5jhS<®UN bs Magazijnbediendes 0 d< BBl IL RANKXEROX PB De ware verkoper, dus een artiest in z’n vak kan bij Cemsto-Lin een inkomen van een halve ton noteren, plus nog een paar andere prettige zaken... I b] ,,N] ’O] Fl Uw BD. Boekhouden is debet aan een goede start bij onze Crediteurenadministratie VanGelder Papier BIOLOGIE, 1e of 2e graad, voor 10 15 wekelijkse lesuren. FRANS, 1e of 2e graad, 32 19 7 8 APRIL ZATERDAG 8 Postbus 974 Tilburg; 4 I llnarlem Dat zijn geen vage beloftes, want Cemsto-Lin is neerlands grootste op het gebied van verhuur van rol-handdoekautomaten, zeepcrèmeautomaten en luchtverversers. Die toppositie danken wij aan de bijzonder hoge kwaliteit van onze (Zwitserse) automaten en aan een perfekte service-organisatie. De funktionaris behartigt de inkoopactiviteiten voor verschillende afdelingen zoals magazijn, de technische diensten, de ptoduktie- en verpakkings- afdelingen. Hij werkt hierbij nauw samen met de betreffende chefs. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581, 2300 PC Haarlem. Telefoon 023 - 31 93 30, toestel 2206. De afdeling inkoop bestaat uit een hoofd inkoop, drie inkopers en twee secretaresses. I.v.m. een interne promotie zoeken wij op korte termijn een opvolger van de huidige inkoper technische benodigdheden. Gezien het niveau van de funktie dienen kandidaten te voldoen aan: middelbare opleiding 2 jaar ervaring in een overeenkomstige funktie bij voorkeur in het bezit van diploma NEVIE 1 (of de bereidheid het diploma te behalen) leeftijd 23-27 jaar. Wij bieden een zelfstandige funktie met een goede salariëring, 8% vakantietoeslag, een dertiende maand (afhankelijk van de bedrijfsresultaten) en twintig werkdagen vakantie. Om het gezonde groeiproces te stimuleren zoeken wij op korte termijn een rasverkoper die in en rond Haarlem, Cemsto-Lin gaat vertegenwoordigen. Een rasverkoper, want we hechten grote waarde aan vakmanschap en de juiste fighters mentaliteit. Christelijk College „Marnix van St. Aldegonde” Z’n leeftijd schatten we, gezien z’n ervaring, rond de dertig jaar, maar ’t mag ook best wat jonger of ouder zijn. Belangrijkerdan leeftijd is z’n inzet, ervaring en doelgericht werken op verkoopresultaten. Bij Cemsto-Lin kan hij rekenen op een fijne teamgeest, effektieve begeleiding van z’n werk, een goed basis salaris, een uitstekende provisie regeling, een bedrijfswagen en opname in het pensioenfonds. Wie zich in het portret van de man die wij voor ogen hebben herkent, kan méér over het werk bij Cemsto-Lin te weten komen, door een korte en krachtige Wij bieden naast een aantrekkelijk salaris een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfs resultaten), 8% vakantietoeslag en 20 werkdagen vakantie. Voor ons onlangs in gebruikgenomen modem opgezette magazijn zoeken wij enige medewerkers. De werkzaamheden in het magazijn bestaan o.a. uit het verwerken van de binnenkomende en uitgaande goederen, het afwegen van grondstoffen, het gereed maken van de exportorders. Voor dit nauwkeurige werk zoeken wij mede werkers vanaf 21 jaar. De werktijden zijn van 8.00 tot 16.45 uur. MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. sollicitatiebrief te schrijven met alle terzake doende gegevens aan: MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. KOI 'eslaa irerrijl IVestd lerzie Als u belangstelling hebt voor deze funktie, kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Waarderweg 39, Postbus 581, 2003 PC Haarlem. U kunt ons ook bellen: telefoon 023 - 31 93 30, toestel 2206. 4 I BMwt Spekstrc Een loopbaan in de procesindustrie Wat u nog moet weten: 2001 Inkoper n nersnneel I persnneelfpersnneel X. U x -- - 1 Mannen tussen de 18 en 40 jaar, met een opleiding op LTS-niveau,^ijn bij ons welkom als produktiemedewerker in 4-ploegendienst en kunnen desgewenst opgeleid worden tot bedieningsvakman. En het is fijn en schoon werken bij Van Gelder Papier in Velsen. Dat blijkt uit het zeer geringe verloop en uit de hoeveelheid mensen die bij ons door groeien naar hogere funkties. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Gevraagd per 1 augustus 1978: DOCEN TEN voor voor 6 wekelijkse lesuren. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij uit overtuiging het Christelijk Onderwijs willen dienen. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen (o.a. opgave van godsdienst en referenties) te richten aan de rector, J. van kinschoten, HAARLEM Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Diens eerste zorg: coderen en akkoord verkrijgen op de fac turen, ter bevordering van een goede ge gevensregistratie waardoor een betrouw bare kostenanalyse mogelijk is. Gevolgd door de volgende taken: prioriteiten stellen bij het opzetten van de hiervoor benodigde activiteiten het in stand houden van het facturen- en correspondentiebestand als. waarborg Voor de sectie Crediteurenadministratie, onderdeel van het „Accounting Depart ment” vragen wij iemand met het praktijk- diploma Boekhouden. Functie-eisen: MAVO-4 (adm. pakket) P.D. Boekhouden. Rank Xerox biedt u: een goed salaris 13e maand 8% vakantietoeslag goede pensioenvoorziening studiekostenvergoeding vergoeding woon-/werkverkeer. West ken in werker en vo< Van A de par sugges brief e hun ar He vann werp de c Brac Vo al et geleg E< gadi de 1 terd zege des. de AN baroi ontv< R( Itali schu nu a Aldi ven. bekt tiek ultii I E n z l V De „r vaarov jesprek ioor Sc iuidelij alsnog 1 'de wen -ping va Schmid motieA scherpi 1 kort da waarde hopeni een Ka duideli en Bor moeter Wie graag wil, belt meteen Van Gelder Papier afd. Personeels zaken, 02510-29080 Xerox en Ronk Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken M Inkoop M Verkoop Er wordt dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur zitting gehouden aan de Corverslaan in Velsen Noord. Rank Xerox (Nederland) B.V. maakt deel ujt van een groot internationaal concern op het gebied van kopieer-, dupliceer- en tekstverwerkende apparatuur. Zij richt zich specifiek op de verkoop, verhuur en service op de Nederlandse markt. Haar ca. 90Ö medewerkers werken verspreid over het l^nd bij de vestigingen te Den Haag, Rotter dam, Weesp, Zwolle, Eindhoven en Amster dam. In Amsterdam is ook het hoofdkantoor van de marketing maatschappij gevestigd. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u contact opnemen met de heer A. E. Waringa van Rank Xerox (Neder land) B.V., Maassluisstraat 2, 1062 GD Amsterdam. Tel. 020 - 17 29 66. voor een optimale informatieverschaf fing voorkomen van niet gefiatteerde be- talingen. Bovenal weet u negatieve nevenaspecten voor de maatschappij te voorkomen, wan neer betalingen - om welke reden dan ook - niet binnen de gestelde termijn zijn ge schied. Bij de Civiele Dienst hebben wij plaats voor een full-time medewerkster voor huishoudelijke werkzaamheden in de personeels- flat De werkzaamheden worden verricht in een 5-daagse werkweek. Rekening dient gehouden te worden met weekend- en wisselende diensten. Het salaris zal in nader overleg worden bepaald. Pensi- oenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Indien noodzakelijk kan voor tijdelijke huisvesting in de personeelsflat worden zorg gedragen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw A. M. Streefkerk, Hoofd Civiele Dienst, tel. 023-339030, toe stel 2287 aanvangssalaris incl. ploegentoeslag voor mannen vanaf 23 jaar bedraagt 2.223,- bruto per maand. Dit kan volgens CAO oplopen tot 2.448,-. Voor bedienings- vaklieden is er een uitloop naar/2.597,- (p.m. bruto) mogelijk. Vakantietoeslag 8% Extra uitkering 5% van uw jaarsalaris als opbouw naar een volledige 13e maand. Vakantie 20 dagen 19 dagen i.v.m. ploegendienst. Afhankelijk van de woonplaats is gratis vervoer mogelijk. Kerstmis, oud en nieuw, pasen en pinksteren altijd vrij 264262 of 023-283002).

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32