V' CHEF-VERKOPER ASSISTENTE ii de rijksoverheid vraagt Helex Maatschappelijk werker (m/v| voor haar afdeling Haarlem. griffiers Stevin Materieel I I B. 0 IMBEMA HOLLAND B.V. technisch/kommercieel medewerker manager- keukenadviseur-technicus MAGAZIJNRUIMTE in Haarlem of omgeving. een verantwoordelijke functie, die veel ruimte laat voor eigen initiatieven. VAN OVERVELD BV. HtHwin LEGER DES HEILS MACHINE-BANKWERKERS STACON B.V. KONSTRUKTIE- BANKWERKERS immcmttenv Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam 32 2 7 M E I 19 7 8 ZATERDAG met een vooropleiding op MAVO-niveau. Melse&co accountants (mnl./vrl.) I 1 voor exclusieve herenmode N.V. Nieuwe Nationale Verzekerings Sociëteit. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, gericht aan de Heer J. Bone. PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40- EINDHOVEN Z/I Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. Deinum, tel. nr.: 023 - 379807. Tel. nr. privé: 023 - 336124. De beslissende stap tot de start is nu het vinden van de juiste man. Die zal erg veelzijdig moeten zijn. Als technicus (ontwerp, maatvoering, adviezen, toezicht bij het installeren) dient hij de materie te beheersen. Uitvoerige sollicitaties in handschrift (op brief en envelop aangeven KEUKENS) worden verwacht en vertrouwelijk behandeld door het Op ons gezellig kantoor, gelegen aan de Keizers gracht 272 te Amsterdam, in het centrum van de stad, kunnen wij nog een plaatsen zowel op de afdeling Deklaraties als op de afdeling Automatisering, die na ruime inwerkperiode haar werkzaamheden geheel zelfstandig kan verrich ten. MAVO-opleiding en kantoor- en type-ervaring is ver eist. De salarissen, die onder voorbehoud van overheidsin grijpen 2x per jaar worden aangepast aan de stijging van de kosten van levensonderhoud, zijn evenals de secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend te noe men. Indicatie: bij 20 jaar 1592,59 oplopend tot 24 jaar 1996,59 per maand. Mocht u belangstelling hebben, dan kunt u schrijven naar Stevin Materieel B.V., Postbus 1, 2064 ZG Spaarndam, t.a.v. de heer D.J.L. Schmidt, afdeling personeel en organisatie. De aanduiding gangmaker houdt in, dat hij alleen, hooguit met een hulpje, begint. Van lieverlee vormt hij een team om zich heen. De man uit het vak wiens pad geëffend is, moet het aandurven daar uit te stappen en als pionier te beginnen. Wat hij er daarna van terecht brengt, heeft hij goeddeels zelf in de hand. Ook financieel. Ziehier het aanbod van een solide, kapitaalkrachtige organisatie. Een uitvoerige profielschets is op aanvraag verkrijgbaar. HELEX B.V. OPEN HAARDEN zoekt op korte termijn een die na een inwerkperiode de leiding van deze afdeling gaat overnemen. Leeftijd ca. 25-30jaar. De afdeling Exclusieve Openhaarden ontwerpt en realiseert voor individuele opdrachtgevers. Vooral architecten maar ook aannemers en particulieren. Vandaar dat de man die wij zoeken, naast gevoel voor moderne vormgeving, technisch inzicht en enige bouwkundige kennis, moet beschikken overeen goed inlevlngsgevoel in de wensen van de opdrachtgevers. Hij zal zo nodig ook moeten kunnen adviseren en zelf kunnen ontwerpen. In de inwerkperiode zal hieraan en aan de specifieke knowhow van de openhaarden-techniek bijzondere aandacht worden gegeven. Geïnteresseerden kunnen kontakt opnemen met van de patiënten als van het personeel. Om daarin te kunnen slagen zijn ook goede contactuele eigenschappen noodzakelijk. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e Verpleegkundige A. Hebt u interesse? Neem dan contact op met het hoofd van het huis, de heer A. Aangenendt, telefoon 020 - 92 80 56. Hij vertelt u graag meer over deze functie. Uw sollicitatie kunt u richten aan onder staand adres. Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam, afdeling Personeelszaken, Plein ’40-’45 nr. 51, 1063 KP Amsterdam-Slotermeer. Trix I beiden de ema: weer. E verande tegen di wenbew bezig. Ii terd. Er ke geko veel tijc nen ho> thuis en vroeger kwam d dat alle met het het huis Jmeeste maal en dat kon voed zi; vroeg z zonder maatscl meisjes gendeel enorm i wacht ven. Ei voor we heus we verandt tijd noc dering er vana werken komen, op hun Neder Rawie, c »ou met omdat d arbeidsp fenmins ie econ de gast ontvang^ jegever Marijke I langzaai Stevin Materieel B.V. is de materieelbeheermaat- schappij van de Stevin Groep. Haar werkterrein omvat de in- en verkoop, verhuur, onderhoud en revisie van materieel op het gebied van: weg-, water-, beton-, grondverzet-, utiliteits- en woningbouw. Het personeelbestand bestaat uit ca 470 mede- werkers(-sters) verspreid over 8 vestigingen in het land. Voor ons hoofdkantoor in Spaarndam zoeken wij voor onze afdeling administratie een jeugdig adm. medewerker □SLFCIDCSfjn Sollicitaties te richten aan: De directeur CENTRAAL BUREAU RECLASSERING Damstraat 13-15 - Amsterdam - 020-241703 Voor ons kantoor te Haarlem zoeken wij een gevorderde assistent accountant Voor deze funktie denken wij aan een jongeman, die in het bezit is van het praktijk diploma boekhouden en studeert voor M.B.A., S.P.D. of NIvRA en kontrole ervaring heeft opgedaan. Ook hebben wij plaats voor een beginnend assistent accountant in het bezit van het HEAO, HAVO of VWO-diploma en die bereid is tot verdere studie. Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire voorwaarden waaronder een studiekostenregeling. Zij, die belangstelling hebben, wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan ons adres Sfcruitenbosstraat 19, 2012 LJ Haarlem, telefoon (023) 31 9123. I B.V. Open Haarden, (afdeling Exclusieve Openhaarden) Als commerciële man krijgt hij te maken met alles wat het zakendoen raakt: het behouden en het ver groten van de klantenkring, offertebehandeling, levertijdplanning, financiële aangelegenheden enz. Drie woorden om een nieuwe, interessante job aan te geven en toch nog niet volledig genoeg. De termen gangmaker, teamleider en zelfstandig be heerder preciseren nader wat de bedoeling is van een van onze cliënten in het Westen des lands. In het rayon Haarlem zal een keukencentrum worden opgericht. De basisklanten (vanuit een andere dis cipline) zijn er. Kapitaal en contact met leveranciers eveneens. Voor ons verpleeghuis „Mauritskade”, dat plaats biedt aan 215 patiënten, verdeeld over 4 afdelingen voor psycho-geriatrische patiënten en 3 afdelingen voor lichamelijk zieken, vragen wij voor zo spoedig mogelijk een verpleegkundige, met ervaring in de geriatrie, voor de functie van avondhoofd. (7 diensten per 14 dagen). In ons verpleeghuis heeft het avondhoofd gedurende de avonddienst de leiding van het huis en is dan verantwoordelijk voor het gehele gebeuren. Zowel ten aanzien de Tombe Vanzelfsprekend zijn voor deze baan goede kontaktuele eigenschappen en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel van groot belang. Betrokkene zal zich gaan bezighouden met het up-to date houden van onze materieel-administratie en zal worden geplaatst op de afdeling boekhouding, waarvan de materieeladministratie een belangrijk onderdeel is. Na een ruime inwerkperiode zal o.a. tot zijn taak behoren: invoeren van materieelgegevens op de data-point kontakt onderhouden met de kontaktpersonen materieel op de diverse opslagplaatsen in Nederland verzenden van huurrekeningen kontrole op komputer-output. Accuratesse stellen wij zeer op prijs, daar deze gegevens met grote nauwkeurigheid moeten worden verwerkt. Enige ervaring op het gebied van administratie strekt tot aanbeveling. Uiteraard bieden wij, behalve een ons inziens inte ressante funktie, een gunstig arbeidsvoorwaarden pakket. P j i avondhoofd V TMA336 246 I Leidsevaartweg 11,2106 NA Heemstede ló De afdeling reclassering van het LEGER DES HEILS zoekt op korte termijn een Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij het bureauhoofd, de heer G. M. Kramer, 072-114409. t A\ - Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-m.w. