2 s I n I Raadsman in kort geding: sportpuntiq Okker: Meer moeite wordt belemmerd met scheidsrechter dan met Leonard Incident rond Kortsnoi vijftig seconden Wereldtijd Pollack Record op mijl Wessinghage Harry Schutting weer onder de „DE GRILLIGHEID VAN STÖVE GAF MIJ MOED” Wimbledon i in cijfers „Vrijheid Mühren T 99 99 I X 16 SPORT JULI DINSDAG 19 7 8 4 Dl (Van onze speciale verslaggever) ui sol vei voi mi las Ha de nei LONDEN. Virginia Ruzici heeft ten koste van Betty Stöve defini tief een einde gemaakt aan de traditie, die wilde dat zij op gras niet uit de voeten kon komen. Bij vier voorgaande gelegenheden werd de Roemeense steeds al in de eerste ronde duidelijk gemaakt dat het toernooi van Wimbledon voor haar niet geschikt was. Als kwartfinalis- te kon de 23-jarige langbenige „gypsy”, zoals zij in eigen land vanwege haar exotische uiterlijk en haar krullende haar wordt genoemd, echter glunderend opmerken dat „zij gras leuk begint te vinden”. door Jan Preenen V. J. A. van Dijk. (Van onze speciale verslaggever) ARNOLD MBREN ik zonder vlag PRAAG (CTK). Tijdens Internationa- De onttroonde wereldrecordhoudster Christiane Knacke werd tijdens deze titel strijd tweede geklasseerd met een tijd van 1.01.63. Maar ook Annett Fiebig (1.02.29) en Jane Lang (1.02.71) bleven nog ruim onder de grens van 1.03. Andrea Pollack is met met haar 59.46 naast Christiane Knacke gekomen die de 100 meter vlinderslag binnen de 60 secon den heeft afgelegd. Bij de Olympische Spelen in Montreal won de op 8 mei 1961 in Schwerin geboren Andrea Pollack de gouden medaille op de 200 meter vlinder slag en in de 4x100 wisselslag estafette. Zilver werd haar deel op de 100 meter vlinderslag en in de 4x100 meter vrije slag estafette. Met deze vrije slagploeg en op de 100 meter vlinderslag werd zij in 1977 in het Zweedse Jönkoping Europees kampi oene. no Si K< w< he Doorslaggevend voor haar succes tegen Stöve was gisteren dat zij in de beslissen de derde set de controle over zichzelf wist OOST-BERLIJN (ANP). De Oostduit- se zwemsters blijven opzien baren. Op de derde dag van het vijfdaagse toernooi om de Oostduitse zwemtitels viel het tweede wereldrecord. De 18-jarige Andrea Pol lack realiseerde op de 100 meter vlinder slag een tijd van 59.46 seconden en ver drong daarmee met 0.32 seconden haar landgenote Christiane Knacke van de ere plaats in de recordboeken. Het eerste wereldrecord was reeds op de tweede dag geboren toen Barbara Krause, reeds enkele jaren de „kroonprinses” ach ter Kornelia Ender, de 200 meter vrij ach ter zich liet in 1.59.04. Veel verschil maakte het niet uit. Een maal ging een lijnrechter wel zo duide lijk in de fout dat Okker het hem toege kende punt weigerde te accepteren. On danks die steun van zijn tegenstander wist de 29-jarige, onder een royale pet schuilgaande Leonard, zich alleen in de tweede set als een serieus obstakel voor Okker op te werken. De Amerikaan hield toen tot 8-8 gelijke tred en ging vervolgens in de tiebreak met 7-4 on deruit. In de openingsset was eenzijdig- Alleen op dat laatste punt wenste de leiding het duo tegemoet te komen. In het begin van de tweede reeks werd namelijk een lijnrechter toegevoegd aan het kwartet dat .tot dan toe de scheidsrechter ter zijde had gestaan. LONDEN. Tom Okker heeft in de achtste finales van het Wimbledon- toemooi meer moeite gehad met de scheidsrechter en zijn assistenten dan met zijn tegenstander, de Amerikaan Leonard. De Nederlander, die met 6-1, 9-8, 6-1 evenals in 1969 en 1975 vrij gemakkelijk de kwartfinales haalde, drong in de tweede set