'astia Rijvers ergerde zich weer, ondanks succestegen Van Hanegem traint Alexandra v. d. Mije nu ook in Zeist boekte overwinning NSO officieel geïnstalleerd Liverpool torenhoog favoriet in cupduel pocirclenkoersen v. Sprintzege voor Bernard Hinault „Kanshebber in Argentinië" rftl 5 5 5 5 5 N AmroPrivérekening SPORT 19 7 8 M E I WOENSDAG 1 0 •J (Van onze sportredactie) JS w Ongegrond O o °C Gehoord bij de Amro Bank. (20) EINDHOVEN. De wijze waarop René van de Kerkhof zes minuten voor tijd de bal een tijdje zeer demonstratief opwipte, zon der dat een Bastia-spelêr aanstal ten maakte dit spelletje te onder breken, is tekenend voor het PSV van de laatste jaren. Het kunstje van Van de Kerkhof werd name lijk al weer heel wat jaartjes terug ook eens opgevoerd - in een ande re variatie - door Gerrie Mühren tijdens een Europa Cup-uitwed- -strijd van Ajax tegen Real Ma drid. Toen werd om die grap in Noord-Brabant hatelijk gelachen: een club uit het westen, zo hau tain, die kun je niet serieus nemen. *1 UEFA-BEKER BEVRIJDDE PSV VAN FRUSTRATIES genheid zijn trucendoos open te gooien”. 1 jR Ernst Happel: underdogpositie gunstig F De Koersen van Hilversum: TOT A LIS A TO ROMZ ET 270.796.00 (Van onze sportredactie) ZEIST. Sinds gistermiddag zet ook Willem van Hanegem weer zijn beste beentje voor in het belang van Oranje. „De Kromme”, die op verzoek van trainer Jan Zwartkruis ondanks een medische indicatie van AZ-ciubarts Van Rompu toch naar Zeist was gekomen, nam samen met de overige elf fitte op het KNVB- sportcentrum verblijvende Oranjekandi- daten deel aan de training van Zwart kruis. Dat gebeurde nadat bondsarts Frits Kessel Van Hanegem ’s morgens uitge breid had onderzocht en hem voldoende hersteld bevond van een oude blessure aan het rechter dijbeen. kamps blessure blijken wel weer te zijn achterhaald, maar pas vrijdag zal dokter Kessel een beslissing nemen of de vleugel- verdediger wel of niet mee kan naar Ar gentinië. „Er is bij Hovenkamp vocht uit zijn geblesseerde linkerknie gehaald. Geluk kig zat daar geen bloed bij. Dat is een gunstig teken en het toont ook aan dat het gaat om een oude blessure. Hij wordt nu drie keer per dag behandeld. Het is be kend van Hugo dat hij pijlsnel van een blessure herstelt. Maandag was het nog zonder meer een rotknie, en vandaag kun je al zeggen dat het een mindere rotknie is. Of ik optimistisch ben? Dat wil ik zeker niet zo stellen. Vrijdag valt de be slissing, en tot die tijd wil ik me onthou den van welk oordeel dan ook”, aldus Kessel. Uit die benadering sprak meer jaloezie dan onderwaardering, en dat beeld heeft zich de laatste jaren verscherpt. Zo erg zelfs, dat PSV - met trainer Rijvers voor op - geen ogenblik voorbij liet gaan om uit te halen naar de clubs uit het westen. Die verenigingen werden bevoordeeld door Na het veroveren van de UEFA-cup, dank zij een 3-0-zege op het Corsicaanse Bastia, zal PSV zich in de naaste toekomst misschien anders gaan opstellen. Want als de Eindhovenaren iets heeft geprikkeld, dan zijn het wel de Europese bekersucces- sen van Feyenoord maar vooral Ajax ge weest. De uitspraak van Lubse na afloop „Deze UEFA-cup is mooier dan de landsti tel die we hebben behaald, want dat heb ben we al eerder meegemaakt”, spreekt wat dat betreft boekdelen. Maar of PSV zich ook inderdaad anders zal gaan pre senteren naar buiten toe, blijft een vraag teken. Want ook na het eclatante succes tegen Bastia, dat totaal niet was opgewassen tegen de Nederlandse kampioen, die toch niet een grootse vorm etaleerde, kon Rij vers het niet nalaten de journalisten een trap na te geven. En dit dan vanwege de