150.000 Duitsers Nederlaag Van der Vliet TIMMAN LEIDT SCHAAKSTRIJD [streeksport ZWEMPLOEG VERLOOR TEVEEL AAN KRACHT in Spaarnwouderbos sportpuntiq CEULEMANS LEIDER III Psycholoog adviseert Betty Stöve verdiende Uitzending Bastia-PSV Hooohoudt Verrassend verlies van Theo Tielrooij 1 Ronde van Haarlem I I JljMji /■duhtele w jenever j| (BRINK Luchtverwarming Damkampioenschap Kennemerland >eg AZ-Ajax niet op t.v. Snoeks stopt na 50 jaar TYBB-voetbal des i l i r 17 19 7 8 ZATERDAG 22 APRIL 5 SPORT VOOR W.K. VOETBAL LUCOTHERM B.V.- ALPHEN a/d RUN NOORDIMA B.V.- HEERHUGOWAARD - yer- A Fred, van der Vliet: verrast door Leo.Hof land (ADVERTENTIE) EKS. ■A Enith Brigitha: afwezig door ziekte IBrMl Franz Beckenbauer: Nog steeds middelpunt van drukke discussies. Afgebroken partij 4de ronde: Baljon- Böhm 1-0. De Nederlandse speler Kees Bregman van de Westduitse voetbalclub MSV Duis burg is voorlopig geschorst. Bregman was begin deze week niet op de training ver schenen, omdat hij op vakantie was in Spanje. Door het Londense reisje gingen kostba re trainingsuren verloren, hoewel dat door zwemcoach Sitters met enkele extra trai ningen aardig werd opgevangen. Erger was dat de ploeg door de afzeggingen zoveel aan kracht verloor dat van Neder landse zijde van een krachtmeting geen sprake was, eerder van achteraan dob beren. De twee individuele zeges van Ineké Ran op de 200 meter vrije slag en van Fred Eefting op de 200 rugslag wogen niet op tegen het uiterst zwakke zwemmen van het merendeel van de ploegleden. De afschrij ving van Monique Bosga kwam het eerst. De Utrechtse zwemster vertrok zondag jongstleden naar Vancouver voor de trai ningsstage haar toegekend door het Van der Kar-fonds. Annelies Maas kon zich vanwege haar vele schoolwerk niet vrij maken. De ergste klap was dat ook de derde Amerikagangster, Enith Brigitha, het liet afweten. De bij de vijflandenwed strijd van veertien dagen geleden in Dort mund onderdrukte bronchitis had de kop weer opgestoken, met als gevolg dat Enith Brigitha in Amsterdam bleef. Ploegarts Elzerman rekent erop dat ze over een week wel weer hersteld zal zijn, zodat de trai ningsstage bij Mark Schubert in Mission Viejo (VS) voorlopig niet in gevaar is. Van de negen onderdelen van de eerste avond won het team van Sitters er welge teld twee. Maar dat was nog niet de voor naamste reden van de achterstand, die Nederland opliep: Groot-Brittannië 82 punten, Italië 61 en Nederland een scha mel aantal van 47 punten. Ineke Ran nam bij afwezigheid van Enith Brigitha de hon neurs waar op de 200 meter vrije slag en hield de nummer acht van de Europese kampioenschappen, de Britse kampioene Cheryl Brazendle met een bekeken eind sprint achter zich. Met 2.05.2 kwam Ineke Ran zowaar nog aardig in de buurt van haar persoonlijk record (2.04.5). Evenals in Dortmund vormde Fred Eef ting de uitzondering op het zeer zwakke zwemmen bij de heren. Het plotseling af haken van Ren van de Kuil en het niet in spelers tenslotte de raad „de komende tijd geen ruzie met hen te maken, extra lief tegen hen te zijn en hen ervan te overtuigen dat zij de besten zijn”. De West-Duitse kanselier Helmut Schmidt zal geen stappen ondernemen bij de Amerikaanse regering om Franz Beckenbauer alsnog vrij te krijgen voor hét wereldkampioenschap. Dit verklaarde de regeringswoordvoerder Klaus Boelling in Bonn naar aanleiding van vragen van de Christendemocraat Jobst in de Bondsdag. Boelling ontken- training zijn van Albert Boonstra en Henk Elzerman dreigen