na een serie fouten tevergeefs aan op vervanging van de umpire en klaagde met Leonard bovendien over het gebrek aan vol doende lijnrechters. te handhaven en dat zij niet, zoals in de openingsset het geval was geweest, be zweek onder de druk van het favoriet zijn. Bovendien was het spel van de Roe meen veel gevarieerder, zodat bij bijna als vanzelfsprekend met 2-6, 6-4, 6-2, 6-3 won. En dat terwijl Nastase kort tevoren nog had opgemerkt dat hij altijd wat moeite heeft om op gras te spelen: „Het is hetzelfde als voor een zwemkampioen, die plotseling moet zwemmen in olie in plaats van water”. Toen had zij aan een voorsprong van 5-2 niet genoeg om naar winst af te wikkelen en kon haar trainer-coach Segar Ceanu Aurel alleen maar verzuchten dat „Virgi nia op kritieke momenten vaak te nerveus is, waardoor zij in gewonnen positie toch nog regelmatig onderuit gaat”. Eusebio Pedroza uit Panama heeft in Panama-stad zijn wereldtitel boksen in het vedergewicht (WBA-versie) met succes verdedigd. Hij versloeg zijn uitdager de Mexicaan Ernesto Herrera door technisch knock out in de 12e ronde. Het was de eerste keer dat Pedroza zijn titel verdedig de. De Tsjech Anton Teak, olympisch spint- kampioen, heeft de grote prijs van Kopen hagen voor wieleramateurs gewonnen. Hij versloeg in de finale van de sprint in beide manches de Canadees Gordon Singleton. Pakistan bereikte in de laatste cricket testwedstrijd tegen Engeland in Leeds een totaal van 201 all out, nadat de Aziaten eerder een hoopgevende stand van 182 voor vier hadden bereikt. De Engelsen waren niet veel beter op dreef. Zij besloten de dag met de score 106 voor vijf. Op de laatste dag is de kans klein dat de wed strijd tot een beslissing komt. Wegens de regen gingen er eerder 12 uur verloren. Engeland won de beide voorgaande test- wedstrijden. Pakistan speelt het komende weekeinde twee wedstrijden in Nederland. De Amerikaan Brad Lackey heeft in Trawdridge (Gbr) de grote prijs van Groot-Brittannië motorcross in de 500 cc- klasse gewonnen. Voor 25.000 toeschou wers versloeg Lackey de wereldkampioen Heikki Mikkola. De Fin won weliswaar de eerste manche voor Lackey, maar moest in de tweede manche genoegen nemen met de derde plaats achter Lackey en de Brit Graham Noice, een positie waarin hij zich knap manoeuvreerde nadat hij vlak na de start was gevallen. De Nederlander Gerrit Wolsink eindigde als vierde. Annelies Maas is tijdens internationale zwemwedstrijden in Santa Clara (Vst) als derde geëindigd op de 1500 meter vrije slag in 16.57.10. Het onderdeel werd ge wonnen door de Amerikaanse Jennifer Hooker in 16.50.54, voor haar landgenote Kim Black in 16.54.03. De beste prestatie tijdens de wedstrijden in Santa Clara kwam op naam van de Japanner Shigehiro Takahsahi, die de 100 meter schoolslag aflegde in 1.04.13, op een na de beste wereldseizoenprestatie. FC Twente vraagt zes ton voor Mühren, Ajax wil naar verluidt vier a vijf ton voor hem neertellen. De Volendammer, die eni ge jaren geleden in ruil voor René Notten van Ajax naar FC Twente ging, is zelf .rond met de Amsterdamse club. Hij kan echter nog geen contract met Ajax afslui ten omdat het sinds 1974 geldende vergoe dingssysteem eist dat de betrokken clubs eerst een vergoeding (voorheen transfer bedrag geheten) moeten overeenkomen. Volgens mr. J. L. Janssen van Raay, de raadsman van Mühren, wordt de voetbal ler op deze manier belemmerd in zijn vrijheid een arbeidsovereenkomst aan te gaan. Hij wilde uiteindelijk niet zover gaan te stellen dat het hele vergoedingenstelsel onwettig zou moeten