E VanGekfer Papier De makers van El-Mior shirts vragen I Elmi-Leiden 5 Intercedente c e- UIEEKBUIDPER5 i H J.P.vanEEST^^| Personeelsmarkt als je het niet meer ziet zitten opleiding haemodialyse MEDEWERK(ST)ER BOEKHOUDING n 0 kok/kookster I Haarlems Dagblad^ IJmuider Courant Beverwijkse Courant Stichting Ortho-Pedagogisch Centrum Noord-Holland ZATERDAG 19 7 8 1 3 M E I 34 II in de 4-ploegendienst Hoe zijn de arbeidsvoorwaarden? Heeft u belangstelling? randstad uitzendbureai o plaats je een advertentie in de krant. - i Haarlem ti OGEM Wij hebben plaats voor een aantal (aankomende) P'IF I i 2005a 1 Voor de per 1 oktober 1978 te starten I hui 7- Brieven graag t.a.v. (je Direktie. II Ujj Lammenschansweg 128, 2321 HX Leiden. Tel. 071-769332. I e f HOOFD ADMINISTRATIE Taak: Werktijden: Salaris: Elke dag bij meer dan 75.000 gezinnen op tafel Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor een van onze kantoren in Haarlem zoeken wij met spoed een Aanneming Maatscnappij J.P. van Eesteren B.V. is een jong bedrijf van 46 jaar. Er werken 900 mensen. Er wordt een modem personeelbeleid gevoerd. Veei waarde wordt gehecht aan in- en externe opleidingen. Het commercieel beleid kenmerkt zich door lange termijnplanning en richt zich niet alleen op grote nieuwbouw projecten maar ook op renovatie en stadsvernieuwing. Bij de B. V. Weekbladpers te Amster dam, uitgeefster van de weekbladen Vrij Nederland en Voetbal Internatio nal, werken naast de onafhankelijke redakties ruim 100 mensen in diverse kommerciële, technische en admini stratieve funkties. Het bedrijf heeft een sterke overlegstruktuur, wat on der meer inhoudt dat de onderne mingsraad veel zeggenschap heeft in het te voeren beleid. Na de aanstelling begint u meestal als aankomend bedieningsvakman in een assisterende funktie bij de fabrikage of de afwerking. Van daaruit worden de verdere mogelijkheden kamen met u bekeken. Het aanvangssalaris bedraagt direkt al 2.223,- bruto per maand (inclusief 30% ploegentoeslag en vanaf 23-jarige leeftijd) Na een jaar kan dit salaris 2.302,- bruto per maand bedragen met reële uitzichten op een max. uitloop van 2.722,- bruto per maand. Hogere salarissen zijn mogelijk. Onze best betaalde Bedieningsvakmensen ver dienen uiteindelijk 3.375,- bruto per maand. Wat u verder nog moet weten: Wij betalen 8% vakantietoeslag en 5% extra uitkering per jaar als opbouw naar een volledige 13e maand. U heeft 20 vakantiedagen per jaar plus 19 roostervrije dagen voor het werken in de ploegendienst. Met de Paasdagen, Pinksteren, Kerst en Oud- en Nieuwjaar wordt er niet gewerkt. Opname in het ondernemingspensioen fonds op 25-jarige leeftijd. Afhankelijk van uw woonplaats gratis vervoer via busdiensten die wij hebben lopen tot Anna Paulowna. Mocht u geen gebruik maken van het bedrijfsvervoer, dan komt u in aanmerking voor een aantrekkelijke reiskosten regeling. Niet iedereen komt in aanmerking. Belangrijk is dat u in goed samenspel met kollega’s kunt werken. In de ploegendienst bent u meer dan anders op elkaar aangewezen. U moet ook bereid zijn verder opgeleid te worden. Ons bedrijf beschikt over instrukteurs, die voor een gedegen praktijkopleiding zorgdragen. Onze voorkeur gaat verder uit naar kandidaten - in de leeftijd van 20 - 40 jaar - met een technische achtergrond. Bijvoorbeeld: een VAPRO-diploma, een diploma Chemisch Bedieningsvakman, of een LTS-diploma. Heeft u deze opleiding niet Solliciteert u dan schriftelijk of mondeling bij: de afdeling Personeelszaken, Corversiaan, Velsen-Noord. Telefoon 02510 - 29080, toestel 425 of 254. Ook voor nadere informatie kunt u hier terecht of gewoon even bellen. Er wordt dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur zitting gehouden aan de Corversiaan in Velsen-Noord. