Schaap-Tieman formidabel naar MS top ranglijst in BOC-toernooi LOOP OM DE TWEE HAARLEMMERS DORPSWEIDE NAAR WK SCHERMEN Kinheim speelt r om zeven uur Scheuneman Weer veel nieuwe ploegen sterkste in Competitie Waddinxveen Hoofddorp start bij PSV voor Sparta Acht atleten naar Linz Vierde plaats voor Olga Commandeur Henson speelt niet meer Wereldkampioen softbal speelt in Nederland Don Masson: levenslang Deense winst bij ok-jollen b Ö^CËNl kuipers g Jv 3e I 1 t Damicrfe evenementen NG CD ZJ c C F L u '4 dinsdag II 99.08 59.0C Pipo de Clown Mammaloe 79.00 17.50 zaterdag 29 juli 55.00 22.50 34.00 59.00 19.00 39.00 25.00 38.00 10.95 39.00 »a> 17 SPORT JULI 19 7 8 1 1 Wk r meter i breed r meter r meter Haarlems Dagblad: I j Pipo en de Chinese tovenaar IJmuider Courant: XBeverwijkse Courant: In samenwerking met het Openluchttheater Bloemendaal presenteren wij aldaar op ||V De gereduceerde plaatskaarten (kassa openluchttheater f 4,-) zijn verkrijgbaar bij 2 9 Kfl onze kantoren: Telefonisch kunnen geen plaatskaarten worden gereserveerd. Ged. Oude Gracht 82 (Haarlem-Centrum) Soendaplein/Floresstraat (Haarlem-Noord) Califomiëplein 17 (Haarlem-Schalkwijk) Raadhuisstraat 60 (Heemstede) Lange Nieuwstraat 427 (IJmuiden) Zeestraat 18 (Beverwijk) - 1938, Walter en Rorik Janssen OLGA COMMANDEUR (Van onze schermmedewerker) (ADVERTENTIE) indeling zaalvoetballers Aanvang 14.30 (Van onze basketbalmedewerker) (ADVERTENTIE) F des naar SOV Bemisse in IJsselmonde reist. Een spannend avontuur, waarin Pipo en Mammaloe bezoek krijgen van een tovenaar met minder goede bedoelingen, die onder andere te samen met een beer voor de nodige verwikkelingen zorgt. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. Komende zaterdag zal op Schiphol de ploeg van de Raybestos Brakettes de regerende wereldkampi oen softbal arriveren voor een bezoek van een week aan Nederland. De ploeg van coach Jon Stratton, die eerder in de jaren zestig Nederland bezocht, is de laat ste zeven jaar onafgebroken kampioen van Amerika geweest. Somber zag het er voor de Brakettes in het begin van 1976 uit toen het prof-softbal in Amerika zijn intreden deed en vrijwel de gehele ploeg met sterpitcher Joan Joyce werd wegge kocht. van 834 naar de top van de ranglijst door te stoten. De nieuwe leiders hebben nu 2349 punten, terwijl het onttroonde kop pel (2333) dat het echtpaar Luesken (3434) nog boven zich moet dulden de derde plaats inneemt. In deze ronde is met veel inzet om de punten gestreden omdat op basis van de dan in totaal verkregen resultaten en split sing tot stand kwam tussen een kam pioenspoule en een verliezers-afdeling. AMSTERDAM. Hoewel de start van de komende basketbalcompetitie nog wel even op zich laat wachten, zijn inmiddels wel de indelingen van de landelijke klas sen en de bekerloting bekend geworden. Naast de heren van Flamingo’s en de dames van The White Stars in de eredivi sie, zullen in de heren eerste divisie uitko men Akrides en het bij keuze gepromo veerde Hoofddorp. WIJK AAN ZEE. In het kader van de Dorpsfeesten in Wijk aan Zee, georgani seerd door de plaatselijke VVV, wordt hedenavond voor liefhebbers een loop om de Dorpsweide gehouden. Deze loop waar aan elke dame, heer, jongen of meisje kan deelnemen, bestaat uit verschillende af standen, t.w.: jeugd: één ronde, ca. 1700 meter, junioren: twee ronden, senioren: vier ronden en veteranen drie ronden. Laatstgenoemden mogen ook vier ronden lopen. Simone Herlaar, Marie José Dam, Mar leen Niesten