verslagen die na het duel tussen Barcelona en PSV in de kranten waren verschenen. „Ik heb alleen maar gelezen hoe Barcelona Binnen het PSV-kamp bleef men zich ergeren. Nog altijd met Rijvers vooraan in de rij. De oefenmeester haalde meer dan ooit uit naar de pers, die zijn ploeg negatief zou begeleiden, en PSV’s verantwoordelij ke man liet na het competitieduel tegen AZ’67 duidelijk merken dat, als hij het voor het zeggen zou hebben, Van Kraay en de gebroeders Van de Kerkhof niet zouden meespelen met Oranje in en tegen Tunesië. Op die manier bleef PSV - bij het belache lijke af - de aandacht op zich vestigen. De angst van de middenvelder die, zo lijkt het, over een extra paar longen be schikt, was ongegrond. Want in de eerste helft kwamen de Corsicanen zowel voor als na PSV’s eerste treffer tot geen enkele echt gevaarlijke actie. En dat kwam mede door een ingreep van coach Rijvers, die Stevens had belast met de bewaking van Mariot, Bastia’s gevaarlijkste aanvaller. De linkerspits, die in het Furiani-stadion zijn directe tegenstander Krijgh volledig had weg gespeeld, kwam er gisteravond tegen de bikkelharde Stevens niet aan te pas. De Eindhovenaar: „Van de week kreeg ik al te horen dat ik op Mariot moest staan. Daar heb ik me ook volledig op ingesteld. Ik geloof dat het goed is gegaan; hij kreeg in ieder geval geen gele- PSV moest gisteravond in het uiteraard uitverkochte Philips-stadion tot ongeveer halverwege het eerste bedrijf wachten op de eerste treffer. Willy van de Kerkhof ging een een-tweetje aan met Poortvliet, kreeg de. bal op tijd terug en passeerde doelman Hiard met een droge knal. Aan voerder Van der Kuylen: „Wat mij betreft duurde het iets te lang voordat het eerste doelpunt viel”. En Willy van de Kerkhof over zijn goal: „Ik kreeg het leer op maat terug van Poortvliet, en toen was het voor mij zeker dat ik zou scoren. Ook na die treffer was ik nog niet gerust. Bastia had op dat moment namelijk maar één treffer nodig om de UEFA-cup te veroveren”. Werd Mariot op links uitgeschakeld, op rechts slaagde Rep er sporadisch in zich los te rukken van Krijgh. En omdat cen trumspits Krimau door Brandts („Vorig jaar gedegradeerd met De Graafschap en nu landskampioen en de UEFA Cup met PSV, niet te geloven”) uit de wedstrijd werd gespeeld, moest Bastia het noodge dwongen van zijn middenvelders hebben. Maar Papi had niets in te brengen tegen Poortvliet, en de technici Laquesta en La rios kwamen snelheid te kort ten opzichte van het PSV-middenveld, met aan het hoofd tempobeul Willy van de Kerkhof. Toch had trainer Rijvers kritiek op de wijze waarop Willy van de Kerkhof voor de pauze acteerde. „In de eerste helft speelde Willy of helemaal voorin of hele maal achterin. Dat was fout, vooral het jagen in de voorste lijn heeft geen zin. Dat kost te veel kracht, zonder dat je er iets mee bereikt. Ik was blij dat zelfs hij op een gegeven moment moe raakte. Toen liet hij zich weer afzakken naar het middenveld, waar hij praktisch de gehele tweede helft heeft gespeeld. En dan zie je welke waarde Willy van de Kerkhof voor PSV heeft”, aldus Rijvers. Het onthutsend zwak spelende Bastia moest ook in het tweede bedrijf het iniatief volledig aan de tegenstander laten. Reeds in de 50e minuut had Deijkers de ongelijke strijd definitief kunnen beslissen. De aan valler kwam echter te laat in om de voorzet Na de overwinning in de openingstijdrit reed de Fransman tot de twaalfde rit een rustige ronde. De voornaamste reden hier van was, dat de renners de afgelopen week in de etappes door centraal Spanje zeer slechte weersomstandigheden ontmoetten. Hinault zorgde, dat