desastreuze gevolgen te krijgen voor de herenafvaardiging naar de wereldkampioenschappen deze zomer in West-Berlijn. Vooralsnog staat Fred Eef ting er alleen voor; al staat de Utrechtse zwaargewicht dan ook zijn mannetje. Met het langzaamste armtempo van allemaal was hij het snelste. Zijn tijd (2.10.4) gaf geen reden tot bijzondere tevredenheid. Voor het overige waren het voorname lijk laatste en voorlaatste plaatsen, die de herenequipe van oranje ten deel vielen. Niet zo verwonderlijk overigens want Groot-Brittannië blijkt zich op deze wed strijd goed te hebben voorbereid, terwijl de wekenlange trip door Zuid- en Midden- Amerika de ambities van het Italiaanse team nauwelijks heeft verminderd. HAARLEM. Na vijftig jaar als voet baller actief te zijn geweest en steeds voor TYBB, waarvan zo’n twintig seizoenen in het eerste elftal, heeft de 58-jarige Bram Snoeks besloten om ermee te stoppen. Hij krijgt een afscheidswedstrijd vooraf gaande aan het competitietreffen van mor gen - zondag - tussen TYBB en Stormvo gels in de derde klasse B van West 1. De veteranen André Hartoch, Henk Veenings en Rik Janmaat van SVJ spelen vandaag (zaterdag) in het Heemsteedse sportpark gezamenlijk een afscheidswed strijd tegen het veteranenelftal van De Kennemers. De drie scheidende veteranen zijn allen rond de vijftig jaar. Het treffen met de „oudjes” van De Kennemers begint om twee uur. Gedetailleerde uitslagen en de stand aan kop Hoofdklasser Boerrigter-Tielrooij 2-0, T. de Haas-De Jong 0-2, Winter-B. de Haas 2-0. Stand: 1 De Jong 4 pnt., 2. Winter 3 pnt., 3. T. de Haas en Boërrigter 2 pnt Eerste klasse: Elsing-Adelaar 2-0, Masteling De Wit 2-0, Peters-Butter 0-2, Stand: 1 Butter 4 pnt2 Elsing 3 pnt., 3. Masteling 3 pnt. Tweede klasse: Bras-Bezuyen 1-1, Toxopeus- Knijft 1-1, Jacobs-Heinink 2-0. Stand: 1. Jacobs 4 pnt., 2. Bezuyen 3 pnt., 3. Knijft en Bras 2 pnt 200 156 200 97 6 6 6 4 2 1 0 0 17 56 17 60 102 56 49 40 60 45 68 33 14.28 11.14 12.50 6.06 16.21 8.45 8.45 8.55 8.34 8.03 4.60 4.47. num- fkom- staat t als i wij top- g de port ands geen, aatie] zijn: van van rrij- die oef- van ooit ties de (Van onze wielermedewerker) HAARLEM. Op het parcours in het Spaarnwouderbos houdt de Haarlemse wielerclub De Kampioen zondag 23 april voor de eerste keer een ronde van Haar lem en daarbij zullen alles bijeen in vier categorieën amateurs, junioren, vetera- nen-liefhebbers en nieuwelingen meer dan 400 renners aan de start verschijnen. De amateurs zullen daarbij strijden om de „Grote Prijs Haarlems Dagblad”. ech- gaan k het i van llers. tgen, nder strij- t die •r bij n bij dijke t nog i kos- ga ik t jaar luidt, it we lieke erste pen- akt, be- >rmt met «Ier pge- spe- We con- zijn ,fee- mde 1973 aan (ADVERTENTIE) f ndien ■hting eden, maar Caro- >r dat idorp rden. in de wijze nPoll het t. Via erna »n ge- rwijk WEST-BERLIJN. Een psycholoog uit West-Duitsland heeft zich opge worpen als raadgever voor de ontmoe digde spelers van de West-Duitse selec tie, die in juni haar wereldtitel in Argentinië gaat verdedigen. De 61-ja- rige Kurt Donig, voorzitter van de bond van psychologen, verklaarde dat de ontluisterende nederlaag van de Westduitsers woensdag tegen Zweden (1-3) veroorzaakt was omdat „de spe lers verlamd waren door de angst om af te gaan”. Donig zei dat hij er „als psycholoog van overtuigd is, dat als de spelers deze angst niet overwinnen, zij bij het we reldkampioenschap zich niet eens bij de eerste drie zullen plaatsen. Daarom raad ik de spelers aan