Monsterscore 'ds walk-over Terrasvogels dieper in de zorgen on Oefenduel Ingelaste duels Pino’s tegen ESCA: 2-33 ^Kinheim laarlemmers bovenaan na dubbele zege op Giants 1 X f w 31I I 'lie h” IS - I f J MAANDAG 17 JULI 19 7 8 CIJFERS F 1 - 1 - w J REVANCHE VAN ROOSWIJK ide. Rooswijker Rob Visser „vliegt” naar het tweede honk, waar Wil Knijpers de bal mist. Historische zege voor softbalsters 0-0-0-0-0-0-l=l /an de Nederland plaats, e in de Ier van at Lau- i ronde 1de ge- m. Gia- ten en a. Reu- gaatje :ie niet retti en ch, niet Hatch, le eind- gen Lo- wereld- art van om het ureurs. Calif or- r vriend pioen op scoren. De 5-4 voorsprong werd door een treai tol gemotiveerd Kinheim, met op de heuvel Cox uitstekend op dreef, geroutineerd ge handhaafd. Pitcher Ronnenberg van Gi ants kon het maar moeilijk verkroppen, dat Kinheim opnieuw aan de leiding kwam. Hij kreeg op slag ruzie met zijn J coach en werd er uitgehaald. Giants had er alles aan gedaan om te winnen, maar Kinheim was gewoon de beste ploeg. De Diemenaren hadden zelfs Amsteltijgers en HCAW, die elkaar dit weekeinde de punten afsnoepten staan all-in: i ,owei jn aanvallend als verdedigend opzicht nog even kan handhaven, dan leidt het geen ta) 2™® wijfel, dat de landstitel voor het eerst in de geschiedenis naar de club van het het 54 voor coach Karei Crouwel c.s. en in Diemen werden de punten na een 7-2 Overwinning binnengehaald. Kinheim voert nu, met nog vijf wedstrijden te spelen met één punt voorsprong op Giants de ranglijst aan. geprobeerd om invloed uit te oefenen op de aanstelling van de scheidsrechters. Per brief hadden zij de bond verzocht om de Haarlemmers Wedemeyer en Pauwels niet als arbiter te laten fungeren i.v.m. hun mogelijke partijdigheid. De bond had zich overigens niets van de brief aangetrokken, maar noch Wedemeyer.noch Pauwels lie ten zich na afloop in de Kinheimkantine zien om daar nog, zoals gebruikelijk, even met de winnaars en de verliezers na te praten. Ook in Diemen trok Kinheim aan het langste eind. Frank Breek begon in de eerste inning met vier wijd en kon thuisko men na een schitterende homerun van Rich Cooke. De 2-0 voorsprong ging direkt hierna al verloren, toen in de gelijkmaken de slagbeurt Ben Richardson opnieuw een homerun sloeg met een man aan boord, 2-2. Pitcher Nol Beenders moest dus in die eerste inning twee honkslagen toestaan. Bekend was dat hij al een tijdje last heeft van ’n liesblessure en dat voorspelde weinig goeds. Beenders zette zich echter over al zijn lichamelijke problemen heen en liet zien, dat hem het predicaat „beste pitcher van Nederland” wel degelijk toekomt. Hij stond hierna namelijk de Diemenaren geen enkele honkslag meer toe. Het moet voor bondscoach Ernie Meyers een hard (Van een honkbalmedewerker) IJMOND. Rooswijk heeft zich in de tweede wedstrijd van de derby tegen Ter rasvogels voor de honkbal eerste klasse gerevancheerd voor de vrijdagavond in Velsen-Noord geleden nederlaag. Roos- wijk won nu met 2-0. De positie op de ranglijst voor Rooswijk is daardoor iets verbeterd, mede door het verlies van Hoofddorp in de tweede wedstrijd tegen RCH. Terrasvogels blijft in deze afdeling de rode-lantaamdrager met één wedstrijd en één punt minder dan Hoofddorp. Rooswijk-werper Bert Böekeling moest aan de eerste Terrasvogels-slagman Wil Kuijpers een honk toestaan na vier wijd. Bert Koks en Nico Weyland brachten hem met opofferend slagwerk twee honken verder. Een aangooi van Jan Berkhout op eerste honkman Gé van der Lem na een tik van Huib Jan Tijl maakte echter een einde aan de eerste inning. In de gelijkmakende slagbeurt werd Rob Visser door een worp van Terrasvogels- werper Arnie Paap