Nader overleg over bezwaren Noorhollandse Welstandscommissie RAAD HEEMSKERK AKKOORD MET BOUW NIEUW RAADHUIS HONDERDEN AANBIEDINGEN 1 examens P0Sti€Di€UW5 9.999 Straatshow op KGIJ besluit de Plantage seizoen VERBOUWINGS UITVERKOOP Comprimo ERVAREN TELEFONISTE TELEXISTE Part-time chauffeur hcivcn- berichten I in de vishol J 9.999, RON. AR( s Carillon Ruimte voor overleg SIMS SUPER V14 SPORTTOERBOOT Nog geen nieuw podium in Dr. Prinsenhal engineers contractors v - - Geen drempelvrees Muziekschool wordt gemeentelijk Directeur neemt afscheid van St. Jozef en „Lommerlust” VRIJDAG 3 0 JUNI 1978 V R 6 PROFITEER NU VAN ONZE (Van een onzer verslaggeefsters) toestemming K.v.K. 7Z6-8/7 nr. 57 Wij vragen een 10.875,- uw RONA VAARKLAAR VOORDEELPRIJS HEEMSKERK. Na ruim an derhalf uur debatteren kon wet houder Piet Vos van Financiën de gelukwensen van raad en college in ontvangst nemen: op de twee- mansfractie van de PPR na was de Heemskerkse raad akkoord ge gaan met het bouw- en financie- ringsvoorstel voor het nieuwe raadhuis, dat de gemeente naar ontwerp van architect D. Zuider- hoek voor de lieve som van dik twaalf miljoen gulden wil gaan neerzetten aan de Marquêttelaan. dakbedekking - riolering - gas/waterinstallaties - sanitair - vloerverwarming - lokale verwarming - c.v.- en kookapparatuur e.a. installaties UW RONA VAARKLAAR VOORDEELPRIJS: Winnaar op waterskikampioenschappen. Comfortabel door ae fraaie kuipstoelen. Wendbaar dankzij de diep-V bodem. Stabiel door de verbrede zijden. Ideaal voor sport- en toervaren. Ook in J.P.S.-uitvoering. Sims Super V 14 Dekzeil 20 p.k. Johnson Atlanta boottrailer A4 KR Diversen (opbouwkosten, schakelkast, kabels e.d.) .5490,-- 395,-- 2830,- .1695,-- 465,- Sollicitaties: Meerstraat 41, Beverwijk. Tel. 02510-29150 deze aanbieding loopt t.m. 14-7-78 LIJNDENWEG 5 - TEL. 02510-22659 ERSPORT BV BEVERWIJK I INSTALLATIEBEDRIJF s I (Van een onzer verslaggeefsters) Ir Het ongeveer drie kwartier durende pro- i De discussie over de bouw van Heems kerks’ nieuwe gemeentehuis spitste zich Aanhouding. In Beverwijk is gister middag op aanwijzing van een gedupeerde een van de pseudo-schoorsteenvegers aan gehouden, die met hun oplichtingspraktij- ken in de stad al heel wat slachtoffers hebben gemaakt. De man, een 34-jarige Haarlemmer, is voor nader verhoor inge sloten. Brandje. De bewoonster van een wo ning aan de Beverwijkse Luxemburglaan schrok zo toen de inhoud van een ovenlade in brand raakte, dat ze flauw viel en ter observatie in het Rode Kruis-ziekenhuis moest worden opgenomen. De buren doof den de vlammen met behulp van een em mer water. Het vuur is waarschijnlijk ont staan door oververhitting. Inbraak. Uit het nieuwe pand van Stoutenbeek Wonen aan de Parallelweg in Beverwijk zijn donderdagnacht Perzische tapijten ontvreemd. Hoeveel tapijten er verdwenen zijn en welke waarde zij verte genwoordigen, is nog niet bekend. De die ven zijn het gebouw langs de achterzijde binnengedrongen. Valpartij. Omdat de monteur, die bij de AH-supermarkt aan de Büllerlaan aan het werk was, verzuimd had de plek, waar hij een luik uit de vloer had gehaald vol doende te markeren, merkte een 54-jarige huisvrouw het gat niet op. Ze viel en brak haar hielbeen. Dit uitstel houdt verband met de moeilij ke financiële positie, waarin de gemeente Heemskerk is geraakt. Mevrouw Neeter- Richter (PvdA) informeerde in dit verband naar de vleugel die voor „De Jansheeren” is bestemd. Wethouder mevrouw Vervel- de-Wagenaar deelde mee, dat onderzocht wordt hoe die vleugel met een bekisting of anderszins kan worden beschermd. Als voor dat probleem een oplossing is gevon den zal de vleugel worden geplaatst. BEVERWIJK. Na 37 dienstjaren zal de heer H. A. A. Schmidt op zaterdag 1 juli afscheid nemen als directeur van het St. Jozef Rustoord en het paviljoen „Lom merlust”. Hij gaat met pensioen. Aan de afscheidsdag wordt een feestelijk tintje gegeven. Aan de viering, die om 19.15 uur begint, werkt naast het KGIJ-koor de Chileense zanggroep „Neltume” mee. De opbrengst van de collecte gaat naar het zogenoemde Vicariaat van de kerken in Santiago, die er speciale voeding en medicijnen voor zal kopen ten behoeve van de familieleden van de circa 2500 vermiste politieke gevan genen, die hun wekenlange hongerstaking onlangs voorlopig hebben opgeschort. IJMOND. In de Vredevorstkerk aan de Laan der Nederlanden te Beverwijk houdt de Kritische Gemeente IJmond za terdag haar laatste viering van dit sei zoen. gisteravond verder voornamelijk toe op de vraag, welke waarde moet worden toege kend aan de bezwaren, die door de Noord- hollandse Welstandscommissie tegen het definitieve bouwplan zijn ingebracht. De ze commissie, mede op verzoek van de raad om advies gevraagd, is van oordeel dat het ontwerp „thans nog niet aanvaard baar” is. Moeite heeft men met de „groot stedelijke opzet” van het bouwwerk, met de „zich eindeloos herhalende” penanten (uitgebouwde muurstijlen ter versiering van de buitenmuren) met de „op de toe gangsdeuren van een grootwinkelbedrijf” lijkende hoofdingang en met de naar de mening van de commissie niet gegaran deerde tochtdichtheid van het gebouw. In het „thans nog niet aanvaardbaar” van de Noordhollandse Welstandscommis sie bespeurden zij voldoende ruimte voor nader overleg, al was iedereen het er over eens dat dit overleg niet tot een hogere bouwprijs zou mogen leiden. Besloten werd, dat de definitieve bouwvergunning niet eerder wordt afgegeven dan nadat het overleg tussen architect en commissie over eventuele verbeteringen in het ontwerp is afgerond en de raad met het (verbeterde) bouwplan is geconfronteerd. BEVERWIJK. Onder auspiciën van het Toer-In comité Beverwijk treedt de Amsterdamse theatergroep „Boa Con strictor” zaterdag op op de Plantage. De groep brengt een vrolijke straatshow voor jong en oud. Men begint om 14 uur en de toegang is gratis. Dé dan! naai Albs traw naai Gro redi Sto< hee: viss dirÉ sch: er voo sch lam aar Sih var Doi doe wei per len en exj per mo we Scl In Arch het v len v grott een van i biooi den nade beho sche het t (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK. Op voorstel van CDA en VVD hebben B. en W. donderdagavond het voorstel teruggetrokken om 46.000 beschikbaar te stellen voor het aanschaf fen van een nieuw podium in de Dr. Prin senhal. In ste i de Beri toet Mer bel voor informotie beter kom noor onze showroom geopend van dinsdag Vmzaterdog 90o!4niaoQvur eerder positief dan negatief benaderde: „De ingang van een warenhuis immers wordt zo ontworpen, dat de mensen zon der schroom binnen durven stappen. Pre cies datzelfde willen we bereiken met het nieuwe raadhuis. Iedereen moet zich daar welkom heten, drempelvrees is uit den boze, en daarom beschouw