en Josefien Niesten staan ingeschreven voor de 800 meter bij de meisjes. Lia Bleeker zal uitkomen op de In de hoofdklasse van het Haarlemse zaalvoetbal debuteren FC Graetz, Nihot en Wilms Floet. Zij komen in de plaats van Heijne, SC Robeo en Sport Schoone. Nederland zal vier schermers afvaardi gen, waaronder twee Haarlemmers: Wal ter en Rorik Janssen. Walter komt uit op sabel, terwijl Rorik op floret de driekleur zal verdedigen. De overige schermers zijn Peter Kleinjan (degen) uit Rotterdam en de enige dame Jacky Leenders (floret) uit Amsterdam. Voorts reizen de maitres Vis ser en Vandervoodt mee als coach. 200 meter en het verspringen, terwijl Petra van de Boogaard zal deelnemen aan het hoogspringen. Karin de Maertelaere, de nationale kampioene bij de B-meisjes, zal uitkomen op het nummer speerwerpen. Bij de jongens is Rob Jansen in de ploeg opgenomen. Hij komt uit op de 1000 meter hardlopen. In Linz worden wedstrijden gehouden in diverse takken van sport. Meerdere landen zullen aan het sportfeest deelne men. Voor de opgelegde schorsing zag Mas sons voetbaltoekomst er overigens toch al niet rooskleurig uit. Derby County, zijn vereniging, plaatste hem op de transfer- lijst, maar tot nu toe had geen enkele club zich gemeld voor de 32-jarige Schotse in ternational. (Van onze bridgemedewerker) HAARLEM!JMOND. In de derde ronde van het open zomertoemooi bridge dat door BOC wordt georganiseerd werd de ranglijst danig door elkaar geschud. Het duo Schaap-Tieman, dat zesde stond met een achterstand van niet minder dan 86 punten op de leidende combinatie De ByJongbloed, leverde de ongelooflijke prestatie door met een formidabele score HAMBURG. Morgen vindt de ope ning plaats van de wereldkampioen schappen schennen. Dit toernooi, dat voor de 34e keer wordt gehouden, wordt voor het eerst door de Duitse schermbond georganiseerd en zal tot 22 juli duren. Voor de Westeuropese schermers is dit een unieke kans een toernooi te bezoeken, waar wereld- en olympische kampioenen elkaar op drie wapens bestrijden. Vrijgeloot voor de eerste ronde werden: Hoofddorp (heren), The White Stars (da mes, Racing Beverwijk (dames), Racing Beverwijk en Hoofddorp (jongens), Akri des en Hoofddorp (meisjes). Alle beker- werdstrijden worden gespeeld in een uit en een thuiswedstrijd waarbij de ploeg, die het beste resultaat bereikt over beide wedstrijden, doorgaat naar de volgende ronde. De eerste ronde wordt verspeeld in het weekend van 9 en 10 september. WADDINXVEEN (ANP). Bert Scheu neman uit Veendam heeft gisteren het derde criterium van de „Zesdaagse van Rijn en Gouwe” gewonnen. De neoprof zegevierde in de wedstrijd over 100 kilo meter in Waddinxveen door in de eind sprint Adrie van Houwelingen te vers laan. Het tweetal had een ronde voorsprong op de rest van het veld, waarvan Martin Havik de spurt won. In het klassement na drie dagen gaat Hans Langerijs aan de leiding, gevolgd door Leo van Vliet. De uitslag van het criterium in Waddinx veen is: 1. Bert Scheuneman (Veendam) 100 km in 2.22.10, 2. Adrie van Houwelin gen (Heesselt) z.t., 3. Martin Havik (Strijen) op een ronde, 4. Hans Langerijs (Blokker), 5. Cees Priem (Wemeldinge), 6. Ad Gevers (Schijndel), 7. Leo van Vliet (Honselers- dijk), 8. Piet van Katwijk (Oploo), 9. Ge rard Wesselius (Amsterdam), 10. Johan van der Meer (Wouw). De stand in de „zesdaagse” is: 1. Hans Langerijs 36 pun ten, 2. Leo van Vliet 31, 3. Martin Havik 29, 4. Herman Ponsteen 29, 5. Bert Scheune man 24. ROTTERDAM. Het