkhal was het de formatie van Rob Passchier die direct na de basketverwisseling het heft in handen nam. Lustig combinerend en vlot scorend werden de Amsterdamse dames toen naar een kansloze nederlaag ge speeld. Akrides-SV Noordkop 59-45 (rust 20-23). Topscoorsters Akrides: Ans Roosenstein (2-16) en Jennie Bosma (2-10). Ook tegen AMVJ heeft HOC de zo nood zakelijke punten om degradatie te ontlo pen niet kunnen veroveren. Tegen de voor al defensief sterk spelende Amsterdam mers miste de ploeg van Hans Booden bovendien de lengte van Joep van Deu- dekom. ONDERDIJK. In de finale van het kampioenschap van het gewest „West Ne derland” libre-klein eerste klasse heeft Henk Overmars uit Andijk beslag op de titel gelegd. In de finalepartij wist hij moeiteloos te winnen van de Haarlemmer Tom Wisker, die met tien punten aan de leiding stond. (Van onze dammedewerker) HAARLEM/IJMOND. De voorronden van het damkampioenschap van Kenne- merland zijn achter de rug en de finalis ten zijn bekend. Ook in de laatste ronde faalden Theo Tielrooij en Ton de Haas niet en beide spelers eindigden in hun groep op de eerste plaats. Voor de finale plaatsten zich tevens Paul Boerrigter en bert de Haas en het geheel zal gecomple teerd worden door Wim de Jong en Wim Winter. Gezien de bezetting kan deze fina le nog een uitermate spannend verloop krijgen en titelhouder Wim de Jong zal het in elk geval moeilijker dan vorig jaar krijgen. Oorzaak: Het niet bij machte zijn van de thuisclub een antwoord te vinden op het agressieve uitverdedigen van de gasten. Tot twee keer aan toe kregen Mallory (20- 18) en Ron Kruidhof (18-17) vrij staande onder de Haarlemse basket de bal in han den gespeeld van de overigens weer goed op dreef zijnde Gary Freeman (14-8) en even zovele malen maakte Emill Hagens (2-9) het zich zo moeilijk, dat in de kritieke fase balverlies en tegentreffers onvermij- Vooral de junioren, die op zaterdag uit kwamen, deden het voor Nederland zeer goed, door in de klassen tot 60 kg en 65 kg het kampioenschap in huis te halen. Ben Mesters werd in de finale tot 60 kg tegen John Holliday (Engeland) in tweede in stantie, nadat de twee hulpscheidsrechters (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Jim Connors, op dit moment de sterkste speler van de wereld, liet zaterdagmorgen bij aankomst op het vliegveld Zestienhoven weten, dat hij tij- Theo Tielrooij (links) en Ton de Haas (rechts) wisten in hun groep de eerste plaats te veroveren en zullen elkaar nu in de finale treffen. dens het ABN-proftennistoernooi, dat vanaf vandaag in het Sportpaleis Ahoy in Rotterdam wordt gehouden, revanche wil nemen voor de nederlaag tegen Borg in de finale van het Wimbledontoernooi vorig jaar. Stand: Falcon 31-52, Nat. Donar 31-50, Parker 31-46, Tripper 31-34, Vastgoed Strijen 31-32, Arke 31-28, Buitoni 31-24, Delta Lloyd 31-22, Musette 31-22, BV Am stelveen 31-0. Ook de dames deden het in Kerkrade uitstekend. De finale tot 48 kg werd zelfs een ontmoeting tussen twee Nederlandse dames, te weten José Hamminga en Brigit Oosterling, van wie José Hamminga uit eindelijk via een armklem kampioen werd. In de