SONY salarisadministrateur/trice hbm ASSISTENTE VAN DE PRODUCT MANAGER salarisadministratie uw terrein?— Boerhaave Haarlem Vast werk voor vakmensen in de bouw walsers lylwlSl ri p f Sony zoekt voor spoedige indiensttreding een vertaler (Engels -Nederlands)/ correspondent (Nederlands) HOLLANDHAAGV HOOGOVENS IJMUIDEN (MEDISCH) SECRETARESSE ten behoeve van de adviserend geneeskundige en de ongevals- verzekeringsgeneeskundige. Aannemersmaatschappij Noord Holland bv adm. medewerkster r S3 3 Voor een vertegenwoordiger die verkopen fijn vindt hebben wij een prima aanbod STERLING WINTHROP B.V., r r 23 S A T E R D A G 19 7 8 8 APRIL Bij Hoogovens is weer plaats voor KI - - - Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Mede in verband met het gereed komen van de nieuwbouw van ons verpleeghuis - waarbij de kapaciteit wordt vergroot van 111 naar 300 bedden - zoeken wij kontakt met een bekwame kracht, die bij voorkeur ervaring heeft met salarisadministratie GEMAL. Als rekenen ruim 300 kollega’s maandelijks op uw goede zorgen, terwijl de direktiegraag vertrouwt op uw vakkennis en ervaring. Gevraagd worden voorts een middelbare schoolopleiding en leeftijd omstreeks 25 jaar. I r GAK In ons kantoor is een vakature voor een Voor inlichtingen bel of schrijf l heeft een vacature voor de functie van: l Goede sociale voorzieningen 28.350,bruto per jaar Wilt u meer weten? Naam: Voornaam:. Geboortedatum:. Adres:. Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd HF 114 personeel II personeel II personeel laar iiten aak.' laire ttige Wij zijn een groothandels- en marketing organisatie in de woning- inrichtingsbranche. Wij verkopen tapijt, gordijnen, vinyls en enkele bij-artikelen aan de winkeliers. Daarbij vinden wij het erg belang rijk dat deze winkeliers in hun verkoop door ons worden gesteund. Als u ons bedrijf wilt gaan vertegenwoordigen en wilt gaan werken in een dynamisch verkoopteam van ongeveer 30 mensen, waar persoonlijke inzet wordt gewaardeerd, waar veel ondersteuning, training en begeleiding wordt gegeven, waar marketingtechnieken in de praktijk worden toegepast en waar aan de ,,man-in-the- field” veel persoonlijke aandacht wordt gegeven. Als u tussen de 23 en 28 jaar oud bent en tenminste een MAVO- opleiding heeft, aangevuld met enige vaktechnische, marketing en verkoopkennis, en met wat ervaring zo mogelijk opgedaan in de winkelverkoop, dan bieden wij u op dit moment een verkoopdistrikt aan in uw woonomgeving. Wij zoeken een jonge medewerkster. die in het bezit is van een MAVO- en een typediploma. voor het aannemen van de telefoon, de postbehandelmg en het typewerk - Te Den Haag. „Het Oude Hof” Noordeinde 48 [achterkant] Hoofd Uitvoerder H.C.A. Freijer. Telefoon 070 - 65 00 38 van 8.00 tot 16.00 uur of thuis na 19.00 uur 01728-98 51. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de personeelskoördinator D. Stam van De Hollandsche Beton Maatschappij bv. Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zh], telefoon 070 - 94 93 40 [toestel 570] of na kantoortijd: 079 - 31 33 73. Wie zich binnen dit progressieve personeelsbeleid wil ontplooien - vaklieden met ervaring zowel als LTS-verlaters - zijn welkom op ondermeer het volgende projekt: werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie ..bedieningsman walserijen". Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Belangstelling? Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt onder no. (023) 28.02.50, toestel 116. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer L.S.M. Wijnkoop, hoofd administratief-ekonomische dienst, Boerhaave- laanöO, Haarlem. Voor het goed vervullen van deze functie achten wij nodig: MAVO opleiding Goede kennis van de Nederlandse taal Een groot gevoel voor accuratesse Goede typevaardigheid. U kunt ook rechtstreeks uw sollicitatiebrief richten aan de Direktie van Sterling Winthrop B.V., Postbus 615, Haarlem. Enige praktische ervaring in de bovengenoemde werkzaamheden is geen vereiste, doch wel gewenst. Hebt u interesse? Bel 023-319365 en vraag naar toestel 35. Wij maken dan een afspraak met u. Geïnteresseerden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Brandsteder Electronics B.V t.a.v. de Heer W.K. Koopman, Jan van Gentstraat 119, 1171 GK Badhoevedorp. Telefoon 02968 - 1122, toestel 238. Kandidaten dienen zich daartoe op een middelbaar technisch niveau te kunnen inleven in de aard, samenstelling en kwaliteit van onze Sony produkten. Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Omdat de vertaalde teksten bestemd zijn voor de Nederlandse Sony-gebruikers, is een heldere en duidelijke stijl voorwaarde, hetgeen mede geldt voor de Nederlandse korrespondentie ten behoeve van de klantenservice, welke tevens tot zijn taak behoort. IV IU se >it en n, In jn 'j- IU VÏS- :de. :uhi- Prins Bernhardlaan 2, Haarlem De Hollandsche Beton Maatschappij groeit Boekt voortdurend nieuwe orders voor projekten in de utiliteits- en in de waterbouw: kantoorgebouwen, fabrieken, ziekenhuizen, sportakkommodaties. tunnels, bruggen, steigers, sluizen. Door de kontinue groei zijn er voortdurend plaatsingsmogelijkheden voor restauratie- timmerlieden Het personeelsbeleid van de HBM is erop gericht, de medewerkers zekerheid op lange termijn te verschaffen, hun vakmanschap te ontwikkelen en daarmee promotiekansen te bevorderen. Per afdeling is daartoe een personeelskoördinator aangesteld, die met de betrokkenen hun karrièrekansen bespreekt, overplaatsingen regelt en eventueel wijzigingen in de arbeidsvoorwaarden verzorgt. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR HAARLEM Het GAK is een niet- commerciële organisatie, die belast is met de praktische uitvoering van de ziektewet, werkloosheidswet, wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering (wao) en algemene ar beidsongeschiktheidswet (aaw). Het districtskantoor Haarlem heeft daartoe 250 medewerkers in dienst. Wij hebben plaats voor een Functie-eisen: opleiding middelbaar niveau typevaardigheid goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid accuratesse zelfstandigheid in het uitvoeren van opdrachten van uiteenlo pende aard bereidheid om met dikteerapparatuur te werken. Arbeidsvoorwaarden salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 2.525,- per maand vakantietoeslag 8% kerstgratificatie 2% minimaal 4 weken vakantie gunstige regelingen betreffende pensioen, premiespaarvor- men, reis- en studiekosten (in 4-ploegendienst) 1 Ten behoeve van het omzetten van technische dokumentatie uit de Engelse taal naar het Nederlands is er bij ons een duidelijke behoefte aan een technisch vertaler Engels. Als walser in opleiding verdient u meteen circa 28.350,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa 29.275,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen-bij gebleken geschiktheid- rond de 30.680,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). De jonge vrouw die wordt gezocht zal intensief betrokken zijn bij alle commerciële activiteiten welke verband houden met de verkoop van populaire geneesmiddelen en doe-het-zelf pro dukten. - - Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het districtskantoor, Surinameweg 8 te Haar lem (postbus 4146) Heeft u belangstelling of wilt u nadere inlichtingen, neem dan schriftelijk kontakt op met de heer H. W. Scholten van de afdeling Selektie, Opleiding en Begeleiding, en zend hem uitvoerige gegevens. Postbus 344, 2800 AH, Gouda Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega’s bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto’s van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. kantoor Blekersvaartweg 9, Heemstede Tel 023-289150 Mi Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern j

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 23