worden verklaard, maar vroeg toch wel van rechtbankpresi dent Van Dijk een uitspraak te doen waar door de belangen van Mühren beter zou den kunnen worden gegarandeerd dan via het huidige systeem. Mr. Janssen van Raay betoogde echter, dat deze normen mede inzet van het kort geding waren. Hoewel er vervolgens enig geharrewar ontstond over de feitelijke inzet van het kort geding, stelde de raads man dat het belangrijkste de ombelem merde overgang van Mühren naar Ajax was, doch dat de beperkingen van het huidige vergoedingensysteem hem noop ten dit aan de kaak te stellen. President Van Dijk zal woensdag 12 juli uitspraak doen. Ii gar sch der Ra He 12 8-1 STOCKHOLM (SID). De Westduitser Thomas Wessinghage gaf gisteren de in ternationale atletiekwedstrijden in Stock holm de nodige glans door een nieuw Eu ropees mijlrecord. Met een tijd van 3.52,5 verbeterde hij zijn eigen tijd, die reeds als Europese toptijd stond genoteerd met 0,6 seconden en neemt daarmee op de wereld- seizoenranglijst de eerste plaats in. Deze was in handen van de Keniaan Wilson Waigwa met een tijd van 3.53,2. Wessingha ge die bij de Europese indoorkampioen schappen als tweede eindigde op de mijl staat nu op de „eeuwige ranglijst” als zesde. De lijst wordt aangevoerd door de Nieuwzeelander John Walker met 3.49,4. Thomas Wessinghage heeft in dit seizoen reeds enkele opmerkelijke overwinningen geboekt, waarbij hij eenmaal triomfator werd over de Tanzaniaanse weredrecord- houder Filbert Bayi. Ook heeft hij op de z.g. Olympische dag in Oost-Berlijn zijn landgenoot Jürgen Straub op de 1500 me ter achter zich gelaten in 3.37,6. b- Betty Stöve: uitgeschakeld Dianne Fromholtz) gaat verder tegen Mar tina Navratilova. De voormalige Tsjechische behandelde de 15-jarige Tracy Austin met 6-2, 6-3 als een kind of zoals Tracy’s coach Rob Lans dorp opmerkte: „Tracy kon niets, zeker niet in de eerste set, toen zij erg geïntimi deerd raakte door het geweld van Navra tilova. Vooral tijdens deze partij is geble ken dat Tracy sterker zal moeten worden in haar armen. Misschien kunnen gewich ten daarin verandering brengen”. Lans dorp heeft zijn pupil, die haar verdiensten op Wimbledon (2.750 gulden) als amateur moet af staan aan de Amerikaanse tennis bond, inmiddels geadviseerd om na het toernooi van Flushing Meadow in septem ber prof te worden: „Als amateur heeft ze in en rond Los Angeles geen tegenstand sters meer van niveau om mee te oefenen. Ze zal dus meer in toernooien met profs moeten uitkomen en dat kan alleen als er door de high school waar ze nu nog stu deert, niet langer aan haar wordt getrok ken”. SI twe haa Phs den in 1 sne 300 45.4 de cor stai I voi ter va: kk evi DS St< w< 10 1 wi. ch gé wi. eei St. aa rir ini eri dv Ht te< va du in st< St de ho Bt he aa heid echter troef. Vooral in de eerste serie games toen Leonard Okker met vier dubbelfouten al in de tweede game in staat stelde er met zijn opslag van door te gaan. Okker, die vooral wist te profiteren van de zwakke backhand van Leonard, treft als enige ongeplaatste speler in de kwartfinale Hie Nastase, die hem vorig jaar op Wimbledon in de vierde ronde met 8^6, 4-6, 4-6, 4-6 opzij schoof. De overige partijen in de kwartfinales gaan tussen Borg en Mayer, Gottfried en Gerulaitis en Ramirez en Connors. Nastase kwam zover door de drie plaat sen boven hem staande Roscoe Tanner vooral op diens specialiteit, het slaan van aces, af te troeven. De Roemeen die zondag verantwoor ding had moeten afleggen over zijn wangedrag in acht toernooien, maar uitstel heeft gekregen tot volgende