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. De afdeling Haemodialyse, waar momenteel 40 men sen dialyseren, omvat naast centrumdialyse ook limited caredialyse, waar mensen worden opgeleid tot het zichzelf dialyseren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. G. J. Rakhorst, Zijlstraat 89, 2011 TM Haarlem. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 19 tot 23 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel. i Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandig heden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Randstad is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector met vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Engeland en Frankrijk. Alle informaties over de personeelsmarkt in deze regio leest u in uw lijfblad. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. - zorg voor registratie van gewerkte uren, het vervaardigen en bijhouden van schema’s - goed kontakt met de materieeldienst. Funktie-eisen: ervaring als uitvoerder, hetzij in de nieuwbouw, hetzij in de renovatie; opleiding op MTS-niveau, aangevuld met bijvoorbeeld BOB I II, calculatiecursus etc. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie brief richten t.a.v. de heer Engels, plaats vervangend hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling; ons kantoor adres is Backershagen 97c, Amsterdam. Telefoon (020) 444835. hebben wij plaats voor enkele verpleegkundigen. mill I lar dei slo pei eei ogi nei na lijl Vli Ms kri spi eer vei ms opi vo< of eer dei I mi al He eir tee vei tet am vai de on me 1 va Er rie on sci tai (z-i we do Sti 1 „E me m. ate Pa 1 me ze, sci Cl ev do pe de dij he ko na gn I se gr< ful kr; te nis nir va: tisi 1 ku Lil dis on He be: tej he be: en bn nu pa i i I: Wie we zijn Wij zijn E Imi-Leiden. Een bedrijf dat onder twee bekende handelsmerken heren- en damesmode-artlkelen maakt, een branche waarin men alleen overeind blijft als men kwaliteitspfodukten en perfekte service levert. Wij doen dat. Hie\en via twee in het buitenland gevestigde verkoop-filialen. persiineel personeel personeel De Stichting Ortho-Pedagoglsch Centrum Noord-Holland beheert een aantal voorzieningen voor geestelijk gehandicapten. Voor een In Amsterdam gevestigd gezinsvervangend tehuis zoeken wij een verzorgen van de maaltijden en schoonhouden van de keuken, maandag tot en met vrijdag van 10.30-19.00 uur. afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2076,67 bruto per maand Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting, De Ruijterkade 128 te Amsterdam. Wie we willen Iemand die de dagelijkse leiding over de afdeling boekhouding en mechanische administratie voert. Die de jaar- en seizoensbudgetten opstelt en de balans- en resultaten rekening. Die vijf maal per jaar een tussentijds resultatenoverzicht opmaakt. En die het management van informatie voorziet betreffende het kómmerciële en financiële beleid Op de afdeling boekhouding van dit bedrijf, die momenteel bestaat uit 9 mensen, zijn twee vakatures ontstaan voor De afdeling boekhouding is verantwoordelijk voor onder meer: de grootboekhouding, de debiteurenadministratie, de krediteurenadministratie, de salarisadministratie. Wij vragen boekhoudkundige krachten in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden en met tenminste enige jaren ervaring. Op de afdeling wordt gewerkt in een systeem van funktieroulatie. Dit houdt in, dat iedere medewerker afwisselend zowel eenvoudige als meereisende taken verricht. De nieuwe medewerkers moeten bereid zijn om na een inwerkperiode aan deze roulatie deel te nemen. Wij