irs WEINIG PRAKTISCHE WAARDE iiiibijw SPONSOR STOPT tour in cijfers ZICH OP srrtfó. Reactie Tour leiding op kritiek van pers tourpuntiq I'* Sgt <i-RALEIGh wir gregor tour de France DINSDAG 4 (Van onze speciale verslaggever) POITIERS 1 6CRIT 162 km MAZE is de Tour-karavaan vijf dagen onderweg, en in dat korte tijdsbestek verzamelde het team van de ex-Zesdaagsekeizer een hand vol gele shirts en welgeteld vier ritoverwinningen. De laatste in deze (voorlopi ge?) serie kreeg zelfs de glans van goud, want feitelijk was de zege in de is ex-claim, ploegentijdrit over 153 kilometer een drievoudig succes. Niet alleen immers raasde de equipe van Peter Post sneller van Evreux naar Caen dan de andere tien ploegen, maar voorts kwam Klaus-Peter Thaler als nieuwe gele rijder uit deze slopende opgave te voorschijn, met Knete- nann op de tweede plaats. En last but not least behaalde Hennie Kuiper, dank zij de twee minuten bonificatie, belangrijke winst ten opzichte van zijn voornaamste concurrenten voor de eindzege. CAEN. Aan de successenreeks van de door Peter Post geleide ëurskoersën formatie lijkt geen einde te komen. De proloog in Leiden meegerekend, iedt voor dit - - - -------- 15 SPORT Voorsprong van Kuiper moraal goed voor het 6 genot. toni 0 lan-laten. (Van onze speciale verslaggever) vaste en, ikteur D.A.O. Douela Fontaine dagen Apen#», 'Oogiee Vouille door Peter Heerkens SUCCESSEN (sOtlEN lan ille 111,50 52,00 115,00 1,34 162,50 35,80 8,70 89,50 26,00 54,70 111,20 50,00 61,00 51,50 65,50 35,50 56,50 121,50 98,60 103,50 38,20e 113,50 70,00 137,50 (Van onze speciale verslaggever) CAEN. Met een individuele tijdrit van 53 kilometer voor de boeg (vrijdag van Saint Emilion naar Ste Foy) en met het gegeven dat wielerstrijd in de bergen eerder een kwestie is van vele minuten verschil dan van een handvol seconden, heeft de in de ploegentijdrit geboekte winst van Hennie tingen die alom gesteld waren. Na 41 kilo meter in La Barre en Ouche bedroeg de achterstand op Van Impe en diens secon danten zelfs één minuut en 24 seconden. De tijd van Kuiper, Thaler, Raas, Knete mann c.s. was toen evenmin goed genoeg voor de tweede plaats, want de rode briga de van Fred de Bruyne (Pollentier, Maer tens, Agostinho etc.) had in de bij tijd en wijle stromende regen 20 seconden sneller gereden dan de Raleighs. „De stand na ongeveer een uur rijden verontrustte ons niet”, aldus Peter Post. „Wij waren ervan uitgegaan dat we niet te hard van stapel moesten lopen”. Peter Post had niet alleen een goede tactiek uitgestippeld, hij bleek ook een voortreffelijk regisseur. Op verschillende plaatsen langs het traject had hij personen geposteerd die hem op de hoogte hielden van de tijdsverschillen, welke informatie van de wedstrijdleiding achterwege bleef. Naarmate de strijd vorderde, tekende het succes zich af. Hennie Kuiper: „De achterstand in het begin was mede een gevolg van een lekke tube die Knetemann kreeg. Kort daarna overkwam mij hetzelf de. Zoiets haalt het ritme uit de ploeg”. De pechgevallen onderstreepten de homoge niteit èn het tactisch overwicht van de mard: „Ik hou m’n hart vast voor de consequenties in de komende dagen”. Joop Zoetemelk, 1 minuut achter ge raakt, huilde mee in het koor van de van den Hoek waarneembaar was voor een eventuele terugslag, werd door een aantal concurrenten gedeeld, onder ande re door Bruyere. „De verliezers van deze ploegentijdrit kunnen de winnaars van morgen zijn”, aldus de vroegere meester knecht van Eddy Merckx. De urenlange strijd had diepe sporen ach tergelaten. verliezers. „Dit zou niet mee mogen tellen. De verhouding tussen inspan ning en beloning