niets te lezen over de nederlaag van woensdag en als een van hen dit toch doet, hem een boete van 20 mark te geven. Zij moeten zich grandioze wedstrijden voor de geest halen, waarin ieder van hen de grote hoofdrolspeler is. En zij moeten vooral Beckenbauer vergeten en er van overtuigd raken dat zij allemaal even onmisbaar kunnen zijn als hij”. De psycholoog gaf de vrouwen van de De organisatie van de derde strijd om de wereldtitels in het zwemmen, waterpo lo, schoonspringen en kunstzwemmen, dat van 18 tot 28 augustus in West-Berlijn wordt gehouden, is financieel gezien enigs zins uit de hand gelopen. De kosten van het tien dagen durende festijn bedragen vol gens Harm Beyer, de voorzitter van het Westduitse zwemverbond (DSV), 23,2 mil joen mark. Een groot deel van deze som wordt besteed aan de noodzakelijke ver bouwing van de zwem,.ccommodaties. de dat men met een speciale missie in dit kader naar de Amerikaanse rege ring zou gaan. „De kanselier is wel degelijk geïnteresseerd in voetbal, maar wil zich niet mengen in de zaken van bondscoach Schön”, aldus het commentaar. (Van onze schaakmedewerker) LEEUWARDEN. Langzaam maar zeker komt de wedstrijd om het schaakkampi oenschap van Nederland in het kritieke stadium. In de vijfde ronde ondervond leider Fred van der Vliet dat aan den lijve. Hij moest aantreden tegen Leo Hofland met de witte stukken, maar de hoop om zijn score ten koste van zijn tegenstander te verbeteren, werd door de energiek spelende Hofland de bodem ingeslagen. LONDEN. Zonder Enith Brigitha. Annelies Maas en Monique Bosga is Nederland begonnen aan de drielandenwedstrijd zwemmen in Crystal Palace, waar naast gast land Groot-Britannië ook Italië aantreedt. In een eerder stadium rekenden de Britten op de komst van Oost-Duitsland en Zweden. Toen deze twee afzegden nam Nederland de gelegenheid te baat het voorseizoen wat te verlengen. Of dat een verstandige zet is geweest moet twijfelachtig heten. In de tweede klasse won Jacobs voor de tweede achtereenvolgende keer en. staat nu een punt voor op Bezuyen, die niet verder dan remise kwam Ter voorbereiding op het Europese titel- toernooi, dat van 20 tot 29 mei in Polen wordt gehouden, komt hef Nederlandse dames-basketbalteam uit in een drielan- dentoernooi, dat op 29, 30 april en 1 mei in Tubbergen wordt gespeeld. Hieraan ne men deel Zweden en West-Duitsland. Het Nederlandse damesteam kwalificeerde zich kortgeleden in Israel voor deelneming aan de EK door Israel rhet één punt ver schil (66-65) te verslaan. Jan de Nijs, Herman en Peter Noy, Martin Visser, Louis Westrus en Peter Penne- kamp. De Engelse broers Les Steve Fleet wood zorgen voor een internationaal tintje. Deze ronde wordt voor de nog niet zo lang aan het bewind zijnde voorzitter Aad Straver zijn eerste grote krachtproef op organisatorisch gebied. „Er zijn voldoende medewerkers en een voordeel is dat je niets af hoeft te zetten, omdat er geen entree geheven mag worden”, aldus Straver. Het wielerfeest in het Spaarnwouderbos wordt zondagmorgen om elf uur ingezet met een race voor nieuwelingen over veer tig kilometer en daarvoor hebben 98 ren ners ingeschreven. Aan de strijd van de liefhebbers en veteranen over 45 kilometer nemen 110 renners deel (start 12.15 uur) en bij de junioren, die om kwart voor twee van start gaan, hebben zich 96 man aange meld. Het hoofdnummer van de dag vormt de strijd van de amateurs over honderd kilo meter. Er gaan om half vier maar liefst 127 renners aan de slag. Naast plaatselijke en