anderen de vaart maakten en finishte zonder al te veel in spanningen te leveren in het grote peloton. Bij het bereiken van de Spaanse oostkust begon hij zich te ontpoppen als de grote vedette, wat resulteerde in de ritoverwin- ning zondag in de twaalfde etappe. De nieuwe Italiaanse hope, Giuseppe Saronni toonde zich in de tweede etappe van de ronde van Italië de snelste sprinter in een compacte groep van 100 man, die op de finish afstoof na een rit van 195 kilome ter. Hij versloeg daarbij de leider in het algemeen klassement, de Belg Rik van Linden met banddikte. Het gehele peloton kreeg daarna dezelfde tijd toegewezen als de winnaar. Bij de start, die in de mist plaatsvond ontsnapten drie man geleid door de Belg Godefroot, die snel een voor sprong opbouwden van meer dan drie minuten. Maar toen wereldkampioen Mo ser zich op kop van het peloton zette was het snel gebeurd met het overmoedige trio. Er gebeurde daarna niets meer zodat de sprint de beslissing moest brengen. van René van de Kerkhof, die prachtig de diepte in was gestuurd door Van Kraay (reeds na acht minuten een gele kaart wegens het vasthouden van Rep) koelbloe dig af te ronden. Bastia-trainer Cahuzac, die in de 57e minuut Mariot inwisselde voor de 18-jari- ge dribbelaar De Zerbi (de oefenmeester had net zo goed Krimau kunnen vervan gen), zag zijn ploeg in de 60e minuut met 0- 2 achter komen. Een hoge bal in het straf schopgebied van Bastia kwam vrij geluk kig bij Lubse terecht, die het leer doorkop te naar Deijkers. Met een halfvolley doel puntte de Eindhovenaar. Het feest kon beginnen. Dat Van der Kuylen nummer drie er nog in schoot en Van Kraay (enkelblessure) zich in de slot fase moest laten vervangen door Deacy (aan de andere kant moest de geblesseerd geraakte Hiard zijn plaats onder de lat nog afstaan aan Weller), kon de pret niet meer drukken. Iedereen zat ongeduldig te wachten op het moment dat UEFA-presi- dent Franchi de beker zou overhandigen aan Van der Kuylen. Toen de PSV-aan- voerder de bokaal eindelijk in zijn han den had, bleek menigeen heel wat frustra ties te zijn kwijtgeraakt... (Van onze sportredactie) AMERSFOORT. Staatssecretaris G. C. Wallis de Vries van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk heeft gister avond de leden van het Nationaal Sport Overleg (NSO) en de vijf coördinatie-ad- viesgroepen voor de sport officieel geïn stalleerd op een speciaal daarvoor beleg de bijeenkomst. De voornaamste gebeur tenis was het voorstellen van de neutrale voorzitter van het NSO en tevens van het presidium, prof. dr. G. den Boef, tot 1 januari 1979 nog rector magnificus aan de Gemeente Universiteit van Amsterdam. Wallis de Vries: „Ik heb slechts willen accentueren dat uit de talrijke onderwer pen blijkt dat overheid en particulier initiatief op het gebied van de sport niet meer zonder gemeenschappelijk overleg kunnen om samen de problemen het hoofd te bieden”. PRIMULAPRIJS 2000 meter: 1. Paasfee D (J. M. Voorhaar) 2.47.3 1.23.7, 2. Peppie Loos, 3. Phyrid Leron. winn 7.20 pl 1.70 2.30 1.50 kopp 41.40 trio 309.50. ANEMOONPRIJS 2440 meter: 1. Lepelaar (A. de Wrede) 3.26.6 1.24.7, 2. Orange Bowl, 3. Nina. Winn 5.70 pl 3.40 1.60 1.60 kopp 20.90. de scheidsrechters, speelden veel te hard en stelden zich defensief op wanneer zij in een uitwedstrijd moesten aantreden te gen PSV. De mensen die dachten dat het zinloze gekanker zou ophouden nadat de Eindhovenaren in een tijdsbestek van vier seizoenen drie keer het landskampi oenschap veroverden, kwamen bedrogen uit. Er zijn echter in de „incrowd”-wereld van het voetbal ook autoriteiten die Brug ge een kans geven. Over