klasse tot 61 kg eindigde Ivonne Vringer op een tweede plaats en werd Craina Thomas derde. Tot 66 was het Paula Mallens die de tweede plaats in beslag nam, en Yes van Putten die op een gedeelde derde plaats eindigde. Tot slot behaalde ook El Vermeer in de klasse tot 72 kg een derde plaats. degelijk twijfels had over zijn komst”. Connors, die pas morgenavond in actie komt (zijn tegenstander is nog niet bekend omdat zijn in eerste instantie aangewezen opponent, Phil Dent, wegens een blessu re verstek laat gaan) heeft het afgelo pen weekeinde in Ahoy getraind met de Zuidafrikaan Ray Moore. „Ik kan me op deze manier rustig voorbereiden. In tegen stelling tot heel wat andere spelers heb ik de afgelopen week niet gespeeld zodat ik enigszins in het voordeel ben”. Direct na de finale, die zondagmiddag 9 april vol gens plan zal gaan tussen Connors en Borg, zal de Amerikaan terugvliegen naar Ohio, waar hij vanaf maandag zal op treden. WASSENAAR. Eigenaar/rijder Pim de Regt uit Sassenheim kreeg gisteren na de koersen op Duindigt een rijverbod op gelegd voor acht dagen en is voorgedra gen voor verdere bestreffing. De Regt haalde dit op zijn nek door een verkeerde startpositie in te nemen bij de Heresprijs, waarvan hij winnaar werd. W.C.T.-toernooi zegevierde de Zweed in een teleurstellende partij met tweemaal 6- 3. Gerulaitis bleek totaal niet bestand te gen Borg’s zware topspin. Vooral zijn fore hand liet hem in de steek. Die tekortko mingen buitte Borg bekwaam uit. De Zweed, die morgenavond alweer in Rotter dam moet aantreden (tegen Louk San ders), had in de halve finales met 6-7,6-0, 6- 2 gewonnen van Stan Smith. Gerulaitis bereikte de eindstrijd door een zege met 6- 7, 7-5, 6-1 op Sandy Mayer. Het gemengd dubbel werd daarop hele maal niet gespeeld. De organiserende club kwam uit in drie finales, maar wist er niet het v (Haarlem)-Nijssen/Schoon Wel promoveert Wisker met een moyen ne van 8.17 naar de hoofdklasse. Eind stand: Punten, moyenne, serie. 1. H. Over mars 11, 8.23, 61; 2. P. Tuin 11, 7.00,’ 75; 3. T. Wisker 10, 8.17, 67. De Castricummer Jan Feeke van On- der-Ons heeft zich geplaatst in de Na tionale finale ankerkader 57/2 hoofdklas se, welke van 20 t/m 23 april gehouden wordt in Soestduinen. HAARLEM/IJMOND. Dat het ver liezen van een in feite reeds gewonnen wedstrijd ook in het topbasketbal nog tot de mogelijkheden behoort, heeft Buitoni zaterdagavond voor eigen publiek tegen het bezoekende Vastgoed Strijen moeten ervaren. Bijna drieëndertig minuten lang dicteerden de Haarlemmers het spel. En niets leek bij 90-79 een welverdiende Bui- Keuken open tot 2 uur 'snachts. Zondags open vanaf 15.00 uur. Tel. 312760 afleggen tegen het duo Collins (36) en Plaat (28). 