is thans zeker dat de Brit Philip Henson niet terugkeert bij Sparta. Telefonisch liet de middenvelder, die Sparta zo graag had willen houden, dit aan penningmeester Bouwer vanuit Lon den weten. Bouwer heeft trainer Petescu inmiddels al wel verzekerd dat er een echte middenvelder wordt aangetrokken nu ook Frank Weerdenburg weer in het ziekenhuis is opgenomen. Van de zesenvijftig koppels is nu de helft voor de eindzege uitgeschakeld. Paren, zoals Van Berkel-Cohen en Heugens- Neuwenhuizen, die na jje tweede zitting met een 14e en 19e plaats veilig leken, heten het er nu lelijk bij zitten en werden niet geklasseerd. Van Berkel-Cohen (1919) zakte door een schamele score van 509 bij een gemiddelde van 650 naar de 31e plaats; Heugens-bieuwenhuizen (1881) deed het weinig beter (521) en werd 36e. Opmerke lijk was het falen van Hellingman-De Wit (1859). Deze anders sterk spelende brid gers hebben er tot nu toe weinig van te recht gebracht en komen als 38e in het stuk verder niet meer voor. Hetzelfde geldt voor de IJmuidenaren Wonink-Van der Berg (1850). Ook zij hebben het volkomen laten afweten. Een veel beter resultaat bood het echt paar Luesken, want ook in de derde ronde werd met een score van 753 een uitsteken de prestatie geleverd. Nu de „bokken” van de „schapen” gescheiden zijn is het echter de vraag of zij hun tweede plaats kunnen blijven innemen. GLASGOW (SID). Evenals de Schotse voetbalinternational Willie Johnston, die na de wedstrijd tegen Peru tijdens het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal in Argentinië op het gebruik van doping werd betrapt, heeft de Schotse voetbalbond ook Don Masson voor het leven geschorst. Na het bekend worden van het enige dopingsschandaal in Argentinië, verklaar de Masson tegenover diverse Britse dag bladen, dat hij voor de wedstrijd tegen Peru evenals Johnston het prestatieverho- gende preparaat „Femcamfamine” tot zich had genomen. Tijdens het verhoor door de Schotse voetbalbond gisteren in Glasgow kwam Masson terug op deze be weringen. Hij wilde slechts de overtreding van zijn kamergenoot Johnston minder ernstig laten overkomen. De koppels beginnen de tweede helft van de competitie met een schone lei. Wel is het zo dat op basis van de stand na de derde zitting voor de kampioenspoule bonuspun- ten worden meegegeven. Schaap-Tieman starten daardoor met 28 overwinnings- punten, terwijl het echtpaar Luesken er 27 mogen aantekenen. De combinatie Vos- Kastermans die de rij van de finale- afdeling sluit moet met slechts een puntje genoegen nemen. (Van een medewerker) HAARLEM. De competitie in het zaalvoetbal in de afdeling Haarlem KNVB is nog maar nauwelijks afgelopen of de indeling voor het seizoen I978-’79 is alweer bekend. Er zijn vele nieuwe teams bijgekomen en de opmars van het zaal voetbal schijnt nauwelijks te stuiten. Er wordt wederom een wisselprijs be schikbaar gesteld en er zijn ook andere prijzen in de diverse categorieën. In schrijfgeld te voldoen aan het VW- bureau. Het aanvangsuur is gepland op 20.00 uur. Kom op tijd vanwege de drukte. Er is geen kleedgelegenheid aanwezig. (Van onze sportredactie) NIJMEGEN. Tijdens de internationa le atletiekwedstrijden, die zondag op de kunststofbaan van Nijmegen werden ge houden, kwam ook een aantal atleten uit de Umond in actie. Olga Commandeur (Suoml) toonde aan, dat het erg moeilijk is om na een lange periode van non- activiteit terug te komen. De wereldkampioenschappen worden nu reeds overschaduwd door