een bank van deze tijd Uw eerste stap naar een eigen huis: een onafhankelijk hypotheek-advies van Vendopolis. uue/t nedariond Bedacht en gemaakt doorlefal. Daar hebt u dus jaren plezier van. V waterspa TEKAkOl* 1 Kom eens langs II beslist d kamsteeg Eigenlijk voor al die dingen, waar je thuis geen antwoord op kunt vinden. En dat ik alles wat maar met geld ontvangen en betalen te maken heeft via mijn bankgiro laat lopen is mooi meegenomen. Vendopolis adviseert u over hypotheken van o.a.: service reparatie en onderhoud Kompleet advies Kamsteeg Watersport de complete watersportspecialist voor midden-en west-nederlam (wie in de buurt woont, die boft trailers occasions accessoires zeilboten kajuitzeiljachten motorkruisers roeiboten en volgboteij buitenboordmotoren inboardmotoren Veelzijdige Vendopolis Volop keus Het grootste voordeel van mijn bankgiro bij de Nutsspaarbank West Nederland? Ze kennen me daar. Ik kom er niet alleen voor al mijn geld zaken maar ook voor reizen, mijn verzekeringen sparen en de hypotheek op ons huis. n 10 'RIJ Voor verkoop adressen, bel Te Veenendaal (08385-19051 Uitjes, spek en champignons bakken - tegelijk en toch maar één pan afwassen? Daarvoor heeft Tefal deze nieuwe Drievakspan bedacht. Natuurlijk met anü-aanbaklaag. Adviesprijs f 27,S0. HEERHUGOWAARD. Pallaslaan 5 HEERHUGOWAARD. Rozenlaan 37 Eerst koffie, dan wakker worden? Er is nu een koffie-automaat met wekker, die u elke morgen wekt met verse koffie of thee op bed. Adviesprijs f 169,-. ST. PANCRAS (bij Alkmaar) (Destreelaan) Deze elektrische Fonduepan is volkomen veilig, want de pan van dikwandig aluminium vormt één geheel met 't voetstuk. De olie blijft precies op de goede temperatuur, dus geen heen en weer geloop. Vrolijk oranje. Adviesprijs f 139,-. Karbonades, tomaten, saté’s, vis een paar dubbeldekker tosti’salles grillt u snel, tweezijdig in de Grill Minute. Instelbare hoogte. Afneembare gnllplaten met anti-aanbaklaag. rrrrt< KEMA-keur. Adviesprijs f 169,-. De Kwartsqrill/bakoven van Tefal, 't Verschil zit 'm in de kwartsbuizen met diep doordringende hitte als van houtskool. Bovendien zelfreinigende wanden, gratis ophangbeugels, uitgekiende bedieningsslee en nog veel meer doordachte details. KEMA-keur. --Adviesprijs r vanaf 'I I L yana^n 3 hypotheken die voor u het mees! geschikt zijn. Vrijblijvend! inruil, financiering, bemiddeling bij verkoop en verzekert Natuurlijk kunt u zélf op zoek gaan naar de voordeligste hypotheek’ Daar gaat veel tijd in zitten, en het is nog maar de vraag of u écht goedkoop uit bent. Laat u daarom liever adviseren door Vendopolis. Want dan krijgt u een onpartijdig overzicht van de Kei Open: Vendopolis rekent u voor hoeveel een bepaalde hypotheek u per maand gaat kosten. Geeft een overzicht hoe de lasten en aflossing van jaar tot jaar verlopen. En gaat in op de belasting technische gevolgen. Zodat u precies weet waar u aan toe bent. EMA EUR s de Nederlandse Credietbank AMRO-Bank Nutsspaarbank Westland-Utrecht Hypotheekbank Friesch-Groningsche Hypotheekbank Algemene Bank voor Hypothecair Krediet Delta Lloyd Nationale-Nederlanden RVS Atlanta, Safety. steeds aantrekkelijke occasions tegen attractieve prijzer grote keuze accessoires in onze watersportwinkel uit voorraad leverbaar. Alpa, Skip, FJ, Esse470, Wegu Jolle-H-sailing Cornet 701-801-910/Comet Meteor motorsailer - Wegu Happy sailing - Rubin 23 - Plastiyela, Kudu quarter tonner - Bucero 22 Pacific 550, Waterland 70-75/AK, 85/AK Denkt u overeen eigen huis, loop dan eens langs bij de Vendopolis-balie. U komt vandaag of morgen immers toch in uw warenhuis. Een van de ervaren adviseurs geeft graag antwoord op al uw vragen en helpt u zo u wilt bij het invullen van een informatieformulier. Uw Vendopolis hypotheek advies is dan nog maar een kwestie van tijd: gewoonlijk ligt het na 3 dagen voor u klaar Heeft u al hypotheek-offertes van anderen, neem die dan mee vooreen eerlijk, onafhankelijk advies Tien tegen één dat t nog voordeliger kan Yamaha, Tohatsu 1’/,-55 PK dealer Volvo, DTR, Renault, Peugeot, Petter Minisix en Minitwin makelaardij onroerend goed b.v. U kunt bij Vendopolis terecht voor allerhande verzekeringen, of het nu gaat om uw auto, uw stereo-set of de inhoud van uw diepvriezer Heeft u plannen die uw budget te boven gaan, dan helpt Vendopolis met een Betaal-later-lenmg. En bij de koop van een eigen huis kunt u profiteren van het Vendopolis hypotheek-advies. Inderdaad: Vendopolis is expert in veel geldzaken! Nogmaals: een Vendopolis hypotheek-advies is vrijblijvend. De uiteindelijke keuze is aan u U kunt dus zelfs besluiten er helemaal geen gebruik van te maken. Ook al staat vast dat u nergens goedkoper terecht kunt1 Nabij Centrum en Station gelegen MIDDENWONIN3 met stenen berging. Voortuin en ruime achtertuin op hel Z.W. (tot.opp. 175 m2). Ind.: Ruime entree met toilet e« bergkast. Ruime doorzonkamer, flinke keuken. 1e verdj 3 slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naat 2e verd. met 4e slaapkamer met dakkapel, zoldert»! ging. Incl. div. voorz. Aanvaarding: 1 juli 1978. Vraag] prijs f 155.000,- k.k. I Gunstig gelegen MIDDENWONING met fraai uitzied over plantsoen, voortuin en flinke achtertuin, apartt GARAGEBOX. Ind.: entree met toilet, royale woonkamer met dubb. beglazing, flinke keuken met schrotenbetiiM mering, ruime bijkeuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, bad-l kamer met ligbad, vaste trap naar 2e verd.: waarop 4e slaapkamer en zolderberging. Aanvaarding: in overleg Incl. div. voorz. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Vaste prlji GARAGEBOX ƒ10.000,- k.k. dan weet je watje vaart Hofweg 39/Voorschoten/tel. 071-769307 maandag t/m zaterdag de hele dag open lid BOVAG watersport Aan rustige laan, nabij centrum, scholen, verwarm: zwembad en tennisvelden MOOIE SEMI-GUNGAL0W (HELFT VAN DUBBEL) met c.v. en verwarmde garage Grote tuin tot. opp. 1000 m2, vrij achteruitzich grenzend aan viswater. Ind.: ruime hal, living 40 m2 met open haard, plavuizen vloer, luxe open keuken mei div. inb.-app., badkamer met douche, ruime slaap- o! studeerkamer. Op de verd.: 3 slaapkamers, aparte c.v./boilerruimte. Incl. div. extra voorzieningen. Aanvaar' ding direkt. Vraagprijs 369.000,- k.k. vendopolis snel en makkelijk* zeker zijn /paarbank Vendopolis vergelijkt de verschillénde hypotheken van de bekendste banken en maatschappijen. Weet wie de laagste rente hanteert, maar let ook op details die voor uw situatie van belang zijn. Uit al die informatie wordt een duidelijk advies opgesteld. Zwart-op-wit Mijn geld via de bankgiro bij de Nutsspaarbank West Nederland. J/EMA IXEUR Heerhugowaard, Middenweg 203 Postbus 163 Tel. 02207-18147 b.g.g. 14395

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 10