week, produceerde tien van dergelijke onhoudbare slagen, tegen Tanner vier. Weliswaar hield zij de lijnrechters ook in de volgende twee sets onbewust met haar wilde kreten wakker, maar het verschil met de reeks daarvoor was dat zij de greep, die zij op Stöve bij 4-4 in de tweede set opnieuw kreeg, nu wel tot het einde wist vast te houden. Zelf schreef Ruzici die zelfoverwinning toe aan het zelfvertrou wen dat zij vooral in juni heeft gekregen. Tot vorige maand wist zij alleen in 1977 een toernooitje in Florida op haar naam te schrijven. Enkele weken geleden voegde zij daar echter plotseling tweede plaatsen aan toe in Rome en Hamburg en een zege tijdens overigens bij de dames gedevalu eerde „open Franse”. „Die successen op gravel waren wel aar dig, maar ik wilde nu eindelijk ook wel eens op gras een paar ronden zien te winnen. Ik heb na „Parijs” dan ook ik weet niet hoeveel keer tegen mezelf gezegd dat ik in dezelfde positie verkeerde als alle andere meisjes, die van de ene baansoort op de andere moesten overschakelen. Dat DE) rond de tafel gaan zitten. Karpov gaf na zijn aan komst op het vliegveld van Manilla als zijn reac tie op uitlatingen van Kortsnoi dat hij een koe le en nuchtere persoon zou zijn: „Ik weet niet waar Kortsnoi dat van daan haalt. Ik ben ie mand die altijd een vriend helpt, zoveel ik kan. Ik ben echter medo- genloos ten opzichte van mijn rivalen. Kortsnoi is een erg goede speler en hij is een vechter in de volledige betekenis van dat woord. Wat zijn ka raktereigenschappen be treft: die schat ik niet erg hoog”. In de tweekamp staat een totaalbedrag op het spel van 550.000 dollar. Vijf-achtste daarvan is voor de winnaar. De Portugese voetbalclub Benfica heeft het afgelopen weekeinde gebroken met een 74 jaar oude traditie. Tijdens een alge mene ledenvergadering in Lissabon werd besloten buitenlandse voetballers tot de vereniging toe te laten. Sinds de oprichting van Benfica in 1904 maakte de club slechts gebruik van de diensten van spelers, die de Portugese nationaliteit bezaten. Dikwijls waren dat voetballers afkomstig uit Ango la of Mozambique, vroegere kolonies van Portugal. Jr J. J. 1 JUvIlb Ulltïrim'll ie atletiekwedstrijden om de Rosickyme- tnoriaal heeft Harry Schulting de 400 me ter horden gewonnen in 49,85 seconden. Het was de tweede maai in zijn loopbaan dat de nu 21-jarige student aan de techni sche hogeschool in Eindhoven beneden de grens van vijftig seconden dook. Tijdens de Westathleticwedstrijden in Sittard won Schulting zijn specialiteit in de handgeklokte tijd van 49,9 seconden. De atleet van PH neemt nu de negende positie op de wereldseizoenranglijst in. Slechts één Europeaan is tot nu toe sneller geweest: de Westduitser Harald Schmid (49,01). Mirjam van Laar <Aehiiles/TOiP) werd op het hoogspringen dames tweede met 1,83 meter. Deze hoogte bedwong zij ook onlangs in Canada. Derde plaatsen waren er weggelegd voor Joost Borm (Phoenix) op de 1500 meter (3.44.56.) en Raymond Heerenveen (Argo)op de 400 meter (47.66). Elly Henzen (Olympia ’48.) kwam in 12,13 seconden niet verder dan de vierde plaats op de 100 meter dames. UTRECHT (ANP). Mag Arnold Mühren het komende voetbalseizoen spelen voor Ajax, ondanks het feit dat zijn werkgever (FC Twente) nog geen overeenstemming heeft bereikt over de hoogte van de overgangsverhouding? Dat was de inzet van het kort geding dat gisteren diende voor de president van de Utrechtse rechtbank, prof. mr. V. J. A. van Dijk. ook zij daar problemen mee zouden heb ben. Als anderen die overstap konden ma ken, waarom zou ik dat dan niet kunnen?”