1 (Vi IJMC wijk er door m< de seiz lijn var (Ve IJMI ben in kans o behout dians. vanuit huis m lang v Akrid< te van den ti winstj HAARLEM-IJMOND. Voor Akrides lijkt de derde plaats in de eerste divisie van de baksketbalcompetitie open te lig gen nu de ploeg zelf overtuigend met 80- 96 over de Germaan zegevierde en PSV het tegen BC Paulus volledig liet afwe ten. Duidelijk was eveneens de 57-46 over winning van de Akrides-dames op het hoofdstedelijke Wartburgia. Met nog één wedstrijd te gaan hebben beide ploegen nu weer samen de leiding in handen. Ni hu Ni Vê re: 0-1 M. K d; R. m 0- T „Ik beschouw mijn optreden in Rotter dam al een serieuze aangelegenheid. Daar om zal ik Borg ook willen verslaan. Tot nu toe heb ik dertien maal tegen hem ge speeld. Negen keer heb ik van hem gewon nen, maar juist zo’n belangrijk toernooi als Wimbledon heb ik verloren. Dat zit me nog steeds erg dwars”, aldus Connors, die za terdagmorgen met een speciaal vliegtuig door de leiding van Ahoy is opgehaald in Londen. Peter Bonthuis, hoofd sportzaken van het Sportpaleis: „Het was voor mij een enorme opluchting toen ik in Londen oog in oog stond met Connors, omdat ik wel tegen no. 1 op de ranglijst: IJ clul in KN één leid nu i Hil laai viei eig< ter< kla Ii Am bes uit Zw voc hin toe vie Bij ovt ale I vet noi koi mc acl Ni lie ve de 45 Ct ve 33 (Van onze judomedewerker) KERKRADE. Het open Nederlandse kampioenschap judo, dat in acht jaar tot een van de grootste internationale toer nooien in Europa is uitgegroeid, heeft in de Rodahal te Kerkrade afgelopen zater dag en zondag aan meer dan 800 judoka’s de kans gegeven zich open Nederlands kampioen te kunnen noemen. Deelnemers uit onder andere Rusland, West- en Oost- Duitsland, Hongarije, Frankrijk en Enge land zorgden voor een sterke bezetting. Nederland heeft zich in dit toernooi sterk geweerd. Een groot aantal derde plaatsen en twee kampioenen was het resultaat dat zeker met het oog op de toekomst voor het Nederlandse judo enig perspectief biedt. Borg, in Rotterdam tweede geplaatst heeft gisteren in Milaan Vitas Gerulaitis voor de tweede maal in zeven dagen ver slagen. In de finale van het Italiaanse Eerste klasse B: Hekelaar-Adelaar 0-2, Maste- ling-Slager 2-0, De Wit-Venema 2-0, Van der Polder-Warmerdam 1-1. Eindstand: 1. De Wit 11 pnt, 2. Delaar 11 pnt, 3. Masteling 9 pnt. Tweede klasse A: Knijft-Heinink 2-0, Vah Raay-De Vries 0-2, Zadelhoff-Overbeeke 0-2, Schouten-Bezuyen 0-2. Eindstand: 1. Bezuyen 12 pnt, 2. Knijft 10 pnt, 3. Heinink 9 pnt. delijk waren. De doodsteek kreeg Buitoni vervolgens in de zeventiende minuut toen Kees Limmen (18k-14) weliswaar zijn ploeg zweer naar een 96-92 voorsprong schoot, ijnaar zijn daarbij begane overtre ding tot een voortijdige aftocht noopte. Toen werd opnieuw duidelijk hoe smal de Haarlemse basis wel is. De nog weinig ervaring hebbende Hank Macnack was nog maar nauwelijks binnen de lijnen of hij beging een fout, die de plotseling ontke tende Mallory de kans gaf om het even wicht opnieuw te herstellen. Het werd toen nog slechts wachten op de ploeg, die in de chaotische slotfase het eerst in de fout zou gaan. De aangeslagen thuisclub ging tenslotte het eerst door het knieën. Hagens miste twee keer vanaf de vrij worplijn en Mallory altijd scorend als het moet'was er als de kippen bij om het beslissende gat te slaan, dat de inlei ding werd tot de al lang niet meer ver wachte 103-104 einstand. Wel kreeg Buito ni van de bepaals niet feilloos opererende jurytafel tot twee keer aan toe zes secon den extra speeltijd