lijkt nergens naar”, veroordeelde hij het opzienbarende programma-onderdeel van de vierde Tour-dag. En heel stilletjes sloop in Caen een derde slachtoffer het par cours af: Bernard Thevenet, die met zijn ploeg buiten de bonificatie viel en daardoor twee minuten op Hennie Kui per moest prijsgeven. De psychische invloed van deze rit telde vooral voor hem, en dat was een weinig bemoedigend gegeven voor de Tourwinnaar van vorig jaar. Om te beginnen moest Thevenet voor zichzelf vaststellen dat hij veel te nerveus rijdt. Het bewijs werd geleverd met een on behouwen manoeuvre die hem pardoes tegen een politieagent deed opbotsen. Eenmaal weer op de fiets, zette Theve net zo zenuwachtig aan, dat hij onder uit sloeg. Bovendien bleek dat zijn ploeg nog lang niet in de grote vorm steekt die nodig is om een Tour-favoriet te steunen. Thevenet, die met zijn knechten op een achterstand van 13.20 binnen was gekomen: „Het ging slecht. Verschrikkelijk slecht. Er zal veel moe ten verbeteren”. Van alle verslagenen toonde Michel Pollentier zich nog het dapperst, met welke houding hij trouwens ook in de wedstrijd had geschitterd. Door een valpartij na 40 kilometer liep Pollentier blessures op aan zijn linker heup en Chef d’équipe Henri Anglade heeft intussen toezeggingen gedaan dat hij de nu zonder broodheer komende professionals uit zijn ploeg zal helpen bij het vinden van een nieuwe sponsor. Het betreft zeventien man, onder wie behalve Feder den Hertog en de niet in de Tour aanwezige Theo Smit ook de Zwitserse tijdritspecialist Daniel Gisiger en een aantal Fransen, o.a. Patrick Friou, Roger Legeay, Joel Gallopin, Jean-Louis Gauthier, Michel Ledenmat, Antoine Gutturiez en Eugène Plet. „Het besluit van de directie verbaast mij niet”, aldus Fedor den Hertog. Erg rouwig om het stoppen van Lejeune schijnt de ex-kampioen van Nederland overigens niet. Met name over de kwaliteiten van Anglade als ploegleider en wielertacticus heeft Den Hertog geen hoge dunk gehad. Het ziet er trouwens niet naar uit dat Fedor den Hertog veel moeite zal hebben om weer onderdak te komen. „In Italië bestaat belangstelling voor mij”, zegt hij. „Ik wacht echter tot de Tour de France ten einde is, alvorens mij verder te oriënteren. Eerst zullen er trouwens prestaties geleverd moeten worden. Dan kun je altijd hogere eisen stellen”. Niet alleen in Italië staat Fedor den Hertog op het verlanglijstje. Ook in eigen land is interesse. Oud-ploegleider Piet Liebregts van Frisol heeft reeds te kennen gegeven dat hij werkt aan een Nederlandse come-back van Fedor den Hertog. De toekomst van Theo Smit is minder duidelijk. CAEN. Fedor den Hertog en Theo Smit behoren tot de renners die na afloop van dit seizoen zonder sponsor zitten. Hun huidige ploeg, Lejeune BP, houdt op te bestaan. Directeur Marcel Lejeune heeft de renners van dit besluit op de hoogte gesteld. Als reden voor dit verdwijnen uit de wielersport noemt directeur Lejeune in eerste instantie het achterwege blijven van grote successen. linker elleboog, (al rijdend legde een van de Tour-artsen verband aan) wat hem niet belette om naar schatting 90 van de 153 kilometer zwaar kopwerk te doen. Bovendien koerste hij met een gebroken voethaak. „Lastig”, gaf Pol- ientier toe, „maar ik durfde niet van fiets te verwisselen omdat de cadans in onze ploeg al drie keer gestoord was door een lekke band en een keer door mijn val”. Over de mogelijke gevolgen van deze Voor het slot van hun communiqué be dachten de twee leiders van de Ronde een passage die de ondertoon van het gehele epistel duidelijk maakt. „De verantwoor delijken van de Tour weigeren te geloven dat er