geraakt. Weliswaar stal hij het tweede kussen maar verder kwam ook hij niet. gelag zijn te weten dat Beenders zijn va kantie laat preveleren boven het nationale team. Beenders zou goud waard zijn voor de Nederlandse ploeg. In de vijfde slagbeurt kwam Kinheim op 3-2 nadat Hans van Holstein door een fout op de honken was gekomen en Hans Au gustinus hem verder bracht door zich be kwaam op te offeren. Frank Breek, die tot een slaggemiddelde kwam van 4 uit 4, ramde Van Holstein binnen. Daarna was het met Giants gebeurd. Pitcher Bernie Beekman ging in de zevende inning sukke len en werd vervangen door Justien Wijne- kus. Augustinus kreeg vier wijd. Er kwa men twee opopfferingsslagen, een wilde worp en nog een fout van catcher en Kinheim leidde met 5-2. Wiebe de Vries kon in de achtste inning nog rondkomen. Hans Augustinus legde hier met een honkslag de laatste hand aan (6-2). Het werd 7-2 voor Kinheim door een formida bele drie honkslag van Rich Cooke (2 uit 4), waarop Breek kon scoren. In de schaduw van Wera Kinheim speelt Tetramin Nicols plichtsgetrouw haar wed strijden in de degradatiepoule. Voor het eerst sedert de oprichting in 1963 zijn de schijnwerpers van de belangstelling voor de negende inning tot een honkslag maar ging uit op het tweede honk, Harry van Berkel die daardoor het eerste honk be reikte moest daar echter achterblijven na- (Van onze softbalmedewerker) DEN HAAG. Winnen van een wereld kampioen is voor Nederland in de heden daagse sportwereld geen alledaagse zaak. Toch presteerde de nationale softbal- ploeg het onmogelijk geachte tegen de Raybestos Brakettes uit Amerika, die in 1974 voor eigen publiek de wereldtitel op Japan veroverden. In een technisch op hoog peil staande wedstrijd hielden beide ploegen elkaar bijna de volle zeven in nings in evenwicht. namelijk op een andere Haarlemse club gericht. De Nicols krijgen nu de tijd om te bouwen. De jeugdige spelers Thijs Ver vaart en Frank Bos, kregen weer een kans terwijl Hans Lemmink, Harm Schildmey- er en Ron Giroldi als jeugdigen al min of meer op een vaste plaats kunnen rekenen. In Rotterdam werd Eurostars met 10-2 geklopt. Het gebeurde in een slaapverwek kende wedstrijd waarin Nicols door Ton de Jager met een honkslag gevolgd door Hennie Jenken met een honkslag, Frank van Rest met een geraaktwerper en een honkslag van Jersey van Doornspeek, die in tweede instantie ook nog fout werd verwerkt, al in de eerste inning op 3-0 kwam. Hennie Jenken sloeg nog een twee honkslag in de vijfde inning. Dat was, afgezien van de ruime 10-2 zege, het enige vermeldenswaardige wapenfeit. In het Pim Mulierstadion kwam Nicols in de eerste inning ook op 3-0 toen Hennie Jenken een homerun realiseerde waarop ook Boucjewijn Maat en Hans Lemmink, die beiden vier wijd hadden gekregen kon den scoren. Nicols had daarna geen enkele -moeite meer om de reeds gedegradeerde Rotterdammers met 9-1 te verslaan. De plaats van Eurostars in de hoofdklasse gaat volgend seizoen worden bezet door dat Rooswijk-werper Berk Böekeling (7-1- 5-0) Frans Koks met een vangbal had uit geschakeld en daarmee de overwinning voor zijn ploeg tot een feit had gemaakt. 