streekfavorieten als Ron Smit, Henk Kui pers, Jimmy Kruunenberg, Wim Koene, Frits Dreyer, Ron Borst, Bas Langeveld, Hans van Leeuwen, Martin Pluimers, Hans v. d. Putte, de veldrijder Hans Steek- ers, Ron van Waard en Rhett van Trigt, doen er ook vele kanshebbers van buitenaf mee. Onder hem bevinden zich Ron Be- ssems, Jerry Blaauw, Ruud Haller, Jos Kieftenbrug, Sjaak Klaver, Jan Spijker, Stand na 5 ronden: 1 Timman 3‘fc 2/6 Baljon, Hartoch, Van der Vliet, Sosonko, Donner 3; 8/10 Ligterink, Ree, Böhm, Hof land 272; 11/12 Langeweg, Kuijpers 2; 13 Scheeren IV2; 14 Van der Sterren 1. (Van onze dammedewerker) HAARLEM/IJMOND. Al in de twee de ronde van de finalewedstrijden om het damkampioenschap van Kennemerland zijn de nodige klappen gevallen. De groot ste verrassing was de nederlaag van Theo Tielrooij tegen Paul Boerrigter. Tielrooij lijkt door dit resultaat uitgeschakeld voor de eerste plaats. Wim de Jong profi teerde hier dankbaar van door zelf van Ton de Haas te winnen. Hij heeft momen teel het meeste te duchten van Wim Win ter, die een punt achterstand omliep. De teleurstelling moet groot zijn voor de IJmuidenéar Tielrooij. Hij had deze finale aan willen grijpen om z’n slechte resulta ten in het laatste Top Tien damtoernooi te doen vergeten, maar het loopt opnieuw niet zoals Tielrooij graag zou willen. Dit keer bleek clubgenoot Paul Boerrigter een niet te nemen hindernis. Aanvankelijk zag het er naar uit, dat Tielrooij op een strate gisch knappe winst ging afstevenen. Zijn jonge tegenstander zag echter kans zich met kunst- en vliegwerk te herstellen en sloeg in het middenspel zelfs combinatief toe. Tielrooij hield daar zo’n zwakke vleu gel aan over, dat er niet meer aan een nederlaag viel te ontkomen. Wim de Jong kreeg in het middenspel enig voordeel tegen Ton de Haas en pro beerde z’n overwicht uit te bouwen. Gehol pen door z’n tegenstander, die in tijdnood de sterkste voorzetting miste, kreeg de titelhouder een gewonnen eindspel op het bord. Wim Winter trof een zich stug verde digende Bert de Haas achter het bord aan en moest positioneel zeer voorzichtig te werk gaan. Dit lukte hem uitstekend en in het late middenspel was de partij in feite al beslist. Winter beheerste de strategisch belangrijke velden en Bert de Haas kon daar niets meer tegenover stellen. In de eerste klasse had Ciska Butter niet over geluk te klagen toen John Peters in een remise-stand de verkeerde variant koos. Zij heeft de partijen tegen belagers Elsing en Masteling echter nog voor de boeg, zodat de strijd om de hoogste plaats in volle gang is gekomen. Al direct na de opening nam Hofland op de damevleugel het initiatief. Later pro- I beerde Van der Vliet op de koningsvleugel I tot aanval te komen, maar hij werd verrast door een inval op zijn damevleugel die hem twee stukken tegen een toren kostte. Vervolgens maakte Hofland met vier krachtzetten een einde aan de partij. Verscheidene partijen waren inmiddels in remise geëindigd. Kuijpers en Lange weg deden er slechts 12 zetten over, maar in drie andere partijen werd verbeten om de halve puntjes gestreden. Een mooi duel was het treffen tussen Gert Ligterink en Paul van der Sterren. Vanuit een Pirc- opening kreeg Ligterink het beste spel, waarbij hij een recept volgde van wereld kampioen Anatoly Karpov. In het middenspel bracht de Groningse meester een interessant dame-offer dat tot levendige verwikkelingen voerde. Van der Sterren, gesterkt door zijn goede spel in de vorige ronde tegen grootmeester