de hele wereld wordt in deze dagen de ijdelheid van al dan niet uitgebloeide kenners van de voet balwereld gestreeld. Hun wordt namelijk gevraagd om hun mening. Jupp Derwall, assistent-bondscoach in West-Duitsland, is er ook zo een. „Ook Liverpool heeft niet altijd zo’n goede dag als tegen Mönchen- gladbach. Brugge is met zijn onkonventio- nele speelwijze een gevaarlijke tegenstan der. Het kan Liverpool dan ook zeker voor problemen plaatsen”. Ernst Happel, trainer van Brugge en in naam ook van het groepje voetballers, waaruit binnenkort een Nederlands elftal moet worden samengesteld, maakt zich zoals immer niet al te druk. „Het maakt mij niets uit, dat Liverpool favoriet is. Integendeel, wij hebben als underdog onze beste wedstrijden gespeeld”. De finalisten kennen elkaar nog maar al te goed van de eindstrijd om de UEFA- beker van 1976. Brugge kwam in Londen met 2-0 voor, verloor uiteindelijk met 2-3 en speelde thuis gelijk: 1-1. De beker was toen dus voor Liverpool, maar de sterke indruk, die de Belgen maakten, is niet uitgewist. Manager Bob Paisley is nog steeds een beetje bang: „We zijn nog niet vergeten, dat we toen geluk hebben ge hand”. Paisley waarschuwt zijn spelers dan ook keer op keer om vooral de tegen- LOGRONO (ANP). Bernard Hinault onderstreepte zijn favorietenrol door te zegevieren in de veertiende etappe van de „Vuelta”. Hij won de sprint van een groep van 21 coureurs voor de Belg Willy Teir- linck, die eerder de tiende etappe op zijn naam bracht. RESED AFRIJS 2000 meter: 1. Miltiades J (L. de Jong) 2.44.7 1.22.4, 2. Nieck, 3. Marco Cavaljos. Winn 18.30 pl 2.70 2.50 6.30 kopp 41.00. IRISPRIJS 2000 meter: 1. Olaf ski Itenska (A. v.d. Blonk) 2.42.3 1.21.2, 2. Okos, 3. Olaf Fez. winn 3.40 pl 2.00 1.20 1.50 kopp 3.70 trio 38.40. Prof. Den Boef (52), zal in het presidium gaan samenwerken met drs. J. van Gorsel, hoofd sportzaken van het ministerie van CRM, dr. G. J. van der Top, directeur van de Vereniging van Nederlandse Gemeen ten (namens de rijksoverheid), drs. D. de Vries, vice-voorzitter NSF en dr. W. van Zijll, algemeen secretaris van de NSF. Aan dit presidium zijn twee secretarissen toe gevoegd: J. W. A. Saeijs, werkzaam op de inspectie sportzaken van CRM, en F. H. Wuthrich, medewerker van de afdeling sportontwikkeling en kadertraining van de NSF. die avond speelde. Wij zouden erg defen sief hebben geopereerd, maar met Brandts als vleugelverdediger - dat heeft hij werke lijk tegen Barcelona gespeeld - traden wij de Catalanen toch zo offensief mogelijk tegemoet. Dat heb ik nergens gelezen; ik vind het jammer dat ik dat nu zelf weer moet opmerken”, aldus Rijvers, die daar mee weer oude koeien uit de sloot wenste te halen. PAPAVERPRIJS 1600 meter: 1. Ottolina B (F. J. Eerenberg) 2.08.5 1.203, 2. Morning Star, 3. O Lala. Winn 4.40 pl 3.10 5.50 1.50 kopp 282.60 trio 2383.20. stander niet te onderschatten. Maar wat moeten diezelfde spelers dan wel denken als de coach van Brazilië, Claudio Coutin ho, uitkrijt: „Dit moet het beste team in de wereld zijn. Ik ben blij dat Liverpool in Argentinië niet meedoet. Ze zijn zo goed, het is om bang van te worden”. Dat soort uitspraken lijkt onderschatting tot een on vermijdelijk kwaad te maken. Beide elftallen missen twee (geblesseer de) spelers. Liverpools Tommy Smith toonde zich een slecht tuinier, toen hij tijdens werkzaamheden in zijn eigen groe ne trots een bijl op zijn voet liet vallen. Zijn Ierse collega Steve Highway klaagt over pijn in het been en heeft te kampen met gekneusde ribben. Voor Smith zal waar schijnlijk de jonge en snelle Schot Alan Hansen invallen en de vervanger van