r 1 sekretaresse T secretaresse ■Ka de rijksoverheid vraagt werken- administrateur STORM Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid Haarlem vrije universiteit :h administratief medewerkster bibliotheekmedewerker medewerker mm administratief medewerker mm administratief medewerk(st)er I I “ir randstad uitzendbureau LEESBERG en HELSLOOT chef werkplaats 11 STORK L.P.I. BV SECRETARESSES MEDISCH SECRETARESSES ADMINISTRATIEF BOEKHOUDER MEDEWERKER UITVOERDER UTILITEITSBOUW ADMINISTRATIEF MEDEWERKER DIGISETTYPISTES PONSTYPISTES WELKE ERVAREN TYPISTE ZOEKT EEN BAAN ig” 31 19 7 8 JUNI aterdag 2 4 direct werk op kantoor voor: ADVOCATEN i provinciale kruisvereniging noord-holland Voor de secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van de staf, zoeken wij een Ter ondersteuning van de werkzaamheden van 2 leden van ons direktieteam vragen wij op korte termijn een Haar taken zullen o.m. bestaan uit: het notuleren en uitwerken van besprekingen het verzorgen van de korrespondentie het bijhouden van de agenda het maken van afspraken het verzorgen van dokumentatie en dossiervorming. Wij denken voor deze funktie aan iemand met een middelbare schoolopleiding en bij voorkeur met een sekretaresse-opleiding. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling personeelszaken postbus 326, 2000 AH Haarlem. STORK L.P.I. B.V. te Nieuw-Vennep bundelt de centrale activiteiten ten behoeve van de werk maatschappijen, die deel uitmaken van de Vmf- Stork divisie Lichte Proces Industrie. De divisie levert complete installaties en individuele apparaten voor o.m. de zuivel-, conserven- en drankenindustrie. Behalve het Centraal Research en Ontwikkelings- laboratorium, is ook de staf van de divisie gehuis vest in Nieuw:Vennep. werkmaatschappij van Hollandse Beton Groep [HBG] Als grote woningbouwer in Nederland richten wij bij Intervam het werk op het bouwen van woningen, bejaardentehuizen, kantoorpanden, winkelcentra e.d. Voor ons kantoor te Amsterdam [Coenhuis] zoeken wij een werkenadministrateur. Wij menen dat deze funktie interessant is voor een man van 30 jaar, die na zijn middelbare schoolopleiding het M.B A.-diploma heeft behaald. De werkzaamheden omvatten onder meer: - de budgetbewaking aan de hand van de werkbegroting - de periodieke bepaling van de financiële resultaten van de projecten. Van de geschikte kandidaat verwachten wij dat hij reeds ervaring in een sooftgelijke funktie heeft opgedaan. Wij nodigen U uit Uw sollicitatie onder nummer 33 te richten aan Intervam bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 83, 2280 AB Rijswijk. dan is zij het „schaap met vijf poten” dat wij zoeken. De werktijden worden in nader overleg bepaald. Afwijkende, c.q. aangepaste werktijden, zijn dus mogelijk. Als u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatie brief zenden aan Stork L.P.I. B.V., Staringstraat 46, 2152 CX Nieuw-Vennep, t.a.v. de heer E. R. A. de Boer. P. A. van de Raadt, Bouwbedrijf N.V. n jf Aanstelling zal geschieden afhankelijk van leeftijd en ervaring in een salarisschaal van 1.830,- tot 2.500,-. I.] (mnl./vrl.) P. A. VAN DE RAADT, BOUWBEDRIJF N.V. T - T T I T T intervam, 1 1 1 .11 1J amsterdam m M H psrseeeeI psr seebeI I pc vac. nr. 8-571711757 >ofd UmF-STORK tl vac. nr. 8-5762/1757 l Standplaats: Haarlem. wij atiën- j vraagt voor haar kantoor te IJmuiden laar taken <ters- eisen salaris arbeidsvoorwaarden. I/Zl ’iJllillh/HullllilUliill:* 1 Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A. Kodde, tel. 020-548 35 58. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3820,- per maand. met ikke- BA 7741, hetPWN verzorgt vanuit een verscheidenheid vestigingen in de provincie noord-holland de winning distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied taak verzorging van de financiële magazijnadministratie, berekening van verrekenprijzen. financiële controle op gelegde dienstleidingen. Inlichtingen en sollicitaties: Voor het verkrijgen van inlichtingen kunt U eventueel telefonisch contact opnemen (O255O)-19146. Sollicitaties aan Leesberg en Helsloot, advocaten, Stationsweg 103 (postbus 204) te IJmuiden. met kantoren te Beverwijk-IJmuiden-Zaandam Van haar verwachten wij dat zij, naast het uittypen van brieven en rapporten, vlot kan bijspringen bij de overige werkzaamheden van de afdeling: 't plegen van telefoontjes, ontvangen van bezoekers, etc. Zij moet beschikken over een goede kennis van het Nederlands, een MAVO- en typediploma. Mocht zij ook nog kunnen stenograferen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring, opleiding e.d. