grondwerkers ervaren elecironicus wetstechnisch medewerker ziektewet en aaw/wao HOOGOVENS IJMUIDEN zeeweg ziekenhuis velsen stafmedewerker GAK Vakman worden? Dat kan op de bedrijfsschool van Hoogovens. b. Apothekersassistent(e) a. Apothekersassistent(e) REGIO-SEKRETARESSE HOOFD ADMINISTRATIE (full-time) chemisch analist(e) s ovenbouwkunde procestechniek meet- en regeltechniek J 19 7 8 30 Z A T F R D A-G. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Interesse? Voor een goede vervulling van de funktie denken wij aan een kandidaat/kandidate die een opleiding heeft op HAVO-niveau, goede kennis en ruime ervaring bezit in de uitvoering van de Ziektewet en/of AAW/WAO, en in bezit is van het di ploma Sociale Verzekering of studerend hiervoor. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f3.305,— exklusief goede sekun- daire voorwaarden. Het salaris zal afhankelijk van ervaring maximaal f 3900,- per maand bedragen, exclusief 8% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met het sector- hoofd, de heer J.J.A. Korstjens, tel. 020-87 12 82. Functie-informatie Op het hoofdkantoor zal hij ter ondersteuning van het sector-hoofd participe ren in een groot aantal van diens taken. De stafmedewerker zal vooral belast worden met het oplossen van wetstechnische en controle-technische proble men. Hij zal daartoe veelvuldig overleg moeten plegen met onze juridische afdeling en externe instanties. Vereisten: bedrijfsadministratieve opleiding/ervaring op H B O.-niveau goede contactuele en verbale eigenschappen kennis van de sociale verzekeringswetten leeftijd ongeveer 30-40 jaar De sector looninspectie is o.m. belast met de controle van door de werkgevers verstrekte loonopgaven en vervult daarbij tevens een voorlichtingsfunctie. De uitvoering van deze taken geschiedt regionaal over heel Nederland door in de buitendienst werkzame inspecteurs. Op de afdeling Ledenadministratie/Loonvaststelling is in de sector Loonin spectie als gevolg van toenemende werkzaamheden behoefte ontstaan aan een Daarnaast zal zijn taak bestaan uit: de vaktechnische ondersteuning van de looninspecteurs het coördineren van bijzondere controles het zorgdragen voor de planning van de controles het bevorderen van een doelmatige rayonindeling het leveren van bijdragen aan beleidsvoorbereiding Tot de taak van de Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen behoort de uitvoering van de A Igemene A rbeidsongeschiktheidswet, de wet op de Arbeidsongeschiktheidsverzekering, de Werkloosheidswet en de Ziektewet. Schriftelijk sollicitaties gelieve u te richten aan de afdeling Personeelszaken/Hoofdkantoor, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Amsterdam of om geving woonachtig te zijn. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Naast het hoofdkantoor te Zeist beschikt de B.V.G. over een aantal rayonkantoren met elk ca. 15 medewerkers. Voor het kantoor te Amsterdam hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat/kandidate voor de funktie van die o.a. in samenwerking met de rayonverzekeringsgeneeskundige belast zal worden met het beoordelen van langlopende arbeidsongeschiktheidsgevallen met betrekking tot mobilisatie-aspekten en AAW/WAO aspekten. Als zodanig zal een groot gedeelte van zijn taak bestaan uit het geven van wets technische adviezen t.a.v. de wetsuitvoering Ziektewet en AAW/WAO. I rie vei de1 Met belangstelling zien wij uw schrifte lijke sollicitaties tegemoet: personeels dienst B.V.G., ütrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist. Voor de vervulling van deze vakature denken wij aan een inventieve medewerkster vanaf 23 jaar met goede kontaktuele eigenschappen, die een middelbare schoolopleiding heeft vol tooid en vaardig is in steno en typen. Administratieve ervaring, bij voorkeur in een sekretaressefunktie, is noodzakelijk. Salariëring en rechtspositie volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, per 1 januari 1978 max. 2576,- bruto per maand. Betaling premie AOW komt voor rekening van de werkge ver. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer F. J. Oide Rikkert, regio-koördinator, tel. 023-257042, s avonds tel. 023- 314025. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan het Regionaal Centrum, Kleverparkweg 51 te Haarlem. De Algemene Reclasseringsvereniging (A.R.V.) in de regio Alkmaar/Haarlem vraagt ten behoeve van haar Regionaal Centrum te Haarlem (Kleverparkweg 51) een Het Regionaal Centrum, bestaande uit vier personen, vervult een organisatorische, koördinerende en service-verlenende funktie t.b.v. vier werkeenheden 40 personen), die in Alkmaar (2), Haarlem en Zaandam het uitvoerende reclasseringswerk verzor gen. Bovendien vormt dit centrum een schakel tussen de regio Alkmaar/Haarlem en de landelijke organisatie van de A.R.V. Belangrijke elementen in het takenpakket van de aan te stellen funktionaris zijn: A. Het koördineren en voeren van de algemene administratie met als onderdelen: post- en archiefbehandeling. receptie en agendabewaking. korrespondentie. personele- en (eenvoudige) financiële aangelegenheden. B. Het notuleren van werk- en beleidsvergaderingen, de daarme de samenhangende agendavoorbereiding en administratieve afhandeling van besluiten en afspraken. lllll Wij zoeken op korte termijn lllll personeel [I persnneel personeel pei I wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, tot f 3.106,-, verdere uitloopmogelijkheden de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden opleiding chemisch analist op HBO-niveau. enige jaren ervaring. rijbewijs B-E. leeftijd tot 35 jaar. Voor deze functie denken wij aan iemand van 25-40 jaar, met minimaal een MTS- of