toebedeeld, maar voor deel konden de Haarlemmers er niet uitha len. Kwalijke gevolgen kan de volstrekt onnodige nederlaag hebben nu Musette R/Z geheel tegen de verwachting in de uitwedstrijd tegen Arke in een 98-99 winst omzette. Bewezen heeft de Haarlemse for matie overigens in dit duel tot veel meer in staat te zijn dat de bescheiden plaats op de ranglijst doet vermoeden. Vooral het nutti ge en effectieve spel van Kees Limmen, maar ook dat van Cock van de Lagemaat geven de laatste weken meer inhoud aan het spel van de ploeg van Fred Develey. ZEIST. Dankzij de financiële mede werking van een melkfabriek is de Neder landse bridgebond erin geslaagd de veel vuldige wereldkampioen Benito Garozzo voor de training van haar talentrijke junioren aan te trekken. De 24 geselec teerden hebben inmiddels een belangrijke gedeelte van de oefenstof afgewerkt en werden in de Paasvakantie gedurende zes achtereen volgende dagen in het KNVB-centrum te Zeist door de Italiaan se grootmeester terdege getoetst. met o.a. Kees Akerboom, Jan Dekker! Buff Kirkland, Al Faber, Herman Pluym, Calvin Crews Hoofdklasse B: Blom-Holenberg 2-0, Post-Boer- rigter 0-2, Alons-Schut 0-2, Luiten-T. de Haas 1-1. Eindstand: 1. T. de Haas 11 pnt, 2. Boerrighter 10 pnt, 3. Post 8 pnt. Eerste klasse A: Butter-Ovaa 1-1, Moonen- Peters 0-2, Gomes-Poppen 2-0, Elsing-John 2-0. Eindstand: 1. Elsing 11 pnt, 2. Butter 10 pnt, 3. Peters 9 pnt. Theo Tielrooij heeft zijn groep onbe dreigd weten te winnen door een knappe zege op Theo Kuyl, die voor z’n laatste kansen op een finaleplaats moest vechten. In het vroege middenspel was de zaak echter al snel bekeken, toen Tielrooij een afwikkeling nam, waardoor Kuyl enkele zetten later een schijf moest inleveren. De jonge Haarlemmer vond verdere tegen stand zinloos en cpituleerde. Alle belangstelling ging toen uit naar de partij van Bert de Haas, die tot winst moets zien te komen tegen Bram Douma om zeker van deelneming aan de finale te kunnen zijn, want bij een remise promo veerde Harry van der Vossen. Op kundige wijze profiteerde De Haas van de fatale misgrepen van z’n tegenstander en maakte in het afspel z’n finaleplaats volkomen waar. In de tweede groep van de hoofdklasse kwam Ton de Haas al na een half uur spelen remise overeen met Gerard Luiten en stelde'daarmee z’n eerste plaats veilig. Ook in deze groep werd er een felle strijd om de tweede plaats geleverd in een direc te confrontatie tussen kanshebbers Paul Boerrighter en Geert Post. De laatste schoot in de partijen tegen de concurren ten toch tekort en moest dus ook in Boer rigter z’n meerdere erkennen. Bij de jeugd slaagde Jack van Buuren erin om ook z’n laatste partij in winst om te zetten en toonde aan dat zijn eindzege zeer verdiend mag worden genoemd. De twee de plaats werd door Leo Ombergen gepakt en deze kan nu deelnemen aan het provin ciaal kampioenschap. De gedetailleerde uitslagen en de eindstand aan kop: Hoofdklasse A: Douma-B. de Haas 0-2, Silvius- Mast 2-0, Van Leuffen-Van der Vossen 0-2, Kuyl- Tielrooij 0-2. Eindstand: 1. Tielrooij 12 pnt, 2. Bm de Haas 10 pnt, 3. Van der Vossen 10 pnt. Aan de top