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. De werkzaamheden van de secretaresse zijn zeer gevarieerd en dragen een vertrouwelijk en verantwoordelijk karakter. Zij heeft in veel gevallen zowel persoonlijk als telefonisch contact met cliënten. Verder bestaan haar werkzaamheden in-belangrijke mate uit de verzorging van de correspondenite en de voorbereiding, het volgen en afwerken van de werkzaamheden, die met de procesvoering en de rechtspraktijk te maken hebben. Als je interesse hebt in deze of andere kantoorbanen, kom dan zo snel mogelijk even langs, misschien kun je direct al aan de slag Haarlem: Ged. Oude Gracht 71, tel. (023)-319304 Zijlstraat 89, tel. (023)-312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel. (02510)-29197 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 302-838, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, 1007 MC Amsterdam-Buitenveldert. Taak: Dagelijkse leiding aan ca. 18 vaklie den, waarvan 6 in continudienst, planning en verdeling van het werk, alsmede controle op de uitvoering en in samenwerking met be drijfsbureau tot ontwikkeling brengen en bijhouden van een periodiek onderhouds- schema. Functie-eisen; opleidingsniveau HTS (of MTS aangevuld met applicatiecursussen), richting elec- trotechniek of werktuigbouw; ervaring in onderhoudswerkzaamheden: leidinggevende capaciteiten en in staat goede contacten te onderhouden; leeftijd 35-45 jaar. Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behan deld. Gaarne pasfoto insluiten. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciaal Bureau Landelijk Contact in Noord-Holland, werkverband Maatschappelijke Dienstverlening Taak: verrichten van administratieve werk zaamheden, w.o. typewerkzaamheden en het bedienen van de boekhoudmachine. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. vac. nr. 8-5772/1757 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Huis van Bewaring II te Haarlem Vereist: b.v.k. diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma typen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2043,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Gevraagd: b.v.k. diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in bibliotheek- werkzaamheden strekt tot aanbeveling. voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Pedagogische Academie, Rijksopleiding voor onderwijzer Taak: verrichten van (administratieve) werkzaam heden m.b.t. de schoolbibliotheek, w.o. uitgifte van boeken en verzorging van abonnementen. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 766,13 per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1978. t >r wij verzoeken u uw sollicitatie binnen eén week te zenden aan de directie van hetPWN, postbus 5, 2060 BA Bloemendaal vermeldt s.v.p. in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7814 Belangstelling voor de behandeling van rechtszaken; persoonlijke efficiency om met het gevarieerde pakket van taken als rechterhand van de advocaten te kunnen fungeren. Als opleiding denken we aan MEAO/HAVO/VWO. Wilt u net als P. A. van de Raadt Bouwbedrijf N.V. Een goed stuk werk maken. Bevrediging in uw werk vinden. Een dienstverband met een goed bouwbedrijf. Goede salariëring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schrijf of bel dan eens naar: Dordrechtweg 1, Deventer. T.a.v. ir. S. A. C. Wes- terhuis (tel. 05700-23946). s’ Avonds na 19.00 uur: tel. 05209-2012. Taak: in samenwerking met het hoofd en de overige medewerkers van het werkverband zorgdragen voor beleidsoverdracht en beleids informatie aan overheden en instellingen in de provincie; adviseren en rapporteren ter onder steuning van het departementale beleid. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding alsmede een hogere beroeps opleiding op het gebied van een der maatschappijwetenschappen. Naast kennis en ervaring op het betreffende beleidsgebied strekt ambtelijke en redactionele ervaring tot aan beveling. 