bieden afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangssalaris tot ƒ2118,32 met, in ieder geval een uitgroei tot ƒ2332,17. Na inwerken ook in zwaardere boekhoudkundige taken is een uitgroei mogelijk tot 2682,39. Onze overige arbeidsvoorwaarden zijn: 5 weken vakantie, 8,33% vakan tietoeslag en 2% decembergratifikatie uitgekeerd in een voor iedereen gelijk bruto bedrag. Sollicitaties kunt u tot uiterlijk 20 mei 1978 richten aan H. Koch, personeels zaken B.V. Weekbladpers, Raamgracht 4 te Amsterdam. Telefonische informaties: afdeling personeelszaken 020-262375, toestel 158. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Gevraagd worden full-time verpleegkundigen, die beschikken over verpleegkundige en technische kwaliteiten interesse hebben in de psycho-sociale aspecten bereid zijn tot het werken in teamverband mensen kunnen opleiden tot het zichzelf dialyseren. gaarne verstrekt door het zr. L. Schornagel, tel. 023- Zelfstandig (hoofd) uitvoerder Heeft u al eens stilgestaan bij de mogelijk heid een loopbaan te beginnen als Bedieningsvakman in een papierfabriek? Het papiermaken - van oudsher een ambacht - is tegenwoordig een modern volcontinu produktieproces geworden. Het is een aaneenschakeling van stofbereiden, papier- bladvormen, drogen, opwikkelen en afwerken. Elke schakel van het produktie proces wordt door bedieningsvakmensen geregeld, die nauw samenwerken met kollega’s van de andere schakels. En daar komt heel wat voor kijken. De bedieningsvakman moet in de eerste plaats het proces in zijn deel van de installatie controleren en regelen. Hij heeft hiervoor meet- en regelapparatuur tot zijn beschikking. Om zijn taak goed te vervullen heeft hij bovendien voortdurend kontakt met zijn kollega’s. Een aantal routine handelingen wordt door procescomputers gestuurd. Deze computers verschaffen de bedieningsvakman ook gegevens over het verloop van het proces. U ziet, het papiermaken is geen ambacht meer zoals wij dat van vroeger kennen. Dat niet meer. Maar wij hebben nog wel echte vakmensen nodig. Wat er gevraagd wordt Als opleiding minimaal M.B.A. en liefst natuurlijk S.P.D. Maar wat voor ons het meest aantelt zijn zowel een gedegen praktijkervaring als organisatorische en leidinggevende kapaciteiten (u heeft acht medewerkers). Bij leeftijd wordt gedacht aan iemand tussen 35 en 45 jaar. Wat er geboden wordt Bij een kleine kantoorbezetting zijn kunde en karakter belangrijke faktoren. De juiste man kan dan ook rekenen op een uitstekende honorering en op een zeer plezierige ongedwongen werksfeer. Nadere inlichtingen worden hoofd van de afdeling, 339030, toestel 2294. De duur van de opleiding bedraagt één jaar Het theoretische gedeelte wordt gegeven in samenwer king met het W.G. en de V.U. te Amsterdam. Na afloop van de opleiding wordt naast het huiscertifi- caat een diploma uitgereikt door de Dialyse Groep Nederland. Bedieningsvakmensen genoten maar beschikt u wel over een soortgelijke opleiding of over een aantoonbare ervaring als Bedienings vakman in de procesindustrie, dan is uw sollicitatie uiteraard ook welkom. gezocht voor projecten in de regio Amsterdam. De zelfstandig uitvoerder realiseert een bouwproject of een gedeelte daar van van een goede kwaliteit, binnen een vooraf overeengekomen budget en tijdsperiode. De jaaromzet zal bij de hoofduitvoerder hoger zijn dan bij de uitvoerder. Tot de taakgebieden behoren: - het leidinggeven aan het eigen personeel, waarbij nauwelijks gebruik wordt gemaakt van onderaannemers - toezicht op de naleving van veiligheids- en arbeidswet - het stimuleren van werken in overleg liaalM W<liT' Tttainu

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 34