1- 2-3-1 0-0-0-0-0-0-0-=0 2- 1-2-1 Marian van Ginhoven, die met een sublie me vang op een bunt van Joan van Ness in de zesde inning het gevaar in de kiem smoorde. Nederland, dat het op het werpen van Diane Schumacher niet eenvoudig had, was in de vierde inning na een driehonk- slag van Ludy van Mourik dicht bij de openingsrun. Toch moest de vaderlandse aanhang tot de zevende inning wachten alvorens de luidbejubelde run tot stand kwam. Weer was het Ludy van Mourik, die op de enige Amerikaanse fout de honken bereikte, maar die tegelijkertijd ook ge raakt werd door de slordige aangooi van Pat Dufficy. Pinch-runner Helrna Kuyper kweet zich echter uitstekend van haar taak. Bekwaam maakte ze gebruik van de opofferingsslagen van Elly Zweers en Ans (Van onze softbalmedewerker) ARNHEM. In de softbalcompetitie heeft De Pino’s tegen ESCA niet ver zuimd de kleine kans op behoud van het tweedeklasseschap met beide handen aan te grijpen. Hoe groot het verschil tussen ESCA de hekkesluiter en De Pino’s voorlaatste op de ranglijst wel is, werd ondanks de monsterscore van 2-33 nog nauwelijks uitgedrukt. Vanaf dat moment was het alleen nog maar de vraag hoe groot de overwinning zou worden. Even leek het er in de derde inning op dat de thuisclub zich zou herstellen, maar alras gingen de Arnhemse speelsters daarna weer in de fout. De thuisclub, die zelf in de gehele wedstrijd geen hit plaats te, zag tenslotte bij 2-33 een einde aan de afstraffing komen. Ondanks de winst werd De Pino’s weinig wijzer van de veroverde punten. Door de verrassende winst van Unique Giants op het bovenaanstaande De Meteoor (8-3) blijft de kloof van vier punten tussen De Pino’s en de overige degradatiekandidaten bestaan. Hopeloos is de positie van De Pino’s nog niet, maar veel misstappen na de vakantiestop kan de ploeg van Wim Dreijer zich niet meer veroorloven. On danks het niet verwachte verlies van De Meteoor kan de ploeg het kamioenschap nauwelijks ontgaan nu EHS voor de twee de keer in dit seizoen met klein verschil te sterk bleek voor het Zaanse Odiz-Frogs. HAARLEM. De competitieleider van de KNBSB heeft voor de eerste klasse honkbal voor dinsdag twee wedstrijden ingelast. Terrasvogels en Storks beginnen om 7 uur op de Elta. Hoofddorp en Scho ten vangt aan om half acht. Kroon, die haar in scoringspositie brach ten. Aanvoerster Betty Veenstra maakte toen haar faam waar door voor de beslis sende hit te zorgen, die Nederland een historische zege opleverde. lanteke- trechtse A. vao (Zwelmt 1. Annelie tha (Het II tnnekevai isen (ZPd H) 4.31.71 ka van de et de Grot ling (PS1 17.05. En wat niemand verwachtte gebeurde in de laatste Nederlandse slagbeurt, toen de formatie van Nol Houtkamp via Helma Kuyper de dik verdiende 1-0 zege greep. De stand: Storks 24-39 (kampioen); RCH 23- 26; Sparks 24-26; OVVO 24-24; Schoten 24- 24; Rooswijk 24-20; Hoofddorp 25-17; en Terrasvogels 24-16. lad FC et recht 750.000 vergoe- „Des rechter- et afge- 18 - 39; I Ierland» slagbeurt greep de Haarlemse formatie ibben tot opnieuw haar kans. Werper Bob Cox tegen na- 'tree® vier en Wiebe de Vries kon door •d. Kees 6611 geraakt werper op de honken komen, voor dat Steve Simpson hield het hoofd koel en vlinder leverde een prachtige twee honkslag af i 2.05,41 waardoor zowel Cox als de Vries konden ig (Zee- scoren. De 54 voorsprong werd door een l STAND: De Meteoor 17-28, Robur 17-22, Odiz-Frogs 17-20, EHS 15-16, Unique Giants 14-14, FAK 15-14, De Pino’s 14-10, ESCA 15-0 (gedegradeerd). Nog een opmerkelijk succes behaalde De Pino’s tegen de reserves van Terrasvo gels. De dit jaar vijfentwintig jaar bestaan de vereniging, die sinds enkele jaren het toernooi om de Helsinki-Cup organiseert, zag Terrasvogels 2 voor het eerst in dit seizoen een wedstrijd in deze reeks verlie zen. De Pino’s, dat met 74 zegevierde, heeft thans een goede kans de wisselprijs voor een jaar in de prijzenkast te mogen bijzetten. ers, die n zorg den. De prijs: en vijf- aar de stal 67. otto:4- >ion Vie- volgend ■ir Frank Breek ziet geen kans de Giants-honkloper uit te tikken. Op de achtergrond Giants-coach Ruud Koene. Marian van Ginhoven Raybestos Brakettes Diane Schumacher Via uitstekend veldspel