ik die opmer king van de commissie meer als een com pliment, dan als kritiek”. Om twee uur is er een heilige mis in de kapel van het St. Jozef Rustoord. Van drie uur af nemen de bewoners afscheid in de zaal van „Lommerlust”. Om vijf uur be gint de receptie voor de genodigden in de eetzaal van het St. Jozef. ’s Avonds om zeven uur is er een bijeen komst van directeur, zijn familie, bestuur en staf in de refter van het St. Jozef. Van half negen af neemt het personeel afscheid in de zaal van „Lommerlust’’'. Donderdag aangekomen: Tor Brittan- nia, Gotenborg; Neddrill-2, Noordzee; Bat tersea, Londen; Izhevkles, Archangel; Ad viser, Bremerhaven; Kentshore, Cont. Plat, IJmuiden; Rozengracht, Archangel; Mucke, Danzig; Bulgaria, Ilychevsk, IJ muiden; Alezannia, Bremen; Hartebeest, Cont. plat, Velsen; Bartinex, Honfleur, IJ muiden. Donderdag vertrokken: Volance, IJmui den, Noordzee; Corinne, IJmuiden, Bil bao; Wildebeest, Velsen, Cont. plat; Axtec, IJmuiden, Warry; Maratha melody, IJmui den, US golf; Tor Brittannia, Gotenburg; Smit Lloyd 52, Velsen, Noordzee; Bomma, Antwerpen; Colston, Rotterdam; Benmho- re, Antwerpen; Telnes, Immingham; Ivan Shadr, Archangel; Aunholm, Zaandam, Rotterdam; Pericles, Rotterdam; Andros transport, New York; Pacific Shore, Vel sen, Cont. plat; Bilbao, Velsen, Londen. Vrijdag aangekomen: Goetaland, Kristi- neham; Jutta, Rotterdam; Smit Lloyd 46, Cont. plat, Velsen; Breda, Antwerpen. Vrijdag vertrokken: Danse, Bergen; Battersea, Londen; Mucke, Emden. Wethouder Vos verwacht overigens, dat de uiteindelijke vormgeving van het kapi tale raadhuis niet veel van het oorspronke lijke ontwerp zal afwijken. Over de door de Welstandscommissie .aangedragen bezwaren is naar zijn me ning wel te praten. De gekapittelde „groot stedelijke opzet” past volgens de wethou der bij de allure van het gebouw, het al dan niet mooi vinden van de penanten acht hij een kwestie van smaak, terwijl hij de ver gelijking van de hoofdingang met de toe gangsdeuren tot een grootwinkelbedrijf De radicale raadsleden onthielden hun goedkeuring aan het bouwplan, toen hun pogingen om de beslissing over de raad- huisbouw uit te stellen totdat er met Beverwijk overeenstemming over de bouw van een nieuwe „Lichtboei” is be reikt, op niets waren uitgelopen. De PPR is bang, dat de bouw van het nieuwe gemeentehuis zo zwaar op de financiële mogelijkheden van Heemskerk gaat druk ken, dat er voor de vervanging van het buurthuis onvoldoende geld overblijft. Aan de buurthuis-nieuwbouw kennen de radicalen een hogere prioriteit toe dan aan de bouw van het nieuwe raadhuis, wat zij, toen ze raad en college niet voor hun ideeën konden winnen, met twee te genstemmen illustreerden. Het stichtingsbestuur heeft daar zelf om verzocht, omdat een gemeentelijke mu ziekschool een betere rechtspositierege ling voor de docenten en medewerkers inhoudt, die de status van ambtenaar krij gen. CDA en WD betoogden het particulier initiatief hoog in het vaandel te hebben, maar in dit geval vonden zij een gemeente lijke school toch een betere oplossing. De heer P. Dudink (CDA) pleitte voor uitbreiding van de bestuurscommissie van zeven naar negen leden, opdat er twee plaatsen voor de ouders in dit bestuur konden worden bestemd. Wethouder me vrouw Vervelde had daar geen moeite mee, maar mede op aandrang van andere raadsleden, ook van de andere