allerlei drei gementen van terroristische groeperingen, die de Westduitse organisatoren waar schuwen voor een herhaling van de terreuracties tijdens de Olympische Spe len in München, waarbij enkele Israëlische schermers werden vermoord. De West duitse regering heeft de verantwoordelijk heid voor de Israëlische schermploeg op zich genomen en de schermers op een geheim adres ondergebracht. Tijdens de vorige wereldkampioen schappen in Buenos Aires sleepten de Russen de meeste medailles weg, name lijk acht (vier goud, twee zilver en twee brons). Zweden kwam op de tweede plaats met drie medailles en West- Duitsland werd zeer verrassend derde. Met hun topschermers Hein en Behr zal dit land juist nu een serieuze poging wa gen wereldkampioen te worden in Ham burg. Hoofdklasse: Carillon Boys, Carrousel, Club 12, Geldermans, FC Graetz, Jan Groot en Huipen (Groot/Assumburg), Kleine Beurs, Nihot, Score Advertising, Verhorst Boys, Wilms Floet en IJ- mond ’73. Eerste klasse A: Fransen Schoot, Heijne, Klein Zwitserland, De Klok, Les Routes Boys, Lichtbal, Molenaar Boys, Otte Eagles, Strawberry, Sport Schoone en De Zon. Eerste De Nederlandse recordhoudster op de 800 meter moest in Nijmegen genoegen nemen met de vierde plaats. Met haar tijd van 2.07.3 moest ze Elly van Hulst (Leoni- tas-2.05.0), Karin de Nijs (RKHAV-2.05.1) en Carmel Canton (Australië-2.05.4) voor laten gaan. 1 Een overwinning was er opnieuw voor speerwerpster Lida Berkhout (DEM). Zij wierp de speer naar 53.28 meter, bijna een halve meter verder dan Elly van Beuse- kom (52.80). De buitenlandse concurren tie op dit onderdeel was te verwaarlozen, want de Australische Margaret Philpott kwam niet verder dan 47.84 meter. Bij de polsstokhoogspringers (Eltjo Schutter verbeterde op dit nummer het nationale record) reikte Hans van der Pal (DEM) tot de vijfde plaats. Met zijn 4.50 meter moest hij behalve Schutter ook de Zweed Carlsson, Rolf Veenendaal en Pim Göbel voor laten gaan. klasse B: Bloemendaal, Aurora ’75, Figee, HFC, Van Lammeren H., Loek Anderson, RCH, Ken- nemerland, Spaarnevogels en TYBB. Eerste klasse C: Beauty, Buikx Sport, De Krün, Palet Entege, Raaphorst, Rinko, SC Robeo, Sporthuis H’gom, Kroon, De Mon en Wilho. Tweede klasse A: Black Birds, De Bever, Clipper CBC, DGS Smul, Gamo Kayer, De Jutters, PCH, Progress, Rob Slob en v.d. Veens. Tweede klasse B: De Ezel, Free Company, Griffioens, Grote Beer, Rumphorst, Sihi FC, Schova, Veldhuyzen, WBH en Wijk aan Duin. Tweede klasse C: Blom Boys, De Brug, DSC’74, Hendriks V., Internationaal, Komduur, M. de Vries, Lootsma, Schaaper en Telefonia. Tweede klasse D: FC Beck, Van Es sen Boys, Geel Wit, HBC, Van Meeuwen BC, PSV Velsen. Turn Turn, Vermande zn. en De Wit. Tweede klasse E: Bakker zn., Bersee, BSM, Bousema VH, Daltons, Sticker Stars, Van der Meij Boys, Vanka, Zomerzorg en DVS. Derde klasse A: Chez André, DCR, Esso H., Hagenaars, Mikro Tedhniek, Slot Assumburgh, Starko Birds, Tay-Plast, VGP, Umond’78 en De Fles. Derde klasse B: Donkey Shot, Etage Bouw, GBO Sport, Hazenberg, Korsie Boys, Maurits Disco, R. Alpha, Spar Brakenhoff, Sonco’72 van Beek, Van Vemde en Waasdorp. Derde klasse C: De Baandert, Besseling Boys, Van Es Boys, Gevelre novatie Hol., Jaapies Boys, v.d. Kolk Boys, Moni que, Rumping Boys, Sanitair 2000, Wanhoop en Wijsmuller. Derde klasse D: Comptabel, ECS, Jan Bosman, Gritstraal Boys, Mazda, Nijman S., PW Boys, Vergulde Wagen, Wijker Post, Rijssen en Club 13. Derde klasse E: Bronraad, Halve