. Anders dan in het verleden bereidde Ruzici, die ook elders tot dit jaar nog nooit een partij op gras in wjpst had weten om te zetten, zich op Wimbledon voor met haar landgenoot Ion Tiriac en diens pupil Guil lermo Vilas. Met hen en met haar coach Aurel besteedde Ruzici vooral aandacht aan de zogenaamde „gesneden back- Allereerst is er de vlag- kwestie, die zich open baarde kort nadat beide spelers voet op Philip- pijnse bodem hadden ge zet. Kortsnoi heeft een aantal voorstellen ge daan, maar er voorts aan toegevoegd „desnoods zonder vlag te willen spe len”. De voorstellen ko- (ZAf/VS) 2-6, 6-3, (VS/GB)-Saliba/Sayer Reynolds/Sparre Stratton/Wikstedt (VS/Zwe) 3-6. 6-3, 7-5. Coles- /Mottram (GB)-Hunt/Potter (Aus/VS) 8-6, 7-5. Acker/Anthony (VS)-Harford/Tolleson (ZAf/VS) 6-2, 6-3. R. Cawley-Russell Meyer/Tomanova (VS/Tsj) 6-3, 6-3. Kloss/Krüger (ZAf)-Nachand/Yeargin (VS) 6-0, 6-2. Charles- /Wooldridge (GB)-Harrison/Weiger (Aus/VS) 6-2, 6-3. King/Navratilova (VS)-Forood/Giscafre (VS/Arg) 3-6, 6-4, 6-3. Wade/Durr (GB/Fra)- Mihai/Nagelsen (Roe/VS) 6-2, 6-1. Barker/Guer- rant (GB/VS>-Harter/StoU (VS) 6-3. 6-3. Gemengd dubbelspel. Eerste ronde: Teacher/May (VSJ-Dent/Tobin (Aus) 6-3, 6-3. Sto- ne/Fromholtz (Aus)-Smith/Beaven (GB) 4-6, 6-0, 6-2. Roche/Durr (Aus/Fra)-Van Patten/Hagey (VS) walk over. Rayner/Harrison (GB>)- Yuill/Tolleson (ZAf-VS) walk over. men er op neer dat de twee jaar geleden uit de Sovjet-Unie gevluchte Kortsnoi de vlag van Zwitserland, de stad Zü rich, de Sovjet-Unie of een witte vlag met het woord „statenloos” naast zich wil hebben. Inmid dels heeft de Russische delegatie onder leiding van Viktor Batoerinski de eerste twee mogelijk heden verworpen. Hij verklaarde dat het niet mogelijk is te spelen on der de vlag van het land waar men slechts woon achtig is. De aanvraag van Kortsnoi om de Zwit serse nationaliteit te krij gen is nog niet gehono reerd. Het is de bedoeling dat dit punt op 14 juli aan de orde komt als de spe lers, de arbiters en Max Euwe, voorzitter van de wereldschaakbond (FI- hand”, een wapen dat haar niet alleen in de eerste twee ronden langs de Argentijn se Giscafre en de Zuidafrikaanse Cuypers hielp, maar haar zeker ook van pas kwam tegen Stöve: „Ik dwong Stöve op die ma nier de bql laag te nemen, waardoor ik de rally op de volgende slag zou kunnen af maken”. Daarnaast wierp de als dertiende geplaatste Ruzici tegen de als zesde getipte Stöve (vorig jaar nog finaliste) ook veel snelheid in de strijd, wat de Nederlandse al meteen leek te zullen gaan opbreken. Evenals trouwens haar yele volleerfouten, de dubbelfouten (acht in totaal, waarvan de helft in de afsluitende serie) en haar nonchalance op momenten dat Ruzici vol ledig uit positie was gespeeld. „Betty maakte soms fouten terwijl ze die gemakkelijk had kunnen vermijden. Die grilligheid van haar gaf mij moed”, aldus Ruzici die de realiteit na haar overwinning niet uit het oog wenste te ve 'liezen. „Ik blijf nog te veel bij de baseline hangen. Ik zeg ook steeds tegen mezelf dat ik moet oplopen maar telkens vind ik mezelf achterin weer terug”. Dat neemt niet weg dat Ruzici in de beslissende fase meer risico durfde te ne men dan Stöve die wel met offensief spel van start ging, maar later veel meer voor zichtigheid in acht nam en daarvoor met 7-5, 4-6, 3-6 in een uur en 41 minuten de tol moest betalen. Een ontwikkeling die zich voor Stöve tevoren in de derde ronde tegen Francoise Dürr, toen goede slagen uitzon dering waren, al had aangekondigd. Zelf weet ze haar nederlaag aan de „slechte