partijen, zal eerst met de betrokkenen worden be sproken of een ondervertegenwoordiging ook mogelijk is binnen de thans voorge stelde samenstelling met zeven bestuursle den. In de tekst van het desbetreffende raads besluit werd daarom opgenomen, dat de bestuurscommissie zal bestaan uit maxi maal negen leden. (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK. De gemeenteraad is donderdagavond van harte akkoord ge gaan met het uitgewerkte voorstel om de Stichting Volksmuziekschool Heemskerk bestuurlijk om te bouwen tot een gemeen telijke muziekschool. Voelen PvdA en PPR niets voor de ophanging van een carillon in de aan bet nieuwe raadhuis te bouwen klokkento ren: wethouder Vos sloot zich namens het college aan bij bet CDA en de VVD, die zo’n beiaard in het Heemskerkse wèl zien i zitten. Zelf kopen zal de gemeente zo’n klokkenspel hoogstwaarschijnlijk niet, men rekent wat dit betreft op giften uit het bedrijfsleven en particulier initiatief, wat volgens de wethouder nog niet bete kent, „dat we om die bellen zullen gaan zitten bedelen”. De suggestie van CDA-zijde, om het in 1985 vrijkomende terrein van het oude Sint Jozefziekenhuis, dat aan de achterzij de van het nieuw te bouwen raadhuis grenst, niet zonder meer vol te bouwen met woningen, maar er een bestemming voor te vinden die in relatie staat met het ge meentehuis, werd door de wethouder als waardevol overgenomen. Of er zoals CDA-er Dudink opperde een cultureel centrum op neergezet moet worden waag de de wethouder te betwijfelen, maar wel was hij met wethouder Roozen van me ning, dat Heemskerk van dit stuk grond „optimaal profijt moet trekken”. Meer succes had Dudink met zijn finan ciële overwegingen. Hij adviseerde de wet houder, eens te onderzoeken of het niet mogelijk zou zijn een investeerder te vin den die geld in de raadhuis-nieuwbouw wil steken. Heemskerk zou het pand dan gedu rende een periode van zeg tien jaar kun nen „leasen”, om het raadhuis vervolgens (profiterend van een forse investeringsaf trek) van die investeerder of exploitatie- maatschappij aan te kopen. Deze financie-' ringsmethode zou de gemeente naar de CDA-er had berekend, wel eens anderhalf miljoen gulden voordeel kunnen opleve ren. Wethouder Vos zegde toe, deze com plexe materie serieus te zullen bestuderen. gramma speelt zich geheel af in de open lucht. Daardoor kan het publiek ook van de voorbereidingen, zoals het opbouwen van de décors en het inspelen van de muzikanten, getuige zijn. „Boa Constric tor” omvat acht spelers en drie musici. De regie is in handen van Willem Engel en Nora Kretz. (Van een medewerker) IJMUIDEN. Aan de donderdagmarkt werd aangevoerd: 1.059 kg tong, 24 kisten tarbot en griet, 1245 kisten kabeljauw, 164 kisten wijting, 187 kisten schol, 38 kisten schar, 39 kisten makreel en 62 kisten diver sen. Prijzen in guldens, per 1 kg: tarbot 13,54-12,89, grote tong 16,50-15,78, groot- middel tong 15,91-15,04, kleinmiddel tong 14,32-12,50, tong één 12,73-10,65, tong twee 8,77-8,00, ongestripte tong één 11,51- 11,34, ongestripte tong twee 8,77-8,57, zalm 21,00. Per 40 kg: tarbot 404-245, griet 298-184, kabeljauw één 158-140, kabeljauw twee 200-86, kabeljauw drie 140-84, kabeljauw vier 88-76, kabeljauw vijf 82-66, schol één 124-112, schol twee 140-112, schol drie 124-88, schol vier 100-75, wijting drie 100- 67, schar 84-67, makreel twee 