journalisten zijn die de reglemen ten van het wielrennen op de weg niet kennen of alleen maar uit zijn op sensatie, of handelen uit jaloezie”. Over de aërodynamische pakken zeggen Goddet en Levitan: „Het is onzin ons te verwijten dat we conservatief zijn. We hebben in onze beoordeling niet meer ge daan dan het officiële UCI-reglement op punt 14 na te leven”. k de sen 60,50 48,50 36,00 55,50 74,50 38,00b 34,70 593,00 50,70 68,00 51,50 45,00 48,00 123,00 38,50 49,50 116,00 62,00 52,50 3,50 64,30 154,50 72,50 73,50b 193,00 58,30 54,80 129,50 53,00 26,10 140,50 70,90 91,80 59,80 33,00 133,00 92,00 100,00 56,00 179,00 34,40 89,50 98,20 61,00 64,10 46,80 45,00 260,00 500,00 186,00 136,00 367,00 11 5 11 3 71 S 3 581 5 8 5 41 4 12 J 41 11 8 3 Post-brigade. Vijf man hielden de vaart er iets minder hard in dan normaal, en de vier anderen lieten zich met korte tussen pozen afzakken om via deze „ketting” de pechvogel terug naar het voorste gelid te brengen. Erg eenvoudig allemaal in theo rie, maar je moet wel de renners hebben die dit in de praktijk kunnen waarmaken. Peter Post had de renners die voor de zoveelste keer dit seizoen en in deze Tour konden schitteren. Henk Lubberding zei: „Ik voel me in een ploegentijdrit happy. Als amateur heb ik verschillende keren tot een team (Jan van Erp - red.) behoord dat zo’n onderdeel won. Meestal met flinke voorsprong. Toen ik nog bij de nieuwelin gen koerste, legde ik met mijn wielerclub, De Adelaar, al eens op het Nederlands kampioenschap beslag”. Lubberding knapte in de beginfase veel werk op. „Als je je sterk voelt, moet je rijden. Dat je later een beetje door komt te zitten, is niet erg. Je bent met tien man en het gaat om de tijd van nummer vijf”, aldus de Nederlandse kampioen. Veel werk verzetten trouwens alle leden van het zegevierde team. Hennie Kuiper stak zijn bewondering daarover niet onder stoelen of banken. In de slotfase, toen de kloof van zes minuten met de Peugeot- ploeg van Thevenet reeds overbrugd was alsof het de gewoonste zaak ter wereld betrof, toonden Knetemann en vooral Raas zich geweldige gangmakers. Paul ALGEMEEN KLASSEMENT: 1. Klaus-Peter Thaler (Wdl-Ral) 18.31 49, 2 Gerrie Knetemann 151 3 8 2 5 11 4 6 5 6 3 5 12 9 10 3 11 13 5.7.1978 MMTGE0 arten- lan it. 52 2I 140 71 9( 51 32 132 98 98 58 171 34 88 9‘ 58 62 41 44 25 51 18 13 35 6 150 78 72 19! 51 52 Bressuire< in technisch nen fouten inspanning maakte Poltentier, net zo- als zijn landgenoot Lucien van Impe, zich weinig zorgen. Filosoferend over het tijdsverschil met Hennie Kuiper, bleek de uitslag gelijkluidend. Hennie Kuiper zelf over het praktische aspect van zijn winst: „Ik til er niet zo zwaar aan. Natuurlijk ben ik er wel blij mee, maar ik heb nog lang geen hoera- stemming. Die komt pas als ik de gele trui pak. Voorlopig denk ik alleen nog maar aan veel rusten en veel slapen”. De uitvallers tot nu toe zijn uitsluitend Spanjaarden. Na Andiano (slachtoffer van een val op de eerste dag) verloor de Kas-ploeg Cook Cima, dit jaar nog win naar van de Catalaanse Week. Bij Teka hebben Pedro Torres en Paulino Martinez reeds de thuisreis ondernomen. Het leger Tour-renners bedraagt nu nog 106 man. Henk Lubberding is de enige Nederlan der in het klassement voor de jongeren. Tot deze catagorie worden alle renners gerekend die 1 juli minder dan 23 jaar oud waren en voorts degenen die pas vanaf vorig seizoen een proflicentie hebben. Peugeot, de ploeg van Bernard Thevenet, is de enige formatie die geen renners voor dit aparte klassement levert. Daarentegen komt praktisch de hele equipe van Ra phael Geminiani (Fiat) wel voor de prijs der jongeren in aanmerking. De enige routinier in deze ploeg is Jan-Jacques Fussien. 