van de ranglijst is de span ning met nog vijf wedstrijden te gaan volledig teruggekeerd nu Parker voor ei gen publiek Falcon in een sensationele wedstrijd na twee verlengingen voor de tweede keer binnen een week, nu met 123- 122, versloeg. Kees Akerboom met zesen veertig punten moest het in dit treffen Tegen een voor lijfsbehoud vechtend Beverwijk heeft Tetra Devils zich met na me voor de rust aar moeilijk staandde kunnen houden. Na de rust vlotte het aan Haarlemse zijde wat beter. Toch duurde 1 het nog tot de acttiende minuut alvorens de inbreng van Pierre Corten Beverwijk definitief door de knieën deed gaan. AMVJ Amsterdam-HOC 73-53 (rust 38- 27). Topscorer HOC: Jan Logeman (4-8). door zijn gehoor wordt opgemerkt. Dat bewijst wel hoe goed de oefenstof bij de selectie is overgekomen. Garozzo volgt uiteraard het befaamde Italiaanse precisiesysteem en past daarbij allerlei door hem ontwikkelde variaties toe, die in Nederland vrijwel onbekend zijn. Bij de komende internationale toer nooien zal moeten blijken of de Neder landse bridgeclub inderdaad door Garoz zo een heel eind vooruit is geholpen. Zelf twijfelt de wereldkampioen daar geen mo ment aan. Garozzo die aanvankelijk over de pres taties van de selectie weinig te spreken was, is daar inmiddels geheel anders over gaan denken en mocht vaststellen dat zijn training bijzonder goed is aangeslagen. De door hem gecomponeerde spellen, die stuk voor stuk uitermate moeilijke biedproble- men in zich herbergen weten de spelers nu vrijwel steeds tot een goed einde te bren gen en zelfs is het zo dat als de Italiaan in zijn uitleg een foutje inlast dit dadelijk I Dok! waar woord van h< Herl (rust I deFai debet I in Ou< I le wee keken Broek moeili kwalii Snijdt helft i gelooi Mede lijn g de la; achte: kans, vrije Aki 26-32) (12-12 door en er IJmu )e eei moet de pi orde stanc IJmt Zonder de geblesseerde Hellen Post, maar met een uitstekend spelende Paulien Rings heeft Akrides alleen in de eerste helft moeite met SV Noordkop gehad. De gasten, die in de tweede helft volledig van slag raakten toen Akrides overschakelde op man-to-man, verspeelden niet alleen hun voorsprong, maar leden tenslotte nog een gevoelige nederlaag. The White Stars-AMVJ Amsterdam 45- 58 (rust 27-23). Topscoorster The White Stars: Lenie Lips (7-7). weg Akri strijc rayo: Ak 19). 1 (6-6) paali titelt de ti twee der toen zege in hun oordeel verschilden, door de hoofd scheidsrechter toch tot winnaar op beslis sing aangewezen. Hans Hogendijk (65 kg) liet er minder twijfel over bestaan, en wierp zijn tegen stander, de Fransman Bruno Migliano, reeds binnen vijf seconden met een prach tig ingezette linkse morote-seoi-nagé (schouderworp) tegen de mat. De scheids rechter waardeerde dit met waza-ari (half punt). Hogendijk gaf Migliano echter geen tijd om aan te vallen en voegde er met een schitterende overname (sumi-otoshi, arin- worp) nog een vijf punten voordeel aan tóe (yugo). Na de Bondsrepubliek, die bij de junio ren met twee titels, vijf tweede plaatsen en vijf derde plaatsen verreweg de meeste medailles naar huis kon nemen kan toch ook Nederland, dat met twee