slechts één keer ontsierd door een schoonheidsfoutje van Els Spee heeft Nederland achter het voortreffelijke werpen van Marian van Ginhoven de gevreesde Amerikaanse slag- ploeg vrijwel volledig aan banden weten te leggen. Slechts in de vierde inning kwa men de Brakettes dicht bij de thuisplaat toen Joan van Ness voor één van de drie Amerikaanse hits zorgde en Els Spee op een klap van verliezende werpster Diane Schumacher in de fout ging. Bekwaam herstelde Elly Zweers echter de enige Ne derlandse fout. Tevergeefs hanteerde coach John Startton tenslotte ook het wa pen van de stootslag. Eigenhandig was het Met Barbara Reinalda in het tweede duel op de plaat namen de Raybestos revanche voor de 1-0 nederlaag door nu met 3-0 te zegevieren. Dankbaar profiteer den de wereldkampioenen in de derde inning van drie Nederlandse veldfouten. De merendeels onervaren ploeg herstelde zich achter het goede werpen van de jeug dige Els Koks echter goed. Nederland 0-0-0-0-0-0-0- 0 Els Koks 2-2-5-4 Raybestos Brakettes 0-0-3-0-0-0-0 3 Barbara Reinalda 7-1-3-1 In de strijd om de degradatie te ontlopen behaalde De Pino’s in Arnhem bij ESCA 66,1 33-2 overwinning hetgeen het krachts verschil tussen beide ploegen wel heel dui delijk aantoont. systeem Wera-Kinheim I DEN HAAG. Het Nederlands honk balteam speelt woensdagavond in het Pim Mullierstadion in Haarlem om half acht de eerste oefenwedstrijd met het oog op de tiende Haarlemse honkbalweek en het daaropvolgend wereldkampioen schap in Italië, tegen een ploeg van in Nederland spelende Amerikanen. Wera Kinheim: 10020200X 5, Unique Giants 000013000 4. Werpers: Bob Cox (9 inn) 4-0-6-4, Martin Ronnenberg (51/3 inn) 10-3-6- 1, Steef v.d. Sluis (22/3 inn) 3-1-0-0. Homerun: Ben Richardson met een man (Giants). Unique Giants: 200000000 2, Wera Kinheim: 200010211 7. Werpers: Nol Beenders (9 inn) 11-0-2-3, Bernie Beekman Cl inn plus een man 9-3-7-4, Justien Wijnekus (een in ning plus drie man) 0-1-2-1, Steef v.d. Sluis (1 inn) 1- 0-0-0. Homeruns: Cooke met een man (Kin- heim) Richardson met een man (Giants). Eurostars: 000000002 2, Tetramin Nicols: 301021003±10. Werpers Douglas Morton (7 inn) 5-0-4-0, Ron Giroldi (2 inn) 3-0-2-2. Louisa (42/3 inn plus een man) 7-4-8-1, Jeijsman 41/3 inn) 2-2-4-4. Tetramin Nicols: 30010014X 9, Eurostars 00001000 1- Werpers: Jan Dik Leurs (5 inn) 2- 1-6-1, Ron Giroldi (4 inn) 2-1-6-2. Wim v.d. Heuvel (8 inn) 3-4-8-0. Homeruns: Jenken met twee man (Nicols). De stand (kampioenspoule): Wera Kinheim: -25-34, Unique Giants 25-34, Amsteltijgers 24-30, Nikon HCAW 24-26. (degradatiepoule): Ola UW 25-30, Sparta 25-27, Tetramin Nicols 25-27, Fresh Up Quick 25-21, Olga ADO 25-14 (degr.) Euro stars 254 (degr.) Wim Hurkmans plaatste in de tweede inning een honkslag nadat eerst Harry van Berkel en Frank Koks voor nul aan de kant waren gezet door een vangbal en drieslag. Peter Clarenburg volgde met een tweehonkslag die achter de Rooswijk- velders terecht kwam. Wim Hurkmans be reikte het derde honk, maar werd door coach Guus van Dee niet naar de thui splaat doorgestuurd. Arie Paap kwam daarna niet verder dan een gemakkelijk te verwerken hit die hem op het eerste honk deed sneuvelen. In de daarna volgende vijf innings kwam zowel Terrasvogels als Rooswijk niet aan scoren toe. Voor Rooswijk bereik te Ge van der Lem in de vierde inning wel het tweede honk, maar net als Harry van Berkel voor Terrasvogels (tweehonkslag) kwam hij niet verder. Beide werpers be heersten die fase van de wedstrijd volko men, waarin overigens ook de matige slag kracht van zowel Rooswijk als Terrasvo gels duidelijk aan het licht kwam. Jan Berkhout sneuvelde in de achtste inning voordat