Maan, Santos Bavao, Njord, Onze Gezellen, Pa- pillon, Parapack, SBB, Soc. Toshaba en Snacks Corner. Derde klasse F: Apollo, Branding, Co- nijn, Ven Egmond, Oud Snack, Centrum 111, De Purmer, Ripperda, Spaamwoude en Wisker Boys. Derde klasse G: Au Bout, Chen Tong Kong, Jagtlust, Kinheim, Haarlem, Leerbeurs, Markonic, De Roemer, ’t Spatje, SVHB en Ver meer Vrenegoor. Derde klasse H: Borher BV, DSS, Fluor, Goal Bakker Buys, Kontakt ’75, KPL’71, SS Internationaal, Teaching Team, WP, Wivado en Old Smuggler Stars. Derde klasse I: Aad Hairdressing, Carpe Diem, ’t Bin nenhuis, Harmes B., ’t Hoekje, H.M. ’77, Libero, Luykx, Nelson Boys, Radio Stiphout en Ras poort V. Derde klasse J: Digital, Europlant H., De Klos, NAS, Pakhoed, SCW, SVB, TZB, Ver meer G&W, Vrouwentroost, Wil Freeke BI. en Zandvoortmeeuwen. Derde klasse K: Concor dia, Elsbroek, Hoofddorp, Kroezen, Kramer Co., De Meer, Sekura, Spike, Zandvoort’75, ’t Karrewiel, Plumbers en Koesveld. Derde klasse L: J. M. Bakker, De Gier, FC de Hoogte, Lansing Bagnall, Meervogels, Medina C., Paradiso P., v.d. Post Myosotis, Sea Gulls, Woontrio, Zandvoort Noord en Tameris Hoogland B. '7- In de luttele maanden, die John Stratton toen nog restte voor de strijd om de Ameri kaanse titel presteerde de Raybestos- organisatie toch weer het onmogelijk ge achte. Niet alleen werd de ploeg afdelings- kampioen, maar onder aanvoering van Werpster Barbara Reinalda en eerste honkvrouwe Diane Schumacher, die ooit nog uitkwam voor het Springfield College van de in ons land bekende Diane Porter, werd ook de nationale titel veroverd. Een I kampioenschap dat in 1977 geprolongeerd werd en dat de Brakettes het recht gaf I Amerika te vertegenwoordigen op de we- I teldkampioenschappen van dit jaar in San I Salvador. Voor de selectie van Nol Houtkamp bete- I kent de komst van de Brakettes een schit- I terende voorbereiding op de eerder ge- noemde wereldkampioenschappen. Vanaf l komende zondag zal de selectie, die het t overigens moet stellen zonder de gebles- I seerde Marijke Sytsma, Mia Spaargaren I én Hilde Foks, vrijwel iedere dag een dub- I bel-wedstrijd tegen de ploeg van Stratton Spelen. Gestart zal worden in Den Haag op I het terrein van Storks, terwijl de wedstrij- den maandag voortgezet worden in Heer- 1 hugowaard op het velcTvan The Herons. 1 Naast de wedstrijden zullen de Ameri- I kaanse gasten verder nog deelnemen aan clinics voor de nationale selectie en de Nederlandse softbaljeugd in diverse ra yons. ZIJLSTRAAT 97 TEL. 310181 HAARLEM J Beide ploegen zijn ingedeeld in de B- afdeling met PSV, BC Werkendam, Tor Line Mosquito’s, Twente Stars, VAK Stars, Jumpers, BV Zaandam, Cangaroes, Achilles, AMVJ Amsterdam, Kimbria, Hoechst, Sphinx en SOV Bemisse. De bei de „Haarlemse” vertegenwoordigers be ginnen de competitie op 15 september met een uitwedstrijd. Hoofddorp gaat op be zoek bij PSV in Eindhoven, terwijl Akri- i voor de Union Bundesspiele, die eens in de zeven jaar worden gehouden. De bekerloting had voor de ploegen uit j Haarlem en omgeving het volgende resul taat. Heren: Akrides—Boetiek Waterjoo, Lisse—Arnhem Eagles, Hillegom—Sloter- De stand van de eerste achtentwintig na drie ronden luidt: Schaap-Tieman 2349, echtpaar Luesken 2334, De By-Jongbloed 2333, Bakkum-Vente 2300, Groen-N.ulder 2281, Keppels-Postma 2266, echtpaar Goudsmit 2227, Koot- Slot 2171, *Porck- Tabbers 2162, Sanders-Steinberg 2157, Groen-Groen 2145, Tervoort-Wittebrood 2141, Swier-Van der Werff 2134, Van