titels en vijf derde plaatsen tevreden moest zijn, op een redelijk toernooi terug kijken. Bij de senioren waren er voor Nederland geen titels, wel zesmaal brons. Theo HE: J. Stam (Duinwijck) - B. Aponno (Wijk aan Zee) 15-12, 15-5. DE: G. Mooijer (Waterland) - H. Bol (Bergen) 11-3, 11-4. HD: Bol/v.d. Pot (Bergen) - Enderman/v. Wijk (Lotus) 15-5, 6-15, 15-12. GD: Stuur/Engberts (UVO) - v. Dijk/Aponno (Wijk aan Zee) niet gespeeld. DD- v. Renesse/Verstift (Weesp) - Frank/Koornstra (Lotus) 18-3, 15-9. De uitslagen van het B-toernooi: HE: P. Smit (IJmond) - Pangemana (Morgenstond) 15-8, 15-5, DE: C. v. Duivenbode (IJmond) - Y. Ceton (Slo- termeer) 4-11, 11-2, 11-2, GD: Smit/Versluis (IJ mond) - Heerkens/Leeh (Lotus) 15-8, 18-13, DD: Jongert/Gebranda (H~crlc~) (Velsen) 17-14, 12-15, 15-9. HD: Bakker/Smit (IJ- mond)-Lageweg(Haarlem)/Balm (IJmond) 11-15, 15-7, 15-8. Tot halverwege de tweede helft wees niets in de richting van een Haarlemse nederlaag. Een volledige inéénstorting van de Sterren gaf vanaf de elfde minuut aan AMVJ echter de kans om zojider enige moeite weg te lopen naar een ruim ver diende zege. Racing Beverwijk-Tetra Devils 66-72 (rust 40-33). Topscorers Tetra Dvils: Pierre Corten (8-21) en Amama (3-11). Knegtjes en Rik Bakker behaalden in het middengewicht tot 78 kg een gedeelde derde plaats. Vooral Knegtjes leverde een knappe prestatie door de Rus Bipschenak met een schitterende uchi-mata (heup- worp) te verslaan. Rik Bakker verkreeg zijn bronzen medaille door een overwin ning op Kobus van Dijken. Tot 95 kg brachten Wil Peters en Henk Numan hét tot een zelfde resultaat. In deze klasse ontmoette de Oostduitse kampioen Ditmar Lorenz in de finale de pas 23-jarige maar al zeer sterk draaiende Belg Robert van de Walle. Van de Walle kon het in het staande gevecht nog redelijk volhouden, maar moest in Lorenz bij het grondwerk toch zijn meerdere erkennen. Bij de superzwaargewichten waren het Peter Adelaar, de man die te kennen heeft gegeven toch naar Moskou te willen, en Hennie Plezier, die samen op een derde plaats eindigden. Adelaar die een goede start had door overwinningen op Siegel (WD1), Zausz (Po len) en de Nederlander Van de Pauw Bij afwezigheid van de titelhouders In ge Korsten (boven de leeftijd) en Mare Albert (toernooi aan de Rivièra) zijn dit weekeinde in Geldrop de overdekte jeugd kampioenschappen tennis t/m 18 jaar ge houden. Winnaars werden Mickey Albert en Huub van Boeckel. ZAND VOORT. De badmintonver eniging Lotus organiseerde het afgelopen weekeinde een B- en C-toernooi, dat met 148 deelnemers en 226 partijen kwalita tief goed was bezet. Het verloop van een tweetal finales in het C-toernooi werd verstoord door een blessure van B. Apon no, die moest opgeven in het herenenkel bij de stand van 10-5 in de tweede game. De uitslagen van de gisteren in Wassenaar gehouden draverijen: FERNANDEL- PRIJS, 2040 meter: 1. Pele Star (J. Wagenaar) 2.51,7 1.24,2; 2. Peter Voorne; 3. Ogusta Norton. Toto: winnend 3,60, plaats 1,30, 1,10, 1,20; koppel 5,30; trio 30,90. Niet gestart Poolster B. ANOTHER PINTAPRIJS, 2600 meter: 1. Tigress (mej. M. P. Ooms) 3.00,3, 