9 Peter Post over Thevenet: „Hij is al het hele jaar een zwakke schakel in zijn Ploeg. Ik kan me trouwens niet aan de indruk onttrekken dat er iets aan de hand is in de Peugeot-ploeg” Meesterknecht José de Cauwer (per- Geen wonder dat de stemming in het kamp van Peter Post voortreffelijk is. De zegereeks brengt geld in het laadje, en zoiets is voor beroepsrenners wel de meest belangrijke factor van het metier. Klaus- Peter Thaler, de nieuwe leider van het klassement, gaf daarvan onmiddellijk blijk, toen hij opmerkte: „Deze gele trui maakt de marktwaarde groter. Ik had dit hard nodig na de successen vorig jaar van Didi Thurau en de opmars van Gregor Braun. Het gevaar bestond dat ik in Duits land op het tweede plan zou terecht ko men”. Commerciële belangen hebben Klaus- Peter Thaler overigens geholpen in zijn jacht naar erkenning. Als zijn sponsor (TI-Raleigh) niet persé gewild had dat hij met het oog op produktreclame in Duits land in de Tour zou starten, was de 29- jarige Duitser met een aan zekerheid gren zende waarschijnlijkheid niet in de ploeg voor „La Grande Bouclé” opgenomen. Zijn prestaties tot dusver maakten zo’n uitverkiezing namelijk allerminst vanzelf sprekend, en pas enkele dagen voor de start in Leiden besliste Post dat Thaler de voorkeur kreeg boven Piet van Katwijk. In de ploegentijdrit gaf de beginfase niet bepaald aanleiding tot de hoge verwach- De Tour-leiding reageerde op drie essen tiële punten die in discussie waren: het rittenschema van deze Tour, de verslech terde persfaciliteiten en het gekrakeel rond de zogeheten aërodynamische pak ken. Wat het eerste betreft, stellen Goddet en Levitan onder het bijtende kopje „Ter informatie aan de volgers die niet bekend zijn met de limieten waaraan Tour- organisatie is onderworpen en ter attentie van degenen die dat zijn vergeten”, dat het grote probleem bij het uitzetten van de route de bepaling is dat de Ronde van Frankrijk niet langer mag zijn dan 4000 kilometer en dat een etappe nooit de 260 kilometer te boven mag gaan. tegen de achtergrond van wat er nog te gebeuren staat in deze ronde, niet alar merend. „Belachelijk”, briest Bernard Hi nault, die 1.20 min. op Kuiper verspeel de. „Het is waanzin om voor wat bonfi- catie ons deze verplichting op te leg gen”. En zijn ploegleider Cyrille Gui- soonlijk adjudant van Hennie Kuiper) had evenals de andere Raleighs een groot aan deel in de overwinning in de ploegentijd rit. Gevraagd naar zijn mening over dit' Wellens, Gerben Karstens en Aad van den speciale onderdeel van de wielersport, zei De Cauwer: „Het is ontzettend zwaar. Misschien nog wel lastiger dan een berg etappe. Daarin weet ik, als niet-klimmer, wat me te wachten staat. In een ploegen tijdrit kom je steeds weer opnieuw voor verrassingen te staan”. Couve de Murville, oud-premier van Frankrijk, behoort tot de eregasten bij de aankomst van de Tour-karavaan 23 juli op Kuiper op zijn directe concurrenten eerder een belangrijke psychologische dan praktische betekenis. In de tijdrit dreigt hij zeker wat te zullen verliezen op Michel Pollentier en Bernard Hinault, en in de cols die volgende week maandag na de rustdag opdoemen, zal het restant van de voorsprong weinig gewicht in de schaal leggen. Het venijn van deze nagenoeg vlakke etappe zit in de staart: een aankomstroute die de laatste 350 meter drie percent stijgt. Er wordt na de eerste passage een ronde van 2 kilometer gereden. CAEN. De kritiek van de journalisten op enkele organisatorische punten van de Tour de France is door de directeuren Jacques Goddet en Felix Levitan hoog