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De Tombe Melse Co. registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar Amsterdam Apeldoorn Arnhem Baarn Bergen op Zoom Dordrecht Ede Eindhoven Enschede 's-Gravenhage Haarlem Leeuwarden Leiden Middelburg Nijmegen Rotterdam Utrecht Winterswijk Zierikzee De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkenden. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtssysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Bij gebleken geschiktheid wordt een eventuele bevordering tot bedrijfsleider niet uitgesloten geacht. Als coördinator zal hij een belangrijk aandeel hebben in het goed functioneren van de werkzaamheden, waarbij eigen initiatief niet mag ontbreken. Onze voorkeur gaat uit naar een representatieve persoon lijkheid tussen 30 en 40 jaar met goede ervaringen in de betere herenconfectie vraagt voor de dagelijkse leiding over een verkoopteam van 8 personen een Telefoon 02502-8141 en vragen naar de heer W. Pouw. Wij zijn: aannemers van pijpleidingen, staalkonstrukties en apparatenbouw voor de industrie. Wij zoeken voor verscheidene projekten: Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Vereist: doctoraal examen in één der maat schappijwetenschappen; ervaring in het leiding geven aan een administratief apparaat. Salaris: tussen f 4426,- en f 5487,- per maand, vermeerderd met een toelage voor de werkzaam heden als griffier van een raad van beroep van f 347,- per maand. Aanstelling boven het minimum is mogelijk. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. A. J. van der Woude van de Directie Organisatie Rechtspleging en Rechtshulp van het Ministerie van Justitie, onder nr. (070) - 62 46 11, toestel 2746. Schriftelijke sollicitaties, te richten aan Hare Majesteit de Koningin, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Arrondissementsrechtbanken te Haarlem (vac. nr. 7-3725/1757), Utrecht (vac. nr. 8-5398/ 1757) en Zwolle (vac. nr. 8-5399/1757) die tevens zullen worden belast met de leiding van de griffies van de binnen het arrondisse ment gelegen kantongerechten en raad van beroep. Taak: leidinggeven aan een administratief appa raat met 80 tot 120 medewerkers; zorg voor het doelmatig functioneren van de griffies door activiteiten op het gebied van de organisatie, het personeelsbeleid en de personeelszorg; voeren van het secretariaat van de Kamer van Toezicht over de notarissen en kandidaatnotarissen in het arrondissement. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Gaarne verwachten wij Uw met de hand geschreven sollicitatie aan het adres: Grote Houtstraat 59, Haarlem, tel. 023-321965; na 6.00 uur 287895 of 323704. Kortom: wanneer u liever fijn werk heeft dan een W W.-uitkering en u meent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, nodigen wij u gaarne uit tot een sollicitatiegesprekje aan bovengenoemd adres na telef. afspraak 02550-18108, b.g.g. 02550-22661. Wij verlangen dat u bereid bent tot volledige inzet voor het bedrijf, dat u eigen initiatief kunt tonen en verant woordelijkheidsgevoel heeft. Wij bieden: fijn werk in uitstekende arbeidssfeer, goede toekomstmogelijkheden, sociale voorzieningen en opna me in bedrijfspensioenfonds. Verder stellen wij tegenover een hoog werktempo gaar ne een hoog loon. Trawlerkade 72-74 IJmuiden telef. (02550) 18108 en zoekt wegens expansie Oppervlakte 1200-2000 m2. Uw reakties graag t.a.v. de heer L. H. J. M. Prüst, telefoon 023-319160 of schriftelijk aan IMBEMA HOLLAND B.V., Postbus 160, 2000 AD HAARLEM imbema— ©VI “b/l personeel personeel personeel - M

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32