Bert Böekeling het eerste honk kon bereiken, nadat hij eerst drie slag had gekregen en Wim Hurkmans de bal niet onder controle kon houden. Ben Manshanden sloeg de bal daarna in de handschoen van Wil Kuijpers, die de bal direkt aangooide op het eerste honk waar toen ook Bert Böekeling sneuvelde in dit fraai dubbelspel van de Vogels. Een honkslag van Arie Paap bracht hem in de achtste slagbeurt op de honken en met behulp Wil Kuijpers bereikte hij het tweede kussen; verder kwam hij echter, niet, toen de voor Bert Koks ingezette Nico Adams met drie slag aan de kant ging. Een driehonkslag van Cor Berkhout bracht werper Arie Paap (11-2-3-0) in moei lijkheden. Een honkslag van Frans Bak ker betekende een 1-0 voorsprong voor de mannen van coach Rob Frie, die, nadat eers Gé van der Lem nog vier wijd had gekregen, door Frans Bakker tot 2-0 werd opgevoerd na een velderskeus, waarmee Rem Bosman op het eerste honk sneuvel de. Huib Jan Tijl kwam in de gelijkmaken- Carlos 1 uur 42 snelheid Hatch., 13.62., 3. 19.64., 4. 6., 5. op 6. Pa- i Giaco- (VSt), Ligier 54-2-0-5 16 Ingrid Geuzenbroek 54-1-1 De Pinguïns 0-i-0-0-0= 1 Tinie Box 2-3-16-6 Had Wera-Kinheim eerder deze week veel moeite om op het werpen van Anitra Vooys tot scoren te komen, veel minder problemen leverden dit keer de worpen van Tinie Box op. Wel begon de Heem steedse werpster overtuigend met drie slag voor Elly Driessen en Hanneke Kimman, maar daarna was het afgelopen. Honksla gen op een rij van Tineke Vianen, Anke van Wezel, Tineke de Vries, Carla van der Veldt en Loes Wijnekus zorgden niet al leen voor forse bressen in de Heemsteedse defensie, maar leverden ook vijf runs op. Een slagbeurt later ging Kinheim, nadat Tinie Box voor de gasten de eer had gered op de ingeslagen weg voort en waren het dit keer de hits van Hanneke Kimman, Ingrid Geuzenbroek en opnieuw Anke van Wezel, die goed waren voor vier runs. Nog onverwachts kwam er in de vijfde Haar lemse slagbeurt een voortijdig einde aan de ongelijke strijd. Niet alleen liet toen ook het Heemsteedse veldwerk het afweten, maar haalde wederom de Kinheim- slagploeg uit. Tineke de Vries - Met Hanne ke Kimman de beste slagvrouwe - zorgde tenslotte voor de beslissende klap, die het verschil op vijftien runs bracht. Odiz-Frogs 0-0-0-0-0-2-0 2 M. Giroldi 0-1-6-2 EHS 1-0-0-1-0-0-1 - 3 Gonnie Vrugt 5-3-7-1 In een aantrekkelijk duel, waarin weinig fouten werden gemaakt, heeft Odiz-Frogs voor eigen publiek geen revanche kunnen nemen voor de in Haarlem geleden neder laag. Dat de Haarlemse formatie na vier innings in het bezit was van een 0-2 voor sprong dankte het enerzijds aan Zaan- damse foutjes en anderzijds aan goed honklopen van Wil de Ruiter - eerste in ning - en Joke van der Peet - vierde inning - die de geboden kansen wisten te verzilve- i ren. Fataal leek voor EHS de zesde inning te worden toen Ankie Kullick met een tweehonkslag opende en Nettie Bergman met een homerun volgde. Bekwaam her stelde EHS zich echter om direct in de zevende inning weer toe te slaan. Eerst bereikte Wil Hirs op een infieldhit de kus sens en vervolgens was het de staart van de ranglijst, die via Helleen Verhappen en Greet van der Meer voor de beslissende honkslagen zorgde. Nog even leek Odiz in de gelijkmakende slagbeurt terug te ko men, maar goede steun van haar veldsters bezorgde Gonnie Vrugt toch de verdiende 2-3 zege. Standen: Eerste klasse: Wera-Kinheim 22-36, D-Tours-Storks 18-30, UW 19-24, Nikon-HCAW 18-22, Pirates 21-22, De Pin guïns 22-20, Zuidvogels 21-4, The Herons 214. Tweede klasse B: De Meteoor 17-28, Robur 17-22, Odiz-Frogs 17-20, EHS 15-16, Unique Giants 14-14, FAK 15-14, De Pino’s 14-10, ESCA 15-0. In