70-65, ma kreel drie 60-29, bot 24, haai 120-112, rode poon één 134-70, rode poon twee 35-27, horsmakreel 40-38, steenbolk 63, tong schar 132-115. Per stuk: kreeft 21. De besommingen waren, in guldens: UK 135 en UK 145 8.920, UK 138 28.000, UK 186 7340, VD 19 5.140, VD 20 2.850, IJM 18 1.860; verder een Deens vaartuig de RI 288 met 27.700, 2 Goederedenaars, één Ouddorper en één Texelaar met tezamen 83.000 aan besomming. Vond PPR-voorman ir. Johan Kroon de aanmerkingen van de commissie belang wekkend genoeg om het nieuwbouwbe- sluit op basis van het aangevochten ont werp voorlopig op te schorten: het college en de overige fracties dachten daar an ders over. HAARLEM. Lorentz Scholenge meenschap. Geslaagd voor Gymnasium B: Geert Ates, Haarlem; Koen Breken, Haar lem; Marijke Cassee, Bloemendaal; Anke van Lienden, Haarlem; Martin Pluis, Haarlem; Sigrid van Waard, Haarlem. Atheneum A: Debbie Arnold, Haarlem; Klaas Jan Boterbloem, Haarlem; Mia Cats, Haarlem; Huib Hosper, Santpoort; André Kroes, Haarlem; Bert Kuipers, Haarlem; Esther Kuurstra, Haarlem; Ina Oosterhof, Haarlem; Ton Rooseboom de Vries, Haarlem; Maarten Smit, Haarlem; Janneke Suyling Smit, Haarlem; Ron Vis ser, Haarlem; Jacqueline Weg, Overveen; Yvonne Siteur, Bloemendaal. Atheneum B: Jurgen van den Berg, Haarlem; Henk Bohlander, Haarlem; Pieter Bolder, Sant poort; Annelies Botschuyver, Haarlem; Jan Burger, Haarlem; Kiki Chandra, Overveen; Marco van Delden, Haarlem; Hans Engelmoer, Haarlem; Michiel Erke- lens, Haarlem; Hans Fijlstra, Haarlem; Eddy van de Gevel, Haarlem; Marion Horsmeier, Haarlem; Fer Jacobs, Haar lem; Paul Kassenberg, Bloemendaal; Pe ter Paul Raaijen, Driehuis; Steven Steen huizen, Overveen; Roger Timmerman, Haarlem; Frank Wezel, Haarlem; Don Klootwijk, Amsterdam; Edward Vinke, Haarlem. Havo: Marcellen Assendelft, Haarlem; Reny de Boeft, Haarlem; Michel de Boer, Haarlem; Peter Breevoort, Haar lem; Paula Breuer, Haarlem; Bob Brou wer, Haarlem; Madelon Clausing, Haar lem; Hugo van Damme, Haarlem; Rob van Dansik, Haarlem; Brigit Darlang, Sant poort; Rob Einmahl, Haarlem; Frank Gieske, Haarlem; Peter Grotendorst, Haarlem; Cindy van den Haak, Haarlem; Soraja de Hart, Haarlem; Rose Helling man, Haarlem; Alfred Hes, Hilversum; Ro nald van Hoek, Haarlem; Dick Hollander, Haarlem; Jur Hosman, Santpoort; Patrick Huizen, Bloemendaal; Erik van Ipenburg, Haarlem; Nel Jole, Haarlem; Edith de Jong, Overveen; Martin Klein Arfman, Haarlem; Dries Kolpa, Haarlem; Lex Ko- ning, Haarlem; Patricia Leter, Haarlem; Ulmt van der Linden, Haarlem; Dorothé Mak, Santpoort; Laila van der Mark, Haarlem; Herma Meijer, Haarlem; Kees Naaktgeboren, Spaarndam; Miebeth v.d. Noorda, Bloemendaal; Ricoh Pauletta, Santpoort; René Piek, Haarlem; Ella Pos- tuma, Santpoort; Jacqueline de Redelijk heid, Haarlem; Carin Rodink, Haarlem; Gert Jan Rook, Bloemendaal; Anita van Rooy, Haarlem; Hans Roseboom, Haar lem; André Ruygrok, Haarlem; André Rij broek, Santpoort, Karen Rijkeboer, Sant poort; Bart Jan Rijnders, Haarlem; Mari anne van Rijsewijk, Bennebroek; Rita Smeenge, Haarlem; Eric Smit, Haarlem; Sander Snoep, Haarlem; Trudy Tennis sen, Haarlem; Hans Verharen, Haarlem; Jan Vermeer, Haarlem; Wilma Vermnt, Haarlem; Helga Vester, Santpoort; Rob Visser, Haarlem; John van Vliet, Sant poort; Marja de Waal, Haarlem; Katja Langeveld, Haarlem; Marten Wezenaar, Haarlem; Gert