opgenomen. Met de voor hun doen onge bruikelijke reactie van een communiqué over de werkwijze van de sportpers Heten de bazen van de Ronde van Frankrijk hun verontwaardiging merken. Ze vochten de kritiek aan met pinnige formuleringen die afsloten op de voor dreigementen geijkte manier. „Deze brief”, aldus Levi tan en Goddet, „is de eerste in zijn soort, en hij zal niet de laatste zijn”. De gele trui is weer terug in de Raleigh- ploeg. Klaus-Peter Thaler poseert voor het officiël plaatje. Goddet en Levitan in hun communiqué: „Wij hebben gezocht naar een zo sportief mogelijke planning van de bergen, maar het resultaat daarvan mag men niet verge lijken (wat in persberichten gebeurde - red.) met de Ronde van Italië, Ronde van Spanje of die van Zwitserland. In Italië liggen de Apennijnen als uiterst geschikt object en in Spanje en Zwitserland vindt men het ene bergmassief na het andere. Wij echter zitten met het probleem van het overbruggen van de afstanden tussen Py- reneën, Alpen en Centraal Massief, waar bij de wettelijke bepalingen in acht moe ten worden genomen”. Voorts attenderen de Tour-bazen erop dat zij in vergelijking met organisatoren van andere grote rondes, minder gauw slagen met het vinden van geschikte etap peplaatsen. „Want”, aldus Levitan en God det, „onze volgerskaravaan is stukken gro ter. Wij hebben een accommodatie van ongeveer 800 bedden nodig in de aan- komstplaats en een zelfde aantal in een straal van 30 of 40 kilometer. Dat pro bleem kent men bij de andere rondes niet, waardoor die organisatoren minder belangrijke etappeplaatsen kunnen ne men”. Wat de persfaciliteiten betreft: dit jaar kunnen de journalisten beduidend moeilij- ker in contact komen met gefinishte ren ners. De regeling werd overigens tevoren doorgesproken met een belangengroepe ring van wielerjournalisten, waarvan de vertegenwoordigers zich de praktijk an ders hadden voorgesteld. De Tour-directie nu: „Het is niet langer aanvaardbaar dat de aankomststrook een spektakel wordt van wanorde”. En in strakke zinnen stellen Levitan en Goddet vervolgens dat het toch ook niet gebruikelijk is, dat de sportpers voetbalvelden, basketbalvelden of autocir cuits bestormt voor het af nemen van inter views. „De maatregelen die we thans heb ben genomen moeten dus blijven be staan”, aldus het standpunt van de Tour- leiding. Bij Peter Post was de vrees voor het betalen van tol niet aanwezig. „In een Tour de France doen we wel vaker zware inspanningen”, zei de chef d’equipe. „Sportief bekeken is de ploegentijdrit een geweldig gebeuren. Ik houd van dit soort wedstrijden”. Dat 90 percent van het ren- nersveld er anders over dacht, was aan de eindstreep in Caen erg duidelijk te zien. Hoek konden die zegevierdende jacht niet tot het einde volgen. Hun aandeel in het succes was desondanks groot, en Aad van den Hoek hoefde daarom niet meer op te merken dat het een „verschrikkelijke zwa re dag” was geweest. Die mening deelde vriend en vijand. „Het ergste vond ik nog de heuvels”, aldus Van den Hoek. „Iedere keer als het klim men geblazen was, leek het alsof mijn de Champs Elysées. Hij zal de winnaar de benen blokkeerden”. De angst die bij Aad gele trui aantrekken. Lucien van Impe deed in de ploegentijdrit meer werk dan aanvanke lijk afgesproken was. De chef d’equipe Rudi Altig en Jos Huysmans (en supervi sor Eddy Merckx) hadden de Tour winnaar van 1976 opdracht gegeven zo veel mogelijk in de wielen van zijn team genoten te blijven. Van Impe: „Het ging echter zo goed, dat ik ook mijn werk wilde leveren". Dat Joop Zoetemelk niet tot de serieu ze kandidaten voor de Tour-overwinning wordt gerekend, blijkt