Og- trop-mevrouw Vehmeijer 2106, echtpaar Bink 2103, De Jong-Kaspers 2084, Plaats- man-Toeset 2075, echtpaar Wiers 2059, Van der Krol-Otten 2055, echtpaar De Vries 2007, De Winter-van Zanten 2004, Meijer-Westerman 1972, echtpaar Koster 1968, Hubeek-Kramer 1945, Fictoor-De Vries 1942, Kerner-mej. Mulder 1940, Kalshoven-Zandbergen 1938, Vos- Kastermans 1923. (Van onze atletiekmedewerker) IJMOND. Niet minder dan acht jeugdatleten van D.E.M. staan opgesteld in een ploeg van de Nederlandse Katho lieke Sportfederatie, die deze week in Linz (Oostenrijk) aan de start zal komen MEDEMBLIK (ANP). De Deen Jör- gen Lindhartsen heeft gisteren op bet Usselmeer voor Medemblik de eerste wedstrijd uit de serie om het wereldkam pioenschap zeilen in de ok-jollen gewon nen. Lindhartsen voltooide de eerste race met een kleine voorsprong op de Zweed Chris- ter Bemstsson. De Nieuw-Zeelander Leith Armit werd derde. Peter Lester, de vorige wereldkampioen, uit Nieuw Zeeland, ver dedigde zijn titel niet. Beste Nederlander uit het veld van ruim zeventig boten was Hans Hoedeman, die als achttiende door de finish kwam. De uitslag van de eerste wedstrijd is: 1. Lindhartsen (Den); 2 Berndtsson (Zwe); 3. Armit (NwZ); 4. Sherwill (GBr); 5. Hagen (WD1); 6. Oljelund (Zwe); 7. Delfs (Zwe); 8. Frode (Zwe); 9. Bath (Zwe); 10. Bengts son (Zwe); 11. Dodson (NwZ); 12. Johans son (Zwe); 18. Hoedeman (Ned); 21 Bak ker (Ned); 22 Le Fevre (Ned). De in Denemarken geboren Canadees Hans Fogh is bij Kiel winnaar geworden van het open Europees Kampioenschap Soling. Hij verzamelde een totaal van 45,7 punten. Zijn landgenoot Glen Dexter ein digde met 67,6 punten als tweede, De heer sende kampioen, de Oostduitser Dieter Below klasseerde zich als derde. De eindstand is: 1. Hans Fogh (Can) 45,7 punten; 2. Glen Dexter (Can) 67,7; 3. Dieter Below (OD1) 74,7; 4. Boris Boednikov (Sov) 75.0; 5. Bill Abbott (Can) 78,0. Een ander probleem bij Sparta vormt linksbuiten Arie van Staveren. FC Twen te, dat de Noor Thoresen op de rechter flank wil posteren, is geïnteresseerd in de snelle linksbuiten, die gisteren met zowel het Twentse als het Rotterdamse bestuur sprak, zonder dat er overigens een beslis sing viel. Cor Pot (27) heeft gebroken met Excelsi or. Het contract dat hij na een dienstver band van twee en een half jaar kreeg aangeboden, blijkt 50 procent lager te zijn dan het vorige en dat accepteert de net aan de Haagse academie voor Lichamelijke Opvoeding afgestudeerde spitsspeler on der geen enkele voorwaarde. Pot, ex- Sparta, -MW en -Haarlem, heeft contac ten met Belgische clubs, waaronder Lierse SK. Pot: „Ik stel me voor om in het zuiden des lands les te gaan geven en in België te gaan voetballen”. meer, Racing BeverwijkOlympia, Li onsSjoerd Muizelaar Stars, Cronjé- ShotsYmir, WindmillsCycloons, RushExercitia, Expert Sea DevilsHoe velaken, DunckersDokko en Exfla’s- Gratama-DSS. Dames: Expert Sea De vilsDED, Gratama-DSSWindmills. HoofddorpWilskracht, Rush—Lions, JumpersAkrides. Jongens: Gratama- DSSLeiderdorp, Dunckers-Akrides en Tetra Devils-Celeritas. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Van de voor van avond op het honkbalprogramma staande inhaalwedstrijd tussen Wera- Kinheim en Amstel Tijgers is de aan vangstijd gewijzigd. Het duel, dat aan het Badmintonpad verspeeld wordt en dat voorlopig moet beslissen wie koplo per Unique Giants blijft volgen, zal niet om acht maar reeds om zeven uur be ginnen.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17