Jan Munsterman, Haarlem; Jeffrey Leloux, Haarlem; Rob Cusell, Haarlem; Jan Snijder, Haarlem; Arno Stobbe, Haarlem. die er plezier in heeft een moderne doorkiescentrale te bedienen en de normale telexapparatuur met band-voorponsmachine Een team van vier dames werkt in een wisselende weekdienst telefoon-telex met werktijden van 8.00-15.00 uur en van 11.00-18.00 uur, uiteraard met lunch pauze. Hebt u belangstelling, belt of schrijft u dan onder nummer 78/09/07 de afdeling Personeelszaken van Comprimo B.V., de heer J. Jacobs James Watt- straat 79, Postbus 4129, Amsterdam, tel. 020-59821 64 Goede sociale voorzieningen, zoals vergoeding van forensenreiskosten en 24 werkdagen vakantie per jaar zijn voor ons bedrijf een hele normale zaak Ons kantoor is gevestigd in het Europahuis, gelegen tegenover het Amstel- station. HAARLEM. Erasmus College. Ge slaagd voor VWO: mw. C. M. A. Ames-de Ridder, Overveen; Th. J. Andrea, Amster dam; H. G. Bierman, Haarlem; P. E. Boersma, Haarlem; H. A. Broekman, Haarlem; A. van Dongen, Haarlem; P. Drenth, Haarlem; A. J. van Dijk, Bloe mendaal, E. J. van Dijk, Heemskerk, P. M. Evers, Haarlem, Mw. L. v. Gelderen, Haarlemmerliede, mw. W. M. Gronthoud, Amsterdam; P. A. J. Halman, Haarlem; mw. P. W. M. Hermes-de Wolf, Heemstede; H. B. Hop, Beverwijk; A. P. A de Jong, Heemstede; U. Jonker, Bloemendaal; mw. M. Kloek, Hoofddorp; mw. M. Koffeman, Haarlem; P. E. de Koomen, Zevenhoven; L. M. Koopman, Heemskerk; M. A. Kooij, Overveen; mw. E. M. Kruiswijk, Haarlem; H. F. Kuiper, Santpoort; G. R. Kuijper, Aerdenhout; M. W. D. Lambert, Haarlem; H. C. W. Leverdingen, Haarlem; H. T. Manders, Haarlem; J. J. v. Meeteren, Haarlem; F. B. Mes, Beverwijk; mw. A. Nederlof-Gerringa, Overveen; B. C. M. Neijndorff, Haarlem; J. Niemöller, Haar lem; mw. H. E. K. M. Nobach, Haarlem; A. J. C. Nijssen, Heemstede; mw. M. A. C. Polman, Driehuis/Velsên, mw. Y. G. Poot jes, Heemstede; mw. A. A. P. Poutsma- Mathijssen, Haarlem; L. P. M. Preijde, Heemstede; L. A. Reep, Haarlem, I. Roos- en-Dil, Heemstede; W. P. M. Rooze, Haar lem, A. M. H. Salman, Haarlem; T. I. Salomons, Haarlem; G. W. v.d. Schouw, Heemstede; P. G. C. Schouten, Haarlem; mw. T. M. Snellens, Haarlem; P. J. Sparre- boom, Haarlem; W. B. Springveld, Haar lem; P. A. de Valenca, Haarlem; J. Ver- burg, Haarlem; mw. M. G. G. W. Verdonk- schot, Haarlem; R. Verheij, Haarlem; J. H. F. de Vos, Haarlem; F. C. de Vos-de Groot, Haarlem; P. J. Walstra, Haarlem; B. M. F. Wolf, Heemskerk; mw. E. C. W. Wouters, Haarlem; P. J. Zandvliet, Aerdenhout; mw. I. A. de Zwart, Haarlem; E. N. Alder- liefste-Haakma, Velsen; N. A. Aldewereld, Hoofddorp; mw. J. M. Th. Eijking, Bever wijk; G. J. Glas, Velsen-N.; P. van Gijzel, Zandvoort; J. Hassebroek, Heemskerk; J. P. Lahaise, Beverwijk; mw. E. F. Lautens- lager, Bloemendaal: C. J. Loef, Santpoort; H. W. G. Mantjes, Heemskerk; mw. A. G. Martens-Linssen, Velsen; C. G. Oudejans, Velsen; T. v.d. Plas, IJmuiden; J. D. Seele- meijer, Beverwijk; H. H. M. Soen, Heems kerk; D. v. Zonderen, IJmuiden. Wanneer u redelijke kennis bezit van de Engelse en Duitse taal, nodig voor de vele contacten van ons bedrijf met het buitenland, een opleiding hebt op MAVO-niveau en tussen de 20 en 35 jaar oud bent, bent u degene die wij zoeken. KENNEMERLAAN 52-54 - IJMUIDEN TEL. 10746

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 6