onder meer uit het minder aantal interviews dan vroeger dat hij moet weggeven. Ploegleider Caput hierover: „Ik vind dat niet erg. In het peloton hebben ze Zoetemelk nog niet afgeschreven Gerrie Knetemann leidt de ploeg van Peter Post op weg naar de zege in de tijdrit. De slag die Hennie Kuiper binnen haalde op het stuk tussen Evreux en Caen, waar de Tour stuntte met een ploegentijdrit, had dan ook voorname lijk betekenis op het morele vlak - ren ners noemen dat met een verkeerd woord hardnekkig de „moraal” - en na het beulswerk over golvend asfalt en onder een hemel die regelmatig water doorliet, bleek Hennie Kuiper het te hebben. Het uitte zich in zijn reactie op de vraag of zo’n ploegentijdrit niet een enorm gevaar is voor de vorm van de komende dagen. ,„Ach”, zei Hennie Kuiper, „daar maak ik me geen zorgen over. Trouwens, wat zou het.De omstandigheden zijn toch zeker voor iedereen gelijk geweest”. Het was onmiskenbaar de zelfverze kerdheid die winnaars in zich kunnen hebben en waartegenover het contrast stond van de verliezers die de prikkel van de nederlaag duidelijk niet konden verdragen. Ook al was het verschil, (Ned-Ral) op 6 sec., 3. Joseph Bruyere (Fra-C.A.) op 0.46, 4. Jacques Bossis (Fra-Git) op 1 min., 5. Maurice le Guilloux (Fra-Mer) op 1.23, 6. René Bittinger (Fra-Fla) op 1.46, 7. Regis Ovion (Fra- Peu) op 2.06, 8. Jean-Pierre Danguillaume (Fra- Peu) op 2.16, 9. Hennie Kuiper (Ned-Ral) op 3.05 (128 punten), 10. Henk Lubberding (Ned-Ral) z.t. (172), 11. Wilfried Wesemael (Bel-Ral) z.t. (195), 12. José de Cauwer (Bel-Ral) op 3.15, 13. René Dillen (Bel-C.A.) op 3.45, 14. Paul Sherwen (GB- Fia) op 4.00, 15. Lucien van Impe (Bel-C.A.) op 4.02, 16. Mollet (Fra-Mer) op 4.05 (91), 17. Zoete melk (Ned-Mer) z.t. (138), 18. Seznec (Fra-Mer) z.t. (185), 19. Loos (Bel-C.A.) op 4.07, 20. Nilsson (Zwe-Mer) op 4.22, 21. Janssens (Bel-C.A.) op 4.07, 20 Nilsson (Zwe-Mer) op 4.22, 21. Janssens (Bel-C.A.) op 4.24 (344), 22. De Schoenmaeker (Bel-C.A.) (369), 23. Bertin (Fra-Git) op 4.25 (48), 24. Hinault (Fra-Git) z.t. (108), 25. Bernaudeau (Fra-Git) z.t. (164), 37. Jan Raas (Ned-Ral) op 5.04, 53. Gerben Karstens (Ned-Ral) op 5.05, 64. Aad van den Hoek (Ned-Ral) op 5.22., 66 Fedor den Hertog (Ned-Lej) op 5.22, 76. Paul Wellens (Bel- Ral) op 5.44, 106. en laatste: Pesarrodona (Spa- Kas) op 33.54. 1. Raleigh (Thaler, Knetemann, Kuiper, Wese mael, Lubberding en De Cauwer) 153 km in 3 uur, 39 min. en 7 sec., 2. C.A. (Van Impe, Bruyere, De Schoenmaeker, Dillen, Janssens en Laurens) 3.39.14, 3. Mercier (Zoetemelk, Hoban, Le Guil loux, Raymond, Mathis en Mollet) 3.43.26, 4. Gitane 3.44.22, 5. Flandira 3.45.27, 6. Lejeune 3.48.11, 7. Peugeot 3.52.27, 8. Fiat 3.28.29, 9. Teka 4.02.46, 10. Jobo 4.02.55, 11. Kas 4.03.39. 12. De Cauwer (Bel-Ral) op 3.15, 13. Danguillaume (Fra-Peu) op 3.16, 14 Dillen (Bel-C.A.) op 3.45,15. Sherwen (GB-Fia) op 4.00, 16. Van Impe (Bel- C.A.) op 4.02, 17. Mollet (Fra-Mer) op 4.05 (91), 18. Zoetemelk (Ned-Mer) z.t. (138), 19. Seznec (Fra-Mer) z.t. 22. Janssens (Bel-C.A.) op 4.24 (344), 23 De Schoenmaeker (Bel-C.A.) z.t. (369), 24. Bertin (Fra-Git) op 4.25 (48), 25. Hinault (Fra-Git) z.t (108). orkomen ein excuus aan ttd genota ts) 366.00 3t act) 3,25 De uitslag van de vierde ploegentijdrit over 153 km, is: ALGEMEEN PLOEGENKLASSEMENT: 1 Raleigh 111.14.00, 3. C.A. 111.17.58, 3 Mercier 111.38.41, 4. Gitane 111.43.15, 5. Flandriq 111.48.46, 6. Lejeune 112.02.26, 7. Peugeot 112.20.35, 8. Fiat 112.55.45, 9. Teka 113.19.57, 10. Jobo 113.21.07, 11. Kas 113.32.03 20,00 nk 1,20b 347,00 etappe, een

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 15