Timman, hield het hoofd koel. Zijn gedegen tegen maatregelen dwongen Ligterink ten slotte door het offeren van een paard tot remise door eeuwig schaak. Bepaald niet zachtzinnig ging het toe tussen Genna Sosonko en Peter Scheeren. Sosonko offerde voor de vuist weg een handvol pionnen, maar de verwachte snel le overwinning bleef uit. Wel won Sosonko de kwaliteit, maar zwarts pluspionnen noopten hem tot voorzichtigheid, zodat van op winst spelen geen sprake meer was. Hans Böhm en Rob Hartoch speelden een rustige partij, waarin het evenwicht niet ernstig werd verstoord. Dat neemt niet weg, dat beide spelers elkaar 34 zetten lang met positionele middelen het leven zo zuur mogelijk maakten. De twee belang rijkste partijen kwamen in de middagzit- ting niet tot een beslissing. Jan Timman zette Hans Ree een Spaanse schotel voor en hij bracht het ook tot een duidelijk positioneel voordeel. De pionnenstelling van Ree vertoonde bij het afbreken enkele zwakke punten. In de avondzitting heeft Timman het eindspel tegen Ree bijzonder sterk behandeld. Een vrije c-pion bezorgde hem ten slotte de overwinning en de lei ding in het algemeen klassement. Een hard treffen werd ook de partij I Donner-Baljon. De jonge Groninger, die in de morgenuren zijn gisteren afgebroken partij tegen Hans Böhm zonder verdere strijd gewonnen kreeg, verweerde zich te gen de grootmeester vinnig. Toch was zijn stelling na 40 zetten beslist zwakker. Op het bord was een eindspel ontstaan, dat Donner, dankzij het loperpaar en een kwetsbare c-pion, goede kansen gaf. De partij werd na een verrassend slot echter toch nog remise. Uitslagen 5e ronde: Kuijpers-Langeweg V2-V2, Van der Vliet-Hofland 0-1, Böhm- Hartoch Vs-Va, Donner-Baljon Va-Va, Soson- ko-Scheeren Va-Va, Timmaan-Ree 1-0, Ligte rink-Van der Sterren Va-Va. Het Nederlands jong oranje softball- team zal van 22 t.e.m. 25 april deelnemen aan een internationaal toernooi in Parma, Italië. De deelnemende teams zijn: Spanje, Tsjechosl^wakije, Jong Oranje Neder land, Bolagna, Lubiam, Lloyd, Fiduciaria en New House. Voor de tiende keer wordt vandaag (zaterdag 22 april) op de atletiekbaan van het Pim Mu- liersportpark een Coopertest gehouden. Het is een conditietest over twaalf minuten. Liefheb bers kunnen vandaag tussen tien uur en drie uur ’s middags in het Pim Muliersportpark terecht. Het C.I.O.S. Judo-toemooi dat ieder jaar een organisatietest is voor tweede jaars studenten van de Judo differentiatie, is dit jaar ongekend sterk bezet. Landskampioen Boersma uit Amersfoort zal met maar liefst twee teams verte genwoordigd zijn. Ook het bij de nationale kam pioenschappen op een tweede plaats geëindigde Haarlemse Ken-Am-Ju zal zondag om de Ruca- nor bokaal strijden. Verder zullen onder andere aanwezig zijn: een Engels team, CHIAN uit Lim burg en Judo Club Den Haag. De teams zullen speciaal voor dit toernooi uit zes Judoka’s be staan. Het toernooi wordt gehouden in de Bey- neshal en begint om 10.30 uur. De Autosportvereniging Kennemerland houdt zondag (23 april) een revancherit over een afstand van circa vijftig kilometer. De eerste equipe vertrekt om 13.01 uur uit het Van der Aartsportpark, waar men zich vanaf half één voor deelnartie in de kantine kan aanmelden. Op het parcours in het Spaarnwouderbos zette de Haarlemse wielerclub De Kampioen het zomeravondseizoen in met een onderlinge clu- brit. De uitslag: 1 P. v.d. Knoop, 2 Hans van Leeuwen, 3 G. Fennis, 4 A. Harren, 5 F. v.d. Klis. Aan een tweede zomeravondrit van De