Highway is David Fairclough, die in de laatste vijf keer, dat hij als vervanger optrad, vier keer scoorde. Brugge mist aanvaller Raoul Lambert (knieblessure) en middenvelder Paul Cou rant (beupblessure). Twee belangrijke spelers. Over het uitvallen van deze spe lers zegt Happel: „Dat beperkt mijn takti- sche mogelijkheden zeer”. Het traditionele feest na afloop. René van de Kerkhof schenkt „een borreltje” in voor zijn aanvoerder Willy van der Kuilen. De Bastia-shirts van de heren zijn blijvende herinneringen aan het eerste grote succes van PSV. LONDEN (SID). De uitspraak is van de Joegoslaaf Miljan Miljanic, eens oefen meester bij Real Madrid. „Als Liverpool in Argentinië zou meedoen, had dit superteam een goede kans om de wereldbeker te winnen”. Het oordeel van een kenner, dat getuigt van een grote bewondering voor de Engelse club. En voor de meeste deskundigen is Liverpool voor de Europa-cupfinale tegen Brugge, vanavond op Wembley, favoriet. Zoals Miljanic het al uitdrukte: „Ik ben er zeker van dat Liverpool op het ogenblik de meeste landenploegen in de wereld zou verslaan”. En zou FC Brugge, notabene in Londen, een groot struikelblok kunnen zijn? Volgens de goklustige kenners zeker niet. Ook bij de traditiegetrouw in deze dagen overuren makende „bookmakers” in Londen is Liverpool huizenhoog favo riet. Ter illustratie: bij een gokje' op de Engelse club kan men met een inzet van dertien pond 21 pond terugverdienen en het met één pond wedden op Brugge kan bij een overwinning van Happel’s club vijf pond opleveren. OORZAAK EN GEVOLG. Op de bovenste foto tikt Willy van de Kerkhof (derde van links) PSV beheerst naar 1-0. Lubse kijkt verheugd toe. De gevoelens van Orlanducci en doelman Hiard zullen anders zijn geweest. MIJDRECHT (ANP). In de eerste ronde van het schaaktoernooi om het nationaal kampioenschap voor dames te Mijdrecht kwamen drie speelsters tot winst. Dè verras sing was de nederlaag van Ada van der Giessen. In het duel tegen de ervaren Corrie Vreeken maakte zij al op de zesde zet een fout. Later leverde Ada van der Giessen nog een stuk in, hetgeen onmiddellijk verlies (na drie uur spelen) betekende. De debutanten Cochita Pluymert en Bep van de Berg verloren respectievelijk van titelverdedigster Alexandra van der Mije en Jeanette Mulder. (bij de Amro Bank staan ze altijd voor u klaar). ASTERPRIJS 2000 meter: 1. Royal Duke La ren (M. van Leeuwen) 2.51.0 1.25.5, 2. Reindert, 3. Royan Brach. Winn vervallen pl vervallen kop pel 20.20. Met zijn komst naar Zeist heeft Van Hanegem vooral interim-bondscoach Ernst Happel laten zien dat hij zich volle dig voor het Nederlands elftal wenst in te zetten. Na het oefenduel tegen Israël had Happel enige twijfels over de rol die de middenvelder in Argentinië zou kunnen vertolken. Van Hanegem tracht nu op niet mis te verstane wijze die twijfels weg te nemen. Blijft natuurlijk de vraag waarom club- arts Van Rompu Van Hanegem een week rust had voorgeschreven, terwijl Kessel tot de conclusie komt dat er wel kan worden getraind. De KNVB-arts gaat zelfs zover, te stellen dat het medisch niet verant woord is Van Hanegem nog langer werke loos langs de lijn te laten staan. „Voor een man van 34 jaar heeft zo’n rustperiode vooral conditioneel grote be zwaren. Ik heb de indruk dat collega Van Rompu niet alleen op een fysieke indicatie rust heeft voorgeschreven. Gezien de spanningsvelden bij AZ, waarbij Willem als aanvoerder uiteraard nauw betrokken is, was het ook niet onlogisch dat er op het mentale vlak eveneens moeilijkheden la gen. Welnu, wat die psychische punten betreft, dat is een kwestie van de zaken op