2. Elan, 3. Sainte Nitou- che. Toto: winnend ƒ4,10, plaats ƒ1,70, ƒ2,10; koppel 5,90. BLAZING SONGPRIJS, 2520 me ter. 1. Noy van de Lente (C. J. de Leeuw) 3.37,3 1.25,6; 2. Primus, 3. Norman Bronstee. Toto: winnend ƒ6,30, plaats 1,80, 1,50, 1,20; kop- i pel 16,70; trio 104,80. QUICKSILVER S-PRIJS, 2600 meter: 1. Mickey (J. Wagenaar) 3.33,2 1.22,0, 2. Nilson B, 3. Nanouk. Toto: win- 1 nend ƒ2,90, plaats ƒ1,60, ƒ1,80, ƒ2,20, koppel 7,10, inzet supertrio 228.849,00, uitbetaling volgt later. Niet gestart Nora H. W. J. JOCHEMS MEMORIAAL, 2000 meter: 1. Blakey Ridge (J. H. Smith) 2.09,5, 2. Domitor, 3. That’s Swanee. Tot- to: winnend ƒ5,30, plaats ƒ1,80, ƒ1,80, ƒ2,20, koppel 16,30, trio 267,20. FLORISSANT- PRIJS, 2100 meter: 1. King Hollandia (M. Ver- gay) 2.49,6, 1.20,8, 2. Fil D’Or, 3. Karloff B. Toto: winnend ƒ5,60, plaats ƒ2,20, ƒ1,70, koppel 11,00. Niet gestart Drake Royal. GERMANO- PRIJS, 2040 meter: 1. Marupa du Bois (M. C. Vergay) 2.49,5 1.23,1, 2. Nike Volann, 3. Paloro du Bois. Toto: winnend 20,50, plaats 4,90, 2,00 ƒ2,00, koppel ƒ64,10, trio ƒ610,40. TOMMY LADPRIJS, 1800 meter. 1. Pake (D. F. Weiss) 1.58,3, 2. Flying Jinks, 3. Albatros. Toto: win nend ƒ8,50, plaats ƒ1,50, ƒ1,10, ƒ1,60, koppel 12,40. HERESPRIJS, 2040 meter: 1. Ossian (A. de Regt) geen tijden opgenomen, 2. Prizefighter, 3. Olympus. Toto: winnend 3,50, plaats 2,20, ƒ1,60, ƒ3,10, koppel ƒ13,00, trio ƒ288,00. Niet gestart Ohio Lee en Odette Ossewaard. SCEP- TERPRIJS, 1600 meter: 1. Nant Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) 2.05,1 1.18,2, 2. Opulent Pride, 3. Olafski Itenska. Toto: winnend 2,00, plaats 1,70, ƒ2,60, koppel ƒ6,50. Niet gestart Money maker. Totalisatoromzet: 610.376. Supertrio (gelopen op Duindigt in de Quicksil ver S-prijs): 1. nr. 11 Micky (J. Wagenaar), 2. nr. 6 Nilson B (R. L. Pools), 3. nr. 9 Nanouk (M. Vergay). Niet gestart: nr. 3 Nora H. ïnleg: 228.849 gulden. Uitkering: 183,10. Tweede klasse B: Jacobs-Kaptein 1-1, Toxo- peus-Bras 2-0, Van Veen-Dammers 2-0. Eind stand: 1. Toxopeus 10 pnt, 2. Bras 8 pnt, 3. Jacobs 7 pnt. Lezersgroep: De Coninck-Stevenhage 2-0, Van Gastel-Van Maaren 0-2, Blom-Bosma 1-1, Van Poeteren-Jenninga 2-0. Eindstand: 1. Van Maa ren 12 pnt, 2. De Coninck 10 pnt, 3. Van Poeteren 10 pnt. Junioren: Van Buuren-Fleuren 2-0, Tettero- Van der Laan 2-0, Van der Vlis-Ombergen 0-2, R. Tielrooij-Van Schoor 1-1. Eindstand: 1. Van Buu ren 14 pnt, 2. Ombérgen 11 pnt, 3. Van Schoor 9 pnt. Aspiranten: Bakker-R. Habes 0-2, Abma-Van der Kaay 0-2, Vermeulen-Renkema 1-1, M. Ha- bes-Schouten 0-2. Eindstand: 1. R. Habes 12 pnt, 2. Schouten 11 pnt, 3. Van der JKaay 10 pnt. Kraan werd uiteindelijk door de Belg Pierre Smets met een flitsende tai-o-toshi (armworp) geveld. De worp ging zo snel, dat het Adelaar na afloop ontlokte te zeg gen: „Dat is nu judo”. De zes bronzen medailles vormen voor de coach van het nationale team Peter Snijders een goede basis voor de Europese kampioenschap pen die van vier tot zeven mei in Helsinki zullen worden gehouden. k Mar»manplein 11 /f Winkelcentrum Haarlem Noord 'Z.''

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 18