1, CHRIS- S- EN (voor 15 uur per week) voor de afdeling boekhouding vragen wij een Met ervaring, die in het bezit zijn van steno Nederlands en/of moderne talen, bij diverse relaties in Haarlem en omgeving. met dictafoonervaring. Voor verschillende relaties in Haarlem Deze banen zijn voor HELE en HALVE dagen. Voor een uitgeverij in Haarlem zoeken wij een Met M B A.-diploma. Voor langere tijd bij een overheids instelling in het centrum van Haarlem. die bekend is met tuinieren en naar aanleiding hiervan een kaartsysteem kan opzetten van de gepubliceerde artikelen over dit onderwerp. om m leling wonende in de regio Amsterdam-Utrecht. De uitvoerder voert met steun van een bedrijfslei der en het bedrijfsburo zelfstandig het werk uit. Wij denken aan iemand tussen de 30-40 jaar met een gedegen praktijk-opleiding. Voor een relatie in Zwanenburg, zoeken wij een ervaren kracht die over contactuele eigenschappen beschikt en commerciële ervaring heeft en goede kennis van de Engelse en Duitse taal is vereist, waarbij een technische kennis noodzakelijk is. Deze baan gaat zeer lange tijd duren. is een middelgroot, solide bouwbedrijf dat door heel Nederland systeem-montagebouw in de Utiliteitssektor turn-key uitvoert. Het bedrijf bewijst dat ook in deze tijd door kwaliteit groei mogelijk is. Om deze groei te kunnen opvangen willen wij ons team versterken met een Instituut voor sociaal-pedagogische oplei dingen Kruisstraat 8. Haarlem Tel. 023-319285 In augustus as. begint ook in Haarlem opnieuw de driejarige part-time middelbare opleiding arbeidsmarktpolitiek/ personeelsbeleid (MBO-AP/PB) Deze, door het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen erkende en gesubsidieerde, beroepsopleiding richt zich op hen die werkzaam zijn in een functie op het terrein van arbeid en arbeidsverhoudingen zoals bij arbeidsbureaus, personeelsafdelingen, vakorganisaties en onderne mingsraden, alsmede op hen die de wens hebben in een dergelijke functie te gaan werken. Er wordt les gegeven in vakken als psychologie, sociologie, arbeidsrecht, sociale verzekeringen, arbeidsfilosofie en algemene en praktijkvorming in de vakken arbeidsmarktpolitiek en personeelsbeleid. De lessen kunnen in Haarlem gevolgd worden op: maandag overdag (10.00-12.30 en 13.30-16.00 uur) óf maandag- en woensdagavond (19.00-21.40 uur) óf zaterdag overdag (10.00-12.30 en 13.00-15.30 uur). Als voorlopleiding is minimaal vereist een MULO- of MAVO-4 diploma. Voor hen die deze vooropleiding niet hebben, bestaat de mogelijkheid een cursus voorbereidend Examen MSA (VEMSA) te volgen. Na het behalen van het diploma MBO-AP/PB bestaat de mogelijkheid tot het volgen van de twee-jarige Hogere Beroepsopleiding AP/PB (HBO- AP/PB) Een prospectus met aanmeldingsformulieren kan worden aangevraagd bij het secretariaat AP/PB van de Stichting, Kruisstraat 8-10, Postbus 137, Haarlem. Telefoon (023) 319285. Hier kan tevens algemene informatie worden ingewonnen. De provinciale kruisvereniging Noord-Holland is een organisatie, die werkzaam is op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg; in dit kader stimuleert zij ontwikkelingen en verleent service aan het plaatselijk werk, dato.a. bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehandicapten, zuigelingen-, kleuter- en bejaardenzorg De Centrale Technische Dienst van de Faculteit der Wiskunde en Natuurweten schappen heeft tot taak de bediening en con trole van de aanwezige installaties (luchtbe handeling, diverse water- en gasdistributie netten, warmte en koeling enz.) alsmede het onderhoud van deze installaties en de ge bouwen (omvattende ca. 100.000 m2). Bij deze dienst wordt met spoed gevraagd een wij vragen diploma MAVO of soortgelijke opleiding. praktijkdiploma boekhouden. diploma MBA, of studie hiervoor, strekt tot aanbeveling leeftijd 21-26 jaar. wij bieden een bruto-maandsalaris. afhankelijk van-leeftijd tot f2.171,-. verdere uitloopmoge lijkheden tot maximaal f2.901,- bruto per maand, de bij de overheid gebruikelijke Voor een relatie in Haarlem, zoeken wij krachten die hele dagen willen werken. Als je geen ervaring hebt als digisettypiste is dat geen probleem. Die gewend zijn op een I B M. 029, 129 te werken. Deze banen starten m.i.v. 1 juli a.s. en de werkzaamheden zijn gepland voor ongeveer 1 maand. Wij hebben diverse mogelijkheden in Haarlem en omge ving als je hele dagen wilt werken. ne iten; enten; I ek- rts; nende aan en

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 31