gelijkwaardig diploma met specialisatie in de electronica. Kandidaten moeten in staat zijn zelfstandig onderhoud te verrichten van medische apparatuur en tevens nieuwe apparatuur te kunnen ontwikkelen. Kennis van medische apparatuur strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal voorlopig voor 1 jaar geschieden. Wij bieden een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Interne huisvesting in één van onze personeelsflats is mogelijk. U wordt verzocht uw sollicitatie te zenden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vacaturenummer 117/M/HD. Voor de afdeling electronica van de technische dienst van ons instituut zoeken wij een Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met het hoofd van de apotheek, drs. F. Meulenbelt, tel. 023-379900 toestel 321 De produktieprocessen bij Hoog ovens worden steeds meer ge- Kom je dit jaar met diploma van de LTS of MAVO? Of heb je tenminste drie jaar MAVO of HAVO of overeenkomstige opleiding met goede cijfers voor wiskunde? De opleiding via het leerlingstelsel duurt meestal 2 jaar. Hoogovens betaalt je in die tijd een salaris gebaseerd op je leeftijd. Jongens kunnen zich nog voor de volgende drie opleidingen laten inschrijven. Voor de vakopleiding Meet- en Regeltechniek komen ook meisjes in aanmerking. Dan kun je op de Hoogovensbedrijfsschool worden opgeleid tot vakman met een officieel landelijk erkend diploma. De Hoogovensbedrijfsschool leidt je in 2 jaar op tot het officiële diploma van de Stichting Vakopleiding Procesindustrie (VAPRO). GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Aa en Wt Wo Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. L. van Aggelen, hoofd Technische Dienst, toestel 2320 en bij de heer J. Geursen, hoofd Medische Fysica, tel. (023) 339060, toestel 2311. E wij verzoeken u uw sollicitatie binnen één week te zenden aan de directie van hetPWN, postbus 5,2060 BA bloemendaal. vermeldt s vp in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7817. Pe ter u dn f zul scl Elc die ger arj vee on< Ke ges rus lerl zijr sla] 2 het Laj alsi one too var i'ent col die zijl lijf kei se spi mc als zijl I sto Ko ste gei lijl scl VOI nie gei ve< de ki. in ste E bes rer uit sch vin cot Vei osa ra Opleiding tot ovenmetselaar. Opleiding tot bedieningsvakman. Opleiding tot instrumentatiemonteur. (part-time) Hi wc Gt 't VAN VEMDE Zuiderkade 23 A - Beverwijk Hebt u belangstelling, neem kontakt op met de heer H. P. van de Lem, telefoon 02510-28870. Na 18.00 uur 02510-22737. automatiseerd. Het controleren en corrigeren van de processen door middel van meet- en regelapparatuur is de taak van de bedienings vakman. Bij Hoogovens brengen oven metselaars vuur-, zuur- en slijtvaste bekledingen aan. Zij doen dit in een groot aantal ver schillende installaties verspreid over het gehele bedrijf. Naast het metselen worden diverse andere technieken toegepast zoals spuiten, gieten en stampen. Dit vraagt een gedegen opleiding. Aan het eind van de 2-jarige cursus kan het vakdiploma van de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf worden behaald. Meld je aan bij Hoogovens, Werving personeel (aanneming leerlingen), antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Nadere inlichtingen kun je krijgen bij de afdeling Werving personeel, Wijckermolen 202 te Beverwijk (150 m van het station). Voor telefonische inlichtingen: 02510 - 95664. Hoogovens heeft in het gebied dat globaal tussen Haarlem en Schagen ligt een groot aantal eigen bus diensten. Als je niet in de nabije omgeving van het bedrijf woont, kun je van één van deze gratis bus diensten gebruik maken. In een zeer modern bedrijf als Hoogovens vindt men een uit gebreide meet- en regelapparatuur, die feilloos moet werken om de produktie goed te laten verlopen. Die apparatuur vraagt controle, onderhoud en zonodig precisie- reparaties. Dat is het werk van de instrumentatiemonteur. Een goed vak met toekomst, maar geen gemakkelijk vak. De opleiding duurt 3 jaar om het diploma Bemetel, meet- en regeltechniek te behalen. Alle opleidingen bestaan zowel uit praktische als theoretische scholing. Je krijgt als leerling(e) van de bedrijfsschool een normaal dienstverband met Hoogovens. Er wordt van je verwacht dat je in principe bereid bent, na de opleiding in ploegendienst te gaan werken. Dit geldt niet voor meisjes. 1 ku Eg Le I vai I tel I mi I ba- rir va' I v.c I en< zei scl liji rie za cu Po bit Dr Pf die voor halve dagen belast zal worden met administratieve werk zaamheden van uiteenlopende aard. Typevaardigheid en administratief inzicht is gewenst De beloning bedraagt f 9.537, (16 jaar), 11.042,— (17 jaar) of f 12.548,(18 jaar) bruto per jaar. Iildien je nog partieel leerplichtig bent geldt een aangepast salaris. Het schooljaar begint op 28 augustus aanstaande. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen De gezamenlijke Apotheek van het Zeeweg Ziekenhuis en het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort biedt plaats aan: die voornamelijk belast zal worden met de voorbereiding van zowel steriele als niet-steriele geneesmiddelen. Bij toerbeurt nemen de apothekersassistenten aan een wachtdienstregeling (éénmaal per 6 a 7 weken) deel. Kennis van en ervaring op het gebied van 'groot- voorbereiding heeft de voorkeur. hef PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied taak het analyseren van grond-, oppervlakte- en drinkwater het verrichten van analyses ten behoeve van het milieu-onderzoek voor het laboratorium, dat thans nog te bloemendaal is gevestigd doch in de loop van 1980 naar haarlem zal worden overgeplaatst vragen wij een

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 30