een rijtje zetten en vervolgens proberen uit te praten. Dat hebben we gedaan, en er is nu geen enkele reden meer om Willem aan de kant te houden. Integendeel”. Zijn de problemen van Van Hanegem bijzonder snel opgelost, zijn clubgenoot Hugo Hovenkamp heeft beslist nog geen helder uitzicht op de wereldtitelstrijd. De eerst zeer sombere berichten over Hoven- DAHLIAPRIJS 2440 meter: 1. Nicola H (P. J. Zandt) 3.17.9 1.21.1, 2. Maxi H, 3. Noblesse Obli ge. Winn 3.70 pl 2.50 1.80 2.60 kopp 13.50. Staatssecretaris Wallis de Vries somde in zijn installatierede enige punten op die volgens hem bij uitstek zijn geschikt om in het NSO te worden besproken: de ontwik keling van een visie op de topsport, het accommodatiebeleid, het onderwerp sporttechnisch kader (wat zijn de plaats en betekenis van de beroepsopgeleide in de sport en wat is de taak van de professional naast de vrijwilliger?), de sportieve recrea tie, de spel- en sportverruwing, de proble matiek van de sportsponsoring en de sportbeoefening door gehandicapten. O Stel nu ’s dat ik in het buitenland m’n geld, of Eurocheques verlies Dan kunnen we direct helpen. Met de Amro teleservice kunnen we binnen een dag voor nieuw geld zorgen bij een bank aldaar. En Eurocheques zijn altijd verzekerd. het sportcentrum Papendal alleen de lei ding genomen. Mede-koploopster Ciska Butter moest afhaken. Zij speelde remise tegen Lenie Geurts. De uitslagen van de zevende ronde zijn: Heit- meier-Nieuwenhulzen 0-2, Butter-Geurts 1-1, Veenboer-Polman 0-2, Radix-Verhaaf 1-1, Van Setten-Van der Kraats 1-1, Graas-Vermeer 2-0. De stand luidt als volgt: 1. Graas 13 punten, 2. Butter en Polman 12, 4. Nieuwenhuizen 11, 5. Geurts 8, 6. Veenboer 6, 7. Van der Kraats en Van Setten 5, 9. Verhaat, Heitmeier en Radix 4, 12. Vermeer 0. GERANIUMPRIJS 2000 meter: 1. Petra Kid (J. J de winn vervallen pl vervallen kopp 31.30 trio 307.90. SALVIAPRIJS 2420 meter: 1. Redfire R (L. A. Reuten) 3.28.5 1.26.2, 2. Pedro Quirinal, 3. Petra Mendel. winn 4.00 pl 2.00 2.50 kopp 6.80. o Kan ik als Amro Prtvérekening- houder met mijn Eurocheques nu ook makkelijk in bijvoorbeeld een schoenenwinkel betalen? Natuurlijk, meneer. Cheques en een pasje zijn even goed als contanten. In het deelnemersveld was één wijziging gekomen. Ellis de Graaf had afgezegd en voor haar in de plaats speelt Riek Spook uit Uithoorn. In de eerste ronde boekte deze invalster een goed resultaat door Eri ka Belle op remise te houden. Ook Hannes ke van Parreren en Carla Bruinenberg besloten na een licht tijdnoodgevecht tot remise. De plaatselijke favoriete Cora van Gent liet tegen Mieke van Eist de winst glippen en ontsnapte vervolgens aan een nederlaag: remise. De uitslagen van de eerste ronde zijn: Hanneke van Parreren-Carla Bruinenberg rem., Erika Belle-Riek Spook rem., Ada van der Giessen- Corrie Vreeken 0-1, Cora van Gent-Mieke van Eist rem., Cochita Pluymert-Alexandra van der Mije 0-1, Jeanette Mulder-Bep van de Berg 1-0. Na de zevende ronde in het toernooi om het Nederlands damkampioenschap voor dames heeft Barbara Graas, door een overwinning op Joan Vermeer, gisteren in (ADVERTENTIE) LOBELIAPRIJS 2920 meter. 1. O Leendert (Mej. B. Noordam) 4.08.4 1.25.1, 2. Norman Bronstee, 3. Passiana. Winn 24.60 pl 6.10 2.00 1.80 kopp 31.70 trio 423.60. PSV: Van Beveren; Krijgh, Van Kraay (Dea cy), Brandts en Stevens, Willy van de Kerkhof, Van der Kuylen en Poortvliet, René van de Kerkhof, Deijkers, Lubse. BASTIA: Hiard (Weller); Marchioni, Orlan ducci, Guesdon en Cazes, Laquesta, Larios en Papi, Rep. Krimau en Mariot (De Zerbi).

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 25