Project engineers bij Honeywell Honeywell PROGRAMMEUR bewaarder 1. boekhouder medewerker medewerkster er Boehringer Ingelheim BV. 2. telefoniste- receptioniste 3. handige assistent(e) 4. magazijnmedewerker I Jlll BOEHRINGER <INGHHEIM 7 Vermeulen-Haarlem HTS elektra of meet- en regeltechniek, met of zonder ervaring E. MERCK NEDERLAND B.V. ADM. MEDEWERK(ST)ERS Leeftijd 18-25 jaar. a) ERVAREN TYPISTES b) AANKOMEND TYPISTES 31 19 7 8 3 JUNI A T E R D A G - J. medewerkers Er zijn uitgroeimogelijkheden tot projectleider. Meer weten? U kunt telefonisch of schriftelijk een afspraak maken met de heer J.G.T. Hacquebard. Honeywell b.v., Rijswijkstraat 175, 1062 EV Amsterdam. Telefoon 020-156815, tst. 242. projecten voor de industrie. Soms zijn het conventionele systemen, maar het gaat steeds meer om geavanceerde apparatuur. Elektronische schakel- en regelsystemen, microprocessor gestuurde systemen of computerprojecten. De gespecialiseerde opleidingen hiervoor krijgt u van ons in eigen trainingscentra in Europa. Iets voor u? Er zijn twee jobs bij onze Engineering Construction groep. De eerste voor iemand met een gedegen praktijkervaring. De tweede is een prima startfunctie voor een jonge man, die zijn opleiding pas heeft voltooid. Het werk bestaat uit ontwerpen, voorbereiden en uitvoeren van automatiserings- - Ml FT. - Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. De Engineering Construction groep vormt een onderdeel van de Industrial Division. Deze divisie houdt zich bezig met de verkoop, installatie en service van procesregel systemen. ---------- personeel vereist: Het Ministerie van Justitie vraagt die opgeleid willen worden voor de functie van 5 Leeftijd: 25-48 jaar. Naam: Leeftijd: jaar Straat: Prov.: T Woonplaats: Brilsterkte: Vac. nr. 7-2081/1757 204) Het districtskantoor Haarlem heeft daartoe 260 medewerkers in dienst. lil f”"'TT"1 Er zijn momenteel circa 600 Wij bieden U: 5 weken vakantie Heeft U interesse? Richt dan Uw sollicitatie aan de afdeling personeelszaken kledingaankoop met speciale korting premie vrij pensioen. en een goed salaris. een bezoek van één week aan de moederfirma opgenomen. gesprek ,en naar netaal ntmake ystema- en bij kennis veel jrder ng van van de s GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR HAARLEM Het GAK - opgericht door de centrale organisaties van werkgevers en werknemers - draagt zorg voor de praktische uitvoering van belangrijke sociale verzekeringswetten. Part-time werken is alleen mogelijk voor degenen die nog partieel leerplichtig zijn. Voor onze E.D.P.-afdeling zoeken wij op korte termijn een ervaren Wij denken aan een medewerker met een middelbare opleiding en enkele jaren COBOL-ervaring. Wat wij vragen: enige jaren voortgezette opleiding na voltooid lager onderwijs. Wat uw taak is: het mentaal opvangen en bege leiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van gedragingen van de gedeti neerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen van de interne be veiliging; de materiële verzorging van de gede tineerden; begeleiden naar in de inrichting werk zame specialisten, zoals b.v. maatschappelijk werkers, psychologen, artsen, geestelijke ver zorgers enz. Wat wij bieden: afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring van f 1709,- tot f 2043,- bruto per maand, vermeerderd met een onregel- matigheidstoelage van ongeveer f 150,- per maand. Vakantie-uitkering 8%. zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst te Amsterdam op zaterdag 24 juni 1978 voor de functie van bewaarder. Opleiding: gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het peni tentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. die een sterke bijdrage aan de verdere ontwikkeling wil leveren. Voor de interne verwerking van de informatie van artsen en apothekers zoeken wij op korte termijn een Haar functie betreft het actualiseren van het artsen-adressenbestand en de verwerking van de gegevens van onze buitendienstmedewerkers. Bij deze gegevensverwerking zal gebruik worden gemaakt van een beeldscherm, dat op onze computer is aangesloten. Gedurende een inwerk- periode van 2 tot 3 maanden zullen alle relevante functie-aspecten aan de orde komen. Hierin is onder andere Voor deze verantwoordelijke functie bieden wij; een goed salaris 8°/o vakantietoeslag een uitstekende pensioenregeling goede andere secundaire arbeids voorwaarden flexibele werktijden. Carrièremogelijkheden: bij gebleken geschiktheid en na een voltooide kaderopleiding is door stroming naar kaderfuncties van de bewaking (hoofdbewaarder) mogelijk. Functie-eisen: opleiding op HAVO/HBS/MEAO- niveau (ervaring niet noodzakelijk) zelfstandig optreden en accuratesse spreekvaardigheid in het Duits. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt U richten aan de directie van Het betreft hier uitsluitend een full-time” functie. Tevens dient u bereid te zijn u in of nabij de standplaats (maximaal 25 kilometer) te vestigen. Solliciteren naar een baan waarvan je je nauwe lijks een voorstelling kunt maken is niet plezierig vandaar dat wij het tot onze taak rekenen u van tevoren zo goed mogelijk op de hoogte te stellen van het werk door u uit te nodigen een voor lichtingsbijeenkomst bij te wonen. Daarna kunt u beslissen of u echt wilt solliciteren. Op zaterdag 24 juni 1978 wordt een voorlichtings bijeenkomst gehouden te Amsterdam. Mocht u belangstelling hebben knip dan onder staande bon uit en stuur deze op naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AL Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging. Reiskosten (2e klas N.S.) en/of buskosten van en naar de plaats van voorlichting worden vergoed. Dames-Herenkleding Grote Houtstraat 1-2 Voor het maken van een afspraak vragen naar de heer Steenbeek, 023-326650. In de herenzaak is plaats voor een actieve en vakbekwame voor de verkoop van onze exclusieve mode en confectie medewerkers aan ons bedrijf verbonden Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het districtskantoor, Surinameweg 8 te Haarlem (post bus 4146). Stephensonstraat 38 Postbus 60, 2000 AB Haarlem Postbus 8198, Basisweg 34, Amsterdam. Telefoon 020-113801 iheim, 7, eelszaks Voor het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, alsmede enig eenvoudig type werk. Enige jaren MAVO/MEAO-opleiding is gewenst. Wij bieden u een prettige werkkripg met uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. een winstdelingsregeling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne inge wacht bij de afdeling Personeelszaken, Europa- laan 2, 3526 KS UTRECHT. Gelegenheid tot persoonlijke aanmelding: dinsdag 6 juni 1978 van 10.00 -12.30 uur en van 13.30 - 15.30 uur in Café-Restaurant ,,’t Reght- huys”, Adm. de Ruyterweg 468 te Amsterdam Onze personeelsfunktionaris, de heer A. Peterse, zal dan aanwezig zijn om u alle gewenste inlich tingen te verstrekken Stationsplein 82-84, t.a.v. de heer J. A. Kok, telefoon 023-319410 tst. 217. nd ^n in de Huizen van Bewaring te Amsterdam. Coöperatieve Apothekers Vereeniging „De Onderlinge Pharmaceutische Groothandel" U.A. Europalaan 2 - Utrecht - Tel. 030 - 89 69 11 is een belangrijke onderneming die zich bezig houdt met de opslag en de distributie van genees middelen. Ter bevordering van een vlotte service verlening is het land verdeeld in een aantal distrik- ten, elk met een distributiecentrum, van waaruit apotheken dagelijks worden bevoorraad. Voor ons filiaal te AMSTERDAM, Porstmuiden 2 (Sloterdijk III). Tel. 020 - 11 68 05, zoeken wij enkele: 7 Boehringer Ingelheim B.V. is de Nederlandse dochteronderneming van het gelijknamige West-Duitse geneesmiddelenconcern, dat zowel in de humane als de veterinaire sector een breed assortiment geneesmiddelen ter beschik king stelt. Onze activiteiten zijn gericht op het klinisch en experimenteel- therapeutisch geneesmiddelenonderzoek en de marketing van deze geneesmiddelen. Een zeer belangrijk onderdeel van de marketingactiviteiten vormt de informatieverstrekking aan artsen en apothekers. CBS is een produktie- en handelsmaatschappij op het gebied van grammofoonplaten en musicassettes. gevestigd in de Haarlemse Waarderpolder. Behalve als marketingmaatschappij voor Nederland fungeren wij ook als produktie- en voorraadcentrum voor Europa. 7 rsnneel Het team systeemanalisten/programmeurs bestaat uit 4 medewerkers die verantwoordelijk zijn voor de verdere uitbouw van onze automatisering. Wij bieden een aantrekkelijke funktie met een grote mate van zelfstandigheid met daarnaast een goed salaris en goede secundaire voorwaarden, zoals 8% Vakantiegeld, gratificatie aan het einde van het jaar, 22 vakantiedagen per jaar, grote reductie op onze producten en een reiskostenvergoeding wanneer men meer dan 10 km van het bedrijf woont. Wij hebben plaats voor die opgeleid willen worden tot typiste. Type-diploma of vergevorderde studie daarvoor is noodzakelijk. MERCK E. MERCK NEDERLAND B.V., importeur van chemische- farmaceutische produkten, heeft in verband met uitbreiding de volgende vakatures: minimum eisen: voltooide middelbare opleiding vakopleiding op MBA-niveau praktijk ervaring leeftijd tussen 24-30 jaar taken o.a.: Het samenstellen van balansen en resultatenrekeningen, kontrole op de boekhouding, assisteren bij budgetering, financiering en verzekeringszaken. Deze afwisselende funktie biedt voor een ambitieuze man interessante perspektieven. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij U te richten aan de direktie prettige telefoonstem, vriendelijke persoonlijkheid, ervaring (ook met telex) en enige kennis van de Duitse taal. taken: bedienen van de telefooncentrale, waarop 8 buitenlijnen en ca. 40 huistoestellen zijn aangesloten bedienen van de telex ontvangen van bezoekers voor een afspraak kunt U vragen naar de heer Staarink voor onze VERKOOPAFDELING taken: orderadministratie enige lichte administratieve werkzaamheden vereist: Mavo-niveau goede typevaardigheid leeftijd 17-22 jaar Na een inwerkperiode bestaat de mogelijkheid opgeleid te worden tot verkooptelefonist(e) voor een afspraak kunt U vragen naar de heer Bruinsma leeftijd tussen 23-30 jaar voor een afspraak kunt U vragen naar de heer v.d. Handel Wij bieden een prettige werkkring met goede salariëring, vakan tietoeslag en een aantrekkelijke gratifikatieregeling. Werktijden funkties 1, 3 en 4 van 9.00-17.30 uur, funktie 2 van 8.45-17.15 uur.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 31