Kam pioen namen ook renners van buurclub Excelsi or deel en van hen bleek Ron Smit de sterkste. De uitslag: 1 /R. Smit (Excelsior), 2 J. de Bie (Kampioen), 3 H. de Vries (Excelsior), 4 W. Koe ne, 5 P. v.d. Knoop (beiden Kampioen). NEW YORK. Betty Stöve heeft in de eerste vier maanden van 1978 een brutobedrag van 72.500 dollar (circa 150.000 gulden) verdiend. De Neder landse prof-tennisspeelster komt hier mede op een vierde plaats. De ranglijst der meestverdienenden wordt bij de dames aangevoerd door Martina Na vratilova, die liefst 238.350 dollar op haar bankrekening mocht bij schrijven. Een som, die haar op de herenlijst op een tweede plaats gebracht had, achter Björn Borg, maar voor Jimmy Con nors. De Zweed bracht dit jaar al 328.553 dollar in het laatje, terwijl Jimbo tot het niet onaanzienlijke be drag van 201.481 dollar kwam. Uw installateur: Kal koven weg 58, Postbus 337, Telefoon (01720) 2 03 00 Pascalstraat 11, Postbus 157, Telefoon (02207) 1 27 18 Het partijverloop van de ontmoeting Van der Vliet-Hofland zag er als volgt uit: (wit: Van der Vliet; zwart: Hofland); Ko- nings-Indische-verdediging: 1 Pgl-f3, Pg8-f6; 2 g2-g3, g7-g6; 3 Lfl-g2, Lf8-g7; 4 0-0, 0-0; 5 d2-d4, d7-d6; 6 c2-c4, Pb8-c6; 7 Pbl-c3, a7-a6; 8 b2-b3, Ta8-b8; 9 Lcl-b2, b7-b5; 10 c4xb5, a6xb5; 11 Tal-cl, b5-b4; 12 Pc3-bl, Pc6-a5; 13 Pf3-el, Lc8-b7; 14 Pel- d3, Lb7xg2; 15 Kglxg2, Tb8-b5; 16 Pbl-d2, Tf8-e8; 17 Ddl-c2, Dd8-a8 schaak; 18 Kg2-gl, Te8-c8; 19 Tfl-el, Pf6-d7; 20 e2- e4, e7-e6; 21 e4-e5, d6-d5; 22 Pd2-f3, Lg7-h6; 23 Tcl-dl, c7-c5 (nu komt zwart helemaal los). 24 d4xc5, Pd7xc5; 25 Dc2-e2, Pc5xd3; 26 De2xd3, Tb5-c5; 27 Tel-e2, Pa5-c6; 28 h2-h4, Pc6-e7 (niet 28 dxa2? wegens 29 Tal met verlies van de dame). 29 h4-h5? (beter is 29 Pd4). 29 Tc5-c3 30 Lb2xc3, Tc8xc3; 31 Dd3-b5, Tq3xf3; 32 h5xg6, h7xg6; 33 Db5xb4, Pe7-f5; 34 Te2- c2, d5-d4; 35 Db4-c4, Da8-e4; 36 Dc4-e2, Lh6-e3 Prachtige slotzet: op 37 fxe3 volgt 37 txg3 schaak met damewinst of mat. Verder dreigt slaan op g3 of f2. 200 17 56 11.76 182 17 60 10.70 200 23 40 8.69 108 23 24 4.69 14 48 14 68 16 40 16 33 De stand na drie ronden is: 1. Ceulemans 2. Scherz 3. Connesson 4. Berardi 5. Dielis 6. Kobayashi 7. Müller 8. Arenaza BRUGGE. In de derde ronde van het wereldkampioenschap bandstoten in Brugge heeft de Belg Ludo Dielis zijn tweede partij verloren. Tegen de Oosten rijker Scherz ging hij in 17 beurten ten onder. Na drie ronden zijn nog drie spe lers ongeslagen. Titelhouder Raymond Ceulemans leidt echter met een aanzien lijk beter gemiddelde voor Connesson en Scherz. De uitslagen van de derde ronde zijn: Scherz Dielis Berardi Kobayashi Connesson Müller Ceulemans Arenaza -hilversum. 8 het staat nu vast, dat de eerste wedstrijd in de finale van de Euro pacup 3 tussen Bastia en PSV, die op woensdag 26 april op Corsica wordt ge speeld, door de NOS-televisie recht streeks zal worden uitgezonden. De uit- etoai, zending begint om 20.20 uur op Neder igste iand j Over de tweede wedstrijd, die op 9 mei in Eindhoven wordt gespeeld, is nog geen beslissing genomen. De uitzending van Bastia-PSV zal behal- ve in ons land te zien zijn in Frankrijk, I België, Oostenrijk, West-Duitsland, Joe goslavië, Algerije, Tunesië, Marokko en Turkije. In tegenstelling tot eerdere berichten sal de finale van de nationale beker tus- I sen Ajax en AZ’67, op 5 mei te spelen in bet Olympisch Stadion in Amsterdam, I beslist niet door de televisie worden uit- I gezonden. -

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17