werkelijk alle onderdelen van het spel deklasseerde De Pino’s de thuisclub, die ook na de vijftiende w.edstrijd nog steeds op de eerste competitiepunten wacht. ESCA 1-0-1-0-6- 2 M. Versteeg en M. van Dam 1-9-20-14 De Pino’s 14-5-l-3-9f 33 Yvonne Kanson en Leonie Malcorps 2-6-0-2 Tegen het zwakke ESCA heeft coach Wim Dreijer zijn speelsters alles laten uit proberen, dat na de vakantiestop van be lang kan zijn om het tweedeklasseschap te prolongeren. Niet alleen trokken de IJmui- dense speelsters vanaf het begin fel van leer, maar bovendien zorgde de agressieve speelwijze gedurende de gehele wedstrijd uiteindelijk voor een score, die in feite in de landelijke competitie niet thuis hoort. Al in de eerste de beste slagbeurt betraden achttien Pino’s-speelsters het slagperk. Waren het aanvankelijk nog de kwistig weggegeven vrije lopen, die voor druk verkeer op de honken zorgde, al snel wis ten de IJmuidense speelsters ook het slag hout vaardig te hanteren. Met uitzonde ring van Bertie Roodzandt kwamen alle speelsters tot één of meer honkslagen. Uitblinksters aan slag waren Yolanda van Waveren, Nel Wijker en Hanneke Ligt- hart, die uit vrijwel alle slagbeurten het maximale rendement haalden. Dat de wedstrijd niet langer dan vijf innings zou duren stond in feite al na één slagbeurt vast, toen de gasten een 0-14 voorsprong hadden genomen. Een inning later liep De Pino’s zelfs uit tot 1-19 toen eerstehonk- vrouwe Ria Dammers met Bertie Rood zandt en Nel Wijker op de honken voor de enige homerun van de wedstrijd zorgde. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Voor Wera- iinheim, dat de afgelopen week in de I I] softbalcompetitie nog alle moeite met De ■**pinguins had, is de return zaterdag niet meer dan een „walk-over” geworden. In nog geen vijf innings zegevierde de thuis club met de alleszeggende cijfers van 16-1. (Succes was ook weggelegd voor EHS, dat de moeilijke uitwedstrijd tegen Odiz- Frogs met 2-3 in winst omzette. vervolg t geding L. Jans- plaatsgenoot Neptunus. Ook Olga ADO degradeerde naar de eerste klasse. Storks ook uit Den Haag mag het nog eens in de hoofdklasse proberen. üKINHEIM op - - -7 Het eerste duel dit weekeinde van Kinheim tegen Giants in Haarlem verliep voor de 5- geran Diemense club wel zeer dramatisch. In de eerste inning kwamen de gasten met 1-0 de v°8‘ achter. Het werd 3-0 voor Kinheim in de derde. Daarna kon Giants tot 3-1 terugkomen om in de zesde inning, zoals men dacht de bordjes dan definitief te verhangen. Steef v.d. Sluis kwam na een honkslag en een fout van Frank v.d. Putten op drie en werd door Steve Matthew binnen geslagen 3-2. Ben Richardson sloeg hierop een homerun en de Giants gingen met 4-3 aan de leiding. Menige ploeg zou mentaal zijn ingestort, maar het Kinhein van heden raakt moei lijk aangeslagen. In de gelijkmakende TIJD IN VORM ■1 (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM/IJMOND. Het ziet er naar uit, dat Wera Kinheim de grote vorm juist op tijd te pakken heeft gekregen. Unique Giants, dat voor het weekeinde met drie punten voorsprong algemeen als de belangrijkste kandidaat voor de landstitel 1978 werd s VervooJbeschouwd heeft dit aan den lijve kunnen ondervinden. Wera Kinheim haalde het vemiust-iKnzarenstukje uit om de „reuzen” uit Diemen tweemaal te kloppen. In Haarlem werd ster) 54.51' - - - - - /ard Maai istra (NZfl 1. Geran :d Eeftin rkel (RZT 8,5. Èrani - i Kooymai •espectievelijk vier en acht punten achter de koploper. Als Kinheim de huidige vorm i Cornelii Vervoon Badmintonpad gaat. Want welke ploeg kan dit Kinheim nog afstoppen? r ‘O 2.09.48 ke - w XX X

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 11