Fi V V V m m or k\ or ni U ke ni Vb Willem Vellekoop - maker van reliëfschilderijen en grafiek. Waar zit wat? Begane grond: de meest complete Interlübke studio Nederland. Verder onze moderne collectie Design-tneubelen. Ook vindt u hier onze weergaloze af kamerbreed tapijt, met een uitgelezen verzameling Oosterse tapijten. Elly König - wandkledenmaakster te Wassenaar. Heeft reeds geëxposeerd in Den Haag en Amsterdam en op de Keukenhof. Kunstenaars exposeren bij Stoutenbeek Bezoekers van Stoutenbeek houden van mooie dingen. Het is daarom logisch, dat wij hedendaagse kunstenaars de ruimte geven. De eerstkomende weken exposeren bij ons: ifdeling vloerbedekking, met exclusief verscheidenheid aan karpetten, met een 2e verdieping: het domein van het stijlmeubel, door sommigen het klassieke meubel genoemd. Het domein ook van de liefhebber van het stoere eiken. Verder vindt op deze verdieping een keur aan slaapkamers, tienerkamers en bedden. 3e verdieping: de minnaar van het blankhouten Scandina vische meubel ziet de moeite van het traplopen (de lift heeft hij links laten liggenbeloond met de wijdse aanblik van een grote sortering Ook veel zgn. "jong wonen” meubelen, veelal direct uit voorraad tegen aantrekkelijke prijzen. Menig verlichtingsprobleem zal op deze verdieping kunnen worden opgelost. In pns petit-restaürant tenslotte kunt u rustig even alle indrukken verwerken; met om u heen het werk van eigentijdse kunstenaars, die bij ons de gelegenheid krijgen te exposeren. I Ie verdieping: het Mekka voor de liefhebber van het moderne meubel. Hier maakt u kennis met het werk van alle belangrijke Europese meubelfabrikanten. Om een paar namen te noemen: Leolux, Artifort, Hülsta, Coja, de Sede en Musterring. Nico Schellevis - schilder en etser te Wijk aan Zee met reeds vele exposities in binnen- en buitenland op zijn naam. werkt in Haarlem, waar hij al ook in Amsterdam en Zwolle

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 18