baan, waarop niet te spelen was”. En teleurgesteld voegde ze eraan toe: „Op papier had ik van haar moeten winnen, dat maakt het allemaal des te triester”. Stöve, die zich alleen in de slotfase op wond over een foutieve beslissing van de lijnrechter, bleef wel overeind in het dub belspel. Met Evonne Cawley won zij met 9-8, 6-1 van het Amerikaanse duo New- berry-Schriver. Virginia Ruzici krijgt het in de kwartfinale op te nemen tegen de als derde geplaatste Evonne Cawley, Evert treft King, titelhoudster Wade stuit op de Joegoslavische Mima Jausovec, die in drie sets (8-6, 4-6, 6-3) de als zevende getipte Wendy Turnbull buiten het toernooi zette en de Zuidafrikaanse Marise Kruger (ver rassend met 4-6. 6-4, 6-3 de meerdere van Desnoods speel Zelfoverwinning van Virginia Ruzici Zijn tegenpleiters mr. B. W. Kranenburg (namens FC Twente) en mr. H. P. Uter- mark (namens de KNVB) stelden dat de eventuele afschaffing van het vergoedin genstelsel een zaak is van de diverse be- leids- en overleginstanties, die daar mee bezig zijn. Een vordering om het systeem i door een uitspraak in een kort geding I nietig te verklaren noemden zij „absurd”. Ten aanzien van de directe belangen van Mühren achtten zij het inschakelen van de arbitragecommissie van de KNVB een be ter middel om de zaak te regelen dan het aanspannen van een kort geding. Deze commissie bepaalt aan de hand van de geldende normen de vergoeding die een club aan een andere club moet betalen bij de overgang van een speler. MANILLA (Reuter). De koude oorlog tussen Viktor Kortsnoi en Ana toli Karpov is in alle he vigheid losgebarsten. Nauwelijks veertien da gen voor de eerste zet althans in theorie voor de tweekamp om de wereldtitel schaken in Baguio op de Philippij- nen wordt gedaan heb ben beide kampen de no dige psychologische speldeprikken uitge deeld. Vierde ronde. Enkelspel. Heren: Sandy Mayer (VS)-Wojtek Fibak (Pol) 6-4, 6-2, 6-8, 1-6, 7-5. Brian Gottfried (VS)-Tim Gullikson (VS>6-2, 6-4, 6-2. Vitas Gerulaitis (VS>)-Hank Pfister (VS) 6-3, 3-6, 6-2, 6-3. Björn Borg (Zwej-Geoff Masters (Aus) 6-2, 6-4, 8-6. Tom Okker (Ned)-Tom Leo nard (VS) 6-2, 9-8, 6-1. Jimmy Connors (VS> John Alexander (Aus) 6-2, 6-2, 6-4. Raid Ramirez (Mex)-John Newcombe (Aus) 6-2, 9-8, 6-3. Die Nastase (Roej-Roscoe Tanner (VS) 2-6, 6-4, 6-2, 6-3. Dames: Mima Jiausovec (Joel-Wendy Turnbull (Aus) 8-6, 4-6, 6-3. Virginia Wade (GB)-Ruta Gerulaitis (VS) 7-5, 6-4. Chris Evert (VS)-Kerry Reid (Aus) 6-3, 6-4. Marise Kruger (ZAf)-Diane Fromholtz (Aus) 4-6, 6-4, 6-3. Evonne Cawley (Aus)-Regina Marsikova (Tsj) 6-2, 6-1. Billie Jean King (VS)-Sue Barker (GB) 6-2, 6-2. Marina Na vratilova-Tracy Austin (VS) 6-2, 6-3. Virgina Ru zici (Roe)-Betty Stöve (Ned) 5-7, 6-4, 6-3 Herendubbelspel. Eerste ronde: Giltinan/Tric key (Aus)-Carnahan/Wayman (VS/GB>) 6-3, 8-9. Tweede ronde: Edmondson/Marks (Aus)- Case/Masters (Aus) 9-8, 6-3, 7-9, 8-9, 6-2. Fle- ming/McEnroe (VSj-Lutz/Smith (VS) 4-6,6-1, 6-3, 8-9, 13-11. Ball/Warwick (Aus)-Bengtson/Cox (Zwe/GB) 4-6, 7-5, 6-3, 8-9, 6-3. Dowdeswell/Ka- chel (Rho/Ausj-Pasarell/Van Dillen (VS) 7-5, 4-6, 6-4, 6-8, 6-4. Damesdubbelspel. Eerste ronde: Cawley/Stö- ve (Aus/Ned)-Newberry/Shriver (VS) 9-8, 6-1. Tweede ronde: Antonopolis/Evers (VS/Aus)- Marsikova/Vessies (Tsj/Ned) 6-4, 6-3. Bostrom/Ruddell (VS/Aus)-Holladay/Smith (VS) 74i, 6-2 L Dalton/Paish (Aus)-Cuypers/Ziegenfuss 7-5. Kiyomura/Mappin (Aus) 6-0, 6-1. Viragh (VS/Den)- J-O, O-€>, f-U. (Aus/VS) 8-6, (Aus/VS)- Tom Okker: bij laatste acht

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 16